Záhradné práce

Záhradné práce Záhradné práce 2Záhradné práce 3Záhradné práce 4Záhradné práce 5

Ponúkame Záhradné práce,kosenie trávy,orezavanie ovocných stromov, čistenie záhrady,čistenie buriny,


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.

 • Záhradné domčeky

  Záhradné domčeky

  Využite naše bohaté skúsenosti pri záhradných riešeniach. Ponúkame Vám nádherne spracovaný modul stavby záhradného domčeka. Modulárna architektúra je stále populárnejšia a v posledných rokoch sa čoraz viac presadzuje v našich končinách, aj kvôli modernému a estetickému vzhľadu. Modulové riešenie záhradného domčeka predstavuje rýchle a úsporné riešenie umiestnenia domčeku, kde ostatné možnosti buď zlyhávajú, alebo ich nákladnosť je veľmi vysoká. Okrem toho veľkou výhodou takéhoto konštrukčného systému je, že neobsahuje nosné steny, čo umožňuje ich flexibilné variácie, tým pádom aj ľubovoľné dispozičné riešenia. Navrhnite...

 • Záhradné stĺpiky na vodu

  Záhradné stĺpiky na vodu

  Sú oceľové, pozinkované (zvonku aj zvnútra) - nekorodujú. Dopojenie vody zozadu alebo zospodu stĺpika; výška cca 1 m. Celý vnútorný objem stĺpika slúži ako zásobník vody, ktorá sa na slnku zohreje. Po dohode so zákazníkom možnosť drobných úprav tvaru, výzdoby stĺpika a inej farby. Možnosť zakúpiť lacnejšie, bez batérie na vodu. Cena - 75 Eur

 • Záhradné stĺpiky na vodu

  Záhradné stĺpiky na vodu

  Sú oceľové, pozinkované (zvonku aj zvnútra) - nekorodujú. Dopojenie vody zozadu alebo zospodu stĺpika; výška cca 1m. Celý vnútorný objem stĺpika slúži ako zásobník vody, ktorá sa na slnku zohreje. Po dohode so zákazníkom možnosť drobných úprav tvaru, výzdoby stĺpika a inej farby. Možnosť zakúpiť lacnejšie, bez batérie na vodu. Cena - 210 Eur

 • Záhradné stĺpiky na vodu

  Záhradné stĺpiky na vodu

  Sú oceľové, pozinkované (zvonku aj zvnútra) - nekorodujú. Dopojenie vody zozadu alebo zospodu stĺpika; výška cca 1 m. Celý vnútorný objem stĺpika slúži ako zásobník vody, ktorá sa na slnku zohreje. Po dohode so zákazníkom možnosť drobných úprav tvaru, výzdoby stĺpika a inej farby. Možnosť zakúpiť lacnejšie, bez batérie na vodu. Cena - 110 Eur

 • Záhradné stĺpiky na vodu

  Záhradné stĺpiky na vodu

  Sú oceľové, pozinkované (zvonku aj zvnútra) - nekorodujú. Dopojenie vody zozadu alebo zospodu stĺpika; výška cca 1 m. Celý vnútorný objem stĺpika slúži ako zásobník vody, ktorá sa na slnku zohreje. Po dohode so zákazníkom možnosť drobných úprav tvaru, výzdoby stĺpika a inej farby. Možnosť zakúpiť lacnejšie, bez batérie na vodu. Cena - 140 Eur

 • Záhradné umývadlo

  Záhradné umývadlo

  Rozmery : 770 x 510 x 270 mm. Je oceľové, pozinkované - nekoroduje. Dopojenie vody zozadu do steny alebo zospodu. Po dohode so zákazníkom možnosť drobných úprav vzhľadu a inej farby. Možnosť zakúpiť lacnejšie bez batérie na vodu. Cena - 100 Eur.

 • Záhradné sluzby

  Kosenie,orezavanie ovocných stromov, čistenie a likvidácie buriny kríkov,vyrubanie stromov a všetky práce okolo vášho domu..

 • Altanky, pergoli, záhradné domčeky-drevodomy

  Altanky, pergoli, záhradné domčeky-drevodomy

  Neváhajte a požiadajte nás o cenovú ponuku na : -Prístrešky k domu,na autá,jednospádové,valbové,sedlové ... -Samovolne stojace altánky - Odkvapový systém - Záhradné domčeky - Drevodomy - Tatranský profil - Lexan - Šindel - Škridla - Plech CENOVA PONUKA ZDARMA !!!

 • Predaj a servis zahradnej techniky

  Internetový obchod zahradne-depo.sk ponúka výrobky renomovaných značiek, ktoré majú silnú pozíciu na slovenskom trhu, vrátane servisu a dodávok náhradných dielov. Vyberte si pre Vás najlepšie kosačky, motorové píly, ručné náradie, krovinorezy, záhradné traktory, drviče, kultivátory, vodné čerpadlá, snehové frézy, záhradný nábytok, fúkače lístia a štiepačky dreva.

 • Záhradné nášľapné dielce

  Originálne, oku lahodiace tvarové riešenie plastového nášľapného dielca umožňuje jednoducho a rýchlo vytvárať spevnené cestičky v záhradách a parkoch. Robustné výstupky na spodnej strane zaisťujú dokonale zafixovanie v teréne. Dielec nehnije, nekoroduje, je nenasiakavý a je farebne stály. Nevyžaduje žiadnu údržbu.

 • Altanky pergoly zahradne domčeky zahradny nabytom

  altanky pergoly zahradne domčeky zahradny nabytok

 • Záhradné domčeky, altánky, pergoly, prístrešky

  Záhradné domčeky, altánky, pergoly, prístrešky

  Vyrábame zahradné domčeky, rôzne prístrešky na rodinné domy, altánky. Stavby zhotovujeme na kľúč, vrátane stršných krytín a náterov.

 • Záhradné hojdačky z agátu

  Záhradné hojdačky z agátu

  Záhradné hojdačky z tvrdého a odolného agátového dreva . Ošetrené 3 nátermi / proti škodcom ,vlhkosti ,UV žiareniu a ľubovolným farebným odtieňom /. Možnosť vyrytia ľubovolného nápisu ,loga - zdarma ! Rozmery na želanie zákazníka . Ceny na vyžiadanie .

 • Záhradné LED lampy

  Záhradné LED lampy

  Počas dňa svetlo v záhrade určuje slnko. A po zotmení? Záhrada je oázou pokoja, kde môžete nechať svoje myšlienky voľne plynúť, pritom relaxovať a vyžívať sa. Preto je škoda, ak sú všetky krásne zákutia vašej záhrady ponorené do tmy. S harmonickým osvetlením je aj za súmraku váš priestor útulným miestom. Svetlo na záhrade vytvára nielen intímnu atmosféru, ale hlavne prispieva aj k bezpečnosti pri pohybovaní sa po nej a uľahčuje orientáciu. Dodajte šmrnc svojej záhrade, určite si vyberiete to, čo vám je najbližšie. Zasielame aj na dobierku.

 • Záhradné chatky

  Záhradné chatky

  Chatky (domčeky) na uskladnenie záhradného náradia, rozmery podla požiadavky.

 • Altánky, záhradné domčeky, prístrešky, pergoly, krovy, voliere pre zvieratá

  Altánky, záhradné domčeky, prístrešky, pergoly, krovy, voliere pre zvieratá

  Dodávka a montáž krovov,altánkov, prístreškov, pergol, voliér pre psov a pod. Podľa projektovej dokumentácie ale aj podľa požiadaviek zákaznika presne na mieru.

 • Záhradné chatky

  - poskytujú aj priestor uskladnenie náradia ale aj pre oddych a relax vo vnútri chatky, možnosť doplnenia terasy, bočnej prístavby na náradie, alebo prístrešku. Užitková plocha sa pohybuje od 9m2 do 20 m2 a hrúbka stien je obvykle 28, 40 alebo 44 mm.

 • ZÁHRADNÉ GRILY

  - vystavba zahradnych grilov na kluc

 • ZÁHRADNÉ KRBY

  Vybrať si záhradný krb značky Palazzetti znamená vybrať si vysoko kvalitný produkt, ktorý v sebe vždy spája skvelý vzhľad v kombinácii s funkčnosťou a pohodlným používaním. Existuje veľa dôvodov, prečo zvoliť práve produkt zo širokého výberu, ktorý ponúka Palazzetti.

 • Záhradné domčeky

  Ponúkame Vám výrobu kvalitných záhradných domčekov a moderných dreveníc. Záhradné domčeky sú vyrábané na mieru a sú prispôsobované priestoru, pre ktoré sú určené. Okrem rozmerov sa záhradný domček dokáže prispôsobiť aj vzhľadom. Zapadnúť do akéhokoľvek štýlu  záhrady tak už nie je žiadny problém.

 • Záhradné hojdačky

  Záhradné hojdačky

  Ako doplnok terasy alebo záhrady je určite záhradná hojdačka radosťou nielen pre deti, ale aj pre dospelých na chvľku odpočinku a relaxu. Ich umiestnením získame kút pre skutočnú pohodu cez slnečné dni. Ponúkame širokú škálu vybavenia, cien a prevedení záhradných hojdačiek. Skutočne si vyberie každý.

 • Záhradné rozvodné stĺpiky

  Záhradné rozvodné stĺpiky

  Záhradné rozvodné stĺpiky ponúkame v niekoľkých variantách s rôznymi počtami zásuviek a časovačov. Stĺpiky majú elektrické zaistenie IP44 na vonkajšie prostredie, sú zapichovacie, ale aj na pevnú montáž.

 • Záhradné stany

  Záhradné stany

  Záhradné stany, ktoré ponúkame, Vás ochránia v horúcom letnom období pred slnečnými lúčmi a poskytnú potrebný tieň pre príjemné posedenie na záhradách. Záhradné stany ponúkame v niekoľkých farebných odtieňoch, ich montáž je veľmi ľahká. Altány majú skladaciu trúbkovanú konštrukciu, drahšie modely majú sekčný skladací mechanizmus a dajú sa veľmi rýchlo rozložiť či naopak. V ponuke sú rovnako bočnice k altánom, ktoré sa dajú ľahko pripevniť na konštrukciu systémom suchého zipsu, dajú sa ľubovoľne pripevniť na všetky strany stanu a zaistia Vám súkromie napríklad pred zvedavými pohľadmi susedov.

 • Záhradné grily

  Záhradné grily

  Každý poznáme tú krásnu atmosféru priateľských stretnutí na záhrade či terase, kedy vôňa grilovaných pokrmov doladí prítomnosť ľudí nám blízkych. V ponuke grilov sú modely oceľové, smaltované, s odklápacími viekami i praktické grily s odkladacím stolíkom. Väčšina grilov je vybavená pojazdovými koliečkami na ľahkú manipuláciu. Tvarovo sú zastúpené veľmi obľúbené okrúhle grily, ale aj obdĺžnikového tvaru.

 • Záhradné doplnky

  Záhradné doplnky

  Z kategórie ostatné výrobky na záhradu / záhradné doplnky ponúkame - záhradné hadice, ochranné fólie, viazacie textílie a drôty, pestovateľské popisné štítky a mnohé ďalšie doplnky pre záhradné potreby a voľný čas ako napríklad univerzálny box na ukladanie podsedákov alebo najrôznejších pomôcok, kľakátko/sedátko na uľahčienie práce na záhrade, viazacie drôty a textílie či plastová vedrá.

 • Servis záhradnej techniky

  Servis záhradnej techniky

  Vykonávame servis záhradnej techniky - pozáručný: -kasačky -krovinorezy -vyžínače -píly -plotostrihy -čerpadlá

 • Nožnice záhradné STIHL HSE 42

  Menovité napätie 230 V Príkon 420 W Hmotnosť 3 kg Hladina akustického tlaku 84 dB Hladina akustického výkonu 95 dB Hladina vibrácií ľavá/pravá rukoväť 3,1 / 1,5 m/s2 Celková dĺžka 92 cm Počet zdvihov 3.400 min-1 Dĺžka rezu 45 cm

 • Drevené záhradné altánky

  Pnúkame Vám drevené záhradné altánky a domčeky na mieru podľa Vašich predstáv. Naše produkty sú vyrobené z borovice a smreku a poskytujú vynikajúci vzhľad a trvanlivosť. Ďalej sa zaoberáme predajom záhradného nábytku a to stolov a stoličiek určených do záhradných altánkov alebo na terasu.

 • Záhradné úpravy

  ?zemné práce, navážky zeminy, odburinenie a úprava terénu ?montáž automatických zavlažovacích systémov /značky Claber, Hunter a iné značky, podľa požiadavky zákazníka/ ?montáž čerpacej techniky do studní ?výstavba kamenných múrikov, skaliek ?výsadby rastlín, živých plotov, kvetinových záhonov, skaliek ?mulčovanie záhonov textíliou, kôrou, štrkom, okruhliakmi ?zakladanie trávnikov výsevom a hotovým trávnym kobercom

 • Altánky, záhradné domčeky, strechy

  Altánky, záhradné domčeky, strechy

  Ponukam zahradny domcek,altanok,pristresok strechu na cnc stroji s presnostou na mm,suche mokre drevo, rezane hoblovane, cenova ponuka podla vykresov alebo zamerania. Moze byt len konstrukcia. Dokoncenie podla vasich predstav. Dovoz a vykladku rukou zabezpecim.

 • Zruby, drevené chaty, záhradné chatky

  Na objednávku realizujeme výstavbu zrubových domov - zrubov, drevených chát a záhradných chatiek.

 • Zostava záhradného nábytku SOFIA SET 4

  Kombinovaná zostava štyroch stoličiek (stohovateľné) a jedného stola z hliníkových profilo

 • GARLAND SVEN Zostava záhradného nábytku

  Stôl 2 stoličky polohovateľné a trojmiestna lavica z kvalitnej severskej borovice ocení celá rodina.

 • Štýlové záhradné sedenie

  Štýlové záhradné sedenie

  Na predaj štýlové záhradné sedenie z masívu(dub)dĺžka sedenia 200cm šírka 95 +stôl 95x60 vhodné na terasu alebo do altánku. Možnosť vyrobenia aj podľa vlastných predstáv (výber poťahu aj odtien dreva) Viac info tel.sprava

 • Záhradné sochy (ZS)

  Originálny doplnok do parkov a záhrad všetko je ručná práca z kovu. Ponúkame Vám: - vypracovanie projektu optimálneho rozmiestnenia záhradných sôch, - kompletnú dodávku do 6 týždňov, - dopravu a montáž, - záručné a servisné opravy, - poradenskú a informačnú službu, ceny podľa požiadavky zákazníka na kvalitu výrobkov..

 • Drevené záhradné chatky

  Kvalita našich chatiek predčí väčšinu konkurenčných záhradných chatiek na slovenskom trhu. Sú zhotovené zo suchého a dokonale opracovaného materiálu, ktorým je pomaly rastúci severský smrek.

 • Záhradné jazierka

  Mať vlasté jazierko alebo rybník v záhrade ponúka oveľa viac ako len príjemný pohľad. Je to oáza relaxácie, ktorá zbavuje stresu každodenného života. Miesto, kde si môžete oddýchnuť, alebo miesto, kde môžete zažiť čistú radosť z prírody s rodinou i s priateľmi. Spoločne s našimi obchodnými partnermi ponúkame kompletný sortiment tak, aby si každý záhradný nadšenec mohol navrhnúť takúto oázu v súlade s jeho vlastnými túžbami a myšlienkami. S profesionálnym poradenstvom, detailným plánovaním a prirodzene s našou rozsiahlou jazierkovou ponukou, ktorá je rovnako individuálna ako osobné potešenie z vody. Záhradné jazierka s vodnými tokmi a...

 • záhradné plastiky

  záhradné plastiky

  záhradné plastiky, fontány,

 • Záhradné náradie

  - záhradné hadice, nožnice a iné

 • Záhradné drevostavby

  Naša spoločnosť Vám ponúka výstavbu záhradných stavieb na betonový základ a taktiež na zemné skrutky bez nutnosti stav. povolenia . stavby je možné aj pozmeniť . material borovica , konštrukcia sa dodáva v surovom stave

 • Záhradné stavby, altány

  Chcete mať na záhrade stavbu, ktorá spĺňa funkčnosť, ale i estetickosť? Poradíme vám s návrhom atlánu, pergoly alebo záhradnej stavby. Stavby vyrábame z rôznych druhov materiálov a prevedení. Záleží iba na vás, čo si vyberiete.

 • Zhotovenie záhradného nábytku

  Zhotovenie záhradného nábytku

  Zhotovujeme záhradné lavice, stoly, ohniská, vežičky k detským šmýkačkám z prírodného materiálu.

 • Tepelne izolované ,montované garáže a záhradné chatky

  Tepelne izolované ,montované garáže a záhradné chatky

  Realizujeme predaj a montáž ľahkých, montovaných garáží ,campingových a záhradných chatiek,záhradných pavilónov,skladov ,dielničiek,predajných stánkov,zastávok MHD.......

 • Záhradné chatky typu AVILEX

  Záhradné chatky typu AVILEX

  tepelne izolovaný záhradný domček 65 m2. ľahká konštrukcia,doplnkový materiál podľa Vášho výberu.Cena po zadaní Vaších požiadaviek.

 • Záhradné doplnky

  - ponuka záhradných doplnkov

 • Záhradné doplnky - záhradný nábytok

  Všetky produkty máme v dvoch farbách – hnedá melír a šedá melír z UV odolného umelého ratanu. Podušky a vankúše sú vodeodolné. Sedacie súpravy sú na hlinikových nožičkách, postavené na pevnom hliníkovom ráme s krásnym oblým prevedením ratanu ! Dostupné farby MELÍR ŠEDÁ , MELÍR HNEDÁ.

 • Záhradné doplnky

  Aj takto sa dá využiť šindel... a iné výrobky (ploty, kvetináče, studne, hojdačky, šteky, odkvapové žľaby..)

 • Výroba záhradného nábytku

  Naša spoločnosť ponúka výrobu nábytku, vybavenia a doplnkov do Vašej záhrady: •detské šmýkalky a domčeky pre deti •záhradné sedenia •poľovnícke posedy •záhradné chatky a domčeky •prístrešky na autá (už od 150 €) •pergoly a altánky •hojdačky •mriežky na altánky •drevenné záchody •búdy pre psov •a čokoľvek podľa Vašich požiadaviek a našich možností

 • Záhradné centrum

  Záhradné centrum

  Záhradnícke centrum ponúka široký výber z nasledovných rastlinných materiálov: •Ihličnany a tuje z vlastného pestovania •Listnaté stromy •Solitérne stromy •Trvalky, letničky •Vždyzelené a listnaté kry •Ovocné stromy a kry •Substráty - veľkoobchodné ceny na univerzálny substrát, výsevný substrát, balkónový substrát - balenia až do 250l •Mulčovacia kôra •Trávne zmesy, hnojivá •Kvetináče •Záhradný nábytok

 • Záhradné drevostavby

  Pred založením okrasnej záhrady pri dome je potrebné si položiť niekoľko otázok. Základnou otázkou je členenie záhrady. Odporúča sa odpočinková, obytná, prípadne úžitková. Najviac využívaná býva obytná, alebo inak prídomová časť záhrady . Dôvodom je jej plynulé prepojenie s domom. Mala by zaručovať určitú intimitu, ale aj výhľad do priestoru záhrady. Priestor môžeme zútulniť umiestnením prídomovej pergoly ukotvenej na stene obytného domu. Vysadením popínavej dreviny k pergole dosiahneme takmer dokonalé previazanie záhrady s domom. Odpočinková alebo relaxačná časť býva umiestnená na odľahlom mieste. Využívať sa dá ako čit...

Montujete drevené podlahy, parkety?

Montujete drevené podlahy, parkety?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Záhradné práce 2004 - 2023 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.