Pásové brúsky

Pásové brúsky sa prevažne používajú pre úbery materiálov v zle dostupných miestach, pri brúsení kútových zvarov, hrdiel trubiek, zarovnávanie povrchov, obrusovanie odkvapkov a mnoho ďalších špeciálnych aplikácií. Podľa typu je možné používať pásky rozmerov 12,19 mm x 457 mm, 3,6,9,12 x 610 mm, výmena pásu sa vykonáva čiastočným zatlačením ramienka do puzdra čím sa pásik uvoľní a je možné ho vymeniť.


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Výroba a predaj - Pásové píly a pilové pásy SÉRIA H

  Výroba a predaj - Pásové píly a pilové pásy SÉRIA H

  Našim zákazníkom ponúkame kvalitné druhy pásových píl a pílových pásov.

 • Výroba a predaj -Pásové píly a pilové pásy SÉRIA HKB

  Výroba a predaj -Pásové píly a pilové pásy SÉRIA HKB

  NC riadená automatická pásová píla pre delenie plného, profilového materiálu a rúr. Stabilné upnutie zväzku je výhodné najmä pri rezaní vo zväzku.

 • Výroba a predaj - Pásové píly a pilové pásy SÉRIA HFA

  Výroba a predaj - Pásové píly a pilové pásy SÉRIA HFA

  Plnoautomatická pásová píla s NC nastavovaním polohy a kontroly procesu rezania. Kolmosť rezu je monitorovaná unikátnym AMADA systémom merania odchýlky pásu. Možnosť s automatického nastavovania parametrov rezu pre delenie z CNC pamäte.

 • Výroba a predaj - Pásové píly a pilové pásy SÉRIA HK

  Výroba a predaj - Pásové píly a pilové pásy SÉRIA HK

  Pásová píla pre úkosové rezanie profilov, rúr a plného materiálu.

 • Pily pásové a kotoučové

  Pily pásové a kotoučové

  Pásové pily Pedrazzoli pásové pily automatické, poloautomatické a manuální s možností regulovatelného klesání ramene NEWTON a pneumatického svěráku. Pásové pily DoALL široký výběr pásových pil. Horizontální i vertikální, frikční i s naklápěcím ramenem, průmyslové univerzální... Kotoučové pily Pedrazzoli kotoučové pily automatické, poloautomatické a manuální s možností rezání úhlů L 45° P 60° a pily s možností řezání i prostorových úhlů.

 • Výroba a predaj - Pásové píly a pilové pásy SÉRIA SA

  Výroba a predaj - Pásové píly a pilové pásy SÉRIA SA

  Stabilný vysokovýkonný TUBE CUTTER SA 90 automat k beztrieskovému deleniu rúr, bez nepríjemných triesok a bez znečisťovania chladiacej zmesi. Jeden z dvoch kruhových nožov osadených na rotujúcej rezacej hlave pevne pridržuje rúru. žiadne poškodenia tvaru rúry ako aj vonkajších plôch rúry. ideálny je pre tenkostenné rúry do max hrúbky steny 6,2mm. Vysoká presnosť na dĺžke rezu a uhloch. Vysoký rezný výkon pri minimálnych nákladoch na náradie. Vhodný pre pevné-silné materiály: železo, antikor, AL, CU a umelé hmoty atď.

 • Výroba a predaj - Pásové píly a pilové pásy SÉRIA CM

  Výroba a predaj - Pásové píly a pilové pásy SÉRIA CM

  Vysokovýkonná CNC kotúčová píla s posuvom materiálu na šikmej ploche. Plnoautomatický odber rezaných dielov a zbytkov. Väčšie rýchlosť rezu, posuv materiálu je zabezpečené precíznym servoriadením posuvu. Veľmi nepatrný odpad využitím tvrdokovového osadenia rezných platničiek kotúča.

 • Výroba a predaj - Pásové píly a pilové pásy SÉRIA CTB

  Výroba a predaj - Pásové píly a pilové pásy SÉRIA CTB

  CNC-riadená pásová píla pre použitie pilového pásu so zubami s karbidu (Carbide Tipped Band) , produkujúcim viac efektívnejšie a presnejšie rezanie ako je to možné konvečnými bimetalovými pásmi.

 • Výroba a predaj - Pásové píly a pilové pásy SÉRIA VM

  Výroba a predaj - Pásové píly a pilové pásy SÉRIA VM

  Vertikálna pásová píla k precíznemu deleniu materiálu odliatkov, tabúl a výliskov.

 • Výroba a predaj - Pásové píly a pilové pásy SÉRIA HA

  Výroba a predaj - Pásové píly a pilové pásy SÉRIA HA

  Kompaktná a robustná automatická pásová píla pre výrobné prevádzky. Mnohostranne použiteľná pre rezanie plného profilového materiálu a rezanie v zväzkoch.

 • Pásové tenzometrické váhy

  Pásové tenzometrické váhy

  Dovoľujeme si vám ponúknuť: Pásové tenzometrické váhy. Váhy sú určené na kontrolné váženie kusového tovaru v dopravných cestách výrobných liniek. Kus, ktorého hmotnosť nie je v zadanej tolerancii, je vysunutý z pásu. Váhy sú ďalej vybavené optickým snímačom polohy pre detekciu kontrolovaného kusa a pneuválcom pre manipuláciu s nevyhovujúcim kusom.

 • Pasové podavače

  Pasové podavače

  Pasové podavače jsou určeny k dopravě suchých a vlhkých sypkých, zrnitých, granulovaných, kusových a práškových materiálů v horizontálním či šikmém směru. Liší se zejména výkonem a velikostí, konstrukcí a typem pohonu. Kromě běžných materiálů jsou vhodné pro přepravu zejména abrazivních materiálů a pro velké přepravní výkony.

 • Pásové brúsky FLOTT

  Pásové brúsky FLOTT

  Spoločnosť APJ Praha s. r. o. je obchodným zástupcom a autorizovaným predajcom firmy Arnz Flott GmbH Werkzeugmaschinen pre územie Českej republiky a Slovenskej republiky. Dodávame pásové brúsky vysokej kvality s moderným dizajnom a s možnosťou integrovaného odsávania. Šírka brúsneho pásu 75 mm alebo 150 mm, dĺžka pásu 1000 alebo 2000 mm.

 • Pásové píly FLOTT

  Pásové píly FLOTT

  Dodávame širokú škálu robustných a výkonných pásových píl FLOTT určených na náročné nasadenie vo výrobe aj do dielne. Manuálne aj poloautomatické píly FLOTT sú vybavené hydraulickým spúšťaním ramena píly s plynulou reguláciou. Rám píly stabilnej liatinovej konštrukcie. Ponúkame prenosné ručné pásové píly na kov s dvoma rýchlosťami alebo s plynulou reguláciou. Zvláštna ponuka : Univerzálna píla FLOTT KSM 315 M s otočnou hlavou (vľavo/vpravo) na skosené rezy a s 2 rýchlosťami. Rozmer pílového listu : dia 315 mm x 32 mm

 • Zápasové oblečenie

  Zápasové oblečenie

 • Pásové dopravníky

  Pásové dopravníky

  Pásové dopravníky zostavené z hliníkových profilov nachádzajú svoje uplatnenie nie len pri doprave súčastí a polotovarov, ale tiež v celej rade iných priemyslových odvetví. Štandardne sú rozdelené podľa priemerov valca na : - d=50 mm - d=65 mm - d=96 mm. Šírka a dĺžka je podľa potrieb zákazníka. Výška môže byť plynule regulovateľná alebo pevná. Používané pásy sú vo väčšine prípadov z PVC alebo PU. V špeciálnych prípadoch sú použité pásy s unášačmi či klinmi. Ďalej sa rozdeľujú na dopravníky s priamym, alebo centrálnym pohonom. Pohon štandardne obstaráva elektromotor so slimákovou prevodovkou. Pre premenlivú rýchlosť je ...

 • Šraňkovací stroj na pásové pily - 7748

  Šraňkovací stroj na pásové pily - 7748

  Katalogové číslo:7748

 • Pásové svetlíky

  Pásové svetlíky

  Vyrábané najčastejšie ako hliníková montovaná konštrukcia s výplňou platňami Lexan* Thermoclear* Plus.

 • Pásové píly Lissmac

  Pásové píly Lissmac

  Produkty rady MBS sú špeciálne konštruované na rezanie pórobetónu a sú celosvetovo používané na mnohých staveniskách. Dokonalá technológia pásových píl Lissmac je výsledkom praktického výskumu a vývoja. Nové pásové píly MBS HF 755 a MBS GF 756 sú zdokonalené v spracovaní pórobetónových tehál veľkých rozmerov. Práca je jednoduchšia s rôznymi modelmi série MBS, ktoré poskytujú absolútnu presnosť.

 • Pilové pásy pro pásové pily typu Wood-Mizer, Pilous

  Vyrábíme pilové pásy v rozměrech 35 a 38 mm a zubové rozteči 22 a 25 mm. Můžeme Vám dát na výběr ze dvou materiálů a to: ?Ripper37 ?GHS

 • Pásové zavlažovače na malé a stredne veľké plochy

  Potrebujete realizovať závlahu na malej a stredne veľkej ploche? Speedy-Rain je ideálna voľba na závlahu Vašej záhrady, domácich a verejných plôch, športových ihrísk, ale aj pri pestovaní v skleníkoch a pod. Popri malých rozmeroch a nízkej cene obsahuje všetky technické a technologické výhody pásových zavlažovačov väčších sérii: navíjanie PE hadice počas zavlažovania minimálny požadovaný tlak 0,15 Mpa voliteľná rýchlosť navíjania automatické vypnutie zavlažovania po navinutí hadice možnosť pripojenia a ťahania 4-kolesovou parkovou kosačkou

 • Pásové dopravníky -prenosné

  PPD 300, PPD 400, PP 500 Vyrábajú sa v dĺžkach do 10m. Rám tvorí zverenec s oceľových profilov v ktorom je umiestnená poháňacia stanica, vratná stanica, horné dvoj valčekové stolice, dolné jedno valčekové stolice a násypka. Nosným elementom je nekonečný PVC pás s polyamidovými a bavlnenými textilnými vložkami alebo gumotextilný pás.

 • Pásové dopravníky - stacionárne

  PD 300, PD 400, PD500, PD650, PD800, PD1000, PD 1200, PD1400, PD1600 Konštrukčné riešenie stacionárnych dopravníkov navrhujeme priamo podľa aktuálnych potrieb zákazníkov. Dopravníky sú zložené s týchto hlavných častí: - rám - hnacia stanica - vratná stanica - horné valčekové stolice - dolné valčekové stolice - násypka - výspypka - bočné vedenie - stierače - strážne kladky

 • Předřezávací pilové kotouče pro kmenové pásové pily

  Předřezávací pilové kotouče pro kmenové pásové pily

  Předřezávací kotouče odstraňují znečištěnou kůru z kmenů v místě řezu. Pilový pás se méně otupuje a má vyšší životnost.

 • Pásové dopravníky

  PÁSOVÉ DOPRAVNÍKY pro vodorovnou nebo šikmou dopravu sypkých materiálů, výkon 3-70t/hod (100t/hod). Různé šířky, délky a výkony pásových dopravníků. Příklady/typy pásové dopravníky: kluzná plocha rovná nebo žlabová, poloválečková verze nebo válečková. Možné je provedení: pásové dopravníky se synt.nátěrem, v pozinku, nerezu. S PVC pásem, v antistatickém provedení, v provedení s potravinářském provedení s atestem FDA, pásové dopravníky zakrytované, s těsnými postranicemi ... atd.

 • Pásové dopravníky PA

  •Štandardné priame pásové dopravníky rady PA sú vyrábané v šírkach 200-1000 mm a v dĺžkach 1000-6000 mm. •Dopravníky s odlišnými rozmermi, dopravníkové oblúky a pod. môžu byť dodané na želanie. •Rámy dopravníkov sú z hliníkových anodizovaných profilov, ukončovacie diely sú plastové. •Dopravné pásy štandardne z PVC vulkanizačne spojené. •Štandardná pohonná jednotka, motor so šnekovou prevodovkou sú umiestnené na ľavej vonkajšej strane na výstupe. •Podľa želania môže byť dodaný dopravník vybavený pohonnou jednotkou pod dopravným pásom alebo bubnovým motorom v hnacom valci. •Dopravníky môžu byť dodané bez bočníc...

 • Pásové váhy

  Jsou dodávány ve spolupráci s americkou firmou Belt-Way Scales, jedním z největších dodavatelů pásových vah nejen pro severoamerický trh.

 • Bubnové motory pre pásové dopravníky firmy Van der Graaf

  Bubnové motory pre pásové dopravníky firmy Van der Graaf

  Bubnové motory a valce pre pásové a valčekové dopravníky.

 • Rozmítací pásové pily s jednou hlavou

  Rozmítací pásové pily s jednou hlavou

  Klíčem k produktivitě na pilách s vratným pohybem je provést co možná nejméně řezů k vytvoření hranolů a kvádrů pro další pořez na prkna a fošny na vyhraženém zařízení instalovaném v lince za hlavní pilou. K dokompletování naší existující palety „oranžových“ pil jsme nyní zkonstruovali, vyzkoušeli a uvedli na trh novou řadu profesionálních pil pro následný pořez, založenou na osvědčené řadě LT70. Vhodná pro rychlou výrobu paletových přířezů a hranolů. Tyto pily pro následný pořez vám umožní zvýšit produktivitu stávající hlavní pily tím, že se proměna kvádrů či hranolů na prkna nebo fošny bude provádět o...

 • Navrhujeme a vyrábíme pásové dopravníky

  Navrhujeme a vyrábíme pásové dopravníky

  Navrhujeme a vyrábíme pásové dopravníky pro nejrůznější odvětví strojírenství,potravinářskou výrobu, farmaceutický či chemický průmysl. Nabízíme provedení v lakované oceli, nerezové oceli, hliníku či ze speciálních plastických hmot. Máme navíc svou řadu unifikovaných cenově dostupných modulárních dopravníků s šířkou pásu 305, 610 a 915 mm, v délkách od 1000 mm do 8000 mm. Všechny dopravníky mají pohon elektromotory a jsou vybaveny elektronikou podle požadavků zákazníků. Také nabízíme dopravníky válečkové, řetězové a též jako gravitační. Zvláštní specialitou jsou tzv. mikro dopravníky pro mezioperační dopravu malých...

 • Servis rámové pily, pásové kmenové pily, rozmítací pily apod.

  - diagnostika a seřízení výrobních zařízení – rámové pily, pásové kmenové pily, rozmítací pily apod. - revize kmenových pásových pil – úprava pásovnic ( bombírunk ) - servis a seřízení ostřiček rámových a pásových pil na zařízení VOLLMER - diagnostika elektrických částí strojů a zařízení (ovládací mechanismy, elektronika)

 • Ťažké priehradové pásové dopravníky

  Označujú sa napríklad TPD 800 -120, kde 800 je šírka dopravníkového pásu v mm a 120 je vzdialenosť medzi bubnami v metroch. Dopravníky vyrábame v šírkach 500; 650; 800; 1000; 1200 a 1800.

 • Rovnačka pásového plechu QRVP 250 – 5436.

  Rovnačka pásového plechu QRVP 250 – 5436.

  Rovnačka pásového plechu QRVP 250 – 5436. Katalogové číslo: 5436 Typ, parametry: QRVP 250 Výrobce: Šmeral Trnava Rok výroby:1987 Popis: Šířka rovnacího plechu 250 mm Přesnost rovnání 0,2 mm/2000 mm Tloušťka rovnacího plechu 0,8-4 mm Průměr rovnacích válců 80 mm Rychlost rovnání 5-33 m/min Hmotnost 570 kg

 • Výroba a predaj - Pásove dopravníky skupinových obalov

  Výroba a predaj - Pásove dopravníky skupinových obalov

  Pásové dopravníky skupinových obalov s PVC alebo gumeným pásom sú integrované v linkách vyrábajúcich nealkoholické nápoje, pivo, víno, liehoviny, mlieko, kozmetiku, atď. Zabezpečujú dopravu prázdnych a naplnených skupinových obalov (prepravky, kartóny, výrobky zabalené v zmrštiteľnej fólií, ...) medzi jednotlivými strojmi. Stavebnými prvkami dopravníkov je nerezová oceľ a plast, čo ich predurčuje na použitie od suchého prostredia po mokré, od normálneho prostredia po agresívne pri splnení hygienických podmienok, alebo stavebnými prvkami Prierez dopravníkov je tvorený nerezovými bočnicami, ktoré sú vypálené (rezané) vysokopresným laserov...

 • Pásové pily

  Pásové pily

  Kvalita a přesnost po mnoho a mnoho let Litinová vodící kola, elektronicky vyvážená Vedení pilového pásu pod i nad litinovým stolem Ukazatel napnutí pilového pásu Litinový stůl pásové pily, náklopný do 20° Pravítko z šedé litiny

 • Odvíjak pásového materialu LIV 1 t

  Odvíjak pásového materialu LIV 1 t

  lavý, pravý chod, ovládanie zásoby previsu slučky - cez bezdotyk. snímač, max. šírka pásu 350 mm, nosnosť 1 t r.v. 1997, výrobca LIV Slovinsko , Cena a ďalšie informácie na vyžiadanie.

 • Pásové váhy typ PV

  Pásové váhy typ PV

  Pásové váhy slouží k měření prošlého množství materiálu po pásovém dopravníku a zároveň ke zjištění okamžitého výkonu. Jsou standardně vyráběny ve třech typech: PV 1, PV 2 a PV 4.

 • Pásové píly

  Pásové píly

  Pásová píla SCAD 700, je určená na rezanie drevených kmeňov do maximálneho priemeru 700 mm. Je vhodná pre píliarov, remeselníkov, stavbárov alebo stolárov, pre ktorých nie je rozhodujúci výkon, ale kvalita narezanej produkcie a možnosť spracovať guľatinu na mieste ťažby, alebo na mieste spotreby reziva. Malé rozmery a nízka hmotnosť stroja totiž výrazne uľahčujú manipuláciu s pílou a umožňujú jej prepravu na nákladnom prívese za osobným automobilom. Stroj nepotrebuje žiadné základy, takže je možné rezať všade, kde je k dispozícii trojfázová elektroprípojka s ističom 16A. Nastavovanie výšky rezu je ručné, pomocou noniusového kolesa s pre...

 • Pásové závesy

  Pásové závesy

  Oblasť použitia: - vo vymurovaných otvoroch a oceľových konštrukciách, - oddeľovanie priestorov s rôznymi klimatickými podmienkami, - zabránenie prievanu. Vzhľad závesov: - bránové krídlo je tvorené transparentnými (priehľadnými) plastovými pásmi z mäkčeného PVC (v hrúbkach podľa typu prevádzky) , - kotvenie v napraží viacerými spôsobmi, - voliteľné prekrytie jednotlivých pásov podľa typu prevádzky.

 • Modulární pásové dopravníky

  Modulární pásové dopravníky

  Modulárními nazýváme takové dopravníky, které používají modulární pásy různých výrobců (INTALOX ? viz ilustrační foto, BOSH aj.) a jsou určeny pro dopravu kusových materiálů a předmětů širokého použití (manipulační, skladové, mezioperační, automat.linkám, aj.) v různých odvětvích průmyslu. Typy: vodorovné, šikmé, lomené, sklopné, stavitelné, pojízdné, s bočnicemi... Pohon: motory s převodovkou Pásy: dle potřeb zákazníka Provoz: trvalý nebo přerušovaný, v lince nebo samostatně Konstrukce: rám je z ocelového C profilu, kluzné plastové vedení, pohon pomocí ozubených kol, pozinkované konstrukční díly, trup doprav...

 • Speciální pásové dopravníky

  Speciální pásové dopravníky

  Speciální pásové dopravníky jsou dodávány dle zvláštních požadavků zákazníků, např. minimální zastavovací rozměry, naklápění dopravníků aj. Příklady : TYP PD/SK mají minimální zastavovací rozměry v provozní části dopravníku (viz foto) jsou určeny pro dopravu materiálu z málo přístupných míst, úzkých otvorů aj. Pásy: kovové s hustým pletením určeno pro strojírenství (do lisovacích nástrojů, pod lisy, doprava ostrých součástek a odstřižků aj.), sklářský a potravinářský průmysl...

 • Standardní pásové dopravníky

  Standardní pásové dopravníky

  Široký sortiment pásových dopravníků vlastní konstrukce pro dopravu sypkých materiálů i kusových předmětů širokého použití (manipulační, skladové, mezioperační, vynášecí, k výrobní strojům a automat.linkám, aj.). Typy: vodorovné, šikmé, lomené, sklopné, stavitelné, pojízdné, s bočnicemi... Pohon: elektrobubny nebo motory s převodovkou Pásy: PVC (i pro potravinářské účely, antistatické), PU, gumové, kovové, hladké či s hradlami, vlnovci aj. Provoz: trvalý nebo přerušovaný, v lince nebo samostatně Konstrukce: rám je z ocelového C profilu, kluzný plech pozinkovaný nebo z nerez. materiálu, pozinkované konstrukční díl...

 • Pásové dopravníky

  Pásové dopravníky

  Tyto dopravníky jsou vyráběny pro vodorovnou, nebo vzestupnou dopravu, jak sypkých materiálů, tak i kusovou mezioperační dopravu, zboží, nebo komponentů v automobilovém, potravinářském, strojírenském průmyslu a při výrobě třídících a recyklačních linek. Pásový dopravník lze vyrobit s bočnicemi, bez bočnic, s přestavitelným bočním vedením, s násypkou, nebo bez násypky se stavitelným stojanem s kolečky, nebo stabilním, bez koleček. Pás dopravníku může být v provedení - hladký, bez hradítek, nebo s hradítky, drsný s podélným vedením, nebo bez vedení, případně s bočním vlnovcem. Pásy mohou být vyrobeny z /PVC, PU, nebo z gumy, pro v...

 • Pásové váhy

  Pásové váhy

  Tenzometrické váhy určené pro automatické vážení materiálu přepravovaného na pásových dopravnících. Technické údaje Šířka pásu: 400 - 1 600 mm Rozsah vážení: do 2 000 t/hod. Přesnost: do 2 % v závislosti na kvalitě dopravníkového pásu a provozních podmínkách Použití - Pásové dopravníky, mobilní drtiče - Pásové váhy mohou být použity k sledování hmotnosti přepravovaného materiálu, případně k dávkování. Pásová váha sestává z válečkové stolice konstrukčně přizpůsobené dopravníkovému pásu. Konstrukce pásové váhy je osazena většinou dvěmi tenzometrickými snímači. Signál o zatížení, společně s informa...

 • Pásové nakladače

  Pásové nakladače

  S novými nakladači Bobcat rozdíl skutečně poznáte! Nová řada nakladačů Bobcat má zcela nově navrženou kabinu zajišťující mimořádný komfort pro obsluhu, vynikající výkon a výkonější hydrauliku. Nakladače Bobcat dosahují lepší trakce a rychlejších pracovních cyklů. To Vám umožňuje vykonat více práce, navíc lépe a rychleji. Využití více než padesátiletého vedoucího postavení v oblasti designu a konstrukce smykem řízených strojů Bobcat využil a uvedl na trh tuto novou generaci, která definuje nové standardy na trhu kompaktních strojů po celém světě. Stroje Bobcat nové generace nabízí výrazně lepší výhled z kabiny, více prost...

 • Pásové píly - hydraulické automaty

  Pásové píly - hydraulické automaty

  – pily jsou řízeny mikroprocesorovým řídícím systémem s displejem a klávesnicí pro programování funkcí pily. Možnost naprogramování řezné délky a počtu kusů. K zastavení chodu pily dochází v případě docílení nastaveného počtu kusů, nedostatku materiálu, přetržení pásu nebo poruchy s identifikací jejího místa. Pila je vybavena elektrohydraulickým podáváním materiálu do délky 500 mm (možnost násobku podání) s plynule stavitelným mechanickým dorazem s číselníkem přesnosti 0,1 mm a zvýšeným výkonem motoru pilového pásu napájeného frekvenčním měničem pro plynulou regulaci řezné rychlosti.

 • Pásové pily se sloupovým vedením

  Pásové pily se sloupovým vedením

  Rameno pily se posouvá nahoru a dolu pomocí hydraulických válců, jejichž pístnici tvoří chromované vodící sloupy. Pilový pás je oproti ložné ploše svěráku skloněn pod úhlem 3 °. – pracují v cyklu: hydraulické upnutí materiálu, spuštění pilového pásu, provedení řezu, zastavení pilového pásu a výjezd ramene do původní nastavené polohy. Pily jsou standardně vybaveny frekvenčním měničem umožňující plynulou regulaci rychlosti pilového pásu. Tlak pilového pásu do řezu je kontrolován ventilem, který zamezuje přetržení pásu a zvyšuje tak jeho životnost. Plynulé řízení posuvu do řezu se provádí škrtícím ventilem. Opakované ...

 • Rovnačka pásového materiálu RP 251

  Rovnačka pásového materiálu RP 251

  Rovnačka RP 251 slouží k rovnání pásového polotovaru ze svitku před jeho technologickým zpracováním. Nejčastěji se uplatní zařazená do automatické tvářecí linky spolu s odvíjecím zařízením, podavačem, lisem a případně dělícím zařízením. Konkrétní užití rovnačky je vhodné konzultovat přímo s výrobcem.

 • Pásové svetlíky INDU LIGHT

  Pásové svetlíky INDU LIGHT

  Použitie pásových svetlíkov je jedným z najefektívnejších spôsobov ako priviesť slnečné svetlo do bydovy. Vďaka novému tvarovému riešeniu sú pásové svetlíky Luxotherm 4000 vhodné tak pre novostavby ako i sanácie. Luxotherm 4000 sa dodáva v šírke od 1,10 m do 6,0 m a v dĺžke od 2,0 m. Podľa požiadaviek projektu môžu okrem presvetlenia plniť aj iné funkcie ( vetranie, odvod dymu a tepla). Zjednodušila sa montáž priamo na mieste: inovovaný spôsob spájania zabezpečuje vysokú kvalitu konštrukcie. Sedlové pásové svetlíky Luxotherm 2030/2045 sa vyrábajú so sklonom 30 a 45 stupňov, s možnosťou farebnej úpravy krycích profilov práškovými ...

 • Válečkové a pásové dopravníky

  Válečkové a pásové dopravníky

  Oblast použití: Pro vnitropodnikovou dopravu kusových předmětů a zásilek. Uplatňuje se jako jednotlivý nebo integrovaný prvek ve velkých transportních zařízeních k roztřiďování a rozdělování kusových předmětů. Dále také k propojení montážních míst a strojů. - stoupající či klesající pásový dopravník k propojení různých úrovní v budovách - ohleduplná doprava předmětů náchylných k poškození - doprava předmětů a zásilek, které vzhledem ke svému tvaru a povaze není možno dopravovat na válečkových tratích či dopravnících Pásy dopravníků: - Standardně se používá hladký antistatický dopravní pás. - Používa...


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Pásové brúsky 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.