BYTOVÉ JADRÁ

- vyhotovenie bytoveho jadra na kluč • Modernizácia výťahov v bytovej zástavbe

  Modernizácia výťahov v bytovej zástavbe

  Při provedení modernizace dle našeho návrhu zákazník získává: - prostornější kabinu výtahu světlý rozměr: šířka=810mm, hloubka=1250mm, výška=2000 mm - větší nosnost výtahu nosnost 320 kg – 4 osoby - maximální komfort jízdy pohon výtahu řízený frekvenčně zajistí plynulé rozjíždění a dojíždění do stanic včetně přesného zastavení. - odstranění všech provozních rizik ve zděných šachtách Hlavní přívod výtahu TOV 250/0,7, pokud je proveden vodiči CU 4 x 4 (Al 4 x 6) a je do délky 50 m, může být ponechán. Navrhovaný způsob modernizace je pro uživatele výhodný. Není však jediným řešením a po...

 • Práčovne pre bytové domy

  Práčovne pre bytové domy

  Sme dodávateľmi žehliacej techniky pre malé práčovne v bytových domoch. Dodávku pračiek zabezpečujeme v spolupráci s firmou MIELE PREFESSIONAL. Developeri / bytové spoločenstvá, poskytnite pre svojich nájomníkov/vlastníkov bytových jednotiek službu prania a žehlenia. Dodávame žehliace stoly so špeciálnou tvarovkou, priemyselné žehličky, naparovacie figuríny.... Poradíme, zariadime, zaškolíme personál. Neváhajte nás kontaktovať s Vašimi individuálnymi požiadavkami!

 • Bytové doplnky

  - zalamovacie interiérové dvere - garníže, žalúzie, rolety - obrusy - sortiment Friedola

 • Bytové dekorácie

  Bytové dekorácie

  Ideálne do interiéru na spestrenie bývania s nekonečnou možnosťou.Dekorácie je možné upraviť náterom alebo lakom podľa vašich predstáv. Cena: na vyžiadanie, podľa špecifikácie.

 • Bytové dekorácie

  Bytové dekorácie

  Pokiaľ už všetko máte, ponúka sa otázka, čo tak kúpiť a urobiť radosť sebe či Vašim blízkym. Tu je sortiment, s ktorým možno nájdete odpoveď na túto otázku. Vždy poteší svietnik, darčeková krabica na víno, dekoratívna fľaša či zaujímavo riešené košíky. Veľmi obľúbené sú najmä dekoratívne fľaše s farebnou náplňou.

 • Realizácia objektov občianskej, bytovej a priemyselnej výstavby

  Realizácia objektov občianskej, bytovej a priemyselnej výstavby

  Naša spoločnosť sa zaoberá realizáciou objektov občianskej, bytovej a priemyselnej výstavby formou dodávky na kľúč, rekonštrukciou budov, zatepľovaním rodinných domov a budov, vypiľovaním otvorov - rezaním stenovou pílou, jadrovým vŕtaním a prácou UNC 060. Firma v rámci poskytovaných služieb prenajíma fasádne lešenie. Vďaka silnému odbornému a technickému potenciálu sú naši zamestnanci schopní zhotoviť zadaný objekt podľa požiadaviek a predstáv investora v krátkom čase s najnižšími možnými nákladmi. Stavby: - Rodinné domy (aj na kľúč) - Rekonštrukcie hotelov - Čerpacie stanice PHM - Tenisové haly - Športové centrá Inter...

 • CHORVÁTSKO - pobytové zájazdy

  CHORVÁTSKO - pobytové zájazdy

  ISTRIA, KVARNER, DALMÁCIA. Široká ponuka ubytovacích kapacít (hotely, apartmány, vilky, bungalovy), autobusovou, vlastnou alebo leteckou dopravou. V ponuke máme najobľúbenejšie letovíská v Chorvátsku (napr. Makarska, Tučepi - pobyty v penziónoch so stravou, vhodné aj pre rodiny s deťmi a ucelené kolektívy.

 • Malta - pobytové zájazdy

  Malta - pobytové zájazdy

  Južné slnko, krištáľové more a dejiny na dosah ruky – to je MALTA. Maltské súostrovie, ktoré sa skladá z 3 ostrovov (Malta, Gozo, Comino) leží v srdci Stredozemného mora a je vzdialené len 90 km južne od Sicílie a 23 km od severného pobrežia Afriky. Ponúka okrem slnka a priezračného mora stále ešte veľmi atraktívnu vojbytnosť. Tým máme na mysli nielen priaznivcov plachtenia, surfingu a športového potápania, ktorí tu nájdu raj na zemi, ale všetkých ľudí, ktorých zaujíma krajina, do ktorej cestujú, jej obyvatelia a dejiny a pre ktorých je dovolenka zároveň cestou za objavmi. Pre vodné športy je ako stvorená, lebo má z veľkej časti skalnaté ...

 • TALIANSKO - pobytové zájazdy

  TALIANSKO - pobytové zájazdy

  V ponuke máme najobľubenejšie letoviská v Taliansku, vrátane ostrovov Sicília, Sardínia a Ischia. Široká ponuka ubytovacích kapacít (hotely, apartmány, vilky, bungalovy), autobusovou, vlastnou alebo leteckou dopravou.

 • Murované bytové jadrá

  ?V rámci rekonštrukcie bytového jadra sme schopni zaistiť. ?vyburanie, odvoz a likvidacie starého jadra, poprípade i ďalších vecí ?vystavanie nového jadra z tvárnic YTONG ?rozvody vody, elektriny, odpadu a plynu ?obklady a dlažby, prípadne plávajuce podlahy ?poradenstvo pri výbere materiálu ?dovoz a inštalácia zariadzovacích predmetov ako sú vaňa či sprchový kút, umyvadlo, baterie, WC, kúpelňové skrinky, osvetlenie, zárubne a dvere, apod.

 • Bytové koberce

  Nabízíme zátěžové koberce, které jsou vhodné do míst, kde jsou využívání kolečkové kancelářské židle. Nabízíme více jak 500 vzorků, které si můžete prohlédnout na naší prodejně. Koberce prodáváme o šíři 3 m, 4 m a 5 m.

 • Nábytok, bytové doplnky, dekorácia, obrusy, vankúše, deky, sviečky, kvety

  Nábytok, bytové doplnky, dekorácia, obrusy, vankúše, deky, sviečky, kvety

  Naša spoločnosť rozšírila svoju ponuku a otvorila originálny obchod s dekoráciami a s bytovými doplnkami v štýle shabby chic, toscana, provance s nádychom starého Francúzska a viedieckeho štýlu. Na zriadení obchodu a celkovom imidži sa zúčastnili ľudia stotožnení s myšlienkou sladkého domova a každí z nich tam nechal kúsok seba. Človek by si myslel, že to je len na ukážku, ale Vy si svoj Sweet Home môžete vyčarovať aj u Vás doma za prístupné ceny tovaru, ktoré Vám tento obchod ponúka. Náš e-shop nájdete na sweethomesk.sk Pre veľkoodberateľov ponúkame možnosť spolupráce. V prípade záujmu nás kontaktujte emailom alebo telefonicky. Tešíme ...

 • Vchodové bytové dveře Verte FORES model 6

  3. mechanická třída, Akustické 32 dB, Komplet obsahuje: dveřní křídlo, kovová zárubeň + kovový práh, C

 • Zateplenie, kompletná obnova bytového domu

  Zorientovať sa v problematike zatepľovania si vyžaduje odbornosť, skúsenosti a rozhľad. Prvé stretnutie so zástupcami vlastníkov je vlastne voľným rozhovorom na tieto témy. Zisťujeme rozsah budúcich prác, snažíme jednoducho, vecne a jasne vysvetliť podstatu problematiky kompletnej renovácie domu od A po Z. Ak máme tieto kroky za sebou a chceme sa posunúť bližšie k cieľu, potrebujeme projektovú dokumentáciu.

 • Závesne balkóny na bytové domy

  Nosné oceľové rámy všetkých vyrábaných balkónov sú žiarovo pozinkované, čo je v súčasnej dobre ten najdokonalejší spôsob ochrany. Balkóny tak vynikajú svojou životnosťou.Rámová konštrukcia je zavesená na predĺžených hákoch, čím je umožnené zateplenie budov, na ktorých sú balkóny zavesené. V prípade neskoršieho zateplenia je pozdĺžne vložený pozinkovaný uholník, ktorý je pritesnený k pôvodnému plášťu budovy.

 • Bytové doplnky, dekorácie okien

  Bytové doplnky, dekorácie okien

  * Záclony: - Záclony tvoria bohato zastúpenú skupinu tovaru v našej ponuke. Ponúkame klasické biele aj moderné farebné záclony, hladké záclony bez vzorov,aj vzorované, obrázkové a štruktúrované záclony. Máme záclony do všetkých typov izieb a priestorov - detské, obývačkové, kuchyňové či kaviarňové. Do kuchyne nad dres sú oblúbené rímske rolety. * Závesy: - Závesy sú nielen estetickým prvkom našich okien, ale môžu slúžiť ako tienenie od slnka, či nepovolaných očí alebo tvoria tepelnú bariéru v chladných či naopak teplých mesiacoch. Ich dekoratívnosť je však ich najdôležitejšia vlastnosť, a preto by sme ich výberu mali venova...

 • Rodinné a bytové domy s najlepšou ekonomikou

  Rodinné a bytové domy s najlepšou ekonomikou

  Spolupráca v developerskej činnosti a výstavba rodinných domov v okolí Bratislavy do ktorých montujeme najnovšie výrobky z oblasti ekonomicky úsporných a ekologických technológií, ako sú vyššie uvedené technológie Samozrejmosťou sú i najnovšie technológie hospodáriace s energiami, vodou, odpadom a pod.

 • Upratovanie domácností (byty, bytové domy, rodinné domy)

  Každý z nás vie koľko času zaberie upratovanie bytu, či rodinného domu. Preto Vám umyjeme okná, vyčistíme koberce, Vaše sedacie súpravy, čalúnené stoličky a nábytok. Vyžehlíme bielizeň a pod. Postaráme sa, aby bola Vaša domácnosť čistá. Naším cielom je spokojný zákazník, ktorý môže všetky starosti o svoju domácnosť prenechať nám a mať viac času na svoju rodinu, venovať sa svojim záľubám a nestarácať čas upratovaním. Pri svojej práci používame profesionálne náradie LEIFHEIT. Veríme, že náš prístup a kvalita služieb si Vás získa a stanete sa našim spokojným zákazníkom. Ak budete spokojní s našou prácou, poved...

 • Telefonní seznam osob - bytové stanice

  TELEFONNÍ SEZNAM OSOB obsahuje cca 790 000 telefonů v ČR, z toho přes 42 000 mobilních telefonních čísel Ovládací software umožňuje výběry podle: - Jména - Titulu - Adresy - Regionu (kraj, okres a velikost obce) - Stáří budovy - interval kdy byla budova postavena - Počet stanic v budově - Uložených dotazů (vlastních poznámek) - Předvýběrů (mobilní telefony, nedoručitelné adresy) Export záznamů do Excelu umožňuje vyhledávání podle telefonního číšla.

 • Exkluzívne bytové doplnky a darčeky pre každú príležitosť

  Exkluzívne bytové doplnky a darčeky pre každú príležitosť

  - čajové,kávové súpravy - nástenné hodiny - doplnky do bytu - doplnky do kuchyne - fotorámy,fotoalbumy - kúpeľňově doplnky - nástenné hodiny - originálne darčeky - pokladničky - prútený nábytok - tašky,taštičky - vázy - závesné dekorácie - kinety - domácim miláčikom - somelierské sady,stojany - čajové,kávové šálky - dekoračné sviečky ... - šperkovnice,truhlice - darčeky pre deti

 • Bytové tepovanie

  - tu je naša spoločnosť ako DOMA! Vaša sedačka, koberec, rohožky, matrace, podnožky s vysokým vlasom, stoličky a iné..., budú voňať čiastotou a bez fľakov dajú vedieť každej návšteve že sú v rukách starostlivého majitela/ky. To samozrejme nemenej platí o firmách a prevádzkach, ktoré naše služby tiež radi využívajú. Pre predstavu uvedieme že čistenie sedačky 3+2+1 má pracnosť 2-2,5 hodiny a vydá 3-5kýblov hustej špinavej vody! Doma iste každý potrebuje pocit čistoty a pohodlia - darujte si ho. Áno vyslovene ako dar už nejeden zákazník venoval našu službu svojim príbuzným a blizkym.

 • Nebytové priestory Košice

  V obchodnom dome vedľa Tesca Nad Jazerom v Košiciach ponúkame priestory na prenájom - na prízemí pri hlavnom vstupe. Priestory sú vybudované s preskleným výkladom, elektroinštaláciou, EPS, ESZ. Parkovanie zabezpečené na parkovisku pred hlavným vchodom. Rozloha 190 m2

 • Kotolne s kompletným technologickým zariadením pre rodinné domy, bytové domy, primyselné objekty

  - Kotle plynové - zemný plyn, propán - Kotle kvapalné - Kotle elektrické - Kotle na biomasu - Kotle na pevné palivo (uhlie, drevo) - Výmenníkové stanice - Návrh a projekčné riešenie

 • Vstupné bytové dvere

  Vstupné bytové dvere FORES s oceľovou zárubňou za vynikajúcu cenu !!

 • Domové a bytové alarmy

  Zabezpečovací systém ( alarm ) na objekt je vysoko individuálna záležitosť a opvplyvňuje, ho niekoľko vecí. V prvom rade je určiť vhodné prvky do systému, a na to je potrebná obhliadka objektu. Ďalším faktorom je možnosť zásahu do interiéru. Podľa toho sa majiteľ rozhodne či sa môžu inštalovať vodiče pod omietku, prípadne do plastových žľabov, alebo sa pristúpi k montáži bezdrôtového systému. V niektorých objektoch sa dá kombinovať oba spomínané systémy, tzv. hybridný systém. Ďalšia vec je konfort ovládania systému, ktorá sa dá dosiahnuť diaľkovými ovládačmi, prístupovými kartami, príveskami, alebo z klávesnice. Do najnovších s...

 • Rekonštrukcia bytového jadra

  Nakoľko rekonštrukcia bytového jadra nie je lacnou záležitosťou, veľmi nám záleží na tom, aby bola vykonaná skutočne kvalitne. Ak vám niekto sľúbi rekonštrukciu jadra za 5 dni, je veľmi pravdepodobné, že pri týchto „pretekoch s časom” môže zaostávať kvalita. Preto dôraz, ktorý kladieme na kvalitu, vymedzuje čas rekonštrukcie na 10 - 14 dní podľa rozsahu prác. Postupnosť prác: 1. deň - demontáž jadra a sanity, odvoz sute, dovoz stavebného materialu, založenie nových priečok a osadenie zárubní. Pred samotným murovaním priečok finálna konzultácia so zákazníkom o podobe nového jadra a rozmiestnení sanity. 2. deň - domurovanie priečo...

 • Zahraničné pobytové kurzy

  - učte sa cudzí jazyk prirodzenou cestou - netradičná jazyková výučba v Nemecku, v Anglicku, prípadne v iných krajinách - učenie cudzieho jazyka prostredníctvom spoznávania krajiny s kreaktívnymi a dynamickými lektormiučte sa cudzí jazyk s rodinnými prislúšnikmi, kamarátmi, alebo majte lektora k dispizícii iba sám pre seba - vytvorené metodické plány presne podľa Vašich požiadaviek

 • Rekonštrukcia bytového jadra

  Rekonštrukcia bytového jadra

  Klasická paneláková kúpeľňa má približne len 2,5 m2. Steny sa pozvoľne rozpadajú, strop je prehnutý, umývadlo i vaňa sú zastarané, a o vetraní či zvukovej izolácii ani nehovoriac. Pôvodné a nevzhľadné bytová jadrá z umakartových dosiek sú častým zdrojom plesní ktoré môžu spôsobovať VÁŽNE ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY! Z estetického i zdravotného hľadiska, umakartové jadrá nevyhovujú.

 • Rekonštrukcia bytového jadra

  Rekonštrukcia bytového jadra

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti rekonštrukcií bytových jadier.

 • Prenájom bytového domu

  Prenájom bytového domu

  Ide o starší, pekne a kvalitne zrekonštruovaný dom - bývalý mlyn. K dispozícii sú dva veľké 1-izbové, dva 3-izbové byty a v podkroví jeden veľmi pekný 4-zbový byt. Všetky byty majú vlastné ÚK a samostatné prípojky sietí (voda, elektrina, plyn). V každom byte je nová kuchynská linka s digestorom. 1-izbové byty (garsónky) majú v kychyni zabudované varné dvojplatničky; 3-izbové byty sú vybavené zabudovanými keramickými varnými platňami s digestorom, chladničkou a mraziacim boxom (súčasť kychynskej linky). Všetky byty majú domový telefón (elektrický vrátnik).

 • Bytové doplnky do predsiene

  Bytové doplnky do predsiene

  Vešiak slnko Tento krásny vešiak na kabáty s háčikmi v tvare slnka je elegantným doplnkom vašej predsiene. Stojan na časopisy Nerezový stojan na časopisy je dobrý pomocník, ktorý vám umožní odkladať všetky časopisy na jedno miesto.

 • Bytové LED svietidlá a doplnky

  Bytové LED svietidlá a doplnky

  VEĽKOOBCHOD A MALOOBCHOD - bytové LED svietidlá a dekoratívne bytové doplnky. Produkty: - LED svietidlá - stolné hmlové fontány - stojanové hmlové fontány - hmlové generátory - vonné esencie do hmlových fontán náhradné diely pre hmlové fontány a hmlovače - láva lampy - glitter lampy - bublinkové valce - plazmové gule - atypické dekoratívne hodiny

 • Bytové doplnky

  Bytové doplnky

  Naše doplňky jsou stylové, mají atmosféru... Jen si je prohlédněte a začnou Vám vyvstávat obrazy... Je to Váš byt a místa která si říkají o proutěný koš, starodávně působící zrcadlo nebo rafinované světla. Stačí si jen vybrat, máme toho mnohem víc. Jen se nebojte vejít do našeho světa bydlení. Užívejte si radost ze zařizování.

 • Bytové doplnky

  Bytové doplnky

  - skrinky variant - box na noviny - ľavica - okrúhly stôl 110 - stolík 45x45 - stolík 80x80 - trojstolík stolček - stôl okrúhly D500 - stromček - polica na knihy - vešiak - držiak na uterák - držiak na toaletný papier

 • Zariaďujeme bytové interiéry a verejné interiéry

  Zariaďujeme bytové interiéry a verejné interiéry

  Zariaďujeme bytové interiéry a verejné interiéry všetkých druhov, súčastných i dobových trendov, moderných i tradičných štýlov. Tvoríme návrhy interiérov a kompletne ich realizujeme. Pri návrhoch využívame vlastné zariaďovacie produkty, ale aj iné obchodné nábytkové programy.Väčšina interiérov je navrhovaná individuále - atypickým riešením. Galéria realizovaných interierov: - Interiéry ubytovacích zariadení / hotely, penziony, apartmánové domy.../ - Interiéry pohostinských a zábavných zariadení / reštaurácie, kaviarne, puby, bary, diskobary, bowlingy.../ - Štýlové interiéry bytov a rekreačných objektov / vidiecke domy, chaty a ...

 • Nábytkové programy pre štýlové bytové i nebytové priestory

  Nábytkové programy pre štýlové bytové i nebytové priestory

  HACIENDA A CLASSIC COLLECTION - Hacienda a Classic collection je nábytkový sortiment z voskovaného borovicového dreva, určený na zariaďovanie štýlových interierov vidieckych domov a bytov, ubytovacích zariadení, hlavne penziónov, dreveníc a zrubových domov a tiež pohostinstinských zariadení, s požiadavkou na dobový alebo vidiecky výzor zariaďovaného interiéru. Tento program obsahuje typologicky kompletný sortiment t.j. lôžka, rôzne malé a veľké úložné priestory, stoly, stoličky a doplnky. Program je možné vhodne dopĺňať sortimentom Sorte Classic, ktorého prvky spĺňajú aj súčastné praktické nároky na zariaďovací nábytok, prísuvné lôžka, ...

 • Interiér - bytové zariadenia

  Interiér - bytové zariadenia

  - konferenčné stolíky - jedálenské stoly - stoličky - posteľe - konzoly - kované garníže - regále - na knihy, police, atd - stojany - na noviny, dáždniky, na kvety, apod. - svietniky - v rôznych veľkostiach - vešiaky - krbové náradie, stojany na drevo

 • Bytové jadrá

  Bytové jadrá

  Bytové jadro: ako základ pre každý byt, je hlavným predmetom rekonštrukcií bytov - pri prerábaní bytového jadra, či už z umakartového na murované, alebo ,,len výmena obkladačiek v murovanom jadre, dbáme hlavne na kvalitu vykonaných prác a materiálov s dlhodobými možnosťami použiteľnosti.

 • Modernizácia výťahov v bytovej zástavbe

  Modernizácia výťahov v bytovej zástavbe

  Při provedení modernizace dle našeho návrhu zákazník získává: - prostornější kabinu výtahu světlý rozměr: šířka=810mm, hloubka=1250mm, výška=2000 mm - větší nosnost výtahu nosnost 320 kg – 4 osoby - maximální komfort jízdy pohon výtahu řízený frekvenčně zajistí plynulé rozjíždění a dojíždění do stanic včetně přesného zastavení. - odstranění všech provozních rizik ve zděných šachtách Hlavní přívod výtahu TOV 250/0,7, pokud je proveden vodiči CU 4 x 4 (Al 4 x 6) a je do délky 50 m, může být ponechán. Navrhovaný způsob modernizace je pro uživatele výhodný. Není však jediným řešením a po...

 • Dekoratívne bytové doplnky a LED svietidlá

  Dekoratívne bytové doplnky a LED svietidlá

  Zaoberáme sa veľkoobchodom a maloobchodom dekoratívnych bytových doplnkov. Ponúkame hmlové stolné, stojanové bytové fontány, GlITTER lampy, láva lampy, zvlhčovače vzduchu, plazmové gule, bublinkové válce, dekoratívne atypické hodiny, dekoratívne LED svietidlá, zásuvkové svietidlá, detské dekoratívne svietidlá, digitálne fotorámčeky, prívesky a kľúčenky Hľadáme stálych odberateľov pre SR.

 • Bytové podlahové krytiny DOMO

  DOMO je podlahová krytina, ktorá sa skladá s niekoľkých vrstiev (heterogénna), ktoré sa od seba líšia zložením. Hrúbka nášlapnej vrstvy určuje stupeň záťaže podlahovej krytiny. Tieto podlahoviny splňujú požiadavky pre aplikácie v bytovej výstavbe.

 • Svietidlá bytové - kompletná ponuka cez e-shop.

  Svietidlá bytové - kompletná ponuka cez e-shop.

  - Svietidlá bytové, lustre krištáľové, klasické, svietidlá podlahové, stolné, stojanové, kuchynské, exteriérové, parkové LED, svietidlá do kúpeľne, osvetlenie zrkadiel, schodísk, svietidlá do detskej izby, nočné lampy,... - Svetelné zdroje úsporné, LED a žiarivky

 • Bytové jadra

  Bytové jadra

  Bytové jadra na klúč už za 7-8 dní.demontáž bytového jadra,odvoz odpadu,murovanie nového jadra, elektroinštalácia, vodoinštalácia, dlažby, obklady, sadrokartón, omietky, stierky,

 • Rekonštrukcia bytového jadra

  Rekonštrukcia bytového jadra

  Stať sa môže v živote všeličo a pri rekonštrukcii bytu, ktorá je pre vačšinu ľudí veľkou pohromou to platí dvojnásobne. Je správne zveriť práce niekomu, kto vie prípadné komplikácie rýchlo a správne vyriešiť. Naša spoločnosť ma dlhoročné skúsenosti v oblasti stavebníctva a preto vieme rekonštrukcie bytov zmanežovať bez komplikácií. Z nášho pohľadu je hlavnou výzvou pri rekonštrukcii bytu práve bytové jadro, v ktorom sa nachádza nie len vaňa a kachličky, ale aj sieť elektriny a vody. Jednotlivé práce majú svoje technické postupy a normy, ktoré treba dodržiavať. V neposlednom rade treba myslieť aj na susedov, ktorým leží na srdci najm...

 • Nebytové priestory – dvojpodlažný objekt v čiastočne oplotenom areáli na Rozvojovej ul. (v blízkosti

  Nebytové priestory – dvojpodlažný objekt v čiastočne oplotenom areáli na Rozvojovej ul. (v blízkosti

  Rozvojová 2, Košice Nebytové priestory – dvojpodlažný objekt v čiastočne oplotenom areáli na Rozvojovej ul. (v blízkosti OC Cassovia) výrobné resp. skladové priestory: od 100 m2 do 2.700 m2 kancelárske priestory Sklady sú murované, vnútorná výška 4 m, s možnosťou vykurovania/temperovania. V objekte sú 2 nákladné výťahy pre poschodie – ložná plocha 1,6m x 2,35m, nosnosť 1000kg. Bezproblémový prístup pre kamióny. Na prenájom : 2608 m2 - výrobná hala / obchodno-skladové priestory – poschodie 30,-EUR / m2 / rok

 • Nebytové priestory – jednopodlažné haly v oplotenom areáli na Textilnej ul.1, Košice

  Nebytové priestory – jednopodlažné haly v oplotenom areáli na Textilnej ul.1, Košice

  Textilná 1, Košice Nebytové priestory – jednopodlažné haly v oplotenom areáli na Textilnej ul. výrobné resp. skladové priestory: od 70 m? do 700 m? kancelárske priestory 20-30 m? Sklady sú murované, vnútorná výška 5-8 m, s možnosťou vykurovania/temperovania. Bezproblémový prístup pre kamióny a možnosť stravovania v areáli. Na prenájom : 139 / 169 m2 - výrobná hala / sklad – prízemie 40,-EUR / m2 / rok 108 m2 - výrobná hala / sklad – prízemie s rampou (od 01.01.2013) 40,-EUR / m2 / rok 214 m2 - výrobná hala / sklad - prízemie 40,-EUR / m2 / rok 520 m2 - výrobná hala / sklad - prízemie 40,-EUR / m2 / rok 34 m2 - kancelária - pr...

 • Bytové doplnky

  Bytové doplnky

  ponúkame rôzne bytové doplnky, ktoré spríjemnia pobyt v prostredí v ktorom žijete a pracujete. Sú to originálne veci vyrábané v malom množstve, každý kus je originál. Patria sem ručne vyšívané obrazy-gobelíny, vyšívané vankúše, vyšívané prestieranie, obrusy, košíky na chlieb,

 • Bytové doplnky

  Bytové doplnky

  Sekcia bytové doplnky Vám ponúka široký výber exkluzívnych bytových doplnkov, bytového príslušenstva, váz a obrazov. Každý bytový doplnok s kolekcie FUNNY FAMILY v sebe nesie nádych exkluzívneho francúzkeho dizajnu, ktorý Vás očarí. Bytové doplnky sú tiež ideálny a exkluzívny darček pre všetky príležitosti. Nerozmýšlajte ani chvíľu! Bytový doplnok ako darček, poteší naozaj každého!

 • Projekcia slaboprúdových systémov pre bytové a kancelárske objekty

  Projekcia slaboprúdových systémov pre bytové a kancelárske objekty

  V rámci projekčných prác Vám ponúkame projekciu slaboprúdových systémov pre bytové a kancelárske objekty, občiansku vybavenosť, firmy, výrobné prevádzky a podobne. Spracujeme Vám projektovú dokumentáciu podľa Vášho zadania v zmysle platných noriem, vyhlášok a zákonov. Projekt môže byť spracovaný pre stupne Projekt pre stavebné povolenie, Realizačný projekt, Projekt skutočného vyhotovenia alebo ako jednostupňový projekt. K projektovaným systémom patria: - elektrická požiarna signalizácia - evakuačný rozhlas - poplachový systém pre hlásenie narušenia - dochádzkový, prístupový a stravovací systém - kamerový systém - štrukturovan...

 • Bytové doplnky

  Bytové doplnky

  Bytové doplnky na našej stránke sú už len pomyselnou čerešňou na torte v zariaďovaní si Vášho obydlia či pracovne. Práve bytové doplnky urobia z obyčajnej miestnosti priestor plný atmosféry a energie. Nepodceňujte doplnky, pretože dokážu miestnosti dodať punc Vašej osobnosti a charizmy.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: BYTOVÉ JADRÁ 2004 - 2018 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.