Hľadám dopyty súkromne na živnosť

Ponúkam rôzne práce a rozvozy jedál, prípravu jedál, príprava akcií, osobná preprava ľudí k lekárom , osobná preprava súkromným autom, kuriérske služby,expresnné služby Vranov nad Topľou.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.

 • Hľadám stavebné fusky + zákazky

  Hľadám stavebné fusky + zákazky

  Robíme Stavebné a rekonštrukčné práce. Prerábanie bytov, bytového jadra, obklady, dlažby, omietky,podlahy, sadrokartóny, ploty, búracie práce, zateplovanie, stavby na kľúč, izolácie, fasády, Rekonštrukcie bytov, stavby domov, maľovanie, Volať kedykoľvek alebo písať email po prípade môžme byť aj viac člena partia

 • Hľadáme ľudí na pracové pozície do Nemecka.

  Ponukame pracu v Nemecku na tieto pozície: Murár, Obkladač, Elektrikár, Vodár, strechár, fasádnik, sádrokartonista. Cena od 17 do 25€/H. Vsetko zalezi od vašich skusenosti ci mate vlastne auto alebo nie. Hradíme 50% z ubytovania Fakturacia a splatnost 14/14. Moznost zalohy 500€ po odpracovanom tyzdni. V pripade nasej spokojnosti aj vasej spokojnosti vam vieme po odpracovanych 3 mesiacoch zabezbecit jedno z nasich aut. Pre viac info nas treba kontaktovat na telefónne čislo. Volat treba pondelok - piatok od 9:00 - 17:00

 • Hľadáme stavebné zákazky

  Hľadáme stavebné zákazky

  Dobrý den sme 5 clenna partia a hľadáme stavebné zákazky všetkého druhu.Za ponuky vopred ďakujem.

 • Hladam skupiny ludi alebo jednotlivcov na tieto pozície

  Betónovanie, armovanie, zámkové dlažby obrubníky, leštený betón. V Bratislavskom kraji.

 • Hladam skupiny pracovníkov alebo jednotlivcov

  Hľadám ľudí na betónovanie, armovanie, zámkovú dlažbu, obrubníky, leštený betón. V Bratislavskom kraji

 • Hľadám zákazky na stavebne prace

  Venujeme sa stavebným pracam všetko čo sa týka stavby hľadáme zákazky na rok 2021 viac informácii cez telefón ďakujem.

 • Hladam si stavebne prace

  Hladam si stavebne prace murarske búracie kopacke zamkove dlazbi drenazne prace pomocne prace

 • Hľadám zákazky

  Mám partiu murárov a realizujeme, drobne stavby, betónové ploty, drevené ploty, oplotenia, zámkovú dlazbú, obklady a dlažby, úprava terénu, výkopové a búracie práce... viac info na tel.

 • Ponúkame distribúciu krmív - hľadám odberateľa

  Ponúkam distribúciu krmív do predajní ktore predávajú krmivo pre :papagáje malé, papagáje stredné, papagáje veľké, andulky, kanariky, divé vtáky, neofemy zebricky.... A aj jednotlivé komodity akú sú.: Konope, čierna slnečnica, pasikava slnečnica, biela slnečnica, kardy, darí, milo, proso žlté, proso zelené, proso červené, ovos nahý, ovos tmavý, vločky hrachove, jačmenné, žitne, žitny popcorn, senegalske proso, proso mohar, zmes pre malé vtáky, niger, ostropestrec, mongo fazuľa, paddy ryža, ľan, pohánka, repka jarná, repka jesenná, ďalej z krmív mame vaječné zmesi :všetkých druhov, naklicovacie zmesy a ďalšie rôzne komodity a krmivá v príp...

 • Hľadám výrobcu nábytku z paliet.

  Hľadám výrobcu nábytku z paliet.

  Hľadám na dlhodobú spoluprácu firmu v oblasti výroby dreveného nábytku z paliet. Požiadam o zaslanie ponuky.

 • Hľadám si prácu ako šofér dodávky kuriér okolie Michalovce Sobrance

  Hľadám si prácu ako šofér dodávky 3, 5 t...ako kuriér okolie Sobrance Michalovce jazdil by som po celom Slovensku nie v rámci EÚ. som spoľahlivo šofér nakoľko jazdím pravidelne do anglická. Ak by mal niekto záujem 9 moje služby tak prosím kontaktovať na tel čísle alebo na e-mail vopred ďakujem.

 • Skladovanie pneumatík. Hľadáme spoločnosť ktorá potrebuje logistický sklad s obsluhou.

  Skladovanie pneumatík. Hľadáme spoločnosť ktorá potrebuje logistický sklad s obsluhou.

  Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá logistickými službami a nakoľko máme voľne kapacity, radi by sme s Vami spolupracovali. Ponúkame sklad s obsluhou pre Vaše výrobky a služby , strážený sklad SBS a napojený na požiarnu ochranu. Informačný WMS systém na riadenie skladu ktorý zaznamenáva všetky pohyby toku tovaru, ktorý môže byť napojený na Váš vlastný informačný systém a nepretržite informovať o aktuálnom množstve a rezerváciách a stave objednávok. V našom sklade má prevádzku prepravca SDS a v susedstve GEIS , takže aj všetky zásielky doručujeme do 24hodin.

 • Sklad pre veľkoobchody ! Hľadáme partnerov.

  Sklad pre veľkoobchody ! Hľadáme partnerov.

  Skladovanie spotrebného tovaru , preloženie a krátke uloženie • Manipulácia s tovarom , prebrať, preskladniť, roztriediť, etiketovať, skontrolovať EXP, zaevidovať, vyskladňovať • Výroba etikiet , etiketovanie , • Priprava chystanie objednávok vyskladňovanie podľa FIFO, FEFO, LIFO, kontrola EXP • Evidencia skladu vo WMS systém na riadenie skladu ktorý zaznamenáva všetky pohyby toku tovaru, ktorý môže byť napojený na Váš vlastný fakturačný system nepretržite informovať o aktuálnom množstve a rezerváciách a stave objednávok. • Sprostredkovnie predaja, , vytvaranie ponúk • Preprava, doručovanie , • Vykladanie/nakladanie kamion...

 • Výroba etikiet , etiketovanie ! Hľadáme zákazníkov ktoprí potrebujú etiketovať svoje výrobky.

  Výroba etikiet , etiketovanie ! Hľadáme zákazníkov ktoprí potrebujú etiketovať svoje výrobky.

  Výroba etikiet , etiketovanie výrobkov, obalovanie strečovou fóliou, vytváranie promo balení a skupinových balení

 • Hľadáme predajcov

  Hľadáme predajcov

  Hľadáme predajcov pre maloobhodný predaj drevenných schodísk a zábradlí v Nitrianskom a Bratislavskom kraji. Zameriavanie u zákazníka ako aj montáž vykonávajú priamo naši pracovníci.

 • Hladáme spolupracovníkov

  Hladáme spolupracovníkov

  Hľadáme spolupracovníkov z radov architektov, konštruktérov, realizačných firiem Ponúkame efektívnu panelovú výstavbu rodinných domov systémom CLT. Hrúbky panelov od 6 cm do 32 cm, výšky panelov 2,45; 2,75; 2,95 dlžky do 16 m. V paneloch sú už všetky stavebne otvory vyfrezovane. Podrobnejšie info zašleme na vyžiadanie.

 • Hľadáme odberateľa na Dýhované dvere a Eurookna profil 78-92

  Hľadáme odberateľa na interierové dvere,masív dýha. Exterierové dvere masív,drevené eurookná. Dlhodobá spolupráca.

 • Hľadám odberateľa na háčkované výrobky .

  Hľadám odberateľa na háčkované výrobky .

  Vyrábam rôzne háčkované čiapky,šály ,svetríky,šatky,papučky,rukavičky a podobne. Výrobky sú hlavne pre malé detičky,no čiapky a šály sú vekovo neobmedzené. Bližšie info e-mailom.

 • Hladáme predajne nábytkov

  Hladáme predajne nábytkov

  Hladáme maloobchodných predajcov nábytku. ( predajne ), ktorým by sme dodávali štýloví nábytok formou komisionálneho predaja. Jedná sa o kancelárske stoly, stoličky, jedálenske stoly, komody, sedacie súpravy, a iné...Pre informáciu o našich produktoch si pozrite našu web stránku.

 • Hľadáme realizačné firmy z celého Slovenska.

  Hľadáme obchodných partnerov a realizačné firmy z celého Slovenska pre značku LUPOTHERM Požiadavky: prístup k internetu, prax v oblasti zatepľovania,referencie.

 • Hladáme predajne nábytkov

  Hladáme predajne nábytkov

  Hladáme maloobchodných predajcov nábytku. ( predajne ), ktorým by sme dodávali štýloví nábytok formou komisionálneho predaja. Jedná sa o kancelárske stoly, stoličky, jedálenske stoly, komody, sedacie súpravy, a iné...Pre informáciu o našich produktoch si pozrite stránku.

 • Hľadáme obchodných partnerov - distribútorov

  Hľadáme obchodných partnerov - distribútorov

  Hľadáme serióznych záujemcov o distribúciu nášho nového a jedinečného produktu FungusLess. Jedná sa o kozmeticko-liečebný 100% prírodný prípravok určený na ošetrovanie nechtov rúk a nôh. Lieči plesňové ochorenie nechtov - onychomykózu, je určený aj na krehké a lámavé nechty resp. na moc zhrubnuté. Vylieči taktiež zakalené - zažltnuté nechty, ekzémy a zmierňuje svrbenie. Má liečebné - prevetnívne a diagnostické účinky. V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať.

 • Hľadáme obchodných partnerov na dlhodobú spoluprácu

  Hľadáme obchodných partnerov na dlhodobú spoluprácu

  Hľadáme obchodných partnerov na odber outletového značkového oblečenia pre dospelých, juniorov aj detí. V ponuke máme značky nike, adidas, puma, lonsdale, everlast z detských značiek barbie, my little pony a diney. Tovar nakupujeme len od overených predajcov, takže žiadny čínsky tovar u nás nehľadajte.

 • Hladáme exluzívneho predajcu.

  Hladáme exluzívneho predajcu.

  Siet predajni s damskou konfekciou ALLORA, hlada obchodnych parnerov, ktory disponuju obchodnym priestorom min.60- 80 m2, velkym vykladom a v centralnej casti miest nad 45 tis. obyvatelov. Ponukame Vam byt exluzivnym predajcom s vyhodnymi obchodnymi podmienkami. Jedna sa o damsku modu, ktorej cielovou skupinou su zeny od 25-45 roku preferujuce odvaznu, trendovu modu.

 • Hľadáme maloobchodné predajne

  Hľadáme maloobchodné predajne

  Hľadáme maloobchodné predajne na predaj novej detskej značky REPORTER YOUNG. Zastupujeme na Slovensku spoločnosť, ktorá vyrába detskú štýlovú, trendovú a veľmi módnu značku pre deti od veľkosti 122-170 cm. V prípade Vášho záujmu poskytneme VOC cenník a katalóg. Objednávky nie sú limitované, objednáva sa online cez internet, prostredníctvom katalógu, alebo na kontraktáciách priamo u výrobcu. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

 • Hľadáme obchodného partnera na kombinovanú investíciu

  Hľadáme obchodného partnera na kombinovanú investíciu

  možnosti výstavby distribučného a veľkoobchodného centra, predajných skladov, logistického parku, zariadenia pre administratívu, správu a riadenie, zariadenia drobných prevádzok a služieb (reštaurácie, hotela a administratívy), parkinggaráže a pod. v schválenom územnom pláne obce. Stavebné povolenie už vydané. Ako vklad ponúkame oplotený pozemok o veľkosti 7541 m2 v intraviláne mesta Bratislava – Ružinov, katastrálne územie Nivy, v priemyselnej zóne na hlavnom a frekventovanom cestnom ťahu (Slovnaftská ulica), v súčastnej trhovej hodnote 1.785.784,- €.

 • Hladame investora/investorov

  Hladame investora/investorov

  Energetika dnes i v budúcnosti ponúka najväčšiu istotu investovania : - Ponúkame možnosť účasti na zaujímavom, zaručenom a lukratívnom projekte (energetika FVE) vhodné aj pre malých investorov, ktorý si chcú priebežne krátkodobo aj dlhodobo zhodnocovať svoje investície aj práve v dobe krízy - Zaručený výnos ! Uzatvorenie ponúk 15.03.2010

 • Hľadáme odberateľov detského oblečenia zn. FIXONI

  Hľadáme odberateľov detského oblečenia zn. FIXONI

  Ak máte predajňu a chcete oživiť Vašu ponuku o krásne a kvalitné oblečenie pre deti, pozrite si našu ponuku a kontaktujte nás. Farebné oblečenie z Dánska je pohodlné a deti ho radi nosia. Oblečenie je od veľkosti 50 do 140.

 • Hľadáme firmu, ktorá bude od nás odoberať pneumatiky na zhodnotenie.

  16 01 03 pneumatiky zbierame v meste Martin, v obciach, ale aj od PO

 • Hladam pravidelnu prepravu,dopravu, Scania navesom 24t

  Hladam pravidelnu prepravu,dopravu, Scania navesom 24t

  hladam pravidelnu prepravu.dopravu, nakladnym auto SCANIA + Naves momentalne bez plachty,mozne zaplachtovat.

 • Hľadáme vyťaženie z Prahy

  Hľadáme vyťaženie vozidla z Prahy na Slovensko najlepšie by bolo do Košíc alebo na Východoslovenský kraj. Hlavné vozidlo na prepravu je Volkswagen Crafter 2.5 TDI. Rozmery vozidla sú: Výška- 1,80m Šírka- 1,78m (medzi blátnikmi 1,38m) Dĺžka- 4,3m Technická nosnosť vozidla je: 1,5t ; 6eur. paliet ; 15m3 priestoru. Za ponuky vopred ďakujeme.

 • Hľadáme montérov

  Hľadáme živnostníkov, prípadne firmu na elektromontážne práce v Bratislave. Cena 6€/hod.

 • Hľadáme projekty

  Hľadáme zaujímavé a životaschopné projekty na financovanie. Základné kritéria pre financovanie sú pripravený podnikateľský plán, skúsený manažment, predpoklad stáleho rastu a minimálna požadovaná výška investície 3 mil. Eur. Pre bližšie informácie nás kontaktujte.

 • Hľadáme partnera - predaj farmaceutických výrobkov do lekární

  Hľadáme zmluvného partnera s dlhoročnými skúsenosťami v predaji farmaceutických výrobkov do lekární. Ponúkame spoluprácu v predaji výživových doplnkov a kozmetiky renomovaných značiek KNEIPP, ORTIS, LIFTEA a ČAJÁNEK.

 • Hladam dodavatela do e-shopu

  Vypoctova technika, spotrebny material a podobne...

 • Hladáme exluzívne predajce

  Hladáme exluzívne predajce

  Siet predajni s s detskou konfekciou FIXONI, hladame obchodnych parnerov

 • Hľadáme partnerov v oblasti predaja biometrických produktov

  Hľadáme partnerov v oblasti predaja biometrických produktov

  Hladame partnerov pre predaj biometrickych produktov, najma zamkov na odtlacok prsta pre krajiny Slovensko, Polsko a Madarsko. Sme exkluzivny importer vyrobcu. Moznost poskytnutia exkluzivity pre jednotlive regiony SR.

 • Hladame potencialnych zaujemcov/partnerov pre rozbeh personalnej agentury

  Nasa spolocnost hlada potencialnych zaujemcov/partnerov pre rozbeh personalnej agentury na Slovensku v oblasti headhunting, full time and temporary placements. Ponukame zaujimave financne ohodnotenie a plnu podporu prestiznej personalnej firmy v Britanii.

 • Hľadáme nájomcu na 47m2; 21m2

  Hľadáme nájomcu do novootvoreného obchodného móla v Retail parku. V obchodnom móle sú obsadené priestory 3950m2, podpísané zmluvy na 5 rokov. Posledný voľný priestor 47m2 a 21m2. Cena dohodou.

 • Hľadáme stálych odberateľov

  Hľadáme stálych odberateľov na stolarske a stavebné rezivo.

 • Hľadám investora na kúpu staveb. pozemkov v KE

  Hľadáme investora na kúpu stavebných pozemkov s vydaným platným Územným rozhodnutím v Košiciach. Celé územie je južne orientované, v tichej oblasti, obklopené stromami a potôčikom. Na území sú už vybudované cesty a všetky siete sú pri pozemku. Veľkosť územia sú 4 ha. Dohoda istá.

 • Hľadáme obchodných partnerov na dlhodobú spoluprácu

  Hľadáme obchodných partnerov na dlhodobú spoluprácu

  Hľadáme obchodný partnerov na odber športového outletového oblečenia. Taktiež partnerov na odber detského oblečenia, ktoré nie je len značkového charakteru.

 • Hladame obchodných partnerov

  Hladame obchodný partnerov na odber sportoveho outletoveho oblecenia. Taktiež partnerov na odber detskeho oblecenia, ktore nie je len znackoveho charakteru.

 • Hľadáme predajcov kotlov

  Hľadáme predajcov kotlov pre dlhodobú obchodnú spoluprácu zo Slovenska, Česka, Maďarska, Poľska a Rakúska. Viac informácií o kotloch nájdete na našom webe.

 • Hľadám odberateľa výrobkov z keramiky, úžitkovej a dekoratívnej a tiež šperkov z keramickej hliny.

  Hľadám odberateľa výrobkov z keramiky, úžitkovej a dekoratívnej a tiež šperkov z keramickej hliny.

  Hľadám odberateľov výrobkov z keramiky, úžitkovej a dekoratívnej, darčekových predmetov a šperkov z keramickej hliny.

 • Hľadáme záujemcou o prepravu za prácou v EU

  Hľadáme serioznych a potenciálnych klientov na prepravu najmä za prácou v rakúsku / Viedeň, Linz, Graz a pod./ ale aj iné mestá a obce podľa dohody. Uprednostňujeme opatrovateľky, ktoré majú záujem využívať naše služby za výhodné podmienky a hlavne, ktoré chcú cestovať s istotou a bezpečne. Jazdíme už od 0,30€ na km Spoľahnite sa na istotu!

 • Hľadáme odberateľov pre farebné kovy

  Dobrý deň, Hľadáme odberateľov pre farebné kovy (meď, antikor, mosadz, bronz) Ďakujem.

 • Hľadáme výrobu

  Novo otvorená chránená dielňa v Michalovciach hľadá hociakú výrobu v ľahkom priemysle, alebo kompletovanie/skládanie výrobkov, alebo polotovarov pre výrobný podnik.

 • Hľadám odberateľa outlet

  Predám do outletu celú dámsku značkovú kolekciu (jar-leto 2008) NAFNAF.

 • Hľadame vyťaženie dodávok

  Hľadame vyťaženie dodávok

  Vnutroštátna a medzinárodná doprava do 1,5T: - zameranie EU - na poziadanie moznost prerobenia auta pre rozne druhy tovaru - urgentne zasielky - kurierske sluzby

Ponúkate tlmočnícke služby?

Ponúkate tlmočnícke služby?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Hľadám dopyty súkromne na živnosť 2004 - 2023 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.