Rekonštrukcia a zateplenie striech

Strecha je dôležitou súčasťou budovy, preto jej treba venovať zvýšenú pozornosť. Jej úlohou je chrániť objekt pred poveternostnými vplyvmi a zabrániť úniku tepla. Pri nekvalitnom vyhotovení môže dôjsť k zatekaniu alebo k iným nežiaducim prejavom a preto je potrebné venovať pozornosť všetkým detailom.


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Stavebná firma - Rekonštrukcia, projektovanie

  Stavebná firma - Rekonštrukcia, projektovanie

  Naša firma je stavebno obchodná spoločnosť. ktorá sa zaoberá stavebnou činnosťou hlavnej stavebnej výroby i pomocnej stavebnej výroby. Zabezpečujeme komplexné služby : * Rekonštrukcia stavieb * Novostavby * Priemyselné stavby * Inžinierske stavby /vrátane vybavenia sídliskových celkov/ * Bytové a občianske stavby * Opravy a údržba vyhradených elektrických zariadení * Výroba rozvádzačov N.N * Projektovanie elektrických zariadení Stavebnú činnosť zabezpečujeme najmä svojími kmeňovými zamestnancami vo všetkých remeslách. Pri väčších zákazkách zväčšujeme pomocou našich externích spolupracovníkov po...

 • Komplet výstavba a rekonštrukcia bytov a domov

  Komplet výstavba a rekonštrukcia bytov a domov

  Komplet výstavba a rekonštrukcia bytov a domov centrálne vysávače, rekuperácia

 • Servis, oprava rekonštrukcia

  Servis, opravu a rekonštrukciu prevádzame komplexne: - oprava strojnej a zámočnickej časti - oprava elektročastí - oprava povrchovej úpravy - výroba rozvádzačov aj s CE prevedením - rekonštrukciu elektroinštalácie - rekonštrukciu ovládania lisov, čo zabezpečuje zvýšenie kvality a bezpečnosti obsluhy Na tieto účely používame kvalitné prvky renomovaných firiem, ako sú Siemens, Telemecanique Rital, Sarel, Schneinder, Omron.

 • Rekonštrukcia bytov a domov

  Naša stavebná spoločnosť vykonáva celý rad stavebných prác pri kompletných alebo čiastočných rekonštrukciách bytov aj rodinných domov. Zabezpečíme pre vás plnohodnotný servis, pričom vašou jedinou úlohou bude načrtnutie predstavy o rekonštrukcii domu alebo bytu, podľa ktorej pripravíme projekt.

 • Rekonštrukcia vodovodných potrubí zaťahovaním

  Začiatkom roku 2011 sme rozšírili svoju činnosť o ďalšiu alternatívu Burstlining v segmente rekonštrukcie vodovodných potrubí bezvýkopovou technológiou spôsobom zaťahovania nového HDPE potrubia do stávajúceho, pri zachovaní rovnakého DN ako má pôvodné potrubie. Zariadenie GRUNDOBURST 1000G, ktoré bolo vyvinuté práve pre tento spôsob rekonštrukcie, má isté obmedzenie v podobe možnosti napojenia pôvodných odbočiek. ( nutnosť v mieste odbočky otvoriť potrubie ) Jednotlivé zaťahované a spájané úseky môžu mať maximálnu dlžku 200m, pričom táto dĺžka môže byť ešte obmedzená potencionálnym zakrivením potrubia.

 • Rekonštrukcia vodovodných potrubí pomocou živičného nástreku

  V roku 2010 sme ako jediný na Slovensku začali v oblasti bezvýkopovej technológie rekonštrukciu vodovodných potrubí spôsobom chemického živičného nástreku na báze polyuretánu. Princíp tejto technológie spočíva z vytvorenia novej polyuretánovej vrstvy na vnútornej strane potrubia, ktorá môže splňať separačnú i statickú funkciu. Nástrek sa nanáša pomocou striekacieho zariadenia RIG. Pri realizácii sa postupuje po úsekoch, ktorých dĺžka je limitovaná smerovým, výškovým vedením potrubia a morfológiou terénu.

 • Rekonštrukcia starých telocviční a hál

  Rekonštrukcia starých telocviční a hál

  K dosiahnutiu plnohodnotných výkonov potrebujeme kvalitné podmienky pre našu športovú činnosť. Športová podlaha je z hľadiska záťažovosti najviac namáhaná konštrukcia v celom objekte. Akýkoľvek produkt, ktorý pre našu telocvičňu, použijeme, má svoju životnosť. Existuje niekoľko možností, ako riešiť danú situáciu. V prípade, ak je možné povrch prebrúsiť, a prelakovať, je to najjedonuchší spôsob rekonštrukcie. V prípade, ak je povodný povrch nepoužiteľný, je potreba tento povrch úplne nahradiť. Tak či onak zvládneme rekonštrukciu s radosťou a jednoduchosťou.

 • Rekonštrukcia

  Rekonštrukcia

  Prikladáme jednoduchý vzorec podľa ktorého uvidíte, že rekonštrukcia rodinných domov je v každom prípade prínosom pre jeho obyvateľov. Príklad: Zateplenie a nová fasáda investícia 10 000 €, úspora energií minimálne 30 %, návratnosť cca 10 rokov, vyššia trhová cena o 25 %, (približne 12 000 €). Majiteľ nehnuteľnosti zarobil rekonštrukciou 2 000 €. A od rekonštrukcie šetrí daľsie peniaze na energiách. A takto, môže vyzerať aj Váš dom. Naša spoločnosť Vám ponúka moderné a príjemné bývanie. Pri rekonštrukciach používame najmodernejšie postupy, a materiály s najvyššou kvalitou. Pokiaľ potrebujete rekonštruovať, opravovať a...

 • Rodinné domy, byty - rekonštrukcia

  Zameriavame sa na rekonštrukčné práce rôzneho druhu ako: prestavba a nadstavba rodinných domov, bytov a rekonštrukcia bytových jadier.

 • Oprava a rekonštrukcia strechy

  Zaisťujeme opravy a rekonštrukcie striech rôzného typu.   Zateká Vám do garáže, rodinného domu? Premýšľate o oprave strechy staršieho rodinného domu, garáže alebo inej budovy?

 • Výstavba a rekonštrukcia domovej kotolne

  Výstavba alebo rekonštrukcia domovej kotolne je jednou z najrýchlejších možnosti zníženia nákladov na výrobu tepla, ktoré môžete v súčasnosti urobiť Doba návratnosti domovej kotolne je od 3 do 5 rokov, v závislosti od typu bytového domu alebo objekt.

 • REKONŠTRUKCIA A MODERNIZÁCIA HISTORICKÝCH SVIETIDIEL

  LED technológia do historických svietidiel Možnos?ť stmievania Úspora: 70% Farba svetelného lúča: 3000K/4000K/5000K Výkon: 20-200W Životnosť: 150 000 svetelných hodín Záruka: 3 roky

 • Rekonštrukcia starých hrobov

  Čistenie a oprava hrobov, výmena krycích dosiek. Spoľahlivosť a dostupné ceny pre každého. V okrese MI, TV, SO

 • Rekonštrukcia jestvujúcej hydroizolácie, bez a so zateplením

  - oprava krytiny - vyrezanie výdutí s následným vysušením, zarovnanie podkladu asfaltovým pásom natavením - vyčistenie strešného plášťa od všetkých nečistôt - aplikácia penetračného náteru na vodorovnú plochu ( cca 0,3 l/m2) a na zvislú plochu ( cca 0,5 l/m2) pri 1 - pri 2 bodové nalepenie lepidlom tepelnú izoláciu o hr. 50 mm - zosilnenie prestupov cez strechu ( atika, strojovňa, svetlík, vetracia šachta ....) izolačným pásom PROTEADUO o šírke 250 mm ( nie je súčasťou rozpočtu) - pri 2 ukotvenie podkladnej vrstvy - celoplošné natavenie hydroizolačného pásu

 • Rekonštrukcia domov

  Zabezpečujeme rekonštrukciu rodinného domu do nízkoenergetického štandardu. Našim cieľom je pretvárať domy na energeticky úsporné domy. Takáto prestavba domu vám ušetrí peniaze nielen za energiu a kúrenie.

 • Rekonštrukcia objektov

  Máte starý byt alebo dom? Potrebujete zmeniť, obnoviť či opraviť vašu nehnuteľnosť? Ponúkame vám riešenie. Zabezpečíme zameranie skutkového stavu, poradíme a navrhneme stavebné úpravy, konštrukčno-dispozičné riešenie. Tak ako v iných oblastiach aj v stavebníctve dochádza postupom času k opotrebovaniu materiálov, k novým technickým a technologickým riešeniam či ekologickým a ekonomickým nárokom na prevádzku. Pri rekonštrukcii bytov a domov sa treba v prvom rade zamerať na rozvody elektrických sietí, kanalizačných a odpadových potrubí. Kompletná rekonštrukcia a výmena opotrebovaných materiálov zabezpečí z dlhodobého hľadiska pokoj od ďal...

 • Dopravné stavby- výstavba, rekonštrukcia a asfaltovanie

  - asfaltovanie ciest a chodníkov - kompletná výstavba parkovísk a spevnených plôch - oprava výtlkov - výstavba športových ihrísk, oporných a zárubných múrov - asfaltovanie dvorov a areálov firiem - spätná oprava miestnych komunikácii - kladenie zámkovej dlažby - vodorovné dopravné značenie

 • Stavebníctvo - Rekonštrukcia

  Stavebníctvo - Rekonštrukcia

  Naším hlavným zameraním sú kompletné rekonštrukcie bytov a rodinných domov, rekonštrukcie bytových jadier, pokládka obkladu a dlažby, zatepľovanie fasád domov. Naša firma realizuje v oblasti stavebníctva projekty ako: - Hrubá stavba domu - Stavba domu na kľúč - Zatepľovanie domov - Odstránenie systémových porúch - Rekonštrukcie domov, bytov - Obklady, dlažby - Prestavba kúpelní a WC - Sadrokartónové stropy, priečky - Zateplenie podkrovia - Podlahárske práce, parkety - Rozvody vody a odpadu - Elektroinštalácia, satelity, TV - Kúrenie, plyn - Zámočníctvo, kovovýroba - Výroba a montáž balkónov - Zváranie hliníka

 • Rekonštrukcia bytových jadier

  Rekonštrukciu Vášho bytového jadra ponúkame v týchto troch základných programoch.

 • Rekonštrukcia bytov

  Naša firma sa špecializuje na rekonštrukciu bytov v panelových a tehlových domoch. - Demontáž pôvodného vybavenia bytu - Kompletnú rekonštrukciu jadra vrátane materiálu so sanitou a prác (konečná cena vo vybranej verzii) - Nové laminátové podlahy - Výmena vnútorných dvier a zárubní – vrátane materiálu a prác - Elektroinštalácia s výmenou ističovej skrine - Maľby stien, vyspravenie omietok - Príprava pre kuchynskú linku V bezkonkurenčnej cene vám namontujeme tiež sádrokartónové podhľady do celého bytu, natiahneme nové omietky podľa Vášho výberu, ako aj množstvo ďalších možností, ktoré spríjemnia vaše bývanie.

 • Rekonštrukcia kúpeľní

  Klientom ponúkame kompletné služby v oblasti prestavby - prerábky kúpeľne a bytového jadra. Nielen samotnú realizáciu – búracie práce, demontáž umakartového jadra, stavebné práce, inštalatérske práce, obklady, dlažby, ale aj návrh kúpeľne a dodávku zariadenia.

 • Rekonštrukcia bytov, domov

  Rekonštrukcie bytov a ostatných interiérov sú ťažiskovou činnosťou stavebnej firmy. V tejto oblasti poskytujeme komplexné služby. Vykonáme obhliadku pôvodného stavu, zameranie skutkového stavu a bezplatnú kalkuláciu.

 • Rekonštrukcia žeriavov

  Kompletná rekonštrukcia starých žeriavov, pojazdov a mačiek.

 • Rekonštrukcia výťahov

  Je zameraná na dosiahnutie bezpečnej a spoľahlivej prevádzky zmenou pôvodných parametrov v rôznych technických riešeniach zmenou rozmerov kabíny výmenou šachtových dverí zvýšením rýchlosti výťahu. Rozsah prác: - Výmena rozvádzača mikroprocesorový z VVVF - Výmena nosných lán a lanka OR - Výmena stroja asynchrónny alebo synchrónny - Výmena kabíny s automatickými dverami podľa výberu a možností - Výmena ohybných káblov a elektrickej inštalácií - Výmena šachtových dverí podľa výberu - Výmena protiváhy a vodítok - Úprava šachty podľa výberu - Úprava strojovne - Úradná skúška výťahu

 • Rekonštrukcia kúpeľne s umakartovým jadrom

  Ak ste sa rozhodli pre rekonštrukciu nehnuteľnosti, resp. je časti napríklad kúpeľne je dôležité zhodnotiť rozhodnutie či zveríte rekonštrukciu firme, alebo sa pokúsite o svojpomocnú realizáciu rekonštrukcie, ktorú môžete do určitej miery zvládnuť aj sami. Činnosti ako vymaľovanie stien, položenie plávajúcej podlahy zvládne zručný „domáci kutil“ bez problémov, avšak napríklad rekonštrukcia kúpeľne pod taktovkou „domáceho kutila“ môže byť v konečnom dôsledku podstatne drahšia ako keď využijete služby skúsenej firmy. Možno sa zamyslíte nad tým prečo meniť kovové trubky za nové plastové, keď stačí vymeniť vodovodné batérie? ...

 • Kopletná rekonštrukcia bytov a budou.

  Ponúkame Vám naše služby pre kopletnú rekonštrukciu bytov a budou vratane materialu a odvoz sute na skladku..

 • Rekonštrukcia bytového jadra

  Nakoľko rekonštrukcia bytového jadra nie je lacnou záležitosťou, veľmi nám záleží na tom, aby bola vykonaná skutočne kvalitne. Ak vám niekto sľúbi rekonštrukciu jadra za 5 dni, je veľmi pravdepodobné, že pri týchto „pretekoch s časom” môže zaostávať kvalita. Preto dôraz, ktorý kladieme na kvalitu, vymedzuje čas rekonštrukcie na 10 - 14 dní podľa rozsahu prác. Postupnosť prác: 1. deň - demontáž jadra a sanity, odvoz sute, dovoz stavebného materialu, založenie nových priečok a osadenie zárubní. Pred samotným murovaním priečok finálna konzultácia so zákazníkom o podobe nového jadra a rozmiestnení sanity. 2. deň - domurovanie priečo...

 • Rekonštrukcia interiéru a kúpeľne

  Rekonštrukcia interiéru a kúpeľne

  Vlastnosti a dokonalá úžitkovosť vodovzdorných obkladových dosiek ,umožňujú jedinečné a dokonalé riešenie pre zmenu umakartových jadier v panelových domoch. Rekonštukcia kúpelne s využitím obkladových dosiek posobí vysoko kvalitným a estetickým dojmom a na prvý pohľad sú nerozoznateľné od keramických obkladov. Medzi hlavné výhody použitia obkladových dosiek patrí: - Rýchlosť montáže obkladových dosiek - minimálne obmedzenie chodu domácnosti - žiadny neporiadok ,prach a špina - nie je potrebné stavebné povolenie - nemení sa tvar ani rozmer priestoru Narezané obkladové dosky na požadové rozmery sa lepia originálnymi kaučokovými lepi...

 • Kompletná realizácia a rekonštrukcia záhrad

  Kompletná realizácia a rekonštrukcia záhrad

  - projekcia záhrad a ich realizácia - projekcia zavlažovacích systémov a ich realizácia - kompletná rekonštrukcia okrasných záhrad - projekcia jazierok, potôčikov, kaskád, skaliek, trávnikov - okrasný kamenný múrik - prírodný kameň - komplexná celoročná pravidelná údržba záhrad probi od A po Z - vertikutácia, chemické ošetrenie rastlín a trávnikov - úprava pH pôdy - rezanie ovocných stromov a kríkov - zamkové dlažby, altánky - kosenie a iné záhradnícke služby - rekonštrukcia trávnikov - zakladanie trávnikov -výsevom - zakladanie trávnikov - pokládka trávnikového koberca - ošetrovanie a rez ovocných stromov - výsadba stromov...

 • Komplexná rekonštrukcia budov

  Pri rekonštrukcii bytových domov je jednoznačne najvýhodnejšia, najefektívnejšia a v neposlednom rade aj najlacnejšia komplexná realizácia. To znamená riešiť celú budovu – výmena okien, zateplenie obvodového plášťa, rekonštrukcia prípadne zateplenie strechy, strop nad suterénom, výmena vstupných dverí atď. Z priemerných výpočtov únikov tepla, ktoré sú okolo 30 - 40 % cez okná, 30 - 40 % cez obvodové steny, 10 – 20 % cez strechu a 5 – 15 % cez podlahu nad suterénom je zrejmé, že na dosiahnutie požadovaných výsledkov úspory energie je potrebné riešiť problém ako celok. Je samozrejme možné riešiť rekonštrukciu na etapy napr. tento rok okn...

 • Výškové práce ako pri rekonštrukciach

  Výškové práce ako pri rekonštrukciach

  Prenájom montážnych plošín MP27, MP16, výškové práce ako pri rekonštrukciach a montážach do 27m na budovách a konštrukciách, pílenie, orezávanie a výrub zelene, stromov, oprava vysokozdvyžných montážnych plošín hlavne výrobcov Slovácke Strojírny Uherský Brod ako MP10 až MP27, revízie elektroinštalácií a hromozvodov, elektroinštalačné práce, oprava verejného osvetlenia a rozhlasu, výroba rozvádzačov, výroba kovaného zábradlia, partie na stavbu rodinných domov, vodoinštalatérske práce,

 • Rekonštrukcia domu

  Rekonštrukcia domu

  Každý interiér alebo exteriér sa časom opotrebuje a je nutná zmena alebo oprava. Ak ste sa už rozhodli pustiť do rekonštrukcie, treba si rozhodnúť výšku investície a vaše očakávanie od výsledku. Potrebujete prispôsobiť bývanie v rodinnom dome svojim potrebám? Netrúfate si na kompletnejšiu rekonštrukciu, alebo vám chýbajú potrebné skúsenosti? So všetkým Vám poradíme, Vy sa zatiaľ môžete venovať príjemnejším veciam.

 • Rekonštrukcia bytu

  Rekonštrukcia bytu

  Žiť v peknom a praktickom prostredí je prirodzenou potrebou každého človeka. Je radosť tvoriť nové, inšpirovať sa, či hľadať konečnú podobu a tešiť sa na deň, kedy si výsledky svojej práce budete môcť naplno užívať. Sami najlepšie viete, že to stojí za to. Rekonštrukcia bytu našou firmou bude hračka! Splníme Vaše sny!

 • Rekonštrukcia bytu

  Rekonštrukcia bytu

  Žiť v peknom a praktickom prostredí je prirodzenou potrebou každého človeka. Je radosť tvoriť nové, inšpirovať sa, či hľadať konečnú podobu a tešiť sa na deň, kedy si výsledky svojej práce budete môcť naplno užívať. Sami najlepšie viete, že to stojí za to. Rekonštrukcia bytu našou firmou bude hračka! Splníme Vaše sny!

 • Rekonštrukcia bytového jadra

  Rekonštrukcia bytového jadra

  Klasická paneláková kúpeľňa má približne len 2,5 m2. Steny sa pozvoľne rozpadajú, strop je prehnutý, umývadlo i vaňa sú zastarané, a o vetraní či zvukovej izolácii ani nehovoriac. Pôvodné a nevzhľadné bytová jadrá z umakartových dosiek sú častým zdrojom plesní ktoré môžu spôsobovať VÁŽNE ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY! Z estetického i zdravotného hľadiska, umakartové jadrá nevyhovujú.

 • Rekonštrukcia kúpeľne

  Rekonštrukcia kúpeľne

  Navrhneme Vám také riešenie rekonštrukcie kúpeľne, ktoré zodpovedá daným požiadavkám, stanoveným cenovým parametrom a zároveň i technickým možnostiam konkrétneho priestoru. Akékoľvek výstupy a návrhy rekonštrukcie kúpeľne sú vždy konzultované so zákazníkom, aby sa zaistilo, že rekonštrukcia kúpeľne bude maximálne zodpovedať jeho predstavám. Po odsúhlasení návrhu Vám zaistíme komplexnú dodávku vybraného riešenia.

 • Rekonštrukcia bytového jadra

  Rekonštrukcia bytového jadra

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti rekonštrukcií bytových jadier.

 • Rodinné domy, byty - rekonštrukcia

  Zameriavame sa na rekonštrukčné práce rôzneho druhu ako: prestavba a nadstavba rodinných domov, bytov a rekonštrukcia bytových jadier.

 • Rekonštrukcia, výstavba rodinných a bytových domov

  Rekonštrukcia, výstavba rodinných a bytových domov

  - od základov až po krov - vytyčovanie a zemné práce - murárske práce - zatepľovanie a fasády - pílenie, dodávka a montáž krovov - rekonštrukcie rodinných domov - poradenstvo v oblasti rekonštrukcie a prestavby rod. domov - vypracovanie cenovej ponuky - vystavba bytových domov - radova výstavba - montáž a demontáž lešenia - búracie práce - pokladka zámkovej dlažby - výstavba plotov betonových,murovaných ,pletivo - klampiarké a pokrývacie práce - šalovacie a betonárske práce - viazanie armatúry

 • Rekonštrukcia bytových a nebytových priestorov

  Rekonštrukcia bytových a nebytových priestorov

  Naša spoločnosť ponúka kompletné rekonštrukcie bytových a nebytových priestorov, dokončovanie holobytov, rekonštrukcie rodinných domov a iných stavieb s možnosťou dodania kompletného materiálu. Profesionálne stavebné práce Pri každej rekonštrukcii pripravujeme kvalitnú a detailnú projektovú dokumentáciu. Vďaka týmto dokumentom budete mať dokonalý prehľad o Vašej rekonštrukcii. Dôležitú rolu pri Vašom výbere hrajú určite aj referencie. Naša stavebná firma je tu pre vás: Ak máte záujem o rekonštrukciu bytu alebo rekonštrukciu domu, neváhajte a kontaktujte nás. Vypočujeme Vás a na požiadanie Vám vypracujeme cenovú ponuku spolu s ďal...

 • Rekonštrukcia rodinných domov

  Rekonštrukcia rodinných domov

  Naša spoločnosť sa zaoberá rekonštrukciou rodinných domov, bytových domov, priemyselných budov, stavieb občianskej vybavenosti. Zároveň ponúkame rekonštrukcie bytových jadier a interiérov budov.

 • Stavba? Rekonštrukcia? Sme tu pre Vás!

  Stavba? Rekonštrukcia? Sme tu pre Vás!

  Ponúkame služby v oblasti stavebníctva: zaoberáme sa najmä - zatepľovanie RD, rekonštrukcie domov, výstavby RD, sadrokartonárske práce, kompletná oprava alebo realizácia novej strechy a strešnej krytiny (šindel, škridla), stavba plotov, kamenné dlažby, zámkové dlažby, pokládka plávajúcej podlahy, maľovanie, stierkovanie,obklady, dlažby, omietky atď.

 • Rekonštrukcia a motáž kotolní

  Rekonštrukcia a motáž kotolní

  Dodávka a montáž kotolní a výmenníkových staníc,kaskádové zapojenia kotlov,výroba hydraulických vyrovnávačov tlakov (anuloidov),kombinovaných rozdeľovačov,dodávka čerpadlových skupín,expanzomatov,úpravní vody,veľkoobjemových zásobnikov TUV. Plynové aj na tuhé paliva.

 • Rekonštrukcia interiérov

  Rekonštrukcia interiérov

  Vaše priestory Vám vieme vymaľovať vystierkovať, vytapetovať, znižiť stropy, urobiť priečku zo sadrokartónu. Zatepliť okna termoizolačným sklom, alebo vymeniť za plastové, položiť plavajúcu podlahu alebo dlažbu. Naročnejším zákazníkom ponúkame dekoratívne stierky, lepenie ozdobných líšt a roziet sadrokartónove dekorácie a iné

 • Zámočnícke práce, rozvody a ich rekonštrukcia

  Zámočnícke práce, rozvody a ich rekonštrukcia

  - dodávka a montáž rozvodov vody, ústredného kúrenia a kanalizácie - rekonštrukcie starých rozvodov vody, ústredného kúrenia a kanalizácie - údržba existujúcich rozvodov vody, kanalizácie a ústredného kúrenia - kompletáž - montáž sanitárnej techniky - prečistenie kanalizácie - termoregulácia vykurovacej sústavy a hydraulické vyregulovanie - zváračské práce - zváranie plameňom a elektrickým oblúkom - zámočnícke práce

 • Rekonštrukcia bytu, kúpelne...

  Rekonštrukcia bytu, kúpelne...

  Na základe dlhoročných skúsenosti Vám ponúkam kompletnú modernizáciu bytu: - návrh dispozičného riešenia (kuchyne, kúpelne a iných obytných priestorov) - realizácia rekonštrukcie (povrchové úpravy podláh, stien, stropov, sadrokartón, obklady, dlažby, sanita-kúpelňa, WC) vrátane rozvodov médií (elektrika, voda...) Pri odovzdaní diela odovzdám zákazníkovi projekt skutočného vykonania prác (vedenie rozvodov v byte). Takouto úpravou Váš byt bude atraktívnejší a dosiahnete vyššie zhodnotenie.

 • Služby spoločnosti - Montáž, údržba a rekonštrukcia

  Služby spoločnosti - Montáž, údržba a rekonštrukcia

  Služby: Montáž, údržba a rekonštrukcia - stožiare - verejné osvetlenie - cestná svetelná signalizácia (semafory) - elektrické osvetlenie - priemyselné elektroinštalácie - priemyselná automatizácia - vyhľadávanie zemných káblových porúch (skratov) - RADIODETECTION Práce a požičovňa: - vysokozdvižná plošina - MP13, do 13 m výšky Výroba rozvádzačov Realizácia: - rozvádzače, rozvodné skrine

 • Rekonštrukcia bytových jadier

  Rekonštrukcia bytových jadier

  Nezrekonštruované panelové byty už nespĺňajú hygienické, funkčné ani estetické kritériá dnešnej doby. Najväčším problémom takýchto bytov bývajú práve bytové jadrá, a preto pri rekonštrukcii bytov patrí ich prestavba medzi prvé práce. Majiteľ bytu – Vám prislúcha funkcia objednávateľa, ktorý si z bytu na určitý čas nechá urobiť doslova stavenisko.Ale nebojte sa, negatívne vplyvy prestavby trvajú len krátko a radosť z novovytvoreného krásneho priestoru kúpelne a toalety vám potrvá podstatne dlhšie. Chceme len upozorniť na fakt, že rekonštrukcia bytového jadra je veľký stavebný zásah do bytu, a negatíva, ako je hluk, prašnosť, odsta...

 • Rekonštrukcia a oprava jažábú

  Rekonštrukcia a oprava jažábú

  - zvýšení nosnosti jeřábů - výměna kočky nebo kladkostroje za novou moderní zdvíhací jednotku - elektronická regulace pojezdu mostu pomocí frekvenčního měniče - modernizace elektroinstalace jeřábu - instalace ovládání závěsným ovladačem nebo rádiovým řízením - instalace přetěžovacího zařízení - rekonstrukce jeřábových drah s použitím pružného uložení kolejnic - rektifikace jeřábových drah včetně geodetických zaměření

 • Rekonštrukcia bytového jadra

  Rekonštrukcia bytového jadra

  Stať sa môže v živote všeličo a pri rekonštrukcii bytu, ktorá je pre vačšinu ľudí veľkou pohromou to platí dvojnásobne. Je správne zveriť práce niekomu, kto vie prípadné komplikácie rýchlo a správne vyriešiť. Naša spoločnosť ma dlhoročné skúsenosti v oblasti stavebníctva a preto vieme rekonštrukcie bytov zmanežovať bez komplikácií. Z nášho pohľadu je hlavnou výzvou pri rekonštrukcii bytu práve bytové jadro, v ktorom sa nachádza nie len vaňa a kachličky, ale aj sieť elektriny a vody. Jednotlivé práce majú svoje technické postupy a normy, ktoré treba dodržiavať. V neposlednom rade treba myslieť aj na susedov, ktorým leží na srdci najm...


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Rekonštrukcia a zateplenie striech 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.