Interiérové videostěny

Dodáváme interiérové videostěny, složené z bezešvých plazmových, nebo LCD monitorů, které se hodí zejména pro instalace do frekventovaných, prestižních a reprezentativních prostorů a provozů, jako jsou obchodní pasáže, konferenční místnosti, reprezentativní sály a další prostory hotelů, prodejní prostory významných prémiových značek, restaurace a podobně.

Interiérové videostěny mohou být i v provedení RENT. Toto mobilní provedení je určeno především pro společnosti a agentury, specializované na prezentace a technický servis na různých kulturních a společenských akcích, výstavách, firemních večírcích, eventech, konferencích a podobně.


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Interiérové vybavenie pre klientov a personál zariadení sociálnych služieb

  Interiérové vybavenie pre klientov a personál zariadení sociálnych služieb

  elektricky polohovateľné lôžka antidekubitné zdravotnícke matrace pasívne a aktívne nočné stolíky s jedálenskou doskou (prípadne bez dosky) špeciálne kardio kreslá pevné ale aj mobilné s príslušenstvom invalidné vozíky aj xxl rozmerov, zdviháky pre imobilných klientov, iný sedací nábytok sektorový nábytok ako skrine, komody, liekové zamykateľné skrine, kartotékové zamykateľné skrine....

 • Akcia : Interiérové peletové kachle 18 kW

  Akcia : Interiérové peletové kachle 18 kW

  Peletové,kachle 18 kW biele Ponúkam moderné a úsporné interiérové teplovzdušné peletové kachle s plne automatickou prevádzkou, diaľkovým ovládaním a aj ovládaním cez telefón GSM . Nominálny výkon od 3,88 kW, do 18,0 kW. Výkon sa dá rozdeliť a potrubím rozviesť do dvoch miestností 50 / 50 %. Prevedenie biely lakovaný plech. Pôvodná cena 2 730,0 EUR, teraz je to po zľave: 1 930,0 EUR, záruka 24 mesiacov, prípadný servis do 24 hod. zaistený.

 • Interiérové dvere a obložkové zárubne

  Interiérové dvere a obložkové zárubne

  Dvere a zárubne sú vyrábané z rôznych druhov drevín: dub, buk, jaseň, borovica, smrek a iné, v rôznom prevedení podľa priania zákazníka.

 • Interiérové dvere a zárubne

  zariaďovanie interiérov v oblasti interiérových dverí a zárubní, kovania na dvere, laminátových a drevených podláh, kobercov, PVC krytín, kuchynských liniek a žalúzií. Spolupracujeme s poprednými europskými výrobcami.

 • Interiérové dvere ARTE 10 DRE

  Vytvorte si svoje Interiérové dvere DRE ARTE na mieru...

 • Interiérové dvere  

  Nadčasový dizajn Jednoduchosť Čisté línie Farebná striedmosť Monotónny hladký matný  povrch obohatený o UV lak

 • Interiérové dvere  

  Interiérové dvere sú neoddeliteľnou súčasťou pri zariaďovaní všetkých typov interiérov. V ponuke u nás nájdete tých najpredávanejších výrobcov ako sú napríklad DRE, CENTURION, ERKADO, PORTA DOORS, VASCO, VERTE, INTENSO za najvýhodnejšie ceny na trhu. Predávame výnimočné interiérové dvere, v najväčšiom výbere či už dekorov, alebo typov presklenia. Zľava na vybraných výrobcov 10-14% a taktiež doprava nad 1000€ zdarma.

 • Interiérové parapety

  vyrobené z PVC hrúbka 20 mm všetky farby podľa renolitového vzorkovníka krytky vo farbe parapiet

 • Interiérové farby

  Stavebniny a Stavebné centrá ponúkajú systémy na získanie požadovaného odtieňa vybranej farby v interiéri. V ponuke: - Maliarske farby - Dekoračné vnútorné farby - Špeciálne interiérové nátery

 • INTERIEROVÉ DVERE A ZÁRUBNE

  Ak hľadáte interiérové dvere pre váš byt, dom či kanceláriu, ste na správnom mieste. Ponúkame široký sortiment interiérových dverí a obložkových zárubní firmy Masonite. Spoločnosť MASONITE CZ patrí v súčastnosti k najvýznamnejším výrobcom dverí a zárubní v Českej republike. Neustále rozširuje rôznorodý rad dverí, aby spĺňal všetky požiadavky trhu. Rôzne typy plných, presklených, francúzskych dverí dopĺňa množstvo farebnyćh variácii a dekorov. Veríme, že v ponuke MASONITE, určite nájde práve tie vaše dvere.

 • Exteriérové a interiérové fasádne drevo

  Vo výrobnom programe firmy Oy Lunawood Ltd. majú veľmi dôležitú pozíciu profily ThermoWood® pre vonkajšie obklady budov (fasádne obklady), použiteľné pre všetky exteriérové aj interiérové obklady. Ide o obkladové materiály vysokého kvalitatívneho aj estetického štandardu a dlhej životnosti bez nutnosti ďalšej údržby v priebehu užívania, čo je pre tento účel nesmiernou výhodou. Profily pre tieto obklady majú tepelnú úpravu Thermo-D.

 • Interierové dvere

  Dvere predstavujú neoddeliteľnú súčasť interiéru. Majú svojím vzhľadom korešpondovať so štýlom zariadenia interiéru. Pri výbere sa môžete riadiť jednoduchým pravidlom: zladiť dezén dverí s podlahou a doplnkami alebo naopak vytvoriť kontrast.

 • Interiérové masívne dvere na mieru

  Interiérové masívne dvere na mieru

  Vyrobíme na mieru interiérové dvere s obložkovou zárubňou všetko z masívu dyhované za bezkonkurenčnú cenu 245€ bez Dph bližšie informáie na stránke.

 • Interiérové dvere

  Interiérové dvere

  Interiérové dvere už nie sú posledným nepodstatným prvkom každého bývania. Čoraz viac predstavujú originálny kus nábytku na výbere ktorého si treba dať záležať. Zosúlaďujú sa s bytovými doplnkami, aby tvorili jeden vkusný originálny celok. Firma ponúka tak ako v samom začiatku dvere zo smrekového masívu s rôznou škálou morenia a následnej povrchovej úpravy kvalitnými lakmi, alebo olejovaním. V duchu moderných trendov vyrábame dýhované dvere. Tieto sú z dýhovanej laťovky s veľmi kvalitnými bukovými, dubovými, ale aj inými okrasnými dýhami. Tak ako masívne dvere aj dýhované majú vysoko kvalitnú povrchovú úpravu.

 • Interiérové podhľady

  - sadrokartón, kazetové stropy

 • Interiérové žalúzie

  Interiérové žalúzie z hliníkových lamiel tvoria svojím elegantným dizajnom a bohatou farebnou paletou s oknami INCON jeden harmonický celok.

 • Interiérové dveře

  Interiérové dveře jsou důležitou součástí každé domácnosti. Své o tom ví i firma CAG, které se snaží vyjít každému zákazníkovi vstříc. Pokud si nevyberete z nabízených řad modelů ani dekoru, vyrobí Vám dveře přesně na míru. Speciální vlastnosti a neobvyklé rozměry pro ně nejsou překážkou.

 • Interiérové a exteriérové schody

  Interiérové a exteriérové schody

  Ponúkame Vám výrobu schodov naša spoločnosť vyrába segmentové točité a rôzne atypické interiérové a exteriérové schody pre vašu budovu. Dodávame ich v rôznom materiálnom a povrchovom prevedení –žiarovo zinkovaná oceľ, nerez, úprava syntetickými farbami. Schody dodávame aj so zábradlím ktoré vieme zhotoviť podľa predstav zákazníka

 • Sklenená stena, sklenené interiérové priečky

  Ponúkame Vám radu produktov, ktoré spĺňajú vysoké požiadavky na použitie skla v exteriéri či v interiéri vďaka svojej kvalite, funkčnosti, spoľahlivosti a jedinečnému dizajnu. Medzi tieto produkty patria sklenené steny a kovania na sklo. Celosklenené steny sú systém otváracích, posuvných a pevných prvkov, ktoré sú usadené do kvalitného nerezového kovania. Vďaka deliacim stenám zmeníte svoj interiér a z veľkej miestnosti vytvoríte niekoľko menších, v ktorých bude mať každý svoje súkromie.

 • Interiérové dvere a zárubne

  Interiérové dvere a zárubne

  Ponukám výrobu a montáž masívnych dverí a zárubní rôznych tvarov a rozmerov, posuvných dverí, výrobu zárubní a krídiel pre stavebné puzdra Eclisse, Japp. Taktiež ponúkam výrobu dyhovaných dverí a zárubní.

 • Interiérové dvere Braga 5

  Dvere sa poťahujte jedným tahom dekoratívne fólie pomocou jedinečnej patentovanej metódy, Vďaka tomu dvere nemaj ziadna viditeľne lepené spoje. Kostru interiérových dverí tvorí pevný rám so zaoblenými hranami. Ako výplň je použitá kvalitná MDF doska alebo tvrdené (nerozbitné) sklo ESG.

 • Interiérové dvere Arvik A

  Dvere sa poťahujte jedným tahom dekoratívne fólie pomocou jedinečnej patentovanej metódy, Vďaka tomu dvere nemaj ziadna viditeľne lepené spoje. Kostru interiérových dverí tvorí pevný rám so zaoblenými hranami. Ako výplň je použitá kvalitná MDF doska alebo tvrdené (nerozbitné) sklo ESG.

 • Interiérové vybavenie

  •barové pulty •plavčíkárne •pokladne •recepčné pulty

 • Interierové dvere a zárubne

  Interierové dvere a zárubne

  Pripravili sme pre Vás ponuku interiérových dverí z masívneho dreva a dýhy. Dvere od nás sú z čistého masívu,alebo masív upravený dýhou z rôznych druhov dreva, kombinované sklom podľa výberu . Všetky ponúkané typy môžu byť doplnené ozdobnými lištami podľa katalógu,ktorý Vám ponúkame. Farebné odtiene povrchov prírodného dreva alebo dýh, sú realizované podľa požiadavky zákazníkov.

 • Dvere interiérové z masívu

  Dvere interiérové z masívu

  Charakteristika Tieto dvere patria medzi odborníkmi medzi najoceňovanejšie. Avšak to neznamená, že sa takto javia pre každého, resp. pre každé použitie. Na dverách z masívu je oceňované, že vďaka rôznym vadám a štruktúre materiálu vidno, že sú urobené z prírodného materiálu a väčšina sa robí polosériovou výrobou. Typické je, že pri detailnom pohľade sú každé dvere originál (čo sa týka kresby). Takéto dvere sa ťažšie vyrábajú z hľadiska farebného odtieňu. Dvere z masívu sa v našich podmienkach vyrábajú hlavne zo smreku, čím je napevno daný druh kresby dreva. Odtieň sa mení podľa morenia. Dvere z masívu môžu byť veľmi pe...

 • Interiérové a protipožiarne dvere

  Slovenský výrobca hľadá velkoodberateľov na interiérové , protipožiarne dvere z CPL,HPL laminátu a dýhy, kuchyne, kuchynské dvierka, vstavané skrine, kancelársky nábytok a zákazkový nábytok.

 • Interiérové presklené hliníkové steny

  Interiérové presklené hliníkové steny možno použiť všade tam, kde existuje požiadavka na oddelenie alebo ohradenie daného priestoru pomocou moderných materiálov, ktoré v sebe kombinujú funkčnosť, estetiku, účelnosť a nenáročnosť na prevádzku a údržbu. Pre interiérové aplikácie sú vhodné pevné systémy alebo posuvné časti deliacich priečok.

 • Interiérové obklady a dlažby

  Obklady a dlažby sú neodmysliteľnou súčasťou každého bytu či domu. Tie od spoločnosti MAAG vytvára skutočne luxusný dojem. Prednosťou našej ponuky je najmä pestrosť výberu. Spoločnosť MAAG ponúka len tie najkvalitnejšie talianske obklady a dlažby, ktoré môžete vhodne doplniť o zaujímavé mozaiky. Nahliadnite do našej galérie a v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

 • Interiérové obklady a nábytkové dvierka Holz in Form

  Interiérové obklady a nábytkové dvierka Holz in Form

  Dýhované reliéfne panely s jemnými aj hlbokými štruktúrami exkluzívneho vzhľadu a špičkovej kvality od Nemeckého výrobcu Holz in Form pre interiérové obklady v obytných aj obchodných priestoroch a taktiež vhodné na nábytkové dvierka a iné designové riešenia.

 • Kuchynské linky a interiérové vybavenie

  Kuchynské linky a interiérové vybavenie

  Ponúkame Vám výrobu kuchynských liniek na mieru /garancia nižšej ceny o minimálne 20 až 30%/. Ďalej Vám ponúkame výrobu ostatného bytového nábytku podľa Vaších predstáv.

 • Interiérové dvere

  Interiérové dvere

  Interiérové dvere vyrábame z masívu, na mieru, v dvoch prevedeniach: - celo-masívne, zhotovené kompletne z jednej dreviny - z vrstvenej smrekovej laťovky dyhovanej kvalitnými prírodnými dyhami Vďaka jedinečnosti a nikdy sa neopakujúcej kresbe dreva vieme zaručiť, že každé dvere budú skutočným originálom dotvárajúcim interiér. Kvôli zachovaniu jednotnosti štruktúry používame na výrobu dverí aj zárubní vždy rovnaké materiály. Samozrejmosťou je osadenie kvalitnými pántami umožňujúcimi nastavenie v troch smeroch.

 • rekonštrukcie domov, oplotenia s okrasných štiepaných tvárnic + plotové systémy, rôzne interierové a

  rekonštrukcie domov, oplotenia s okrasných štiepaných tvárnic + plotové systémy, rôzne interierové a

  Ponúkame rôzne práce okolo budov velkého rozsahu, realizujeme stavby striech rôzneho druhu a rôznych krytín,prípravy terénu a rôzne práce v interieroch. Sme málá firma a snažíme sa zhánať materiál čo v najnižšej cene a dobrej kvalite. Záleží nám na spokojnosti zákazníkov a dávame si záležať na čistote a poriadku po vykonaní realizačných prác.

 • Univerzálne digitálne interiérové hodiny D502

  Podružné aj autonómne hodiny majú svoje výhody. Preto sme vyvinuli hodiny D502, ktoré sú v podstate autonómne, ale jedna z možností synchronizácie je signál z podružnej linky. Okrem toho je možné použiť prijímač DCF, podružnú linku RS485 a na objednávku aj prijímač GPS. Rozpoznanie synchronizačného signálu prebehne automaticky. Podružná linka ústrední Sontek je naviac doplnená o prenos kompletnej časovej informácie (protokol SONTEK), a tak sa hodiny z linky aj nastavia. Väzba medzi centrálou a hodinami je v tomto prípade oveľa voľnejšia ako tomu bolo v klasických systémoch jednotného času. Ak napr. prestanú prichádzať impulzy od hlavných hod...

 • Interiérové sklo

  - dekoračné sklá tvrdené a smaltované - dekoračné vzorkované sklá - sklá s drôtenou vložkou - lakované sklá - lakované sklá s matným vzhľadom - sklá matované v kyseline - lakované sklo so saténovou povrchovou úpravou - ekologické zrkadlá bez medi a olova - základné číre sklá - základné skla zafarbené v hmote

 • Interiérové parapety

  Vnútorné PVC parapety vďaka svojim vlastnostiam predstavujú ideálne riešenie pre vnútornú úpravu okna. Okrem estetického vzhľadu domu a výhodnej cene sú ideálnym riešením ako pre novostavby, tak aj pre rekonštrukcie.

 • Luxusné exteriérové a interiérové vázy a kvetináče Danaé

  Luxusné exteriérové a interiérové vázy a kvetináče Danaé

  Výroba luxusných váz a kvetináčov Danaé, ide o monolit s finálnou úpravou patinovaný taliansky travertín, farebná hladená hlina, farebná ryhovaná hlina, kovový efekt zlato, meď, platina a vzor rímska luna. Vázu vyrábame v rozmeroch výška 850mm a priemer vázy 1200mm, priemer otvoru 500mm. Váha vázy je 300kg a jej objem je 400 litrov. Je riadne zaizolovaná, vhodná aj do exteriéru a do interiéru. Garancia na celistvosť a finálnu úpravu 10 rokov.

 • Interiérové a exteriérové svietidlá

  SLOVEX ALFA s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Náplňou činnosti spoločnosti je: - predaj svetelných zdrojov - predaj interiérových a priemyselných svietidiel - predaj elektroinštalačného materiálu - poradenstvo v oblasti osvetlenia - svetelno-technické výpočty

 • Interiérové parapety

  Vnútorné parapety ponúkané našou spoločnosťou sú vyrobené z komôrkových profilov z PVC, ako aj z drevtrieskovej dosky. Vonkajší povrch týchto parapetov je vyhotovený z vysokokvalitného laminátu, čo ho činí parapetom vysokej trvácnosťi a dlhej životnosťi. Použitie kvalitných materiálov zaručuje vysokú odolnosť proti poškrabaniu, tiež dlhú trvácnosť vďaka solídnej hrúbke komôrkových stien, ako aj odolnosť voči vlhkosti a teplote do +60 stupňov C. Naše parapety sa vyznačujú ľahkou a nenáročnou údržbou, zmývateľnosťou.

 • Interiérové dveře

  Nedílnou součástí našich výrobků jsou i interiérové dveře. Kromě klasických dveří vyrábíme i posuvné dveře na stěnu nebo do připraveného pouzdra. Interiérové dveře vyrábíme na míru z masivu 42 mm ze všech dostupných materiálů. Interiérové dveře dodáváme včetně dopravy a montáže. V případě potřeby je také možné staré dveře vybourat. Na výplně dveří používáme biodesku hladkou nebo profilovanou, která je tvarově stálá. V nabídce je velká škála typů ornamentálního skla. Zasklívací lišty nabízíme taktéž hladké nebo ozdobně profilované. Lze vyrobit i dveře do památkových budov. Vyrábíme i repliky. Dveře jsou osazen...

 • drevené eurookná,exterierové dvere,interierové dvere-masív,dýha

  Vyrábame drevené eurookná,masívné a dýhované interierové dvere, požiarne dvere,masívne exterierové dvere

 • Interiérové dvere

  Interiérové dvere

  - fóliované dvere, laminátové dvere a dýhované dvere - dodávka od 3 do 8 týždňov (12 týždňov) - veľký výber kovaní - MP KOVANIA - záruka podľa platného Obchodného Zákonníka - jednokrídlové dvere a dvojkrídlové dvere prevedenie v rozmeroch podľa príslušných noriem, jednokrídlové dvere v šírkach 60, 70, 80, 90 cm a dvojkrídlové dvere v šírkach 125 a 145cm - zámky obyčajné, na požiadanie dodávka zámku vložkového alebo medziizbového - sklo 4 mm - vnútorná výplň dverí: vystužená papierová voština a u protipožiarnych dverí výlučne lisovaná DTD - kovanie podľa výberu alebo dodávka bez kovania - ku všetkým typom dv...

 • Masívne interiérové dvere

  Masívne interiérové dvere

  Interiérové dvere vyrábame na mieru do rôznych atypických stavebných otvorov. Sú neoddeliteľnou súčasťou bývania a dotvárajú celkový vzhľad interiéru. Z týchto dôvodov je dôležité, aby mali vynikajúce funkčné a taktiež aj estetické vlastnosti. Rozdelenie interiérových dverí: - Podľa spôsobu otvárania: jednokrídlové, dvojkrídlové, posuvné - Podľa druhu drevín: dub, buk, jaseň, smrek, prípadne iné druhy drevín v závislosti od požiadaviek zákazníka. - Farebný odtieň, povrchová úprava a prevedenie interiérových dverí závisí od požiadaviek zákazníka.

 • Lamelové interiérové dvere

  Lamelové interiérové dvere

  Na predelenie obytného priestoru s cieľom ušetrenia priestoru. Lamelové dvere sa vyrábajú ako jednokrídlové alebo dvojkrídlové. Základná zostava dverí LUX Lamela: plastová, v imitácii dreva borovica, svetlý orech, tmavý orech, mahagón, dub, breza, višňa, buk Horný nosník: plastový, farba imitácia dreva borovica, svetlý orech, tmavý orech, mahagón, dub, breza, višňa, buk Bočné lišty: plastové, farba imitácii dreva borovica, svetlý orech, tmavý orech, mahagón, dub, breza, višňa, buk Komponenty: plastové, prispôsobené farbe lamiel Doplnky: Spodné vedenie Okienka: plastové číre alebo so vzorom, farba preiehľadná biela alebo dymová U...

 • Okenné a interiérové dekorácie

  Spoločnosť ponúka široký sortiment okenných a interiérových dekorácií.

 • Pokládka interiérovej dlažby a obkladov

  - Zrealizujeme samostatne pokládku interiérovej dlažby a obkladov Vami dodaného materiálu, alebo z materiálov od našich dodávateľov

 • Kompletné interiérové služby

  Potrebujete zmeniť imidž Vašej kancelárie, pracoviska, predajne a potrebujete to urobiť rýchlo a kvalitne? Ponúkame kompletné interiérové úpravy v krátkom časovom horizonte už do 24 hod. po objednávke! Máte pracovisko a potrebujete presunúť priečky, vymeniť interiérový nábytok, vymeniť podlahovú krytinu, koberce,dlažbu, vymaľovať, inštalatérske práce a iné. Nech sa páči. Môžete sa na nás obrátiť. Cena dohodou po predhádzajúcej obhliadke.

 • Dvere interiérové

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti výroby interiérových dverí.

 • Fasádne a interiérové farby

  Fasádne a interiérové farby zn. Tikkurila ponúkajú širokú škálu dekoratívnych náterových hmôt pre spotrebiteľov a profesionálov pre povrchovú ochranu a dekoráciu. Naša ponuka produktov zahŕňa miešanie: - ??interiérových ??farieb - laky a efekt výrobky - výrobky na drevo v exteriéri - na murivá a na kovové povrchy

 • Interiérové vertikálne žalúzie

  Interiérové vertikálne žalúzie VERTICAL sú klasické interiérové žalúzie a slúžia na zatienenie interiéru. Okrem tejto funkcie sa často používajú ako vizuálne deliaci prvok na oddelenie miestností, kancelárii a pod. a na zatienenie veľkých plôch. Ďalšou výhodou je možnosť zatieniť aj atypické tvary okien resp. stavebných otvorov. Tento typ žalúzie sa vyznačuje precíznym dielenským spracovaním, spoľahlivosťou kvalitných komponentov, širokou škálou farebných a technických vyhotovení, jednoduchou montážou a jednoduchým ovládaním. Spolu s nenáročnou montážou a kvalitným záručným a pozáručným servisom dokážu uspokojiť aj tých najn...

 • Interiérové horizontálne žalúzie ISO SYSTEM

  Interiérové horizontálne žalúzie ISO SYSTEM sú moderným a esteticky vyváženým tieniacim prvkom s retiazkovým ovládaním typu monocomand. Tento populárny typ žalúzie ponúka komfort jednoduchého ovládania, spoľahlivosť kvalitných komponentov a širokú škálu farebných a technických vyhotovení. Spolu s nenáročnou montážou a kvalitným záručným a pozáručným servisom dokážu uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Interiérové videostěny 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.