Preprava na letiská

Preprava na letiská

Preprava osôb na letiská a odvoz z letiska:
Bardejov - Krakow = 100€
Bardejov - Košice = 60€
Bardejov - Viedeň = 260€
Bardejov - Bratislava = 250€
Bardejov - Praha = 380€
Bardejov - Budapešť = 185€
Prepravujeme aj z iných miest Prešovského kraja, cena je stanovená po vzájomnej dohode s cestujúcim. Odvoz je možný kamkoľvek potrebujete - v prípade záujmu Vám vypracujeme cenovú ponuku.
Uvedená cena je za vozidlo, za jednu cestu, zahŕňa mýtne a diaľničné poplatky, aj poistenie cestujúcich vo vozidle.
Ponúkame 10% zľavu pri objednávke so spiatočnou cestou.
Vyhradzujeme si právo spájať viacerých záujemcov v rozmedzí jednej hodiny, to znamená, že sa odchod na letisko môže posunúť o jednu hodinu skôr, alebo cestou z letiska o jednu hodinu neskôr.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa ešte dnes a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Preprava osob a tovaru

  Preprava osob a tovaru

  Ponukam prepravu osob 9. miestnym mikrobusom. preprava na letiska, firemne akcie a podobne v ramci slovenska i zahraničia. Ponukam aj prepravu menšieho tovaru. Auto priestranne s klimatizaciou pre cestujucich.

 • Expresná preprava EÚ

  - expresná preprava celá EÚ - medzinárodná doprava - vnútroštátna doprava - doprava v rámci EU aj mimo EU do 3,5 tony - možnosť nákladu a prepravy nebezpečných nákladov (ADR) - špedičné služby (špedícia) - kuriérske služby (kuriér)

 • KLT přepravaky

  KLT přepravaky

  KLT 6280, KLT 6429 KLT 6428 KLT 6147 KLT 4747 KLT 3147 KLT 8280

 • Medzinárodná preprava tovarov

  Medzinárodná preprava tovarov

  Zabezpečujeme medzinárodnú prepravu tovarov cestnou, leteckou, námornou a kombinovanou dopravou, FTL, LTL, Expres, FCL, LCL, ADR, FRIGO, MEGA od 1 do 120 cbm objemu a od 0,1 do 24 t hmotnosti. Pomáhame úspešným patriť medzi najlepších. Kvalitne zabezpečenou prepravou zvyšujeme prosperitu zákazníkov, dodávateľov, firmy a jej zamestnancov.

 • Pravidelná preprava tovaru 10-1300kg SK-Francúzsko

  Pravidelná preprava tovaru 10-1300kg SK-Francúzsko

  Ponúkame pravidelnú prepravu dodávkou MB Sprinter 7 paletový, 1200kg užitočné zaťaženie - váha tovaru, 15,5m3 objem skrine. Každý týždeň sme v Paríži, Angers, Nantes, Le Mans, Metz a okolí. Možnosť nakládky - vykládky v CZ,D,B.L a pod. Robíme rekonštrukčné práce bytov a domov v Paríži a okolí

 • Medzinárodná preprava tovarov cestná, letecká, námorná, kombinovaná

  Medzinárodná preprava tovarov cestná, letecká, námorná, kombinovaná

  Pomáhame úspešným patriť medzi najlepších. Kvalitne zabezpečenou prepravou tovarov zvyšujeme prosperitu zákazníkov, dodávateľov, firmy a jej zamestnancov. Ponúkame služby v oblasti medzinárodnej prepravy tovarov cestnou, leteckou, námornou a kombinovanou kontajnerovou dopravou v rámci európy a takmer do všetkých štátov sveta. Kontakujte nás prosím so svojimi požiadavkami na prepravu tovarov, FTL, LTL, FCL, LCL, expresná preprava na nižšie uvedených telefonických alebo mailových kontaktoch.

 • Preprava

  Preprava

  Preprava dodávkou v rámci SR,tovaru,potravin. Po dohodo možnost osobného šoféra s vlastým motorovým vozidlom-letiska,oslavy,svadby a podobne.

 • Preprava

  Preprava

  Preprava nabytku a stahovanie v rámci SR

 • Preprava

  Ponukame prepravu dodávkou po celej SR a ČR. Stahovanie, autodoprava, preprava vozidiel

 • Preprava a sťahovanie nábytku

  Preprava a sťahovanie nábytku po celej SR

 • Preprava osob a tovaru

  Preprava osob a tovaru

  Preprava osob s mikrobusmy a tovaru,stahovanie.

 • Preprava osôb-Aj tovaru--Jednodňové výlety

  Preprava osôb-Aj tovaru--Jednodňové výlety

  Ponúkam prepravu osôb aj tovaru Na letisko. Medzištátné-Zahraničné cesty. Jednodňové výlety-Taliansko-Chorvátsko

 • Preprava tovaru

  Preprava tovaru

  Zdravím nasa firma ponúka prepravu paletoveho tovaru, krabicový tovar a rôzne iné. Dlžka uložnej plochy 3,7m výška, 2m širka, 2,3m výška. 1500kg maxi nosnost

 • Preprava osôb

  Ponúkame prepravu osôb autobusmi v rámci SK+celá EU: 1/.Volvo-55 osôb,full výbava, 2/.Mercedes-20 osôb,možnosť pripojiť vozík na batožinu. nástup po dohode ihneď

 • Autodoprava, preprava tovaru

  Autodoprava, preprava tovaru

  Ponúkam prepravu tovaru po Slovensku aj celej EÚ. K dispozícii máme nové vozidla Citoren Jumper L4H2 ročník 2019 Sme k dispozícií NONSTOP 7 dní v týždni a 24 hodín denne.

 • Preprava tovaru

  Preprava tovaru

  Ponúkam Prepravu tovaru v rámci Slovenska a celej Európy nákladným autom do 3,5t na 8 paliet o maximálnej hmotnosti 1160kg

 • Preprava + sťahovanie

  Preprava + sťahovanie

  Plachtový valník Fiat Ducato o rozmeroch D: 3,3m, Š: 1,95, V: 1,8m (v prípade vysokého tovaru vieme rozplachtovať a naspäť zaplachtovať aby bol tovar kryty proti poveternostným podmienkam) 18 paletové 12t auto o nosnosti 5t s hydraulickým čelom Potrebujete previezť tovar, sťahovanie, vypratať dvor, priviezť nábytok z obchodných domov či čokoľvek iné? Máme pre Vás k dispozícií 5 EU paletový plachtový valník Fiat Ducato. V prípade potreby prevozu väčšieho objemu prevozu paliet prípade veľkého sťahovanie máme k dispozícií 18 Eu paletové 12t auto s nosnosťou 5t a hydraulickým čelom.

 • Preprava osôb

  Preprava osôb

  Ponukame prepravu osôb z Košíc na letiská Budapešť, Bratislava, Viedeň – Schwechat, Krakow, Praha a iné… Odvezieme za prácou opatrovateľky, zváračov, murárov, zdravotné sestry a iné profesie. Prepravíme Vás na rôzne firemne eventy, svadby a iné podujatia. CENA od 0,60,-€/km

 • Preprava

  Preprava

  Prepravíme,odvezieme, dovezieme aj presťahujeme všetko do váhy 1,1 t s plochou 16m3. Na čase a mieste sa vieme dohodnúť, aj na cene.

 • Preprava KE - BA - DNES 18.6.2019

  ponúkam prepravu, vyťaženie dodávky - 15m3 z KE do BA + okolie Odchod z KE cca 17:00

 • Vnútroštátna preprava

  Dodacia lehota pri vnútroštátnych prepravách začína plynúť o 18. hodine v deň prevzatia zásielky a predstavuje: a.) 24 hodín : štandardná dodacia lehota b.) zvláštna dodacia lehota TOPTIME dopoludňajšie doručenie do 12:00 c.) zvláštna dodacia lehota TOP-PRIVAT - večerné doručovanie v čase 16.00- 20.00 hodín d.) zvláštna dodacia lehota TOP-WEEKEND - sobotné doručovanie do 13.00 hodín

 • Zahraničná preprava

  Celý svet   - pozemnú, leteckú a námornú prepravu do a z celého sveta zabezpečuje  divízia SPEDICE TOPTRANS   

 • Medzinárodná expresná preprava tovaru

  Ponúkam medzinárodnú expresnú prepravu tovaru plechovou dodávkou s objemom 17m3, 5 paletových miest. Maximálna váha tovaru 1150kg. Prepravovaný tovar je poistený na sumu 30000€. Som dostupný nonstop a pripravený ihneď vyštartovať. V prípade záujmu o prepravu ma neváhajte kontaktovať. Rozmery ložnej plochy: -Dĺžka ložnej plochy 3900 mm -Šírka ložnej plochy 1800 mm -Šírka ložnej plochy medzi podbehmi 1400 mm -Výška ložnej plochy 2100 mm

 • Lacná preprava tovaru s vlastnou dodávkou SK, CZ, HU

  Lacná preprava tovaru s vlastnou dodávkou SK, CZ, HU

  Hľadám firmu,ktorá vie zabezpečiť pravidelnú nakládku na dodávku: dľžka korby 4m(5 EU paliet), 15m3, 1100kg. Jazdím SK, CZ, HU (sídlo Šamorín). Cenová dohoda istá.

 • Preprava tovaru

  Radi prepravíme Váš tovar do hmotnosti 1250 kg, plachtovou, 8 paletovou dodávkou PEUGEOT Boxer. Alebo 10 paletovou dodávkou zn. Volkswagen Crafter..

 • Preprava

  Preprava

  Ponúkam prepravu tovaru dodávkou Fiat Ducato Maxi L4H2. Preprava tovaru pre firmy aj súkromné osoby aj cez víkendy. Možnosť dlhodobej spolupráce. Slovensko a okolité štáty. Poistenie prepravovaného tovaru je samozrejmosťou. V prípade záujmu ma kontaktujte na nižšie uvedenom tel. č.

 • Preprava vozidiel

  Preprava vozidiel

  Celoeurópsla preprava vozidiel Cenovú kalkuláciu vyhotovíme za pár minút.

 • Preprava osôb Viedeň a okolie

  Preprava osôb Viedeň a okolie

  Viedeň rýchlo, pohodlne a bezpečne? Jazdíme pravidelnú linku zo stredného a západného Slovenska do Viedne. Odchody zo Slovenska v nočných hodinách. Odchody z Rakúska v dopoludňajších hodinách. Taktiež jazdíme na letisko Schwechat Jazdíme každý deň v týždni Cenník Zo stredného slovenska od 27€ Zo západného slovenska od 20€

 • Preprava zásielok,batožiny, sťahovanie

  Oletrans predstavuje skúsenosť na poli doručovania zásielok na trase Slovensko - Anglicko a späť. Ponúkame vám bezpečné doručenie vašej zásielky, príjemne jednanie a vhodné a vyvážené ceny. Spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá.

 • Preprava tovaru

  Preprava tovaru

  Ponúkame prepravu tovaru úžitkovými automobilmi kamkoľvek, za individuálnych cenových a platobných podmienok, presne tak, ako to Vám a Vašej firme bude vyhovovať.

 • Preprava osôb

  Preprava osôb

  Poskytujeme prepravu osôb v stredoslovenskom a západoslovenskom kraji. Radi Vás odvezieme na letiská v okolí Bratislavy – letisko Bratislava – M. R. Štefánika alebo letisko Viedeň – Schwechat, ale aj na letisko Krakov, Katovice, Budapešť a Praha. Sme pripravení vyzdvihnúť Vás na adrese, ktorú nám zadáte a zavezieme Vás priamo do cieľa. Náš vozový park sme sa snažili prispôsobiť tak, aby sme vyhoveli rôznym požiadavkám našich klientov. Máme pre Vás pripravené osobné autá, aj mikrobusy za výhodné ceny. Bezpečne a pohodlne Vás dopravíme na letisko, ale aj späť z letiska kamkoľvek si to budete želať.

 • Kontajnerová preprava

  Ponúkam prepravu veĺkokapacitnými kontajnermi v rámci Slovenska (odpady, štiepka A pod.)

 • Preprava dodávkou do 3.5 tony,užitočná hmotnosť 1450kg

  preprava balíkov,paliet,krehkého tovaru a pod.Sťahovanie a iné.

 • Preprava do 1.4 t smer východ

  Ponúkam prepravu dodávkou smer - Zvolen, BB - Michalovce, Žilina - Michalovce, malé zachádzky do 40km.

 • Preprava

  dovoz, odvoz, zásobovanie preprava FIAT DUKATO MAXI r.v 2013

 • Preprava tovaru chladiarenským vozidlom do 3,5 tony

  Ponúkame prepravu vášho tovaru chladiarenským vozidlom fiat ducato maxi,náklad do 800kg do celej europe ako aj distribúciu vašich výrobkov a tovarov na Vami požadované miesta, cena dohodou.. Distribuujeme ovocie a zeleninu do hotelov, reštaurácii, obchodov a iných prevádzok v regióne Bratislava a okolie.

 • Preprava vozidlom Peugeot Boxer

  Preprava vozidlom Peugeot Boxer

  Ponúkam prepravu dodávkou, sťahovanie, preprava motocyklov, tovar -5 europaliet, výška 2524, dĺžka 4070, nosnost 1260kg. Volajte, píšte kedykoľvek, vozíme kamkoľvek po EÚ. Cena 0,42 bez DPH/km.

 • Osobná preprava v rámci Európy

  Osobná preprava v rámci Európy

  Naša spoločnosť ponúka osobnú prepravu v rámci Slovenska a celejEU. Prepravíme Vás s Opel Vivaro pre 8+1 osôb. V prípade záujmu o získanie bližších informácií navštívte našu stránku alebo nás kontaktujte na základe uvedených kontaktných údajov.

 • Preprava

  Preprava

  Ponúkam prepravu tovaru a nábytku do 3,5 tony.Prepravíme to aj hneď kontaktujte ma aj dnes.Cenovo sa oplatí

 • Preprava a rozvoz

  - do 3,5 t

 • Preprava osôb Slovensko-Rakúsko

  Preprava osôb Slovensko-Rakúsko

  Jazdíme pravidelnú linku každú sobotu zo stredného a západného Slovenska do Grazu a jeho okolia. Odchod zo Slovenska: v skorých ranných hodinách. Odchod z Rakúska: v dopoludňajších hodinách. Jazdíme vždy dvaja vodiči. Počas jazdy Vám ponúkneme malé občerstvenie. Cenu sa budeme snažiť prispôsobiť tak aby bola spokojnosť na obidvoch stranách.

 • Preprava tovaru

  Preprava tovaru

  preprava tovaru do 0,6 tony podľa požiadavky zákazníka nákladný priestor - dĺžka 2040mm, šírka 1500mm, výška 1358mm. 2ks europalety. Mám záujem o prepravu tovaru, kuriérske služby, sťahovanie, preprava nábytku, balíkov, pošty a pod. v rámci možností priestoru.

 • Preprava materialu

  Preprava svojou dodávkou do 3,5 tony

 • Autopreprava - sťahovanie, VÝCHOD

  Autopreprava - sťahovanie, VÝCHOD

  NON-STOP Autopreprava - sťahovanie, odťah vozidiel... - Fiat Ducato maxi L4H2 dĺžka lož. priestoru 4m. (spoľahlivo, bezpečne, rýchlo). K dispozícií vozidlo aj s prívesnými vozíkmi. (ak sa jedná o nadrozmernú prepravu materiálu alebo o prepravu vozidiel) Cena dohodou.

 • Preprava do 3,5t

  Ponúkam prepravu tovaru po Západnom Slovensku.Jazdim na Renault Master tv.2018.Z rozvozom tovaru nám 5ročné skúsenosti a vyše 300 000km bez nehody a poškodenia prevažaného tovaru

 • Letecká přeprava

  zabezpečení přepravy z ČR a SR do většiny světových destinací exportní zásilky z  domu zákazníka na letiště určení připojištění zásilek podle přání zákazníka poradenství v letecké přepravě

 • Říční přeprava

  zabezpečení zahraničních a vnitrostátních přeprav na všech evropských vodních cestách: o hromadných substrátů kontejnerů těžkých a nadrozměrných kusů a investičních celků

 • Kombinovaná přeprava

  integrovaný řetězec námořní, říční, železniční, silníční dopravy šitý na míru podle specifických požadavků klienta využití předností jednotlivých druhů přeprav a logistiky v prospěch klienta dokonalá flexibilita urýchlující tranzitní čas servis „door to door“

 • Námořní přeprava

  přeprava zásilek v rámci všech světových přístavů včetně kontinentálních úseků přeprava exportních a importních FCL nebo LCL zásilek v typizovaných ISO kontejnerech přeprava zboží ve speciálních kontejnerech (FLAT, OPEN TOP, HARD TOP) importní celokontejnerové a kusové přepravy zajišťované prostřednictvím sítě našich agentur přeprava těžkých a nadrozměrných zásilek přeprava nebezpečného zboží a zboží zvláštní povahy zajištění přepravy investičních celků zajištění kontinentální říční přepravy prostřednictvím dceřinné společnosti ČSPL a.s. vystavování přepravních dokumentů přepravní pojištění ...

 • Silniční přeprava

  vnitrostátní a mezinárodní automobilová doprava silniční přeprava těžkých a nadrozměrných zásilek vytěžování vozidel přeprava volně loženého zboží ve sklápěcích vozech přeprava sypkých materiálů v cisternách a silo vozech přeprava zboží a věcí v režimu ADR přeprava zásilek rychloobrátkového a kazitelného zboží poradenský servis a tvorba cen v silniční přepravě kombinovaná doprava GMP certifikované přepravy krmiv


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Preprava na letiská 2004 - 2020 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.