Koncovka PE-40H

Koncovka PE-40H sa používa hlavne pre hlbšie subgingiválne odstraňovanie zubného kameňa. Obzvlášť vhodná je na linguálne plochy rezákov. Odporúčané nastavenie výkonu max 70%.HLS Body s. r. o.
Milan Medňanský
+421 911 / 628 215
ks.ydob-slh@ydob-slh
Zaregistrujte sa už dnes, nájdeme Vám zákazníkov.

Hľadáte zákazníkov?
?
Držiak na dezinfekciu
 • Turbíny BORA

  Svetelná turbína nového designu s rýchlospojkou, s troj-sprayom, tlačítkom, otáčky 310 000 ot./min.

 • Mikromotory MC 2 IR

  Uhlíkový mikromotor bez svetla s vnútorným chladením, otáčky 60 - 40 000 ot./min.

 • Dentálne kompresory EKOM DK 50

  Bezolejový kompresor EKOM radu DK 50 je zdrojom čistého, tlakového, bezolejového vzduchu určeného pre pohon zubolekárskych prístrojov a zariadení. Svojimi parametrami a veľkosťou vzdušníka 5 litrov je vhodný k napájaniu jednej stomatologickej súpravy, alebo zariadení v dentálnych laboratóriách. Vzduch produkovaný bezolejovým kompresorom vytvára vyšší stupeň hygieny a kvality práce zubného lekára a nezaťažuje pracovné prostredie cudzorodými látkami.

 • Dentálne kompresory EKOM DK 50 PLUS

  Bezolejový kompresor EKOM radu DK 50 PLUS je zdrojom čistého, tlakového, bezolejového vzduchu určeného pre pohon zubolekárskych prístrojov a zariadení. Svojimi parametrami a veľkosťou vzdušníka 25 litrov je vhodný k napájaniu jednej stomatologickej súpravy alebo zariadení v dentálnych laboratóriách. Vzduch produkovaný bezolejovým kompresorom vytvára vyšší stupeň hygieny a kvality práce zubného lekára a nezaťažuje pracovné prostredie cudzorodými látkami.

 • Bezolejový kompresor EKOM radu DUO 2V

  Bezolejový kompresor EKOM radu DUO 2V je zdrojom čistého, tlakového, bezolejového vzduchu a zároveň zdrojom podtlaku pre zubolekárske prístroje a zariadenia. Svojimi parametrami a veľkosťou vzdušníka 25 litrov je vhodný k napájaniu jednej alebo dvoch stomatologických súprav, ktorý je vybavený odsávacím blokom. Vzduch produkovaný bezolejovým kompresorom vytvára vyšší stupeň hygieny a kvality práce zubného lekára a nezaťažuje pracovné prostredie cudzorodými látkami. Zariadenie svojim designom je vhodné pre umiestnenie priamo v zubnej ordinácii ako súčasť dentálneho nábytku. V zariadeniach musia kompresor a odsávačka pracovať v prerušovanej prev...

 • Stern Weber S 280TRC

  Stomatologická súprava Stern Weber S280 TRC s možnosťou horného (Continental) i spodného (International) vedenia hadíc Súprava S280 TRC si získa Vašu priazeň okamžite pri prvom dotyku.

 • Stern Weber S 300

  Séria S je rada stomatologických súprav, kde súprava je zavesená na pľuvadlovom bloku a pohyby kresla pacienta a súpravy sú synchronizované – tzv. nesená súprava. Zubný lekár tak môže ťažiť z výhod konštantného nastavenia polohy kresla a pľuvadlovej časti, čo umožňuje ošetrovanie neobmedzene v plnom rozsahu polôh kresla pacienta s asistentom alebo bez asistenta.

 • LM ProPower UltraLED

  Netradičný LED svetelný ultrazvukový prístroj! Štyri užitočné funkcie: 1. Diagnostické LED svetlo 2. Ultrazvukové vibrácie s vodou 3. Suchý režim bez vody 4. Výplachový režim bez vibrácií - Regulácia vody priamo na násadci - Automatizovaná čistiaca funkcia sa aktivuje stlačením jediného tlačítka - Autoklávovateľný násadec

 • Záchovná stomatológia

  Ručné nástroje od fínskej spoločnosti LM Instruments s viac ako 40-ročnou tradíciou patria medzi svetovú špičku vo vývoji, ergonómii a dizajne, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou, úžitkovými vlastnosťami a životnosťou.

 • Apex lokátor

  ADAPTÍVNY APEX LOKÁTOR je dentálny prístroj určený na elektronické meranie dĺžky koreňového kanálika a rozhodnutie o jeho spracovaní a utesnení (uzatvorení).

 • Koncovka PE-31

  Koncovka PE-31 sa používa pre supragingiválne odstraňovanie zubného kameňa linguálne, bukálne a aproximálne. Doporučené pre odstránenie hrubých nánosov kameňa. Odporúčané nastavenie výkonu 70%.

 • Koncovka PE-37L

  Koncovka PE-37L má rovnaký tvar ako koncovka PE-37, ale špička koncovky je zahnutá vľavo, čo umožňuje lepší prístup k postihnutej furkácii. Je to univerzálna koncovka pre subgingiválne a jemné supragingiválne odstraňovanie zubného kameňa, scaling furkačných defektov a odstraňovanie pigmentácií. Odporúčané nastavenie výkonu max 70%.

 • Koncovka PE-41AF

  Koncovka PE-41AF sa používa pre linguálne, bukálne, aproximálne supragingiválne odstraňovanie zubného kameňa a pre odstraňovanie previsov. Odporúčané nastavenie výkonu max 70%.

 • Koncovka PE-38L

  Koncovka PE-38L je určená pre subgingiválne odstraňovanie zubného kameňa z linguálnej a bukálnej strany a scaling furkácií. Je tiež vhodná pre jemné supragingiválne odstraňovanie zubného kameňa a pigmentácií. Pre lepší prístup k furkáciám je koncovka vyhnutá doľava. Odporúčané nastavenie výkonu max 70%.

?
Zásobník na papierové utierky, vrátane 12 balení utierok
Zásobník na papierové utierky, vrátane 12 balení utierok
www.prefirmu.sk

X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Koncovka PE-40H 2004 - 2021 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.