CITYLIGHT - svetelný reklamný panel

CITYLIGHT - svetelný reklamný panel

Obľúbený produkt najmä spoločností zaobrajúcich sa prenájmom reklamných plôch.
Rôzne prevedenia - všetko podľa Vašich konrétnych požiadaviek


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Ponúkame citylighty

  Ponúkame citylighty

  SLIM mini (600 x 800 mm) SLIM midi (800 x 1200 mm) SLIM CL wall (1140 x 1700 mm) SLIM CL classic (1140 x 1700 mm) SLIM CL willy (1140 x 1700 mm) SLIM CL totem (1140 x 1700 mm) SLIM CL triangle (1140 x 1700 mm)

 • Citylighty

  Citylighty

  Citylight panel je univerzálna a elegantná forma svetelnej reklamy v jednostrannom i obojstrannom prevedení. Citylight panel poskytuje účinnú reklamu v nákupných centrách, obchodných domoch, letiskových halách, autobusových zastávkach, alebo v exteriérovom prevedení na chodníkoch či peších zónach.

 • CITYLIGHT PREM+SKYLIGHT 200g, 140,0cmx050m

  Interiérový homogenní papír s vynikající průsvitností od španělské papírny J.Vilaseca, jejíž historie se datuje od roku 1714. Papír je jednostranně potisknutelný s jednostranným silným coatingem. Má vysokou bělost, ostrost kresby a brilantní podání barev. Je použitelný na všechny běžné backlit/frontlitplakátové prezentace. Běžně dostupné jsou hmotnosti 150g a 200g, zatímco gramáže 135g 170g jsou k dodání na základě požadavku.

 • CITYLIGHT PREM+SKYLIGHT 150g, 127,0cmx300m

  Interiérový homogenní papír s vynikající průsvitností od španělské papírny J.Vilaseca, jejíž historie se datuje od roku 1714. Papír je jednostranně potisknutelný s jednostranným silným coatingem. Má vysokou bělost, ostrost kresby a brilantní podání barev. Je použitelný na všechny běžné backlit/frontlitplakátové prezentace.

 • CITYLIGHTY - stánky

  Novinové stánky sú osadené na frekventovanom mieste, zväčša na chodníkoch pri obchodoch, nákupných centrách, poštách, miestnych úradoch, v peších zónach a zastávkach MHD. Vzhľadom na rozmanitosť ponúkaných tlačovín, stánky navštevujú rôzne vekové kategórie od tínedžerov až po seniorov. Plochy sú dobre vnímané pre svoju veľkosť aj z väčšej diaľky a samozrejme aj v nočných hodinách.

 • Citylight

  Umiestňovanie reklamných pútačov do podsvietených nosičov.

 • CITYLIGHT panely do čakárni BUS

  CITYLIGHT panely do čakárni BUS

  vitríny pre umiestnenie do zástavok MHD - citylight - jednostranný - obojstranný - vitríny rôznej hĺbky - podľa konkrétnej požiadavky všetky produkty sú vyrobené z hliníkových profilov povrchovo upravených eloxovaním v kombinácii s antikorou

 • CITYLIGHT - CL Medium Classic

  CITYLIGHT - CL Medium Classic

  CL Medium Classic - svetelný panel s viditeľnou plochou formátu A0. Vyrábaný v rôznych prevedeniach - obojastranný, jednostranný, s nohou i bez nohy. Tiež ponúkame možnosť povrchovej úpravy do rôznych odtieňov podľa konrétnej požiadavky. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na vyžiadanie.

 • Citylighty - reklamy

  Ide o veľmi populárny a obľúbený nosič ako pre zákazníkov, tak pre zadávateľov. Citylighty bývajú umiestnené na lukratívnych miestach v meste – na peších zónach, v blízkosti nákupných centier, na autobusových zastávkach, v blízkosti budov, ktoré sú navštevované chodcami. Bývajú tak zaujímavým osviežením mestskej architektúry. Tieto vertikálne nosiče sú efektívne najmä na propagáciu nápojov, alkoholu, módnych značiek a telekomunikačných služieb - t.j. produktov dennej spotreby ľudí. Strategické umiestnenie: Nosiče sú umiestnené na miestach s hustým výskytom pohybu chodcov. Umožňujú odovzdať odkaz čo najbližšie k miestu predaja....

 • Citylighty reklamné

  Citylighty (abribusy) sú často využívanou formou vonkajšej reklamy, ktorá je kombináciou vonkajšej a interiérovej reklamy, keďže časť nosičov je umiestnená v exteriéri a časť v interiéroch nákupných stredísk a biznis centier. Podobne ako pri produkte backlight ide o reklamný nosič podsvietený zozadu, čo umožňuje výbornú viditeľnosť grafiky počas celého dňa a spolu s kvalitným grafickým rozlíšením spôsobuje mimoriadnu atraktívnosť tohto nosiča pre cieľovú skupinu.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: CITYLIGHT - svetelný reklamný panel 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.