Viacnásobné remene

Viacnásobné klinové remene majú veľké využitie v oblasti poľnohospodárstva, najmä pri kombajnoch.

Preplátovanie jednotlivých remeňov majú protišmykovú funkciu na remeniciach. Boli vyvinuté špeciálne varianty aj do extremného pracovného prostredia, napr. tepluvzdorné a zvlášť posilnené (amid, kevlár).MORAtechnik, s.r.o.
Ing. Radovan Lehotay
+421 905 / 412 405
moc.kinhcetarom@dohcboHľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Hnacie pásy

  Hnacie ploché remene sa používajú pri veľkých prevodoch. Ploché remene sa najviac objavujú tam, kde netreba dodržať synchrónné nastavenie remeníc. Vyrábajú sa z rôznych materiálov ako sú PVC, polyuretán alebo guma.

 • Hladké klinové remene

  Hladké klinové remene sú vyrábané ako obaľované - gumené jadro je chránené textilným obalom. Klinové remene majú oproti ostatným možnostiam viaceré výhody ako napr. nízku hmotnosť, nižšiu cenu, možnosť použitia ako spojka s preklzom, pri poškodení zariadenia často dochádza k zničeniu remeňov a spravidla drahšie zariadenie sa nepoškodí.

 • Rezané remene

  Rezané klinové remene je vhodné používať pri malých priemeroch klinových remeníc. Dôsledkom odlišnej výrobnej technológie je životnosť remeňov dlhšia a tým je spoľahlivejšia ich funkčnosť.

 • Drážkované remene

  V drážkovaných remeňoch sa spájajú výhody plochých a klinových remeňov. Vďaka rozšírenej kontaktnej ploche oproti tradičným remeňom sú schopné preniesť vyšší výkon. Dostali sa do popredia v automobilovom priemysle.

 • Ozubené remenice

  Ozubené remenice sa používajú pri prevodoch pomocou ozubených remeňov. Rovnako ako remene, tak aj remenice sa vyrábajú v metrických aj v palcových rozmeroch. Remenice sa vyrábajú v hlíkovom aj oceľovom materiálovom vyhotovení bez bočníc alebo s bočnicami proti posunutiu remeňa do strán. Podľa spôsobu uchytenia sa remenice rozdeľujú: - predvŕtané remenice s následnou úpravou otvoru pre hriadeľ podľa požiadavky zákazníka - remenice pre upínacie púzdro TAPER LOCK

 • Strojárska výroba

  V rámci našej podnikateľskej činnosti sa zaoberáme aj sprostredkovaním strojárskej výroby podľa Vašej výkresovej dokumentácie. Vzhľadom na naše obchodné vzťahy s viacerými strojárskymi firmami Vám zabezpečíme výrobu strojných súčiastok aj celých oceľových konštrukcií.

 • Gumotextilné pásy

  Gumotextilné pásy od spoločnosti SAVA sú určené na prepravu sypkého aj kusového materiálu. Pásy sú podľa použitia rozdeľujú do niekoľkých skupín: 1/ Y - pásy pre bežné použitie 2/ RC - pásy so zvýšenou odolnosťou voči prierazu s oceľovým výpletom 3/ T1, T2, T3 - výšená odolnosť voči teplotám 4/ MOR - pásy odolné voči olejom a mastnotám 5/ K, S - samozhášajúce antistatické pásy 6/ CHEVRON - profilové pásy pre sypké materiály

 • Polyuretán (PU)

  Polyuretánové ozubené remene sa vyrábajú s metrickým rozostupom. Sú vystúžené oceľovým, resp. aramidovým kordom pre aplikácie v hygiene a potravinárstve.

 • Neoprénové remene

  Neoprénové remene slúžia pre dokonalý prenos pohonu bez prešmyku. Výrabajú sa v jednostrannom aj obojstrannom prevedení pre zložitejšie aplikácie. Remene sú vyrábané v metrických aj palcových rozmeroch.

 • Metrážové remene

  Metrážové remene sa vyrábajú v polyuretánovom aj neoprénovom prevedení. Polyuretánové môžu byť použu byť použité aj na zdvíhanie predmetov a pre výťahy. Remene môžu byť uložené v upínacích doskách alebo zvarené ako nekonečné.

 • Klinové remenice

  Klinové remenice používame pri prenosoch pohybu pomocou klinových remeňov. Remenice sú v prevažnej miere vyrábané ako oceľové odliatky, vo výnimočných prípadoch je možné dodať aj remenice z nerezu pre chemické prostredie, prípadne z hliníka pre odľahčenie stojného zariadenia. Podľa počtu klinových remeňov sú k dispozícii remenice pre 1 až 10 remeňov uložených vedľa seba.

 • Valčekové reťaze

  Valčekové reťaze podľa normy ISO: Reťaze podľa normy ISO (európska) sú vyrábané v metrických rozmeroch. Sú vhodné pre nekĺzavý a flexibilný prenos rotačného pohybu pri vysokých otáčkach. Rýchlosti pohybu reťazí sa pohybujú v rozpätí 7-8 m/s, v ojedinelých prípadoch môžu dosiahnúť rýchlosť až 15 m/s.

 • Ploché remenice

  Ploché remenice sa používajú pri prenosoch pohybu pomocou plochých remeňov. Existujú vyhotovenia bez bočníc a s bočnicami proti posunu remeňa do strán. Remenice môžu byť na hriadeľ upínané pomocou púzdra TAPER LOCK, čo značne urýchľuje montáž a v prípade potreby aj demontáž remenice.

 • Laná, reťaze

  Priemyselné reťaze s príslušenstvom Oceľové laná s príslušenstvom Lesnícke reťaze s príslušenstvom

 • Fitingy

  Fitingy

  Závitové tvarovky v mosadznom, pozinkovanom aj v čiernom prevedení, kolená, redukcie, vsuvky s vnútornými aj vonkajšími závitmi. Pripojovacie závity G sú valcové pre spoje netesniace na závitoch podľa normy ISO 228-1. Vyrobené podľa normy EN 1254-4. Použitie: Určené pre použitie v potrubných rozvodoch vody (vrátane vody určenej na ľudskú spotrebu), vzduchu a ďalších neabrazívnych a neagresívnych médií s najvyšším pracovným pretlakom 1,6 MPa pri teplote media od 0 ° C do + 120 ° C.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Viacnásobné remene 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.