Stolárstvo a výroba nábytku

Interiérové štúdio MALCOM Vám ponúka komplexné služby od poradenstva, 3D grafického návrhu nábytku, cez zameranie až po samotnú realizáciu a montáž.


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Stolárstvo

  Výroba altánky, pristrešky, schody, ploty, drevené okná, interiérové dvere

 • Stolárstvo Bratislava

  Stolárstvo Bratislava

  VYROBA NABYTKU NAMIERU kuchyne vstavane skrine obyvacie izby detske izby spalne vstupne haly dvere

 • Stolárske práce, stolárstvo, stolár

  Naši skúsení stolári dokážu realizovať všetko, čo máte možnosť vidieť na našich stránkach, ale nielen to. Sme presvedčení, že dokážeme premeniť na skutočnosť všetky Vaše predstavy a požiadavky. Riešenie nových, či už atypických alebo inak náročných úloh je pre našich šikovných stolárov výzvou, na ktorú sa vždy tešia. Preto - ak máte akékoľvek požiadavky na stolárske práce - neváhajte sa na nás obrátiť.

 • Rezbárstvo, stolárstvo

  Rezbárstvo, stolárstvo

  Vyrábam a vyrezávam na zákazku kompletné nábytkárske výrobky, ale aj rezbárske fragmenty samostatne, takmer zo všetkých druhov dreva. Reštaurujem starožitný nábytok, vyhotovujem kópie historických rezieb, zdobím hudobné nástroje, venujem sa aj sakrálnej tematike. Zhotovujem, upravujem a zdobím pažby strelných zbraní, trofejné poľovnícke štítky,sústruženie dreva,kuchynské linky,schodiská a pod. Práce sa vyznačujú čistotou rezu, precíznosťou, detailnosťou prevedenia. Začisťovanie vykonávam bez použitia brúsneho papiera. Kvalitná povrchová úprava nemeckými a talianskymi lakmi či olejmi, podľa priania zákazníka.

 • Stolárstvo

  Stolárstvo

  Firma Tomáš Balla Stolárstvo Vám ponúka stolárske výrobky v najširšom zábere aký je možný ( drevorezba,nábytok,dvere,okná,schody,kuch.linky,vstavané skrine,bytove doplnky z dreva,altánky,strešné konštrukcie,pokladanie plavájúcej podlahy ...) Firma realizuje architektmi navrhnuté interiérové vizualizácie.

 • Zákazkové stolárstvo

  Zákazkové stolárstvo

  zakazkove stolarstvo výroba altánkov prístreškov, garaže drevené chatky, schody zábradlia, interierove dvere a rôzne stolarske prace. Profesionalný prístup, vysoká kvalita, rozumná cena.

 • Zakazkové stolarstvo frant

  Zakazkové stolarstvo frant

  ponúkam výrobu nábytku z masívného dreva,interierove dvere,schody a zábradlie. zahradný nabytok altánky.prístrešky na autá,zahradné domčeky chatky,hojdačky detské ihriská budy a voliery pre psov a rôzne stolárske prace

 • Stolárstvo PETRÍK

  Výrobný program: - Samonosné schody, obklady schodov a schodísk - Dvere, oblôžkové zárubne, - Vstavané skrine, kuchynské linky, kancelárský nábytok, - Záhradné stavby, altánky, záhradný nábytok - Drevené podlahy, obklady, a iné

 • Stolárstvo

  Vyroba eurookien eurodveri, balkonove dvere kuchynske linky komody obložkovane masivne zarubňe drevene podlahy obklady .

 • Stolárstvo

  Stolárstvo

  Naša firma vyrába altánky, prístrešky, pergoly, terasy, ploty, záhradný nábytok v najvyššej kvalite. To všetko s návrhom,montážou a pravdeže s dopravou. Vyrábame hlavne so smrekového dreva ale podľa požiadavky aj s tvrdého dreva. Používame profesionálne nátery od firiem Milesy, icla, adler.

 • Zákazkové stolárstvo

  Zákazkové stolárstvo

  - výroba kuchynských liniek-Už od 400 eur za bežný meter s použitím značkových kovaní BLUM,vrátane montáže - výroba nábytkových zostáv - vstavané skrine, sektorový nábytok - dvere-klasické, posuvné, interiérové, exteriérové - komplexné zariadenia interiérov - exteriérové nábytky, altánky, pergoly, záhradný nábytok - patinované nábytky (imitácia starého dreva) - biovýrobky a bionábytky, zásadne vyrábané z biomateriálov.

 • Zákazokové stolárstvo

  - výroba kuchynských liniek, vstavaných skríň, predsiení - výroba atypického nábytku z masívu a exotických drevín - výroba interiérových a exteriérových dverí - návrhy počítačovou grafikou

 • Stolárstvo do exteriéru

  Stolárstvo do exteriéru

  - Altánky a pergoly - Brány a ploty - Exteriérové dvere - Fasádne okná - Iné

 • Stolarstvo - zakázková výroba

  Stolarstvo - zakázková výroba

  Zakázková výroba: Eurookná, dvere, drevostavby, altánky, zahradny nabytok, prezentačné pódia, kuchynské linky, nabytok z masívu a drevotresky, vstavané skrine.

 • Stolárstvo

  - interiérové a exteriérové dvere, okná, obklady - drevené schodištia (obkladané, samonosné) - nábytok do bytového interiéru (kuchyne, obývačky, spálne,...) - nábytok do verejného interiéru (reštaurácie, bary, hotelové izby,...) - záhradný nábytok - pergoly, altánky, prístrešky

 • Stavebnictvo , stolarstvo

  Obklady, dlažby, podlahy, stierky, sadrokarton, renovacie bytov... výroba nabytku a zariadení

 • Stavebné stolárstvo

  Výrobný program: · schodiská · obklady schodov · dvere podľa požadovaných rozmerov Preferujeme prírodné materiály v zmysle ISO noriem EU. K uvedeným výrobkom poskytujeme montáž.

 • Stolárstvo

  Stolárstvo

  - kuchynské linky - vstavané skrine - kancelársky nábytok - detský nábytok - kúpeľňový nábytok - šatníky - obývačkové steny - spálne - zariadenie do predajní, malých reštaurácií a penziónov

 • Stolárstvo

  Stolárstvo

  Výroba a montáž, drevené eurookná, vchodové dvere, interierové dvere, kuchinské linky, vstavané skrine, drevené schody a iné bytové doplnky na mieru za výhodné ceny. Altánky , záhradní nábytok.

 • Zákazkové stolárstvo

  vyroba na mieru podla vasich predstav

 • Zákazkové stolárstvo

  Ponuka sa vzťahuje na výrobu nábytku a zariadenie interiérov na kľúč. Chodby, spálne, kuchyne, detský, kancelársky nábytok dodacia lehota 7 dni od uzavretia objednávky

 • Zákazkove stolárstvo

  Zákazkove stolárstvo

  Výroba atypického nábytku(kuchyne, spálne, obývacie a detské izby, predsiene, vstavané skrine, reštauračné zariadenie) interiérové a exteriérové euro dvere, drevené euro okná, drevené schody.

 • stolárstvo

  výroba na objednávku:- stavebné stolárstvo nábytok, altánky - opracovanie dreva na CNC fréze


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Stolárstvo a výroba nábytku 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.