Individuálny osobný tréning s certifikovaným trénerom

Individuálny osobný tréning s certifikovaným trénerom

- vstupná analýza so zameraním na špecifické ciele klienta
- individuálny prístup (osobný tréning)
- funkčný tréning zameraný na vami vytýčené ciele ako napr: rozvoj balančnej sily, nárast výbušnej sily, stability a rovnováhy, redukciu hmotnosti a pod.
- efektívna rehabilitácia po úrazoch a zraneniach


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa ešte dnes a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Individuálny projekt

  Na nové rodinné domy, zariadenia a nábytku na mieru.

 • INDIVIDUÁLNY DOVOZ VOZIDIEL Z LEASINGOVÝCH SPOLOČNOSTÍ Z KRAJÍN BENELUXU A NEMECKA

  INDIVIDUÁLNY DOVOZ VOZIDIEL Z LEASINGOVÝCH SPOLOČNOSTÍ Z KRAJÍN BENELUXU A NEMECKA

  REFERENČNÉ VOZIDLÁ a 2,3,4-ročné vozidlá po čerstvo ukončenom, operatívnom leasingu, s plnou servisnou históriou, s možnosťou ODPOČTU DPH. Serióznosť ponúkame, ale tak isto ju aj požadujeme.

 • Individuálny jedálniček on-line

  V čom Vám pomôže jedálniček na mieru ? Jedálniček zostavíme podľa Vami vyplneného dotazníka, tak aby naštartoval potrebný proces prispôsobený ročnému obdobiu v dobe jeho vypracovania. Pomôže Vám dosiahnuť postavu podľa Vašich predstáv Zlepšíte si celkovú kvalitu svojho života Zvýšenie kvality života vo vyššom veku. Pomôže Vám zistiť, ktoré potraviny a ich kombinácie sú pre Vaše zdravie prospešné Dosiahnete návyk pravidelne sa stravovať Ako jedálniček na mieru získate? Jednoducho - objednajte si ho na našich stránkach.

 • Individuálny Program výživy

  Individuálny Program výživy

  Program stravovania - ZDRAVIE Správne nastavený stravovací systém, primeraný pohyb a pravidelný relax nám pomôže zvýšiť odolnosť organizmu voči chorobám a pozitívne ovplyvniť už vzniknuté zdravotné problémy. Program stravovania ZDRAVIE Stiahnite si FORMULÁR na základe ktorého bude vypracovaný individuálny Program stravovania ZDRAVIE s obsahom: - doporučené potraviny - kombinácie potravín - kuchynská úprava potravín - recepty - pitný režim - pohybové aktivity NEPREHLIADNITE!!! V cene sú zahrnuté aj odpovede na vzniknuté otázky počas 3 mesiacov po odovzdaní Programu...

 • Realizácia stredne menších aj individuálnych stavieb

  Firma uskutočňuje realizáciu stredne menších aj individuálnych stavieb. Náša skupina Vám rada pomôže pri výbere pozemku, vybavení staveb. povolenia, výstavbe a uspešnej kolaudácii. Pracujeme na vývoji nízkoenergetických a pasívnych domov, pričom využívame naše skúsenosti z dlhoročnej praxe v zahraničí. Dodávateľsky pracujeme s projekčno-architektonickou kanceláriou, kde Vaše nápady a predstavy sa stanú dosažiteľnými.

 • Individuálny kurz

  Individuálny kurz

  Individuálny kurz sa maximálne prispôsobuje Vašim požiadavkám – časovým možnostiam, potrebám na výučbu z obsahovej aj formálnej stránky. Lektor/ka sa naplno venuje jednému účastníkovi počas celej hodiny a tým sa zvyšuje efektivita komunikácie a znalostí následne uplatnené priamo v praxi.Je to jedinečný spôsob ako si ušiť kurz na mieru .

 • Individuálny kurz

  - 1 študent - 2 x 60 min. / týždeň

 • Individuálny koučing

  Ide o proces individuálnych stretnutí kouča a koučovanej osoby, ktoré vedú k aktívnemu hľadaniu riešení problémov pracovných alebo medziľudských vzťahoch. Pomocou dôverného a otvoreného rozhovoru koučovaná osoba v sebe nachádza skryté odpovede dôležité pre budúcnosť a zdokonaľuje si svoj osobný a pracovný potenciál. Úlohou kouča je pracovať na tom, aby si koučovaná osoba uvedomila, ktoré témy sú z hľadiska ďalšieho rozvoja jej práce a vlastnej osoby dôležité, rozvíjať témy, na ktorých si koučovaná osoba želá pracovať a podporovať vznik nových perspektív vnímania. Kouč umožňuje koučovanému stanoviť si individuálne ciele a na...

 • Individuálny kurz cudzích jazykov

  Naša spoločnosť je vzdelávacia inštitúcia, zaoberajúca sa výukou cudzích jazykov, prípravou na prijímacie testy rôzneho cudzojazyčného charakteru a manažérskymi kurzami. Pôsobíme na trhu od roku 2006 a máme za sebou výborné výsledky s výukou našich klientov.

 • Špeciálne služby podľa individuálnych požiadaviek

  Na základe požiadaviek trhu vyvíjame a ponúkame našim zákazníkom neustále nové služby resp. kombináciu rôznych služieb tak, aby vyhovovala ich individuálnym potrebám, napríklad správu ochranného lesa okolo priemyselných objektov, fluid management a podobne.

 • Individuálny balík účtovných a ekonomických služieb podľa Vašich potrieb a želania.

  Lokalita odberateľov: Košice, celý Košický kraj, celý Prešovský kraj, ostatné Pre našich klientov - právnické osoby, fyzické osoby, neziskové organizácie, s.r.o., a.s., SZČO, združenia, cirkevné organizácie, spolky, atď - vykonávame profesionálne účtovné a ekonomické služby s plnou zmluvnou zodpovednosťou: - komplexné vedenie podvojného účtovníctva podľa účtovných štandardov SR - komplexné vedenie jednoduchého účtovníctva - DPH, daň z príjmu PO a FO, ostatné dane a miestne poplatky – spracovanie, daňové analýzy, daňové priznania - mesačné, iné periodické účtovné uzávierky, ročné účtovné závierky, dokladové inventar...


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Individuálny osobný tréning s certifikovaným trénerom 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.