Preprava 3,5t

Ponúkam prepravu dodávkou do 3,5t
- 6 euro paliet (total 1,2t)
- dĺžka ložnej plochy 4,7m
- objem 15,5m3

poistenie CMR

krajiny SK, CZ, PL, HU
 • Preprava do 1.4 t smer východ

  Ponúkam prepravu dodávkou smer - Zvolen, BB - Michalovce, Žilina - Michalovce, malé zachádzky do 40km.

 • Preprava tovaru chladiarenským vozidlom do 3,5 tony

  Ponúkame prepravu vášho tovaru chladiarenským vozidlom fiat ducato maxi,náklad do 800kg do celej europe ako aj distribúciu vašich výrobkov a tovarov na Vami požadované miesta, cena dohodou.. Distribuujeme ovocie a zeleninu do hotelov, reštaurácii, obchodov a iných prevádzok v regióne Bratislava a okolie.

 • Preprava

  Preprava

  Ponúkam prepravu tovaru a nábytku do 3,5 tony.Prepravíme to aj hneď kontaktujte ma aj dnes.Cenovo sa oplatí

 • Preprava a rozvoz

  - do 3,5 t

 • Autopreprava - sťahovanie, VÝCHOD

  Autopreprava - sťahovanie, VÝCHOD

  NON-STOP Autopreprava - sťahovanie, odťah vozidiel... - Fiat Ducato maxi L4H2 dĺžka lož. priestoru 4m. (spoľahlivo, bezpečne, rýchlo). K dispozícií vozidlo aj s prívesnými vozíkmi. (ak sa jedná o nadrozmernú prepravu materiálu alebo o prepravu vozidiel) Cena dohodou.

 • Preprava

  ponukám prepravu do 800kg dodávkou

 • Preprava tovaru

  Ponúkam prepravu tovaru dodávkou o hmotnosti nákladu do 800kg. Rozmery dodávky : dĺžka 2,30m, šírka 1,20m a výška 1,20m. Prepravu zabezpečuje spoľahlivý a zodpovedný vodič. K preprave tovaru ponúkam poistenie nákladu do 20.000 eur.

 • Preprava

  Ponukame prepravu dodávkou po celej SR a ČR. Stahovanie, autodoprava, preprava vozidiel

 • KLT přepravaky

  KLT přepravaky

  KLT 6280, KLT 6429 KLT 6428 KLT 6147 KLT 4747 KLT 3147 KLT 8280

 • Medzinárodná preprava tovarov

  Medzinárodná preprava tovarov

  Zabezpečujeme medzinárodnú prepravu tovarov cestnou, leteckou, námornou a kombinovanou dopravou, FTL, LTL, Expres, FCL, LCL, ADR, FRIGO, MEGA od 1 do 120 cbm objemu a od 0,1 do 24 t hmotnosti. Pomáhame úspešným patriť medzi najlepších. Kvalitne zabezpečenou prepravou zvyšujeme prosperitu zákazníkov, dodávateľov, firmy a jej zamestnancov.

 • Medzinárodná preprava tovarov cestná, letecká, námorná, kombinovaná

  Medzinárodná preprava tovarov cestná, letecká, námorná, kombinovaná

  Pomáhame úspešným patriť medzi najlepších. Kvalitne zabezpečenou prepravou tovarov zvyšujeme prosperitu zákazníkov, dodávateľov, firmy a jej zamestnancov. Ponúkame služby v oblasti medzinárodnej prepravy tovarov cestnou, leteckou, námornou a kombinovanou kontajnerovou dopravou v rámci európy a takmer do všetkých štátov sveta. Kontakujte nás prosím so svojimi požiadavkami na prepravu tovarov, FTL, LTL, FCL, LCL, expresná preprava na nižšie uvedených telefonických alebo mailových kontaktoch.

 • Preprava

  Preprava

  Prepravíme,odvezieme, dovezieme aj presťahujeme všetko do váhy 1,1 t s plochou 16m3. Na čase a mieste sa vieme dohodnúť, aj na cene.

 • Preprava

  Prepravu tovaru dodavkovymi a plachtovými vozidlami do 3,5 tony, kuriérska služba, odťahová služba Non-stop, preprava osôb minibusmi. Prepravu tovaru ADR.

 • Preprava a sťahovanie nábytku

  Preprava a sťahovanie nábytku po celej SR

 • Preprava

  Preprava

  Preprava dodávkou v rámci SR,tovaru,potravin. Po dohodo možnost osobného šoféra s vlastým motorovým vozidlom-letiska,oslavy,svadby a podobne.

 • Preprava

  Preprava

  Preprava nabytku a stahovanie v rámci SR

 • Preprava tovaru

  Preprava tovaru

  Ponúkame prepravu tovaru do 3,5t našimi vozidlami Peugeot Boxer L3 H2. Potrebujete previesť objemný tovar z obchodu, skladu, depa? Neviete ako nato ? Kontaktujte nás a starosti nechajte na nás! v rámci Bratislavy Vám tovar prevezieme za 23 euro. Náklady vozíme aj do krajín EÚ napr. Poľsko, Taliansko, Švajčiarsko etc.

 • Expresná preprava EÚ

  - expresná preprava celá EÚ - medzinárodná doprava - vnútroštátna doprava - doprava v rámci EU aj mimo EU do 3,5 tony - možnosť nákladu a prepravy nebezpečných nákladov (ADR) - špedičné služby (špedícia) - kuriérske služby (kuriér)

 • Osobná preprava

  Ponukam prepravu osôb, letiskové transfery, diaľkové jazdy alebo preprava drobného tovaru vhodného do osobného auta..Mame skúsenosti z prepravovanim na väčšie vzdialenosti.. Osobnými vozidlami Škoda Octavia alebo SuperB. Cena podľa sadzobnika 0,35/km + dohoda vždy istá! Na väčšie vzdialenosti zľava možná, podľa predošlej dohody! Všetko je o vzájomnej komunikácii.. Tešíme sa na prípadnú možnú spolupracu.

 • Železniční přeprava

  běžnými železničními vozy i speciálními nízkoplošinovými vozy TWA

 • Námořní přeprava

  přeprava kontejnerovou formou nebo sběrnou službou, kusové zásilky i větší celky, přeprava motorových vozidel

 • Letecká přeprava

  do všech zemí světa, kusové i speciální zásilky do 120t

 • Silniční přeprava

  přeprava po celé Evropě, do pobaltských států i států bývalého SNS vnitrostátní přeprava přeprava kusových i celovozových zásilek (do 24 t) sběrná služba na trasách Ostrava - Brno - Praha a zpět, Ostrava - Hradec Králové - Praha a zpět, Ostrava - Bratislava a zpět, Ostrava - Vídeň a zpět propracovaný sběrný systém na trasách do Německa a zemí Beneluxu sjednání zbožového pojištění zásilek do plné hodnoty proti všem rizikům (pojištění AAR) zajištění obchodní neutralizace zboží v průběhu přepravy (vybavení zásilky novými doklady)

 • Preprava vozidlom Peugeot Boxer

  Preprava vozidlom Peugeot Boxer

  Ponúkam prepravu dodávkou, sťahovanie, preprava motocyklov, tovar -5 europaliet, výška 2524, dĺžka 4070, nosnost 1260kg. Volajte, píšte kedykoľvek, vozíme kamkoľvek po EÚ. Cena 0,42 bez DPH/km.

 • Preprava-sťahovanie

  Dobrý den, ponúkam Prepravu veľkou dodávkou o hmotnosti 1450kg po Slovensku a to samotna preprava tovaru alebo výrobkou, sťahovanie, preprava štiepaného palivového dreva v kosoch, doprava , doprava nábytku a iného z predajne až k Vám domov. Nákladmi a vykládku je potrebné si zabezpečiť .

 • PREPRAVA PENIAZÍ A CENÍN

  Preprava peňazí a cenín je vykonávaná našimi vozidlami buď formou ozbrojeného doprovodu, alebo prepravy vykonanej len našimi pracovníkmi. Cena pri preprave v mieste je závislá od výšky prepravovanej sumy a od množstva prepráv vykonávaných pre jednu organizáciu v mesiaci.

 • Preprava tovaru do všetkých štátov Európy

  Zaoberáme sa prepravou tovaru do všetkých štátov Európy. Špecializujeme sa expresné zásielky.

 • Vnútroštátna nákladna preprava tovaru, kuriérske a logistické služby

  Svoje SLUŽBY poskytuje v rámci vnútroštátnej nákladnej prepravy tovaru, kuriérskych a logistických služieb: Celovozová preprava - vnútroštátne priame prepravy alebo dokládky Paletová preprava - vnútroštátna preprava paletových zásielok Balíková preprava - vnútroštátna preprava balíkov a kusových zásielok Kuriérske služby Logistika - logistické služby na mieru, skladovanie Špedícia

 • Spoľahlivá preprava a prenájom úžitkových vozidiel do 3,5t

  Dobrý deň.ponúkame spoľahlivú prepravu s dodávkami do 3,5t,dovoz / odvoz / sťahovanie / nakládka / vykládka / prenájom úžitkových vozidiel do 3,5t .preprava osôb Mercedesmi triedy E a ML / letiskové transfery / VIP Taxi / vinné cesty. cena dohodou. SC / BA / TT / PK / MY / SI a celá SR po dohode...

 • Preprava tovaru

  Naša spoločnosť Vám ponúka prepravu tovaru s vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 tony a to vrámci Slovenska ako aj do okolitých krajín. Vozidlá sa delia na nižšie popísané 4 skupiny. Vozidlo zvolené v našom objednávkovom formulári nie je záväzné, pri telefonickom dohovore može byť zmenené. Máme za sebou viac prepravných spoločností a preto Vám vieme vždy vyhovieť. Veríme, že budete s našou spoločnosťou spokojní a vyberiete si nás aj nabudúce.

 • Preprava osôb minibusom 8+1

  Preprava osôb minibusom 8+1

  Profesionalna preprava osob po svk a zahranici.koncerty svatdby sport podujatia a dovolenky a mnoho inych minibusom 8+1.

 • Preprava tovaru a materialov, sťahovacie služby

  Ponúkam prepravu tovaru , materiálov a tiež aj sťahovacie služby na novom vozidle Citroen Jumper L4H2 do 3500kg na Slovensku ale aj v ramci EU.

 • FUKO - Pneumatická preprava

  FUKO - Pneumatická preprava

  Ponúkame pneumatickú prepravu kameniva, štiepky, kôry, makadamu, strešných substrátov, záhradných substrátov. Pneumatická preprava kameniva - zafúkanie strešných rovných plôch Pneumatická preprava strešných substrátov - intezívne a extenzívne zelené strechy

 • Individuálna preprava osôb

  Individuálna preprava osôb

  Okrem obľúbených letiskových transferov ponúkame aj prepravu jednotlivcov alebo početnejších skupín v rámci celej Európy na rôzne teambuildingy, večierky, rodinné akcie či obchodné stretnutia. Túto službu zabezpečujeme 5-miestnymi limuzínami alebo 9-miestnymi klimatizovanými vanmi so šoférom.

 • Autodoprava,preprava a stahovanie za najlepsie ceny - TOP -

  Autodoprava,preprava a stahovanie za najlepsie ceny - TOP -

  Stahovanie, Montazne prace, Preprava, Likvidacia stareho nabytku. Pracujeme rychlo,kvalitne! Berieme taktiez ohlad aj na to aby sme sa vzdy na cene s kazdym dohodli! IVECO DAILY MAXI DO 3,5t. (Za prichod, pripadne za obhliadku, trasu neuctujeme! )PS;mozna spolupraca na stalu prepravu

 • Preprava sypkých materiálov

  Preprava sypkých materiálov

  obilie, kamenivo-menších frakcii, granuláty, štrk, piesok

 • Autodoprava, stahovanie, preprava do 3,5t iveco daily skrina.

  Autodoprava, stahovanie, preprava do 3,5t iveco daily skrina.

  Ponukam sluzby: STAHOVANIE AUTODOPRAVA PREPRAVA Stahovanie,montazne prace,likvidacia stareho nabytku.

 • PREPRAVA JEDÁL A NÁPOJOV

  PREPRAVA JEDÁL A NÁPOJOV

  - Termoboxy - Várnice - Ohrievače na polievky a omáčky - Variče na vodu,čaj,víno,punč - Perkolátory - zaparenie kávy, čaju, zeleniny - Chafingy

 • Preprava pre opatrovateľky

  Preprava pre opatrovateľky

  Galtrans Austria, medzinárodná preprava osôb, prevažne pre opatrovateľky. Slovensko - Rakúsko - Slovensko.

 • Autodoprava, Preprava tovaru

  Prepravujeme na dodávke Peugeot boxer s ložnou plochou d=3,3m, š=1,8m, v=1,8m, to znamená 4 europalety. Našou prioritou je spokojnosť zákazníka a rýchlosť splnenia požiadavky

 • Kamionová preprava smer AFRIKA

  Zabezpečujeme prepravy na africký kontinent, Marocco, Egypt, Lýbia, Tunis, Alžírsko, pozemnou cestnou prepravou.

 • Preprava na ostrovy

  Realizujeme prepravy na ostrovy Island, Korzika, Sardínia, Sicília, Malta, Baleárske ostrovy(Mallorca, Ibiza), Grand Canaria, Funchal, Korfu, Kréta, Gotland, Marianberg,

 • Kombinovaná preprava

  - Prepravu kontajnerovým spôsobom - Kamión – železnica – loď - I takto sa dá šetriť - Čo urobíte s ušetrenými peniazmi vieme ale s ušetreným časom si spravte čo chcete

 • Námorná preprava

  - 20´´ alebo 40´´ FTP kontajner - Open Top kontajner - Frigo kontajner - IZO kontajner - LCL zásielky (kusové) - Pracujeme v systéme INCOTERMS

 • Letecká preprava

  - Z Európy na všetky kontinenty - Zo všetkých kontinentov do Európy - Ktorým koľvek smerom kamkoľvek - Kde sa dá zaletieť tam letíme - Najrýchlejšiu prepravu - Váš tovar vždy tam kde ho potrebujete

 • Cestná nákladná preprava

  - Preprava od 1kg - Balíková preprava nad 50 kg - Kusová preprava - Zberná preprava - Expresná preprava - Preprava do 24 hod vozidlami do 1,5t - Preprava vozidlami s nosnosťou 3,5t, 7,5t, 16t, 24t - Veľkoobjemové vozidlá Mega a 120 cbm - Vozidlá s výbavou ADR 1-6, 8-9 - Preprava podvalníkom do 24t - Preprava podvalníkom do 80t

 • Sťahovanie a preprava

  Sťahujeme byty, rodinne domy, nebytové priestory,vypratavenie pivnic a poval,plus poupratovanie po sťahovacích prácach. Ceny sťahovanie sú dohodou, žiadne príplatky za sťahovanie počas víkedou a sviatkou.Odborný prístup k Naším zákazníkom. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

 • Preprava tovaru.

  Ponúkam prepravu tovaru Dodávkou,vrámci Slovenska a EÚ. Ložná plocha o veľkosti:Dĺžka 3,7m Šírka 1,87m Výška 1,9m.

 • Preprava tovaru

  Preprava tovaru do 3,5t.v európskej únii Fiat ducato BB skriňová dodávka Rozmery ložnej plochy d:3705mm š:1870mm v:1900mm

 • Lacný odvoz, dovoz, sťahovanie a preprava materiálu pre logistické firmy.

  Odveziem-doveziem, autodoprava, sťahovanie preprava tovaru, nábytku dodávkou, všetko čo potrebujete. Vypracem povaly, pivnice technické podlažiaNoví zákazníci - každý deň!  Viac >>>

X

Zadajte prihlasovacie meno a heslo
Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zaslať zabudnuté prihlasovacie meno a heslo
Vytvoriť prihlasovacie meno a heslo
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:

Napíšte nám:

Text:
Meno:
Telefón:
E-Mail:


Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Preprava 3,5t 2004 - 2018 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.