Dezinfekcia dojenia

Dezinfekcia dojeniaDezinfekcia dojenia 2Dezinfekcia dojenia 3Dezinfekcia dojenia 4Dezinfekcia dojenia 5

- dezinfekcia dz, filtry
- hygiena vemena
- prostriedky pre dojenie
- nd dojacích zariadení


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Deratizácia, dezinsekcia a dezinfekcia, špeciálna ponuka: Bezzápachová a bezchlórová dezinfekcia

  Deratizácia, dezinsekcia a dezinfekcia, špeciálna ponuka: Bezzápachová a bezchlórová dezinfekcia

  Naša spoločnosť vykonáva dezinsekciu, deratizáciu a dezinfekciu, vo vysokej kvalite, so zárukou a bez škodlivého pôsobenia na životné prostredie. Nami používané prípravky nie sú jedy. Vykonávame aj plynovanie a účinné postreky proti plošticiam. Likvidujeme osie hniezda, aj podzemné !! Naše ceny Vás presvedčia. Nečakajte na premnoženie hávede, ŠPECIÁLNA PONUKA: Bezzápachová a bezchlórová dezinfekcia s dlhodobým účinkom !! Nemá nijaké vedľajšie účinky na životné prostredie, ani na ošetrované povrchy, kovové zariadenia nekorodujú !!!. !! Môže sa aplikovať aj za prítomnosti napr dlhodobo chorých a pod!! ...Sme platiteľmi DPH.

 • Dezinfekcia ozónom 

  Týmto jedinečným spôsobom vyčistíme Váš domov od nežiaducich baktérií, plesní a vírusov. Ozón zneškodní aj celkový zápach miestností, takže po vykonaní takejto dezinfekcie máte svieži pocit z čistého priestoru.

 • Deratizácia, Dezinsekcia, Dezinfekcia

  20 rokov praxe v oblasti deratizácie, dezinsekcie a dezinfekcie Každý výkon prác DDD činnosti vykonáva asanačná skupina so štátnym osvedčením, ktoré je zárukou kvalitnej a odborne vykonanej práce na profesionálnej úrovni. Pracujeme s prípravkami, ktoré patria vo svete medzi najkvalitnejšie a v našej dlhoročnej praxi sa vynikajúco osvedčili. Záruku za vykonané práce až do 90 dní v závislosti od použitého prípravku Používame výlučne prípravky a technológie, ktoré sú schválené Ministerstvom zdravotníctva SR. Výkon deratizácie v súlade s programom HACCP, ktorý vyžaduje veterinárna a hygienická služba v potravinových prevádzkach na ...

 • Dezinfekcia

  - osobná - priestorová

 • Čistenie , TANA dezinfekcia a hygiena

  Tana prostriedky: univerzálne, na veľmi mastný riad, ekologické, dezinfekčné prípravky na hygienické a sanitárne zariadenia, proti plesniam, na sifóny a upchané potrubia, na okná, leštidlá na nábytok, tekuté piesky

 • Dezinfekcia, dezinsekcia, deratizácia

  Dezinfekcia, dezinsekcia, deratizácia

  Firma prevádza tieto služby podľa objednávok a rozsahu postrekov.

 • Dezinfekcia klimatizácie

  Vyčistenie chladiaceho média klimatizácie servisným prístrojom neodstráni zápach z klimatizácie. Za týmto účelom je potrebné realizovať službu dezinfekcie klimatizačných prieduchov, pri ktorej sa chemicky odstránia baktérie a plesne z prieduchov a výparníka. Zanedbanie starostlivosti o dezinfekciu prieduchov ohrozuje zdravie posádky – do priestoru sa dostávajú baktérie a plesne, a prejavuje sa tiež zápachom, ktorý spôsobujú práve odumreté baktérie v prieduchoch a na výparníku.

 • Deratizácia, dezinsekcia, dezinfekcia

  Tieto činnosti poskytujeme firmám na ochranu pred hlodavcami a nežiadúcim hmyzom.

 • Dezinfekcia vody UV žiarením, UV lampa

  Naša firma se zaoberá výrobou a prodajom zariadenia na dezinfekciu UV žiarením. Túto metódu je možné aplikovať všade tam, kde sú zvýšené nároky na bakteriálnu čistotu daného média bez použitia chemikálií a bez zmien vlastností tohoto média. UV žiarenie spoľahlivo likviduje všetky baktérie, vírusy, plesne, kvasinky a ich spóry. Sú tri hlavné oblasti použitia UV dezinfekcie: Dezinfekcia tekutín Dezinfekcia vzduchu Dezinfekcia povrchov

 • Deratizácia Dezinsekcia Dezinfekcia

  Deratizácia Dezinsekcia Dezinfekcia

  Ničíme hlodavcov, otravný hmyz a aj baktérie. Jednorázovým zásahom a aj pravidelným opakovaním, podľa požiadaviek a potrieb zákazníka.

 • Dezinfekcia

  Dezinfekcia je súbor opatrení smerujúci k likvidácií mikroorganizmov pomocou chemických, fyzikálnych alebo kombinovaných postupov, ktoré majú za cieľ prerušiť cestu nákazy od zdroja k vnímavému jedincovi - ničenie patogénnych mikroorganizmov. Najčastejšie sa vykonáva formou postreku , alebo rotačného prístroja vyrábajúceho tzv. suchú hmlu . Dezinfekcia sa vykonáva - dezinfekcia po úmrtí človeka - dezinfekcia spoločenských priestorov - MHD prostriedky,výťahy ... - dezinfekcia ovzdušia - čakárne ,škôlky - dezinfekcia spoločenských predmetov - kľučky,nákupné košíky - dezinfekcia detských pieskovísk - Dezinfekcia stien - plesne na ste...

 • Deratizácia a dezinfekcia

  Sústavne vás otravujú a znepríjemňujú vám život? Tak nás neváhajte kontaktovať!

 • Dezinfekcia vody

  Dezinfekcia vody

  Základnou podmienkou pitnej vody je mikrobiologická nezávadnosť vody, to znamená, že vodu pre pitné účely musíme zbaviť mikrobiologických ukazovateľov ako sú napríklad Kaliformné baktérie, Enterokoky, Escherichia coli, živé organizmy a ďalšie ukazovatele biologického pôvodu. Najrozšírenejší spôsob dezinfekcie - odstránenia mikrobiologickej nezávadnosti vody je dezinfekcia vody chlórovaním. Tento spôsob dezinfekcie je založený na dávkovaní dezinfekčného prostriedku s obsahom chlóru do vody, čím dochádza k usmrteniu živých organizmov vo vode.

 • Chladiarenské a mraziarenské boxy, dezinfekcia a meranie

  Výstavba chladiarenských a mraziarenských boxov, všetkých veľkostí, spolu s technológiou a riadením. Dezinfekcia a ionizácia ovzdušia ozónom. Meranie kontrolovaných atmosfér, CO2,O2,O3, C2NH4 etylén, vlhkosť, teploty.

 • Dezinfekcia rúk - proCura sept

  Dezinfekcia rúk - proCura sept

  Hygienicky a chirurgicky rýchlo pôsobiaci prostriedok na dezinfekciu rúk a pokožky. Vlastnosti: baktericídny, fungicídny. Balenie: 1 l.

 • Dezinfekcia rúk-Isolda dezinfekčné mydlo

  Dezinfekcia rúk-Isolda dezinfekčné mydlo

  Certifikované dezinfekčné tekuté mydlo s deklarovanou baktericídnou účinnosťou (60 s). Používa sa k bežnej a preventívnej hygiene rúk, zvlášť tam, kde je treba obmedziť riziko výskytu baktérii, napr. v potravinárstve, v zdravotníckych zariadeniach, karanténnych a infekčných strediskách. Neutrálny pH zaručuje dokonalú harmóniu s vašou pokožkou. Výhody: pH neutrálný. Vhodné priamo na pracovisko v 5 litrovom balení + dávkovač.

 • Dezinfekcia rúk - Isolda Biotin s Lactilanom

  Dezinfekcia rúk - Isolda Biotin s Lactilanom

  Dezinfekcia pokožky je súčasťou hygienických postupov. Antimikrobiálne prostriedky môžu pokožku vysušovať a dráždiť. Jedinečná kombinácia ukľudňujúcich, výživných a hydratačný látok v kréme (Lactilan a Biotin) poskytujú koži nielen bezpečnú antimikrobiálnu ochranu, ale súčasne posilňuje ochrannú bariéru pokožky. Dezinfekcia pokožky predstavuje radu postupov, ktoré vedú k odstraňovaniu mikróbov z ich povrchu. Bežná dezinfekcia často vysušuje a dráždi pokožku.

 • Dezinfekcia rúk - Cleamen 560 dezi AR

  Dezinfekcia rúk - Cleamen 560 dezi AR

  Alkoholový dezinfekčný prostriedok určený na priame použitie, pre hygienické umývanie a dezinfekciu pokožky s veľmi dobrou dermálnou toleranciou. Je použiteľný najmä pri epidemiologicky závažných činnostiach. Spektrum účinku: Baktericídny: baktérie G+ a G- vrátane TBC Fungicídny: väčšina mikroskopických hub Vhodné použitie: prípravok má vynikajúce dezinfekčné a umývacie účinky, priaznivé dermatologické vlastnosti. Je ľahko parfumovaný príjemnou vôňou.

 • Dezinfekcia rúk - Isolda dezinfekč.krém

  Dezinfekcia rúk - Isolda dezinfekč.krém

  Isolda dezinfekčný krém BIOTIN. Dezinfekcia pokožky je súčasť hygienických postupov. Antimikrobiálne prostriedky môžu pokožku vysušovať a dráždiť. Jedinečná kombinácia ukľudňujúcich, výživných a hydratačných látok v kréme (Lactilan a Biotin) poskytujú koži nie len bezpečnú antimikrobiálnu ochranu, ale súčasne posilňuje ochrannú bariéru pokožky. Dezinfekcia pokožky predstavuje radu postupov, ktoré vedú k odstraňovaniu mikróbov z ich povrchu. Bežná dezinfekcia často vysušuje a dráždi pokožku.

 • Dezinfekcia bez kompromisov: Cleamen 520

  Dezinfekcia bez kompromisov: Cleamen 520

  Cleamen 520 dezi PPM. Koncentrovaný dezinfekčný prostriedok určený na riedenie s vysokou umývacou schopnosťou pre vlhkú aplikáciu, na dezinfekciu plôch a predmetov v potravinárstve, stravovacích prevádzkach, zdravotníctve a ďalších činnostiach ktoré sú epidemiologicky závažné ( dezinfekcia prevádzok - kozmetika, pedikúra, manikúra, kaderníctvo, holičstvo, masérske a rekondičné služby, solária). Pri nanesení v silne nariedenom stave je vhodný pre čistenie citlivých lakovaných poprípade plastových povrchov, ako sú kryty počítačov, monitory, plochy z akrylu alebo plexiskla.

 • deratizácia,dezinsekcia,dezinfekcia,kosenie trávy a buriny, upratovacia služba

  deratizácia, dezinsekcia, dezinfekcia kosenie trávy a buriny čistenie kanalizačnej siete - kanálov upratovacia služba

 • Dezinfekcia – ničenie choroboplodných zárodkov

  Človek denne príde do kontaktu s miliónmi baktérií a mikroorganizmov. Dezinfekcia je súbor opatrení s cieľom zničiť choroboplodné zárodky a mikroorganizmy. Dezinfekčné zásahy sa vykonávajú určeným všestrannými prípravkami.

 • Asanačné služby (plynovanie, deratizácia, dezinfekcia, dezinsekcia)

  profesionálna služba od roku 1982. Odborne a poctivo.

 • Dezinfekcia

  Dezinfekcia

  likvidácia ploštíc,..Dezinfekcia a biologické riziká – súbor metód a opatrení na zlepšenie hygieny prostredia súvisiaci s elimináciou možných infekcií. Biologickým rizikom rozumieme baktérie, riketsie, vírusy a parazity prenosné na ľudí po konzumácii požívatín a vyvolávajúce u nich chorobný stav a baktérie a plesne schopné vytvárať v požívatinách alebo črevnom trakte toxíny.

 • Dezinfekcia, dezinsekcia a deratizácia

  Pod dezinfekciou rozumieme potieranie choroboplodných zárodkov a mikroorganizmov chemickými a fyzikálnymi prostriedkami a ochranu pred ich šírením. Pri dezinfekcii pomocou špeciálnych chemických, fyzikálnych alebo kombinovaných postupov ničíme patogénne mikroorganizmy. Najčastejšie sú ošetrované budovy s veľkou migráciou ľudí, sauny, bazény, zdravotnícke zariadenia, poľnohospodárske objekty živočíšnej výroby, dopravné prostriedky (taxi, MHD), byty po zomrelých, pivnice a suterény po záplavách, povaly a strešné priestory. Deratizácia je systém regulácie škodlivých hlodavcov, ktorý sa vykonáva v súlade s ich prostredím a populačnou dynamikou...

 • Dezinfekcia bez kompromisov: Cleamen 520

  Dezinfekcia bez kompromisov: Cleamen 520

  Cleamen 520 dezi PPM. Koncentrovaný dezinfekčný prostriedok určený na riedenie s vysokou umývacou schopnosťou pre vlhkú aplikáciu, na dezinfekciu plôch a predmetov v potravinárstve, stravovacích prevádzkach, zdravotníctve a ďalších činnostiach ktoré sú epidemiologicky závažné ( dezinfekcia prevádzok - kozmetika, pedikúra, manikúra, kaderníctvo, holičstvo, masérske a rekondičné služby, solária). Prípravok neobsahuje aldolové zlúčeniny a je obzvlášť vhodný pre dezinfekciu plôch a zariadenie v potravinárskom priemysle so zvýšeným rizikom výskytu plesni a kvasiniek. Spektrum účinku: Baktericídny: baktérie G+ a G- vrátane TBC Fungicí...

 • Čistiace prostriedky a dezinfekcia

  Čistiace prostriedky a dezinfekcia

  - Toaletné mydlá - Umývanie riadu - ručné - Tekuté mydlá - Umývanie riadu - strojové - Dezinfekcia a čistenie - Čistenie podlahy - Práškové a tekuté prostriedky - Ochranné krémy - Čistenie okien - Čistenie a ošetrenie nábytku - Čistenie a dezinfekcia toaliet - Pracie prášky a aviváže

 • AD vzduchová dezinfekcia

  AD vzduchová dezinfekcia

  - Nová Technológia - Ničí vírusy, baktérie a plesne - 99,999% účinný voči MS2 Coliphage - Nová prenosná Vzduchová dezinfekcia je zariadenie určené pre použitie v uzavretých vnútorných priestoroch. Výrobok imituje proces, ktorý sa vyskytuje v prírode prostredníctvom odbúravania ozónu prirodzene sa vyskytujúcich olefínov. Bi-produktom tejto reakcie sú hydroxylové radikály, reaktívne formy kyslíka, ktoré sú vysoko nestabilné a reagujú s baktériami, vírusmi a plesňami tým, že napádajú väčšinu známych druhov. Technológia vzduchovej dezinfekcie AD bola laboratórne testovaná proti: - - MS2 coliphage, a proti Norovírusom, H1N1, H5N1 a chríp...

 • Nástrojová dezinfekcia BACTINYL® S.L.I. - 5L

  Nástrojová dezinfekcia BACTINYL® S.L.I. - 5L

  Nástrojová dezinfekcia BACTINYL® S.L.I. Dezinfekcia na báze stabilných kysličníkov určená na umývanie a dezinfekciu chirurgických nástrojov, Dezinfektant na báze stabilných kysličníkov určený na umývanie a dezinfekciu chirurgických nástrojov, prístrojov, inštrumentária a pomôcok, ktoré prichádzajú do priameho kontaktu s tkanivom a krvou pacienta. Nájde svoje uplatnenie predovšetkým na operačných sálach a ambulanciách. Spĺňa tie najnáročnejšie kritériá, je schválený pre pediatriu a neonatalógiu. Prostriedok je možné používať opakovane po dobu 24 hodín. Dezinfekčná účinnosť: BAKTERICÍDNY, FUNGICIDNÝ, VIRUCÍDNY vrátane HIV, po...

 • Dezinfekcia - usmrtenie všetkých mikroorganizmov baktérií

  Dezinfekcia - usmrtenie všetkých mikroorganizmov baktérií

  Dezinfekcia je súbor opatrení zneškodňujúcich mikroorganizmy pomocou fyzikálnych, chemických alebo kombinovaných postupov. Vyšší stupeň dezinfekcie zaručuje usmrtenie všetkých mikroorganizmov baktérií, vírusov, húb, niektoré bakteriálne spóry, apod. Zahŕňa postupy, ktoré boli skôr zaradené pod pojmom chemická sterilizácia v roztokoch. Používa sa pre dekontamináciu prístrojov s optikou, ktoré nie je možné sterilizovať v sterilizačných prístrojoch. Sterilizácia: je súhrn opatrení, ktoré vedú k zničeniu všetkých rozmnožovania schopných organizmov a vírusov na predmetoch a produktoch. Jednoúčelové pomôcky sú dodávané sterilné z vý...

 • UV DEZINFEKCIA VODY Sterilight

  UV DEZINFEKCIA VODY Sterilight

  UV lampy sú určené na elimináciu baktérií, cýst a vírusov vo vode pomocou UV žiarenia. UV sterilizátor nepridáva do vody žiadne chemikálie a nevytvára žiadne vedľajšie produkty. Ultrafialové žiarenie je úplne neškodné, ekologické, lacné a je to najmodernejší zpôsob dezinfekcie vody. Použitie UV sterilizátor S8Q-PA je vhodný na dezinfekciu vody v bytoch a rodinných domoch s prívodným potrubím 3/4 , kde maximálna spotreba vody za hodinu nepresiahne 1,8 m3 (čo je maximálna kapacita UV sterilizátora S8Q-PA). Výhody UV lámp Sterilight: - Telo UV lampy z nerezu. - Vysoko efektívne UV žiarivky zvýšeného výkonu. - Digitálne odpočítavanie dn...

 • Dezinfekcia novospray

  Dezinfekcia novospray

  Dezinfekcia na báze alkoholu s malým obsahom KAS určená na rýchlu dezinfekciu chirurgických nástrojov, prístrojov, pomôcok a inštrumentária. Okrem operačných sál a najrôznejších ambulancií nájde svoje uplatnenie vo vozidlách rýchlej záchrannej služby. V stomatológii sa používa na dezinfekciu turbíny. Pôsobí efektívne, rýchlo zasychá, neoplachuje a neutiera sa. Dezinfekčná účinnosť: BAKTERICIDNÝ, FUNGICIDNÝ, VIRUCIDNÝ vrátane HIV a hepatitídy B, MYKOBAKTERICIDNÝ a TUBERKULOCIDNÝ pri koncentrácii 100% a expozícii 5 minút. Nemá predpísaný výstražný symbol a ovzdušie ovplyvňuje minimálne. Balenie: kanister 5l

 • Dezinfekcia rúk-Isolda dezinfekčné mydlo

  Dezinfekcia rúk-Isolda dezinfekčné mydlo

  Certifikované dezinfekčné tekuté mydlo s deklarovanou baktericídnou účinnosťou (60 s). Používa sa k bežnej a preventívnej hygiene rúk, zvlášť tam, kde je treba obmedziť riziko výskytu baktérii, napr. v potravinárstve, v zdravotníckych zariadeniach, karanténnych a infekčných strediskách. Neutrálny pH zaručuje dokonalú harmóniu s vašou pokožkou. Výhody: pH neutrálný. Vhodné priamo na pracovisko v 5 litrovom balení + dávkovač.

 • Dezinfekcia rúk manurub

  Dezinfekcia rúk manurub

  Vysoko alkoholová dezinfekcia, ktorá sa používa pred každou operáciou a punkciou ako chirurgická dezinfekcia rúk a predlaktia, po predchádzajúcom umytí vodou a dezinfekčným mydlom. Neoplachuje a neutiera sa, zasychá rýchlo. Po zaschnutí ste pripravený k výkonu. Dezinfekčná účinnosť: BAKTERICIDNÝ vrátane listérie a salmonelózy, FUNGICIDNÝ a VIRUCIDNÝ vrátane HIV, PRV- Aujezského choroby, rota vírusu, herpes vírusu a hepatitídy B pri expozícii 3 minúty. - Bezpečnostný list v záložke Na stiahnutie. - Balenie: dóza 500 ml s pumpičkou

 • UV dezinfekcia vody pre rodinné domy

  Ponúkame Vám cenovo najdostupnejšie zariadenia na dezinfekciu vody bez použitia chémie – UV dezinfekcie. Zariadenia sú v niekoľkých výkonových radách s použitím od rodinných domov, chát, reštaurácií až po priemyselné použitie.

 • Dezinfekcia vody

  Dezinfekciu vody riešime výlučne bez chémie inštalovaním UV zariadení na dezinfekciu vody.

 • Dezinfekcia mikroorganizmov

  Dezinfekcia je ničenie choroboplodných mikroorganizmov. Aj proti nim sa používajú rôzne metódy boja: - Mechanická ( upratovanie, umývanie, vysávanie, vetranie) - Fyzikálna (autoklávy, sterilizátory...) - Chemická

 • Dezinfekcia

  Dezinfekcia je proces likvidácie mikroorganizmov a choroboplodných zárodkov. Aj keď si to neuvedomujeme, denne sme v kontakte s miliónmi baktérií. Mnohé z nich sú pôvodcami chorôb a infekcií. Na dezinfekciu používame postrekové a chemické prípravky, ktoré je možné aplikovať aj za prevádzky v nemocniciach, reštauráciách alebo školách. Dezinfekcia je možné vykonať aj bez zastavenia behu prevádzky. Používame chemikálie bez negatívnych dopadov na okolité prostredie a s minimálnym zápachom. Pre dezinfekcii je nutné myslieť aj na prevenciu. Hlavne v reštauračných, nemocničných a školských zariadeniach je nevyhnutné pravidelne preventívne dezinfik...

 • GA 20 na odstránenie železa, mangánu z vody (automatická regenerácia a dezinfekcia média)

  Geo-auto - filter 20 predstavuje ideálne riešenie odstránenia vyšších koncentrácií železa a mangánu (nad 1mg.l), pretože regenerácia a dezinfekcia filtračného média Klinomangán 1000 prebieha automaticky. Systém pzostáva z Geofiltra 20 a panelu so sústavou ventilov a ovládacou skriňou, v ktorej sa nachádza dotykový displej. Ventily sú poháňané vzduchovým kompresorom a od roku 2011 špeciálnym hydraulickým čerpadlom.

 • Dezinfekcia a dezinfekčné prostriedky

  - plôch, vody, prádla nástrojov na spracovanie potravín - pitnej vody, bielenie prádla, odstraňovanie pachov - plesní na stenách, bielenie prádla - suchá sterilizácia, vyšší stupeň dezinfekcie nástrojov - hygienická a chirurgická dezinfekcia rúk, pokožky pred vpichmi, operáciami - tekuté mydlo s antibakteriálnymi prísadami, chlórové vápno stabilizovaný V prípade, že ste v uvedenom zozname nenašli Vami žiadaný produkt, prosím kontaktujte nás. Uvedený zoznam obsahuje chemikálie, ktoré sú najbežnejšie a najviac žiadané.

 • Dezinfekcia

  Obecné opatrenia pre prevádzanie dezinfekcie a sterilizácie: Dezinfekčné prostriedky tvoria veľmi heterogénnu skupinu chemických látok, ktoré vyvolávajú zmeny nepriaznivé pre trvalé prežitie mikroorganizmov.

 • Dezinfekcia

  - Baktericídny účinok je zabezpečený proti nasledovným organizmom: - Pseudomonas aeruginosa - Staphylococcus aureus - Fusobacterium necrophorum - Salmonella choleraesuis, typhimurium - Enterobacter clocae, Ent. aerogenes - Streptococcus pyogenes, faecalis - Klebsiella pneumoniae - E. coli - Proteus vulgaris - Shigella flexneri, sonnei - Staphylococcus epidermidis - a iné

 • Dezinfekcia plesne

  Aplikácia sa vykonáva neutrálnym dezinfekčným roztokom, ktorý má baktericídne (vrátane Mycobacterium tuberculosis) viruicídne (vrátane VHB a HIV), fungicídne a sporocídne účinky. Prípravok neobsahuje saponát. Nie je toxický - je bez chemikálií, tak isto ako ani nie je agresívny. Je to bezpečné riešenie ako pre ľudí, tak aj pre životné prostredie. V danom prostredí je možné byť ihneď po aplikácii. Použitím tejto modernej technológie suma investícií značne klesá v porovnaní s inými roztokmi.

 • Dezinfekcia

  Dezinfekcia je proces, pri ktorom sa ničia choroboplodné zárodky buď pôsobením chemických látok(chemická dezinfekcia) alebo fyzikálnymi zásahmi ako pôsobením tepla alebo žiarenia (fyzikálna dezinfekcia), v prípade kombinácie oboch spôsobov sa jedná o kombinovanú dezinfekciu. Obe dezinfekcie predstavujú základné spôsoby ničenia mikroorganizmov. Takisto ich treba používať cielene k usmrteniu mikroorganizmov na predmetoch a miestach, z ktorých je možný prenos do živého organizmu. Dezinfekciou zabezpečujeme: - sauny, bazény, telocvične, šatne, sprchy - zdravotné zariadenia, ambulancie - byty po chorých, či práve zomretých - poľnohospodárske ob...

 • Dezinfekcia

  Dezinfekcia

  - Dezinfekcia plôch - Dezinfekcia a čistenie nástrojov - Dezinfekcia rúk - Ošetrenie odsávačiek a násadcov - Pomôcky a nástroje na čistenie

 • UV dezinfekcia vody

  UV dezinfekcia vody

  Dezinfekcia vody bez použitia chémie. Prevedenie NEREZ s elektronikou riadenou mikroprocesorom. Prevádzka bez nutnej obsluhy používateľom. Nízka cena !!!

 • Dezinfekcia

  Prvoradým cieľom je pre nás práca odvedená maximálne kvalitne, s ohľadom na bezpečnosť, životné prostredie. Poskytneme Vám mnoho užitočných rád, poradíme v prevencii ...

 • SPITAGEL/SPIRIGEL - hygienická a chirurgická dezinfekcia rúk

  SPITAGEL/SPIRIGEL- hygienická a chirurgická dezinfekcia rúk a pokožky. Neodmastňuje pokožku. Gel má jednoduchú aplikáciu, zostane tekutým pri kontakte s pokožkou. Spektrum: B (aj MRSA),F,M,V (HBV,HCV,HIV,Herpes simplex Typ I a II, Rota).

 • SPITADERM - hygienická a chirurgická dezinfekcia rúk

  SPITADERM - hygienická a chirurgická dezinfekcia rúk a pokožky. S predĺženým účinkom, neodmastňuje pokožku. Spektrum: B (aj MRSA), F,M,V (HBV, HCV, HIV, Herpes simplex Typ I a II, Rota). USMRCUJE ZÁKOŽKU SVRABOVÚ - jediný produkt na trhu !!!

 • SKINMAN SOFT- hygienická a chirurgická dezinfekcia rúk

  SKINMAN SOFT - hygienická a chirurgická dezinfekcia rúk a pokožky. S predĺženým účinkom, neodmastňuje pokožku, vhodný i pre veľmi citlivú pokožku. Spektrum: B (aj MRSA),F,M,V (HBV,HCV,HIV,Herpes simplex Typ I a II, Rota).


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Dezinfekcia dojenia 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.