Výstavba drevených domov

Výstavba drevených domov

výstavba drevených domov


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.

 • Výstavba a rekonštrukcie interieru

  Výstavba a rekonštrukcie interieru

  Spoločnosť 3P BUILD s.r.o. ponúka kompletné rekonštrukcie a novovzniknuté navrhnuté interieri pre naších zákazníkov počnúc konzultaciou ,návrhom vizualizácie až po samotnú realizáciu .

 • Výstavba rodinných domov

  Výstavba rodinných domov

  Realizujeme výstavby rodinných domov Zamkove dlažby Zateplenia rodinných domov Realizuje aj strechy Vsakovacky V podstate všetky veci okolo vašej stavby

 • Výstavba rodinných domov

  Výstavba rodinných domov

  Potrebujete zrealizovať stavbu Vášho rodinného domu ? Naša spoločnosť, stavia kvalitné murované a montované domy z certifikovaných materiálov. Naprojektujeme a zrealizujeme Vám vysnívaný dom podľa Vašich predstáv. Výstavbu realizujeme do štádia: – hrubá stavba – holodom – dom na kľúč 1. Zabezpečíme Vám výstavbu rodinného domu na kľúč za cenu garantovanú počas celej výstavby. 2. Zhotovíme a zrealizujeme Vám projekt podľa vašich predstáv od úvodnej konzultácie až po finálne dielo. 3. Vybavíme za Vás stavebné povolenie.

 • Výstavba rod. domov,Murované stavby,Zateplovanie domov

  Ponúkame zatepľovanie rod. domov s dodaním lešenia a materiálu za bezkonkurenčné ceny možnosť čerpania dotácií v rámci obnovy.Taktiež zabezpečujeme výmenu okien.

 • Výstavba rod. domov,Murované stavby,Zateplovanie domov

  Výstavba rod. domov,Murované stavby,Zateplovanie domov

  Stavebná firma ponúka výstavbu rod. domov, zatepľovanie domov a budov, požičanie lešenia

 • Výstavba RD alebo rekonštrukcie

  Výstavba RD alebo rekonštrukcie

  Radi by sme Vás oslovili s ponukou vypracovať Vám cenovú ponuku na výstavbu vášho rodinného domu alebo zrealizovali rekonštrukciu interiéru Vášho bytu, či rodinného domu. Máme skúsenosti s výstavbou RD na kľúč ako i s kompletnou rekonštrukciou bytu na kľúč (výmena rozvodov vody, kanalizácie, plynu, elektriky, kúrenia, búracie práce, vývoz sute, obklady, dlažby, sadrokartóny, montáž sanity a maliarske práce). Zašlite nám Váš rozpočet (výkaz výmer), ktorý Vám naceníme prípadne sa dohodneme na obhliadke. Bratislava + 30 km.

 • Pozberové spracovanie obilia výstavba

  Pozberové spracovanie obilia výstavba

  čističky obilia typov JCM a JCC. Vyrábame a dodávame čističky a pred čističky pre poľnohospodárske plodiny na ich rôzne využitie a spracovanie. Podľa druhu plodiny vymeniteľné sitá. Nahradzujú sa za staršie a menej výkonné typy čističiek, idú zabudovať do vašej stávajúcej technológie bez problémov,alebo sa postaví nová podľa Vašich možností. čistička typu PVT 1000 / JCM/ na obrázku: Čistenie po sitách s následným vzduchovým čistením. Výkon tejto čističky je pri predčistení - 40 t/hod. Výkon priemyselné čistenie - 20t/hod. Výkon pri čistení pšenice - 10t/hod. čistenie je na úrovni 98% čisto...

 • Výstavba pivníc a drevených domčekov

  Výstavba pivníc a drevených domčekov

  Ponúkam výstavbu pivnice + drevený domček nad pivnicou

 • Výstavba domu na kľúč

  Naša spoločnosť je schopná vybaviť a zariadiť Stavebné konania, územne konanie, projekt, cesta, odpad, kanal. Teda sme schopny uskutočnovať aj prípravné prace a projekčné prace v spolupráci s Projektantom zapísaným v danom odbore.

 • Výstavba domov

  Výstavba domov

  Realizujeme výstavbu domov.

 • Výstavba rodinných domov

  Výstavba rodinných domov

  Stavebná spoločnosť ponuka stavebne práce vrátania materiálu : - Murivo z debniacich tvárnic - Murivo nosné + Priečky - Vnútorná omietka sien - Mazanina betónu podkladaný betón - Výstuž mazanín z betónov zváraných KARI sieti

 • Výstavba domov, stavebné práce

  Výstavba domov, stavebné práce

  Ponúkame služby výstavby rodinných domov a drobných stavieb. Základy, hrubú stavbu, holodom ale i dom na kľúč. Ak projektovú dokumentáciu nemáte, nevadí. Radi Vám pomôžeme aj s projektom stavby

 • Výstavba rodinných domov a garáže

  Výstavba rodinných domov a garáže

  Realizácia Galanta parkovisko zámková dlažba

 • Výstavba, kanalizačne Domové pripojenie

  Výstavba domov, pokládka zámkovej dlažby, výstavby garáže

 • Výstavba, kanalizačne Domové pripojenie

  Zrealizujeme pokládka zámkovej dlažby obrubníky výkopové práce navozenie makadamu hutnenie dodávka materiálu

 • Výstavba, kanalizačne Domové pripojenie

  Zrealizujeme kanalizačné prípojky mamerialim výkopom montáž sasip nutnenim

 • Výstavba a rekonštrukcia bez starosti

  Výstavba a rekonštrukcia bez starosti

  Snívate o vlastnom dome? - nájdeme pre Vás pozemok podľa vášho želania - vypracujeme komplet projekt pre výstavbu - vybavíme za vás potrebne povolenia a všetky papierovačky - projekt zrealizujeme podľa vášho zadania - budeme s Vami až po kolaudáciu vašej nehnuteľnosti Výhody? - Šetrime Váš čas a starosti - Ste počas celej realizácie informovaný o každom kroku - Výstavbu si viete pozrieť a kontrolovať počas realizácie - Nasťahujete sa do hotovej nehnuteľnosti - Všetku byrokraciu riešime za Vás - Záruku na nehnuteľnosť mate 5rokov od odovzdania

 • Výstavba a rekonštrukcie RD a bytov

  Výstavba a rekonštrukcie RD a bytov

  Sme skupina SZČO zameriavajúca sa na výstavbu a rekonštrukcie RD a bytov, kompletné zatepľovacie práce,maliarské práce a pokládky zámkovych dlažieb všetkého druhu. Spokojnosť nášho zákazníka je u Nás na prvom mieste a preto všetky práce vykonávame spoľahlivo, v najvyššej kvalite a v dohodnutom termíne. Ukážky naších prác si môžte pozrieť v referenciach Tešime sa na  spoluprácu s Vami !

 • Kompletná výstavba bazénov od poradenstva, realizáciu a dlhodobú starostlivosť - bazén na kľúč

  Kompletná výstavba bazénov od poradenstva, realizáciu a dlhodobú starostlivosť - bazén na kľúč

  Bazén na kľúč. Poradíme Vám, navrhneme a zrealizujeme Vám Váš vysnívaný bazén v spolupráci so záhradným architektom pre vonkajšie bazény, prípadne vnútorné bazény s interierovým dizajnérom, tiež Vám zabezpečíme úpravu okolia ako zatrávnenie alebo pokládku dlažieb,prekrytie bazénov. Rekonštrukcie, dlhodobý servis bazénov.

 • Výstavba drevodomov, striech, prístreškov a terás

  Výstavba drevodomov, striech, prístreškov a terás

  Venujeme sa výstavbe drevodomov, striech a prístreškov po celom západnom a strednom Slovensku. Robíme aj rekonštrukcie starých striech, výstavbu krovov aj výmenu strešnej krytiny.

 • Výstavba rodinných, bytových domov, priemyselných hál a polyfunkčných objektov

  Výstavba rodinných, bytových domov, priemyselných hál a polyfunkčných objektov

  Sme stavebná spoločnosť SLOVSTAV GROUP - murári, inžinieri, strojníci, maliari, obkladači, tesári, klampiari, elektrikári, vodinštalatéri. Staviame hrubé stavby, holodomy, stavby na kľúč. Rekonštruujeme a obnovujeme staršie objekty. Realizujeme výstavbu rodinných domov, bytových domov, priemyselných hál i polyfunkčných objektov. Disponujeme schopnými a šikovnými pracovníkmi a cennými skúsenosťami, ktoré pri každom projekte zúžitkujeme a zároveň vycibríme.

 • Výstavba domov a rekonštrukcie

  Výstavba rodinných domov na kľúč, rekonštrukcie budov, domov, bytov. Žiadajte cenovú kalkuláciu pre rekonštrukcie. Komplexná stavebná činnosť.

 • Suchá výstavba

  Suchá výstavba

  Sadrokartón je ideálny materiál pri vytváraní interiérov, rekonštrukcií bytov alebo rodinných domov. Sadrokartónové dosky sú určené na montáž priečok, stropných podhľadov, predsadených stien suchých omietok alebo podláh.

 • Výstavba drevodomov, striech, prístreškov a terás

  Výstavba drevodomov, striech, prístreškov a terás

  Venujeme sa výstavbe drevodomov,striech a prístreškov po celom západnom a strednom Slovensku. Robíme aj rekonštrukcie starých striech, výstavbu krovov aj výmenu strešnej krytiny.

 • Výstavba rodinných domov

  Výstavba rodinných domov

  Realizácia stavieb

 • Výstavba rodinných domov

  - Kompletnú realizáciu stavieb na kľúč - Výstavbu rodinných domov - Dodávku a montáž nízkoenergetických domov - Prestavby a rekonštrukcie kancelárskych priestorov, domov a bytov - Menšie a väčšie stavebné úpravy - Výkopové práce - Zatepľovanie budov a objektov plastovým obkladom - Pokládky dlažieb a obkladov - Realizáciu sadrokartónových systémov - Komplexnú stavebná činnosť - Kompletnú dodávku a výmenu plastových plotov - Elektroinštalácie - Dodávka a montáž vykurovacích telies novej generácie - UFO žiarice s 50% úsporou nákladov oproti iným vykurovacím systémom.

 • Výstavba rodinných domov

  Výstavba rodinných domov

  Naša spoločnosť ponúka výstavbu rodinných domov na kľuč,zateplenie,tesárske práce a realizácia striech za bezkonkurenčné ceny výstavba po celom Slovensku

 • Výstavba rodinných domov od A po Z

  Výstavba rodinných domov od A po Z

  Výstavba rodinných domov od A po Z. Projekt Stavebné povolenie Hypotéka Realizácia Kolaudácia

 • Výstavba rodinných domov

  Stavba a rekonštrukcie rodinných domov a bytov

 • Výstavba rodinných domov

  Robíme aj realizáciu starších domov

 • Výstavba vepřínov

  Výstavba vepřínov

  Spoločnost staví vepříny z masivních a prefabrikovaných stěn v různých variantách opláštění a forem stěn.

 • Výstavba kravínov

  Výstavba kravínov

  Nabízíme nejlepší know-how plánování, konstrukcí a realizace zateplených a nezateplených kravínů.

 • Komplet výstavba a rekonštrukcia bytov a domov

  Komplet výstavba a rekonštrukcia bytov a domov

  Komplet výstavba a rekonštrukcia bytov a domov centrálne vysávače, rekuperácia

 • Kompletná výstavba na klúč

  Kompletná výstavba na klúč

  Tesárske , pokrývačske prace,výstavba altánkov prístreškov , výstavba domov základových platní, zatepľovanie fasád

 • Výstavba a rekonštrukcie rodinných domov

  Výstavba a rekonštrukcie rodinných domov

  Realizujeme výstavby a rekonštrukcie rodinných domov podľa požiadaviek zákazníka. Pri výstavbe komunikujeme so zákazníkom od začiatku spolupráce. Kontrolujeme cely chod realizácie a informujeme zákazníka o priebehu prác reportom 1x týždenne. Stavbu odovzdávame protokolom s dokladmi potrebnými pre kolaudáciu stavby.

 • Rekonstrukcie a vystavba

  Ponuka stavebnych prac: -rekonstrukcie bytov -vystavba domov -maliarske prace -obklady, dlazby -murarske prace

 • Výstavba nízkoenergetických RD a BD

  Výstavba nízkoenergetických RD a BD

  Nízkoenergetické polomurované RD a BD v ponuke, sú stavané autorizovanou a certifikovanou technológiou HIPS-hyperizolačný panelový systém.obvodový plášť je stavaný z nízkoenergetických panelov a vnútorné priečky sú ,,murovaná klasika . Výstavba trvá do 5 mesiacov. RD a BD majú zvislé a vodorovné konštrukcie projektované pre energetickú tr. A. To v ich prevádzke znamená pokles potreby energií o viac ako 50% a počas výstavby aj prijateľné investičné náklady na dosiahnutie vysokého tepelného odporu a pevnosti stavby.

 • Výstavba nízkoenergetických RD

  Výstavba nízkoenergetických RD

  Ponúkame výstavbu polomurovaných nízkoenergetických RD. Výstavba trvá do 5 mesiacov. Obvodový plášť(hrúbka 30cm) je z nízkoenergetických panelov o váhe 70kg a o tepelnom odpore R = 6 a viac. Vnútorné priečky sú murovaná klasika. Napr. cena na kľúč 3-izbového bungalovu (8x11m) je 2,05 mil. Sk/68048 euro vrátane základovej dosky a DPH, bez SP. Prevádzka je energeticky o viac ako 50% menej náročná ako klasika. Životnosť je porovnateľná s klasikou.

 • Projekcia a výstavba rodinných domov na kľúč.

  Sme stavebno - obchodná spoločnosť, ktorá Vám naprojektuje rodinný dom podľa Vaších predstav, zebezpečí inžiniersku činnosť a zhotoví Vám rodinný dom s dôrazom na stavebné detaily za nízke ceny. Realizácie v okolí Košíc. Tešíme sa na spoluprácu.

 • Výstavba rodinných domov

  Partia murárov ponúka svoje služby: výstavba rodinných domov (bytov)od základov, prerabanie bytových jadier (hospodárskych budov,chát), omietky, poteri, zámkové dlažby, nivelačky,zateplovanie.., a všetko čo sa týka stavebných prác. Spoľahlivo a rýchlo

 • Výstavba bazénov na kľúč

  Výstavba bazénov na kľúč

  Ponúkame kompletnú výstavbu všetkých druhov bazénov na kľúč. Fóliové, nerezové, keramické bazény. Kompletná dodávka technológie a bazénovej chémie. Bazény robíme kompletne aj s dodaním a uložením Vami vybranej povrchovej úpravy okolo bazéna

 • Výstavba bytových a občianskych stavieb

  Výstavba bytových a občianskych stavieb

  - murárske a maliarske práce, - tesárske práce, - obkladačské práce, - dláždenie, - klampiarske práce, - vodoinštalačné práce, - elektroinštalačné práce, - akustické obklady stropov a stien.

 • Výstavba a realizace Komunálních bioplynových stanic

  Výstavba a realizace Komunálních bioplynových stanic

  Komunálne bioplynové stanice mobilnej technológie. Investujte do odpadu – nevozte peniaze na skládku - Od začiatku roka platí nový zákon. Tento zákon v súlade s predpismi EÚ výrazne obmedzuje ukladanie biologicky rozložiteľného komunálneho odpadu na skládky. V r. 2010 z celkovej produkcie odpadov bude možné na skládku uložiť obmedzené množstvo odpadu a zvyšok biologicky rozložiteľného odpadu bude nutné látkové alebo energeticky využiť. V zahraničí, kde podobná právna úprava platí už niekoľko rokov, sú komunálne bioodpady využívané anaeróbnou digesciou s výrobou bioplynu. Vysoko efektívny systém firmy GM komunálnych bioplynových stan...

 • VÝSTAVBA A PREDAJ RODINNÝCH DOMOV

  Bratislava II - Podunajská Biskupice lokalita Podzáhradná ulica

 • Výstavba striech

  Naše bohaté skúsenosti z oblasti strešných konštrukcií spolu s dokonalým riešením všetkých detailov sú zárukou kvalitne vyhotovenej strechy, funkčného dizajnu a veľmi priaznivého pomeru cena / kvalita. Pri výstavbe nových striech sa riadime platnými normami a zákonmi, zohľadňujeme ekonomické a estetické požiadavky zákazníka. Strecha ako dôležitý prvok stavebného objektu, musí byť spoľahlivá a trvácna, aby mohla bezproblémovo a dlhodobo chrániť objekt pred poveternostnými vplyvmi. My garantujeme strechu ako komplex, ktorý spĺňa nasledujúce požiadavky: kvalitu a trvanlivosť použitých materiálov, správne a odborne dokonale vyhotovené detaily,...

 • Výstavba plynovodov

  Realizujeme výstavbu líniových stavieb – výstavba plynovodov.

 • Pozemné stavby a občianska výstavba

  V pozemnom staviteľstve realizujeme výstavbu bytových domov, rodinných domov, stavieb pre zdravotnícke a sociálne zariadenia a budovy pre spoločenské a podnikateľské účely. Pre potreby firiem a podnikateľov zabezpečujeme prestavbu a rekonštrukcie starých stavebných objektov, interiérov. Aj v tejto oblasti používame najnovšie technológie, stavebné materiály a progresívne technológie.

 • Výstavba infraštruktúr Wifi

  Z oblasti Výstavby infraštruktúr Wifi ponúkame: – návrh infraštruktúry WiFi siete – realizácia, montáž antén, konfigurácia sieťových prvkov, vyladenie WiFi spojov – monitoring prevádzky siete – dohľad nad sieťou a jej ďalší rozvoj

 • Výstavba nových športových systémov

  Výstavba nových športových systémov

  Sme schopní pre Vás navrhnúť a zrealizovať akýkoľvek systém od šlolských či amatérskych objektov až po profesionálne haly. Môžeme sa pochváviť množstvom referencií z výstavby a pokládky športových povrchov pre školské účely, ako aj z pokládky povrchov pre turnaje medzinárodného charakteru. Nakoľko je táto tématika rozsiahla, je najjednoduchšie túto problematiku riešiť priamo s našimi pracovníkmi, ktorí Vám radi odpovedia na všetky otázky.

 • Výstavba rodinných domov

  MODERNÉ DOMY Moderný dom je víziou budúcnosti. Jeho prednosťami kôli ktorím sme ho nazvali moderný dom sú technológie zabezpečujúce luxusné využívanie výdobytkov modernej doby. Spotreba energií na prevádzku domu pri bežnom užívaní by nemala presiahnuť 70 kWh/1m2 obývanej plochy. Moderný dom. Zvýraznujeme technológie ktoré sú samozrejmosťou výbavy moderných domov: - bezpečnostné trojsklo, ktoré zabráni tepelným prestupom aj prestupom vo Vašich bankových účtoch. - podľahové vykurovanie, pohyb bez štrikovaných papúč vo Vašej domácnosti bez následnej PN. - vzduchotechnika, - krbové kachle alebo krbová vložka s obostavbou ktorá V...

Realizujete oplotenie?

Realizujete oplotenie?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Výstavba drevených domov 2004 - 2022 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.