Plotové diely

Výrobky určené ako zábrany a oplotenia objektov rôznych tvarov a typorozmerov.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Plotové dosky

  Plotové dosky

  Plotové dosky máme skladom a vieme Vám ich vyktáriť na požadovanú dĺžku na počkanie, alebo objednávku. Sú v rozmere 100x20mm. Vieme spraviť aj iný rozmer na objednávku. Drevina je smrek a červený smrek. Ploty vytvárajú pocit intimity, dokážu tlmiť hluk a silný vietor, no môžu byť aj zaujímavou kulisou na výsadby. Ich prvoradou úlohou je však ohraničovať pozemok a chrániť ho, napríklad pred potulujúcimi sa zvieratami. Záhradné latkové ploty by mali príjemne harmonizovať s budovou a dotvárať tak estetickú hodnotu okolia.

 • Betonové plotové patky (15978.)

  Betonové plotové patky (15978.)

  Betonové plotové patky Katalogové číslo: 15978 Cena: 100KČ/KUS

 • Ploty a plotové systémy

  Ploty a plotové systémy

  Po mnohoročných skúsenostiach s plotmi sme sa rozhodli, že našim zákazníkom budeme ponúkať podľa nášho názoru to najlepšie na trhu a preto ploty a plotové systémy dodávame predovšetkým z dreviny Sibírsky Smrekovec, pre technické použitie aj z dreviny Smrek a pre špeciálne aplikácie plotov je možné použiť aj niektorú z verzií Severskej Borovice, záložky Profily – obklady. Pre nás je dôležité, aby naši zákaznici u nás nakúpily tovar, ktorý nebude treba po pár rokoch kupovať znova. Garantujeme každému zákazníkovi, že Sibírsky smrekovec ktorý predávame má vek minimálne 400 rokov, priamo k nám dovážaný kamiónovou dopravou z oblasti st...

 • Plotové stlpiky -

  Plotové stlpiky -

  Sú vyrobené z oceľovej pozinkovanej rúry o rozmere: - priemer 38 x 1,5 mm – v základnej výške 2300 mm, - priemer 48 x 1,5 mm – v základnej výške 2500 mm. Stĺpiky sú ošetrené zinkovým náterom a práškovou zelenou farbou „komaxit“ – RAL 6005. Horné časti stĺpikov sú chránené plastovými čiapočkami čiernej farby.

 • Plotové vzpery - základný náter

  Sú vyrábané z oceľových rúr priemeru 25 - 32 mm, na konci upravené do uhla cca 45°, ošetrené dierou na priskrutkovanie o stĺpiky. Základná dĺžka je 2300 mm.

 • Plotové stlpiky - základný náter

  Plotové stlpiky - základný náter

  Sú vyrobené z oceľovej rúry priemeru 43 x 2,3 mm a kovovej čiapočky, ktoré sú ošetrené základným náterom. Dodávané sú v základnej výške 2300 mm, po dohode aj v iných výškach.

 • Plotové vzpery - komaxit

  Plotové vzpery - komaxit

  Sú to vlastne kovové stĺpiky, vyrobené z oceľových pozinkovaných rúr priemeru 38 x 1,5 mm, opatrené práškovou farbou RAL 6005, ku ktorým sa dodávajú hlavice s objímkami k priskrutkovaniu o stĺpiky.

 • Plotové dielce

  Plotové dielce

  Ponúkam plotové dielce materiál oceľ, profil jakel, rozmer 60x20x2mm, povrchová úprava podľa požiadavky + montáž v cene.

 • Plotové dielce

  Plotové dielce

  Ponúkam plotové dielce materiál oceľ, profil jakel, rozmer 60x20x2mm, povrchová úprava podľa požiadavky + montáž.

 • Predaj - Plotové stĺpiky

  Predaj - Plotové stĺpiky

  Na výrobu stĺpikov používame oceľové trubky alebo uzavretý profil (jokel), výšky máme štandardne ( v cenníku), alebo akú si predstavujete. Povrchová úprava: prášková vypaľovacia farba (Komaxit), polyuretánová vonkajšia farba alebo žiarový zinok. Pred úprava galvanický zinok alebo pieskovanie, závisí od dĺžky. Farbu prispôsobíme Vašim predstavám podľa štandardného vzorkovníka farieb.

 • Plotové panely REMO

  Plotové panely REMO

  - Je vyrobený z oceľových drôtov, zvislé i vodorovné drôty majú priemer typ S 5/5mm (typ L 5/4mm) - Je bodovo zvarený v okatosti 50 x 200 mm a má štandardnú šírku 2500 mm - Z dôvodu väčšej pevnosti a vynikajúcemu vzhľadu je každá sieť opatrená pozdĺžnymi prelismi - Povrchová úprava: prášková vypaľovacia farba (Komaxit), polyuretánová vonkajšia farba alebo žiarový zinok. Komaxit je závislí na veľkosti brány a našej vypaľovacej peci (2,1x0,9x3,6m). Pred úprava galvanický zinok alebo pieskovanie. - Farbu prispôsobíme Vašim predstavám. - Výroba na objednávku, pri objednávke do 20 ks od rozmerov môže byť cena zvýšená o 20% ...

 • Plotové brány

  Kompletný sortiment pre plotové brány od kovania, cez pohony, až po príslušenstvo.

 • Plotové panely

  Plotové panely sú zvárané siete vyrábané počítačovo riadenými strojmi, ktorých charakteristickým znakom je presnosť a hrúbka zvarených bodov, presnosť veľkostí ok a ochrana proti korózii.

 • Stĺpiky na plot, plotové stĺpiky

  Plotové stĺpiky ZN sú vyrobené z obojstranne pozinkovanej rúry o priemere 38 a 48mm. Sú dodávané s plastovou čapicou. Vzpera je dodávana spolu s manžetou a komponentom na uchytenie k stĺpiku. Stĺpik je vhodný k pletivu Klasik ZN.

 • Plotové panely, plotové dielce, zvárané ploty

  Oplotenie zo zváraných panelov predstavuje vrchol v ponuke z drôtených oplotení. Kombinujú v sebe moderný dizajn, velkú pevnosť a veľmi jednoduchú montáž. Panely ponúkame v najkvalitnejších antikoróznych úpravách: -  žiarový zinok  - pozinkovanie + polyester (najkvalitnejšia povrchová úprava) 

 • Plotové brány

  Plotové brány

  Samonosné, dvojkrídlové,koľajničkové - výplň podľa požiadavky zákazníkov - ťahokov, kované prvky, tyčky, plechy

 • Plotové diely

  Plotové diely

  Jedným z odvetví je realizácia kováčskych prác a výroba atypických oceľových konštrukcií. Naši odborníci majú dostatočnú prax a odborné znalosti v oblastiach realizácie a montáže. Navrhujeme vždy také riešenie materiálu, formy a rozmerov, ktoré sú najvhodnejšie z hľadiska architektúry, estetiky a funkčnosti. Najlepšie riešenie vypracujeme v každom prípade v úzkej spolupráci so zákazníkom a s architektom.Pracujeme s dôrazom na detaily, na základe aplikovanej povrchovej úpravy zabezpečujeme aj dlhodobú záruku na naše výrobky. Variabilitu kováčskych výrobkov zabezpečuje široký sortiment polotovarov a jedinečné skĺbenie návrhu s praxou ...

 • Plotové systémy, zámková dlažba, vymývaná dlažba

  Plotové systémy, zámková dlažba, vymývaná dlažba

  ponúkame plotové systémy, zámkové dlažby, vymývaná betónová dlažba od renomovaných výrobcov, ABW, PREMAC, ŠAFO, AZ STAV, .... Pohodlný nákup a kalkulácia cez náš e-shop. V prípade záujmu pokladačov zabezpečíme.

 • Plotové a terasové systémy

  Naša spoločnosť ponúka predaj a montáž plotových a terasových systémov, vyrobených z bezúdržbového materiálu, s unikátnym dizajnom a vôňou dreva.Tento v sebe spája výhody dreva a plastu, dôsledkom čoho šetrí Váš čas a peniaze.

 • PLOTOVÉ TVÁRNICE ŠTIEPANÉ

  Pevné, mrazuvzdorné a trvanlivé. Také sú prednosti plotových tvárnic, ktoré sú vhodné hlavne pre všetky typy plotov, deliacich, oporných a okrasných stien, protihlukových zábran, a tiež pre podmurovky a sokle budov. Výhodou plotových tvárnic je ich jednoduchá stavba.

 • Plotové dielce a stĺpiky

  •Plotové dielce ?77 x 175 cm ?na mieru •Plotové stĺpiky ?na mieru

 • rekonštrukcie domov, oplotenia s okrasných štiepaných tvárnic + plotové systémy, rôzne interierové a

  rekonštrukcie domov, oplotenia s okrasných štiepaných tvárnic + plotové systémy, rôzne interierové a

  Ponúkame rôzne práce okolo budov velkého rozsahu, realizujeme stavby striech rôzneho druhu a rôznych krytín,prípravy terénu a rôzne práce v interieroch. Sme málá firma a snažíme sa zhánať materiál čo v najnižšej cene a dobrej kvalite. Záleží nám na spokojnosti zákazníkov a dávame si záležať na čistote a poriadku po vykonaní realizačných prác.

 • Plotové systémy

  V spolupráci s firmou STAVCHEM ako dodávateľom kompletných plotových systémov sa zaoberáme predajom a montážou klasických štvorhranných pletív, lesníckych uzlových, športových pletív, 3D zváraných sietí ako aj betónových oplotení. Zabezpečujeme kompletnú realizáciu oplotenia priemyselných objektov, rodinných domov i záhrad. Dodávame a realizujeme kompletné plotové systémy podľa konkrétnych požiadaviek zákazníka. Ďalej sa venujeme realizácii klasických murovaných plotov z materiálov vybraných priamo zákazníkom.

 • Podplotové, podhrabové desky a patky

  •podplotové, podhrabové desky pod ploty a patky s otvorem na sloupky •betonová deska vyplněná armovacím sítem

 • Výroba a predaj - Kované plotové dielce

  Výroba a predaj - Kované plotové dielce

  Pre našich zákazníkov ponúkame kované plotové dielce rôznych druhov a veľkostí.

 • Oplotenia a plotové systémy

  Oplotenia a plotové systémy

  - poplastované 4-hranné pletivá - pozinkované 4-hranné pletivá - zvárané dekoratívne pletivá - zvárané pozink/čierne siete - zvárané plotové diely / panely - zvárané kované plotové diely - plastové dosky - trapézové plechy (lakoplast / pozink) - drevené plotové výplne - zvárané atyp plotové diely z Fe, Al materiálov - ohýbané profily z ocelových, pozinkovaných a hliníkových plechů - ohýbané klempířské prvky z lakovaných plechů v barvách RAL (tl. 0,63 – 0,75mm) - ohýbané klempířské prvky z pozinkovaných plechů v barvách ...

 • Plotové brány

  Plotové brány

  Firma ponúka posuvné brány a motory pre posuvné brány.

 • Oceľové ploty – plotové dielce

  - Zvárané - Nitované

 • Priemyselné plotové diely

  Priemyselné plotové diely

  Reprezentačný charakter systémového priemyselného oplotenia Wisniowski. Súčasťou dodávky priemyselného oplotenia sú plotové diely rôznych vzorov a rozmerov.

 • 2D a 3D drôtené plotové panely

  2D a 3D drôtené plotové panely

  Ponúkame: 2D drôtené plotové panely pozinkované a poplastované 3D drôtené plotové panely pozinkované a poplastované plotové stĺpiky pozinkované a poplastované zvárané pletivá a bránky

 • Ploty, pletivá, plotové panely, doplnky - aj s odbornou montážou

  Ploty, pletivá, plotové panely, doplnky - aj s odbornou montážou

  OPLOTENIE-PLETIVÁ, PLOTOVÉ PANELY, STĽPIKY, NAPÍNACIE, DROTY, DOPLNKY - predaj a montáž pletív a plotových komponentov, hliníkové brány - zábradlia a ploty, garážové brány, výroba brán s el. pohonom, diaľkové ovládania, automatické závory, el. pohony T O U S E K ( obch. zastúpenie ) automatické dvere, ochranné rolovacie mreže, cestné a parkoviskové zábrany a bariéry, ponorné stĺpiky,

 • Plastové plotové dosky - plotovky

  Plastové plotové dosky - plotovky

  Plastové plotové dosky sú vyrábané v tradičných tvaroch ako masívne profily s príťažlivým vzhľadom. Zafarbenie priamo v hmote, má rovnako ako základný materiál TRAPLAST, mimoriadnu odolnosť voči poveternostným podmienkam, a preto sa aj po rokoch vzhľad profilov zásadne nemení. Využitie profilov pri výstavbe plotov je po všetkých stránkach veľmi výhodné - nehnijú, nekorodujú, neabsorbujú vlhkosť, sú farebne stále a preto nevyžadujú žiadnu údržbu . Profily sa dajú ľahko rezať, vŕtať a ďalej opracovávať podľa potreby, nástrojmi na kov alebo na drevo. Miesta po opracovaní nie je potrebné, vďaka spôsobu zafarbenia, povrchovo upravovať. Pri ...

 • Plotové dílce

  Plotové dílce

  Všude tam, kde existuje nutnost zabezpečení terénu před přístupem nepovolaných osob, STACO nabízí využití prvků oplocení vyráběných ve standardní verzi s nominální výškou 1100 nebo 1800 mm. V případě nutnosti použití oplocení s jinými než nabízenými rozměry (např. vysoké oplocení celních skladů), nabízíme oplocení složené ze spojených menších segmentů nebo dohodu s STACO o jiném druhu realizace dle individuálního projektu. Prvky oplocení nabízené STACO mohou být vyhotoveny ze svařovaných roštů SP a lisovaných roštů PR. Bez ohledu na typ roštu STACO zaručuje odpovídající kvalitu nabízených výrobků. Rošty s velkými oky ...

 • Plotové polia

  Plotové polia

  Další možností vyplnění plotových polí je stavba soklové desky pomocí tvárnic. Stejně tak se dají pomocí tvárnic stavit různé tvary a velikosti opěrných zdí a plotů. Tvárnice z haklíkového programu dodáváme bez tmavého spárování. Vyspárovat je lze až po realizaci (barva eternal 09 - tmavě hnědá.

 • Plotové systémy

  Plotové systémy

  Plotové systémy z dovozu od firem DIRICKX a BEKARET. Dodávají se ve výškách od 0,60 m do 2,60 m. Jsou to tyto systémy: AXIS, AXIAL, PROVENCE, svařované sítě, okrasná pletiva, FLUIDEX. Povrchová úprava: - pozinkované ploty - ploty opatřené PVC v široké barevné škále odstínu RALL

 • Plotové pohony

  Plotové pohony

  EIMOS KIT DEIMOS KIT obsahuje: motor DEIMOS, riadiaca jednotka, prijímač, vysielač 2 kanálový, fotobunky 1 pár, maják s anténou. max počet otvorení 100x/24hod hmotnosť brány max 500 kg PHOBOS BT KIT obsahuje: motor 24V PHOBOS BT 2 ks, riadiaca jednotka LIBRA, prijímač, vysielač 2 kanálový, fotobunky 1 pár, maják s anténou max. počet otvorení 60x/24 hod doba otvárania 20s max šírka krídla 1800mm, hmotnosť max. 250 kg VIRGO VIRGO KIT obsahuje: motor 24V VIRGO 2 ks, riadiaca jednotka, vysielač 2 kanálový, fotobunky 1 pár, maják s anténou, max. počet otvorení 60x/24 hod doba otvárania 14s max. šírka krídla 2000mm, hmotnosť max 200 kg Po...

 • Priemyselné plotové systémy - Mrežové panelové oplotenia

  Priemyselné plotové systémy - Mrežové panelové oplotenia

  Ľahká montáž - túto výhodu upevňuje to, že ako panely, tak aj stĺpiky nepotrebujú k montáži žiadne iné doplnkové súčasti, taktiež je ich možné veľmi dobre prispôsobiť existujúcemu terénu - jeho stúpaniu a klesaniu Ekonomické - novodobá technológia produkcie, ako aj typizované rozmery jednotlivých súčastí panelových oplotení umožňujú získať nízku cenu produktu - oplotenia Trvanlivé - pokrytie zinkovanej ocele práškovými farbami garantuje dlhodobú životnosť oplotenia Jedná sa o obľúbenú produkčnú kategóriu vrámci skupín pre plotové systémy AW, hlavne u priemyselných objektov. V rámci tejto produkčnej skupiny sa produkujú...

 • Priemyselné plotove systémy - Presuvné samonosné brány

  Priemyselné plotove systémy - Presuvné samonosné brány

  edná sa o výnimočnú kategóriu priemyselných, plotových brán. Za tento produkt obdržal producent AW aj európsku medailu. Tento typ brán sa produkuje až do veľkosti 12000x2200mm. Jedná sa o typ plotovej, samonosnej brány, s výplňou 30x30mm, alebo s výplňou VEGA U86 (z mrežových panelových oplotení). Brány môžu byť otvárané ručne, môžu byť vyprodukované s automatikou na diaľkové ovládanie. Všetky konštrukčné prvky na tomto type brán sú pozinkované, resp. môžu byť pozinkované + maľované striekaním na niektorú zo 4 štandardných farieb RAL. Za príplatok môžu byť brány maľované striekaním na ľubovoľnú inú farbu z paletovníka RAL. R...

 • Plotové systémy AW - LUX

  Plotové systémy AW - LUX

  Tieto plotové systémy sa produkujú z plných oceľových prútov o rozmere 16x16mm (kované oplotenia)+vzor. Pre túto produkčnú skupinu oplotení existuje 15 typov výplní AW. Niektoré typy výplní sú v štandarde iba rovné, niektoré sú v štandarde iba vypuklé. Neexistuje tu možnosť produkcie s vkleslým ukončením vybraného typu výplne. Štruktúra výrobkov v produkčnej skupine LUX je identická s predchádzajúcimi produkčnými skupinami. V produkčnej skupine LUX sa produkujú: - plotové, presuvné, samonosné, jednokrídlové brány LUX až do rozmeru 4000x1950, alebo 5000x1450mm - plotové, dvojkrídlové brány LUX až do rozmeru 5000x1950mm - plotové brá...

 • Plotové systémy AW - STYL

  Plotové systémy AW - STYL

  Jedná sa o plotové systémy z plných oceľových prútov o rozmere 12x12mm (kované oplotenia) + vzor. Pre túto produkčnú kategóriu existuje 9 typov výplní AW. Jednotlivé typy výplní môžu byť ukončené rovne, vypukle, alebo vkleslo. Štruktúra výrobkov vrámci tejto produkčnej skupiny je obdobná, aká je reálna pre produkčné skupiny EKO, alebo CLASSIC. Produkujú sa: - plotové, presuvné, samonosné, jednokrídlové brány STYL až do rozmeru 5000x1750mm - plotové, dvojkrídlové brány STYL až do rozmeru 6000x1950mm - plotové bránky STYL až do rozmeru 1350x1950mm - plotové segmenty STYL až do rozmeru 3000x1950mm - stĺpiky v 5 rozmeroch až do 160x160mm...

 • Plotové systémy AW - CLASSIC

  Plotové systémy AW - CLASSIC

  V rámci tejto produkčnej skupiny oplotení AW sa produkujú oplotenia z 9 typov výplní AW s rovným, vypuklým, alebo vkleslým ukončením. Produkčná skupina pozostáva z nasledovných typov výrobkov: - plotové, presuvné, samonosné, jednokrídlové brány CLASSIC až do rozmeru 6000x1950mm - plotové, dvojkrídlové brány CLASSIC až do rozmeru 6000x1950mm - bránky CLASSIC až do rozmeru 1350x1950mm - plotové segmenty CLASSIC až do rozmeru 3000x1950mm - stĺpiky CLASSIC v 5 rozmeroch až do 160x160mm (x6). Každý výrobok z produkčnej skupiny CLASSIC môže byť vyprodukovaný v typizovanom rozmere, ako aj v každom atypickom rozmere. Pre plotovú dvojkrídlov...

 • Okenné a plotové lišty ThermoWood

  Okenné a plotové lišty ThermoWood

  Okenné a plotové lišty ThermoWood sú ideálne pre vytváranie krásneho a inšpiratívneho vzhľadu. Lišty sú dobrým spôsobom, ako získať súkromie, či už dnu alebo vonku. Môžu byť použité ako zásteny, pergoly, alebo pripevnené okolo okien alebo iných otvorov.

 • Plotové panely AXOR

  Plotové panely AXOR

  Zvýšená ochrana v estetickém provedení. Systém AXOR® se skládá ze svařovaných panelů a sloupků, které kombinují ochranu a styl a na rezidenční trh nabízí oplocení v prvotřídní kvalitě. 3 modely: - AXOR CLASSIC - AXOR SURETE - AXOR SYMPHONY dle vašich požadavků - Dokonale ladí s brankami CLASSIC a SURETE. Atraktivní vzhled ladné linie výběr z více než 200 barev škály RAL nová pískovaná povrchová úprava Elegance®. Kvalitní povrchová úprava vysoce přilnavý plast na zinkované oceli. Bezpečnost nelze rozložit, nevyžaduje žádné fixační pomůcky (k dispozici je opravný sloupek) bezpečnostní hroty (lze namontovat s hrot...

 • Plotové stĺpiky v základnom nátere,zinkované,PVC,pletivo a podhrabové dosky

  Plotové stĺpiky v základnom nátere,zinkované,PVC,pletivo a podhrabové dosky

  Vyrábame plotové stĺpiky v základnom nátere,zinkované a zinkované +PVC vo všetkých výškach .Pletivo Zn a PVC oko 5mm a 6mm vo všetkých výškach,drôty,napináky a komponenty k oploteniu. Podhrabové dosky hrúbka 5,5cm, rozmer 249x25x5,5cm váha 60kg.Žiarovo zinkované držiaky k podhrabovým doskám.Pri odbere kompletného oplotenia dovoz ZDARMA!!!

 • Plotové stĺpiky

  Plotové stĺpiky

  Okrúhly stĺpik zelený poplastovaný vrátene čiapočky Okrúhly stĺpik zelený poplastovaný, povrchová úprava: prášková vypaľovacia farba (Komaxit). Pred úprava galvanický zinok. Farba: RAL 6005 Vzpera pozinkovaná Vzpera pozinkovaná, povrchová úprava: galvanický zinok. Farba: Vzpera zelená poplastovaná, RAL 6005 Vzpera zelená poplastovaná, povrchová úprava: prášková vypaľovacia farba (Komaxit), polyuretánová vonkajšia farba. Pred úprava galvanický zinok. Farba: RAL 6005 Okrúhly stĺpik pozinkovaný vrátene komponentov Úchytka napínacieho drôtu s klincom Stĺpik EL 40x60 Zvárané štvorcové stĺpiky. S kovovým uzáverom a dekoratí...

 • Plotové a panelové systémy oplotenia

  Plotové a panelové systémy oplotenia

  Typ D-1 Jedinečný systém panelového oplotenia vhodného pre oplotenie podnikov, priemyselných objektov, rodinných... Typ D-2 Tie isté vlastnosti ako D-1, iba s menšími prelismi. 5 cm rozdiely vo výške panelov oproti D-1. Typ D-3 Masívna konštrukcia s vysokou mierou tuhosti, predurčujúcou na ochranu bezpečnostných zón, logistických... Typ C-1 NOVINKA v podobe cenovo dostupnejšej alternatívy k oploteniu typu D. Kvalitné panelové oplotenie uchytené na...

 • Dvojkrídlové plotové brány

  Dvojkrídlové plotové brány

  Stabilné - solídna konštrukcia, ako aj produkovaný systém vedení garantujú správne fungovanie brány aj v ťažkých atmosférickych podmienkach. Funkčné - ľahká obsluha garantuje 3 varianty otvárania: ručne, za pomoci ovládacieho zariadenia s vysielačmi, alebo ovládačom na stene. Trvanlivé - žiarové zinkovanie všetkých komponentov upevňuje odolnosť voči korózií. V rámci tejto produkčnej skupiny sa produkujú dvojkrídlové brány pre priemyselné objekty až do rozmeru 9000x2200mm vrátane montážnych stĺpov. Pri produkcii tohoto typu brán sa používajú 2 typy výplní: profily o rozmere 30x30mm, alebo výplň z mrežových panelových oplo...

 • Betónové plotové systémy

  Betónové plotové systémy

  Ponúkame betónové plotové systémy a v prípade záujmu aj montáž. Ponúkame Vám betónové oplotenie s imitáciou rôznych druhov kameňa.Betónové plotové dielce a stĺpiky sú vyrábané z vibrovaného betónu so železnou výstužou, ktorá zabezpečuje vyššiu odolnosť .Betónové dosky a stĺpiky dodávameVo farbe prírodného betónu. Cena závisí od odobratého množstva a miesta dodania. Cenovú ponuku na Vaše požiadavky Vám radi vypracujeme.

 • Plotové dosky z agátového dreva

  Plotové dosky z agátového dreva

  Sa používajú ako výplne plotových polí, alebo ako celé plotové polia. Plotové dosky sa dodávajú v rozmere 20 mm × 90 mm × dĺžka podľa požiadavky zákazníka. K plotovým doskám dodávame aj agátové lepené stĺpy v rozmeroch podľa požiadavky zákazníka.

 • Plotové stĺpiky v základnom nátere,zinkované,PVC,pletivo a podhrabové dosky

  Plotové stĺpiky v základnom nátere,zinkované,PVC,pletivo a podhrabové dosky

  Vyrábame plotové stĺpiky v základnom nátere,zinkované a zinkované +PVC vo všetkých výškach .Pletivo Zn a PVC oko 5mm a 6mm vo všetkých výškach,drôty,napináky a komponenty k oploteniu.Podhrabové dosky hrúbka 5,5cm ,rozmer 249x25x5,5cm váha 60kg.Žiarovo zinkované držiaky k podhrabovým doskám.Pri odbere kompletného oplotenia dovoz ZDARMA!!!

Ako osloviť zákazníkov online?

Ako osloviť zákazníkov online?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Plotové diely 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.