Podlahové náterove systémy

1.Dvojzložkové náterové systémy s obsahom pigmentov a rozpúšťadiel hmoty, na báze
syntetickej živice s obsahom plnív a pigmentov v zmesi vysokovriacich rozpúšťadiel o hustote asi 1170 kg/m3
2.Dvojzložkové náterové systémy, vodou rieditelné, paropriepustné.
3.Antistatické náterové systémy EN10 81 ľahká záťaž.
Používajú k bezprašnej povrchovej úprave podkladu a k spevneniu podkladového betónu a pod.
a.)betónov,dreva
b.)izolačných náterov pre zabránenie prieniku škodlivých látok do podkladu
c.)k dosiahnutiu vysokej oderuvzdornosti povrchov. Práce sa vykonávajú na podklad zbavený nečistôt, najčastejšie štetcami, plstenými valčekmiZaregistrujte sa už dnes, nájdeme Vám zákazníkov.

Hľadáte zákazníkov?
 • Podlahové krytiny

  Podlahové krytiny

  PVC podlahoviny a vinylové LVT podlahy – se dodávají v široké škále vzorů a tlouštěk pro různé oblasti aplikací. Vyráběny jsou dvě produktové řady - heterogenní a homogenní podlahoviny. o Heterogenní podlahoviny jsou vyráběny v rolích (LINO FATRA) určené především pro projekty obytných a komerčních budov, škol, nemocnic a budov lehkého průmyslu. Ve formě prken jsou vyráběny luxusní vinylové dílce (THERMOFIX, Imperio) zpevněné skleněným rounem, které nachází uplatnění v obytných a komerčních budovách. o Homogenní podlahoviny (LINO FATRA®) jsou dodávány v dílcích a mohou být v provedení se speciálními vodivými vlastnostmi...

 • Montáž podlahového kúrenia

  Montáž podlahového kúrenia

  Ponúkame Vám montáž podlahového kúrenia za priaznivé ceny s nadštandartnou záručnou dobou.

 • RAYCHEM - elektrické podlahové kúrenie, ochranné ohrevné káble od vynálezcu samoregulačných

  RAYCHEM - elektrické podlahové kúrenie, ochranné ohrevné káble od vynálezcu samoregulačných

  Elektrické vykurovacie a ohrevné káble RAYCHEM s vyše 50-ročnou tradíciou a vyše 55mil. nainštalovaných metrov boli vyvinuté v 70-tych rokoch v Škandinávii. Vzhľadom na vysoký komfort, ktorý poskytujú, neporovnateľne nižšie náklady na ich zakúpenie, inštaláciu a prevádzku, bez potreby pravidelného servisu oproti spaľovaciemu, napr. plynovému vykurovaniu, bez exhalátov, modernej konštrukcii tienených káblov a riadiacimi termostatmi, nízkej spotrebe elektriny, 2O-ročnej TOTAL CARE zárukr výrobcu predstavujú nový komfortný rozmer vykurovania, ohrevu vody, ochrany potrubí, odkvapov a vonkajších plôch pred zamrznutím. Systém HWAT nahrádza CIRKULAČKU...

 • Podlahové lišty a schodové hrany

  Podlahové lišty a schodové hrany

  Podlahové doplňky tvoří nedílnou součást podlahoviny a jsou nezbytné k perfektnímu vzhledu podlahy. V našem sortimentu jsou doplňky k tradičním podlahovinám LINO Fatra – svařovací šňůry, podlahové měkčené lišty, fabiony a schodové hrany. Nově máme v sortimentu i potištěné podlahové lišty k luxusní podlahovině Thermofix a podlahové lišty k podlahovině Imperio.

 • Podlahové vykurovanie prostredníctvom najnovšej nano infra technológie.

  Podlahové vykurovanie prostredníctvom najnovšej nano infra technológie.

  NanoCloth® predstavuje najkomfortnejší spôsob vykurovania, ktorý vďaka špeciálnej nano infra technológii zaplní váš priestor zdraviu prospešným teplom. NanoCloth® vykurovacia rohož sa vyznačuje: - jednoduchou inštaláciou - rýchlym nábehom tepla - nízkymi prevádzkovými nákladmi - bezúdržbovou prevádzkou s reálnou funkčnosťou až 80 rokov - inteligentnou reguláciou teploty NIEKOĽKONÁSOBNE VYŠŠIA ŽIVOTNOSŤ Veľký dôraz je kladený na napájanie vykurovacieho systému, ktoré zabezpečujú špeciálne vtkané káble a tým zaručujú vysokú životnosť rohože. Oproti iným vykurovacím infra fóliám s napájaním cez medený pásik zaruč...

 • Elektrické podlahové vykurovanie - vodiče, rohože, infra - fólie

  PREČO DOM IBA NA JEDNU ENERGIU - ELEKTRICKÚ? - investične i prevádzkovo zaujímavé - prudký nárast cien najmä plynu, ale i ostatných tuhých palív (cena elektriny ide dolu i od nového roku) - možnosť získania sadzby na PRIAMOVÝHREVNÉ VYKUROVANIE (20 hodín denne nízka sadzba) - dokonalá izolácia domov, čiže už viac elektriny sa minie na spotrebiče ako na vykurovanie a práááve tieto vysokovýkonné spotrebiče môžu bežať v nízkej sadzbe, čo sa dá technicky jednoducho zabezpečiť - masívny nástup a veľmi prudký pokles cien FOTOVOLTIKY - nikdy si nevyrobíte doma plyn, uhlie, drevo, peletky ..., ale elektrinu ÁNO - na streche Vášho domu - iba z...

 • Podlahové vykurovanie

  Elektrické rohože, fólie i vodiče, tiež možnosť temperovania odkvapových žľabov, rozmrazovanie strmých zjazdov do garáží, chodníkov a schodíšť (najlacnejšie na Slovensku). ZÁRUKA: 10 ROKOV, ŽIVOTNOSŤ: 50 ROKOV.

 • Vodoinštalatérske práce a podlahové kúrenie

  Vodoinštalatérske práce a podlahové kúrenie

  Ponukame vodoinstalacne prace a pokladka podlahoveho kurenia od fi. SCHUTZ...

 • Pokládka podlahového kúrenia Schutz

  Pokládka podlahového kúrenia Schutz

  Zaoberam sa montazi podlahoveho kurenia renovovanej nemeckej firmy SCHUTZ a vodoinstalaterskou pracov

 • Elektrické podlahové kúrenie

  Elektrické podlahové kúrenie

  Ponúkame návrh,dodavku,realizaciu el.podlahoveho kurenia - návrh podlahoveho kúrenia podla poziadaviek vyhrevnosti jenotlivých miestnosti - dodávka rohozi alebo odporových drotov s vymeraním na jednotlive okruhy vratane termostatov a sondy - pokladka rohoží a odporových drotov s ukotvením takisto aj el.vykurovacích folii s pospájaním a napojením na termostat. - ponúame takisto elektromontazne prace ako napojenie kurenia v rozvodnici a pokladka kabloveho vedenia pre podlahové kurenie.

 • Montáž podlahového kúrenia 6 eur - 8 eur/m2

  Montáž podlahového kúrenia 6 eur - 8 eur/m2

  Montáž podlahového kúrenia na systémovú dosku aj sponkovaním. 10 ročná záruka. Materiály na podlahové kúrenie len od renomovaných výrobcov.

 • Nízke podlahové kúrenie Uponor Minitec

  Nízke podlahové kúrenie Uponor Minitec

  Nízke podlahové kúrenie s výškou len 1,5 cm aj s poterom Uponor Minitec je vhodné do bytu a pre rekonštrukcie kúrenia. Hlavné prednosti systému Uponor Minitec sú nízka stavebná výška a minimálna doba ohrevu. Pri riešení konštrukcie podlahového vykurovania systémom Uponor Minitec sa komponenty pokladajú priamo na existujúce podklad. Tým môže byť takmer čokoľvek, napr. poter, dlažba, drevený podklad, liaty asfalt, betónová podlaha alebo sadrovláknité dosky.

 • Anhydritový poter - samonivelačný poter na podlahové vykurovanie

  Anhydritový poter - samonivelačný poter na podlahové vykurovanie

  Cenovo najprístupnejšie anhydritové potery samonivelační potěrový materiál na bázi síranu vápenatého (CA)anhydritový potěr pro lité vyrovnávací a podkladní vrstvy podlah • pro podlahy v obytných a občanských objektech • pro podlahy v průmyslových objektech s lehkým provozním zatížením • vhodný jako spojovací potěr, potěr na separační vrstvě, na izolační vrstvě a pro podlahy s vytápěnímsamonivelující, s vynikající schopností zatékání • vysoká rovinatost povrchu (s tolerancí 2 mm/2 m) • není nutná další vyrovnávací stěrka pro pokládku konečné povrchové vrstvy • velké plochy bez dilatačních spár • pochůzn...

 • Podlahové, stropné a stenové kurenie

  Podlahové, stropné a stenové kurenie

  Ponúkam dodavkua a montáž podlahového, stenového a stropného kúrenia/chladenia

 • Systémová doska pre podlahové vykurovanie - polystyren.

  Systémová doska pre podlahové vykurovanie - polystyren.

  Ponúkame na predaj systémové dosky pre podlahové vykurovanie vrátane izolačnej fólie. Cena na požiadanie.

 • Podlahové pásky

  Naše exkluzivní pásky na podlahy s označením TMF jsou navrženy ze speciálních materiálů a díky tomu jsou mimořádně odolné a mohou být aplikovány i do těch nejtěžších provozů. Pásky jsou probarvené přímo ve hmotě a nedochází tak ke ztrátě jejich barvy. Zároveň je však snadné při jakékoliv změně uspořádání pásku odstranit bez poškození povrchu a bez zanechání zbytků lepidla. Podlahové pásky TMF jsou vhodné nejen ke značení rovných linií, ale i rohů a zakřivených ploch.

 • Podlahové topení / chlazení

  Teplo, které je vyzařováno podlahovým vytápěním je převážně sálavé, rozdíly teplot ve výšce nohou a hlavy jsou minimální, a tím vzniká tepelný komfort v celém prostoru. Střední teplota vody v podlahovém systému je výrazně nižší než u radiátorů, použitý materiál je tak méně namáhán, nižší jsou i tepelné ztráty přívodů a zároveň je provoz podlahového vytápění výrazně úspornější díky výše zmíněnému vysokému podílu sálavé složky. Výhodné je také využití nízkoteplotních zdrojů, jako jsou tepelná čerpadla, vakuové trubice nebo kondenzační kotle.

 • Podlahové vykurovanie

  Podlahové vykurovanie patrí medzi sálavé spôsoby vykurovania. Podiel sálavej zložky ku konvekčnej na celkovom prenose tepla z vykurovacej plochy je 55 % : 45 %. Od klasického konvekčného vykurovania (radiátorové vykurovanie, konvektorové vykurovanie) sa podlahové vykurovanie odlišuje spôsobom prenosu tepla a teplotnými pomermi v miestnosti.

 • Podlahové doplnky

  Prechodové a ukončovacie lišty Soklové lišty Podložky

 • Podlahové produkty Thomsit

  Podlahové produkty Thomsit nabízejí ošetření od základní úrovně až po profesionální péči. V nabídce najdete nejrůznější ošetřující přípravky – laky, oleje, čistící a ošetřující prostředky a mnoho dalšího. Zvolte si profesionála, který ví o údržbě podlah vše a nabízí opravdu jen to nejlepší.

 • Podlahové vykurovanie

  Podlahové vykurovanie domácností je revolúciou medzi technológiami vyhrievania bytov. Oproti väčšine bežných spôsobov vykurovania pomocou radiátorov netrpí podlahové kúrenie toľkými nedostatkami. Teplo sa na spotrebiteľa prenáša nie cirkuláciou teplého vzduchu, ale sálaním teplej podlahy. Tým dochádza k zahriatiu samotných osôb oveľa skôr, než dôjde k prehriatiu vzduchu a nie je tak potreba miestnosť zbytočne prekurovať.

 • Ponúkame podlahové krytiny ( laminát, drevo, vinyl, korok ) a dvere.

  Dobrý deň, ponúkame širokú škálu dekorov podlahových krytín a dverí ( MASONITE ). Laminátové podlahy, drevené podlahy, vinylové a korkové podlahy značky HARO,TARKETT,KRONO ORIGINAL, BALTIC. Maloobchod, velkoobchod.

 • Plastové príchytky a podlahové vpuste

  Spoločnosť Miroslav Chuděj, s.r.o. ktorú zastupujeme je rodinná firma, ktorá si zakladá na vysokej odbornej úrovni a spracovaní výrobkov. Pracuje v odbore s kvalitnými materiálmi, modernými technológiami a na trhu dbá, aby spokojnosť zákazníkov bola vždy na prvom mieste.

 • Priemyselné podlahy a podlahové systémy

  Priemyselné podlahy a podlahové systémy

  - samonivelačné, liate, vsypané - epoxidové, polyuretánové - bezprašné a oteruvzdorné - chemicky,mechanicky odolné - antistatické, elektricky vodivé - pancierové, ťažko namáhané podlahy

 • Infra-podlahové kúrenie

  Infra-podlahové kúrenie

  je plnohodnotný systém podlahového vykurovania s unikátnymi vlastnosťami, ktoré zlepšujú životný komfort a vďaka patentom chránenej riadiacej jednotke sa značne znižuje množstvo potrebnej energie na vykurovanie miestnosti, bytov, domov a budov. Úsporné vykurovanie Vykurovanie je o 40% úspornejšie než elektrické konvertory. Je porovnateľné s teplovodným kúrením s tepelným čerpadlom. Energia infračerveného žiarenia zaručuje maximálnu tepelnú pohodu zabezpečenú vhodným rozložením teploty v miestnosti. Najvyššia teplota je dolu na podlahe a klesá smerom hore. Takéto rozloženie teploty v miestnosti je najvhodnejšie z hľadiska pociťovanej poho...

 • Systém pro podlahové a ústřední vytápění

  Systém pro podlahové a ústřední vytápění

  Systém TOPEX je jednoduchý a cenově výhodný systém založený na použití vysoce jakostních a dobře vyzkoušených materiálů. Naše vlastní výroba trubek PE-Xb využívá know-how předního světového výrobce silanem roubovaných materiálů. Zesíťovaný polyetylen jako materiál pro rozvody vody s teplotou 95°C je ve světě používán téměř 50 let a stal se dnes nejprověřenějším a nejužívanějším plastem v domovních instalacích. - záruka na materiál 10 let, životnost přesahující 50 let - velmi příznivá cena - výrazně vyšší produktivita práce než u mědi - jednoduchá a studená montáž bez plamene - spolehlivé lisované spoje - un...

 • ANTISTATICKÉ PODLAHOVÉ SYSTÉMY

  Podlahy s nutnou kontrolou statickej elektriny. Tieto podlahy sú určene na kontrolu zvodu statickej elektriky. podľa noriem je určený zvodový odpor v Ohmoh podľa určenia prevádzky EN 10 81. Do bežných prevádzok, kde sú požadované antistatické podlahy so zvodovým odporom od 10.4 po 10.9 Ohmu . Tieto parametre spĺňajú okrem liatych podláh aj homogénne PVC. Pri malom zaťažení podlahy je možne použiť náterový systém podľa EN 1081. Technická norma IEC 61340-5-1 špecifikuje všeobecne požiadavky a vzťahuje sa len na...

 • Vykurovacie rúrky pre podlahové vykurovanie EVAFLEX

  Je to nová 5- vrstvová rúrka na podlahové kúrenie s dokonalou kyslíkovou bariérou z produkcie firmy THERMOPOL®. Základ rúrky tvorí oktánový polyetylén DOWLEX. Kyslíková bariéra je na báze EVOH. Je hydraulicky dokonale hladká s vynikajúcimi mechanickými vlastnosťami a dlhou životnosťou. Znáša teploty do 95°C. Na rozvodný systém sa pripája štandardným euroconusom alebo iným dostupným spájacím systémom. Dodáva sa vo zvitku 200 m s rozmerom 20/2.

 • Podlahové vykurovanie

  Z dôvodu vysokého podielu energetického sálania rúrkového podlahového vykurovania sa už pri výrazne nižších teplotách v miestnosti dostaví pocit komfortu. Na základe vysokého tepelného výkonu (80 až 120 W/m2) pri nižších teplotách na prívode (32 až 38 °C) je podlahové vykurovanie ideálne na kombinovanie s plynovými kotlami, tepelnými čerpadlami alebo so slnečnými kolektormi.

 • PODLAHOVÉ KRYTINY - exteriér

  •bangkirai •ipe •tatajuba •merbau

 • PODLAHOVÉ KRYTINY - interiér

  •PVC •MDF / drevo masív • latovka / drevo masív

 • Podlahové kúrenie a tepelné čerpadlá

  = aj suchý spôsob => radiátorové kúrenie => stenové vykurovanie => stropné chladenie => rozvody teplej a studenej vody a kanalizácie => slnečné kolektory a príslušenstvo. => tepelné čerpadlá a prislušenstvo. => nádrže na TúV s tepelnými čerpadlami => projektovanie stavieb => plynoinštalácia

 • Podlahové kúrenie, suchý systém

  Podlahové kúrenie, suchý systém

  Vhodné na rekonštrukcie bytov, kde je potrebná nízka konštrukčná výška podlahového vykurovania 5cm uz s doskami, drevodomy, novostavby. -rýchla a jednoduchá montáž, ako obvykle. -vynikajúce vlastnosti pokladania technikou zipu, testované pre použitie so sádrovláknitými doskami -univerzálne použiteľné teplorozvodné moduly umožňujú pokladanie vo forme meandru alebo špirály. -jednoduché upevnenie vykurovacej rúrky nohou. U systému suchej montáže sa vykurovacie rúrky vložené do plechových teplorozvodných modulov pokladajú do tepelnej izolácie. Teplorozvodné moduly zaisťujú rovnomerné šírenie tepla v ploche. Pokládka postup: 1...

 • Podlahove kurenie rozdelovace nerezove

  Podlahove kurenie rozdelovace nerezove

  Mám na predaj kvalitné nemecké nerezové rozdeľovače s prietokomermi na podlahové kúrenie. Nové zabalené nepoužité. Pre plošné vykurovanie alebo chladenie, nerezové prevedenie. Mám rôzne veľkosti 2-okruhové až po 12-okruhové rozdeľovače na podlahové kúrenie, treba sa spýtať! Ak by niekto potreboval mosadzné na radiátory, tak mi ešte zostali nejaké, ale už nemám všetky veľkosti. Sada koncových skupín s vypúšťacím a odvzdušňovacím ventilom je súčasťou balenia. Su celonerezove a maju zaruku. Kontaktujte ma alebo mi napíšte dopyt.

 • Podlahove kurenie lacnejsie

  Podlahove kurenie lacnejsie

  Ponukam kvalitnu systemovu dosku s prichytkami na podlahové kurenie Tacker PRO EPS-T 30-3, 4 kPa. Kročajový útlm až 28db. Nemecky vyrobca, certifikat a zaruka k tomu. Dam ju za vybornu cenu kontaktujte ma! Zavolajte mi, poradim.

 • Podlahy a podlahové krytiny

  Podlahy a podlahové krytiny

  Ponuka PVC podlahových krytín, laminátových a drevených podláh, kobercov, profesionálneho náradia a strojov pre podlahárov, profilov pre rôzne druhy podlahových krytín a stavebnej chémie pre podlahy. V rámci ucelenej ponuky konečnému spotrebiteľovi ponúkame aj inštaláciu všetkých druhov podlahových krytín s dopravou na miesto určenia. V súčastnosti Vás radi privítame na štyroch našich predajných miestach: v Bratislave, Senci, Žiline a Michalovciach. Sme autorizovaným a priamym distribútorom renomovaných výrobcov: * Vinylové podlahové krytiny: FATRA, GERFLOR, GRABO * Koberce: FINETT, LANO * Luxusné vinylové podlahové dielce: FATRA, GERF...

 • Kompaktní podlahové mycí stroje s odsáváním

  Vitální, lehký, tichý: podlahový mycí stroj BR 35/12 C s rychlonabíjecí vysokokapacitní lithium-iontovou baterií, rotační kartáčovou hlavou, válcovou technologií a technologií KART (Kärcher Advanced Response Technology) a stupněm eco!efficiency.

 • Kompaktní podlahové mycí stroje s odsáváním

  Vitální, lehký, tichý: podlahový mycí stroj BR 35/12 C s rychlonabíjecí vysokokapacitní lithium-iontovou baterií, rotační kartáčovou hlavou, válcovou technologií a technologií KART (Kärcher Advanced Response Technology) a stupněm eco!efficiency.

 • Podlahové mycí stroje

  Špičkové strojní zařízení určené k mytí tvrdých podlah. Podlahové mycí stroje s odsáváním v jednom pracovním cyklu podlahu namočí, kartáčem vydrhnou a následn? odsají nečistoty. Každý podlahový mycí stroj (podlahová myčka) značky HAKO Hakomatic je vybaven nejmodern?jší technikou, vynikající kvalitou odsávání, vysokou využitelností vnitřního prostoru např. i prostřednictvím membránové st?ny, vynikajícími rozhledovými podmínkami při práci se strojem, snadnou obsluhou a základní údržbou stroje, včetn? automatického nasazování a sundavání mycího kartáče. Výhodou je, že základem podlahového mycího stroje s odsáváním je tuh...

 • Podlahové vykurovanie

  Zosieťovanie sa uskutočňuje pri vysokej teplote pomocou peroxidu vodíka, v dôsledku čoho vzniká trojrozmerná sieť. Zosieťovaním sa vylepší najmä teplotná a tlaková odolnosť, ako aj rázová húževnatosť pri nízkych teplotách (-50oC). Koextrudová tesniaca vrstva nerozpustná vo vode proti difúzii kyslíka je z etylvinylalkoholu (EVAL). Rúrky sa spájajú nerozoberateľnou spojovacou technikou, tzv. „násuvnou objímkou?, nalisovaním v axiálnom smere na rúrku a tvarovku, pričom nedochádza k zmenšeniu vnútornej svetlosti rúrky. Táto metóda nevyžaduje žiaden čas na zaschnutie lepidla a stuhnutie zvaru. Spájanie netrvá dlhšie ako niekoľko sekúnd a zvar ...

 • Podlahové rošty oceľové

  Podlahové oceľové rošty sú vyrábané z bežných druhov konštrukčných ocelí. Cieľom našich podlahových oceľových roštov je ich aplikácia v oceľových konštrukciách. Rošty môžu byť určené pre rôzne použitie, napr. rošty pre vysoké zaťaženie, rošty do náročných a agresívnych prostredí. Podľa technológie výroby jednotlivých podlahových oceľových roštov, ich konštrukcie, stavby, oblasti použitia, účelu, hodnoty vlastného zaťaženia ich delíme na: - podlahové oceľové rošty lisované P, - podlahové oceľové rošty odporovo zvárané SP, - protišmykové rošty (P+SP), - rošty pre vysoké zaťaženie.

 • Podlahové vykurovanie

  Podlahové vykurovanie

  Výhody podlahového topenia: - nízka energetická náročnosť, dosiahnutie úspor 20-30% energie vzhľadom k tomu, že požadovaného pocitu tepla je dosiahnuté pri skutočnej teplote nižšej o 2-3 C° - použitie všetkých druhov energie, ako plynu tak elektriny, tuhých paliv, tepelného čerpadla, solárnej energie ... - optické rozšířenie priestoru, výraz čistých línií interiéru a prirodzený obsah vlhkosti vzduchu - ideálne rozvrstvenie tepla v miestnosti - umožnenie slobodnej voľby nášľapnej krytiny - hospodárne vytápanie hlavne veľkých priestorov - optimálna pohoda a možnosť regulácie jednotlivých miestností podľa vnútorných pocitov Použ...

 • Podlahové automaty so sedadlom

  Upratovanie a umývanie v jednom pracovnom pohybe hospodárne a dôkladne. Všetky stroje sú s praktickým vyprázdňovaním pomocou hydraulického zdvihu. - pohon: benzín, nafta, plyn

 • Podlahové automaty

  - efektívne jednoduché ovládanie - extrémna manévrovateľnosť a moderný dizajn. - stroje s priamym pohonom kolies alebo pohon rotačnou kefou. - silné motory kief a sania, ako aj vynikajúci lisovcí tlak zabezpečujú vrcholné výsledky v oblasti čistenia.

 • Podlahové krytiny FatraClick

  - jednoduchá inštalácia pomocou patentovaného Clic systému moderné vzory dokonale imitujúce drevo a kameň - z kolekcie 19 vzorov možno vytvárať kreatívne kombinácie - heterogénne povrch vhodný pre občiansku aj komerčnú výstavbu - podlaha je po položení okamžite pripravená pre prevádzku a zaťaženie - vinylový povrch s vysokou odolnosťou a ľahkou údržbou - jednoduchá inštalácia bez zložitého náradia a väčších skúseností s pokládkou - moderné dizajnové podlahy novej generácie

 • SPORTING T - športové podlahové krytiny

  Sporting T je športový vinylový dezénovanie povrch s kompaktnou a účinnú tlmiacu vrstvou. Jedná sa o stredne rýchly tenisový povrch. Používa sa v krytých športových halách ako finálna hracia plocha tenisového kurtu a jeho príslušného okolia. Univerzálne herné vlastnosti povrchu umožňujú využitie ako pre závodné, tak aj rekreačný tenis. Povrch zaisťuje bezpečný pohyb hráča na hracej ploche s minimálnym sklzom. Farebné riešenie a matný povrch zaručujú dobrú kontrolu lopty pri hre.

 • Podlahové plastové rohože

  Pružná dlažba, vhodná do interiéru aj exteriéru, ľahké štvorcové dosky, mriežkovaná štruktúra.

 • Podlahové dosky z plastu

  Podlahové dosky z plastu

  Použití podlahových desek: - výrobní prostory - montážní haly - garáže pro osobní i nákladní automobily - sklady - výstavnictví - zemědělství Výrobky se podle provozního zatížení pokládají na zpevněný podklad, například válcovaný štěrk, ale i přímo na urovnaný terén. S úspěchem se používají při renovacích starých betonových podlah a venkovních betonových ploch, ať při řešení jejich sprašování, opotřebení jejich povrchu nadměrným dopravním zatížením či atmosférickou erozí, obvykle se kladou na sucho. Jsou opatřeny spojovacími zámky a horkovzdušným svařováním s vkládanou šňůrou lze vytvořit bezspárovou po...

 • Podlahové nátery

  Podlahové nátery

  NEPOTREBUJETE NOVÚ PODLAHU POTREBUJETE PIONEER ECLIPSE Naša spoločnosť je výhradný distribútor pre Slovenskú republiku - predstavuje komplexnú technológiu údržby všetkých typov podláh pomocou špeciálnych prípravkov vyvinutých americkou spoločnosťou Pioneer Eclipse. Táto technológia bola vyvinutá tak aby podlahy spĺňali tri základné kritériá o podlahy krásny vzhľad bezpečnosť ochrana povrchov Pri dodržaní osvedčeného pracovného postupu získajú ošetrené povrchy nielen perfektný vzhľad ale aj protišmykovú povrchovú úpravu. Vďaka špeciálnemu zloženiu Pioneer Eclipse sú podlahy chránené pred zanášaním nečistôt čo...

 • Kamenné podlahové krytiny

  Pro domácnosti i firmy zpracováváme kvalitní kamenné podlahové krytiny, schody a schodiště, barové pulty, krby a krbové římsy, ale také obklady, parapety, kuchyňské a umyvadlové desky, stoly či bary. Vše v exkluzivním provedení, dle požadavků zákazníka nebo návrhů architekta.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Podlahové náterove systémy 2004 - 2021 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.