Terasové palubky

Terasové palubkyTerasové palubky 2Terasové palubky 3Terasové palubky 4Terasové palubky 5

Terasové palubky nabízíme v délkách od 0,9 do 6 m. Dřevina: sibiřský modřín, bangkiraj, termowood - borovice.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.

 • Terasové dosky (terasovka)

  Sú vďaka svojím vysokým estetickým a funkčným vlastnostiam vyhľadávaným prvkom nie len modernej architektúry.Vaša terasa je miestom Vášho každodenného relaxu a preto je dôležité, aby bola vytvorená v harmónii s okolím, Vašim štýlom a vyžaroval z nej pocit jedinečnosti.

 • terasové dosky, železničné podvaly

  Terasové dosky agátové - ryhované, hladké Podvaly - impregnované, neimpregnované , dubové, bukové agátové

 • Platňe ryhované-terasové

  Platne sú vyrábané z Traplastu a slúžia na vytváranie najrôznejších plôch, ako sú terasy, balkóny, reštauračné záhradky, mólové a záhradné chodníky, plochy okolo bazénov a podobne. Platne majú vynikajúcu odolnosť proti poveternostným vplyvom, hnilobe a vlhkosti. Majú prírodný vzhľad a vyznačujú sa dlhou životnosťou. Plne tak nahrádzajú podobné výrobky z exotických drevín. Obe strany dosiek sú vybavené odvodňovacím ryhovaním, ktoré sa odlišuje svojou hustotou a tvarom, čo poskytuje možnosť voľby vzhľadu realizovanej plochy.

 • Drevené terasy, terasové dosky

  Drevené terasy, terasové dosky

  Po mnohoročných skúsenostiach s terasami sme sa rozhodli, že našim zákazníkom budeme ponúkať podľa nášho názoru to najlepšie na trhu a preto terasové dosky dodávame iba z jednej dreviny a tou je Sibírsky Smrekovec. Všetka ťažba Sibírskeho Smrekovca ktorý dodávame, pochádza z obnoviteľných zdrojov a zároveň 100% ťažby je rekultivovanej formou kvalitného lesného hospodárstva. Garantujeme každému zákazníkovi, že predávame výlučne Sibírsky smrekovec vo veku minimálne 400 rokov, priamo k nám dovážaný kamiónovou dopravou z oblasti strednej Sibíri z horného toku rieky Angara /cca 5000km!/. Má vysoký obsah živice a neuveriteľne dobre odoláva mra...

 • Terasové podlahy

  Drevené terasové dosky predstavujú tradičný a moderný spôsob prepojenia interiéru s exteriérom. Prírodný materiál nám spríjemní relaxáciu, oddych a posedenie s priateľmi. Drevo je materiál jedinečný svoju kresbou, farbou i vôňou. Každý náš krok a dotyk je spojený s pocitom tepla a čistoty prírody, ktoré tieto materiály v sebe ukrývajú.

 • Terasové dosky

  V súčasnej dobe je veľmi obľúbené použitie ThermoWood® na podlahy balkónov, terás, záhradných chodníčkov a prechodových lávok.

 • Terasove agatove dosky

  Ponuka agatove terasove dosky.Dosky mozu byt v dlzkach podla poziadavky takze nevznika dlzkovy odpad.Su v prevedeni hladke a drazkovane s povrchovou upravou alebo bez.

 • Plotové a terasové systémy

  Naša spoločnosť ponúka predaj a montáž plotových a terasových systémov, vyrobených z bezúdržbového materiálu, s unikátnym dizajnom a vôňou dreva.Tento v sebe spája výhody dreva a plastu, dôsledkom čoho šetrí Váš čas a peniaze.

 • Americké terasové dosky TREX

  Americké terasové dosky TREX sú číslo 1 na svetovom trhu. Viac než 20 rokov skúseností na trhu, teda roky preverená životnosť a kvalita. Trex sa zaoberá vývojom a výrobou kompozitného materiálu TREX viac ako dvadsať rokov. Výsledkom je špičkový produkt vysokej kvality s dlhou životnosťou. Filozofia spoločnosti, ktorá je špičkou medzi producentmi WPC (drevoplast) na celom svete je priniesť na Vašu terasu materiál vzhľadom zameniteľný s drevom, teda príjemného prírodného vzhľadu. Hlavným kritériom terás TREX je pohodlie, veľmi jednoduchá údržba (2x ročne umyť mydlovou vodou) a dlhá životnosť.

 • Terasové dosky AYYA SALMET

  Terasová doska AYYA SALMET z kvalitného WPC materiálu (60% drevo a 40% PE) s vysokou odolnosťou a dlohodobou životnosťou. Terasové dosky AYYA SALMET je možné dodať v dĺžkach na mieru. Povrch AYYA SALMET je brúsený (povrch dosky je pravidelne jemne zbrúsený s cielom dosiahnúť väčšiu odolnosť povrchu proti poškrabaniu) alebo kefovaný (povrch dosky je pravidelne jemne zbrúsený a súčasne kefovaný špeciálnou kefou, ktorá vytvorí jemné drážky na povrchu dosky AYYA SALMET s cielom dosiahnúť nepravidelné povrchové štruktúry ako u dreva).

 • Agátové terasové podlahy

  Agátové terasové podlahy

  PONÚKAME NA PREDAJ AGÁTOVÉ TERASOVÉ PODLAHY. V ROZMEROCH : 20 x 90 x 3000, 4000 mm 20 x 120 x 3000, 4000 mm NAŠIM ZÁKAZNÍKOM PONÚKAME TERASOVÉ DOSKY Z AGÁTU KTORÉ SPĹŇÁJÚ VŠETKY POŽIADAVKY NA MECHANICKÉ VLASTNOSTI PRE MATERÁLY POUŽITÉ V EXTERIÉRE. PRI VÝROBE BOLI VYKRÁTENÉ VADY MATERIÁLU A NÁSLEDNE BOLI DĹŽKOVO SPOJENÉ / CINKOVANÉ / EKOLOGICKÝM SYNTETICKÝM LEPIDLOM ODOLNÝM VOČI POVETERNOSTNÝM PODMIENKAM. / VODEOODOLNÉ, UV ODOLNÉ / VYKRÁTENÍM VÁD Z DREVA JE ZABEZPEČENÁ TVAROVÁ STÁLOSŤ TERASOVÝCH DOSIEK V EXTERIÉROCH. ZABEZPEČIME KOMPLETNÚ DODÁVKU VČETNE PODKLADOVÝCH HRANOLČEKOV PODLA ŠPECIFIKÁCI...

 • Terasové dvere

  Naša spoločnosť tiež ponúka svojim zákazníkom optimálne riešenie pre východ do záhrady, alebo na terasu. Sú to terasové dvere, ktoré spájajú prvky klasických balkónových dverí s vchodovými dverami. Vďaka použitým špeciálnym širokým profilom so zvýšenou tuhosťou, môžeme tu použiť kovanie s obojstrannou kľučkou, zámkom blokujúcim kovanie / závoru/, alebo hliníkovým prahom s tepelným mostom, ktoré uľahčí slobodné prestupovanie dverí. Terasové dvere vďaka viackomorovej stavbe profilov zaistia skutočnú tepelnú izoláciu, a použitie zodpovedajúcich druhov profilov krídel umožní vybrať zákazníkovi dvere otvárané do vnútra alebo navo...

 • Balkónové dveře / terasové dveře

  Balkónové dveře jsou variantou oken IV78 Economic a IV88 Pasiv •Technické parametry dveří odpovídají parametrům zvoleného profilu okna. •provedení jednokřídlé, dvoukřídlé, trojkřídlé, možnost spojovat do sestav s pevným zasklení nebo posuvnými dveřmi •Bezbariérové provedení s hliníkovým prahem •Možnot oboustranné kliky s bezpečnostním zámkem •13 barevných odstínů lazu, krycích barev RAL nebo NCS a nožnost dvoubarevného provedení v kombinaci lazura/krycí barva •garance 10 let na povrchovou úpravu Remmers RSG

 • Terasové dosky WPC

  Terasové dosky WPC sú zložené z moderného kompozitného (drevoplastového) materiálu, ktorý tvorí 60% drevnej múčky z kvalitných tvrdých exotických drevín a 40% HDPE (tvrdený polyetylén) s ekologickými aditívami na zabezpečenie farebnej stálosti, odolnosti voči vode, hnilobe, hmyzu a UV žiareniu. Tiež ho nazývame „drevo budúcnosti“ pre jeho vlastnosti.

 • Vrúbkované terasové dosky

  Naša firma Vám ponúka agátové hladké a vrúbkované terasové dosky štandardne v rozmeroch 20/22 x 90/100/120 mm v dĺžke 1 až 6 m, v ponuke máme aj terasy z exotického dreva v rozmeroch 21/22/25 x 100/120/125/145 mm, v dĺžkach od 2 do 6 m. Na základe Vašich predstav si môžete u nás vybrať viditeľný spoj prevádzaný pomocou nerezových skrutiek zvrchu, alebo tzv. neviditeľný spoj, ktorý sa dosiahne pri pripevňovaní terasových dosiek z boku pomocou špeciálnych podložiek do bočných drážok. K terasovým doskám /deckingu/ Vám pribalíme aj podkladové hranoly v štandardných rozmeroch 40/50/60 x 80 mm a prípadný náter podľa výberu. V prípade z...

 • Terasové dosky červený smrek A trieda,

 • Terasové dosky

  Terasové dosky

  Terasové dosky, červený smrek ,severský smrek a borovica

 • Terasové dosky Červený Smrek

  - 30x142x 3,5m

 • Terasové dvere

  Terasové dvere spájajú v sebe funkciu balkónových klasických dverí s vchodovými dverami, vďaka použitiu profilov so zvýšenou šírkou a tuhosťou. Využité v nichkovanie s kľučkou z obidvoch strán a hliníkový prah s tepelným mostom.

 • Bukova škarovka, agatove terasove a obkladove dosky

  bukova škarovka-dlžkovo a širkovo nadpajana. Širka lamely 30-50mm, dlška 200-500mm. Rozmery škarovky-hrubka-25-50mm, širka-300-1000mm, dlška-800-4000mm. Agatove terasove a obkladove dosky 20x90x4000mm dlškovo nadpajane. Cena škarovky 1144Eur m3.Cena agat-49Eur m2.Podkladove hranolky 40x40 -2,5Eur bm,40x20-1,30Eur bm.Dodavky od-koniec januara 2014.

 • Terasové dosky, plastové ploty,plastové decoračné platne, podbitia - Akcia novinka

  Terasové dosky, plastové ploty,plastové decoračné platne, podbitia - Akcia novinka

  Terasové dosky DUOFUSE sú vyhotovené z kompozytu drevo-polymér, to znamená spojenia drevného prášku s umelou hmotou. DUOFUSE je výnimočné spojenie vzhľadu a teploty prírodného dreva. Je vyrobený z najkvalitnejších surovín a preto nevyžaduje žiadnu konzerváciu. DUOFUSE počas dlhých rokov nemení tvar i vzhľad a čo je najdôležitejšie, je priaznivý pre životné prostredie. Terasové dosky DUOFUSE majú drsný a protišmikový povrch, sú výnimočne odolné na vodu, nenasiakavé a výrobca na ne poskytuje dlhoročnú záruku.

 • Terasové dosky

  Terasové dosky

  Terasové kompozitné dosky dovážame od renomovaného výrobcu. Naša spoločnosť má výhradné zastúpenie pre tento produkt na území SR. Dosky sú vyrábané na báze WPC Polyetylén + drevná múčka.

 • Terasové dosky z exotických drevín

  Terasové dosky z exotických drevín

  Dodávame terasové dosky v drevinách: Tatajuba, Cumaru, Massaranduba, Merbau, Ipe (Lapacho), Bangkirai, v rôznych profiloch včetne kotviaceho a spojovacieho materialu a podkladových hranolov. Taktiež ponúkame profily z Agátu, pareného Agátu a sibírsky smrekovec. Našu ponuku nájdete v predajni ŠKÁROVKY v Prešove

 • Platňe ryhované-terasové

  Platňe ryhované-terasové

  Platne sú vyrábané z Traplastu a slúžia na vytváranie najrôznejších plôch, ako sú terasy, balkóny, reštauračné záhradky, mólové a záhradné chodníky, plochy okolo bazénov a podobne. Platne majú vynikajúcu odolnosť proti poveternostným vplyvom, hnilobe a vlhkosti. Majú prírodný vzhľad a vyznačujú sa dlhou životnosťou. Plne tak nahrádzajú podobné výrobky z exotických drevín. Obe strany dosiek sú vybavené odvodňovacím ryhovaním, ktoré sa odlišuje svojou hustotou a tvarom, čo poskytuje možnosť voľby vzhľadu realizovanej plochy.

 • Terasové plynové infražiariče PH 4, PH 8, 81 SK a 121 SK

  Terasové plynové infražiariče PH 4, PH 8, 81 SK a 121 SK

  - výber typov v rozsahu od 3,5 do 11 kW - nezaberajú žiadne miesto na podlahe - nehrozí nebezpečenstvo popálenia pri prevrhnutí - ako je to pri “hríboch“ - vykurujete iba tú časť terasy, kde máte hostí - žiadne behanie s propanovými fľašami - infražiariče sú pripojené na pevný rozvod plynu - terasa je vyhriata v priebehu niekoľkých minút

 • Terasové desky

  Terasové desky

  Terasová prkna Omnideck jsou vyrobena z homogenní směsi dřeva a plastu v kombinaci nejlepších vlastností obou materiálů. Díky jejich výborným vlastnostem mohou být realizovány projekty ve kterých nebylo možno použít dřevo. Nekonečné konstrukční možnosti vycházejí z široké palety aplikací. Jedinečná kombinace dřeva a plastu garantuje dlouhou životnost. Z důvodu vysoké odolnosti proti vlhkosti materiál nebude degenerovat jako dřevo. Terasové desky Omnideck jsou absolutně odolné hnilobě, neštípou se a nerozokládají.

 • Terasové kreslá a stoly

  Terasové kreslá a stoly

  Kreslá -umelý ratan odolný extrémnym poveternostným podmienkam.Kostra kresla je vyrobená s tvrdeného hliníka.Kreslo je ľahké ,praktické,navzájom vsúvateĺne pre efektívne uskladňovanie na navŕšenie 6 až 8 kusov. Cena používané 1 sezónu 45 euro /ks,nové 55 euro/ks Stôl rozmery 70*70 cm 80*120 cm Noha stolu je chromovaná ,doska stolu je špeciálne upravená ,odolná voči poveternostným podmienkam pre exteriérové použitie .Farba mramorová. Cena 70*70 cm 50 euro/ks 80*120 cm 90 euro/ks Ceny sú s Dph .

 • Balkónové a terasové dvere

  Balkónové a terasové dvere

  Tak ako okná, rovnako aj balkónové a terasové dvere môžu byť vyhotovené v profiloch THERMOLUX 88, OPTIMAL 78, alebo STANDARD 78. Rozdiel je nielen vo veľkosti a účele, ale aj v otváraní. Podľa umiestnenia dverí a charakteru konkrétnej miestnosti je možné dvere len otvárať, otvárať a vyklápať, posúvať a vyklápať, alebo dokonca zalamovať. Všetky otváravé a otváravo – sklopné dvere sú štandardne vybavené protiprievanovou západkou, ktorá pri dočasnom privretí dverí z exteriérovej strany fixuje dverné krídlo tak, aby sa samovoľne neotváralo dôsledkom prievanu. Zároveň umožňuje komfortným spôsobom návrat do miestnosti ľahkým zatlačen...

 • Balkónové, terasové dvere

  Balkónové, terasové dvere

  Balkónové a terasové dvere sú dôležitou súčasťou riešenia stavieb. Ich profil je zhodný s oknami. Rozdiel tvorí v drevená výplň v spodnej časti krídla balkónových a terasových dverí. Funkciou výplne je, tzv. dorovnanie, slúžiace na mechanické spevnenie krídla a zároveň chráni zasklenie pred mechanickým poškodením (funkcia okopu). Podľa konštrukcie rozoznávame: - balkónové dvere (celodrevený rám, v spodnej časti s okapnicou) – vhodné na otvorené balkóny, francúzske okná a pod.) - terasové dvere (spodná časť rámu je tvorený hliníkovým prahom) – vhodné na chránené miesta – prízemné terasy, loggie. Terasový prah je dostupný i...

 • Terasové dosky

  Terasové dosky

  Terasové dosky sú vhodné a ideálne ako podlahové riešenie do priestorov, ktoré sú v každodennom styku s vodou a vlhkom. Vonkajšie terasy, okolie bazénov, sauny, prístavné móla ale aj chodníky, balkóny, lavičky - to všetko sú miesta, kde možno terasové dosky použiť. Môžete sa s nimi stretnúť nielen v hoteloch, verejných bazénoch, kúpeľoch a prístavoch ale stále častejšie aj v rodinných domoch, obytných komplexoch alebo verejných priestranstvách. Ich výborný vzhľad a robustné spracovanie úplne nahradí moderný dizajn vzácnych drevín a navyše ich vlastnosti sú pri porovnaní oveľa prijateľnejšie a v konečnom dôsledku aj lacnejšie. Ide o v...

 • Parkety drevené,Terasové dosky, decking

  Parkety drevené,Terasové dosky, decking

  Ponúkame širokú škálu drevených masívnych, ako aj veľkoplošných parkiet - dreviny dub, buk, jaseň, merbau, jatoba, ipe lapacho, atď. Parkety ponúkame v surovom stave ako aj s povrchovou úpravou. Ďalej do exteriéru na terasy, balkóny, k bazénom atď ponúkame decking z tropických drevín Cumaru, Ipe Lapacho, Merbau, Bangkirai, Massaranduba a Tatajuba.

 • Parkety, predaj montáž brúsenie parkiet, terasové dosky

  - Parkety drevené ,laminátové,masívne drevené ,intarzované - Parkety s exotických drevín ,terasové dosky ,fasádny obklad drevený - Brúsenie a povrchová úprava podláh

 • Terasové platne

  Výber z viacerých vzorov.

 • Terasové dosky

  Agát prírodný Trieda: AB Rozmery: 22 x 90/100/120/140 x 1500 – 3500 mm alebo cinkovaný v dĺžkach 4 – 6 m.

 • Terasové dvere

  Naša spoločnosť tiež ponúka svojim zákazníkom optimálne riešenie pre východ do záhrady, alebo na terasu. Sú to terasové dvere, ktoré spájajú prvky klasických balkónových dverí s vchodovými dverami. Vďaka použitým špeciálnym širokým profilom so zvýšenou tuhosťou, môžeme tu použiť kovanie s obojstrannou kľučkou, zámkom blokujúcim kovanie / závoru/, alebo hliníkovým prahom s tepelným mostom, ktoré uľahčí slobodné prestupovanie dverí. Terasové dvere vďaka viackomorovej stavbe profilov zaistia skutočnú tepelnú izoláciu, a použitie zodpovedajúcich druhov profilov krídel umožní vybrať zákazníkovi dvere otvárané do vnútra alebo na...

 • Terasové dlaždice

  Terasové dlaždice majú rozmer 300x300mm, jednotlivé štvorce sa ukladajú na rovinný povrch a spájajú sa navzájom klipmi.

 • Terasové dvere

  Vás presvedčia svojou kvalitou a vynikajúcimi vlastnosťami. S 6-komorovou technikou krídla a rámu a konštrukčnou hĺbkou 70mm sú vhodné pre novostavby ako aj pri obnovách starých budov. Tesnenie je prevedené cez 2 tesniace úrovne v oblasti prahu. Terasové dvere z ponúkajú aj riešenie pre bezbariérové byty. Jednokrídlové alebo dvojkrídlové dvere s možnosťou otvárania dnu. Vďaka veľmi kvalitnému povrchu profilu sa jednoducho čistia a udržiavajú. Dvere je možné vyrobiť v bohatej ponuke farebných odtienoch ako aj v rôznych dekoroch dreva.

 • Terasové podlahy

  Terasové podlahy

  - tilo

 • Terasové zakrytie hrobu

  Terasové zakrytia hrobov sú vyrábané z kvalitných prírodných kameňov a ich vypracovanie je detailné a presné.

 • Terasové plochy

  - drevené - drevo-plast

 • Obklady, zámkové a terasové dlažby

  Obklady, zámkové a terasové dlažby

 • Premac Terasové platne

  Premac Terasové platne

  - Premac Deka - Premac Ester - Premac Lido - Premac Linea - Premac Forte - Premac Opus - Schodiskové stupne

 • Terasové dosky

  V poslednom období sa u nás viac než kedykoľvek predtým uplatňuje v záhradnej architektúre tropické drevo pod obchodným názvom „decking“. Je to dané tým, že pre ľudské oko je príjemnejší pohľad na teplé prírodné materiály než na plochy chladného betónu, či keramických dlaždíc. Čo je DECKING? Je to názov pre exteriérové dosky vyrábané z tých najtrvácnejších druhov exotických drevín. Do vonkajšieho prostredia by malo byť použité jednoznačne také drevo, ktoré má vysokú hustotu, t.j. 700 – 1150kg/m3. Napríklad hustota dubu sa pohybuje medzi 620 – 670 kg/m3. Tieto vlastnosti prírodného materiálu zaručujú, že drevo nenasakuje v...

 • Terasové dosky a obklady

  Terasové dosky DECKING - iDeck, iClip, iDECK by Twinson, iFix Fasádne drevené obklady Konštrukčné hranoly Ľahko montovateľné panely Doplnky k terasám

 • Terasové markízy

  sú základným typom prevedenia markíz. Pre svoj atraktívny vzhľad sú vyhľadávané najmä ako riešenie pre príjemné posadenie v blízkosti obydlia.

 • iDeck - terasové dosky

  - BANGKIRAI (Indonézia,Malajzia) - MASSARANDUBA (Južná Amerika) - CUMARU (Južná Amerika) - TATAJUBA (Stredná a Južná Amerika) - LAPACHO / IPE (Južná Amerika)

 • Terasové parkety BANKIRAI

  Terasové parkety BANKIRAI

  - drevené

 • Terasové klipsy Feel wood

  - rozměr 25x40mm - obsah 25 kusů

 • Terasové a fasádne systémy

  Naša firma sa zaoberá predajom, montážou terasových a fasádnych systémov Twinson. Twinson O - TERRACE, Twinson O - TERRACE +, Twinson O - FACE. Twinson sa vyrába z kompozitu dreva a plastu v ôsmích farbách.

 • Balkónové a terasové dvere

  Balkónové a terasové dvere dodávané našou dielňou sú konštrukčne iba nepatrne odlišné ako drevené okná. Dvere dodávame s prahom, a to vo variantách otváracie, otváravo-sklopné, posuvno-sklopné a bezbariérové-posuvné. Dvere môžu byť taktiež jednokrídlové, dvojkrídlové alebo kombinované do rôznych tvarov (napr. aj so zabudovanými svetlíkmi).

Predávate manipulačnú stavebnú techniku?

Predávate manipulačnú stavebnú techniku?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Terasové palubky 2004 - 2023 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.