Vývoj zákazkového softwaru

Vývoj zákazkového softwaru je určený firmám, alebo jednotlivcom požadujúcim mimoriadne špecifickú a nadštandartnú funkcionalitu danej aplikácie. Zväčša ide o softvér, ktorý funguje pod operačným systémom Windows, alebo Linux, prípadne makrá pre MS Office.

Vývoj prebieha na platforme programovacích jazykov C/C++, JAVA a pod.

V prípade, že potrebujete špecifický software, alebo v tejto oblasti potrebujete poradiť, prípadne získať cenovú kalkuláciu, napíšte nám Email, alebo vyplňte objednávku.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a získajte 3 + 1 mesiac zadarmo.

 • Vývoj, návrh a výroba na zákazku

  Vývoj, návrh a výroba na zákazku

  Prineste svoje nápady, urobíme ich pravdivými. Vďaka dobrým vzťahom s distribútormi aj výrobnými spoločnosťami je spoločnosť DEEP schopná navrhnúť hardvér na mieru, ktorý je potrebný pri komplikovaných kampaniach na vývoj produktov. Poradenstvo, hardvérové inžinierstvo, priemyselný dizajn, vlastný softvér/firmvér, testovanie a výroba. Ešte jeden dôvod, prečo si nás najať na kompletný dizajnový návrh a vývoj vášho produktu a postarať sa o všetko vrátane výroby PCB a montáže prototypov.

 • Vývoj umelých povrchov

  Vývoj umelých povrchov je nákladný a len silná firma dokáže držať krok s najnovšími trendmi a pružne reagovať na čoraz náročnejšie požiadavky zákazníkov. Skupina, ktorej produkty sú nami preferované, medzi takých výrobcov nepochybne patrí.

 • Vývoj programu v oblasti automatizovaných systémov

  V rámci projektovania automatizovaných liniek, jednoúčelových strojov a zariadení, robotických systémov, ale aj ako náhradu existujúceho riadiaceho systému v strojnom zariadení, systéme, uskutočňujeme spracovanie programového užívateľského vybavenia hlavne v oblasti automatizovaných systémov riadenia pre SIMATIC, vizuálne stanice, zberače dát pre siete Profibus.

 • Vývoj a výroba

  Pojítkom rozhrania vývoja a výroby je dokonalá montáž technologického zariadenia, jeho odskúšanie na mieste určenia, odovzdanie zadávateľovi, čím sa zodpovednosť za chod prevádzky nami nekončí. Revízne správy a technický dokumentačný materiál ako aj návody k ovládaniu zariadenia sú nutným predpokladom pre správnosť užívania systému zadávateľom. Následný servis a správa systému sú predpokladom pre jeho správny bezproblémový chod a spoľahlivosť. Sme schopní vyvíjať ucelené automatizované strojné zariadenia, projektovať ich začlenenie do existujúceho technologického procesu a nastavovať takto vybudovaný systém novými riadiacimi prvka...

 • Montáž, výroba a vývoj desek

  Montáž, výroba a vývoj desek

  Montáž, výroba a vývoj desek tištěných spojů za použití klasické nebo SMD montáže.

 • Vývoj - SMART PRESS 63

  Nový rad výstredníkových lisov SMARTPRESS je odzrkadlením nových trendov v oblasti vývoja tvárniacej techniky. Je výsledkom našej snahy prinášať neustále zlepšenia pre našich zákazníkov a nadväzuje na dlhoročné skúseností našich odborníkov a tradíciu lisárskej výroby v našej spoločnosti. Fréma je zváranej konštrukcie, čo umožňuje vysokú variabilitu. Riadenie zabezpečuje PLC automat s dotykovým displejom, čo zvyšuje presnosť ovládania, bezpečnosť a komfort obsluhy.

 • Zákaznícky vývoj

  - štúdiu - predbežný projekt - konečný projekt, vrátane manažmentu konfigurácie pre obrannú techniku - tvorbu dokumentácie funkčného modelu alebo vzoru - tvorbu konštrukčnej dokumentácie a technickej dokumentácie (TD) - funkčný vzor (tj. výskum novej koncepcie produktu)

 • Vývoj SW

  Technológie: - IBM eSERVER iSERIES (i5/OS, Linux, AIX 5L, Windows, Java, WebSphere) - CASE ADELIA - 5250, ILE RPG - INTRANET, INTERNET - CLIENT SERVER - JSP, PHP, CSS, SSL, Flash - Apache, Tomcat, WebSphere, OC4J Application Server - DB2, Oracle, MySQL, Microsoft SQL Server - Java, J2EE, JavaScript - XML, XSLT Integrácia informačných systémov: - OS/400, WINDOWS, AIX, LINUX, ... - DB2, ORACLE, MS SQL, ... - WebSphere MQ - komunikačný softvér umožňujúci prenos údajov medzi rôznymi HW a SW platformami. Príklady SW na zákazku: - Automatizácia inkasných platieb - On­line autorizácia kartových transakcií - Bankové info­kiosky - Poštov...

 • Vývoj, výroba linek a přípravků pro montáž a testování výrobků

  Dlouhodobě působíme v oblasti vývoje a nasazování nových technologií pro nové výrobky. •Možný rozsah projektů: - konzultací a poradenství - vypracování realizačních projektů - fyzická realizace celého projektu dle vstupních podmínek. •Možné výstupy naší činnosti: - výrobní, tvářecí a testovací přípravky - montážní a kompletační stanice - pracoviště s podporou roborů - repase stávajicích zařízení, strojní+elektro+software - přestavby na jiný výrobek, zvýšení stupně automatizace.

 • Vývoj a výroba strojů a zařízení pro tvářecí operace - SIRIUS Plus

  Naše firma PARS Engineering, spol.s r.o vyvíjí a vyrábí tvářecí stroje pro děrování otvorů do uzavřených profilů. •Děrovací stroje kategorie SIRIUS Plus jsou vysoce výkonné a přesné stroje pro vytváření otvorů do převážně ocelových profilů děrováním. •Nově nabízíme jako Option osazení stroje i technologií FLOWDRILL. •Dělení strojů dle pohonu hlavní osy: - ruční kolo, pak označení stroje je HPM-3000-M1 - rotační servomotor, pak označení stroje je HPM-3000-R1 - lineární motor, pak označení stroje je HPM-3000-L1 přičemž 3000 udává max.délku děrovaného profilu. •Vybavení el.roz...

 • Vývoj technických prostriedkov

  Pri vývoji riadiacich systémov, t.j. procesných staníc pre nasadenie v samotnom technologickom procese, je snahou firmy využívať najnovšie poznatky a trendy v oblasti vývoja hardwarových aj softwarových komponentov. Tie boli aplikované pri vývoji vlastných zariadení, ktoré je možné rozdeliť do 2 skupín : 1. Jednoúčelové zariadenie, vyvíjané ako špecifická zákazka pre zákazníka, ako napr.: - diagnostické zariadenie DRM pre meranie reakčného a motorického času - diagnostické zariadenie SP1 meranie koordinačných a psychomotorických vlastností - riadiaci systém pre polohovanie horizontálnej frézy - komunikačné moduly - systémy zberu dát pre ...

 • Vývoj softvéru na mieru

  Ponúkame kompletné služby spojené s vývojom softvéru šitého na mieru. Od analýzy požiadaviek klienta, cez návrh optimálneho riešenia, samotný vývoj až po testovanie, vypracovanie dokumentácie, integráciu a jeho následný servis.

 • Nástrojáreň - vývoj, výroba a montáž vstrekovacích a lisovacích foriem...

  Nástrojáreň - vývoj, výroba a montáž vstrekovacích a lisovacích foriem...

  Nástrojáreň sa zaoberá vývojom, výrobou a montážou vstrekovacích a lisovacích foriem, prípravkov, lisovacích nástrojov pre plošné a objemové tvárnenie a presné strihanie. Ročná produkcia je približne 30-40 foriem/nástrojov najvyššej kvality. Nástrojárske činnosti sú zamerané na poskytovanie komplexných riešeni náradia pre injekčné vstrekovanie plastov t. j. od vývoja, cez optimalizáciu, výrobu formy, výrobu referenčných vzoriek a sériovú výrobu. Výrobný sortiment: - Formy pre injekčné vstrekovanie plastov - Lisovacie formy - Lisovacie náradie pre plošné a objemové tvárnenie, presné strihanie - Prípravky, kalibre a meradlá - O...

 • Konštrukčná kancelária - Návrh, vývoj a výroba strojov, zariadení a kovových konštrukcií

  Konštrukčná kancelária - Návrh, vývoj a výroba strojov, zariadení a kovových konštrukcií

  Ponúkame služby a poradenstvo v oblasti strojárstva. Zákazníkovi prinášame širokú ponuku komplexných služieb ako sú príprava a vypracovanie technických návrhov, priemyselný dizajn, grafické a kresličské práce, pevnostné výpočty, reverzný inžiniering, tvorba CAD modelov a výkresovej dokumentácie kovových konštrukcií, strojných súčasti a zostáv strojov a zariadení podľa požiadaviek zákazníka. Ponúkame tiež možnosť výroby v spolupráci s našimi partnermi.

 • Vývoj aplikácii pre pre Windows Phone7

  Kurz je určený pre vývojárov na platforme.NET, ktorí sa chcú naučiť programovať mobilné aplikácie na platforme Windows Phone 7. Na kurze sa zoznámite s architektúrou platformy, so základnými prvkami užívateľského rozhrania a navigácie, s prácou s dátami, obsluhou hardwaru, multitaskingom a ďalšími technikami typickými pre tento moderný systém na mobilných zariadeniach.

 • Vývoj web aplikácií

  Pomocou služby Vývoj web aplikácií získavate do firmy tretí rozmer, ktorým je priestor. Vďaka webovým aplikáciám na mieru už nie ste ani vy, ani vaši zamestnanci obmedzovaní len na prácu v kancelárii. Pomocou moderných a pokrokových metód dokážeme klientom ponúknuť vývoj web aplikácií akéhokoľvek druhu. Či už ide o zložitý databázový systém so SSL zabezpečením, fakturačné a ekonomické web aplikácie alebo jednoduchú správu klientov. Sme schopní zrealizovať tie najrozmanitejšie požiadavky klientov na web aplikácie za príjemné ceny a za minimálny čas. Aby sme klientovi dokázali implementovať čo najvhodnejšie riešenie, kladieme vys...

 • Vývoj komponentov pre všetky odvetvia priemyslu

  Hlavnou činnosťou spoločnosti je strojárska výroba a vývoj komponentov pre všetky odvetvia priemyslu. Sme dodávateľom v oblasti trieskového opracovania na CNC strojoch so špecializáciou na frézovanie. Výrobu realizujeme na základe dodanej technickej dokumentácie prostredníctvom CNC obrábacích strojov s využitím najnovších trendov a poznatkov v oblasti opracovania rôznych druhov materiálov: hliníku, nerezu, ocelí, farebných kovov, plastov. Schopnosť pružne reagovať na širokú škálu zákazníckych požiadaviek je primárne determinovaná využitím moderných postupov a technológií.

 • Vývoj CRM softwaru

  Mám dlhoročné skúsenosti s vývojom CRM systémov. Či už v internetovom prostredí, alebo stand-alone windows aplikácií. Starám sa o niekoľko reálne fungujúcich riešení, či už pre reklamné agentúry alebo obchodné spoločnosti. Samotnému vývoju aplikácie predchádza analýza požiadaviek, návrh systému a analýza prostredia kde bude budúci systém fungovať. Viem sa pozrieť na procesy vo firme a určiť ktoré sú pre firmu najdôležitejšie a mali by byť zahrnuté do systému. Tak isto vám viem navrhnúť optimalizácie procesov vo firme. Práve CRM je systém, ktorý udrží procesy vo firme v poriadku. CRM FACT je určený malým a stredným firmám. Je vša...

 • Testovanie produktov a vlastný vývoj

  Spoločnosť V.I.C. GROUP, s. r. o., sa zaoberá cieľavedomým testovaním produktov a vlastným vývojom. Výrobky v prvom rade posudzujeme z pohľadu vplyvu chemikálií na ľudský organizmus, a tiež na životné prostredie. Zaoberáme sa vývojom jednotlivých pomôcok pre správnu a modernú starostlivosť o zdravie. Pripravujeme aj rad nových prípravkov na osobnú hygienu, ktoré prichádzajú do kontaktu s ľudským telom. Zaoberáme sa vývojom neinvazívneho liečenia ochorení, ktoré vyvoláva mozog ako vlastnú deštrukciu organizmu.

 • Vývoj lepidiel podľa špecifických požiadaviek zákazníka

  Poskytované služby: - vývoj lepidiel podľa špecifických požiadaviek zákazníka,technická pomoc pri aplikácii lepidiel - vývoj gumárenských zmesí podľa špecifických požiadaviek zákazníka - hodnotenie reologických, fyzikálno-mechanických a vulkanizačných vlastností gumárenských zmesí

 • Veda, vývoj a výskum

  Veda, vývoj a výskum

  Činnosť strediska vývoja je zameraná predovšetkým na vývoj nových výrobkov a zariadení využitých v oblasti zdravotníctva, farmaceutickom priemysle, potravinárskom priemysle, chemickom priemysle, elektronickom priemysle, vybavení laboratórií apod. Sú to hlavne výrobky z produktových rád FORCLEAN, FORLAB a FORMEDICAL. V tejto oblasti spoločnosť Block a.s. dlhodobo spolupracuje s vysokými školami, akadémiou vied a výskumnými laboratóriami. Táto spolupráca v roku 2007 vyústila do spoločného projektu na výzkum a vývoj dekontaminačného procesu s využitím pár peroxidu vodíka, na ktorom spolupracujeme s VŠCHT Praha a MBÚ AV ČR. Tento projekt bol vyhodn...

 • Návrh a vývoj

  Základním principem použitým pro návrh interiéru je snaha vytvořit harmonické a příjemné prostředí. Kombinace barvy a struktury spolu se světly a stíny dodává prodejnám atmosféru klidu a pohody, která podporuje u spotřebitelů rozhodnutí o nákupu. Práce na návrhu interiéru začíná vzájemnou spoluprácí zákazníka a dodavatele na designu prodejních prostor. Spoluprácí dodavatele interiéru a designerů vzniká profesionální a zároveň funkční design, který odpovídá potřebám a požadavkům zákazníka. Vzájemná spolupráce dodavatele a designérů je přínosná z důvodu optimalizace designu vzhledem k možným technologiím výroby, což v...

 • Vývoj nestandardních technologických zařízení

  Podle Vašeho technického zadání (obecné a elektrotechnické strojírenství) s použitím elektrického nebo pneumatického pohonu a možností mikroprocesorového řízení.

 • Výskum a vývoj profesionálnych digitálnych systémov a technológií

  - výskum a vývoj profesionálnych digitálnych systémov a technológií - audio - hardvér a softvér (multikanálové systémy pre spracovanie zvuku, digitálny záznam a prehrávanie zvuku; konferenčná technika, tlmočnícka technika, jazykové laboratórium, komunikačné systémy) - video - hardvér a softvér (multikanálové systémy pre spracovanie obrazu, digitálny prenos obrazu, digitálny záznam a synchronizované multikanálové prehrávanie obrazu a zvuku)

 • Vývoj software na zakázku

  Spoločnosť nabízí vedle samostatných zařízení a ucelených systémů také vývoj aplikačního software na zakázku. Jde zejména o aplikace pro mobilní terminály a počítače, ale i o aplikace pro zpracování dat na PC a pro datovou komunikaci se systémy třetích stran. Zakázkový software tak dává dodaným zařízením konečný smysl a efektivně zhodnocuje jejich využití.

 • Vývoj nových produktů

  Vývoj nových produktů

  Vzhledem k dlouhodobým zkušenostem z atypické výroby jsme schopni plně spolupracovat při vývoji nových produktů a jejich uvádění do výroby.

 • Konstrukční a vývojové práce

  Konstrukční a vývojové práce

  Naše společnost nabízí našim zákazníkům vývojové a konstrukční práce na projektech týkajících se výrobků vyráběných v plechů. Nabízíme využití našich zkušeností z oblasti zpracování plechů ve prospěch zákazníků a jsme rádi, že se můžeme spolupodílet na rozvoji jejich obchodních aktivit. Konstrukční a vývojové práce provádíme v 3D kreslícím vývojovém softwaru Solid Works a běžně pracujeme s formáty IGES, DXF a DWG. Nabízíme také zákazníkům pomoc při zhotovování rozvinutých tvarů důležitých pro zhotovení ohybu.

 • Vývoj software

  Specialisté na vývoj software pro PLC a PC, či programátoři databázových systémů vyvinou kompletní programové vybavení pro požadovaný řídící systém včetně vizualizace a nadřazených úrovní. Součástí jejich práce je testování veškerých aplikací a vypracování přehledných a detailních manuálů a návodů k obsluze v požadovaném jazyce zákazníka. Běžně používané řídící systémy: - Siemens Simatic S5 - Siemens Simatic S7 - Bernecker & Rainer (2003, 2005, 2010) - Allen-Bradley (SLC 500, CompactLogix, ControlLogix) - Mitsubishi Melsec - GE Fanuc (Series 90-70, PACSystems Rx7i, VersaMax) - Berghof Dialog Controller (DC10xx) Vývojový...

 • Vývoj aplikácii na mieru

  Naša firma sa venuje vývoju desktopových aplikácii pre všetky operačné systémy. Pracujeme s novými technologiami snažíme sa naším klientom priniesť čo najlepšie produkty. Otvárate si firmu a potrebujete na Vaše firemné počítače vlastné programy? Napríklad kalkulačku s vlastnými hodnotami? Alebo potrebujete pokladničný systém? Ak áno tak ste na správnom mieste nebojte sa nás kontaktovať Používame tieto technológie: Java C# MySQL MSSQL Len u nás dostanete k produktu: Záruku Nonstop podporu, kde Vám naši pracovnici poradia Zadarmo 10 programatorských hodín pre úpravu alebo doplnenie aplikácie v hodnote 1hod / 15€

 • Ponúkame vývoj softvéru

  Ponúkame vývoj softvéru zo sféry ekonomiky, hospodárstva, štatistiky, matematiky, výpočtov, komunálnej oblasti, evidencie osôb, majetku, tovarov. Máme skúsenosti s automatickým získavaním a spracúvaním informácií z voľne dostupných internetových zdrojov, kde manuálne hľadanie je časovo náročné. Rovnako vieme naprogramovať aj malé programy, tzv. utility, slúžiace viacmenej len na jeden účel. Softvér staviame na lokálnej relačnej databáze, pri viacužívateľskom programe využívame serverovú technológiu bežiacu na vzdialenom serveri, ku ktorému sa užívatelia pomocou programu pripájajú. Skúsenosti nás naučili chrániť naše databázy šifrov...

 • Zakázkový vývoj software

  Jsou Vaše požadavky natolik specifické, že jste nenalezli vhodný SW produkt? V takovém případě Vám na zakázku dodáme zakázkově řešený, spolehlivý a udržovatelný systém, který splní všechny Vaše požadavky a to nejen pro použití v logistické sféře, či obchodu. Mimo standardní produktové linie „mobile you“ nabízíme služby vývojové divize společnosti ESP holding a.s., která se zabývá především vývojem softwarových aplikací na zakázku. Díky tomuto jsme schopni splnit veškeré požadavky zákazníků na funkcionalitu software. - Webové aplikace - Desktopové aplikace - Mobilní aplikace Abychom dosáhli požadované kvality a funk...

 • Vývoj SW a WEB aplikácii na mieru

  Jednotlivé zákazky týkajúce sa vývoja SW a WEB aplikácií sa riešia spôsobom direct development alebo pomocou practice team development .

 • Tvorboa komponentov, programátorskými prácami, vývojom a tvorbou softvéru na zakázku

  Spoločnosť Miroslav Mrázik - MMS sa zaoberá tvorbou komponentov, programátorskými prácami, vývojom a tvorbou softvéru na zakázku a Add-Ins rozšírení pre aplikácie MS Office. Hlavným zameraním spoločnosti je poskytovanie vývoja softvérových aplikácií v oblasti správy a riadenia dokumentov (DMS). Naše služby zahŕňajú: - analýza požiadaviek a potrieb - analýza IT prostredia zákazníka voči požadovanej funkcionalite vyvíjanej aplikácie - vypracovanie špecifikácie - návrh alternatív riešenia - vývoj aplikácie, programátorské práce - testovanie vo vývojovom prostredí - testovanie v cieľovom prostredí - implementácia - integrácia ...

 • Vyvoj a vyroba výliskov z plastu s vysokou přidanou hodnotou určené zejména pro autoprůmysl

  Vyvoj a vyroba výliskov z plastu s vysokou přidanou hodnotou určené zejména pro autoprůmysl

  Společnost se významnou měrou podílela spolu s Vývojovým oddělením Škoda Auto a.s. na vývoji patentovaného dílu, který je komponentem současných vozů produkce koncernu VW. Licenční práva také odkoupila společnost Daimler AG. Ze spolupráce Vývoje ŠKODA AUTO a naší vývojové konstrukce pochází celá řada nyní vyráběných součásti interiérů i exteriérů vozů Škoda Superb, Škoda Octavia II, Škoda Fabia, VW Passat a Mercedes S Klasse. Vývoj, kostrukce a kompletní výkresová dokumentace je zpracovávána pomocí 3D CAD SW SOLIDWORKS a SW PRO-ENGINEER s modulem TOOLDESIGN OPTION. Jako pomocný SW je používán AUTOCAD 2000 LT. Firma IMS-Drašnar s...

 • Vývoj, výroba a prodej výrobků určených jak pro spotřebitele, tak pro průmyslové využití.

  Vývoj, výroba a prodej výrobků určených jak pro spotřebitele, tak pro průmyslové využití.

  - Electronic Test - jedná se o celou řadu kompaktních profesionálních testovacích nástrojů a kalibrovacího zařízení, tyto testovací výrobky měří napětí, odpor, sílu, frekvenci, teplotu, tlak a další parametry. - Motion - jedná se o motory, řízení, kontrolní mechanismy, mechanické komponenty (např. lineární ložiska, brzdy) a příbuzné výrobky, které jsou určeny např. pro výrobu balicích zařízení, lékařských přístrojů, zařízení obvodových desek a elektrických vozidel (např. elektrických zvedacích vozíků). - Enviromental - výrobky v této oblasti se používají pro účely kontroly vody (měření chemických, fyzických a mikrobiol...

 • Vývoj výrobků a prototypů z plastu

  Vývoj výrobků a prototypů z plastu

  - posouzení požadovaného výrobku dle jeho vzorku nebo výkresu z hlediska vhodnosti jeho výroby vstřikováním, příp. návrh konstrukce ve 2D - navržení vhodného plastu nebo odpovídající náhrady původního materiálu - vytvoření 3D počítačového modelu výstřiku - výroba modelu nebo prototypu výstřiku technologiemi Rapid Prototyping (STL, SLS, obrábění, odlévání) - matematické modelování procesu - návrh koncepce vstřikovací formy - vypracování výkresové dokumentace formy - 2D, 3D - zajištění výroby vstřikovací formy - odzkoušení vstřikovací formy, případně odzkoušení různých typů termoplastů - sériová výroba

 • Konstrukce a vývoj

  Konstrukce a vývoj

  Pokud si nevyberete z našich standardních výrobků, navrhneme Vám palety, které budou odpovídat přímo Vašim potřebám. Vycházíme přitom z naší dlouholeté praxe podpořené konstrukčním programem CATIA V4.2.4. & CATIA V5. Podle návrhu vytvořeného tímto programem Vám vyrobíme skutečnou paletu, kterou si můžete odzkoušet v praxi. Touto cestou je výrobek odladěn tak, aby sériová výroba plně splňovala přání zákazníka.

 • Aplikovaný výskum, vývoj

  Aplikovaný výskum, vývoj

  Ponúkame služby v oblasti aplikovaného vývoja a výskumu, v prípade požiadavky aj so zabezpečením výroby. Ďalej ponúkame službu externe zabezpečovanej konštrukcie, možnosť spracovania technologických postupov pre oblasť strojárstvo, v prípade požiadavky vieme zabezpečiť aj súvisiace aplikácie, napr. slaboprúd.

 • Vývoj a konštrukcia

  Vývoj a konštrukcia

  Oddelenie vývoja a konštrukcie firmy zabezpečuje komplexný projekčný a konštrukčný rozvoj výrobkov, až po skúšanie a schváľovanie výrobkov a ich uvádzanie do prevádzky podľa platných predpisov. Oddelenie vývoja a konštrukcie je vybavené modernou výpočtovou technikou a výkresová dokumentácia je spracovávaná v CAD 2D a 3D systémoch ( Proengineer ). Celý technický úsek ( konštrukcia a technológia ) je prepojený počítačovou sieťou. V poslednom období pre opravu a údržbu koľajových tratí boli vyvinuté nové železničné stroje ( ako napr. Railvac Fatra 17 000, UNO-80, Vichr 55 SE ), rekonštruované pôvodné stroje ( napr. MUV-69 ), ako aj stroje ...

 • Tabletovací lis pro výzkum a vývoj

  Tabletovací lis pro výzkum a vývoj

  PRESSIMA Pressima is a force feed tablet press for R&D applications, clinical trial batches and small scale production. MAIN CHARACTERISTICS - Interchangeable turret. - Special turret version with both B and D type tooling is available. - Pre-pressure and main pressure rollers are designed for forces similar to production machines ensuring a good scale-up. - Compression area completely accessible from all sides for quick and easy cleaning. - Mechanical area fully accessible for maintenance operations by simply opening the external casing. - Average pressure displayed without instrumentation for R&D - Machine operated by the control panel and fitted with handwheels ...

 • Konštrukcia a vývoj

  Konštrukcia a vývoj

  Ponúkame vývoj a konštrukciu v oblasti strižných nástrojov, foriem pre lisovanie plastov, jednoúčelových zariadení a prípravkov pre automatizovanú montáž a podporu výroby. Všetko plne v 3D pomocou CAD/CAM systémov Unigraphics NX a SolidEdge ST až po 2D výkresovú dokumentáciu.

 • Vývoj a výroba atypických a náročných obalov z papiera

  Vývoj a výroba atypických a náročných obalov z papiera

  Naša spoločnosť sa špecializuje predovšetkým na vývoj a výrobu atypických a náročných produktov prevažne z papierových materálov. Oblasť pôsobenia: - Ide hlavne o produkty určené na marketingovú podporu predaja (POS a POP produkty) a s tým spojené služby a logistické činnosti. Realizované série: - Od kusových po desaťtisícové. Naše výrobné kapacity sú vhodné na produkciu všetkých množstvových kategórií. Naše výrobné kapacity umožňujú promptnú realizáciu zákaziek - od niekoľkokusových až po desaťtisícové. Konkurenčnú výhodu vytvárame disponovaním nástrojov (kašírovanie, vysekávanie, print, atď.) rôznych technol...

 • Indukční ohřevy - vývoj a realizace

  Indukční ohřevy - vývoj a realizace

  Podle specifikace navrhneme a zrealizujeme zařízení s maximální účinností. Induktor indukčního zařízení je důležité optimálně navrhnout tak, aby se tepelná energie vyvíjela pouze na místech určených k ohřevu. K tomuto návrhu používáme vlastní software. Okolí induktoru je výhodné, z hlediska účinnosti ohřevu, stínit magnetickým materiálem. Pro naše aplikace proto používáme námi vyvinuté magnetické stínění.

 • Vývoj a konstrukční práce

  Vývoj a konstrukční práce

  Vývojové kanceláře mají odborný potenciál pro realizaci vývojových úkolů z oblasti: - vysokofrekvenční techniky do 1,5 GHz - mikroprocesorové řídící techniky - spínaných napájecích zdrojů do 1 kVA - nízkofrekvenční techniky - řídících dopravních systémů pro MHD včetně komponentů - palubních leteckých přístrojů - ochrany elektronických zařízení proti účinkům parazitního elektromagnetického

 • Vývoj stavebních konstrukcí

  Vývoj stavebních konstrukcí

  Model konstrukce střechy: Významnou část našich konstrukčních aktivit tvoří vývoj ocelových stavebních konstrukcí. Moderní architektura často využívá neobvyklé a komplexní tvary - jako tomu je např. u konstrukukce střechy nádraží King s Cross v Londýně, na které jsme spolupracovali se společností Seele Pilsen. Našim cílem v oblasti stavebních konstrukcí je přenášet zkušenosti a konstrukční principy z konstrukce letadel do nových oblastí a umožnit tak architektům ztvárnit jejich umělecké vize. Výsledkem jsou pak lehké a odolné konstrukce neobvyklých a složitých tvarů, které by dříve bylo možné realizovat jen velmi obtížně. N...

 • Vývoj a konstrukce systémů letadel

  Vývoj a konstrukce systémů letadel

  Na vývoj draku navazuje vývoj systémů a dalšího vybavení. Patříme mezi ty společnosti, které jsou schopny provádět komplexní návrh všech důležitých systémů letadel. - Schéma zástavby pohonné jednotky letounu EV-55 Outback. - Vývoj systémů probíhá v souladu se stavebními a provozními leteckými předpisy - Naší specializací je zejména vývoj řízení letounu, palivové soustavy, hydraulické soustavy, zástavby podvozku, atd. - Veškerý vývoj probíhá v prostředí 3D včetně vyšetřování a odstaňování případných kolizí - Součásti vývoje může být i zhotovení prototypových částí metodou rapid prototyping

 • Vývoj a konstrukce draků letadel

  Vývoj a konstrukce draků letadel

  - Virtuální prototyp letounu EV-55 Outback. Vytvořeno v systému Catia V5. - Vývoj draků letadel je komplexní činnost, která vyžaduje dlouholeté zkušenosti a zároveň inovativní přístup. U nás ve společnosti má zkušenosti s vývojem draků jak malých dvoumístných letadel, tak i letadel velikosti Boeing 747. Nabízíme Vám služby, které zahrnují: - Kompletní vývoj draku letadla včetně jeho optimalizace - Vývoj jednotlivých částí draku - t.j. trupu, křídla, ocasních ploch, atd. - Vývoj kovových struktur, ale máme i zkušenosti s vývojem kompozitních dílů jako jsou např. dveře, přechodové kryty, motorové nebo podvozkové gondoly - V...

 • Vývojová konstrukce

  Vývojová konstrukce

  CAD konstrukce: - 3D konstrukce dílů, celků, sestav - vývoj plastových a plechových dílů, sestav - kinematika mechanismů - výkresová dokumentace (výkresy dílů, svař. sestav) - montážní listy - explosivní výkresy, listy - technologické optimalizace - vypracování a překlady technické dokumentace - tvorba výpočtových modelů SW: CATIA V4, V5 NASTRAN PAM-CRASH PAM-STAMP ADAMS ANSA/META FEMAP ANIMATOR MATHEMATICA Projekty: Škoda VW BMW

 • Vývojové aktivity | Předvývoj

  Vývojové aktivity | Předvývoj

  Služby: - koncepční návrhy, studie - digitalizace z fyzických modelů i dle výkresové dokumentace - vytváření a vyhlazování povrchových ploch plastových i plechových dílů, celků - zpracování modelů pohledových maket - toleranční analýzy - kinematika mechanismů - vypracování a překlady technické dokumentace - rozvoj a aplikace nových postupů a řešení - alternativní technologie SW: CATIA V4, V5 NASTRAN PAM-CRASH ADAMS ANSA/META FEMAP ANIMATOR MATHEMATICA Projekty: Škoda VW BMW SOR

 • Vývoj a výroba foriem

  Vývoj a výroba foriem

  Firma Proving ponúka svoje služby v oblasti vývoja a výroby: •vstrekovacích foriem pre plasty •tlakových foriem •výroby foriem na liatie hliníka, zinku a gumy a výliskov z termoplastov s využitím v rôznych oblastiach priemyslu Široké spektrum činností umožňuje našej spoločnosti ponúkať svojim náročným zákazníkom komplexné riešenie ich problematiky od návrhu výrobkov, konštrukcie vstrekovacích foriem po výrobu a následné odovzdanie referenčných vzoriek a protokolu o meraní.

Realizujete búracie práce?

Realizujete búracie práce?

Zaregistrujte sa teraz a získajte 3 + 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Vývoj zákazkového softwaru 2004 - 2022 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.