Lakování profilových systémů YAWAL

Lakování profilových systémů YAWALLakování profilových systémů YAWAL 2

Součástí dodávek hliníkových systémů je kvalitní povrchová úprava profiláže ve vlastní firemní lakovně, jenž využívá technologii práškového lakování v plné paletě barev RAL.

Barevná povrchová úprava může být realizována jako jednobarevná (studená profiláž bez přerušeného termického mostu) a dvoubarevná (teplá profiláž s přerušeným termickým mostem).Viac informácií na 0908 150 555

Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Požiadavka na nalakovanie predneho naraznika volkswagen transporter t5.

  Potrebujem dat do farby predny a zadny naraznik,alebo kupim naraznik v bielej farbe.

 • Lakovanie dreva

  Poskytujeme kvalitné lakovanie nábytku a dreva všeobecne. Ponúkame tiež kompletnú dodávku luxusných lakovaných nábytkových dielcov z dreva a predovšetkým z materiálu nazývaného MDF ale aj plastové a kovové komponenty.

 • Lakovanie kovu

  Ponúkame kompletné služby lakovania kovov vrátane najmodernejších predúprav. Zameriavame sa ako na pohľadové lakovania exteriérové aj interiérové tak aj na lakovanie funkčné, ako sú napríklad antikorózne, UV a iné nástreky. Lakujeme najrôznejšie typy kovových výrobkov, napr. výliskov, zvárancov a odliatkov či zostavy od tých najmenších veľkostí až po rozmerné kusy vysokej hmotnosti. V rámci svojich rozličných prevádzok dokážeme ekonomicky spracovať série od kusových až po miliónové.

 • Lakovanie plastu

  V oblasti lakovania plastu máme dlhoročnú skúsenosť predovšetkým v obore automotive, medical a koľajovom priemysle. Zameriavame sa na lakovanie najrôznejších typov plastových materiálov, kompozitov a laminátov. Využívame metódu mokrého lakovania podľa potrieb buď pohľadovú, alebo funkčnú.

 • Práškové lakovanie Myjava / Trenčín

  Práškové lakovanie Myjava / Trenčín

  robime povrchovu upravu kovou praskovou farbou - komaxit - mame novu technologiu tryskanie - pieskovanie - fosfatovanie - praskova farba - brany - ploty - kolesa - konstrukcie

 • Chemická predúprava pred lakovaním

  Chemická predúprava povrchu pred lakovaním je veľmi dôležitá súčasť lakovania pre dosiahnutie kvalitnej povrchovej úpravy lakovaním. Chemický proces zbavuje výrobky od masnoty a látok, ktoré sú aplikované v procese výroby pre finálnou poverchovou úpravou. Pomocou vhodne zvoleného technologického postupu (fosfát, pasivácia, nanotechnológia) je možné zvýšiť priľnavosť aplikovanej farby ako aj celkovú antikoróznu odolnosť výrobku. Po ukončení procesu chemickej predúpravy je dôležité výrobky dôkladne vysušiť pred lakovaním. Chemická predúprava môže byť implementovaná ako súčasť lakovacej linky, alebo aj ako samostatné ručné pracovisko.

 • KTL lakovanie – kataforézne lakovanie

  Kataforézne lakovanie – (KTL) je špeciálna moderná technológia pre povrchové úpravy kovov. Patrí medzi technológie s minimálnym dopadom pre životné prostredie, vďaka nízkemu obsahu rozpúšťadiel a emisií. Proces využíva vodou riediteľnú farbu na báze epoxidov alebo akrylátov v uzavretom systéme, kde sa výrobok ponorí do farby a elektroforeticky nanesie na štruktúru materiálu, preto je využitie farby takmer 100%. Zvyčajne je hrúbka nanesenej farby po vypálení v peci 10-30 µm pri zachovaní vysokej antikoróznej odolnosti a vlastnosti, ktoré dosiahnete len KTL lakovaním.

 • Lakovanie práškovými farbami – práškovňa

  Práškové lakovanie je moderná technológia pre povrchové úpravy kovov. Táto technológia sa radí medzi ekologické a to najmä pre minimálne emisie a možnosť recyklácie práškovej farby. Práškové farby sa aplikujú na predupravené výrobky a to buď chemickým procesom – viď. Chemická predúprava pred lakovaním, alebo otryskaním (pieskovaním) – viď. Tryskanie. Po nanesení práškovej farby je potrebné farbu vypáliť (polymerizovať) vo vypaľovacej peci pri teplotách od 150 – 200 °C v závislosti od aplikovanej farby. Nanášanie práškových farieb sa aplikuje elektrostaticky.

 • Lakovanie mokrými farbami – mokrá lakovňa

  Mokré lakovanie je klasickým povrchovým spracovaním povrchov a materiálov. Štandardne sa aplikuje farba postrekom. Systémy farieb na báze vody alebo vysoko pevných náterov sa aplikujú pomocou bezvzduchového alebo vzduchom miešaného procesu. Tento náter je ideálny pre zložité geometrie a veľkosti veľkosti rôznych veľkostí kovu alebo plastu. Farby sa môžu aplikovať aj elektrostaticky (idealne pre jednoduchšie tvary výrobkov alebo drôtený program).

 • Stříkací technika pro práškové lakování

  •99 uživatelských programů lakování •elektrostatika i tribo na jednom panelu •zobrazení spotřeby barvy v gramech za minutu •evidence spotřeby barvy (za směnu/zakázku atd.) •automatická diagnostika zařízení

 • Práškové a mokré lakovanie

  Mokré lakovanie je klasický spôsob nanášania tekutých farieb zo širokej škály RAL odtieňov. Používame tieto typy farieb: •syntetické; •polyuretánové; •epoxidové; •s obsahom zinku a ďalšie. Farbu nanášame vzduchovou pištolou alebo vysokotlakým zariadením GRACO Rozmery našej lakovne: 13 x 11 x 4 metre Práškové lakovanie, tiež nazývané komaxitovanie, je proces pri ktorom sa prášková farba (plast) pomocou elektrostatického alebo tribostatického náboja nanáša na oceľ, ktorá sa následne vypeká pri 200 stupňoch Celzia vo vytvrdzovacej peci. Používame širokú škálu druhov a odtieňov farieb.

 • Práškové lakování barvou - komaxit

  •Práškové lakování je moderní technologie povrchové úpravy kovů. Zaručuje kvalitní povrchovou úpravu kovů práškovými barvami. •Lakování práškovou barvou (komaxit) se provádí technologií nanášení barvy elektrostaticky nebo technologií tribo s následným vypálením v peci, aby se barva roztavila a dobře přilnula k povrchu.

 • Lakování

  - Glasurit RATIO systém - Lakování osobních automobilů - Lakování užitkových automobilů NFZ - Průmyslové lakování - Lakování veteránů - Lakování nábytku - Leštění automobilů - Koloristika

 • Lakovanie nabytku

  Lakovanie nabytku

  Ponúkame lakovanie nábytku pre kuchynské štúdia a ostatných výrobcov nábytku a to vysoký lesk mat patina nalakujeme akýkoľvek povrch do zrkadlového lesku ci matu

 • Lakovanie

  Lakovanie

  - Lakovací box pro mokré lakování - míchání autolaků a průmyslových barev - plnění sprejů - prodej pomocného materiálu pro lakování (brusivo, pásky...)

 • Pieskovanie a lakovanie

  Pieskovanie a lakovanie

  Využite služby jedinej pieskovne na jemné pieskovanie a striekanie diskov aj iných dielov!

 • Kovovýroba a práškové lakovanie

  Ponúkame voľné výrobné kapacity v oblasti kovovýroby jednoduchých strojárenských výrobkov z plechov, profilov a drôtov podľa požiadaviek zákazníka a voľné výrobné kapacity v oblasti práškového lakovania. Zabezpečujeme aj finálnu montáž, balenie a expedíciu. Filozofiou spoločnosti je produkcia v 100-percentnej kvalite, dodržiavanie zmluvných termínov a cenotvorba výhodná pre obe strany.

 • Termické odlakování

  Termické odlakování zajišťuje vysokou produktivitu práce, která zásadním způsobem ovlivňuje výsledné ceny a je vysoce šetrná k životnímu prostředí. Ve srovnání s jinými technologiemi vychází příznivě i kratší časová náročnost potřebná k odstranění nátěrových hmot. Celková naše výrobní kapacita umožňuje odlakovat či očistit nánosy nátěrových hmot v množství až 250 tun za rok. Zařízení typu TD se používá pro čištění a odlakování kovových materiálů pokrytých nánosy látek obsahujících uhlovodíky. Čištění a odlakování probíhá prostřednictvím termického rozkladu (tzv. nízkotepelné karbonizace) organickýc...

 • Lakování práškovými barvami

  Lakování práškovými barvami

  Před lakováním práškovými barvami používáme úpravu materiálů tryskáním ocelovou drtí: - rozměr kabiny v 3500, š 4000, h 6000 mm - používané abrasivo - ocelová drť 0,1 -0,35 mm, tryskání od tloušťky plechu 1 mm Lakování prostorově a tvarově náročných dílů provádíme práškovými vypalovacími barvami na lakovací lince s ručním nanášením.

 • Kovovýroba a lakovanie

  Kovovýroba a lakovanie

  Jedním z našich provozů je dílna, kde vysekáváme plechové polotovary. Vybavení dílny: - excentrické lisy 20 t, 40 t, 60 t - nůžky na plech max. šíře 1,5 m - lakovací boxy na mokré lakování - vypalovací pec do 200 °C - sušící box 2x3 m - stolní a stojanové vrtačky. - Pracujeme s materiálem od 0,2-1,5 mm - Lakujeme mokrou cestou, barvy stupnice RAL. Firma má smluvně zajištěnou výrobu raznic pro lisování.

 • DYHA - lakovanie - výroba

  DYHA - lakovanie - výroba

  Ponúkame lakovanie ale alebo výrobu hotových dielcov z dyhy. Dyhu ponúkame s povrchovou úpravou mat, polomat, lesk, vysoký lesk. K okamžitej výrobe mame 60 druhou dyhy, zoženieme aj dyhu ktoré sú upravene na zákazku, vyrobíme aj rôzne obrazce s dyhy, vkladane z viacerých dych atd.

 • Práškové lakovanie - komaxit

  Práškové lakovanie - komaxit

  Naša spoločnosť je výrobno-dodávateľská organizácia, ktorá sa od svojho vzniku zaoberá povrchovou úpravou kovov, so špecializáciou na technológiu práškového lakovania. Práškové farbenie kovov je špičková technológia, ktorá je takmer nevyhnutou súčasťou najmä v strojárskom priemysle. Ide o technológiu, pri ktorej sa nanáša prášková farba na výrobok elektrostatickými (TRIBO), alebo elektrokinetickými pištoľami a požadovaný funkčný náter sa získava, až po rozpustení a vytvrdení farby v špeciálnej vytvrdzovacej peci pri teplote 170 - 200°C a pri požadovanom čase 10 - 25 min. Výsledná kvalita vytvrdeného náteru je vysoko závislá od ...

 • Technologie práškového lakování

  Technologie práškového lakování

  Je založena na principu statického náboje drobné částice práškové barvy se v zařízení elektricky nabijí a mísí s tlakovým vzduchem, který je transportuje do stříkacích pistolí umístěných ve stříkacím boxu odkud se elektricky „nabitý“ prášek rozprašováním nanese na uzemněný materiál.Tím dojde k přilnutí suchého prášku k povrchu a ten se ve vypalovací peci při teplotě 180 – 200°C po roztavení slije a vytvoří hladkou povrchovou vrstvu. Takto upravený lakovaný povrch zaručí výrobku dokonalé povrchové vlastnosti jako například odolnost vůči otěru, korozi a zvětrání.

 • Potlač UV farbami a parciálne lakovanie

  Potlač UV farbami a parciálne lakovanie

  Ponúkame UV lakovanie a parciálny UV lak, ktorým sa dosahuje vysoký lesk na vybratých miestach ofsetovej tlače.(napr.fotografie, logá a pod.). Takéto lakovanie oživí farby a zvýrazní tlač. Pridávaním špeciálnych práškov alebo glitrov do UV laku dosiahneme rôzne dekoratívne efekty. Špeciálnym UV lakom vytvárame efektné reliéfne tlače, slepecké písmo.

 • Grafitové diely pre PVD a CVD povlakovanie

  Pri vytváraní tenkých vrstiev TiC a TiN prostredníctvom PVD a CVD procesov má svoje uplatnenie aj grafit a súčiastky vyrobené z tohto materiálu. Vďaka vysokej tepelnej, chemickej a mechanickej odolnosti grafitu sa pri spominaných procesoch používajú nasledovné: •grafitové nosné krúžky •dierované podložky •zmiešavače •držiaky •prívodné rúry

 • UV lakovanie

  UV lakovanie, nanášané sieťotlačou, je technológia zušľachťujúca tlačoviny vrstvou laku. Technológia UV lakovania vytvára na výrobku transparentný, pevný film, ktorý dosahuje neobvykle vysoký lesk, až o 40 percent intenzívnejší ako umožňuje klasické lakovanie. Lepšie tiež chráni povrch voči odretiu a poškriabaniu.

 • Kovovýroba,cnc rezanie plazmou, cnc vysekávanie ,cnc frézovanie,lakovanie

  Kovovýroba,cnc rezanie plazmou, cnc vysekávanie ,cnc frézovanie,lakovanie

  Lakovanie povrchová úprava (farba, forézovanie), rezanie kyslíkom. Ponúkame presné rezanie kovových materiálov plazmou. Hrúbka rezaného materiálu od 0,5mm do 15mm. V prípade potreby vypracujeme aj výkresovú dokumentáciu výpalkov. Ponúkame volné výrobné kapacity pre tvárnenie plechov za studena. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby plechových náhradných dielov pre karosérie automobilov.

 • Lakovanie

  Lakovanie

  Pod lakovaním sa rozumie vzduchové rozprašovanie náterovej hmoty, ktoré patrí medzi klasické spôsoby povrchovej úpravy. Spôsob nanášania náterov sa neustále vyvíja a zdokonaľuje tak, aby výsledný efekt povrchu bol čo najkvalitnejší, ale aj s maximálnym ohľadom na životné prostredie. Lakovanie uskutočňujeme: - Ručným striekaním – manuálnym nanášaním náterových hmôt pomocou striekacích pištolí - V lakovacom boxe firmy o rozmeroch: 15 x 4,5 x 4,5 m /zatiaľ nebeží/

 • Práškové lakovanie - komaxit

  Práškové lakovanie - komaxit

  Naša spoločnosť je výrobno-dodávateľská organizácia, ktorá sa od svojho vzniku zaoberá povrchovou úpravou kovov, so špecializáciou na technológiu práškového lakovania. Práškové farbenie kovov je špičková technológia, ktorá je takmer nevyhnutou súčasťou najmä v strojárskom priemysle. Ide o technológiu, pri ktorej sa nanáša prášková farba na výrobok elektrostatickými (TRIBO), alebo elektrokinetickými pištoľami a požadovaný funkčný náter sa získava, až po rozpustení a vytvrdení farby v špeciálnej vytvrdzovacej peci pri teplote 170 - 200°C a pri požadovanom čase 10 - 25 min. Výsledná kvalita vytvrdeného náteru je vysoko závislá od ...

 • Lakovanie

  Lakovanie

  - klampiarské a lakovačské práce osobných, užitkových, nákladných vozidiel a ich nádstavieb - lakovačské práce rôznych konšrukcií a materiálov v rôznych hrúbkach a štruktúrach - pieskovanie materiálov konštrukcií - metalizácia povrchov hliníkom za tepla - predaj lakovačských potrieb zn. 3M, SIA, FARECLA, autolakov zn. SPIES HECKER ( vodouriediteľné farby, tmely, laky, plniče )

 • UV lakovanie

  UV lakovanie

  UV lakovanie, nanášané sieťotlačou, je technológiou zušľachťujúcou tlačoviny vrstvou laku. Nahrádza laminovanie a polakované tlačoviny sú plne recyklovateľné. Výhody UV lakovania - UV lakovanie je výrazne lacnejšie ako laminovanie. - UV lak je vhodný na väzby časopisov V1, V2, etikety, pohľadnice, prospekty, plagáty, katalógy, samolepky, obrazy. - Polakovaný hárok sa nekrúti ako k tomu dochádza pri laminovaní. - Tlačoviny polakované UV lakom majú výraznejšie farby. - UV lak oddiaľuje vyblednutie farieb. Celoplošné lakovanie - Lakujeme papier gramáže od 100g/m2 do 600g/m2. - Minimálny formát je 21x30 cm (A4). - Maximálny formát je 100...

 • Povrchová úprava lakováním (tiskový, disperzní, UV lak) a laminací

  Povrchová úprava lakováním (tiskový, disperzní, UV lak) a laminací

  Zušlechťování produktů pomocí povrchové úpravy lakováním nebo laminací podstatně zvyšuje otěruvzdornost tisku a zároveň podporuje atraktivnost oživením barev. Aplikaci tiskového nebo disperzního laku provádíme přímo při tisku, a to celoplošně nebo lokálně. UV lak lesklý a lepivý Vám nabízíme ve formátu 120 x 160 cm. Na Vaše přání zajistíme také povrchovou úpravu laminací. Lakovací linka Steinemann UV mat 126/2 Tato lakovací linka zpracuje materiál v maximální gramáži od 8 mm tloušťky. Formát lakování je od 35 x 50 cm do 120 x 160 cm, průměrná rychlost stroje je 4.000 archů za hodinu. Lakování lze aplikovat pouze celoplošně,...

 • Lakovaní práškovou technologií

  Lakovaní práškovou technologií

  V naší lakovně provádíme nanášení a vypalování práškových barev typu KOMAXIT. Naše zařízení umožňuje nanášení elektrostatické i elektrokinetické s prací jak na průběžné dráze, tak i kusovým způsobem. Používáme pouze ekologické prášky bez obsahu těžkých kovů v širokém barevném sortimentu. Můžeme nabídnout barvy jak tuzemského výrobce, tak i z dovozu v krátkých časových termínech. Naše vypalovací pec může zpracovávat díly do rozměru 1700 x 1700 x 3800 mm, plošné a tyčové díly do délky 4000 mm. Požadavkům jiných technických podmínek jsme schopni se přizpůsobit.

 • Práškové lakování

  Práškové lakování

  Plně automatická lakovna společnosti disponuje technologií práškového lakování. Průchodnost výrobku linkou je dána jeho profilem, délkou a hmotností. Lakovací zařízení je schopno povrchově upravovat díly až do hmotnosti 50 kg. Běžná tloušťka povlaku je 40-120 mikronů v jakémkoliv barevném odstínu. V rámci předúpravy lakovaného povrchu nabízíme kromě omílání a pískování také železitý (studený) fosfát.

 • Práškové lakovanie

  Práškové lakovanie

  Naša spoločnosť je výrobno-dodávateľská organizácia, ktorá sa od svojho vzniku zaoberá povrchovou úpravou kovov, so špecializáciou na technológiu práškového lakovania. Práškové farbenie kovov je špičková technológia, ktorá je takmer nevyhnutou súčasťou najmä v strojárskom priemysle. Ide o technológiu, pri ktorej sa nanáša prášková farba na výrobok elektrostatickými (TRIBO), alebo elektrokinetickými pištoľami a požadovaný funkčný náter sa získava, až po rozpustení a vytvrdení farby v špeciálnej vytvrdzovacej peci pri teplote 170 - 200°C a pri požadovanom čase 10 - 25 min. Výsledná kvalita vytvrdeného náteru je vysoko závislá od ...

 • Práškové lakovanie

  Práškové lakovanie

  Záruka kvality daná odborne vyškolenou obsluhou s praxou, maximálny rozmer dielov 4000x2400x1100 (dxvxš), logistické zázemie a možnosť balenia dielov priamo na pracovisku. Lakovacia časť: - odmasťovacia a oplachová kabína - práškové centrum - obojstranná nanášacia kabína - aplikácia prášku - elektrostaticky - výkonné odsávanie s monocyklónom pre účinnú recykláciu práškovej farby - sušiaca komorová pec - vytvrdzovacia komorová pec Predúprava: - proces predúpravy postrekom, združenej operácii odmastenia a pasivácia - chémia v predúprave je univerzálna pre oceľ, hliník, pozink, nerez Oplach: - nanášani...

 • Povrchová úprava lakováním (tiskový, disperzní, UV lak) a laminací

  Povrchová úprava lakováním (tiskový, disperzní, UV lak) a laminací

  Zušlechťování produktů pomocí povrchové úpravy lakováním nebo laminací podstatně zvyšuje otěruvzdornost tisku a zároveň podporuje atraktivnost oživením barev. Aplikaci tiskového nebo disperzního laku provádíme přímo při tisku, a to celoplošně nebo lokálně. UV lak lesklý a lepivý Vám nabízíme ve formátu 120 x 160 cm. Na Vaše přání zajistíme také povrchovou úpravu laminací. Lakovací linka Steinemann UV mat 126/2 Tato lakovací linka zpracuje materiál v maximální gramáži od 8 mm tloušťky. Formát lakování je od 35 x 50 cm do 120 x 160 cm, průměrná rychlost stroje je 4.000 archů za hodinu. Lakování lze aplikovat pouze celoplošně,...

 • Služby - Lakovanie

  Služby - Lakovanie

  Lakovacie linky sú technologicky určené pre priebežné kontinuálne lakovanie sérií výrobkov rádovo od 100 ks do 1 000 ks za pracovnú zmenu, v závislosti od veľkosti lakovaného dielca. Popis procesu: * navešiavanie Je vykonávané ručne pracovníkmi lakovne pomocou navešiavacích háčikov. * trojstupňová predúprava Je realizovaná v oplachových kabínach podstrekom teplou tlakovou vodou (40°C) s fosfátovacím prípravkom (železitým) a studenou tlakovou vodou v dvoch oplachových poliach. * sušenie Prebieha v prvom tunely sušiacej pece núteným prúdením teplého vzduchu. Ohrievanie vzduchu je realizované plynovými horákmi. Suše...

 • Linka na práškové lakovanie kovov IDEAL LINE

  Linka na práškové lakovanie kovov IDEAL LINE

  Kvôli modernizácii a rozširovaniu výroby predáme doposiaľ používanú linku na práškové lakovanie kovov zn. IDEAL LINE. - elektrická vypaľovacia pec, vnútorné rozmery 3000 x 1000 x 1800 mm, teplota vypaľovania do 220 °C - striekacia kabína s možnosťou dôkladnej recyklácie farby - filtrovacia - podvesný dopravník - nosná konštrukcia k podvesnému dopravníku - podvesné vozíky na vešanie a otáčanie výrobkov na práškovanie - podvesné vozíky pre zavážanie výrobkov do vypaľovacej pece celkové rozmery zariadenia : 9 x 7 m zariadenie je mimoriadne flexibilné a spoľahlivé, vhodné pre malé a stredne veľké firmy zaoberajúce sa kovovýrobou...

 • Celoplastové postřikové stroje pro předúpravu povrchů před práškovým lakováním

  Celoplastové postřikové stroje pro předúpravu povrchů před práškovým lakováním

  Ve spolupráci s renomovanými firmami dodáváme na evropský trh postřikové stroje určené pro předúpravu povrchů před práškovým lakováním ocelových, hlinikových, pozinkovaných, nebo jiných výrobků, polotovarů a komponentů. Tyto stroje jsou celoplastovésvařence. Plastové jsou i rozvody provozních médií, odsávacích potrubí a ventylátorů, včetně odpadního hospodářství. Vyznačují se vysokou životností, užitností, snadnou údržbou, ekonomickým provozem a v neposlední řadě přijatelnou cenou v poměru k odpovídajícím výrobkům z nerezových, nebo jiných ocelí. Servis je zaručen jak záruční tak pozáruční podle akutnosti případu do...

 • Mokré lakování - trysky

  Mokré lakování - trysky

  Exitflex, GmbH. je také světovým výrobcem jakýchkoli standardních i speciálních trysek pro technologie úpravy povrchů. Surfin, s.r.o. je obchodním partnerem a zastoupením německého výrobce firmy Exitflex pro ČR a SR. Dodáváme např. tyto typy trysek: Otočná tryska Speedy MKV Speedy MKV znamená revoluci v oblasti otočných trysek. Kovové těsnicí plochy jsou kalené a vypracované sféricky jako koule. To znamená, že těsnění funguje podobně jako u vysokotlakového kulového kohoutu s kovovým miskovým těsněním. To má tu výhodu, že samotná tryska optimálně těsní i při vysokých pracovních tlacích (do 510 bar) a dá se díky malému tření relat...

 • Mokré lakování - pistole

  Mokré lakování - pistole

  Vzduchové rozprašování nátěrové hmoty patří mezi klasické způsoby povrchových úprav. Od doby svého vzniku se neustále vyvíjí a zdokonaluje tak, aby výsledná kvalita povrchu byla co nejdokonalejší s maximálním ohledem na životní prostředí a minimálními náklady. Především technologie HVLP splňuje tento trend, kdy výrazně snižuje provozní náklady stříkacích pistolí. Výběr vhodné tryskové soustavy je především závislý na vlastnostech nátěrové hmoty. Při dnešní produkci nátěrových hmot jsou tyto vlastnosti velice různé. Důležitou roli hraje i charakter stříkaného předmětu. Proto raději před vlastním rozhodnutím kontaktujte ...

 • Mokré lakování - čerpadla

  Mokré lakování - čerpadla

  Firma Surfin, s.r.o. dodává veškerý sotiment pneumatických i elektrických čerpadel jak membránových tak pístových. Nabízíme čerpadla italského výrobce Larius S.r.L. a amerického výrobce stříkací, přečerpávací a extrudační techniky firmy GRACO. Tento široký výrobní program zahrnuje desítky typů s různým převodovým poměrem a různou objemovou dodávkou, která je určující veličinou pro výběr zařízení z hlediska výkonu. Pumpy jsou konstruovány pro stříkání rozpouštědlových i vodou ředitelných barev, nízko i vysoce viskozní materiály, bezbarvé laky, jemné lazury či naopak vysokosušinové či protipožární materiály. Zařízení...

 • Mokré lakování - průmyslové lakovací linky

  Mokré lakování - průmyslové lakovací linky

  Dodávky kompletních lakovacích linek pro konečnou úpravu povrchu řeší firma SURFIN, s.r.o. komplexně, od návrhu technologie, provedení vzorků až po samotnou dodávku a montáž, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy a následný servis. Návrhy technologií jsou řešeny individuálně podle požadavků zákazníka, jeho prostorových dispozic, a to především na základě požadované kapacity, prováděných technologických procesů a kvality výsledné povrchové úpravy. Ve spolupráci s našimi dodavateli je společnost SURFIN, s.r.o. schopna zabezpečit dodávku kompletních automatických či manuálních linek pro povrchovou úpravu jak kovových, tak i nekovových...

 • Práškové lakování - příslušenství

  Práškové lakování - příslušenství

  Dodáváme veškeré náhradní díly na práškové lakovací kabiny včetně filtračních patron různých velikostí. Níže uvedené standartní filtrační patrony výšky 600 mm, určené pro použití do kabin při nanášení práškových barev a do filtračních jednotek k tryskacím zařízením mají následující parametry. Dodáváme filtrační patrony dle vašich požadavků, např výšky 700, 900, 1200 mm. - Granulometrie > 5 micron - Účinnost srovnatelná s třídou USG - Průměr těla filtru 325 mm - Horní otvor 212 mm - Otvor pro táhlo 31 mm - Výška 600 mm - Úkos základny 13 mm Technické údaje - Průtok 800 m3/h - Koncentrace ...

 • Práškové lakování - elektrokinetická zařízení

  Práškové lakování - elektrokinetická zařízení

  Tribo pistole PRSTEN 031 Prsten 031 je elektrokinetická (TRIBO) pistole určena pro nanášení práškových hmot. Tento systém je vhodný pro tvarově členité dílce, hluboké dutiny, drátěný program, vrchní vrstvy a opravy již stříkaných dílců. Pistole je manuální pistole s vlastním (připojeným) zásobníkem prášku. Předností pistole je jednoduchost a s tím spojená spolehlivost, snadná změna odstínu a minimální investiční náklady na celé pracoviště. Pistole PRSTEN 031 se dodává smontovaná a odzkoušená. Vzduchová přívodní hadice se připojí k uzemněnému šroubení suchého, čistého a regulovaného tlakového vzduchu. Dostatečné elektriz...

 • Práškové lakování - elektrostatická nanášecí zařízení

  Práškové lakování - elektrostatická nanášecí zařízení

  Nabízíme elektrostatická nanášecí zařízení od relativně jednoduchých manuálních systémů až po inteligentní automatické aplikační a recyklační systémy. Technologie Nordson zvyšuje účinnost, flexibilitu a produktivitu nanášení práškových plastů. NORDSON Encore je mobilní práškové elektrostatické zařízení, které je ovládáno dotykovým panelem, můžete si vybrat mezi verzí se zásobníkem nebo vibračním ložem. Sestava s vibračním ložem zahrnuje: ruční stříkací pistoli, dvoudílnou řídící jednotku, práškové čerpadlo a sběrnou trubici, stůl, vibrátor a motor, všechny práškové a vzduchové hadice potřebné pro jeho provoz....

 • Povrchové úpravy a lakování

  Povrchové úpravy a lakování

  Nabízíme povrchovou úpravu vašich výrobků v nové moderní lakovně pomocí technologie, která je šetrná k životnímu prostředí, do maximální velikosti 2 500 (d) × 2 000 (š) × 1 800 (v) mm s max. váhou 500 kg. - chemické odmašťování - lakování v boxu vodou ředitelnými i syntetickými barvami

 • Služby - Lakování práškovými barvami

  Služby - Lakování práškovými barvami

  Provádíme po předchozím odmaštění a fosfátování na spec.zařízení. Použít lze práškové materiály, které vytváří lesklé, matné a strukturované povrchy. Tato úprava se dokončí ve vytvrzovací peci. Lakování tekutými barvami se aplikuje po odmaštění povrchu výrobků zařízením Wagner.

 • Lakování práškovými barvami

  Lakování práškovými barvami

  Provádíme po předchozím odmaštění a fosfátování na spec.zařízení. Použít lze práškové materiály, které vytváří lesklé, matné a strukturované povrchy. Tato úprava se dokončí ve vytvrzovací peci. Lakování tekutými barvami se aplikuje po odmaštění povrchu výrobků zařízením Wagner.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Lakování profilových systémů YAWAL 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.