Expresná doprava za bezkonkurenčne ceny na trhu .

Expresná doprava za bezkonkurenčne ceny na trhu .

Ponúkame vám expresnú dopravu v rámci Bratislavy a okoli , preprava nábytku,stavebný materiál,drobná elektronika,nábytok a podobne


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.

 • Expresna doprava

  prepravujeme tovar a zásielky - Door 2 Door a B2B predovšetkým z Nemecka, Belgicka, Holandska a Anglicka na Slovensko a opačne...

 • Expresná preprava

  Expresná preprava

  Kupujete novú sedaciu súpravu , skriňu , chladničku, ale doprava v obchode je voľná až niekedy na budúci týždeň ? My Sme schopní Vám nábytok prepraviť ešte dnes, pokiaľ to dovoľujú naše kapacity . Všetko , čo sa Vám nezmestí do auta odvezieme , vynesieme alebo pomôžeme vyniesť a ak budete chcieť , tak Vám odvezieme aj ten starý do zberného dvora. Preprava nábytku z predajní odvoz toho starého je našou špecializáciou.

 • Expresná doprava a preprava tovaru v rámci Bratislavy a okoli

  Expresná doprava a preprava tovaru v rámci Bratislavy a okoli

  Kupujete novú sedaciu súpravu , skriňu , chladničku, ale doprava v obchode je voľná až niekedy na budúci týždeň ? My Sme schopní Vám nábytok prepraviť ešte dnes, pokiaľ to dovoľujú naše kapacity . Všetko , čo sa Vám nezmestí do auta odvezieme , vynesieme alebo pomôžeme vyniesť a ak budete chcieť , tak Vám odvezieme aj ten starý do zberného dvora. Preprava nábytku z predajní odvoz toho starého je našou špecializáciou.

 • Expresná preprava v rámci SR, EÚ

  Expresná preprava v rámci SR, EÚ

  Expresné doručovanie kusových zásielok v rámci SR - EÚ Všetky nami prepravované zásielky spĺňajú štatút vysokej dôležitosti. Či už sa jedná o podklady na obchodnú súťaž, až po kyticu poslanú blízkej a váženej osobe. Každý jeden z našich zamestnancov /spolupracovníkov má za sebou viacročnú prax v odbore prepravovania zásielok každého druhu. Snažíme sa pristupovať k požiadavkám našich zákazníkov individuálne, čo znamená dosiahnuť najlepší pomer medzi požadovanou službou – kvalitou – cenou a časovýmí obmedzeniami. Medzi naše priority patrí diskrétnosť a ochrana prepravovaných zásielok, ako aj zverených obchodných a osobn...

 • Expresna preprava tovaru Passat B6 kombi

  Expresna preprava tovaru Passat B6 kombi

  Ponúkam prepravu tovaru vozidlom VW passat B6 kombi.Všetko je vecou dohody. Ponúkam seriózne jednanie za rozumné ceny. V prípade záujmu prosím kontaktovať emailom

 • Expresná preprava

  V našej ponuke máme široký výber expresných služieb, ktoré vám dopravia váš tovar v maximálnom bezpečí a v rekordnom čase. - Bratislavský kraj - Expresná preprava v rámci Bratislavského kraja vám zaručí, že váš tovar bude na určenom mieste do 3 hodín od prijatia objednávky. * - Slovensko (Slovenská republika) - Expresná preprava v rámci Slovenska vám zaručí, že váš tovar bude na určenom mieste do 10 hodín od prijatia objednávky. * - Stredná Európa - Expresná preprava v rámci Strednej Európy vám zaručí, že váš tovar bude na určenom mieste do 24 hodín od prijatia objednávky. * - Európska Únia - Expresná preprava v r...

 • Expresná preprava na letisko

  Ponúkame EXPRESNÚ prepravu na letiská vo Viedni, Budapešti a Prahe. Možné sú aj iné cieľové destinácie, po vyžiadaní špeciálnej ponuky.

 • Expresná preprava do 3,5t

  Expresná preprava do 3,5t

  Cena od 0,30€/km, hmotnosť do 1200kg, profesionálny prístup a čistá dodávka sú samozrejmosťou

 • Expresná doprava do 1200kg

  V prípade, že potrebujete zabezpečiť dopravu, tak naša spoločnosť vyhovie vašim požiadavkám ,v ktorýkoľvek deň a hodinu.

 • Expresná kamiónová preprava

  Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudanti. Aipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

 • Expresná preprava EÚ

  - expresná preprava celá EÚ - medzinárodná doprava - vnútroštátna doprava - doprava v rámci EU aj mimo EU do 3,5 tony - možnosť nákladu a prepravy nebezpečných nákladov (ADR) - špedičné služby (špedícia) - kuriérske služby (kuriér)

 • Expresná doprava urgentných zásielok

  Expresná doprava urgentných zásielok

  Flexibilne reagujeme na objednávky našich zákazníkov, s možnosťou pristavenia vozidla už do niekoľkých hodín od objednania, prípadne aj okamžitého vyzdvihnutia zásielky ak to okolnosti umožňujú. Náš tím vás bude ochotne informovať o celom priebehu prepráv a dohliadať na bezproblémový chod celej prepravy.

 • Medzinárodná expresná preprava tovaru

  Ponúkam medzinárodnú expresnú prepravu tovaru plechovou dodávkou s objemom 17m3, 5 paletových miest. Maximálna váha tovaru 1150kg. Prepravovaný tovar je poistený na sumu 30000€. Som dostupný nonstop a pripravený ihneď vyštartovať. V prípade záujmu o prepravu ma neváhajte kontaktovať. Rozmery ložnej plochy: -Dĺžka ložnej plochy 3900 mm -Šírka ložnej plochy 1800 mm -Šírka ložnej plochy medzi podbehmi 1400 mm -Výška ložnej plochy 2100 mm

 • Expresná nákladná doprava

  Kurier, ktorý si zásielku naloží, ju aj najrýchlejším spôsobom doručí, žiadna prekládka, žiadne zhromažďovanie záielok - jednoducho EXPRES!

 • Expresná zásielková služba do krajin EU

  Expresná zásielková služba do krajin EU

  Mam tri skrynove dodavky na 5 a jednu stvor paletu. Hladam pre ne vytazeznie do statov eu.

 • Medzinárodná expresná preprava

  Na vykonávanie svojej činnosti v oblasti autodopravy využívame úžitkové vozidlá, ktoré majú celkovú hmotnosť do 3,5 tony, aby mohli byť vždy expresne na požadovanom mieste. Vlastníme vozidlá značky Renault a Fiat, ktoré nie sú staršie ako 4 roky a sú v maximálnej možnej miere udržiavané profesionálnymi technikmi. V súčasnosti sú naše vozidlá vybavené najmodernejšími technológiami a neustále jazdia po štátoch Európskej únie, najčastejšie však medzi krajinami ako je Nemecko, Holandsko, Belgicko, Francúzsko, Španielsko, Taliansko, Maďarsko, Česko, Slovinsko. Podľa požiadavky zákazníka sme schopní zabezpečiť prepravu tovaru od 1 kg do 1500...

 • Expresná preprava do 3,5t v rámci EU a tretích krajín

  Sme dopravná spoločnosť zaoberajúca sa najmä expresnou prepravou do 3,5t v rámci EU a tretích krajín. Poskytujeme špedičné a logistické služby tak tiež možnosť skladovania tovaru. Firma sídli 12 km od Ukrajinských hraníc. Našou prioritou je najme uspokojiť zákazníka. Prepravné a logistické riešenia, ktoré ponúkame našim klientom prispôsobujeme ich požiadavkám a predstavujú spoľahlivé, nákladovo efektívne a technologicky inovatívne riešenia. Od počiatku našej existencie sa zameriavame na spoľahlivosť a vysokú kvalitu nami ponúkaných služieb za rozumnú cenu a vytvorenie dlhodobého obchodného vzťahu s našimi klientmi.

 • Vnútroštátna a medzinárodná expresná doprava

  Autodoprava DRG-TRADE s.r.o. poskytuje vnúštroštátnu a medzinárodnu expresnú dopravu v oblasti prepravovacích služieb, sťahovania a extérnou výpomocou kuriérskym firmám. Na služby využívame automobil Peugeot Boxer, čím ponúkame výhody rýchlosti a flexibility vybavenia prepravy.

 • Expresna preprava osob a drobneho tovaru

  Expresna preprava osob a drobneho tovaru

  Naša spoločnosť Vám ponúka len tie najkvalitnejší servis v danom odbore. Neváhajte a využite naše kvalitné služby. Náš profesionálny personál je vám vždy plne k dispozícii. Našou prednosťou je neustále skvalitňovanie a vylepšovanie nami ponúkaných služieb. Dôkazom je stále rastúci počet spokojných zákazníkov. Expressna preprava osob a drobneho tovaru z vych. slovenska(nie je podmienkou) to statov EU. Letiska, sluz. cesty, dovolenky, os. sofer. Pohodlne a klimatizovane vozidlo, dlhorocne vodicske skusennosti. Bezpecnost, ochota, ustretovost a spokojnost zakaznika. Pracujeme vikendy aj sviatky. Cena dohodou.

 • Expresná preprava tovaru do celej Európskej únie

  Našim klientom ponúkame možnosť využitia expresnej prepravy tovaru do všetkých krajín Európskej únie. V prípade potreby rýchlej prepravy zásielky sa snažíme nájsť to najlepšie a časovo najúspornejšie riešenie, vďaka čomu bude zásielka doručená na vybrané miesto vždy načas. Samozrejmosťou je možnosť sledovania aktuálnej pozície prepravovaného tovaru, pričom našich klientov informujeme o naložení ako aj o vyložení zásielky.

 • Expresná preprava zásielok do celej Európy

  Potrebujete prepravu naozaj expresne ? V tomto prípade u nás nájdete: - Rýchle zabezpečenie expresného vozidla vhodného pre váš typ zásielky - Odpoveď na požiadavku najneskôr do 20 minút - Preprava po celom území Európy - Spoľahlivá a overená sieť partnerov

 • Expresná digitálna tlač

  Ponúka plnofarebnú tlač akýchkoľvek dokumentov. Na rozdiel od ofsetovej tlače je digitálna tlač rýchlejšia a tlačoviny je možné vyprodukovať na počkanie. Okrem celkovej flexibility digitálnej tlače je tento spôsob výroby ekonomickejší variant pre spracovávanie menšieho množstva tlačených materiálov (približne do 500 kusov). Ďalším plusom digitálnej tlače je personalizácia tlačovín. Digitálna tlačová jednotka v kombinácii s dokončovacími finišérmi je dokonalý spôsob ako ušetriť čas a peniaze.

 • Expresná preprava

  Expresná preprava tovaru, zasielky do 1,5t- 5xeu paleta

 • Expresná dodávka WPC terás, plotov a fasád

  Expresná dodávka WPC terás, plotov a fasád

  Terasy, ploty a fasádne panely uz od 3 dní od objednávky. Disponujeme skladovými priestormi a sme schopní material dodať za veĺmi krátku dobu. Pri kompletnej objednávke nad 30m2 dovoz zdarma.

 • Expresná nákladná vnútroštátna a medzinárodná doprava do 3,5t

  Expresná nákladná vnútroštátna a medzinárodná doprava do 3,5t

  Posobime v oblasti expresnej vnutrostanej a medzinarodnej prepravy nakladu do 3,5t za bezkonkurencne ceny.Prepravu zabezpecujeme uplne novymi vozidlami Fiat Ducato o objeme 15m3 a maximalnou hmotnostou nakladu az do 2000kg.Moznost sledovania pohybu nakladu formou SMS. Poistenie nakladu je samozrejmostou.

 • Expresná letecká preprava

  Expresná letecká preprava

  - transit time from airport to airport in less than 24 hours - dispatch by means of the next flight out, the quickest possible connection and guaranteed space available from the airport of departure to the airport of receipt - the quickest possible transportation routes - no risk of delays

 • Expresná digitálna tlač

  Expresná digitálna tlač

  Expresne Vám vo vysokej kvalite vytlačíme: - vizitky - letáky (A6, A5, A4, A3, A3+, DL) - plagáty - katalógy, brožúry - diplomové práce, bakalárske práce, výročné správy - realizujeme hrebeňovú väzbu, V1 a V2 väzbu, špirálovú väzbu, tepelnú väzbu.

 • Expresná autodoprava do 3,5 tony

  Expresná autodoprava do 3,5 tony

  Vnutrostatna a medzinarodna expresna autodoprava, vratane preprav nebezpecneho tovaru ADR pre triedy: 2,3,4,5,6,8,9. Expresna autodoprava do a zo statov Europy, do a zo statov byvalej Juhoslavie. Certifikat CMR poistenia prepravovaneho tovaru odosleme na poziadanie. Renault Master, lozna plocha: 3,60m x 1,73m x 1,80m, nosnost 1400kg, 5EP, 14m3.

 • Expresná digitálna tlač

  Expresná digitálna tlač

  Vysoká kvalita a flexibilita, všetko od jedného kusa. Ideálna pre tlač zákaziek typu včera bolo neskoro . Tlačíme na zariadení XEROX určenom pre grafický segment s vysokými nárokmi na kvalitu a konzistenciu farieb. Rozlíšenie 1 200 dpi, rýchlosť až 2 100 strán/hod, do formátu A3++ a gramáže papiera 250g/m2 (300 g/m2) , plný Adobe® Postscript. Takmer všetky požiadavky na tlač vieme vyriešiť do do 24 hodín od schválenia alebo dodania korektných podkladov. Pre lepšiu predstavu si pozrite ukážky realizácií spolu s produkčnými časmi. Digitálna tlač poskytuje: - vysokú produkčnú rýchlosť a flexibilitu pri nízkych nákladoch, kvalitu porovn...

 • Expresná a spoľahlivá preprava osôb a tovaru

  Expresná a spoľahlivá preprava osôb a tovaru

  Ponukám prepravu osôb alebo tovaru do 1100kg s novým vozidlom VW Crafter 9 miestnym mikrobusom. Taktiež preprava na letiská v SR, CZ, PL, HU podľa potrieb a osôb. Vydávam doklad za cestovné + poistenie osôb. Ponúkam zľavy pre skupinových a stálych cestujúcich.

 • Medzinárodná expresná balíková alebo paletová preprava

  Cieľové krajiny našej prepravy balíkov, zásielok, paliet tovaru - do Anglicka (UK) - Veľká Británia - na Slovensko - do Českej republiky

 • Expresná preprava tovaru do 1,5tony v rámci SR a EÚ

  Dovoľujem si Vám ponúknuť skriňovú dodávku Mercedes Sprinter 6 paletový, váhou tovaru do 1,5tony v rámci SR a EÚ. Vaše zasielky budú doručené na Vaše miesto EXPRESNE do 24hodín. Veríme že Vas naša ponuka Expresnej prepravy tovaru osloví a budete nás kontaktovať ohladom bližších informácií.

 • Expresná doprava

  Na dopyt reagujeme ihneď a hľadáme vhodné riešenie - Riešenie máme vždy je len na klientovi ktoré si vyberie - Expresná preprava má presný TRANZIT TIME čas nakládky / čas vykládky

 • Expresná preprava

  - 1000km 8 - 10 hod - 1500km 12 – 15 hod - 2000km 18 – 20 hod - 2500km 22- 26 hod

 • Expresná preprava zásielok

  Najrýchlejšia možná priama preprava zásielky kuriérom, kde zákazník dostane osobného kuriéra, ktorý priamo/osobne doručí zásielku od odosielateľa k adresátovi. Pri tejto službe je zaručený maximálny osobný prístup kuriéra k požiadavkám klienta. Táto služba sa využíva najmä na prepravu diskrétnych zásielok, dôležitých dokumentov, urgentných zásielok alebo inak špecifických či už k povahe alebo spôsobu doručenia. Túto službu poskytujeme NONSTOP.

 • Expresná preprava

  Najrýchlejšia možná priama preprava zásielky kuriérom, kde zákazník dostane osobného kuriéra, ktorý priamo/osobne doručí zásielku od odosielateľa k adresátovi. Pri tejto službe je zaručený maximálny osobný prístup kuriéra k požiadavkám klienta. Táto služba sa využíva najmä na prepravu diskrétnych zásielok, dôležitých dokumentov, urgentných zásielok alebo inak špecifických či už k povahe alebo spôsobu doručenia. Túto službu poskytujeme NONSTOP.

 • Expresná preprava

  - citroen jumper 3 palety 2860 x 2300 x 1808 mm, - seat inca 1 paleta 0bjem 3 (m3) max 600kg, - možnosť privesného vozíka 4020x1500x1700 cca 5 europaliet 1420kg

 • Expresná preprava a rozvoz zasielok a tovaru do 500 kg

  Preprava tovaru a zasielok vozidlom Citroen Berlingo do 500 kg, v ramci SK, ČR, PL, HU, AU aj expres. 0,33 €/km.

 • Expresná tlač a výroba letákov

  - Profesionálna tlač - prvotriedna kvalita vďaka moderným technológiám. Najnovšie novinky z oblasti tlače zaručujú maximálnu kvalitu tlačených letákov. Okrem dokonalých farieb sa pri výrobe a tlači letákov dbá aj na presný orez a celkovú hrúbku papiera, aby životnosť letákov bola čo najdlhšia. Zanechať pozitívny dojem je možné práve prostredníctvom kvalitných reklamných materiálov, vrátane letákov. - 3 varianty návrhu - upload už existujúceho designu, vytvorenie návrhu cez online editor a tvorba designu zdarma - Veľké možnosti výberu - pri výrobe je možné zvoliť si spomedzi 4 rozmerov, 5 gramáží a takmer 10 druhov/ typov papiera - Expre...

 • Expresná medzinárodná preprava tovaru

  Zdravim, ponukame medzinarodnu prepravu expresnych / urgentnych zasielok do 1500 kg dodavkovym vozidlom 5 euro-paliet, lozna plocha dlha 4.2 m, vyska 1,75m, sirka 170 cm (127 cm - medzi lemami zadnych klies). V cene prepravy - informacie o aktualnej polohe zasielky - nonstop na poziadanie + info vykladka/nakladka, non-stop servis 24/7, poistenie tovaru, ... spolahlive, rychle a cenovo dostupne dorucenie Vasej urgentnej zasielky. expresna preprava do / z (obojsmerne) krajin EU s vykladkou V TEN ISTY den/ NA DALSI den - podla potreby a trasy.

 • 6-miestna pohodlna expresna autodoprava

  Ponukam expresnu prepravu osob 6-miestnym mini vanom

 • Expresná tlač brožúr, katalógov.

  Chystáte sa na obchodné jednanie, výstavu, veľtrh? Ponúkame digitálnu expresnú tlač katalógov, brožúr, manuálov, cenníkov, prospektov...už od 1 ks. V prípade potreby vytlačíme aj cez víkend. Informujte sa e-mailom na cenovú ponuku.

 • Expresná doprava

  Expresná doprava zásielok v Bratislave do 120, prípadne 60 alebo 30 minút. Zásielky prepravujú naši zmluvní kuriéri autami (osobné, pick-up, dodávka) a na bicykloch.

 • Expresná preprava zásielok tovaru (vzorky, výrobky a pod.)

  - Maximálna hmotnosť zásielky je 69 kg (viac balíkov spolu). - Maximálna hmotnosť jedného balíka je 30 kg. Tovarom sa rozumie každá zásielka, ktorá nie je dokumentom a má podľa legislatívy krajiny určenia komerčný charakter alebo colnou hodnotou prevyšuje stanovený limit a podlieha tak colnému konaniu. K tovarovej zásielke musí byť priložená komerčná alebo proforma faktúra.

 • Expresná preprava dokumentov rozmerov A4 do zahraničia

  Maximálna hmotnosť zásielky vrátane obálky je 0,2 kg. Dokumentom sa rozumie každá dokumentová zásielka, ktorá nemá komerčný charakter a podľa legislatívy krajiny určenia nepodlieha colnému konaniu.

 • Preprava tovaru, expresná doprava

  Ponúkame: - Urýchlenú prepravu tovaru - Vieme zabezpečiť prepravu tovaru vozidlami do 3,5 t. Tu je však už zbytočné rozpisovať príp. detaily pretože je nutné uviesť konkrétne údaje o tovare či spôsobe dopravy a pod. Expresná doprava zásielok do 200 kg: - Skalický okres do 2 hod. - Západoslovenský kraj 2-4 hod. - Stredoslovenský kraj 4-6 hod. - Východoslovenský kraj 6-9 hod. - Česká republika max. do 10 hod. podľa miesta určenia

 • Expresná preprava v rámci SR, EÚ

  Expresné doručovanie kusových zásielok v rámci SR- EÚ Všetky nami prepravované zásielky spĺňajú štatút vysokej dôležitosti. Či už sa jedná o podklady na obchodnú súťaž, až po kyticu poslanú blízkej a váženej osobe. Každý jeden z našich zamestnancov /spolupracovníkov má za sebou viacročnú prax v odbore prepravovania zásielok každého druhu. Snažíme sa pristupovať k požiadavkám našich zákazníkov individuálne, čo znamená dosiahnuť najlepší pomer medzi požadovanou službou – kvalitou – cenou a časovýmí obmedzeniami. Medzi naše priority patrí diskrétnosť a ochrana prepravovaných zásielok, ako aj zverených obchodných a oso...

 • Expresná autodoprava do EU

  Expresná autodoprava do EU

  Ponukam expresnu autodopravu Plachtovymi dodavkamy do 3,5T Vieme zabezpecit Export Import Spediciu Logistiku vramci EU od malych balikou po paletovy tovar

Zabezpečujete meraciu a regulačnú techniku?

Zabezpečujete meraciu a regulačnú techniku?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Expresná doprava za bezkonkurenčne ceny na trhu . 2004 - 2023 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.