Žeriav otočný ABUS, nosnosť 5 t

Žeriav otočný ABUS, nosnosť 5 tŽeriav otočný ABUS, nosnosť 5 t 2Žeriav otočný ABUS, nosnosť 5 t 3Žeriav otočný ABUS, nosnosť 5 t 4Žeriav otočný ABUS, nosnosť 5 t 5

rok výroby 2008, 100%, plne funkčný, bez závad, pravidelne servisovaný odbornou firmou ITECO, veľmi málo používaný, ako nový,*foto.
Elektrický otoč a pojazd
Nakládka, demontáž nie je zabezpečená. Nakládku si musí zabezpečiť kupujúci
pracovná časť je 2,5 m
celkovo rameno 4 m
dokumentácia


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Ponukame žeriavnícke práce autožeriavmi Liebherr LTM1030.2 a Tatra AD-20t

  Ponukame žeriavnícke práce autožeriavmi Liebherr LTM1030.2 a Tatra AD-20t

  Ponúkame ŽERIAVNÍCKE práce autožeriavmi Liebherr - 35t/vylož.35m+15m krakorec, a Tatra AD20 max. nosnoť 20t max. vyložením 23m v cene od 1,31€/km + 30,- €/hod stroj.hodina ako i vodorovnú a zvislú dopravu vozidlom TATRA 815HR s hydraulickou rukou Palfinger typ 10-50 a max. nosnosti 5t v CENE DOHODOU.

 • ŽERIAVNICKÉ PRÁCE Autožeriavmi Liebherr LTM 1030.2-35t/vylož.30m+15m krakorec a Tatra AD20t / vylo

  ŽERIAVNICKÉ PRÁCE Autožeriavmi Liebherr LTM 1030.2-35t/vylož.30m+15m krakorec a Tatra AD20t / vylo

  Žeriavnícke práce autožeriavmi Liebherr LTM 1030.2-nosnosť 35t/vylož.30m+15m krakorec a Tatra AD20t s vylož.21,3m/C4, s krakorcom 27,8m/D. Zvislá a vodorovná preprava valník - Tatra 815HR-Palfinger 10-50 - Hydr.ruka

 • Źeriav V3S

  Źeriav V3S

  Stroj je pojazdný, bez ŠPZ, pneu dobré,

 • ND žeriavy

  Nahradne diely na mostove žeriavy,vyjasňovanie, vyroba a montaž- kolesa, prevodovky, zubove spojky,pastorkove hr.,dražkove hriadele,oz. kolesa,kladnice, a ine.

 • ND žeriavy

  Nahradne diely na mostove žeriavy,vyjasňovanie, vyroba a montaž- kolesa, prevodovky, zubove spojky,pastorkove hr.,dražkove hriadele,oz. kolesa,kladnice, a ine.

 • ABUS 500 kg otočný žeriav

  ABUS 500 kg otočný žeriav

  výška stlpa 3,5 m dlžka ramena 3,5 m kladkostroj ABUS, 2 rýchlostný r.v. 1998, zachovalý, funkčný stav

 • Nástenný otočný žeriav

  Nástenný otočný žeriav

  Nástenný otočný žeriav o nosnosti 1 000 kg a vyložení 6 000 mm. Zdvih a pojazd reťazového kladkostroja je elektrický, otoč ramena je ručná tlačením na bremeno.

 • Výroba, predaj - jednonosníkové mostové žeriavy.

  Výroba, predaj - jednonosníkové mostové žeriavy.

  Jednonosníkové mostové žeriavy pre najväčšie výšky zdvihu, ovládané diaľkovo rádiom.

 • Servis - Rekonštrukcie, opravy mostových žeriavov.

  Servis - Rekonštrukcie, opravy mostových žeriavov.

  Opravy, rekonštrukcie, zmeny nosností a zmeny rozpätí žeriavov, inovácie elektrovybavenia žeriavov, zmeny ovládania z koša (kabíny) na ovládanie rádiom, výroba rozvádzačov.

 • Výroba a predaj - Portálové, poloportálové, konzolové žeriavy

  Výroba a predaj - Portálové, poloportálové, konzolové žeriavy

  Jednonosníkové poloportálové žeriavy, konzolové stĺpové žeriavy.

 • Predaj - Mostové žeriavy

  Predaj - Mostové žeriavy

  Podstatnou činnosťou firmy je výroba mostových žeriavov, otočných žeriavov, portálových žeriavov, poloportálových žeriavov a konzolových žeriavov, rozvádzačov na uvedené žeriavy, žeriavových dráh a ich následná montáž a uvedenie do prevádzky u zákazníka. Rekonštrukcie na uvedených typoch žeriavov sú ďalšou dôležitou činnosťou našej firmy. * Patria tu nasledovné úpravy na žeriavoch: - zvýšenie nosností žeriavov a žeriavových dráh - úprava rozpätia mostových žeriavov na vyššie alebo nižšie hodnoty - zmeny rýchlosti zdvihu a pojazdov mačky a mosta žeriava - vybavenie žeriava obmedzovačom nosnosti - výmena pojazdovýc...

 • Žeriavnické práce

  Náš vozový park tvoria vozidlá značky MAN, CASE, TATRA, AVIA ktoré spĺňajú všetky kritériá Európskej únie. Tieto sú pravidelne kontrolované a udržiavané vo výbornom technickom stave.

 • Výroba, predaj - Žeriavová kabína, žeriavový koš

  Výroba, predaj - Žeriavová kabína, žeriavový koš

  Žeriavová kabína, klimatizovaná žeriavová kabína sa umiesni na kraj mostového žeriava alebo do stredu mostového žeriava. V kabíne je umiestnené pohodlné žeriavové kreslo, po stranách ktorého sa nachádzajú ovladacie pulty na obsluhu mostového žeriava. Čelná stena, obidva bočné steny a zadné dvere sú zasklené bezpečnostným sklom.

 • Výroba, predaj - jednonosníkové mostové žeriavy s reťazovým kladkostrojom.

  Výroba, predaj - jednonosníkové mostové žeriavy s reťazovým kladkostrojom.

  Jednonosníkové mostové žeriavy s reťazovým kladkostrojom ovládané diaľkovo rádiom.

 • Výroba, predaj - elektricko-ručné kozové žeriavy

  Výroba, predaj - elektricko-ručné kozové žeriavy

  Elektricko-ručný kozový žeriav, u ktorého sú je zdvih a pojazd mačky poháňaný elektrickou energiou a pojazd žeriava je tlačením na konštrukciu portálu žeriava. Výhodou je celoplošný pohyb žeriava.

 • Výroba, predaj - ručné mostové žeriavy

  Výroba, predaj - ručné mostové žeriavy

  Ručný mostový žeriav, u ktorého sú všetké pohony poháňané ľudskou silou pomocou ovládacích článkových reťazí. Použitie v chemickom, plynárenskom priemysle.

 • Hydraulické ruky (hydraulické žeriavy)

  Hydraulické ruky (hydraulické žeriavy)

  Naše hydraulické ruky, šetria čas a pracovné sily Predaj, montáž, servis, prestavby, poradenstvo v odbore hydraulických zariadení a hydraulických rúk. Na Slovenskom trhu už 25 rokov patríme medzi popredných predajcov a výrobcov vysoko kvalitných hydraulických rúk a zdvíhacích zariadení. Zastupujeme značky, ktoré patria vo svete medzi jednotky na trhu. Výberu hydraulickej ruky podla požiadaviek a nárokov klienta s možnosťou určenia montáže: - za kabínou vozidla (predná montáž) - za korbu vozidla (zadná montáž) - do korby vozidla - do návesu - na kontajner K hydraulickým rukám ponúkame prídavné zariadenia, ktoré možnosti...

 • Predaj a dovoz nakladných vozidiel, žeriavov atď

  Zabezpečíme Vám kompletné služby pri nákupe, dovoze, prihlásenia ... na nákladné autá, valníky i s hydraulickými rukami, sklapače 4x4 4x2 6x4 6x6 8x4 8x6..., žeriavy 30 až 500 t ....

 • Predaj žeriavov

  Predaj použitých žeriavov Demag, Liebherr a iné

 • Závesne žeriavové váhy s váživosťou od 150kg do 50000kg

  Závesne žeriavové váhy s váživosťou od 150kg do 50000kg

  Závesné žeriavové váhy ponúkame s váživosťou od 30kg do 50000kg pre zavesenie a zváženie predmetu vo vise. Niektoré modely sú určené pre obchodné, alebo kontrolné váženie v rôznych prevádzkach, ako sú zlievarne, sklady hutného materiálu, v stavebníctve i v domácnostiach. Väčšina váh je vybavená diaľkovým ovládaním. Viac informácií nájdete u jednotlivých modeloch váh.

 • ABUS 500 kg otočný žeriav

  ABUS 500 kg otočný žeriav

  výška stlpa 3,5 m dlžka ramena 3,5 m kladkostroj - 2 rýchlostný r.v. 1998 zachovalý, málo používaný

 • Žeriav Link-Belt stavebný kolový samohybný 30 t, model HSP-8030

  Žeriav Link-Belt stavebný kolový samohybný 30 t, model HSP-8030

  rok výroby 1985, stav dobrý, plne funkčný, moto-hodiny 5800x6200 h, Nie je to auto, nikdy to nemalo ŠPZ, to sa preváža na trajleri, preprava je nutná transportom. Nosnosť max.: 30 t Výška zdvihu hydraulikou: 32 m + krakorec 9 m Váha: 27 t Pohon: 4x4x4 Žeriav bol kúpený z Belgicka, revízne správy sú. Belgická rev. správa z r. 2009, potom sa dala v r. 2011 urobiť nová a naposledy v 03/2016 http://www.inv.sk/produkt/zeriav-link-belt-stavebny-kolovy-samohybny-30-t-model-hsp-8030

 • Žeriav stavebný kolový samohybný P+H, 25 t, 4x4x4, 24 m, max. hydrauliky

  Žeriav stavebný kolový samohybný P+H, 25 t, 4x4x4, 24 m, max. hydrauliky

  servisovaný. Nie je to auto, nikdy to nemalo ŠPZ, to sa preváža na trajleri, preprava je nutná transportom. Ovládanie z kabíny. Nosnosť 25 ton Hmotnosť žeriavu k preprave 22,5 t dĺžka 11,53 m, šírka 2,46 m, výška 3,28 m

 • Žeriavy v neštandardnom prevedení

  Sú navrhnuté pre optimálnu bezpečnosť a spoľahlivosť. Cralif, s.r.o., s využitím upravených alebo modernizovaných štandadrdných dielov, dodáva aj špeciálne žeriavy optimalizované na bezpečnosť a spoľahlivosť. Či už sa jedná o špeciálnu kusovú manipuláciu alebo o ťažké prevádzkové podmienky, sme schopní ponúknuť riešenie.

 • Dvojnosníkové mostové žeriavy

  Tak ako v prípade jednonosníkových mostových žeriavov, tak aj v prípade dvojnosníkových mostových žeriavov výrobné rozpätia sú limitované dopravnými možnosťami príjazdových ciest k miestam inštalácie. Nosnosti dvojnosníkových žeriavov s typovými kladkostrojmi sú do 80 000kg. S kladkostrojmi s otvoreným navijakom vieme dodať žeriavy prakticky bez obmedzenia nosnosti a výšky zdvihu.

 • Otočné konzolové žeriavy

  Podobne ako otočné stĺpové žeriavy vyrábame a dodávame konzolové žeriavy s nosnosťou do 20000kg s rozsahom otáčania obmedzeným dorazmi (max. 270°).

 • Ľahké portálové žeriavy

  Vychádzajú z konštrukcie jednonosníkových portálových žeriavov. Zásadným rozdielom je pohon portálu, ktorý je realizovaný manuálnym ťahaním alebo tlačením nezaťaženého portálu. Predpokladom takejto manipulácie je nižšia vlastná hmotnosť žeriava a teda aj nosnosť. Štandardné ľahké portálové žeriavy dodávame s nosnosťami do 5000kg.

 • Otočné stĺpové žeriavy

  Vyrábame otočné stĺpové žeriavy s nosnosťou do 20000kg s rozsahom otáčania obmedzeným dorazmi alebo bez obmedzenia otáčania (360°).

 • Jednonosníkové mostové žeriavy

  V štandardnom prevedení vyrábame jednosnosníkové žeriavy s nosnosťou do 25000kg a s variabilným rozpätím až do rozmerov ohraničených dopravnými možnosťami príjazdových ciest na miesta inštalácie. Nosníky môžu byť tvorené skriňovými (krabicovými) konštrukciami alebo štandardnými valcovanými profilmi.

 • Zdvíhacie zariadenia a žeriavy

  Optická a akustická signalizácia: - signálne rotačné majáky s halogénovou, alebo vláknovou žiarovkou, poprípade xenónovou výbojkou - húkačky, zvonce, sirény a kombinácie so svetelným zariadením - optická a akustická signalizácia do prostredia s nebezpečím výbuchu (Ex) - vodotesná signalizácia - optické a akustické prístroje - signalizácia pre automatické dvere, majáky s vlastným zdrojom energie a príslušenstvo Pohyblivé prívody el. energie: - zhrňovacie prívody pre žeriavovú techniku - prúdové troleje - pružinové káblové a hadicové bubny - motorové káblové bubny - krúžkové zberače - energetické vodiace reťaze na ulo...

 • ND mostové žeriavy

  ND mostové žeriavy

  Na základe Vášho požiadavku vyrobíme a dodáme ND na mostové žeriavy Vihorlat Snina,Uhorský Brod,a i.Pojazdové kolesa,žer.háky,spojky,brzdy,...,taktiež pre opravu prevodoviek,ozubené kolesa,hriadele a pastorky.

 • ND žeriavy Vihorlat Snina

  ND žeriavy Vihorlat Snina

  Ponúkame ND na mostové žeriavy Vihorlat Snina:prevodovky a pre opravy prevodoviek kolesa,pastorky,hriadele.Pre špecifikáciu stačí udať typ prevodovky/štítok/Ďalej, spojky, brzdy ,pojazdové kolesa , žeriavové háky a iné/aj skladom/.

 • ND na mostové žeriavy Vihorlat Snina

  ND na mostové žeriavy Vihorlat Snina

  Ponúkame ND na mostové žeriavy Vihorlat. Pojazdové kolesa, spojky, brzdové kotúče, ozubené kolesa a pastorky prevodoviek a iné.

 • Autožeriav

  - do 500 kg, do 250 kg

 • Žeriav portálový nosnosť 5 ton, rozpätie 10500 mm

  Žeriav portálový nosnosť 5 ton, rozpätie 10500 mm

  veľmi dobrý, servisovaný, udržiavaný, demontovaný, uskladnený, rok výroby 2008 TAD Snina, jednonosníkový -Výška zdvihu: 5 900 mm -Koľajnice: 40 m -Ovládanie: z podlahy tlačidlovým ovládačom -Druh pohonu: elektrický - Menovité rýchlosti: zdvih 6 m/min mikrozdvih 1 m/min poj. mosta 0-36 m/min poj. mačky 0-20 m/min nakládka je v cene

 • Otočný žeriav ABUS 1 T r. 1999

  Otočný žeriav ABUS 1 T r. 1999

  zachovalý, elektrický kladkostroj 2-rýchlostný, v prevádzke do 28.01.2017 cena - dohodou

 • Podvesný halový žeriav DEMAG 1 T

  Podvesný halový žeriav DEMAG 1 T

  R.V. 1992 kompletný elektrický podvesný žeriav nosnosť 1 t vyloženie 375 cm, dlžka dráhy 15.5 m, šírka 4,3 m, elektrický kladkostroj 2-RýCHLOSTNý, s ručným pojazdom , výborný stav, najdlhší ks - 6 m kompletná dokumentácia, revízie atd. Cena - 2.800 EUR fca TRNAVA

 • Žeriav stavebný kolový samohybný P+H, použitý, na predaj 2 ks: 25 t a 14 t

  Žeriav stavebný kolový samohybný P+H, použitý, na predaj 2 ks: 25 t a 14 t

  1. Žeriav stavebný kolový samohybný P+H, 25 t, 4x4x4, 24 m, max. hydrauliky 2. Žeriav stavebný kolový samohybný 14 t, 4x4x4x, 19 m max. hydraulicky

 • Žeriav Link-Belt stavebný kolový samohybný 30 t, model HSP-8030

  Žeriav Link-Belt stavebný kolový samohybný 30 t, model HSP-8030

  rok výroby 1985, stav dobrý, plne funkčný, moto-hodiny 5800x6200 h Nosnosť max.: 30 t Výška zdvihu hydraulikou: 32 m + krakorec 9 m Váha: 27 t Pohon: 4x4x4 Žeriav bol kúpený z Belgicka, revízne správy sú. Belgická rev. správa z r. 2009, potom sa dala v r. 2011 urobiť nová a naposledy v 03/2016

 • Predaj žeriavových dráh

  Predaj žeriavových dráh

  Dodávajú sa ako samostatné nosníky, ktoré sa montujú na konzoly stĺpov haly alebo sa dodáva úplná žeriavová dráha spolu so stĺpmi. Žeriavové dráhy sa dodávajú natreté základným a vrchným náterom, podľa požiadavky zákazníka. PONUKOVÝ LIST: - Výroba mostových a podvesných žeriavových dráh - Montáž a opravy žeriavových dráh - Výškové a smerové vyrovnanie žeriavových dráh - Výmeny koľajníc všetkých druhov žeriavových dráh - Geodetické zameranie žeriavových dráh - Revízne správy žeriavových dráh s koncovým zameraním

 • Žeriavové dráhy

  Žeriavové dráhy

  Zeriavové dráhy sa dodávajú ako samostatné nosníky, ktoré sa montujú na konzoly stlpov haly alebo sa dodáva úplná zeriavová dráha spolu so stlpmi. Zeriavové dráhy sa dodávajú natreté základným a vrchným náterom, podla poziadavky zakaznika.

 • Mostové žeriavy

  Mostové žeriavy

  Mostove zeriavy roznych prevedeni sluzia na manipulaciu s bremenom, v halach, vo volných skládkach. Ponukane typy mostových zeriavov: - Jednonosníkove - Dvojnosnikove Technicke udaje: - kladkostroje BALCANCAR ABUS, LIFTKET, STAHL. - na poziadavku zakaznika ovladanie mostoveho zeriavu pomocou dialkoveho ovladania - pohony zeriavov riadene frekvencnymi menicmi - zvlástne vyhotovenie: drapák, magnet, kabína, traverza... - na poziadanie moze byt mostovy zeriav isteny pretazovacim zariadenim

 • Stlpový žeriav otočný

  Stlpový žeriav otočný

  výkon / Leistung: 1 t

 • Stplový otočný žeriav

  Stplový otočný žeriav

  otočný žeriav/ Schwenkkran / Slewing crane výkon / Leistung: 250 kg plne funkčný

 • Stplový otočný žeriav

  Stplový otočný žeriav

  otočný žeriav/ Schwenkkran / Slewing crane výrobca / Marke: Vihorlat n.p.Snina Typ: OZS výkon / Leistung: 500 kg plne funkčný

 • Stplový otočný žeriav

  Stplový otočný žeriav

  otočný žeriav/ Schwenkkran / Slewing crane výrobca / Marke: Vihorlat n.p. Snina Typ: 0E VS výkon / Leistung: 2 t Baujahr / rok výroby/year: 1983

 • Otočný žeriav

  Výrobca :DEMAG Produktové číslo :S115 Typ :PK2-F Rok výroby :1967 Výkon :500 kg

 • Žeriav Link-Belt stavebný kolový samohybný 30 t, model HSP-8030

  Žeriav Link-Belt stavebný kolový samohybný 30 t, model HSP-8030

  použitý, rok výroby 1985, dobrý, plne funkčný, moto-hodiny 5800x6200 h Nie je to auto, nikdy to nemalo ŠPZ, to sa preváža na trajleri, preprava je nutná transportom. Nosnosť max.: 30 t Výška zdvihu hydraulikou: 32 m + krakorec 9 m Váha: 27 t Pohon: 4x4x4 Žeriav bol kúpený z Belgicka, revízne správy sú. Belgická rev. správa z r. 2009, potom sa dala v r. 2011 urobiť nová a naposledy v 03/2006

 • Hydraulické žeriavy

  Ponúkame hydraulické ruky rôznych veľkostí: NOVINKA! malé ruky vhodné pre manipuláciu s drevnou hmotou, alebo kovovým šrotom

 • Práce autožeriavmi

  Práce autožeriavmi

  Práce autožeriavmi do 28t (ČKD AD20, AD28) a teleskopickým manipulátorom MT1030S Práce strojmi DZ170, VHS150 ...


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Žeriav otočný ABUS, nosnosť 5 t 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.