Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

medzinárodná preprava SK - A - SK, SK - IT - SK

medzinárodná preprava SK - A - SK, SK - IT - SKmedzinárodná preprava SK - A - SK, SK - IT - SK 2

Ponúkam dodávky skriňové (7pal Mercedes) a plachtové (8paletové) na prepravu tovaru (aj dokládkovou formou) zo Slovenska do Rakúska alebo Talianska. A taktiež vieme doviezť tovar z Rakúska a Talianska. V prípade ponuky ma neváhajte kontaktovať.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Audoprava do 3.5t medzinárodná / vnútroštátna

  Audoprava do 3.5t medzinárodná / vnútroštátna

  Ponúkame prepravu do 3.5t Po celej Európe

 • Medzinárodná preprava tovaru

  Ponúkam medzinárodnú prepravu tovaru plachtovou dodávkou do 3,5t Na cene sa dá vždy dohodnúť.

 • Medzinárodná doprava

  Medzinárodná doprava

  Potrebujete sa presťahovať zo zahraničia späť na slovensko alebo len poslať pár vecí? Pre nás žiadny problém. Vaše veci vyzvihneme a prevezieme na vami požadovanú adresu za tú najlepšiu cenu. Disponujeme vozidlami Peugeot Boxer s užitočnou hmotnosťou 1300kg a rozmermi úžitkovej plochy 3,9m(dĺžka) X 1,8m(šírka) X 1,79m(výška nakl. hrany) Kontaktujte nás, určite sa dohodneme.

 • vnútroštátna a medzinárodná preprava

  vnútroštátna a medzinárodná preprava

  Touto formou by sme Vám chceli ponúknuť naše dopravné služby. Zabezpečujeme dopravu firmám v rámci celej EU vlastnými vozidlami alebo zazmluvnenými dopravcami. Ak už aj máte dopravnú spoločnosť alebo dopravcu, ktorý Vám prepravu rieši v rámci porovnania cien nás neváhajte kontaktovať. Veď tým nič nestratíte, ale možno získate :) Za Vaše ponuky vopred ďakujeme.

 • Vnútroštátna a medzinárodná nákladná automobilová doprava

  Vnútroštátna a medzinárodná nákladná automobilová doprava je hlavnou náplňou činnosti spoločnosti Flashtrans s.r.o, Košice. V rámci zabezpečovania prepravy tovaru je samozrejmosťou aj uzavreté poistenie zodpovednosti cestného dopravcu vo výške 1 mil. Sk a okamžité lokalizovanie našich áut pri vykonávaní prepravy. Okrem dlhoročnej praxe vám môžeme ponúknuť predovšetkým: solídnosť, spoľahlivosť, ochotu, rýchlosť a nízke ceny.

 • Medzinárodná kamiónová doprava

  Medzinárodná kamiónová doprava

  - vnútroštátna kamiónová preprava - medzinárodná kamiónová preprava - ADR preprava - zasielateľstvo (špedičné služby)

 • Zasielateľstvo, medzinárodná kamiónová preprava

  Ponúkame služby: - medzinárodnú kamiónovú - prepravu v rámci celej Európy, - distribúciu tovarov a vnútroštátnu prepravu, - prepravné poistenie, poradenskú činnosť v oblasti prepráv.

 • Medzinárodná preprava tovarov

  Medzinárodná preprava tovarov

  Zabezpečujeme medzinárodnú prepravu tovarov cestnou, leteckou, námornou a kombinovanou dopravou, FTL, LTL, Expres, FCL, LCL, ADR, FRIGO, MEGA od 1 do 120 cbm objemu a od 0,1 do 24 t hmotnosti. Pomáhame úspešným patriť medzi najlepších. Kvalitne zabezpečenou prepravou zvyšujeme prosperitu zákazníkov, dodávateľov, firmy a jej zamestnancov.

 • Medzinárodná preprava tovarov cestná, letecká, námorná, kombinovaná

  Medzinárodná preprava tovarov cestná, letecká, námorná, kombinovaná

  Pomáhame úspešným patriť medzi najlepších. Kvalitne zabezpečenou prepravou tovarov zvyšujeme prosperitu zákazníkov, dodávateľov, firmy a jej zamestnancov. Ponúkame služby v oblasti medzinárodnej prepravy tovarov cestnou, leteckou, námornou a kombinovanou kontajnerovou dopravou v rámci európy a takmer do všetkých štátov sveta. Kontakujte nás prosím so svojimi požiadavkami na prepravu tovarov, FTL, LTL, FCL, LCL, expresná preprava na nižšie uvedených telefonických alebo mailových kontaktoch.

 • Vnútroštátna a medzinárodná autobusová a mikrobusová doprava

  Vnútroštátna a medzinárodná autobusová a mikrobusová doprava

  Zabezpečujeme vnútroštátnu a medzinárodnú autobusovú a mikrobusovú dopravu určenú pre rôzne kultúrne, spoločenské a športové organizácie, školy, školské výlety, materské školy, lyžiarske zájazdy a pod. Spolupracujeme s cestovnými kanceláriami a rôznymi agentúrami. Zabezpečujeme pravidelnú osobitnú prepravu ľudí do zamestnania na základe zmluvy s ich zamestnávateľom.

 • Medzinárodná a vnútroštátna preprava

  Medzinárodná a vnútroštátna preprava

  Medzinárodná a vnútroštátna preprava / doprava do 3,5 T. Iveco Daily 2016 ložná plocha 10m2 nosnosť 1,5 tony

 • Medzinárodná preprava

  Ponúkame prepravu čohokoľvek na celom území Európskej Únie do 72 hodín od prijatia objednávky. Ponuka zahŕňa aj zásobovanie obchodov, veľkoobchodov a rozvoz pre e-shopy.

 • Medzinárodná doprava

 • preprava osob,Mercedes Viano long, Medzinarodná preprava tovaru v rámci EU, Renault Master Hydrauli

  preprava osob,Mercedes Viano long, Medzinarodná preprava tovaru v rámci EU, Renault Master Hydrauli

  preprava osôb - seriózna, profesionálna, bezpečná a ústretová prepravná spoločnosť pre 6 osôb, Mercedes Viano long Batožina zadarmo POZOR u nás je prepravovaná osoba poistená Prevádzkujeme vnútroštátnu nepravidelnú prepravu osôb a medzinárodnú nepravidelnú prepravu osôb. SK, CZ, HU, CHORVATSKO, I, D, HL , Španielsko , Realizujme prepravu osôb, profesionálna osobná doprava pre opatrovateľky z adresy na adresu, pre 4 až 6 osôb pracujúce v Rakúsku, na území celej EU za najlepšie ceny na trhu. Naša spoločnosť sa zaoberá organizovaním dopravy, väčšie skupiny...

 • Doprava do 3.5t (Vnútroštátna/medzinárodná)

  Doprava do 3.5t (Vnútroštátna/medzinárodná)

  Ponukam prepravu do 3.5t vramci Slovenska a EU.Dlhodobé aj jednorázové zákazky. Dodávka Citroen jumper 2014 6m. Viac info: Email alebo SMS

 • Medzinárodná nákladná doprava

  Medzinárodná nákladná doprava

  Zabezpečujeme medzinárodnú a vnútroštátnu dopravu tovaru do 24t klasickými plachtovými návesmi a veľkokapacitnými návesovými súpravami typu Megatrailer a Jumbo. Máme k dispozícii zmluvných dopravcov, ako aj vozidlá s nepravidelným kontaktom, vďaka čomu sme schopní zabezpečiť množstvo vozidiel za výhodné ceny.

 • Medzinárodná expresná preprava tovaru

  Ponúkam medzinárodnú expresnú prepravu tovaru plechovou dodávkou s objemom 17m3, 5 paletových miest. Maximálna váha tovaru 1150kg. Prepravovaný tovar je poistený na sumu 30000€. Som dostupný nonstop a pripravený ihneď vyštartovať. V prípade záujmu o prepravu ma neváhajte kontaktovať. Rozmery ložnej plochy: -Dĺžka ložnej plochy 3900 mm -Šírka ložnej plochy 1800 mm -Šírka ložnej plochy medzi podbehmi 1400 mm -Výška ložnej plochy 2100 mm

 • Nákladná vnútroštátna a medzinárodná kamiónová doprava sklápacími návesmi

  Technické zázemie Náš vozový park tvoria vozidlá značky MAN, CASE, TATRA, AVIA ktoré spĺňajú všetky kritériá Európskej únie. Tieto sú pravidelne kontrolované a udržiavané vo výbornom technickom stave.

 • Medzinárodná a vnútroštátna nákladná doprava a špedícia

  Medzinárodná a vnútroštátna nákladná doprava a špedícia BUBO TRANS s.r.o. pomáha svojim klientom prepraviť tovar v najkratšom možnom termíne a to v rámci celej Európskej Únie. Riešime časovo najkritickejšie prepravy, ktoré musia byť prepravené expresne rýchlo. Medzi naše prvoradé ciele patrí zabezpečiť maximálnu spokojnosť klientov, poskytovaním profesionálnych dopravných a špedičných služieb v rámci celej Európy Prepravy poskytujeme vlastnými vozidlami aj špedičnými vozidlami našich partnerov, pričom vám šetríme čas a vaše peniaze nakoľko vám pristavíme najbližšie voľné vozidlo kde nemáte zahrnuté zbytočné prázdne kilometre ...

 • Medzinárodná nákladná doprava

  Naša spoločnosť sa zaoberá medzinárodnou nákladnou dopravou, prevádzkovanou vozidlami do 3,5 tony

 • Medzinárodná a vnútroštátna špedícia

  Zabezpečuje exportné a podľa potreby aj importné vyťaženie externých dopravcov, ktorí sa podieľajú na realizovaní prepráv pre obchodných partnerov spoločnosti TNAD, a.s.

 • Medzinárodná a vnútroštátna kamiónová doprava

  Dopravu vykonávajú spoľahliví a profesionálne zdatní vodiči pod vedením skúsených a jazykovo vybavených dispečerov do všetkých štátov Európy.

 • Medzinárodná a vnútroštátna doprava

  Naša spoločnosť dlhodobo vykonáva prepravy tovaru po celom území Slovenskej republiky. Počas našej spolupráce sa môžete presvedčiť o našich profesionálnych službách. Dbáme na to, aby boli Vaše požiadavky vždy splnené.

 • Medzinárodná a vnútroštátna doprava

  - špedícia - zberné služby

 • Medzinárodná a vnútroštátna doprava

  poskytujeme služby cv oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej dopravy prepravujeme tovar od 1-24.000 kg preprava tovaru formou dokládky preprava chladiarenskými a izotermickými vozidlami preprava tovaru ADR pripoisťovanie zásielok hovoríme maďarsky,anglicky

 • Medzinárodná autodoprava Vášho tovaru

  Klientovi dáme možnosť VŽDY. Naše ceny sú all inclusive (konečné, žiadne ďalšie doplatky). Na dopyt klienta reagujeme do niekoľkých minút, pretože pri tomto type dopravy rozhodujú sekundy. Dispozičný čas na prípravu vozidla môže byť v rozmedzí od 2 až 8 hodín. Tieto vozidlá sú vybavené spravidla dvoma šoférmi (riadne vyškolenými podľa druhu tovaru) s mobilným telefónom. Pri tomto druhu prepráv je výnimočne dôležitá celková logistika prepravy. Klient má väčšinou tovar veľmi súrny a čas dodania tovaru je kritický, pretože by mohlo dôjsť k pozastaveniu výroby a k obrovským nákladom klienta na prestoje, teda našou logistikou dis...

 • Vnútroštátna a medzinárodná doprava realizovaná dodávkou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

  ponúkam služby spoľahlivého dopravcu pre menšie prepravy, s dlhoročnými skúsenosťami vodiča nákladnej cestnej dopravy a výbornou znalosťou európskej cestnej siete, ktorého referenciou je nulová nehodovosť a zodpovedný prístup k práci.

 • Medzinárodná preprava

  Medzinárodná preprava

 • Medzinárodná kamiónová preprava tovaru

  - vnútroštátna kamiónová preprava tovaru - dokládky tovaru - on-line monitoring vozidiel - špedícia

 • Medzinárodná expresná preprava

  Na vykonávanie svojej činnosti v oblasti autodopravy využívame úžitkové vozidlá, ktoré majú celkovú hmotnosť do 3,5 tony, aby mohli byť vždy expresne na požadovanom mieste. Vlastníme vozidlá značky Renault a Fiat, ktoré nie sú staršie ako 4 roky a sú v maximálnej možnej miere udržiavané profesionálnymi technikmi. V súčasnosti sú naše vozidlá vybavené najmodernejšími technológiami a neustále jazdia po štátoch Európskej únie, najčastejšie však medzi krajinami ako je Nemecko, Holandsko, Belgicko, Francúzsko, Španielsko, Taliansko, Maďarsko, Česko, Slovinsko. Podľa požiadavky zákazníka sme schopní zabezpečiť prepravu tovaru od 1 kg do 1500...

 • Vnútroštátna a medzinárodná preprava tovaru

  Pre zabezpečenie spoľahlivej, včasnej a bezpečnej prepravy tovaru sme vynovili vozový park nákladných vozidiel. V súčastnosti zabezpečujeme vnútroštátnu a medzinárodnú prepravu tovaru vozidlami Volvo (6 ton a 9 ton), Mercedes (25 ton), Peugeot (1,5 tony) po celej Európe. Sme schopní zabezpečiť všetky druhy prepráv na požadovanej úrovni s poistením tovaru a rizík pri preprave tovaru v rámci vnútroštátnej dopravy a podľa dohôd CMR.

 • Medzinárodná kamiónová preprava

  Zabezpečujeme prepravy v rámci celej Európy, hlavne sa orientujeme na západnú Európu. Hlavnými cieľovými krajinami sú Taliansko, Belgicko, Francúzsko, Rakúsko, Veľká Británia, Španielsko a Portugalsko. Zabezpečujeme taktiež prepravy na Ukrajinu a do Rumunska. V rámci zabezpečenia tovaru a aj vozidiel je samozrejmé, že máme uzavreté poistenie tovaru na 10 mil. SK a poistenie zodpovednosti za škody. V rámci zefektívnenia a skvalitnenia operatívnej prevádzky sú všetky naše vozidlá vybavené mobilnými telefónmi a aj systémom GPS.

 • Medzinárodná nákladná preprava

  Medzinárodná nákladná preprava

  prevoz uz od 1ks, kilometrova sadzba a stojne, cena dohodou

 • Medzinárodná preprava

  Medzinárodná preprava zásielok s doručením už do 48 hodín v rámci Európy.

 • Vnútroštátna a medzinárodná expresná doprava

  Autodoprava DRG-TRADE s.r.o. poskytuje vnúštroštátnu a medzinárodnu expresnú dopravu v oblasti prepravovacích služieb, sťahovania a extérnou výpomocou kuriérskym firmám. Na služby využívame automobil Peugeot Boxer, čím ponúkame výhody rýchlosti a flexibility vybavenia prepravy.

 • Medzinárodná doprava a zasielateľstvo

  Dopravná spoločnosť DARO vznikla v októbri 1991.Hlavnou náplňou činnosti bola vnútroštátna doprava a autoškola. V roku 1992 sa postupne orientovala na medzinárodnú dopravu. V ďalších rokoch bol postupne rozširovaný a modernizovaný vozový park a činnosť firmy sa stále viac zameriavala na medzinárodnú dopravu a zasielateľstvo. Firma DARO sa v roku 2003 rozdelila na spol. DARO Slovakia, s.r.o. so zameraním na medzinárodnú dopravu a zasielateľstvo a na firmu Milan Vidiečan - DARO s hlavnou činnosťou autoškola a údržba nákladných vozidiel.

 • Medzinárodná a vnútroštátna doprava

  - odťahová služba, špedícia, šťahovanie

 • Doprava vnútroštátna, medzinárodná

  Doprava vnútroštátna, medzinárodná

  Poskytovaná vlastnými vozidlami so špeciálnou úpravou ložného priestoru – zaistenie tovaru zabudovanými pásmi vo vzdialenosti každých 80 cm.

 • Medzinárodná a vnútroštátna cestná kamiónová doprava

  Prostredníctvom deviatich vlastných vozidiel renomovaných značiek VOLVO realizuje firma medzinárodnú a vnútroštátnu prepravu tovarov podľa individuálnych potrieb zákazníka medzi štátmi Európskej únie, ale predovšetkým zo Slovenska do Španielska, Francúzska, Talianska, Belgicka, Holandska a i. Snahou firmy Agroservice je profesionálny prístup ku konkrétnym prepravným úlohám. Cieľom všetkých zamestnancov firmy je plniť svoje úlohy k úplnej spokojnosti našich zákazníkov.

 • Medzinárodná cestná nákladná doprava od 80 kg – 24 ton

  - firma poskytuje služby v oblasti medzinárodnej cestnej nákladnej dopravy

 • Vnútroštátna a medzinárodná autobusová preprava osôb

  Vnútroštátna a medzinárodná autobusová preprava osôb

  Poskytujeme vnútroštátne a medzinárodné prepravy osôb komfortnými klimatizovanými autobusmi s maximálnym vybavením pre pohodlie počas jazdy a ponúkame: - flexibilné riešenie rozmanitého spektra prepravných požiadaviek každého klienta na nepravidelnú, či zazmluvnenú autobusovú prepravu. Medzi tie najčastejšie patrí: - krátke či dlhé transfery pre firemné akcie, školenia, konferencie, promo akcie a eventy - hromadné prepravy školských akcií, divadiel, lyžiarskych kurzov, múzeí, výletov, exkurzií, teraz s výhodnou zľavou pre 44 až 49 miest - dopravu športových klubov na podujatia, turnaje, nadšencov turizmu, poznávacie zájazdy, teraz s...

 • Medzinárodná doprava, špedícia, logisika, zasielateľstvo

  Medzinárodná doprava, špedícia, logisika, zasielateľstvo, nákladná doprava, autodoprava.Pôsobnosť-celá EU+RUS.Ján Matesko Autodoprava. Čakajovce.

 • Medzinárodná kamionová preprava

  Všetky vozidla sú vybavené satelitným systémom, ktorý umožňuje on line sledovanie polohy vozidiel, zásobu pohonných hmôt a mnoho ďalších funkcií, čo umožňuje reálne riadenie vozidiel v čase, čím sa dosahuje vysoká efektívnosť a hospodárnosť využitia vozidiel. Každé vozidlo je vybavené navigačným systémom GPS a mobilným telefónom. V spoločnosti pracuje 13 administratívnych zamestnancov, 6 technických zamestnancov a 110 skúsených vodičov nákladnej dopravy. So zákazníkmi komunikujú dispečeri plynule nemeckým,anglickým a francúzskym jazykom.

 • Vnútroštátna a medzinárodná autobusová doprava klimatizovaným minibusom

  Vnútroštátna a medzinárodná autobusová doprava klimatizovaným minibusom

  Iveco bus:26 miest , klimatizovany ,DVD , TV Mercedes: 20 miest, klimatizovaný, DVD, TV Renault MASTER: 15 miest, klimatizovaný, DVD, TV Renault TRAFIC: 8 miest, klimatizovaný,DVD, TV

 • Medzinárodná a vnútroštátna autodoprava

  - Logistika - Zasielateľstvo - Komplexné colno - deklaračné aktivity Firma je spoločnosť zameraná službou na colno-deklaračné aktivity pre import, export a tranzit, vrátane colného poradenstva.Firma Vám ponúka kvalifikovaných expertov, ktorí detailne poznajú všetky aktuálne pravidlá určujúce obchodovanie v rámci Európskej únie i najaktuálnejšie zmeny ovplyvňujúce obchodnú výmenu medzi EU a tretími krajinami. Firma Vám okrem prepravných služieb ponúka široké portfólio kvalifikovaných colných služieb a spracovanie INTRASTAT hlásení. Colné služby poskytujeme v režimoch: - IMPORT - colný režim voľný obeh“, aktívny a pasívny ...

 • Medzinárodná doprava a zasielateľstvo

  Medzinárodná doprava a zasielateľstvo

  Naším prioritným cieľom je uspokojiť každého existujúceho i potenciálneho zákazníka a nájsť vhodné riešenie pre jeho prepravné požiadavky. Naše služby môžete využiť v rámci štátov celej Európy, a to hlavne v Taliansku, Nemecku, Belgicku, Holandsku, Škandinávii, Španielsku, Maďarsku a Francúzsku. Pre realizáciu Vašich požiadaviek sme pripravení ponúknuť široký vozový park zložený z vozidiel značky Volvo a Mercedes a to od dodávok do 1,5 tony, cez sólo vozidlá, návesy až po veľkoobjemové mega návesy. Náš vozový park spĺňa všetky ekologické normy Európskej únie Euro 3 a Euro 5. Disponujeme potrebnými poisteniami prepravovaného n...

 • Medzinárodná autobusová doprava

  Európa - kontinent kultúry, so širokou ponukou a možnosťami pre výlety, dovolenku a oddych. Bohatá história nášho kontinentu zanechala množstvo kultúrnych a historických pamiatok, ktoré si zaslúžia náš obdiv. Využite naše služby pri vašich cestách do zahraničia, do všetkých krajín Európy na: - Poznávacie zájazdy - Pútnické zájazdy - Zájazdy k moru - Pobytové zájazdy - Kultúrne a spoločenské podujatia - Pracovné stretnutia - Veľtrhy a výstavy - Stužkové slávnosti v zahraničí - Letiská - Karnevaly, festivaly a iné...

 • Vnútroštátna a medzinárodná preprava osôb minibusmi

  Vnútroštátna a medzinárodná preprava osôb minibusmi VW Multivan, Ford Transit, Renault Master, Peugeot Boxer, Mercedes Benz Sprinter, autobusmi Iveco Irisbus, MAN Celeris C1 a Bova Magiq.

 • Medzinárodná zájazdová doprava

  - Vnútroštátna zájazdová doprava - Firmené prepravy - Zmluvné prepravy - Transfery na letiská - V.I.P. prepravy vrátane kompletného servisu

 • Medzinárodná doprava

  Medzinárodná preprava do 3,5 tony

Chcete viac predávať a zarábať?

Chcete viac predávať a zarábať?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: medzinárodná preprava SK - A - SK, SK - IT - SK 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.