Priemyselná metla

- 350 mm


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Priemyselná  posypová soľ na báze chloridu sodného - NaCl

  Pôvod : Ukrajina Balenie:  voľne ložená – 25 ton lkw              Spotrebiteľské balenia:10kg, 25kg, 50kg PE balenia, na palete 1 000kg Bezkonkurenčne najvyššia kvalita na slovenskom a českom trhu potvrdená  protokolmi o skúške a medzinárodne uznávanými certifikátmi kvality  - TUV, výrobný certifikát, VÚSAPL certifikát zhody.

 • Vstupné rohože - priemyselná čistiaca zóna

  Vstupné rohože - priemyselná čistiaca zóna

  Priemyselná čistiaca zóna ProfilGate® - čistenie pneumatík pre výrobu a logistiku nenapája sa na žiaden zdroj energie zaťažiteľné do 10 ton možno jednoducho doplniť do jestvujúcich priestorov Zanesenie špiny rôznymi vozidlami a vozíkmi do citlivých oblastí výroby sa často podceňuje. Najprv sa zašpiní vstupný priestor, neskôr zanesú nasledujúce vozidlá alebo vozíky špinu stále hlbšie do výrobných priestorov. Tento problém rieši zariadenie ProfilGate®. Čistiace polia s výškou len 45 mm (opcia 65 mm) sa zapustia do zeme tak, že sú úplne rovné so zemou alebo je k nim pridaná plochá rampa. Tak sa vytvorí priestor, cez ktorý MUSIA prejsť vše...

 • Priemyselná chémia KIM-TEC

  Priemyselná chémia KIM-TEC

  Kontaktujte nás radi vám spracujeme cenovú ponuku s obchodnými podmienkami.

 • Priemyselná tieniaca technika

  Tienenie už nespĺňa iba funkciu zatemnenia interiéru kancelárie alebo priemyselnej budovy pred ostrými slnečnými lúčmi, ale vie aj podstatne eliminovať prenikanie tepla do týchto priestorov. V kombinácií s modernou technológiou môžete ovládať tieniacu techniku podľa ročných období, a tak zabezpečiť optimálne podmienky pri Vašej práci.

 • Priemyselná regulácia

  - snímače a prevodníky elektrických i neelektrických veličín - termostaty, súpravy k diaľkovému meraniu teplôt a tlaku - napájacie zdroje a bezúdržbové batérie

 • Priemyselná filtrácia

  Priemyselná filtrácia

  Priemyselnou filtráciou kvapalín rozumieme proces oddeľovania tuhých častíc z kvapalinových roztokov na filtračných zariadeniach s pomocou textilnej prepážky. Zariadením priemyselnej filtrácie môže byť kalolis, centrifúga, tlakový filter, pásový filter, bubnový filter a pod. Textilná prepážka je výrobok, vyhotovený aj z niekoľkých druhov textílií v závislosti od typu filtračného zariadenia, vlastností kvapalinového roztoku a podmienok, za ktorých sa filtrácia uskutočňuje.

 • CCTV - Priemyselná televízia

  CCTV, closed circuit television - uzavretý (vnútorný) televízny okruh, alebo aj priemyselná televízia (PTV) sa stále viac stávajú nevyhnutnou súčasťou vybavenia supermarketov, obchodných domov, hotelov, mestských centier, verejných inštitúcii, úradov, priemyselných podnikov a v neposlednej rade aj rodinných domov. Teda všade tam, kde je potrebné zabezpečiť efektívne stráženie, monitorovanie a hlavne vyhodnocovanie udalostí buď v reálnom čase alebo z archivácie. CCTV systémy možno spojiť s poplachovými alebo prístupovými systémami, čím zabezpečíme zvýšenie ochrany objektu.

 • Priemyselná (posypová) soľ - zimná údržba, grabiarstvo, ...

  Priemyselná (posypová) soľ - zimná údržba, grabiarstvo, krmenie zvery, ...

 • Priemyselná podlaha: imitácia kože

  Priemyselná podlaha: imitácia kože

  •zlepšená odolnosť proti pošmyknutiu •odolnosť voči najbežnejším chemikáliám, vratane oleja a benzínu •samohasiace vlastnosti •statická a dynamická záťaž •možnosť vytvárania pracovných zón •jednoduchá údržba

 • Priemyselná podlaha členité kruhy

  Priemyselná podlaha členité kruhy

  Vlastnosti: •zlepšená odolnosť proti pošmyknutiu •odolnosť voči najbežnejším chemikáliám, vratane oleja a benzínu •samohasiace Vlastnosti .jednoduchá inštalácia

 • Kamerový systém, priemyselná televízia - CCTV, PTV

  Kamerový systém, priemyselná televízia - CCTV, PTV

  Systémy pre sledovanie vybraných priestorov. Možnosti a aplikácie sú takmer neobmedzene. Od jednoduchého priameho sledovania udalosti na monitore po záznam na HDD, pripojenie do miestnej siete LAN, internetu. V ponuke sú kamery od jednoduchých, ekonomicky nenáročných zariadení pre sledovanie priestorov s malými nárokmi na detailnosť záznamu až po diaľkovo ovládané PTZ kamery. Digitálne rekordéry sú takisto v rôznych kategóriach. Vhodnou kombináciou technológie dokážeme pre každého klienta vytvoriť systém zodpovedajúci jeho potrebám ako aj finančným možnostiam.

 • Priemyselná hadica - INDUSTRY S 015

  Priemyselná hadica - INDUSTRY S 015

  - Určenie: priemysel - Farba: Netransparentná modrá, zelená, tehlovo červená s bielou špirálou - Pracovná teplota: -10°C + 60°C Charakteristika: Hadica vyrobená z mäkčeného PVC, vystužená protinárazovou špirálou z tvrdého PVC. Vnútorný povrch hadice je hladký, vonkajší je jemne zvlnený. Hadica je flexibilná, odolná voči borteniu, odieraniu, atmosferickým vplyvom a viacerým chemikáliám. Použitie: Nasávanie a preprava vody, bahna, piesku, drevných pilín a mnoho ďalších kašovitých materiálov. Hadica je využívaná hlavne v poľnohospodárstve, banskom priemysle, ľahkom priemysle, čistiace stanice a kanalizácie, pri saní a výtlaku...

 • Priemyselná hadica - AZUR S 007

  Priemyselná hadica - AZUR S 007

  - Farba: Zelená transparentná s bielou špirálou - Pracovná teplota: -10°C + 60°C Charakteristika: Hadica vyrobená z mäkčeného PVC, vystužená protinárazovou špirálou z tvrdého PVC. Vnútorný povrch hadice je hladký, vonkajší je jemne zvlnený. Hadica je flexibilná, odolná voči borteniu, odieraniu, atmosferickým vplyvom a viacerým chemikáliám. Použitie: Zavlažovanie, nasávanie a preprava poľnohospodárskych produktov kde sa vyžaduje ľahké zaťaženie. Napríklad: umele hnojiva, insekticídy, kyseliny, čistiace prostriedky, čerpacia technika (pumpy).

 • Priemyselná hadica - M1.10 FUEL

  Priemyselná hadica - M1.10 FUEL

  - Určenie: priemysel - Farba: transparentná zelená - Pracovná teplota: -10°C až + 60°C Charakteristika: Jednovrstvá vysoko flexibilná hadica z mäkčeného PVC o tvrdosti 80 ShA s dokonale hladkým povrchom, priehľadná, odolná voči starnutiu, odolná voči benzínu a olejom, max. rozťažnosť 250% a pevnosť v ťahu max. 15 N/ mm2. Použitie: Preprava tekutých ropných produktov benzín, olej a iných hydrokarbonátov.

 • Priemyselná hadica - M3.10 PROFIAIR

  Priemyselná hadica - M3.10 PROFIAIR

  - Určenie: priemysel - Farba: transparentná modrá - Pracovná teplota: -10°C až +60°C Charakteristika: Priemyselná príjemne pružná trojvrstvá hadica z mäkčeného PVC o tvrdosti 91 ShA vnútorná vrstva a 75 ShA vonkajšia vrstva, hadica je zosilnená polyesterovým vláknom hustého opletu s hladkým povrchom, priehľadná alebo nepriehľadná, odolná voči starnutiu, vysoká odolnosť voči oderu, odolná voči chemikáliám. Použitie: Mnohoúčelová priemyselná hadica pre prepravu stlačeného vzduch a pneumatické rozvody.

 • Priemyselná hadica - M1.30 DRINKTEC METAL

  Priemyselná hadica - M1.30 DRINKTEC METAL

  - Určenie: priemysel - Farba: transparentná krištáľová - Pracovná teplota: -10°C až + 60°C Charakteristika: Potravinárska jednovrstvá vysoko flexibilná hadica z mäkčeného PVC o tvrdosti 80 ShA zosilnená oceľovou špirálou s vnútorným a vonkajším hladkým povrchom, absolútne priehľadná, odolná voči starnutiu, atmosférickým vplyvom a odolná voči početným chemikáliám. Použitie: Zvlášť vhodná pre nasávanie a dopravu potravinárskych produktov bez tuku a vyživovacích tekutín ako pitná voda, šťavy, džúsy, víno, alkoholické nápoje do 28%, ocot, kečup a pod. Spĺňa európske direktíva EU – 2002/72/CE a jej doplnkov 2004/19/EC a...

 • Priemyselná hadica - M1.10 AQUA T.Z.

  Priemyselná hadica - M1.10 AQUA T.Z.

  - Určenie: priemysel - Farba: transparentná zelená - Pracovná teplota: -10°C až + 60°C Charakteristika: Jednovrstvá vysoko flexibilná hadica z mäkčeného PVC o tvrdosti 80 ShA s dokonale hladkým povrchom, priehľadná, odolná voči starnutiu, odolná voči chemikáliám, max. rozťažnosť 250% a pevnosť v ťahu max. 15 N/ mm2. Použitie: Mnohoúčelová hadica pre nenáročné použitie všade tam, kde nie je nutné krištáľové prevedenie (voda, vzduch, ochrana kovových výrobkov).

 • Priemyselna hygiena

  Priemyselna hygiena

  - mydla - utierky - zasobniky

 • Tampónová priemyselná potlač

  Tampónová priemyselná potlač

  Ponúkame rovinnú a rotačnú tampónovú potlač na rôzne materiály - napr. plasty, kov, sklo, drevo a pod. Oblasť: automobilový, farmaceutický, eletrotechnický priemysel. POZOR: len veľké série - min. 10 000 ks Rovnáko ponúkame montáž a balenie výrobkov z plastov a kovov.

 • Priemyselná Kamera 520 TVL CCB-601RS/IRD-4

  Objektív fotoaparátu je vybavený automatickým zaostrovaním a ovládanie zoomu je cez rozhranie RS-485 alebo tlačidla umiestnená na kábli. Okrem toho, doplnok kamery je konfiguračný softvér pre rozhranie RS-485.

 • Priemyselná kamera s IR dosvitom 80m cena 225,00 EUR

  Priemyselná kamera s IR dosvitom 80m cena 225,00 EUR

  DXVT-5420 jedinečná kamera do temnej noci, ktorá osvetľuje sledovanú oblasť dvoma samostatne vysoko IR osvetľovačmi,s dosvytom až 80m. Táto vonkajšia kamera s prevedením IP66 vytvára veľmi jemné obrázky. Zameranie a uhla pohľadu možno ľahko nastaviť na zadnej strane kamery. Kamera je optimálnou voľbou pre sledovanie veľkých skladov, priemyselných, obchodných, agrárne objekty. Technické parametre: 1/3 SONY CCD, color; 540 TV riadkov, Software D/N Color(0.1 lux), B&W(0.05 lux), built in Varifocal lens 9.00-22 mm 12 pcs of POWER IR LED apart from the camera,80 m IR range AES, AWB, BLC IP 66 225 x 152 x 90 mm, 2 kg 12V DC @ 1A ..

 • Priemyselná automatizácia, regulované pohony

  Priemyselná automatizácia, regulované pohony

  Projektovanie, dodávka, montáž a oživenie systémov v nasledovných oblastiach: - automatizácia výrobných procesov, vrátane diagnostiky a monitoringu, HW a SW - operátorské a zobrazovacie panely - riadiace systémy technologických procesov HW a SW - priemyselné počítače - priemyselná komunikácia a spracovanie dát - systémová integrácia pre podnikové informačné systémy - nové, alebo modernizácia starých pohonov - modernizácia riadiacich systémov - regulované pohony

 • Priemyselná chémia MOLYDAL

  Priemyselná chémia MOLYDAL

  V oblasti priemyselnej chémie Vám ponúkame kompletný rad prostriedkov od firmy MOLYDAL. Medzi ponúkané výrobky patria aj tieto výrobky: * Mazacie tuky pre ložiská Firma MOLYDAL ponúka kompletnú sadu produktov na mazanie akýchkoľvek plôch, ponúka špeciálne produkty pre extrémne teploty a extrémne podmienky. Medzi ďalšie produkty patria mazivá používané v styku so zásadami, alebo kyselinami. Mazivá sa podľa druhu poonúkajú aj vo forme sprejov. * Čistiace a dezoxidačné činidlá Do tejto skupiny patrí sada produktov používaná na čistenie elektrických kontaktov, alebo na ochranu foriem v sklárňach, zlievárňach a pod. Používajú sa aj na o...

 • Priemyselná kartonáž

  Priemyselná kartonáž

  Obaly sú podľa konštrukcie rozdelené do konštrukčných skupín: - skladacie lepenkové škatule - viacdielne škatule - skladacie škatule - zasúvacie škatule - pevné škatule - lepenkové škatule skladateľné - vnútorné vybavenie Výroba: - klopových a vekových obalov, dební a krabíc doplnených vnútorným vybavením (mriežky, vložky, preložky) - tvarových výsekov ako skladačky, kontajnery, displaye a pod. - maximálny rozmer 1 dielu výseku = 1 600 x 2 200 mm - skladačkové krabice podľa vášho návrhu spájané šitím, lepením resp. so samosvorným uzáverom - možnosť jedno i viacfarebnej potlače - možnosť označenia obalov...

 • Strechy - priemyselná výstavba

  Strechy - priemyselná výstavba

  Vrámci priemyselnej výstavby ponúkame: - prestrešenie výrobných hál, hangárov, skladov, maštalí, senníkov, prístreškov a rôznych iných priemyselných objektov až do rozpätia 30 metrov bez ďalších podperných nosných prvkov umožňujúce vysokú variabilitu vnútornej dispozície - montáž celodrevených administratívnych budov na báze difúzne otvorenej skladby steny - EnViroDom - návrh technického riešenia strešnej konštrukcie, statické posúdenie a vyhotovenie komplexnej dokumentácie pre výrobu strešnej konštrukcie priemyselného objektu - bezpečná a presná výroba konštrukčných prvkov drevených väzníkových striech priemyselných obje...

 • Priemyselná televízia, video a audiosystémy

  Priemyselná televízia, video a audiosystémy

  Videosystémy umožňujú pomocou kamerových a príslušných koncových zariadení, kontrolu vnútorných aj vonkajších priestorov, výrobných prevádzok, bánk a trezorových miestností, archívov, objektov kultúrneho charakteru (galérie, múzeá, divadlá, kostoly), predajných a skladových priestorov, prípadne priestorov tajného charakteru. Technické vlastnosti videosystémov umožňujú sledovanie priestorov v zorných poliach kamier na monitoroch (čiernobielych alebo farebných), alebo zaznamenávanie obrazu na videorekordér so širokou ponukou výberu vlastností. Jednou z často využívaných verzií pre zapojenie týchto zariadení je možnosť ich prepojenia s...

 • Priemyselná soľ vákuová

  Využitie v textilnom priemysle, zmäkčovanie vody. Balenie: - á 50 kg PE - 1 t big-bag - volne ložená

 • Kamenná priemyselná soľ na solanku

  Použitie na zmäkčovanie vody. Balenie: - á 50 kg PE - 1 t big-bag - volne ložená

 • Kamenná priemyselná soľ štandart

  Využitie v energetike, v chemickom priemysle, zmäkčovanie vody. Balenie: - á 50 kg PE - 1 t big-bag - volne ložená

 • Kamenná priemyselná soľ hrubozrnná

  Využitie v kožiarskom priemysle. Balenie: - á 50 kg PE - 1 t big-bag - volne ložená

 • NASSAU 9000G - priemyselná brána

  Základné údaje: - max. šírka 7 000 mm - max. výška 5 000 mm - hliníkové, oceľové al. nerezové prevedenie - 9 štandardných farieb za zvýhodnenú cenu

 • Priemyselná elektronika

  Priemyselná elektronika

  - Riadiace systémy DELEM - Sortiment firmy GIVI MISURE Optické snímače - lineárne snímače - rotačné snímače - Magnetické snímače - Indikácie polohy - Digitálne indikácie polohy givimisure

 • Priemyselná hláska

  Priemyselná hláska pre použitie ako hlavná stanica, so 6 programovateľnými tlačidlami s multifunkčnou LED optickou signalizáciou, vstavaným reproduktorom, univerzálnym mikrofónom a 2 programovateľnými tlačidlami s optickou LED signalizáciou. Vďaka technológi i DSP procesorov je možné realizovať prostredníctvom jedného mikrofónu zariadenie s rôznymi charakteristikami – všesmerovou ako aj smerovou s kompenzáciou okolitého hluku (NC). Súčasťou sú vymeniteľné štítky na označenie funkcií tlačidiel.

 • PTV - priemyselná televízia KAMEROVÝ SYSTÉM

  PTV - priemyselná televízia KAMEROVÝ SYSTÉM

  - priemyselná televízia KAMEROVÝ SYSTÉM

 • Priemyselná bezpečnosť

  Poradenská a konzultačná činnosť v problematike procesu sústreďovania a spracovania potrebnej dokumentácie, predchádzajúcej samotnému podaniu žiadosti na Národný bezpečnostný úrad v oblastiach: Personálnej bezpečnosti: - Poradenstvo pri sústreďovaní dokumentov a spracovaní osobného a bezpečnostného dotazníka na požadovaný stupeň utajenia - Spracovanie smernice pre personálnu previerku - Spracovanie žiadostí, vyhodnotení a sústredenie potrebných písomností Fyzickej a objektovej bezpečnosti: - Návrh, posúdenie chráneného priestoru - Vypracovanie dokumentácie fyzickej a objektovej bezpečnosti - Vypracovanie smerníc pre jednotlivé oblasti ...

 • Priemyselná televízia

  - Kamery - Pomalobežné videorekordéry - Multiplexery - ...

 • Priemyselná metla

  - 400 mm

 • Priemyselná metla

  - 250 mm

 • Priemyselná televízia (PTV)

  PTV slúži k sledovaniu chránených priestorov, ako aj pre potreby stráženia objektu. V spolupráci s PSN a SKV sa zvyšuje stupeň zabezpečenia objektu a okrem zaregistrovania vniknutia je možnosť použitím videozáznamu dokumentovať situáciu v sledovaných priestoroch nepretržite 24 hodín denne a spätne vyhodnotiť eventuálne mimoriadne udalosti. Dohľad sa uskutočňuje pomocou čierno-bielych alebo farebných kamier, statických alebo otočných kamier pripojených priamo alebo cez IP protokol na záznamové a prezentačné zariadenie. Kamery používajú digitálne spracovanie signálu pre potrebu poskytnutia kvalitneho obrazového výstupu. Systémové kamery je mo...

 • Priemyselná údržba

  Rozsiahle medzinárodné skúsenosti v petrochemickom, energetickom a výrobným priemyslu nám umožnilo vyvinúť celý rad špecializovaných služieb, ktoré pokrývajú individuálne potreby a minimalizujú náklady na údržbu každého závodu a zariadení. Počas odstávky je potrebné vykonať veľa rôznych činností, ako sa prevádzka znovu spustí. Pri nútenom alebo nutnom zastavenie máme jasné koordinačné body a riadime všetky aktivity, interne aj externe, aby sme všetky doby odstávok dodržali, pretože môžu byť veľmi drahé. Pracujeme s dlhodobo budovaným tímom špecialistov a vďaka nášmu disciplinovanému a štruktúrovanému prístupu môžeme garantova...

 • Priemyselná činnosť?

  - zámočnícke práce - zváračské práce - výroba a montáž technologických zariadení - výroba a montáž nízko a strednotlakových potrubných rozvodov a priemyselných zariadení

 • Garážová brána Priemyselná

  Priemyselné brány sú určené pre použitie v budovách: obytných, verejných budov, priemyselných podnikov, vrátane potravinárskeho priemyslu (bez priameho kontaktu s potravinami) a hromadných garáží.

 • Garážová brána Priemyselná

  Garážová brána Priemyselná

  Priemyselné brány sú určené pre použitie v budovách: obytných, verejných budov, priemyselných podnikov, vrátane potravinárskeho priemyslu (bez priameho kontaktu s potravinami) a hromadných garáží.

 • Priemyselná budova v Seredi

 • Priemyselná televízia CCTV

  - jednoduché systémy len na monitorovanie - záznamové systémy na jednoduchšie médiá ako sú 24 hod. Time Lapse videorekordéry - PC karty špecializované nahrávacie zostavy na dôkazové konanie - široký výber kamier – stacionárne, rotačné, skryté, na nočné videnie s výkonným infrapodsvietením - v rodinných domoch preferované kamerové systémy pripojené do káblového rozvodu domu – možnosť sledovať z akéhokoľvek TV prijímača v dome

 • Priemyselná televízia PTV

  Priemyselná televízia - PTV, nachádza široké uplatnenie pre vizuálnu kontrolu pohybu osôb, prehľadnom snímaní resp. zaznamenávaní udalostí a taktiež pre dohľad nad technologickými postupmi s možnosťou časovej spätnej kontroly obrazového záznamu. S úspechom sa využívajú na zníženie strát pri manipulácii s ceninami a tovarom. Pre uchovávanie signálu z kamier sa využívajú prevažne dve médiá: videorekordér s nahrávaním na videopásky (VHS, S-VHS) a s dobou záznamu 3-960 hodín a pevný disk pre počítačové systémy nahrávania videosignálu.Na spracovanie signálu systémov s nahrávaním na videorekordér slúžia videoprepínače (cyklické prepína...

 • Kamerový systém, priemyselná televízia - CCTV, PTV

  Systémy pre sledovanie vybraných priestorov. Možnosti a aplikácie sú takmer neobmedzene. Od jednoduchého priameho sledovania udalosti na monitore po záznam na HDD, pripojenie do miestnej siete LAN, internetu. V ponuke sú kamery od jednoduchých, ekonomicky nenáročných zariadení pre sledovanie priestorov s malými nárokmi na detailnosť záznamu až po diaľkovo ovládané PTZ kamery. Digitálne rekordéry sú takisto v rôznych kategóriach. Vhodnou kombináciou technológie dokážeme pre každého klienta vytvoriť systém zodpovedajúci jeho potrebám ako aj finančným možnostiam.

 • Priemyselná chémia

  Loctite 221, 50ml - Zaisťovací prostriedok na závity, nízka pevnosť, nízka viskozita, závit do M12, 50ml Loctite 222 10ml - Zaisťovací prostriedok na závity, nízka pevnosť, závit do M36, 10ml Loctite 243 5ml - Zaisťovací prostriedok na závity, stredná pevnosť, závit do M36, 5ml Loctite 245, 50ml - Zaisťovací prostriedok na závity, stredná pevnosť, stredná viskozita, závit do M80, 50ml Loctite 248, 9g - Zaisťovací prostriedok na závity, tyčinka, stredná pevnosť, do M50, 9g

 • Priemyselná chémia

  V priemysle je využitie priemyselnej chémie samozrejmosťou. Čo ak domáci kutil použije výrobok určený priemyslu pre svoje hobby? Dosiahne veľmi uspokojivý výsledok. Mazivá, spreje, tmely, čističe, protikrózne produkty, separátory, aktivátory… Môžme menovať ďalej a v každej kategórii sa nájde zopár produktov, ktoré si nájdu uplatnenie v priemyselnej oblasti, ale aj mimo priemyselnej sféry. U nás sú dostupné všetky produkty. Prehľad produktových skupín priemyselnej chémie dostupnej u nás: - priemyselné lepidlá o anaeróbne lepidlá o kyanoakrylátové lepidlá o konštrukčné lepidlá o elektricky vodivé lepidlá o kontaktné l...

 • Priemyselná hygiena

  Našim partnerom pre priemyselnú hygienu sú spoločnosti LOTUS PROFESSIONAL (spoločnosť Georgia-Pacific, Veľká Británia), a ASSIST TREND (spoločnosť ASSIST-TREND, Maďarsko). Kým LOTUS PROFESSIONAL je svetoznáma značka a patrí medzi lídrov na trhu Európskej únie, ASSIST TREND je reginálnym lídrom v Strednej Európe. Obidve spoločnosti kladú veľký dôraz na kvalitu svojich výrobkov.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Priemyselná metla 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.