Nákladná vnútroštátna a medzinárodná kamiónová doprava sklápacími návesmi

Technické zázemie
Náš vozový park tvoria vozidlá značky MAN, CASE, TATRA, AVIA ktoré spĺňajú všetky kritériá Európskej únie. Tieto sú pravidelne kontrolované a udržiavané vo výbornom technickom stave.


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Medzinárodná nákladná doprava

  Medzinárodná nákladná doprava

  Zabezpečujeme medzinárodnú a vnútroštátnu dopravu tovaru do 24t klasickými plachtovými návesmi a veľkokapacitnými návesovými súpravami typu Megatrailer a Jumbo. Máme k dispozícii zmluvných dopravcov, ako aj vozidlá s nepravidelným kontaktom, vďaka čomu sme schopní zabezpečiť množstvo vozidiel za výhodné ceny.

 • Nákladná doprava

  Nákladná doprava

  - preprava sypkých materiálov trojstranným sklápačom LIAZ 150 (10t; 2,1 x 3,8m), - preprava tuhých materiálov vozidlom LIAZ, príves s nosnosťou 15t, nosná ploch 2,4 x 7,6m, - preprava cementu súpravou Tatra 815 s nosnosťou 25t.

 • Medzinárodná a vnútroštátna nákladná doprava a špedícia

  Medzinárodná a vnútroštátna nákladná doprava a špedícia BUBO TRANS s.r.o. pomáha svojim klientom prepraviť tovar v najkratšom možnom termíne a to v rámci celej Európskej Únie. Riešime časovo najkritickejšie prepravy, ktoré musia byť prepravené expresne rýchlo. Medzi naše prvoradé ciele patrí zabezpečiť maximálnu spokojnosť klientov, poskytovaním profesionálnych dopravných a špedičných služieb v rámci celej Európy Prepravy poskytujeme vlastnými vozidlami aj špedičnými vozidlami našich partnerov, pričom vám šetríme čas a vaše peniaze nakoľko vám pristavíme najbližšie voľné vozidlo kde nemáte zahrnuté zbytočné prázdne kilometre ...

 • Nákladná doprava

  Nákladná doprava

  Ponúkame prepravu materiálu trojstranným sklápačom zn. Mercedes. Nosnosť 3,5 tony, ložná plocha 4000 x 2550 x 1000. Cena podľa cenníka resp. dohody.

 • Medzinárodná nákladná doprava

  Naša spoločnosť sa zaoberá medzinárodnou nákladnou dopravou, prevádzkovanou vozidlami do 3,5 tony

 • Expresná nákladná doprava

  Kurier, ktorý si zásielku naloží, ju aj najrýchlejším spôsobom doručí, žiadna prekládka, žiadne zhromažďovanie záielok - jednoducho EXPRES!

 • Autodoprava osobná aj Nákladná

  Autodoprava osobná aj Nákladná

  Sme spoločnosť zaoberajúca sa autodopravou t.j. prepravou ľudí,tovaru touto cestou by sme Vám chceli ponúknuť možnosť spolupráce pri prepravovaní, klientov z Hotela po Bratislave prípadne do inej cieľovej destinácie. Vašich klientov dokážeme efektívne prepraviť po celej Európskej únii. Preprava osôb je zabezpečená na nonstop. Naším cieľom je zabezpečiť komfortnú prepravu Vašich klinetov. Dopravu zabezpečujeme novými vozidlami značky Peugeot Traveler, kde je možné naraz odviesť 7 pasažierov. Prepravu tovaru vieme zabezpečiť vozidlom Peugeot Boxer Maxi, kde je možné odviesť cca dve tony nákladu, prípadne šesť plne naložených pa...

 • Vnútroštátna nákladna preprava tovaru, kuriérske a logistické služby

  Svoje SLUŽBY poskytuje v rámci vnútroštátnej nákladnej prepravy tovaru, kuriérskych a logistických služieb: Celovozová preprava - vnútroštátne priame prepravy alebo dokládky Paletová preprava - vnútroštátna preprava paletových zásielok Balíková preprava - vnútroštátna preprava balíkov a kusových zásielok Kuriérske služby Logistika - logistické služby na mieru, skladovanie Špedícia

 • Cestná nákladná preprava

  - Preprava od 1kg - Balíková preprava nad 50 kg - Kusová preprava - Zberná preprava - Expresná preprava - Preprava do 24 hod vozidlami do 1,5t - Preprava vozidlami s nosnosťou 3,5t, 7,5t, 16t, 24t - Veľkoobjemové vozidlá Mega a 120 cbm - Vozidlá s výbavou ADR 1-6, 8-9 - Preprava podvalníkom do 24t - Preprava podvalníkom do 80t

 • Nákladná doprava dreva a špedícia

  Vnútroštátna nákladná cestná doprava dreva a manipulácia s nákladom.

 • Nákladná doprava do 3,5t celkovej hmotnosti.

  Nákladná doprava do 3,5t celkovej hmotnosti.

  Ponúkam prepravu tovaru a sťahovanie v rámci celej SR a štátov EU s vozidlom Fiat Ducato Maxi, obsahom 17m3, dĺžka ložnej plochy 4m, výška 2,10m, šírka 1,80m, medzi blatníkmi 1,40m. Maximálna nosnosť nákladu 1200 kg.

 • Nákladná doprava do 3,5t

  Naša spoločnosť prevadzkuje Nakladnu dopravu do 3,5t v celej EU. Nasledne na to aj Odťahovu sluzbu non stop.

 • Nákladná doprava

  Neoddeliteľnou súčasťou sťahovania je samozrejme doprava. Nie je dôležité, či sa sťahujete v rámci, sídliska, mesta, krajiny alebo plánujete sťahovanie mimo Slovenska. Disponujeme vozovým parkom, ktorý nám umožňuje realizovať akýkoľvek druh sťahovania a previezť akýkoľvek objem vecí. Naše autá majú skriňovú nadstavbu a sú vybavené hydraulickou zdvíhacou plošinou.

 • Nákladná doprava do 3,5t

  Ponúkam nákladnú dopravu do 3,5 t .Výklopný valník - d3,5xš2 M : sypké a stavebne materiály,sťahovanie,odvoz odpadu,preprava osob atd...moznosť odvozu materialu + 7 osob rovno na stavbu volať Nonstop !!!cele SR a okolie.

 • Nákladná doprava

  - nákladné auto s hydraulickou rukou s nosnosťou nákladu 8 tony

 • Medzinardna nakladna preprava

  Ponukam nakladne vozi na mednarodne prepravu .

 • Nákladná preprava

  Nákladná preprava

  Preprava v tuzemsku aj zahraničí, účtované len skutočne odjazdené km plus Stojne v rámci Bratislavy dohoda na pevnej cene

 • Medzinárodná nákladná preprava

  Medzinárodná nákladná preprava

  prevoz uz od 1ks, kilometrova sadzba a stojne, cena dohodou

 • Verejná pravidelná nákladná doprava

  Naša spoločnosť prevádzkuje obojsmernú verejnú pravidelnú nákladnú dopravu a verejnú nepravidelnú nákladnú dopravu za účelom prepravy nákladu (vecí) a dopravu na vlečkách.

 • Nákladná autodoprava do 3,5 tony vrátane prípojného vozíka

  Ponúkame nákladnú prepravu do celkovej hmotnosti 1400 kg (1,4 tony) dodávkovými vozidlami PEUGEOT BOXER L2 H1 počet paliet 3. Celkový objem 10 m3, v rámci SR a ČR.

 • Nákladná doprava

  Ponúkam prepravu nákladným vozidlom Iveco hmotnosť do 3,5 tony,dlžka6.10.m šírka 2.48 m so zdvíhacím zadným čelom.

 • Nákladná doprava do 3,5t celkovej hmotnosti

  Ponúkam prepravu tovaru v rámci celej SR a štátov EU s vozidlom Citren Jumper, obsahom 17m3, dĺžka ložnej plochy 4m, výška 2,10m, šírka 1,80m, medzi blatníkmi 1,40m. Maximálna nosnosť nákladu 1300 kg.Tovar poistený na 20000 eur.

 • Nákladná preprava

  - v rámci Slovenskej republiky a štátov EÚ

 • Nákladná doprava

  - preprava sypkých hmôt, stabilizácií, živíc (asfaltov) a obilia - ťahače + návesy (25 ton) - veľkokapacitné sklápače (12 a 17 ton) - sklápače (9 ton)

 • Nákladná doprava

  - zaoberáme sa vnútroštátnou a medzinárodnou prepravou tovaru rôzneho druhu a hmotnosti - vozidlá vieme pristaviť do 1 hodiny po objednávke - autá sú vybavené paletovým vozíkom, trezorovým vozíkom, kartónmi, gurtňami + spojovacími pásmi, upínacími pásmi na zabezpečenie tovaru proti poškodeniu, dekami - vieme zabezpečiť akékoľvek vozidlo - sťahujeme NON-STOP - dôraz kladieme na bezpečnosť prepravovaného tovaru a Vašu spokojnosť samozrejmosť je profesionalita - k medzinárodnej doprave zvlášť účtujeme cestné a colné poplatky v závislosti od krajiny

 • Medzinárodná cestná nákladná doprava od 80 kg – 24 ton

  - firma poskytuje služby v oblasti medzinárodnej cestnej nákladnej dopravy

 • Vnútroštátna cestná nákladná doprava od 80 kg – 24 ton

  - firma poskytuje služby v oblasti vnútroštátnej nákladnej dopravy

 • Nákladná autodoprava

  Doprava a dodanie materiálu: - štrk - piesok - kameň - zem - drevo - tehly - tvárnice - železo - a iné podľa vašej požiadavky.

 • Doprava - Nákladná autodoprava vnútroštátna

  Doprava - Nákladná autodoprava vnútroštátna

  Našim zákazníkom ponúkame vnútroštátnu nákladnú dopravu.

 • Vnútroštátna nákladná preprava

  Vnútroštátna nákladná preprava

  Využitie našich nákladných vozidiel je široké a univerzálne, od dopravy valníkom, či sklápacími vozidlami na prepravu sypkých alebo paletovaných materiálov až po zakryté vozidlá pre univerzálne prepravy tovaru. Pre jednoduchú a rýchlu manipuláciu je možné využiť žeriav - hydraulickú ruku na automobile MERCEDES ATEGO 1823. Skriňový FIAT ducato maxi Valník IVECO Sklápač MERCEDES Sklápač TATRA 815 Sklápač LIAZ 110 Naša spoločnosť vykonáva prepravy regionálneho charakteru v tuzemsku, ale aj dopravy do zahraničia. Máte malý či veľký náklad - Kontaktujte nás!!!

 • Nákladná preprava

  Nákladná preprava

  NÁKLADNÁ PREPRAVA vozidlami IVECO a MAN

 • Nákladná preprava

  Poskytujeme nákladnú prepravu materiálu s celkovou hmotnosťou do 3,5 tony (hmotnosť nákladu do 1,5 t) dodávkovými a valníkovými vozidlami do štátov Európskej únie.nakladnu prepravu do 1000kg je tak tiez mozne 2x do tyzdna,na trase ingolstadt-zilina tam a spet.

 • Nákladná autodoprava

  Ponúkame nákladné auto IVECO EUROCARGO na prepravu nákladov v SK a EU. Rozmery 7,5m / 4,5t / 18eup / š.2,5m / v.2,9m. Ak treba máme k dispozícii dvoch vodičov.

 • Nákladná doprava

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti nákladnej dopravy.

 • Cestná a nákladná doprava s vozidlom do 3500 kg a SŤAHOVANIE

  Ponuka prepravy a sťahovania v rámci Žiliny,SK i EU.Najvýhodnejšie ceny,pružné jednanie s klientom,organizovanie zákazky podľa jeho potrieb.Pracujeme aj cez víkendy a sviatky za ceny vopred dohodnuté s klientom,ceny sa nenavyšujú.Preprava je poistená poistením v rámci dohovoru(CMR) až do výšky škodovej udalosti 33000€

 • Nákladná preprava

  Nákladná preprava

  Medzi doplnkové služby patrí vnútroštátna nákladná preprava, rozvoz tovaru svojimi vlastnými nákladnými vozidlami.

 • Nákladná autodoprava

  Nákladnú dopravu ponúkame už od 1kg až do 3 ton. Prepravu zabezpečujeme pomocou skriňových dodávok resp. pomocou valníkovými plachtovými autami. Kapacitne náš vozový park pokrýva prepravu v rozmedzí od 1 až po 14 paliet.

 • Nákladná doprava

  - dovoz štrkov, zemín, kamenív, pieskov a stavebných materiálov odvoz a likvidáciu odpadov stavebnej sute a zemín z výkopov

 • TAXISS - osobná a nákladná doprava v Novej Bani.

  TAXISS - osobná a nákladná doprava v Novej Bani.

  Ponúkame Vám prepravu osôb, nákladu a zásielok minibusom Peugeot Expert 8+1 po území Slovenskej a Českej republiky. Poskytujeme prepravu osôb do kúpeľov, nemocníc, wellness, termálnych kúpalísk, na chaty, hory, zájazdy, výlety, folklórne slávnosti, dovolenky, športové podujatia, doprava lyžiarov do lyžiarskych stredísk, pracovné cesty, preprava firemných zásielok, súkromné akcie, promócie, svadby, nákupné trhy v Poľsku, návštevy pamätihodností (hrady, zámky), letiská (Bratislava, Praha, Ostrava, Košice, Poprad, Sliač) a podobne. Možnosť pripojiť k minibusu nákladný príves brzdený s plachtou. MINIBUS NIE JE VYBAVENÝ KLIMATIZÁCIOU ! ...

 • Stavebné stroje, nákladná autodoprava, žeriavnicke práce

  Stavebné stroje, nákladná autodoprava, žeriavnicke práce

  Základný cenník prenájmu mechanizmov a výkonu stavebných strojov a autožeriavov, nákladných automobilov, stavebné práce, montáže a demontáže. Konečné ceny sú stanovené dohodou.

 • Nákladná autodoprava

  - nákladní auta DAF, MAN (plachta, 15-18 palet, 3500-7000 kg)

 • Nákladná doprava

  Potrebujete dopraviť, prepraviť, premiestniť tovar a potrebujete zabezpečiť kvalitnú a spoľahlivú dopravu za najlepšie ceny? Naša kvalitná a spoľahlivá autodoprava je pripravená k Vašim službám vyhovieť Vám po všetkých stránkach za tie najlepšie ceny na trhu. Presvedčte sa aj vy o kvalitách, ktoré poskytujeme a využilo už množstvo spokojných zákazníkov.

 • Nákladná doprava

  Súčasťou prác, ktoré poskytuje firma Takovstav je aj nákladná doprava. Nákladnú dopravu ponúkame pri: - zemných prácach - búracích prácach - výkopových prácach

 • Nákladná doprava

  Preprava dodávkovými autami paletovaného i nepaletovaného materiálu,nábytku a pod. Prepravujeme v Bratislave i celej SR. Pravidelné prepravy ČR /Praha, Uh. Hradiště/ a Rakúsko /Wien a okolie, Linz, Wells/ ...

 • Vnútroštátna a medzinárodná nákladná automobilová doprava

  Vnútroštátna a medzinárodná nákladná automobilová doprava je hlavnou náplňou činnosti spoločnosti Flashtrans s.r.o, Košice. V rámci zabezpečovania prepravy tovaru je samozrejmosťou aj uzavreté poistenie zodpovednosti cestného dopravcu vo výške 1 mil. Sk a okamžité lokalizovanie našich áut pri vykonávaní prepravy. Okrem dlhoročnej praxe vám môžeme ponúknuť predovšetkým: solídnosť, spoľahlivosť, ochotu, rýchlosť a nízke ceny.

 • Nákladná doprava

  Ponukam sluzbu Nakladna doprava. Dopravu vykonavam v Slovenskej republike ale aj v okolitych statoch.

 • Nákladná cestná doprava dodávkovými vozidlami do 3,5 t.

  Nákladná cestná doprava dodávkovými vozidlami do 3, 5 t v rámci Slovenska. Rýchlo, spoľahlivo za prijateľné ceny.

 • Nákladná doprava

  Doprava: Liaz, Tatra815 - 3x, Tatra 148, Renault Traffic

 • Nákladná doprava

  Ponúkame vnútroštátnu prepravu tovaru vozidlom Liaz 8 t s plachtou - Ružomberok v rámci celého Slovenska

 • Nákladná doprava

  Nákladná doprava

  Autodoprava vozidlom Iveco Daily Maxi Rozmery ložnej plochy: 450x190x190 cm (d x š x v) 6 EUP Nosnosť: 1180 kg - Sťahovanie menších bytov, kancelárií, menších kusov nábytku - Preprava, prevoz malých nákladov v tuzemsku i v zahraničí Cena dohodou


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Nákladná vnútroštátna a medzinárodná kamiónová doprava sklápací 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.