Dom na kluč

Dom na klučDom na kluč 2Dom na kluč 3

holodom alebo dom na kluč raelizujeme podla vašeho projektu


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.

 • Výstavba domov

  Výstavba domov

  Rekreačný dom

 • Výstavba rodinných domov

  Výstavba rodinných domov

  Prioritne sa zameriavame na výstavbu rodinných domov. Sme rozvijajúca stavebná spočnosť, ktorá sa zameriava aj na menšie developerské projekty. Snažíme sa prinášať kvalitú starostlivosť pre nášho spotrebiteľa v danej činnosti.

 • Záhradné domčeky

  Záhradné domčeky

  Využite naše bohaté skúsenosti pri záhradných riešeniach. Ponúkame Vám nádherne spracovaný modul stavby záhradného domčeka. Modulárna architektúra je stále populárnejšia a v posledných rokoch sa čoraz viac presadzuje v našich končinách, aj kvôli modernému a estetickému vzhľadu. Modulové riešenie záhradného domčeka predstavuje rýchle a úsporné riešenie umiestnenia domčeku, kde ostatné možnosti buď zlyhávajú, alebo ich nákladnosť je veľmi vysoká. Okrem toho veľkou výhodou takéhoto konštrukčného systému je, že neobsahuje nosné steny, čo umožňuje ich flexibilné variácie, tým pádom aj ľubovoľné dispozičné riešenia. Navrhnite...

 • Manipulácia s odpadom iným ako nebezpečným

  - manipulácia s odpadom iným ako nebezpečným

 • Rekonštrukcie rodinných domov a bytov .

  Rekonštrukcie rodinných domov a bytov .

  Ponúkame vám rekonštrukcie starších rodinných domov a byt . Nadstavby ako aj prístavby k rodinnému domu . Výstavba garáži . Realizácia čo oprava striech . Realizácia rekonštrukcie od Apo Z .

 • Fotovoltické riešenie na kľúč pre domácnosť

  Fotovoltické riešenie na kľúč pre domácnosť

  VOLTA ON 7.7kWP 3 Fázy Fotovoltika Sunmander VOLTA ON 7.7 kWp, 3Fázovýá systém rovná/šikmá strecha SLUŽBY: 14 ks FTV panel Sunway SW550M-144, konštrukcia na strechu, striedač Goodwe 8000 -DT (3f) 2 MPPT montážny a elektroinštalačný materiál potrebný na zapojenie systému SLUŽBY: montážne práce žiadosť o pripojenie distribúcie skúšky a revízie potrebné na uvedenie zariadenia do prevádzky

 • Mobilné čistenie/tryskanie suchým ľadom, predaj suchého ľadu

  Mobilné čistenie/tryskanie suchým ľadom, predaj suchého ľadu

  Firma Vám ponúka čistenie (tryskanie) suchým ľadom rôznych materiálov. Suchý ľad je neabrazívny a šetrný k čisteným povrchom. Proces čistenia suchým ľadom využíva kombináciu 3 základných faktorov: - Kinetická energia - Termický šok - Sublimácia Nevzniká žiaden sekundárny odpad, suchý ľad po náraze sublimuje (z pevného na plynné skupenstvo) a vyparí sa. Viac sa dozviete na našej stránke.

 • Ponúkame výstavbu rodinných domov na klúč

  Ponúkame výstavbu rodinných domov na klúč

  Ponúkame výstavbu a projektovanie jednoduchých stavieb. Výstavba rodinných domov na kľúč. Železobetónove stropy. Základové konštrukcie. Murovanie. Výstavba nízkoenergetických stavieb. Naše práce si môžete pozrieť na FB: Stavby Barabas

 • Rekonštrukcie domov.

  Rekonštrukcie domov.

  Realizujeme rekonštrukcie rodinných domov. Seriózny prístup, kvalita, rozumné ceny. BRATISLAVA + 30 km.

 • Výstavba rodinných domov

  Výstavba rodinných domov

  Realizujeme výstavby rodinných domov Zamkove dlažby Zateplenia rodinných domov Realizuje aj strechy Vsakovacky V podstate všetky veci okolo vašej stavby

 • Stavebné práce, rekonštrukcii domov a bytov

  Stavebné práce, rekonštrukcii domov a bytov

  Naša spoločnosť realizuje stavebne prace, základy, murovanie, veniec, omietky, maliarske prace, kompletne rekonštrukcie bytov, domov, dlažby, obklady, omietky, stierkovanie, montaž plávajúcej podlahy, sadrokartonarske prace a iné... Obhliadka aj poradenstvo nezáväzne a zdarma. Neváhajte volať.

 • Ponúkame rekonštrukciu rodiných domov a bytov

  Dom si nestaviame na rok alebo na dva, ale na dlhšie obdobie ideálne na celý život. No každý, rodinný dom aj keď je akokoľvek kvalitne postavaný si po rokoch užívania vyžaduje svoju rekonštrukciu.Realizujeme domy na kľúč, hrubé stavby, ploty i múry, zámkovú dlažbu, trativody, prípojky. zatepľovaníe rodiných domov . Zvládneme zemné výkopové práce ručné i s mechanizáciou. V interiéri pre vás spravíme obklady (veľkoformáty), sádrokartony (atypické podhľady), omietky, stierky.

 • Exkluzívne sklenené vypínače a zásuvky Glasense prinášajú inteligentné ovládanie vašej domácnosti.

  Exkluzívne sklenené vypínače a zásuvky Glasense prinášajú inteligentné ovládanie vašej domácnosti.

  Inteligentné dotykové zariadenia Glasense® prinášajú do vašej domácnosti jednoduché riešenie, moderný dizajn a dokonalú bezpečnosť. Vďaka exkluzívnym skleneným vypínačom a zásuvkám získajú vaše priestory punc jedinečnosti a luxusu. MODERNOSŤ A BEZPEČNOSŤ V JEDNOM Inteligentné vypínače a zásuvky Glasense® ovládate jemným dotykom alebo pomocou aplikácie Hevolta. Stačí vám pripojenie na wifi a systém reaguje okamžite. Naše dotykové zariadenia prinášajú komfortné ovládanie osvetlenia nielen do novostavieb, ale aj do rekonštruovaných starších domov, a to bez potreby zásahov do pôvodnej kabeláže. Hlavné zaradenie tvorí tvrdené kal...

 • Výstavba rodinných domov od A po Z

  Výstavba rodinných domov od A po Z

  Výstavba rodinných domov od A po Z. Projekt Stavebné povolenie Hypotéka Realizácia Kolaudácia

 • Úprava terénu, Vyčistenie pozemku, Búranie domu, Búracie práce

  Úprava terénu, Vyčistenie pozemku, Búranie domu, Búracie práce

  Potrebujete zbúrať starý dom? Potrebujete odviesť stavebný odpad? Potrebujete vyčistiť pozemok? Pomôžeme Vám! Neváhajte Nás kontaktovať! Cenovú ponuku Vám pripravíme individuálne!

 • Domy na kľúč

  Domy na kľúč

  Realizácia stavieb úplne na kľúč

 • Príprava domu na fotovoltiku

  Naše vykurovacie systémy sú dokonale kompatibilné na prichádzajúcu, dotovanú fotovoltiku... Ponúkame prípravu domu na fotovoltiku (vypracujeme ponuku), a úplnú novinku - virtuálne záložné zdroje, ktoré výrazne znižujú spotrebu elektrickej energie.

 • Reality - kúpa a predaj. Od rodinných domov, komerčných objektov cez priemyselné haly až po pozemky.

  Reality - kúpa a predaj. Od rodinných domov, komerčných objektov cez priemyselné haly až po pozemky.

  Ponúkame kompletný servis pri zabezpečovaní predaja, resp. nákupu bytov, domov, komerčných objektov či priemyselných hál a pozemkov od prvotného zámeru až po kompletnú realizáciu samotného obchodu, či naprojektovania a samotnej výstavby úplne nových objektov. Svoju činnosť zameriavame predovšetkým na oblasť Slovenska - východ, resp. pre celú Európu.

 • Destilačné prístroje - Domáce pálenice

  Destilačné prístroje - Domáce pálenice

  Zaoberáme sa výrobou, predajom a servisom domácich páleníc, na ktorých si môžete vypáliť kvalitný alkohol. Pôsobíme na našom aj zahraničnom trhu. Sú to dvojplášťové výklopné stroje vyrobené z medeného a oceľového plechu. Pozostáva z prietokového chladiča a odkaľovača na metylalkohol. Ponúkame klasické a elektrické stroje v týchto objemových litrážach: 120 litrový, 100 litrový, 80 litrový a 60 litrový. Zohrievanie na týchto strojoch môže byť na tuhé palivo, plynový horák alebo elektrický prúd. Výhodou týchto stojov je, že sa nemusí surovina miešať a tak nedôjde k jeho pripáleniu. Rozdiel medzi klasickým a elektrickým stroj...

 • Výstavba domov

  Výstavba domov

  Realizujeme výstavbu domov.

 • Rekonštrukcie domov.

  Rekonštrukcie domov.

  Realizujeme rekonštrukcie domov. Dodávame materiál s prácou. Seriózne jednanie, rozumné ceny. BRATISLAVA a okolie + 30 km.

 • AZ Ka - Závorový systém na bezkontaktné karty s automatickým výjazdom

  Systém s jednou závorou a jedným terminálom na bezkontaktné kartry. Rozdiel je iba pri výjazde: Výjazd je automatický, na pokyn slučky, umiestnenej pred závorou, zo strany parkoviska v moment keď sa na ňu postaví vozidlo. Neodporúča sa na automatické otváranie použiť fotobunku. Závora sa zatvorí automaticky, po prejazde vozidla.

 • Práčovne pre bytové domy

  Práčovne pre bytové domy

  Sme dodávateľmi žehliacej techniky pre malé práčovne v bytových domoch. Dodávku pračiek zabezpečujeme v spolupráci s firmou MIELE PREFESSIONAL. Developeri / bytové spoločenstvá, poskytnite pre svojich nájomníkov/vlastníkov bytových jednotiek službu prania a žehlenia. Dodávame žehliace stoly so špeciálnou tvarovkou, priemyselné žehličky, naparovacie figuríny.... Poradíme, zariadime, zaškolíme personál. Neváhajte nás kontaktovať s Vašimi individuálnymi požiadavkami!

 • Rekonštrukcie bytov/domov.

  Rekonštrukcie bytov/domov.

  Realizujeme rekonštrukcie bytov a domov na kľúč. Seriózne jednanie, kvalita, rozumné ceny. Bratislava + 30 km.

 • Domy na kľúč

  Domy na kľúč

  Využitím služieb našej spoločnosti QUATTRO-H a nášho systému práce si zabezpečíte stavebné riešenia už od konzultácie cez výber pozemku, voľby správneho projektu domu, vizualizácie až po kvalitnú realizáciu a kvalitné stavebné materiály. Samozrejme, najdôležitejšou pracovnou činnosťou je samotná výstavba domu od základov stavby po vybudovanie interiéru. Realizovali sme množstvo zaujímavých projektov jednoposchodových a dvojposchodových rodinných domov, menších bungalovov, ale aj veľkých rodinných projektov vrátane komplexnej exteriérovej úpravy s bazénom, záhradným domčekom, altánkom, plotom, trávnikom, výsadbou zelene a všetkých vo...

 • AZ K - závorový systém s vjazdom a výjazdom na bezkontaktné karty

  Systém s jednou závorou a dvoma terminálmi na bezkontaktné karty, umiestnenými z oboch strán závory. Vodič pri vjazde na parkovisko musí priložiť kartičku k čítačke, umiestnenej na vjazdovom terminále. Na pokyn čítačky sa závora otvorí. Závora sa zatvára po prejazde vozidla pod závorou, na pokyn slučky, umiestnenej pod asfaltom, fotobunky pod závorou. Alebo po uplynutí určitého času. Výjazd je identický ako vjazd. Výhoda toho systému, pred systémom na diaľkové ovládanie - cena nosiča (kartička je neporovnateľne lacnejšia a jej cena sa neustále znižuje).

 • Rekonštrukcie domov a bytov, prestavby bytového jadra

  Rekonštrukcie domov a bytov, prestavby bytového jadra

  Okrem kompletných rekonštrukčných služieb poskytujeme celoročne aj jednotlivé a menšie úpravy v bytoch, domoch alebo aj v administratívnych, obchodných či iných budovách. Nezáleží na tom, či ide o byty v starých tehlových domoch alebo ide o klasické paneláky. Možno chcete niečo opraviť alebo zmeniť, pretože je pre Vás už Váš domov všedný. Niekedy stačí len malá obnova, inokedy je potrebná komplexná rekonštrukcia bytu. Pokiaľ zvažujete rozsiahlejšiu rekonštrukciu, ktorá je pre Vašu peňaženku bolestnejšia ako rekonštruovať jednotlivé časti bytu počas jeho plnej prevádzky, finálne však ušetríte čas aj peniaze. Pred začiatkom rekonš...

 • Vodomer

  Vodomer

  Prevedenie: Pre horúcu a studenú vodu Pripojenie: Závitové alebo prírubové Tlaková trieda: do PN 16 Svetlosť: od DN 20 do DN 200 Špeciálne prevedenie: Pulzný vysielač - na požiadanie

 • Parkovací systém s platbou pred výjazdom a automatickou platiacou stanicou

  Tento systém predsavuje riešenie, pri ktorom je prevádzka plneautomatizovaná. Zákazník dostane pri vjazde od teminálu lístok a zaparkuje. Pred odchodom z parkoviska vykoná platbu v automatickej platiacej stanici, kde sa preukáže svojím lístkom. Na výjazde je opäť terminál, kde sa je potrebné preukázať lístkom. V prípade, že je lístok zaplatený, závora sa otvorí. Ak vypršal čas na opustenie parkoviska, klient musí vykonať doplatok v platicej stanici. Centrála je umiestnená mimo priestoru parkoviska a môže byť vybavená pre prijímanie platieb tak, že zákazník si môže vybrať či chce platiť v platiacej stanici, alebo v centrále u operátora.

 • Výstavba rod. domov,Murované stavby,Zateplovanie domov

  Ponúkame zatepľovanie rod. domov s dodaním lešenia a materiálu za bezkonkurenčné ceny možnosť čerpania dotácií v rámci obnovy.Taktiež zabezpečujeme výmenu okien.

 • Výstavba rod. domov,Murované stavby,Zateplovanie domov

  Výstavba rod. domov,Murované stavby,Zateplovanie domov

  Stavebná firma ponúka výstavbu rod. domov, zatepľovanie domov a budov, požičanie lešenia

 • Stavba domov

  Stavba domov

  Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu 17 rokov. Zaoberáme sa rekonštrukciami bytov a domov a realizujeme výstavby domov na kľúč po celom území Slovenska.

 • Pasívny dom

  Pasívny dom – spotreba energie na kúrenie a chladenie je od 5 do 15 kWh na m2 za 1 rok Pri tomto prevedení domu na dosiahnutie požadovaných výsledkov v spotrebe energií sa vyžaduje zvlášť predprojektová príprava zohľadňujúca všetky predchádzajúce požiadavky prevedenia rodinných domov. Dáva sa veľký dôraz na riešenie stavebných detailov a ich realizáciu. Rieši sa mechanická výmena vzduchu a maximálne využitie solárnej energie . Neráta sa už s realizáciou konvenčného vykurovania. Pasívny domPrevedenie domu Pasívny dom nám zabezpečí šetrenie 90% energie použitej na jeho vykúrenie v porovnaní s takým istým domom, ktorý je realizov...

 • Nízkoenergetický dom

  Nízkoenergetický dom – spotreba energie na kúrenie a chladenie je od 15do 50kWh na m2 za 1 rok Pri tomto prevedení domu je nutné vylepšiť tepelno izolačné vlastnosti energeticky úsporného domu, brať do úvahy orientáciu domu na svetové strany , umiestnenie pozemku v krajine , využívanie solárnej energie , mechanické vetranie. Na vykurovanie domu je potrebné použiť nízkoteplotný vykurovací systém. Prevedenie domu Nízkoenergetický dom nám zabezpečí šetrenie 70% energie použitej na jeho vykúrenie v porovnaní s takým istým domom, ktorý je realizovaný podľa dnes platnej teplo technickej normy ( STN 73 0540-2 ) Vo finančnom vyjadrení to zna...

 • Tvrdoměr (8994.)

  Tvrdoměr (8994.)

  Název stroje: Tvrdoměr Katalogové číslo: 8994 Popis: EAN: 14164 Prodejní jednotka: ks Hmotnost: 73 kg Cena: 8000 Kč

 • KH 101 - rodinný dom

  - Rozmery 10x8 m - Obytné miestnosti 3 - Zastavaná plocha 80 m2 - Podlahová plocha 71m2 - Výška hrebeňa strechy 5 m - Predpokladaná spotreba energií 50 kWh/m2

 • KH 201 - rodinný dom

  - Rozmery 10x8 m - Obytné miestnosti 5 - Zastavaná plocha 80 m2 - Podlahová plocha 140 m2 - Výška hrebeňa strechy 7 m - Predpokladaná spotreba energií 60 kWh/m2

 • Dom na kľúč

  •Montáž svietidiel (dodávka podľa výberu zákazníka) •Montáž keramických obkladov a dlažieb (dodávka podľa výberu zákazníka) •Montáž obložkových zárubní, dverí a kľučiek (dodávka podľa výberu zákazníka) •Montáž laminátových podláh (dodávka podľa výberu zákazníka) •Montáž zariaďovacích predmetov (dodávka podľa výberu zákazníka)

 • Energeticky úsporný dom

  Energeticky úsporný dom – spotreba energie na kúrenie a chladenie domu je od 50 do 100 kWh na m2 za 1rok. Pri tomto prevedení domu si vyžaduje klásť dôraz na zlepšenie tepelných odporov obalových stavebných konštrukcií ktoré budú vykazovať lepšie výsledky ako je dnes platná STN. Energeticky úsporný domPrevedenie domu Energeticky úsporný dom nám zabezpečí šetrenie 30% energie použitej na jeho vykúrenie v porovnaní s takým istým domom, ktorý je realizovaný podľa dnes platnej teplo technickej normy ( STN 73 0540-2 ) Vo finančnom vyjadrení to znamená, že ak by sme porovnali dom pri vykurovanej ploche 100 m2 spĺňajúci podmienky ...

 • Montované domy, nízkoenergetické domy

  Projekcia, výroba a realizácia nízko energetických, úsporných montovaných domov.

 • Rekonštrukcie bytov a domov

  Poskytujem služby kompletné rekonštrukcie bytov a domov, obkladačské práce, murárske práce, maliarske práce, atď...

 • KH 202 - rodinný dom

  - Rozmery 12x8 m - Obytné miestnosti 6 - Zastavaná plocha 96 m2 - Podlahová plocha 179 m2 - Výška hrebeňa strechy 7 m - Predpokladaná spotreba energií 60 kWh/m2

 • Murované domy

  Ak ste sa rozhodli pre murovaný dom , strácate veľa výhod montovaného domu . Pri tomto spôsobe realizácie je treba rátať s - predlžením doby výstavby až o niekoľko mesiacov - finančne náročnejšie prevedenie základov o cca 20 až 30 % - pri prevedení energeticky úsporný dom, nízkoenergetický dom je značný nárast hrúbky obvodových stien a to 40 až 50 % - zmenšenie obytnej plochy je o cca 18 % pri zachovaní rovnakých vonkajších rozmerov domu - pri technologicky mokrých procesoch predĺženie doby schnutia stavby až o niekoľko mesiacov - vzhľadom na hmotnosť murovaného domu a únosnosť zeminy v základovej špáre dochádza k sadaniu domu ktoré...

 • Montované domy

  Ak pri úvahách o výstavbe rodinného domu ste sa rozhodli pre montovaný rodinný dom na báze sendvičových panelov, rozhodli ste sa pre dom ktorý : - budete mať postavený rýchlo a to už za 2 až 3 mesiace - bude v prevedení minimálne ako energeticky úsporný dom alebo nízkoenergetický dom - jeho nadobúdacia cena bude nižšia ako v prevedení klasickou metódou - bude vám šetriť peniaze počas jeho užívania a to 30 až 70% na kúrení. Viac informácií nájdete v galérii - bude šetrný k prírode. Použité materiály na výstavbu sú energeticky málo náročné - bude mať v porovnaní s klasickou metódou výstavby pri rovnakých vonkajších rozmeroch d...

 • Vodomerná šachta

  Vodomerná šachta

  Odľahčená betónová vodomerná šachta 1., 185x130- v= 170 cm 2., 160x120- v= 170 cm 3., 135x110- v= 170 cm

 • Žilina prestavby a výstavby rodinných domov

  Žilina prestavby a výstavby rodinných domov

  V Žiline a okolí realizujeme stavebnú činnosť pri prestavovaní a výstavbe rodinných domov. V rámci tejto činnosti robíme murárske práce, omietky, základy, potery a ďalšie remeselné činnosti.

 • Rekonštrukcie rodinných domov

  Rekonštrukcie rodinných domov

  Kompletné rekonštrukcie domov a bytov. Zmena dispozícií. Naša partia robí stavebné práce: Búracie práce, šalovanie, betónovanie, murovanie, omietky, obklad a dlažba, plávajúce podlahy, sadrokartón, maľovanie, voda, odpad, elektroinštalácie ...

 • Stavba bungalov holodom/na klúč

  Dobrý deň. Ponúkame realizáciu bungalov do stavu holdom alebo na kľuč. projektovanie podľa Vašich predstáv! Realizácie v okresoch Rimavská Sobota, Lučenec, Poltár a okolí

 • Tvrdoměr (1644.)

  Tvrdoměr (1644.)

  Tvrdoměr Katalogové číslo: 1644

 • Strechy, zatepľovanie domu

  Strechy, zatepľovanie domu

  Strechy, zatepľovanie domu

Ponúkate marketingové poradenstvo?

Ponúkate marketingové poradenstvo?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Dom na kluč 2004 - 2023 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.