Ponúkam výrobu drevených výrobkov a stolarské práce na mieru

Ponúkam výrobu drevených výrobkov a stolarské práce na mieru 2Ponúkam výrobu drevených výrobkov a stolarské práce na mieru 3Ponúkam výrobu drevených výrobkov a stolarské práce na mieru 4Ponúkam výrobu drevených výrobkov a stolarské práce na mieru 5

výroba altánkov, prístreškov,záhradné sedenia,pristrešky-garaže na autá,drevené chatky domčeky aj detské-hojdačky, detské ihriská, drevené oplotenia, pergoly,
výroba interierovych dverí, schodisk a zábradlí, vstavané skrine, a nabytky z masívneho dreva-dub, buk, smrek
podla potreby ponukame aj murárske prace • Ponúkam sendvičové polyuretanové PUR panely

  Ponúkam sendvičové polyuretanové PUR panely

  Ponukam sendvičové polyuretanové PUR panely, šírka 1,0 m, střešné aj stenové, dĺžky na mieru. Zo skladu predávame stenové PUR panely hrubky: 40 + 50 + 60 + 80 + 100 mm - všetko dlžky 6,0 m, strešné PUR panely 80/120 - dĺžky 8,0 m. Zo skladu farba biela RAL 9002, z výroby rozne farby, taktiež v ponuke PIR panely.

 • Ponúkam lacnú hliníkovú střešnú krytinu

  Ponúkam lacnú hliníkovú střešnú krytinu

  Ponúkame hliníkovú střešnú krytinu, vstupný materiál kvalitný nórsky plech, lakovaný, farebná úprava matná - červená, hnedá, čierna, zelená, hnedá, tehlová. Šírka cca 1,1 m , dĺžka na mieru strechy. Komplet oplechovanie z toho istého materiálu. Hrúbka plechu 0,6 mm . Dlhá životnosť hliníku bola rokmi už overená. Laťovanie nutné po 350 mm. netreba plné bednenie. Cena Dĺa množstva, lokality, farby atd. .

 • Ponúkame šiltovky

  Ponúkame šiltovky

  - Dámske - Pánske - Detské - Furry - Shoftshell - Latino -šatky Relax -tubulárna šatka TWISTER šiltovky sú vhodné na potlač a výšivku, tovar je vyrábaný z kvalitnej česanej alebo brúsenej bavlny alebo zo zmesi s polyesterom.

 • Ponúkame bundy

  Ponúkame bundy

  Kvalitná, nepremokavá, celozapínacia, vetruodolná športová bunda so skrytou kapucňou v golieri. Pre pohodlný pocit pri nosení je vybavená sieťovanými otvormi pod ramenami a na chrbte. Zips je z vnútornej strany krytý záložkou proti prefúknutiu.

 • Ponúkame fleece

  Ponúkame fleece

  - Dámske - Pánske - Detské je to zátazná pletenina charakteristická husto počesaným makkym povrchom s vynikajucimi tepelnoizolačnými vlastnostami do kazdeho pocasia. Dokáže absorvovat pot a bráni prieniku tepla. Výrobky su vhodne na výšivku alebo na vypalovanie leaserom.

 • Ponúkame mikiny

  Ponúkame mikiny

  - Dámske - Pánske - Detské Zátazna pletenina s charakteristickými stromčekovymi stĺpikmi na lícnej strane a oblúčikmi na rubobej strane. Vazba je doplnená výplnkovou nitou, ktorá je vedená po rubovej stranepleteniny. Pridaná niť zvyšuje absorčnú schopnosť a objem pleteniny a zvyšuje jej pevnost. Výplnkové pleteniny s objemnými a makkými niťami sa pre zvýšenie tepelnej izolácie počesávajú. Výrobky su vhodne na potlač aj výšivku.

 • Ponúkame polokošele

  Ponúkame polokošele

  - Dámske - Pánske - Detské polokošele su z pelteniny PIQUE 200g/m2 alebo Single J.180g/m2 PIQUE - zátažná pletenina s plastickým geometrickým vzorom. Obojlícna vazba je doplnená podkladanou niťou, ktorá jej zaručuje malú rozťažnosť do šírky. Výrobky sú vhodné pre potlač aj výšivku. SINGLE JERSEY - vazba sa vyznačuje ťažnosťou, makkosťou a ľahkou párateľnosťou. Priadza použitá na spracovanie pleteniny má vplyv na výslednú kvalitu tovaru. Výrbky Adler sú zhotovené z kvalitnej prstencovo dopriadanej priadze. Material je veľmi vhodný na potlač aj výšivku.

 • Ďalej ponúkame

  - Náhradné diely na prívesné vozíky - Ťažné zariadenia - Stojany na okná - Požičovňa prívesných vozíkov

 • Ponukame žeriavnícke práce autožeriavmi Liebherr LTM1030.2 a Tatra AD-20t

  Ponukame žeriavnícke práce autožeriavmi Liebherr LTM1030.2 a Tatra AD-20t

  Ponúkame ŽERIAVNÍCKE práce autožeriavmi Liebherr - 35t/vylož.35m+15m krakorec, a Tatra AD20 max. nosnoť 20t max. vyložením 23m v cene od 1,31€/km + 30,- €/hod stroj.hodina ako i vodorovnú a zvislú dopravu vozidlom TATRA 815HR s hydraulickou rukou Palfinger typ 10-50 a max. nosnosti 5t v CENE DOHODOU.

 • Ponukame nové svetlé europalety

  Ponukame nove svetle europalety 225sk, odberne miesto Drietoma -Trencin, neobmedzene mnozstvo.

 • Ponúkame tričká

  Ponúkame tričká

  - Dámske - Pánske - Detské všetky naše tričká sú vhodné na výšivku aj potlač, vyrábajú sa s okrúhlym priekrčníkom ako aj s priekrčníkom v tvare V, vhodné ako reprezentatívny darčekový predmet vynikajúca kvalita materiálu, pri niektorých prevedeniach je trup po stranách bez švov dámske prevedenie má zúžený strih zvýrazňujúci dámsku siluetu.

 • Ponúkam prepravu

  Ponúkam odvoz tovaru (balíkov) malou dodávkou berlingo.nosnost do 450kg. Jazdím kazdy utorok smer Prešov-Bratislava a potom každú stredu alebo štvrtok Bratislava-Prešov. Najlepšie dohodnúť odvoz deň vopred.Cena zavisí od tovaru a vzdialenosti doručenia.Pripadne ponúknite prepravu.

 • Ponukam brany na predaj

  Ponukam brany na predaj

  Ponukame kovove vyrobky akehokolvek tvaru,dizajnu a vasej predstavy.Vyroba ktora je tu pre vas cely rok.Skuste nas oslovit a mate zarucenu rychlu,spolahlivu kvalitu za rozumnu cenu.Sme mala firma AmitroZ s.r.o ktora sa zaobera prevazne kovo vyrobou(bran,konstrukcii,stabilizatorou,mensich a strednych kontajnerou,paliet,regalov atd) zvaranim CO2 a elektrodou.Pochadzame s vychodneho Slovenska konkretne s Michaloviec.Mame mensiu halu rozmery 150 metrov stvorcove.Za zakazkou sme ochotny vycestovat aj mimo vychodneho Slovenska.Sme spolahlivy,diskretny a velmi rychly s pracou.Nase vyrobky si mozte pozriet na adresach facebookovej:fb.me/www.AmitroZ alebo www.amitroz.Telefonicky kontak:Jana Mitrova k...

 • Ponúkame pogumovanie

  Ponúkame pogumovanie

  Či už ste iba malá tlačiareň, veľkovýrobca textilu alebo spracúvate drevo, vašim strojom treba vždy venovať maximálnu starostlivosť. Pre valce, ako najnamáhavejšie strojové časti to platí dvojnásobne. Naše skúsenosti v tejto oblasti zaručia, že každej zákazke bude venovaná maximálna odborná starostlivosť. Výrobný a technologický postup, typ použitej zmesi a finálne opracovanie volíme vždy tak, aby bola dosiahnutá maximálna kvalita a efektívnosť výroby vzhľadom na oblasť použitia valcov. V našej doterajšej praxi sme spracovávali valce pre celý rozsah priemyselnej výroby, s rôznym rozsahom záťaží a požiadavkami na presnosť, od ťažký...

 • Ponúkame kiosky

  Ponúkame kiosky

  Kiosk A verzia 1 (2976 x 2406 mm) Kiosk A verzia 2 (2976 x 2406 mm) KIOSK B verzia 1 otočný (3608 x 2008 mm) KIOSK B verzia 2 otočný (3608 x 2008 mm) KIOSK B verzia 2 zásuvný (3608 x 2008 mm) Info terminál

 • Ponúkame rotundy

  Ponúkame rotundy

  Rotunda 2P (2x 1140 x 1700 mm) Rotunda 2P Výlep plagátov (1980 x 2500 mm) Elipsa 4P (2x 1140 x 3420 mm) Rotunda 6P (3x 1140 x 3420 mm)

 • Ponúkame boardy

  Ponúkame boardy

  Billboardy (5.3 x 2.6 m) Bigboardy (9.8 x 3.8 m) Megaboardy (max. 25 x max. 25 m)

 • Ponúkame citylighty

  Ponúkame citylighty

  SLIM mini (600 x 800 mm) SLIM midi (800 x 1200 mm) SLIM CL wall (1140 x 1700 mm) SLIM CL classic (1140 x 1700 mm) SLIM CL willy (1140 x 1700 mm) SLIM CL totem (1140 x 1700 mm) SLIM CL triangle (1140 x 1700 mm)

 • Ponúkame použite europalety, ale aj jednorazove.

  Ponukame pouzite europalety typu svetle, tmave, poskodene, jednorazove. Odberne miesto Polnohospodarske druzstvo Drietoma.

 • Ponúkame použité euro palety

  Ponukame pouzite europalety svetle, tmave. Najlepsie platba v hotovosti! Dalej mame v ponuke aj gitterboxi.

 • Ponúkam prepravu osôb a nákladu

  Ponúkam prepravu osôb a nákladu

  Ponúkam prepravu 6 až 8 osôb (aj s objemnejšou batožinou) čistým, komfortným, ako novým vozidlom Mercedes- Benz Sprinter (viď foto) s veľkým úložným priestorom (až 15m3). Vhodné na prepravu hudobných, pracovných skupín s náradím, rôznych športových a turistických skupín, na svadby,... ale aj na prepravu potravín a nákladu do 1,5t, príp. kombinácia. V prípade záujmu- som platcom DPH, ostatné záležitosti ako cena a štáty do ktorých treba prepraviť osoby alebo tovar sú vecou dohody. Ďakujem.

 • Ponúkam prepravu osôb a nákladu

  Ponúkam prepravu osôb a nákladu

  Ponúkam prepravu 6 až 8 osôb (aj s objemnejšou batožinou) pekným, komfortným, vozidlom Mercedes- Benz Sprinter s veľkým úložným priestorom (15m3)- 2x klíma, strešné okno, tmavé sklá... Vhodné na prepravu hudobných, pracovných skupín s náradím, rôznych športových a turistických skupín, ale aj na prepravu potravín a nákladu do 1,5t, príp. kombinácia. V prípade záujmu- cena dohodou, som platcom DPH.

 • Ponukam prepravu

  Ponúkam odvoz tovaru (balíkov) malou dodávkou berlingo.nosnost do 450kg. Jazdím kazdy utorok smer Prešov-Bratislava a potom každú stredu alebo štvrtok Bratislava-Prešov. Najlepšie dohodnúť odvoz deň vopred.Cena zavisí od tovaru a vzdialenosti doručenia.

 • Ponukam prepravu

  Ponukam prepravu nákladným autom z plosinou trojstranna zhrnovacka do hmotnosti 5t dlzka 7.5m vyska 2.5m Cena za 1km-0.75cent plny prazdny z miesta parkovania Sereď

 • Ponukám autodopravu a sťahovanie dodávkou do 3.5 ton

  Ponukám autodopravu a sťahovanie dodávkou do 3.5 ton

  Ponukám Autodopravu a sťahovanie z dodávkou Nissan Interstar do 3.5 ton. Cena za 1 km je 0.50 Eur. Nad 200 km je cena za 1 km 0.40 Eur, možná dohoda na cene. Rozmery ložnej plochy - dlžka 3.7m, šírka 1.7m,výška 2.0m, nosnosť 1400 kg.

 • Ponukam auto do 1,8t

  Nakladka možná okres Malacky, Bratislava a okolie (resp. vykladky) do 1,8t na 3 palety, rozmer max auta 2,5x1,28x1,25 (dxvxs), dokladky možné

 • Ponukam odrezky z koží

  Ponukam odrezky z koží

  Ponúkame Vám odrezky z hovadzích koží, koze su cca 1,2 mm hrubé. Balene v 400kg balikoch týždenne 17,5 tony pravidelný odber. Kože sú z automobilového priemyslu,sú kvalitné a farbene 70% su čierne najdu sa odrezky hnedé červené modré béžové.Balené su už roztriedene podľa farieb. Viac info telefonicky alebo mailom

 • Ponúkame servis

  Ponúkame servis

  Firma standardně poskytuje záruční a pozáruční servis do 24 hodin. Při sepsání servisní smlouvy na provádění pravidelných servisních prohlídek získává zákazník výhody dodávek chemických prostředků za zvýhodněné ceny, přednostní nástup na opravu, zvýhodněné ceny prací apod.

 • Hľadáte spoľahlivosť a kvalitu? My vám ju ponúkame!

  Hľadáte spoľahlivosť a kvalitu? My vám ju ponúkame!

  Hľadáte spoľahlivosť a kvalitu? My vám ju ponúkame! Maľovanie a stierkovanie interiérov a exteriérov, montáž plávajúcej podlahy, nábytku búracie práce, vŕtanie dier, drobné opravy v dome

 • Ponúkame obálkovacie stroje P.F.E., Neopost, falcovacie zariadenia , otvárače obálok Frama, MY, Heft

  Ponúkame celý rad zariadení pre spracovanie papiera. Naše zariadenia dokážu papier poskladať, vložiť do obálky, zalepiť, ofrankovať a poskartovať. V ponuke máme zariadenia na automatické otvárania korešpondencie,špeciálne zariadenia na spacovanie kartonových obalov, likvidáciu archivou, rôznych tipov nosičov informácií ( FDD, CD, DVD, DAT, ZIP ). Spracovaný odpadov dokážeme zlisovať a upraviť do balíkov.

 • Ponukam zamocnicke prace vyrobim rozne konstrukcie ramy

  Ponukam vyrobu roznych vyrobkov ramov z iciek jaklov vsetko na presno minimalna tolerancia +- 1mm

 • Ponúkame webdesign

  Ponúkame webdesign

  - dizajn webových stránok - statické aj dynamické weby (CMS) - grafický návrh firemného loga, prípadne celej grafiky - optimalizovanie webov pre vyhľadávače, SEO optimalizáciu - e-commerce riešenia - internetové obchody / katalógy - pravidelná a časovo spoľahlivá aktualizácia webových stránok

 • Ponúkame webhosting

  Ponúkame webhosting

  Vaše webové stránky vytvorené u nás možete mat uložené priamo na našom serveri. Konektivita 1x100Mbit do slovenskeho peeringoveho centra a zahraničia. - 1x FTP prístup - neobmedzený počet email schránok + neobmedzený počet aliasov - možnosť vlastnej správy email účtov - POP3, IMAP, SMTP, Webmail (ajax) - podpora PHP - podpora MySQL, PostgreSQL - pravidelná údržba, aktualizácia a záloha!

 • Ponúkame poradenstvo

  Ponúkame poradenstvo

  - Zostavovanie a kontrola kariet bezpečnostných údajov a etikiet obalov chemických látok a zmesí, aj podľa ich verzií v cudzích jazykoch (angličtina, nemčina, ruština, čeština...). Pomoc pri povinnostiach účastníkom dodávateľského reťazca podľa REACH, GHS. - Klasifikácia a značenie chemických látok a chemických zmesí. - Spracovanie štúdií, poskytovanie informácií, konzultácií a poradenstva pre výrobcov, dovozcov a distribútorov a používateľov chemických látok a chemických zmesí v oblasti chemickej a environmentálnej legislatívy. - Technická pomoc pri tvorení posudku o riziku a prevádzkovom poriadku podľa zákona č. 355/2007 Z. z. N...

 • Ponúkame signmaking

  Ponúkame signmaking

  Rezaná reklama do šírky 1,37 m - výklady - polepy áut - reklamné tabule - informačné tabule - menovky na dvere

 • Ponúkame stožiare na vlajky.

  Ponúkame stožiare na vlajky.

  Ponúkame stožiare na vlajky - hliníkové a sklolaminátové. Stožiare sú vyrobené z eloxovaných hliníkových trubiek o výške 5 až 12 m. Prevedenie s vonkajším alebo vnútorným vedením lanka, s otočným ramenom, zámkom a sklopnou pätkou. Stožiare v exkluzívnom prevedení zo série MASTER až do výšky 22 m !!! Ďalej teleskopické mobilné a fasádne stožiare.

 • Ponúkame kompletnú správu a údržbu budov, bytov

  ponúkame KOMPLETNÚ SPRÁVU a ÚDRŽBU BUDOV, BYTOV, ďalej * revízie a odborné prehliadky vyhradených technických zariadení plynových, elektrických a bleskozvodov * servis, revízie a odborné skúšky výťahov * čistenie odpadových a kanalizačných potrubí vysokotlakovým zariadením * montáž meračov tepla a vody * montáž, údržba a opravy plynových, elektrických zariadení a bleskozvodov * vodoinštalatérske, kúrenárske, sklenárske a zámočnícke práce * hydroizolácia striech, izolácia rozvodov UK a TUV * kontrola požiarnych hydrantov a tlakovanie hadíc * máme vlastnú údržbu, zabezpečujeme havarijnú službu aj po pracovnej dobe, cez víkendy...

 • Ponukam sadrokartonove prace.

  Ponukam sadrokartonove prace.

  Ponukam sadrokartonove prace,prace interier,exterier...okna,malovanie,stierky...

 • Ponukame palety,...

  Ponkame vyrobu paliet- neoznacenych euro paliet, jednorazovych paliet, atipickych paliet a palety podla objednavky; paletovych prirezov,stavebne rezivo

 • Ponúkam prepravu tovaru do 3,5tony

  Ponkukam celostatnu prepravu tovaru.

 • Ponúkame modely

  Ponúkame modely

  Součástí slévárny je modelárna, která je schopna zajistit požadavky obchodních partnerů v požadovaném termínu a materiálovém provedení. Zajišťuje zhotovení modelových zařízení v provedení dřevo, umělá pryskyřice, kov a jejich kombinace.

 • Ponúkame odlitky

  Ponúkame odlitky

  Metalurgická výroba je samostatnou divizí firmy.Sezimovo Ústí. Více než 50letá tradice v oblasti výroby odlitků ze šedé litiny, včetně jejich opracování, ji řadí k předním slévárenským provozům v České republice. Od roku 2000 rozšířila slévárna sortiment o výrobu odlitků s kuličkovým grafitem. Se vzrůstajícími požadavky na množství, složitost, přesnost a kvalitu odlitků prošla slévárna v posledním období rozsáhlou rekonstrukcí. Výsledkem je modernizace všech provozů. Ve výrobě středních a těžkých odlitků jsou uplatněny nové technologie na bázi samotvrdnoucích směsí - furanů. Instalováním nové automatické formovací l...

 • Ponúkame Drevené Brikety, pelety, balené uhlie hnedé, čierne, triesky na zakurovanie.Bližšie na St

  Ponúkame Drevené Brikety, pelety, balené uhlie hnedé, čierne, triesky na zakurovanie.Bližšie na St

  Pelety EXTRA A1 Pelety Klasik A2 Briketa EkoBrik Soft Briketa Tehla HARD EXTRA EkoBrick Night (nočná) Briketa valec plný Triesky na podkurovanie Uhlie hnedé orech Uhlie hnedé hrášok Uhlie čierna orech Uhlie čierne hrášok ...

 • ponukame na predaj

  dopravné značky smetné koše parkove lavičky stojany na bicykle autobusové zastavky popisné čísla domov a značenie ulic značenie hydrantov značenie hrobových miest iné

 • ponukame volné kapacity

  Ponúkame možnost výroby - kovoobrabanie na klasických strojoch zvarenie CO2 / menšie zvarence/ zamočnicke prace - výroba - kovových bran plotových dielcov plechových dvier a iné

 • Ponúkame drevené pelety

  Ponúkame drevené peletky. Kamiónové množstva, možný pravidelný odber. Cena: 155 EUR. Uvedená cena je bez DPH a nezahŕňa dopravu. Špecifikácia Priemer: 6 mm Dĺžka: 13 – 22 mm Objemová hmotnosť: 1,25 kg/dm3 Obsah vody: 5,9 % Oter: 1,23 % Obsah popola pri 815 °C: 0,5 % Výhrevnosť: 18,7 MJ/kg Síra: < 0,01 % Dusík: 0,15 % Chlór: < 0,01 %

 • Ponukam perpravu Brezno - Martin DNES!!!! 16,30

  Nakladka v kazdom smere peugoet boxer

 • Ponukam 8 miestnu dodavku

  Ponukam 8 miestnu dodavku na prepravu alebo prepravu tovaru. Som z Kosic

 • Ponúkam za odvoz Fólie

  Ponúkam za odvoz Fólie

  Ponúkam za odvoz Fólie LDPE, hdpe,mix a biela,Ďalej tvrdené plasty PP,PS,Hdpe,PE. Textilné výplne do vankúšov čisté z výroby.

 • Ponúkam prepravu SK-UK

  Ponúkame prepravu tovaru alebo materiálu dodavkou do 3,5t na trase SK-CZ-DE-B-F-UK. Chodime raz do mesiaca vzdy zhruba v polovicke mesiaca.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk

Vyžaduje sa overenie


Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Ponúkam výrobu drevených výrobkov a stolarské práce na mieru 2004 - 2018 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.