Hľadáte zákazníkov?Pokračovať

Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Vnútroštátna autobusová doprava

Využite nami ponúkané prepravné služby počas vašich ciest za kultúrnymi a historickými pamiatkami Slovenska a spoznávaním jeho krás, hradov, zámkov, kúpeľov ako aj na:

- Školské výlety
- Kultúrne a spoločenské podujati
- Podnikové konferencie
- Lyžiarske zájazdy a iné...


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Audoprava do 3.5t medzinárodná / vnútroštátna

  Audoprava do 3.5t medzinárodná / vnútroštátna

  Ponúkame prepravu do 3.5t Po celej Európe

 • Vnútroštátna doprava

  Vnútroštátna doprava

  Našim cieľom je poskytovanie kvalitnej vnútroštátnej aj medzinárodnej nákladnej dopravy vozidlami do 3,5t. Disponujeme vozidlami značky Peugeot Boxer L4H3 a plachtovými dodavkami 8 pal. a 10pal. s úžitkovou hmotnosťou 1300kg .

 • Vnútroštátna preprava tovaru do 3,5t a osôb (8)

  Vnútroštátna preprava tovaru do 3,5t a osôb (8)

  Vnútroštátna preprava tovaru do 3,5t a osôb (max 8). Vozový park : VolksWagen Crafter Plachta - rozmery: dĺžka 4m, šírka 1,95m výška 2m, nosnosť max 1,5t ale zvládne viac :-) Fiat Ducato - 8 miest, (9) vrátane šoféra, možnosť ale aj na paletový tovar, rozmery : dlžka 2,95m šírka 1,50m výška 1,80m cca 3-4 palety. Cena prepravy závisí od trasy ale základná cena je 0,60€ na km. Raz do mesiaca smer IT Bologna je Ducato prázdne, ak by bol záujem o využitie trasy neváhajte kontaktovať :-)

 • vnútroštátna a medzinárodná preprava

  vnútroštátna a medzinárodná preprava

  Touto formou by sme Vám chceli ponúknuť naše dopravné služby. Zabezpečujeme dopravu firmám v rámci celej EU vlastnými vozidlami alebo zazmluvnenými dopravcami. Ak už aj máte dopravnú spoločnosť alebo dopravcu, ktorý Vám prepravu rieši v rámci porovnania cien nás neváhajte kontaktovať. Veď tým nič nestratíte, ale možno získate :) Za Vaše ponuky vopred ďakujeme.

 • Vnútroštátna a medzinárodná nákladná automobilová doprava

  Vnútroštátna a medzinárodná nákladná automobilová doprava je hlavnou náplňou činnosti spoločnosti Flashtrans s.r.o, Košice. V rámci zabezpečovania prepravy tovaru je samozrejmosťou aj uzavreté poistenie zodpovednosti cestného dopravcu vo výške 1 mil. Sk a okamžité lokalizovanie našich áut pri vykonávaní prepravy. Okrem dlhoročnej praxe vám môžeme ponúknuť predovšetkým: solídnosť, spoľahlivosť, ochotu, rýchlosť a nízke ceny.

 • Vnútroštátna doprava, sťahovanie

  Ponúkam sťahovanie, prepravu elektrospotrebičov a nábytku s možnosťou montáže priamo u Vás doma. Vnútroštátnu prepravu v rámci celého Slovenska po vzájomnej dohode. Termín prepravy je možný v pracovné dni v skorých ranných, prípadne večerných hodinách plus sobota. Po vzájomnej dohode možnosť prepravy aj v pracovné dni. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na uvedenej e-mailovej adrese alebo formou sms na tel. č. a obratom sa Vám ozvem. Na termíne a cene sa dá vždy dohodnúť. Preprava je realizovaná vozidlom Mercedes Sprinter 313 s uzavretou pevnou nadstavbou a hydraolickou plošinou s nosnosťou 500kg. Rozmer ložnej plochy 3,5 x 2,1 x 2,1.

 • Vnútroštátna preprava do 3,5 tony

  Dobrý deň, zameriavame sa na vnútroštátnu nákladnú cestnú dopravu do 3,5 tony v rámci celej SR pre firmy ale aj súkromné osoby. Ďalej ponúkame profesionálne sťahovacie služby a vypratávanie priestorov. Disponujeme osvedčením o poistení dopravcu na všetky prepravované veci, vykladku, nákladku a sťahovanie do výšky 100 000,-€ V prípade záujmu o naše služby nás neváhajte kontaktovať v prípade dlhodobej spolupráce zvýhodnená cena.

 • Nákladná vnútroštátna autodoprava Tatra 815 Hydraulicka ruka.

  Nákladná vnútroštátna autodoprava Tatra 815 Hydraulicka ruka.

  Ponúkam služby nákladným autom s podvozkom 6x6, s hydraulickou rukou.Prevážam UNI bunky, lodný kontajner, stavebný materiál.Valník dĺžka korby 5m,hydraulická ruka dva výsuvy, dosah 8m, zdvih do 5ton.Viem ponúknuť auto na stavby, turnusy.Prenajímam aj rúrkové lešenie.

 • Vnútroštátna a medzinárodná autobusová a mikrobusová doprava

  Vnútroštátna a medzinárodná autobusová a mikrobusová doprava

  Zabezpečujeme vnútroštátnu a medzinárodnú autobusovú a mikrobusovú dopravu určenú pre rôzne kultúrne, spoločenské a športové organizácie, školy, školské výlety, materské školy, lyžiarske zájazdy a pod. Spolupracujeme s cestovnými kanceláriami a rôznymi agentúrami. Zabezpečujeme pravidelnú osobitnú prepravu ľudí do zamestnania na základe zmluvy s ich zamestnávateľom.

 • Doprava - vnútroštátna nákladná

  Doprava - vnútroštátna nákladná

  Nákladná vnútroštátna cestná doprava, sprostredkovanie v oblasti dopravy, manipulácia s nákladom.

 • Medzinárodná a vnútroštátna preprava

  Medzinárodná a vnútroštátna preprava

  Medzinárodná a vnútroštátna preprava / doprava do 3,5 T. Iveco Daily 2016 ložná plocha 10m2 nosnosť 1,5 tony

 • Vnútroštátna preprava

  Ponúkame prepravu čohokoľvek na celom území Slovenska (Slovenskej republiky) do 24 hodín od prijatia objednávky. Ponuka zahŕňa aj zásobovanie obchodov, veľkoobchodov a rozvoz pre e-shopy.

 • Vnútroštátna preprava tovaru

  Vnútroštátna preprava tovaru

  Ponúkam vnútroštátnu prepravu tovaru skriňovým nakladným autom MAN Tgl 12.240 s hydraulickým čelom vzadu(1500kg). Rozmery ložnej plochy 7,3m x 2,45m x 2,35m 18 europaliet (d x š x v) Auto má užitočnú hmotnosť 5,8t.

 • Vnútroštátna preprava

  Vnútroštátna preprava

  Ponúkam vnútroštátnu prepravu tovaru skriňovým nákladným autom MAN Tgl 12.240 s hydraulickým čelom vzadu(1500kg). Rozmery ložnej plochy 7,3m x 2,45m x 2,35m 18 europaliet (d x š x v) Auto má užitočnú hmotnosť 5,8t.

 • Vnútroštátna preprava

  Dodacia lehota pri vnútroštátnych prepravách začína plynúť o 18. hodine v deň prevzatia zásielky a predstavuje: a.) 24 hodín : štandardná dodacia lehota b.) zvláštna dodacia lehota TOPTIME dopoludňajšie doručenie do 12:00 c.) zvláštna dodacia lehota TOP-PRIVAT - večerné doručovanie v čase 16.00- 20.00 hodín d.) zvláštna dodacia lehota TOP-WEEKEND - sobotné doručovanie do 13.00 hodín

 • Vnútroštátna doprava

 • Vnútroštátna doprava

  Ponúkame prepravu tovaru v rámci slovenska s vozidlami do 3,5t

 • Doprava do 3.5t (Vnútroštátna/medzinárodná)

  Doprava do 3.5t (Vnútroštátna/medzinárodná)

  Ponukam prepravu do 3.5t vramci Slovenska a EU.Dlhodobé aj jednorázové zákazky. Dodávka Citroen jumper 2014 6m. Viac info: Email alebo SMS

 • Nákladná vnútroštátna a medzinárodná kamiónová doprava sklápacími návesmi

  Technické zázemie Náš vozový park tvoria vozidlá značky MAN, CASE, TATRA, AVIA ktoré spĺňajú všetky kritériá Európskej únie. Tieto sú pravidelne kontrolované a udržiavané vo výbornom technickom stave.

 • Medzinárodná a vnútroštátna nákladná doprava a špedícia

  Medzinárodná a vnútroštátna nákladná doprava a špedícia BUBO TRANS s.r.o. pomáha svojim klientom prepraviť tovar v najkratšom možnom termíne a to v rámci celej Európskej Únie. Riešime časovo najkritickejšie prepravy, ktoré musia byť prepravené expresne rýchlo. Medzi naše prvoradé ciele patrí zabezpečiť maximálnu spokojnosť klientov, poskytovaním profesionálnych dopravných a špedičných služieb v rámci celej Európy Prepravy poskytujeme vlastnými vozidlami aj špedičnými vozidlami našich partnerov, pričom vám šetríme čas a vaše peniaze nakoľko vám pristavíme najbližšie voľné vozidlo kde nemáte zahrnuté zbytočné prázdne kilometre ...

 • Medzinárodná a vnútroštátna špedícia

  Zabezpečuje exportné a podľa potreby aj importné vyťaženie externých dopravcov, ktorí sa podieľajú na realizovaní prepráv pre obchodných partnerov spoločnosti TNAD, a.s.

 • Medzinárodná a vnútroštátna kamiónová doprava

  Dopravu vykonávajú spoľahliví a profesionálne zdatní vodiči pod vedením skúsených a jazykovo vybavených dispečerov do všetkých štátov Európy.

 • Medzinárodná a vnútroštátna doprava

  Naša spoločnosť dlhodobo vykonáva prepravy tovaru po celom území Slovenskej republiky. Počas našej spolupráce sa môžete presvedčiť o našich profesionálnych službách. Dbáme na to, aby boli Vaše požiadavky vždy splnené.

 • Medzinárodná a vnútroštátna doprava

  - špedícia - zberné služby

 • Medzinárodná a vnútroštátna doprava

  poskytujeme služby cv oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej dopravy prepravujeme tovar od 1-24.000 kg preprava tovaru formou dokládky preprava chladiarenskými a izotermickými vozidlami preprava tovaru ADR pripoisťovanie zásielok hovoríme maďarsky,anglicky

 • Vnútroštátna doprava do 3,5t

  - vnútroštátna doprava do 3,5t

 • Vnútroštátna nákladna preprava tovaru, kuriérske a logistické služby

  Svoje SLUŽBY poskytuje v rámci vnútroštátnej nákladnej prepravy tovaru, kuriérskych a logistických služieb: Celovozová preprava - vnútroštátne priame prepravy alebo dokládky Paletová preprava - vnútroštátna preprava paletových zásielok Balíková preprava - vnútroštátna preprava balíkov a kusových zásielok Kuriérske služby Logistika - logistické služby na mieru, skladovanie Špedícia

 • Vnútroštátna a medzinárodná doprava realizovaná dodávkou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

  ponúkam služby spoľahlivého dopravcu pre menšie prepravy, s dlhoročnými skúsenosťami vodiča nákladnej cestnej dopravy a výbornou znalosťou európskej cestnej siete, ktorého referenciou je nulová nehodovosť a zodpovedný prístup k práci.

 • Vnútroštátna a medzinárodná preprava tovaru

  Pre zabezpečenie spoľahlivej, včasnej a bezpečnej prepravy tovaru sme vynovili vozový park nákladných vozidiel. V súčastnosti zabezpečujeme vnútroštátnu a medzinárodnú prepravu tovaru vozidlami Volvo (6 ton a 9 ton), Mercedes (25 ton), Peugeot (1,5 tony) po celej Európe. Sme schopní zabezpečiť všetky druhy prepráv na požadovanej úrovni s poistením tovaru a rizík pri preprave tovaru v rámci vnútroštátnej dopravy a podľa dohôd CMR.

 • Vnútroštátna a zahraničná preprava

  Našu službu využijete hlavne pri nasledujúcich príležitostiach: * letiskový transfer * firemná preprava * servis pre hotely a reštaurácie * vínne cesty * prenájom vozidla s vodičom * rodinné výlety * svadobný servis * preprava na kultúrne a športové podujatia * kuriérska služba

 • Vnútroštátna preprava

  Vnútroštátna preprava zásielok s doručením do 24 hodín kamkoľvek v rámci Slovenskej republiky.

 • Vnútroštátna a medzinárodná expresná doprava

  Autodoprava DRG-TRADE s.r.o. poskytuje vnúštroštátnu a medzinárodnu expresnú dopravu v oblasti prepravovacích služieb, sťahovania a extérnou výpomocou kuriérskym firmám. Na služby využívame automobil Peugeot Boxer, čím ponúkame výhody rýchlosti a flexibility vybavenia prepravy.

 • Medzinárodná a vnútroštátna doprava

  - odťahová služba, špedícia, šťahovanie

 • Doprava vnútroštátna, medzinárodná

  Doprava vnútroštátna, medzinárodná

  Poskytovaná vlastnými vozidlami so špeciálnou úpravou ložného priestoru – zaistenie tovaru zabudovanými pásmi vo vzdialenosti každých 80 cm.

 • Medzinárodná a vnútroštátna cestná kamiónová doprava

  Prostredníctvom deviatich vlastných vozidiel renomovaných značiek VOLVO realizuje firma medzinárodnú a vnútroštátnu prepravu tovarov podľa individuálnych potrieb zákazníka medzi štátmi Európskej únie, ale predovšetkým zo Slovenska do Španielska, Francúzska, Talianska, Belgicka, Holandska a i. Snahou firmy Agroservice je profesionálny prístup ku konkrétnym prepravným úlohám. Cieľom všetkých zamestnancov firmy je plniť svoje úlohy k úplnej spokojnosti našich zákazníkov.

 • Vnútroštátna a zahraničná preprava osôb

  - 54 miestne a 45 miestne autobusy - 15 miestnym mikrobusom a 9-miestnymi dodávkami

 • Vnútroštátna cestná nákladná doprava od 80 kg – 24 ton

  - firma poskytuje služby v oblasti vnútroštátnej nákladnej dopravy

 • Doprava - Nákladná autodoprava vnútroštátna

  Doprava - Nákladná autodoprava vnútroštátna

  Našim zákazníkom ponúkame vnútroštátnu nákladnú dopravu.

 • Vnútroštátna nákladná preprava

  Vnútroštátna nákladná preprava

  Využitie našich nákladných vozidiel je široké a univerzálne, od dopravy valníkom, či sklápacími vozidlami na prepravu sypkých alebo paletovaných materiálov až po zakryté vozidlá pre univerzálne prepravy tovaru. Pre jednoduchú a rýchlu manipuláciu je možné využiť žeriav - hydraulickú ruku na automobile MERCEDES ATEGO 1823. Skriňový FIAT ducato maxi Valník IVECO Sklápač MERCEDES Sklápač TATRA 815 Sklápač LIAZ 110 Naša spoločnosť vykonáva prepravy regionálneho charakteru v tuzemsku, ale aj dopravy do zahraničia. Máte malý či veľký náklad - Kontaktujte nás!!!

 • Vnútroštátna a medzinárodná autobusová preprava osôb

  Vnútroštátna a medzinárodná autobusová preprava osôb

  Poskytujeme vnútroštátne a medzinárodné prepravy osôb komfortnými klimatizovanými autobusmi s maximálnym vybavením pre pohodlie počas jazdy a ponúkame: - flexibilné riešenie rozmanitého spektra prepravných požiadaviek každého klienta na nepravidelnú, či zazmluvnenú autobusovú prepravu. Medzi tie najčastejšie patrí: - krátke či dlhé transfery pre firemné akcie, školenia, konferencie, promo akcie a eventy - hromadné prepravy školských akcií, divadiel, lyžiarskych kurzov, múzeí, výletov, exkurzií, teraz s výhodnou zľavou pre 44 až 49 miest - dopravu športových klubov na podujatia, turnaje, nadšencov turizmu, poznávacie zájazdy, teraz s...

 • Vnútroštátna a medzištátna preprava do 3,5t

  Vnútroštátna a medzištátna preprava do 3,5t

  Špecializujeme sa na vnútroštátnu a medzištátnu prepravu do 3,5t Hlavne - Slovensko - Maďarsko - Českú republiku - Poľsko - Rumusko - Bulharsko - Chorvátsko - Srbsko - Slovinsko Cena zavisí od hmotnosti a od ložnej plochy.

 • Vnútroštátna a medzinárodná autobusová doprava klimatizovaným minibusom

  Vnútroštátna a medzinárodná autobusová doprava klimatizovaným minibusom

  Iveco bus:26 miest , klimatizovany ,DVD , TV Mercedes: 20 miest, klimatizovaný, DVD, TV Renault MASTER: 15 miest, klimatizovaný, DVD, TV Renault TRAFIC: 8 miest, klimatizovaný,DVD, TV

 • Medzinárodná a vnútroštátna autodoprava

  - Logistika - Zasielateľstvo - Komplexné colno - deklaračné aktivity Firma je spoločnosť zameraná službou na colno-deklaračné aktivity pre import, export a tranzit, vrátane colného poradenstva.Firma Vám ponúka kvalifikovaných expertov, ktorí detailne poznajú všetky aktuálne pravidlá určujúce obchodovanie v rámci Európskej únie i najaktuálnejšie zmeny ovplyvňujúce obchodnú výmenu medzi EU a tretími krajinami. Firma Vám okrem prepravných služieb ponúka široké portfólio kvalifikovaných colných služieb a spracovanie INTRASTAT hlásení. Colné služby poskytujeme v režimoch: - IMPORT - colný režim voľný obeh“, aktívny a pasívny ...

 • Vnútroštátna a medzinárodná preprava osôb minibusmi

  Vnútroštátna a medzinárodná preprava osôb minibusmi VW Multivan, Ford Transit, Renault Master, Peugeot Boxer, Mercedes Benz Sprinter, autobusmi Iveco Irisbus, MAN Celeris C1 a Bova Magiq.

 • Doprava - Vnútroštátna doprava

  Doprava - Vnútroštátna doprava

  Ponúkame dopravu do 3,5t skriň. voz. 13m3

 • Medzinárodná a vnútroštátna preprava

  Medzinárodná a vnútroštátna preprava

  Naše prepravné destinácie: Nemecko, Rakúsko, Benelux. Disponujeme nasledovným vozovým parkom: Valníkové návesy kapacita 33 europaliet, nosnosť 24 t bočnicová rolovačka, bezbočnicová trojstranná rolovačka (tautleiner), bezbočnicová trojstranná rolovačka (mega). Chladiarenské návesy určené na prepravu tovaru s regulovanou teplotou: kapacita 33 europaliet, nosnosť 24t, kapacita 66 europaliet, nosnosť 22t (doppelstock).

 • Vnútroštátna zberná služba

  Zvoz a následný rozvoz zásielok vykonávaný vlastným vozovým parkom s doručením do 24 hodín v rámci SR. Preprava bežného priemyselného a spotrebného tovaru (aj nebezpečného tovaru podľa Dohody ADR) - paletové aj kusové zásielky.

 • Medzinárodná a vnútroštátna nepravidelná autobusová doprava

  Firma pôsobí na trhu dopravcov od roku 2000. V zastúpení majiteľom Vladimírom Sovičom s 20-ročnými skúsenosťami v autobusovej doprave má na konte veľké množstvo spokojných cestujúcich i obchodných partnerov. Ponúkame: •prepravu pre cestovné kancelárie •letiskové transfery •zahraničné zájazdy na nákupy do Poľska, Česka, Maďarska, Rakúska •prepravu pre firmy, školy, športové kluby •zmluvnú zamestnaneckú dopravu •prepravu na súkromné akcie (svadby, pohreby, oslavy,...) Maximálne sa snažíme vyjsť v ústrety želaniam a potrebám našich klientov. Veríme preto, že budete so službami našej spoločnosti spokojní, a tešíme sa n...

 • Vnútroštátna nákladná doprava

  Ponúkam dopravné služby na nákladných vozidlách do 6 t. v rámci Slovenska, ale aj blízke zahraničie.

 • Vnútroštátna a medzinárodná preprava do 1,4t

  - Kilometrovné sa počíta z Veľkého Krtíša - medzinárodná preprava(EU, ČR, H, PL, )

Je Vašim cieľom viac spokojných zákazníkov?

Je Vašim cieľom viac spokojných zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Vnútroštátna autobusová doprava 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.