Preprava do 3.5 t

Ponukam prepravy do 3.5 t


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.

 • Preprava osôb a a tovaru

  Preprava osôb a a tovaru

  Ponúkam prepravu osôb a tovaru 9 miestnym busom s nosnosťou do 1000kg v rámci EU. Cena 0,39 E/KM

 • Preprava do 3,5t

  Preprava tovaru v rámci Slovenska do 3,5t

 • Preprava tovaru

  Ponukam prepravu tovaru do 3,5t

 • Preprava tovaru a sťahovanie

  Ponúkam prepravu tovaru a sťahovanie do 3.5 tony

 • Doprava, preprava - dodávka + prívesný vozík

  Doprava, preprava - dodávka + prívesný vozík

  prepravím v rámci ČR - SR-východ západ, 2 x do týždňa

 • Vnútroštátna preprava do 3,5 tony

  Dobrý deň, zameriavame sa na vnútroštátnu nákladnú cestnú dopravu do 3,5 tony v rámci celej SR pre firmy ale aj súkromné osoby. Ďalej ponúkame profesionálne sťahovacie služby a vypratávanie priestorov. Disponujeme osvedčením o poistení dopravcu na všetky prepravované veci, vykladku, nákladku a sťahovanie do výšky 100 000,-€ V prípade záujmu o naše služby nás neváhajte kontaktovať v prípade dlhodobej spolupráce zvýhodnená cena.

 • Preprava - hydraulická ruka IVECO + HIABB

  Preprava - hydraulická ruka IVECO + HIABB

  IVECO TRAKKER 410T 8x8 - valník + hydraulická ruka HIAB 211 EP-3 HiDuo // Nosnosť (t): 16 // Rozmery ložnej plochy (mm): 6 400 x 2 450 // Dosah hydraulickej ruky (m): 10

 • Preprava

  Prepravu tovaru dodavkovymi a plachtovými vozidlami do 3,5 tony, kuriérska služba, odťahová služba Non-stop, preprava osôb minibusmi. Prepravu tovaru ADR.

 • Preprava

  Ponúkam prepravu osôb a tovaru

 • Preprava

  Preprava

  Ponúkame prepravu z dodávkami a z nákladným vozidlom ktoré ma plošinu ktorá sa dá zdvihnúť priamo zo zeme na auto taktiež vozidlo má hydraulicku ruku nosnosťou 4.5ton

 • Demontáž, preprava, sťahovanie strojov a výrobných linek

  Od roku 1993, kedy naša spoločnosť začala realizovať demontáže strojov pre železiarne VOEST ALPINE Austria, sme úspešne zrealizovali množstvo projektov sťahovania strojov, liniek a ťažkých bremien.

 • Preprava podvalnikom

  Preprava podvalnikom

  Ponúkame vám prepravu poľnohospodárskych, lesných, priemyselných strojov aj nadrozmernú prepravu v rámci EÚ. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Ponuku pripravíme na mieru podľa vašich predstáv.

 • Preprava osob a tovaru

  Preprava osob a tovaru

  Preprava osob s mikrobusmy a tovaru,stahovanie.

 • Preprava do 3.5t

  Ponukam prepravu akéhokoľvek tovaru. Odvoz objemneho tovaru z nákupných centier a podobne. Nevahajte nás kontaktovať

 • Sťahovanie, autopreprava

  Sťahovanie, autopreprava

  Ponúkam sťahovacie služby a autoprepravu do 18pal,42m3,6000kg.Vozidlá sú od skriňovej dodavky-8pal,nákladné skriňové vozidlo 15pal až po nákladné plachtové vozidlo 18pal všetky vybavené hydraulickým čelom

 • Doprava, odvoz, dovoz, preprava

  Doprava, odvoz, dovoz, preprava

  Ponúkame Vám naše služby v oblasti dopravy, prepravy stavebných sypkých materiálov, dreva, štrku, hlina, čiernozem, stavebnej sute.

 • Autodoprava, nákladná doprava, preprava, dovoz, kontajner

  Autodoprava, nákladná doprava, preprava, dovoz, kontajner

  Dobrý deň prajem ponúkame Vám naše služby v oblasti nákladnej dopravy, k dispozícii máme nákladné vozidlo s hydraulickou rukou a hákovým kontajnerom. Vieme Vám odviezť sypký materiál, hlina štrk drevo materiál na paletach/paletovy tovar, ďalej ponúkam prenájom sutových kontajnerov, a likvidáciu odpadu na skládke. Taktiez ponúkame prácu s hydraulickou rukou. Prajem Vám pekný deň.

 • Preprava v rámci SR osobným vozidlom

  Ponúkam prepravu osôb alebo tovaru osobným vozidlom, Nitriansky kraj- kamkoľvek v rámci SR.

 • Námorná a letecká preprava zásielok

  Vďaka spolupráci s mnohými našimi medzinárodnými partnermi máme k dispozícii celosvetovú sieť pre námornú a leteckú prepravu Vašich zásielok. Váš tovar, či už jednu paletu alebo celý kontajner, dopravíme do celého sveta!

 • Zasielateľstvo, medzinárodná kamiónová preprava

  Ponúkame služby: - medzinárodnú kamiónovú - prepravu v rámci celej Európy, - distribúciu tovarov a vnútroštátnu prepravu, - prepravné poistenie, poradenskú činnosť v oblasti prepráv.

 • Preprava dokumentov, balikov , kusovych zasielok

  Pokrytie celej europskej unie. Denne linky + overnight.Expresne rychlo a spolahlivo.

 • Preprava paletového a sypkého materiálu v rámci SR, s plachtovou a skriňovou dodávkou do 3.5t a nakl

  Preprava paletového a sypkého materiálu v rámci SR, s plachtovou a skriňovou dodávkou do 3.5t a nakl

  Predaj stavebného materiálu Doprava a skladanie hydraulickou rukou. Doprava dodávkou do 3,5t preprava stavebného materiálu(nakladanie vykladanie), stahovanie…a vela iného v prípade záujmu viac info cez správu.

 • Odťah a preprava

  ponukam odtah a prepravu vozidiel,stavebnej techniky a materialu autoprepravnikom do 3,5tony maximalne sa da nalozit 2,7tony,vozik je dlhy 5m a sirka 2,20m.

 • Preprava osôb a menšieho tovaru

  Preprava osôb a menšieho tovaru

  Ponúkam prepravu osôb a menšieho tovaru. Nissan NV200

 • Sťahovanie/preprava

  Ponúkam odvoz /prepravu dodávkou opel Vivaro

 • Preprava tovaru

  Preprava tovaru

  Ponúkam prepravu tovaru, materiálov, nábytku, elektrospotrebičov, odvoz/dovoz za najlepšie ceny. Samozrejmosťou je profesionálny, spoľahlivý a individuálny prístup k zákazníkovi. Máme k dispozícii dodávku Peugeot Boxer, s objemom nákladového priestoru 12m3. Cena sa vypočíta na základe vzdialenosti, miesta doručenia a druhu prepravovaného tovaru.

 • Preprava, odvoz a dovoz

  Doprava do 3,5 tony s plachtovou dodávkou.

 • Preprava dodavkou

  Vnútroštátna preprava

 • Medzinárodná preprava tovarov

  Medzinárodná preprava tovarov

  Zabezpečujeme medzinárodnú prepravu tovarov cestnou, leteckou, námornou a kombinovanou dopravou, FTL, LTL, Expres, FCL, LCL, ADR, FRIGO, MEGA od 1 do 120 cbm objemu a od 0,1 do 24 t hmotnosti. Pomáhame úspešným patriť medzi najlepších. Kvalitne zabezpečenou prepravou zvyšujeme prosperitu zákazníkov, dodávateľov, firmy a jej zamestnancov.

 • Medzinárodná preprava tovarov cestná, letecká, námorná, kombinovaná

  Medzinárodná preprava tovarov cestná, letecká, námorná, kombinovaná

  Pomáhame úspešným patriť medzi najlepších. Kvalitne zabezpečenou prepravou tovarov zvyšujeme prosperitu zákazníkov, dodávateľov, firmy a jej zamestnancov. Ponúkame služby v oblasti medzinárodnej prepravy tovarov cestnou, leteckou, námornou a kombinovanou kontajnerovou dopravou v rámci európy a takmer do všetkých štátov sveta. Kontakujte nás prosím so svojimi požiadavkami na prepravu tovarov, FTL, LTL, FCL, LCL, expresná preprava na nižšie uvedených telefonických alebo mailových kontaktoch.

 • Expresná preprava v rámci SR, EÚ

  Expresná preprava v rámci SR, EÚ

  Expresné doručovanie kusových zásielok v rámci SR - EÚ Všetky nami prepravované zásielky spĺňajú štatút vysokej dôležitosti. Či už sa jedná o podklady na obchodnú súťaž, až po kyticu poslanú blízkej a váženej osobe. Každý jeden z našich zamestnancov /spolupracovníkov má za sebou viacročnú prax v odbore prepravovania zásielok každého druhu. Snažíme sa pristupovať k požiadavkám našich zákazníkov individuálne, čo znamená dosiahnuť najlepší pomer medzi požadovanou službou – kvalitou – cenou a časovýmí obmedzeniami. Medzi naše priority patrí diskrétnosť a ochrana prepravovaných zásielok, ako aj zverených obchodných a osobn...

 • Preprava rôzneho materuiálu

  Preprava NMV Mercedes s hydraulickou rukou /palety a ine/ s nosnosťou 5,5 t trojstranný sklápač, Mercedes do 3,5t trojstranny sklápač, dodávka do 3,5t.

 • Preprava osôb

  Firma sa zaoberá prepravou osôb v tuzemsku i do zahraničia. Preto si Vám dovoľujeme poskytnúť kompletné služby, či už so skúsenosťami vedenia firmy alebo skúsenosťami vodičov.

 • Sprostredkovanie, preprava

  Sprostredkovanie, preprava

  Prepreva vášho tovaru za rozumnú cenu v rámci aj mimo SR.

 • Sprostredkovanie, preprava

  Ponúkam v rámci aj mimo Slovenska prepravit s dodávkou do 3500kg váš tovar za rozumnú cenu

 • Preprava, pohyb s materiálom, vypratávanie domov, bytov,

  Ponukám prepravu s dodávkou do 3500kg. Vrámci z Nitrianskeho kraja v rámci Slovenka... Ďalej vypratávanie domov, bytov...

 • Preprava osôb Viedeň a okolie

  Preprava osôb Viedeň a okolie

  Viedeň rýchlo, pohodlne a bezpečne? Jazdíme pravidelnú linku zo stredného a západného Slovenska do Viedne. Odchody zo Slovenska v nočných hodinách. Odchody z Rakúska v dopoludňajších hodinách. Taktiež jazdíme na letisko Schwechat Jazdíme každý deň v týždni Cenník Zo stredného slovenska od 27€ Zo západného slovenska od 20€

 • Preprava osôb

  Preprava osôb

  Poskytujeme prepravu osôb v stredoslovenskom a západoslovenskom kraji. Radi Vás odvezieme na letiská v okolí Bratislavy – letisko Bratislava – M. R. Štefánika alebo letisko Viedeň – Schwechat, ale aj na letisko Krakov, Katovice, Budapešť a Praha. Sme pripravení vyzdvihnúť Vás na adrese, ktorú nám zadáte a zavezieme Vás priamo do cieľa. Náš vozový park sme sa snažili prispôsobiť tak, aby sme vyhoveli rôznym požiadavkám našich klientov. Máme pre Vás pripravené osobné autá, aj mikrobusy za výhodné ceny. Bezpečne a pohodlne Vás dopravíme na letisko, ale aj späť z letiska kamkoľvek si to budete želať.

 • Autodoprava, preprava, vykladka, zabezpečenie tovaru

  Autodoprava, preprava, vykladka, zabezpečenie tovaru

  Autodoprava vyklápač s hydraulickou rukou. Nosnosť 8t dĺžka ruky max 9m/1t.Preprava sypkeho, paletového materiálu s max.vahou 8t/8eupaliet atď. Dovoz, zabezpečenie kameniva, trávnikoveho koberca,štrk a iných sypkých materiálov. Preprava menších stavebných búd a iných atypických konštrukcií na základe osobnej komunikácie pripadne obhliadky a stretnutia. Menšie žeriavnicke práce s hydr.rukou. Cena dohodou na základe konkrétnej požiadavky na prepravu v rámci SK po telefonickom kontakte pripadne mail,sms. Základňa Senec

 • Preprava osôb alebo tovaru v špeciálnom režime

  Preprava osôb alebo tovaru v špeciálnom režime

  Ponúkame prepravu našim osobným automobilom Mitsubishi Outlander PHVE, ktoré má k dispozícií elektrické napájanie 230V / 50Hz s výkonom až 1500W. Môžeme prepraviť osobu v sede ktorá je napojená na život podporujúci elektrický prístroj (dýchací či ohrievací prístroj....), alebo tovar, ktorý si vyžaduje ohrev alebo chladenie či mrazenie, ako sú napr. laboratórne vzorky či biomedicínske preparáty.

 • Preprava osôb

  Preprava osôb

  Dobrý deň Mám volne miesta do Nemecka na dátum 6.2.o 01:00 z Trebišov Do Nemecka 10 miest voľných Trebišov 01:00 Košice. 02:00 Poprad 03:30. OmW Poprad východ Cestuje sa cez Poľsko až do Hamburg / Bremmen a okolie . Objednávky pridám do 05.02. / 17:30 posledná rezervácia Ďakujem S pozdravom Grill-master s.r.o

 • Preprava ťažkých strojov

  Preprava ťažkých strojov

  Vieme Vám zabezpečiť prepravu akéhokoľvek ťažkého stroja. U nás si môžete byť bezproblémovou prepravou istý.

 • Preprava poľnohospodárskych strojov

  Preprava poľnohospodárskych strojov

  Prepravíme Vám aj poľnohospodárske stroje.

 • Preprava reziva

  Preprava reziva

  Vieme Vám zabezpečiť prepravu ťažkého reziva s hmotnosťou do 40 ton.

 • Preprava lesných a stavebných strojov

  Preprava lesných a stavebných strojov

  Disponujeme nákladným autom, ktoré Vám prepraví náklad do 70 ton. Bez problémov Vám prepravíme lesné a stavebné stroje, napríklad LKT, nakladač, vývozku, harvestor či bager.

 • Preprava tovaru malými nkladnými dodávkami

  Nasa spolocnost so zaobera prepravou tovaru v ramci celej europy ako aj vnutrostatne. Prepravujeme tovar malymi nakladmi dodávkami s celkovou hmotnostou do 3,5 tony. Momentalne mame k dispozicii 20 dodavok plachtove aj skrinove. Vieme zabepecit aj vacsie naklady (kamiony), nakolko sa zaoberame aj logistickymi sluzbami.

 • Preprava tovaru v rámci celej Európy

  Ponukame prepravu tovaru v ramci celej Europy s dodavkami do 3,5 tony

 • Preprava štiepky a pilín

  Preprava štiepky a pilín

  Ponukam vnútroštátnu aj medzinárodnú prepravu návesmi s posuvnou podlahou a plachtovými návesmi

 • Expresna preprava tovaru Passat B6 kombi

  Expresna preprava tovaru Passat B6 kombi

  Ponúkam prepravu tovaru vozidlom VW passat B6 kombi.Všetko je vecou dohody. Ponúkam seriózne jednanie za rozumné ceny. V prípade záujmu prosím kontaktovať emailom

 • Preprava tovaru Namestovo -Košice

  Ponukám prepravu tovaru dodávkou Ford Tranzit nosnosť 1800 kg 2 euro palety, stroje, nábytok, zabalený tovar. Štvrtok 16.12.2021 možný naklad o 13,00. Seriózne jednanie, cena dohodou

Predávate sedacie súpravy, kreslá?

Predávate sedacie súpravy, kreslá?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Preprava do 3.5 t 2004 - 2023 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.