Opláštenia budov

Naša spoločnosť sa zaoberá inštaláciou rôznych fasádnych systémov ako napríklad sendvičové panely od rôznych výrobcov (BRUCHA, KINGSPAN, RUUKKI, TRIMO), väčšinou sú to továrensky vyrobené panely aj s povrchovými lakoplastovanými plechmi rôznych hrúbok podľa požiadavky zákazníka alebo projektu. Ako tepelná izolácia sendvičových panelov sa používa minerálna vata alebo PUR/PIR výplň. Rohy a ukončenia sú lemované lakoplastovaným plechom. Takéto sendvičové panely inštalujeme na už pripravenú oceľovú alebo inú konštrukciu. Inštalácia môže byť ma zvisle plochy budov ako aj na strechu.

Ďalším typom fasádnych systémov sú fasádne obklady majú estetický alebo esteticko-energetický význam, t.j. zlepšiť vzhľad alebo zlepšiť výhľad spolu s energetickou úsporou. Fasádne systémy sa väčšinou inštalujú na pôvodnú budovu, do ktorého sa montuje tepelná izolácia z/bez minerálnej vaty. Na takto pripravený podklad sa montujú lakoplastované trapézové alebo sinusoidné plechy, plechové lamely, príp. panely. Lemovania a ukončenia sa montujú z lakoplastovaných plechov. Systémy od výrobcov ako RUUKKI, HOESCH, KOVPROF, DEKMETAL. CETRIS a pod.

Fasádne obklady môžu byť aj čisto metalické t.j len čisto obklad trapézovými alebo vlnovcovými plechmi na pôvodnú konštrukciu budovy inštalované za účelom modernizácie, zmeny farbenej schémy atď.


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Opláštenia, tepelno-izolačné strešné a stenové sendvičové PUR/PIR a minerálne panely

  Opláštenia, tepelno-izolačné strešné a stenové sendvičové PUR/PIR a minerálne panely

  Kompletné, tepelne izolované strešné a stenové sendvičové panely poskytujú kvalitné, estetické, trvácne a praktické riešenia pre Vaše stavby. Staviame pre vás a vašu budúcnosť. Firma BRUCHA má zaručené refencie po celom svete. Nášmu klientovi môžme ponúknuť najmodernejšiu technológiu, know how a skúsenosti nášho vlastného technického personálu. Výrobný systém je unikátny vo svojej výrobnej oblasti. Špecializuje sa na izolačné panely pre občiansku aj priemyselnú výrobu. Ročne firma produkuje cez 4 milióny štvorcových metrov panelov. Systém je zameraný na kvalitu a dosiahnutie maximálnej spokojnosti zákazníkov. - panely z pozink...

 • Zameranie, projekcia striech a opláštenia

  Zameranie, projekcia striech a opláštenia

  Pre zhotovenie presnej cenovej kalkulácie je nutné presné zameranie terénu alebo v príp. strechy zameranie krovu. Na základe týchto informácií Vám naši kalkulanti vypracujú profesionálny rozpočet. Samozrejmosťou je kvalifikované vypracovanie ponuky priamo z Vášho projektu, ktoré nám uľahčí a zjednoduší celkový priebeh od kalkulácie až po samotnú realizáciu. (obrázok matematika, geometria, meranie...)

 • Opláštenia sendvičovými panelmi

  Opláštenia objektov prostredníctvom tepelnoizolačných strešných a stenových sendvičových panelov alebo trapézových plechov.

 • Opláštenia

  Opláštenia

  - Betónové opláštenia etónová technologická bunka slúžiaca ako opláštenie pre technológiu regulačných staníc plynu je vyhotovená ako železobetónová škrupina vysoko odolná proti nárazom vetra a ostatným poveternostným podmienkam. Povrchová úprava stien a ostatných stavebných prvkov je z vysoko stálych materiálov. Objekt regulačnej stanice je jednopodlažný s rozmermi 2,7 x 5,8 m so svetlou výškou 2,5 m. Dispozične je objekt tvorený tromi miestnosťami. V najväčšej miestnosti s rozmermi 3 900 x 2540 mm je umiestnené technologické zariadenie regulácie plynu , ktoré je zaradené do prostredia SNV 1 s nebezpečím výbuchu horľavých plynov. D...

 • Kovové konštrukcie, regále, oplášťenia budov

  Dodávky, montáže, demontáže, rekonštrukcie, kovových konštrukcií, regálov, opláštenia budov a hál. - výkon činnosti stavbyvedúceho a stavebného dozoru - odborné skúšky a odbor. prehliadky elektrických zariadení - odbor. skúšky a prehliadky zdvíhacích zariadení - sprostredkovanie obchodu s nehnuteľnosťami atď...

 • Opláštenia výťahových šachiet

  So vstupom do Európskej Únie sa staré sklenené výťahové šachty stali nevyhovujúcimi. Ponúkame výrobu nových šachiet do bytových domov, ktoré spĺňajú všetky normy požadované EU. Na prianie zákazníka vyrobíme šachty z pozinkovaných materiálov s minimálnymi nárokmi na údržbu.

 • Hliníkový systém opláštenia

  Tento ľahko prispôsobiteľný hliníkový systém opláštenia sa využíva hlavne pre fasády reprezentatívnych a administratívnych budov. Ponúka sa široký sortiment výplní - sklo, polykarbonát, plné výplne, skladané panely.

 • Montáž sendvičového opláštenia a trapézovej strechy s tepelnou izoláciou

  Montáž sendvičového opláštenia a trapézovej strechy s tepelnou izoláciou

  - Popis: Montáž sendvičového opláštenia a trapézovej strechy s tepelnou izoláciou. - Práce: Montáž sendvičového opláštenia klampiarskych prvkov a trapézovej strechy s tepelnou izoláciou. Montáž odvodňovacieho systému.

 • Montáž skladaného opláštenia

  Montáž skladaného opláštenia

  - Popis: Montáž skladaného opláštenia - Práce: Montáž C-kaziet, tepelnej izolácie, klampiarskych prvkov a trapézového plechu.

 • Montáž skladaného opláštenia na stavbe GU

  Montáž skladaného opláštenia na stavbe GU

  - Popis: Montáž skladaného opláštenia - Práce: Montáž C- kaziet, tepelnej izolácie, klampiarskych prvkov a sínusového plechu.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Opláštenia budov 2004 - 2020 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.