Nerezové zábradlia- polotovary

Nerezové zábradlia- polotovary


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Oceľové, nerezové a hliníkové konštrukcie, protizávažia antény

  Oceľové, nerezové a hliníkové konštrukcie, protizávažia antény

  Divízia strojárska sa popri hlavnom výrobnom portfóliu venuje aj činnostiam, ako sú zvárané oceľové, nerezové a hliníkové konštrukcie, protizávažia antény, zábradlia a podobne. V rámci zámočníckych prác divízia strojárska zabezpečuje výrobky z plechu a z profilového materiálu. Výrobky sú vyrábané z ocele, hliníku alebo z nerezového materiálu. Technologické zariadenie a formy zvárania sú prispôsobené tejto požiadavke. Trieskové obrábanie je ďalšou oblasťou, ktorou sa zaoberá táto divízia. Výroba je zameraná na kusovú a malosériovú výrobu. Technologické zariadenie umožňuje sústruženie, frézovanie, vŕtanie, brúsenie na guľato a na...

 • Nerezové komínové systémy a vložky do komínov: KOMINOX

  Nerezové komínové systémy a vložky do komínov: KOMINOX

  V ponuke máme komplexné riešenie komínových systémov, od výroby, predaja až po montáž komínových vložiek a trojvrstvových izolovaných komínových systémov. Neváhajte a oslovte nás, radi Vám cenovú ponuku vypracujeme ZADARMO. Nerezové komíny patria medzi naše prednosti v oblasti komínových systémov. Sme jedným z mála výrobcov nerezových komínov na Slovensku, čo nám umožňuje vytvárať také ponuky, ktoré Vás zaujmú nielen kvalitou, ale aj výslednou cenou.

 • Nerezové ocelové plechy 40 tun, potrubí, armatury, šrouby, matice, trubky 40 000kg (13833.)

  Nerezové ocelové plechy 40 tun, potrubí, armatury, šrouby, matice, trubky 40 000kg (13833.)

  Název stroje: Nerezové ocelové plechy 40 tun, potrubí, armatury, šrouby, matice, trubky Katalogové číslo: 13833 Typ, parametry: 40 000kg Popis: Nerezové ocelové plechy 40 tun, potrubí, armatury, šrouby, matice, trubky Nerezová ocel - 40 000kg (plechy, trubky, tvarovky, šrouby, matice, trubky atd.)

 • Nerezové bazény

  Nerezové bazény

  Bazény najvyššej kvality z ušľachtilej ocele, hygienicky nezávadné, jednoduché na údržbu a starostlivosť.

 • Trojvrstvové komíny - nerezové

  Sú vhodné pre akýkoľvek typ spotrebiča a paliva (krby, kachle, kotly). Oproti murovaným komínom sú oveľa ľahšie, vnútorná nerezová vložka je tepelne odizolovaná izoláciou hr.50mm.

 • Nerezové, kované a sklenené zábradlia

  Zábradlie pre rodinny dom, historickú budovu ale aj administratívne alebo nákupne centrum. Rôzne prevedenia výplní (horizontálne, vertikálne, tabuľové), rôzne materiálové zloženie ( nerez, drevo, sklo, polykarbonát, plast) a všetko potrebné príslušenstvo. Jednoducho nakúpite všetko pre kované alebo nerezové zábradlie.

 • Nerezové zábradlia

  Ponúkame výrobu a montáž zábradlí pre rodinné domy a firmy. Vyrábame zábradlia podľa želania zákazníka. V ponuke máme jednoduché , cenovo výhodné riešenia z nerezu  a kombinácie nerezu a ocele, ako aj náročné prevedenia z atypických profilov a individuálnych riešení . Spolupracujeme s architektonickými firmami na osobitých riešeniach. V prípade záujmu sme pripravení realizovať aj vlastné návrhy zákaznika a umelecké návrhy . Vo fotogalérii sme pripravili zopár takýchto riešeni zo zahraničia pre inšpiráciu naších potenciálnych zákazníkov.

 • 200 Litr. nerezové vozíky

  K dispozícii je tu 3 ks použitých nerezových 200 l vozíkov na prepravu a manipuláciu s mäsovým dielom . Vozíky sú v zodpovedajúcom dobrom stave, pričom niektoré môžu vyžadova? miernu opravu (výmena kolieska, drobná presklinka a pod.).

 • Nerezové zábradlia

  - brány a ploty

 • Kompletné nerezové systémy odvodu spalín

  Kompletné nerezové systémy odvodu spalín

  Pod obchodnou značkou KAMINODUR ponúkme kompletné nerezové systémy odvodu spalín pre najrozličnejšie oblasti použitia. Pre priemyselné zariadenia , bytovú výstavbu, k sanácii už existujúcich komínov, alebo ako nerezové komíny vedené po fasádach budov. Systémy sú pevné a flexibilné, vhodné pre vysoké aj nízke teploty. Týmito systémami je možné komplexne riešiť odvod spalín od pivnice až po strechu.

 • Pochôdzne pozinkované a nerezové rošty

  Pochôdzne pozinkované a nerezové rošty

  To správne riesenie pre chodniky schody,plošiny ,ponúkam priemyselne a interierove rošty, stupnice na schody, perforovane plechy

 • Nerezové zábradlia

  Nerezové zábradlia

  Ponúkame výrobu nerezových zábradiel a balkonov podľa vašich predstáv.Zaoberáme sa kompletnou dodávkou od výroby až po samotnú montáž. Vyrábame rozne tipy nerezových konštrukcii rebriky k bazénom na strechy,schody,gastronomické stoly,potrubia,atipcké konzoly a zvarence ,držiaky na sneh,

 • Nerezové strešné držiaky na sneh

  Nerezové strešné držiaky na sneh

  Ponúkame Vám držiaky na sneh sú vyrobené z leštenej nerezi, sú veľmi praktické esteticky zaujímavé. Samotná montáž nezasahuje do strešného plášťa strechy majú veľmi vysokú životnosť. Hodia sa predovšetkým na falcovanú strešnú krytinu.

 • Nerezové nádrže

  Dôležitou súčasťou výrobného programu AFINOX, sr.o. sú tlakové a netlakové nádrže rôznych typov pre potravinársky, chemický a farmaceutický priemysel. Tlakové nádrže sú vyrábané a dodávané podľa požiadaviek zákazníka a noriem EU. Spoločnosť AFINOX, s.r.o. má certifikát na výrobu tlakových nádob. t.j. posúdenie tlakového zariadenia. Vykonanie stavebnej a prvej tlakovej skúšky s vydaním certifikátu môže zabezpečiť notifikovaný orgán TÜV SÜD alebo Technická Inšpekcia SR.

 • Nerezové skrine, skrinky, stoly, umývacie linky, stojany, vozíky

  Typy vyrábaného nerezového nábytku pre priemysel gastronómia: Pracovné stoly, sekacie a rezacie dosky, Dresy s umývadlom a odkvapovou doskou, Stoly so spodnou skrinkou, so zásuvkami, Závesné skrinky, Skrine na upratovanie, šatstvo, Skrinky prvej pomoci, Manipulačné, roznášacie, prenosové a servírovacie vozíky.

 • Nerezové rošty, regále

  Typy vyrábaných štandardných a špeciálnych nerezových výrobkov: odtekacie rošty/regále, rošty na solenie, údenie, grilovanie(morské ryby,...), a rôzne ďalšie účely,koše s veľmi hustou nerezovou sieťovinou pre prepravu napr. rýb, rošty a zábradlia pre fajčiarov, umývacie a odkladacie nádoby, manipulačné regály - pre manipuláciu s viacerými roštami/regálmi, možnosť kolesového rámu pre stojany s roštami/regálmi.

 • Nerezové křeslo BOCA II

  Čisté linie, moderní design, kvalitní materiály a z bezvadné ergonomie vycházející pohodlí. To vše zaručuje křeslo BOCA. Pro výrobu křesel je použita kvalitní nerezová ocel AISI 304, pro výplet je užita speciální tkanina Batyline a područky jsou doplněny o příjemné teakové dřevo.

 • Ponuka predaja nerezového materiálu

  Ponuka predaja nerezového materiálu

  Ponúkame na predaj sortiment z prebytočných skladových zásob (plechy, príruby, rúry, tvarovky, dná) V prípade záujmu pošlem konkrétny zoznam

 • Nerezové potrubia a dýmovody

  Nerezové potrubia a dýmovody

  Rúry a potrabia, kolená odbočky a iný materiál potrebný na stavbu kozubu,krbu, komína, montáž digestorov a pod.

 • Nerezové komíny

  Nerezové komínové systémy MK môžete použiť ako na odvod spalín od plynných, tuhých a kvapalných palív. Naša produktová rada vám ponúkne presne to, čo potrebujete pre bezpečný odvod spalín. Rekonštrukcia starého komína, pripojenie - dymovod, pristavenie trojplaštoveho komína, to je len zopár možností využitia nerezových komínových systémov.

 • Drevené a nerezové madlá

  Drevené a nerezové madlá

  Vyrábame všetky bežné typy madiel a stlpíkov ,rovné aj ohýbané podľa požiadavky zákazníka,ako aj spojovacie komponenty k madlám a zábradliam.

 • Stoly nerezové - Mycí stůl

  Ucelená nabídka stolů zahrnuje všechny nejčastěji žádané modely pracovních, mycích a setovacích stolů. Stoly jsou vyráběny ve standardních modulových rozměrech nebo dle individuální objednávky. Design stolů zajišťuje ergonomickou práci personálu i snadné čištění a desinfekci.

 • Skříně nerezové

  Ucelená nabídka skříní zahrnuje všechny nejčastěji žádané modely závěsných, stojících i pojízdných skříní. Zajímavou novinkou jsou prachotěsné transportní vozíky. Skříně jsou vyráběny ve standardních modulových rozměrech nebo dle individuální objednávky. Design skříní zajišťuje ergonomickou práci personálu i snadné čištění a desinfekci.

 • Regály nerezové

  Ucelená nabídka regálů a polic zahrnuje všechny nejčastěji žádané modely závěsných, stojících i pojízdných regálů. Regály i police jsou vyráběny ve standardních modulových rozměrech nebo dle individuální objednávky. Design zajišťuje ergonomickou práci personálu i snadné čištění a desinfekci.

 • Ostatní nerezové nábytky

  Do této kategorie jsou zařazeny všechny ostatní zejména atypické druhy nábytku. Mezi nejčastěji žádané a dodávané patří podávací nerezová okna, prokládací boxy, manipulační vozíky apod. Moderní design a použité materiály a komponenty zajišťují ergonomickou práci personálu i snadné čištění a desinfekci.

 • Nerezové radiátory

  Celonerezové designové radiátory s matnou, lesklou i kombinovanou povrchovou úpravou a tvary navrženými předními designéry jsou vhodné jak do koupelen a sprch, do klasických i moderních interiérů. Maximální důraz na finální provedení povrchu zaručuje dlouhodobou trvanlivost otopných radiátorů.

 • Nerezové zábradlie

  Nerezové zábradlie

  Výroba,montáž antikorového zábradlia pre Váš balkon, schodište, franc. okno, loggiu. Možné kombinácie: nerez - drevo - sklo. Najnižšie ceny na trhu!

 • Podlahove kurenie rozdelovace nerezove

  Podlahove kurenie rozdelovace nerezove

  Mám na predaj kvalitné nemecké nerezové rozdeľovače s prietokomermi na podlahové kúrenie. Nové zabalené nepoužité. Pre plošné vykurovanie alebo chladenie, nerezové prevedenie. Mám rôzne veľkosti 2-okruhové až po 12-okruhové rozdeľovače na podlahové kúrenie, treba sa spýtať! Ak by niekto potreboval mosadzné na radiátory, tak mi ešte zostali nejaké, ale už nemám všetky veľkosti. Sada koncových skupín s vypúšťacím a odvzdušňovacím ventilom je súčasťou balenia. Su celonerezove a maju zaruku. Kontaktujte ma alebo mi napíšte dopyt.

 • Celonerezové čističky řady INDUSTRIAL o objemu 23 litru - 250 litrů

  Vana je svařena s 2mm nerezového plechu - zaručující dlouhou životnost čističky i v náročných průmyslových provozech. Jedná se o čističky určené pro poloprovozní nebo provozní aplikace nabízíme konzultace a zpracování optimální technologie čištění včetně dodávek čistících kapalin. Podle přání zákazníka je možné doobjednat nebo zvolit jiný nerezový materiál např. SUS316 nebo i jiný materiál jiné( vyšší ) čistící frekvence 68kHz, 80kHz, 120kHz větší objemy než 250litrů úpravy vany pro speciální aplikace případně i rozšíření na čistící linku.

 • Celonerezové kompaktní čističky ECOSON o objemu 7 litrů až 54 litrů s digitálním generátorem

  Celonerezové kompaktní čističky ECOSON o objemu 7 litrů až 54 litrů s digitálním generátorem

  Nastavitelné a regulovatelné funkce: - SWEEP (frekvenční modulace ultrazvukového pole – homogenní rozložení ultrazvukového pole, zlepšení čistícího efektu) - DEGAS (odplyňování čistícího roztoku) - Regulace UZ výkonu – 40% -100% s krokem 10% - Ohřev - regulovatelný 40°C -70°C s přesností +/-1°C - Časovač - nastavitelný 2, 4, 6, 8, 12, 16minut/trvalý provoz

 • Jfkov Nerezové a oceľové zábradlia.

  Jfkov Nerezové a oceľové zábradlia.

  Vyrabame nerezové a oceľové zábradlia a ľahké oceľove konštrukcie rôzných typov podľa požiadaviek zakaznika.Vykonavame aj montažne a zvaračské práce metodami MIG,MAG,TIG,Elektrodov.Zvarame aj hlinik a jeho zliatiny metodov TIG.

 • Nerezové výrobky

  Nerezové výrobky

  Z nerezu vyrobíme a namontujeme výrobky podľa vašich požiadaviek

 • Kvalitné nerezové výrobky pro včelaře firmy LEGA

  Kvalitné nerezové výrobky pro včelaře firmy LEGA

  kvalitní medomety, odvíčkovače, čerpadla na stáčení medu, nádoby na přepravu a skladování medu, rozpouštění medu. Jsme obchodním zástupcem firmy Lega pro Českou republiku.

 • PTFE vlnovce a nerezové opláštené kompenzátory

  PTFE Kompenzátory s viacnásobným vlnovcom tiež s prídavným vákuovým oporným krúžkom PTFE vystlaté nerezové kompenzátory pre vyššie tlakové zaťaženie PTFE Kompenzátory pre absolútne Vákuum PTFE Kompenzátory s kĺbovým predpätím len pre angulárne pohyby od DN 15 do DN 500 v DIN ako i v ANSI normách

 • Nerezové konštrukcie

  Zhotovíme akúkoľvek nerezovú konštrukciu podľa Vašej objednávky.

 • Nerezové dvere a zárubne

  Nerezové dvere a zárubne

  Ponuka rôznych veľkostí a hrúbok.

 • Nerezové stoly, dresy a výlevky

  Nerezové stoly, dresy a výlevky

  Predaj rôznych druhov nerezových stolov, dresov, výlevok rozličných veľkostí s možnosťou individuálnych požiadaviek.

 • Nerezové umyvadlá

  Nerezové umyvadlá

  Na predaj rôzne druhy a veľkosti sériovo vyrábaných nerezových závesných umyvadiel. V ponuke vystupujú najmä umývadlá so štvorcovým dnom, no ponúkame aj výrobu umyvadla s guľatým dnom. K umývadlu je možné dodať aj automatické batérie rôznych druhov, pričom je možné na požiadavku meniť umiestnenie batérie na umývadle.

 • Nerezove /antikorove/ zábradlie

  Nerezove /antikorove/ zábradlie

  Firma zaoberajúca sa strojárskou výrobou a výrobou nerezových zábradlí, iných konštrukcií z nerezu a ich montáž. Ďalej ponúkame voľné strojárske výrobné kapacity. Naša spoločnosť za zaoberá: návrh, výroba a montáž antikorových konštrukcií, s kombináciou drevo, sklo, plast. Konštrukcie ako sú balkónové a schodiskové zábradlia, stoly, schodiská, brány, grily, hrazdy, a rôzne konštrukcie podľa výkresovej dokumentácie. Sústreďujeme sa na výrobu v interiéri aj v exteriéri, zaoberáme sa zákazkovou výrobou.

 • Výroba nerezového zábradlia

  Výroba nerezového zábradlia

  Ponúkame výrobu nerezového zábradlia podľa požiadaviek zákazníka, nakoľko sme predajca nerezovej ocele ponúkame zábradlie za najlepšie ceny na trhu-100 metrov mesačne.

 • Celonerezové odstredivé čerpadlá

  Celonerezové odstredivé čerpadlá

  Ebara celonerezové čerpadlá Čerpadlá tejto značky sú certifikované a spľňajú normu ATEX.... TCN Celonerezové čepadlá do potravinárskeho, chemického a farmaceutického priemyslu. Možnosť...

 • Nerezové zábradlia

  Nerezové zábradlia

  Vyrábame a montujeme nerezové zábradlia použitá výplň môže byť sklo alebo nerezové prúty a nerezové lanká,alebo celosklenené zábradlia.

 • predaj polotovarov z nerezovej ocele

  Plechy, rúry, tyče, ploché ocele Príslušenstvo k rúrkam - Kolená zvárané 90° - Kolená bezšvové 90° - Lemové krúžky - Redukcie - „T“ kusy zvárané a bezšvové - Závitové fitingy Dutá oceľ Príruby

 • Nerezové hygienické a rehabilitační vany typu ADAM

  Nerezové hygienické a rehabilitační vany typu ADAM

  Námi vyráběné nerezové hygienické a rehabilitační vany zachovávají stálobarevnost povrchu při používání různých přísad, jsou dobře desinfikovatelné a zachovávají si dlouhodobou životnost. Vany se především používají ve specializovaných odděleních rehabilitací v nemocnicích, v sociálních ústavech a v lázních.

 • Nerezové zábradlie zo štvorcového profilu 40x40mm s horizontálnou výplňou

  Ponúkame Vám zábradlie z jaklu: výška zábradlia 1000mm dĺžka 1000 mm, štryri horizontálne výplne priemerov 12 až 20 mm.

 • Nerezové zábradlia so sklennou výplňou

  Ponúkame Vám zábradlie o rozmeroch: Výška 1000 mm Dlžka 1000 mm priemer sĺpov a madla (trubkového profilu 40 mm ) a lepeného bezpečnostného skla.

 • Nerezové zábradlie s vertikálnou výplňou

  Ponúkame Vám zábradlie o rozmeroch: Výška 1000 mm Dlžka 1000 mm priemer sĺpov a madla (trubkového profilu 40 mm ) počet výplní ľubovolný - priemery trubkového profilu 12 až 20 mm podľa vášho výberu.

 • Nerezové zábradlie s horizontálnou výplňou

  Ponúkame Vám zábradlie o rozmeroch: Výška 1000 mm Dlžka 1000 mm priemer sĺpov a madla (trubkového profilu 40 mm ) počet výplní ľubovolný - priemery trubkového profilu 12 až 20 mm podľa vášho výberu.

 • Predaj nerezového materiálu

  Predaj nerezového materiálu

  Ponúkame predaj nerezového materiálu v novo otvorenom predajnom sklade v ponuke všetky triedy, normy a rozmery: - potrubia, - príruby, - armatúry, - plechy, - spojovací materiál, - hutný nerezový materiál, ako aj výroba nerezového zábradlia.

 • Nerezové potrubie a plechy

  Nerezové potrubie a plechy

  Trubka Zváraná 48,3x2mm ,1.4301 brúsená K320- 258m- 7,49eur/m Trubka zváraná 42,4x2mm, 1.4301 brúsená K320- 402m- 6,72eur/m Plech 0,8x12500x2500mm, 1.4301-2B- 1000kg- 3,10eur /kg Plech 1,5x1000x2000mm,1.4301-2B- 1008kg-2,99eur/kg Plech 1,2x1000x200mm,1.4301-2B- 518,4kg- 2,98eur/kg


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Nerezové zábradlia- polotovary 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.