Prekrytie bazénov

Prekrytie bazénovPrekrytie bazénov 2Prekrytie bazénov 3Prekrytie bazénov 4

Máte problém s čistotou bazéna, chcete ušetriť na ohreve? Zaujímajte sa o prekrytie bazéna z hlinikovej konštrukcie s lexanom. Vyrobíme, dovezieme, namontujeme.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa ešte dnes a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Prekrytie Altánkov a prístreškov

  Vyrábame prekrytia altánkov, prístreškov markíz zo zváranej autoplachty, strechy a steny s priehľadnou fóliou crystal...

 • Predaj - Prekrytie bazénov

  Predaj - Prekrytie bazénov

  Naša firma ponúka kvalitné druhy pokrytia na bazény.

 • Prekrytie Style

  Toto riešenie oceníte menovite pokiaľ potrebujete zakryť bazén a chcete alebo môžete k montáži zastrešenia využiť stenu Vášho domu. Horný pojazdný mechanizmus je umiestnený priamo na tejto stene. Ďaľšou výhodou tohoto zastrešenia je, že ako bazén tak aj priestor medzi bazénom a stenou sú veľmi dobre chránené. Jednotlivými segmentami zastrešenia môžete ľubovoľne posúvať vľavo alebo vpravo a to až k úplnému odkrytiu, alebo zakrytiu bazénu. Segmenty môžu byť presunované vľavo alebo vpravo tak, aby sa odkryl celý bazén. Technické parametre: Šírka: 5,00 - 8,50 m Dĺžka: 6,40 - 16,00 m Výška: 2,62 - 3,00 m Počet segmentov: 3 - 7...

 • Prekrytie Tropea

  Typ rozmernejšieho zastrešenia bazénu umožňujúci dokonalý výhľad na Vašu záhradu, alebo na Vaše práve hrajúce sa deti. Jedná sa o kompromis medzi priestornou Lagunou a nízkym Elegantom. Priestorná hala umožňuje voľný pohyb osôb po takmer celom zastrešení priestoru.

 • Prekrytie Combi

  Riešenie pre posuvné prekrytie bazénov, ktoré Vám ušijeme na mieru pričom našim jediným obmedzením je uzda Vašej fantázie.

 • Prekrytie Olympic

  Elegantný design, ktorý zaujme, predstavený počas Olympijských hier v Grécku v roku 2004. Jeho konštrukcia je zložená z jednej alebo dvoch polokupolí (okrúhlych častí). Vzadu je štandardný tvar segmentov zastrešenia. Hlavnou výhodou je možnosť voľného pohybu po celom zastrešení priestoru. Systém umožňuje ľahký posuv segmentov v oboch smeroch. V každej polokopuli je rozsuvná časť otvárateľná od stredu. Ľahké otváranie a zatváranie obstará jedna alebo dve osoby v závislosti na veľkosti konštrukcie, variantou môže byť i elektrický posuv zastrešenia bazénu.

 • Prekrytie ľadovej plochy

  Prekrytie ľadovej plochy

  Systém prekrytia ľadovej plochy je určený pre zimné štadióny a iné športové haly s ľadovou plochou umožňujúci jej multifunkčné využitie. Kompaktný povrch s kvalitnou izoláciou umožňuje využívať ľadovú plochu ku športovým, spoločenským a komerčným účelom. Zámkový systém „PUZZLE“ zabezpečuje pevné spojenie jednotlivých dosiek do kompaktnej plochy, ktorá dosahuje vynikajúce hodnoty odolnosti v tlaku. 1 ks dosky má rozmer 1760 x 1170 x 38 mm, plocha 2,03 m2, hmotnosť 13 kg a je zložený z dvoch vrstiev. - vrchnú rovinu tvorí tepelne formovaná ABS doska o hrúbke 3 mm, ktorá zabezpečuje pevný kompaktný povrch vybavený špeciálnym ...

 • Prekrytie bazénov ELEGANT

  Prekrytie bazénov ELEGANT

  K jeho prednostiam patrí malá výška a celkovo prirodzený vzhľad, na prvý pohľad sa ale odlišuje výraznejšími líniami. Ak Vám pripadajú hranaté tvary efektívnejšie, alebo sa Vám jednoducho viac páčia, nie je o čom dlho premýšľať. Technické parametre šírka : 3,00 m - 9,00 m ; dĺžka : 6,40 m - 16,00 m ; výška : 0,85 m - 1,70 m ; počet segmentov : 3 ks - 7 ks

 • Prekrytie bazénov

  Prekrytie bazénov

  Pokial Vám nestačia letné mesiace na kúpanie a chcely by ste predĺžiť kúpaciu sezónu tak Vám môžeme ponúknuť rôzne typy bazénových prekrytín. Je to možné použiť aj v zlom počasí keď prší a chcete sa kúpať. Toto prekrytie bazéna chráni aj Vaše deti pred spadnutím a utopením. Samozrejme chráni vodu aj pred znečistením z okolia. Ako vydíte je to viacúčelové zariadenie. Výhody bazénového prekrytia - zabezpečenie proti poveternostným vplyvom - ochrana proti pádu do vody - detská poistka - možnosť plného uzamknutia prekrytia - odtienenie škodlivého UV žiarenia - predlženie kúpacej sezóny od ...

 • Prekrytie bazénov, hladiny solárnou plachtou

  Prekrytie bazénov, hladiny solárnou plachtou

  Najväčšie tepelné straty až 80% predstavuje únik tepla cez hladinu bazénovej vody. Jednoduchým spôsobom použitím solárnej plachty zabránite tepelným stratám a zároveň obmedzíte mieru znečistenia bazénu ( lístie, prach a mikróby ) ktoré zapríčiňujú rôzne ne žiadúce zákaly vody. Môžete si vybrať zo širokej škály navíjacích zariadení. Tieto sú vyrobené z nerezu a eloxovaného hliníka. Obsahujú bežce, napínacie popruhy a kotviace hmoždinky .

 • Prekrytie bazénov

  - Radosť z pohybu ráno, večer i za slnka - Tepelná pohoda - Ochrana pred znečistením - Ekonomická prevádzka - Regulácia tepelných strát

 • Prekrytie Corso

  Tento model je samozrejmou súčasťou architektúry. Zastrešenie terasy je konštrukčne riešené tak, aby priliehalo k stene budovy. Asymetrický tvar, segment strechy a kolmej steny maximalizujú vnútorný priestor a zvyšujú jeho využitie.

 • Prekrytie Veranda Neo

  Už samotný názov hovorí, že zastrešenie VERANDA™ je určené pre terasy súvisiace s architektúrou budovy. Prekrytie terasy pri dome a v blízkosti stojacej steny, zakrytie balkónov a lodžií vytvorí pokojnú relaxačnú oázu a ďaľší obytný priestor domu, alebo bytu.

 • Prekrytie Oceanic - vysoký

  Prvotriedny model zastrešenia, kompletne alebo čiastočne vyplnený kompaktným polykarbonátom, ktorý je priehľadný ako sklo.

 • Prekrytie Venezia

  Elegantný a vzdušný model zastrešenia je uprednostňovaný mnohými zákazníkmi pre svoj tvar, veľký priestor a neobmedzený pobyt.

 • Prekrytie Ravena

  Ak hľadáte optimálny pomer medzi veľkosťou a funkčnosťou, potom tento model je zastrešením práve pre Vás. Ide o kombináciu zvislých stien v uhle cca 80° a vypuklých segmentov.

 • Prekrytie Olympic

  Elegantný design, ktorý zaujme, predstavený počas Olympijských hier v Grécku v roku 2004.

 • Prekrytie Laguna

  Mnohoúčelové zastrešenie s vysokými vertikálnymi stenami vytvárajúci priestornú halu, ktorého hlavnou výhodou je možnosť voľne sa pohybovať po celom zastrešenom priestore.

 • Prekrytie Style

  Konštrukcia zastrešenia je navrhnutá k zakrytiu bazénu pri použití stojacej steny v jeho blízkosti.

 • Prekrytie Orient

  Fascinujúca orientálna konštrukcia zastrešenia podobná tým, ktoré sú videné v rozprávke ,,Tisícej a jednej noci alebo vo východných krajinách.

 • Prekrytie Universe

  Pravidelný zaoblený tvar, plynulá línia a elegantné zastrešenie, ktoré sa stane ozdobou Vašej záhrady.

 • Prekrytie Tropea

  Typ rozmernejšieho zastrešenia bazénu umožňujúci dokonalý výhľad na Vašu záhradu, alebo na Vaše práve hrajúce sa deti.

 • Prekrytie Oceanic - nízky

  Ak hľadáte zastrešenie s dokonalým výhľadom z celého Vášho bazéna, tento model je najoptimálnejším riešením.

 • Prekrytie Riviera

  Tento typ bazénového zastrešenia je veľmi podobný typu Oceanic, jediným podstatným rozdielom je spôsob posuvu vlastného zastrešenia, ktorý prebieha priamo po dlažbe.

 • Prekrytie Imperia

  Nízke zastrešenie, ktoré neobmedzuje výhľad na okolitú krajinu alebo záhradu okolo bazénu.

 • Prekrytie Elegant

  Tento nízky model zastrešenia bol vyvinutý špeciálne pre ochranu bazénu. Vďaka svojej nízkej výške neobmedzuje výhľad na okolitú krajinu alebo záhradu a zároveň umožňuje plávanie vo vnútri zakrytého bazénu.

 • Bazén, prekrytie, sauna

  Bazén, prekrytie, sauna

  Bazén - betónový s fóliou, keramický. Prekrytie - hliniková konštrukcia s lexanom - rôzne tvary. Sauny - suché, parné, infrakabíny.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Prekrytie bazénov 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.