HPL lamináty Arpa FOR YOU, kompaktná doska Arpa - pracovná doska + novika HPL a kompaktné dosky FEN

HPL lamináty Arpa FOR YOU, kompaktná doska Arpa - pracovná doska + novika HPL a kompaktné dosky FENHPL lamináty Arpa FOR YOU, kompaktná doska Arpa - pracovná doska + novika HPL a kompaktné dosky FEN 2HPL lamináty Arpa FOR YOU, kompaktná doska Arpa - pracovná doska + novika HPL a kompaktné dosky FEN 3HPL lamináty Arpa FOR YOU, kompaktná doska Arpa - pracovná doska + novika HPL a kompaktné dosky FEN 4HPL lamináty Arpa FOR YOU, kompaktná doska Arpa - pracovná doska + novika HPL a kompaktné dosky FEN 5

HPL lamináty - Arpa FOR YOU je kolekcia 311 najpoužívanejších dekorov HPL ktoré sú stále skladom u výrobcu.
Minimálne objednacie množstvo je 1 ks !!!
Kompaktné dosky Arpa v rôznych formátoch 3 - 30 x 3050, 4200 x 1300, 1600 mm
FENIX - HPL a kompaktné dosky v hlboko matnom prevedení - novinka roku 2013 - treba to vidieť 0905645507.
Príklady použitia:
Kuchynské pracovné dosky, stoly, nábytkové diely, predeľovacie steny a skrinky pre:
• Bazény
• Športové centrá a telocvične
• Kúpele
• Hotely a reštaurácie
• Nemocnice
• Zdravotné strediská
• Školy a univerzity
• Letiská
• Železničné stanice


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Impulzné zváracie kliešte HPL ISZ

  - Impulzné zváracie zariadenia určené spravidla pre zváranie hotových LDPE vriec. - Zváracie kliešte sú spojené so zdrojom káblom, váha samotných klieští je pri zváraní minimálna. - Je možné zvárať LDPE, PP, PVC, PA a ďalšie materiály až do hrúbky 2x 400 µm. - Možnosť regulácie času zvárania podľa typu a hrúbky zváaraného materiálu. - Zváranie zapčína po uzavretí klieští a doprevádza ho zvuková signalizácia. - Dĺžka líšt 300, 450 a 630 mm, šírka zvaru 3 mm.

 • Impulzné zváracie kliešteZváracie kliešte HPL WSZ 300 TB

  - Zváracie zariadenia s permanentným ohrevom čeľustí. - Teflónované zváracie čeľuste pre kvalitné zvary a ľahkú údržbu. - Možnosť regulácie teploty a času zvárania podľa typu a hrúbky zváraného materiálu. - Je možné zvárať aj kombinované materiály ako napr. LDPE fólia+ALU fólia, LDPE folia+papier. - Dĺžka líšt 300 a 400 mm, šírka zvaru 12 mm.

 • Impulzné zváracie kliešteImpulzné zváracie kliešte HPL ISZ

  - Impulzné zváracie zariadenia určené spravidla pre zváranie hotových LDPE vriec. - Zváracie kliešte sú spojené so zdrojom káblom, váha samotných klieští je pri zváraní minimálna. - Je možné zvárať LDPE, PP, PVC, PA a ďalšie materiály až do hrúbky 2x 400 µm. - Možnosť regulácie času zvárania podľa typu a hrúbky zváaraného materiálu. - Zváranie zapčína po uzavretí klieští a doprevádza ho zvuková signalizácia. - Dĺžka líšt 300, 450 a 630 mm, šírka zvaru 3 mm.

 • Hydraulický paketovací lis HPL 25

  Hydraulický paketovací lis HPL 25

  Hydraulický paketovací lis HPL 25 s lisovací sílou 250 kN a lisovací komorou 850 x 1100 x 1300 mm. Přední stěna lisovací komora je tvořena dvěmi dviřky. V horním dílu dvířek jsou další odklopná dvířka pro doplnění lisovaného materiálu. Po slisování balíku se komora otevře a obsluha provede svázání balíku. Balík je z komory vysunut hydraulicky malým beranem v zadní části komory.

 • Hydraulický paketovací lis HPLV 6

  Hydraulický paketovací lis HPLV 6

  Hydraulický paketovací lis HPLV 6,3 s lisovací sílou 63 kN, velikost balíku 550 x 600 x 750 mm. Lisovací komora je tvořena vozíkem, který se naplní lisovaným materiálem mimo lis. Vozík se po nájezdu zasune pod lisovací beran a provede se zális. Pro svázání balíku se otevře přední stěna vozíku, tato je i otevíratelná pro snažší vyjmutí slisovaného balíku. Použití více vozíků tak umožňuje separovaný sběr odpadu. Vyobrazený lis slouží k lisování vázacích drátů v zinkovně.

 • Hydraulický paketovací lis HPL 6,3

  Hydraulický paketovací lis HPL 6,3

  Hydraulický paketovací lis HPL 6,3 s lisovací sílou 63 kN, velikost balíku 640 x 500 x 800 mm. Plnění lisovací komory sklápěnými dvířky. Pro uvolnění balíku je komora otevíratelná.

 • Hydraulický paketovací lis HPLH 50

  Hydraulický paketovací lis HPLH 50

  Hydraulický paketovací lis HPLH 50 s lisovací sílou 500 kN a velikostí balíku 850x 1100 x 1000 mm. Lisovací komora lisu je opatřena dvoukřídlovými hydraulicky ovládanými klapkami. Odpadový materiál je do komory sypán z vynášecího dopravníku, který má výchozí polohu na úrovni podlahy pracoviště.

 • Kompaktné HPL dosky pre použitie v exteriéry

  Kompaktné HPL dosky pre použitie v exteriéry

  Kompaktné dosky HPL (HPL = High Pressure Laminates = vysokotlaké lamináty) sú kvalitné veľkoformátové dosky. Na ich výrobu sa používá vrstvený papier impregnovaný živicami, ktorý je pri vysokej teplote a vysokom tlaku zlisovaný v homogénnu pevnú dosku. V ďaka uvedenému technologickému postupu sú HPL dosky vysoko odolné a vyznačujú sa vysokou životnosťou s minimalnym nárokom na údržbu. Ponúkame širokú škálu farieb a dekorov. Kompakné HPL dosky sa vyrábajú pre použitie do interéru (KRONOCOMPACT) ako i exteriéru (KRONOPLAN COLOR, KRONO SIDING). Kompaktné obkladové HPL dosky interiér Kompaktné obkladové HPL dosky exteriér

 • Hydraulický paketovací lis HPL 12

  Hydraulický paketovací lis HPL 12

  Hydraulický paketovací lis HPL 12 s lisovací sílou 120 - 150 kN a lisovací komorou 800 x 600 x 800 mm. Přední stěna lisovací komory je tvořena dvěmi dviřky. Po slisování balíku se komora otevře a obsluha provede svázání balíku. Balík je z komory vysunut hydraulicky malým beranem v zadní části komory.

 • Hydraulický paketovací lis HPL 7

  Hydraulický paketovací lis HPL 7

  Hydraulický paketovací lis HPL 7 s lisovací sílou 70 kN a lisovací komorou 800 x 600 x 800 mm. Přední stěna lisovací komory jsou dvoje dvířka. Po slisování balíku se komora otevře a obsluha provede svázání balíku. Balík je z komory vysunut hydraulicky malým beranem v zadní stěně komory.

 • Zváracie kliešte HPL WSZ 300 TB

  - Zváracie zariadenia s permanentným ohrevom čeľustí. - Teflónované zváracie čeľuste pre kvalitné zvary a ľahkú údržbu. - Možnosť regulácie teploty a času zvárania podľa typu a hrúbky zváraného materiálu. - Je možné zvárať aj kombinované materiály ako napr. LDPE fólia+ALU fólia, LDPE folia+papier. - Dĺžka líšt 300 a 400 mm, šírka zvaru 12 mm.

 • HPL LAMINÁTY, CPL LAMINÁTY (UMAKARTY)

  Lamináty (umakarty) sú materiály, ktoré otvárajú priestor pre kreativitu. Lamináty (umakarty), ktoré ponúkame, predstavujú spolu s dekormi a štruktúrou materiálov dokonalý mnohostranne využiteľný materiál. Presvedčivými argumentmi v prospech laminátov (umakartov) je moderná technika tlače pre živé imitácie dekorov, použitie hodnotných materiálov aj najvyššia precíznosť použitých technológií. Vďaka vývoju stále dokonalejšej štruktúry povrchu, sa reprodukované dekory čo do vzhľadu aj dotyku, stále viac približujú charakteru pôvodných materiálov.

 • HPL lamináty Arpa

  HPL lamináty Arpa

  Dodávame HPL lamináty na výrobu nábytkových dielov v celkovej kolekcii viac ako 800 dekorov a v stálej skladovej kolekcii ARPA FOR YOU u výrobcu cca 311 dekorov v hrúbke 0,9 mm a niektoré dekor aj s prefarbeným jadrom v hrúbke 1,2 mm s možnosťou frézovania zaoblenia. Dekory v mnohých provrchových štruktúrach (celkovo 22 štrúktúr). V kategórii HPL laminátov dodávame aj HPL s povrchom FENIX ntm taktiež v hr. 0,9 mm a celú kolekciu aj v hrúbke 1,2 mm s prefarbeným jadrom.

 • Kompaktná doska Arpa XXL - extra veľký formát a HPL Arpa FOR YOU

  Kompaktná doska Arpa XXL - extra veľký formát a HPL Arpa FOR YOU

  Kompaktné dosky Arpa XXL vo formáte 4-14 x 4300 x 1850 mm Príklady použitia: Kóje, sanitárne kabíny, skrinky, oddelenie obkladov stien, samonosné pracovné plochy : • Bazény • Športové centrá a telocvične • Kúpele • Hotely a reštaurácie • Nemocnice • Zdravotné strediská • Školy a univerzity • Letiská • Železničné stanice HPL lamináty - Arpa FOR YOU je kolekcia 311 najpoužívanejších dekorov HPL ktoré sú stále skladom u výrobcu.

 • HPL lamináty a kompaktné dosky + aj s nanopovrchom FENIX, Naturalia,  Arpa XXL, Arpaindustriále

  HPL lamináty a kompaktné dosky + aj s nanopovrchom FENIX, Naturalia, Arpa XXL, Arpaindustriále

  HPL lamináty v širokej škále dekórov so stálou skladovou zásobou 311 dekórov s názvom Arpa For You. Možný nákup od 1 ks!!! Kompaktné dosky vo všetkých dekóroch - Novodobý trendový materiál -kompakt používaný na výrobu pracovných dosiek, stolov, kuchynského a kúpeľňového nábytku - oderuvzdorný a nenasiakavý. Nákup od 1 ks. Arpa XXL je veľkoplšný kompaktný material 4-14 x 1850 x 4300 mm pre jednoduchú výrobu predeľovacích stien , opláštení a iné použitie. Talianský trendový design od Arpaindustriále. Od 1.7.2013 kancelária + vzorky: Bánó holzplatten Pekná cesta 15 BRATISLAVA - Krasňany

 • UHPLC Ultra-High Performance Liquid Chromatography

  Ultra-High Performance Liquid Chromatography je milníkem ve vývoji kapalinové chromatografie. Využívá chromatografické kolony s částicemi

 • Kolony pro UHPLC

  Kinetex 1.7µm C18 100A UHPLC Column 100 x 2.1 mm Seznamte se s nejvíce univerzální HPLC/UHPLC kolonu na světě. Kolony Kinetex představují revoluci v oblasti kapalinové chromatografie a používaných systémů, ze kterého bude profitovat každý chromatografista. Přechod na kolony Kinetex vám umožní získat na jakémkoli vašem stávajícím LC systému takové výsledky, které byly do současnosti možné dosáhnout pouze... Kinetex 1.7µm C18 100A UHPLC Column 100 x 3.0 mm Seznamte se s nejvíce univerzální HPLC/UHPLC kolonu na světě. Kolony Kinetex představují revoluci v oblasti kapalinové chromatografie a používaných systémů, ze kterého bude profitovat ka...

 • HPLC analyzátory - L10 ion chromatograf

  Chromatograf CHROM L10 LION se těší speciální pozici ve vyráběné sérii modelů CHROM L10. LION je chromatograf určený pro chromatografii iontů. Je vybavený konduktometrickým detektorem CD DUO a bezpulsním čerpadlem LINAR 30 s válcem o objemu 30 ml. Detektor CD DUO má standardní měrnou celu a možnost využít referentní celu pro snadnou kompenzaci vodivosti mobilní fáze a redukci driftu. Vodivost není měřena kontinuálně jako u ostatních detektorů na trhu; místo toho je signál vzorkován na konci každého pulsu, aby byl eliminován podíl signálu nesouvisející s vodivostí. Cely o objemu 1 ?l jsou vyrobeny z PTFE, Kel-F, a nerezové oceli 316Ti. Je k dispos...

 • HPLC analyzátory - ASAM L40 autosampler

  Účelem autosampleru je v případě analytického kapalinového chromatografu opakovaně dávkovat předem připravené vzorky do spojovací kapiláry mezi čerpadlem a kolonou chromatografu. Pro tyto účely se používají různé systémy. Zvolilo systém, který přejímá maximu dílů z autosampleru ASAM G40,který je určen pro plynovou chromatografii. Dávkování je prováděno pomocí injekční stříkačky, která převádí vzorek do smyčky motorizovaného smyčkového dávkovače Rheodyne Titan HP, který může být umístěn ve skříni chromatografu. Kromě vlastního nástřiku zajišťuje autosampler promývání dávkovací stříkačky (objem 500 ul) před náběrem v...

 • Čerpadla pro chromatografii - Analytická HPLC čerpadla

  Standardní analytické aplikace zastupuje v produkci klasické dvouhlavové čerpadlo ACP 2 s miniaturními písty o průměru 2,2mm, které jsou vyrobeny z monokrystalu safiru. Rovněž kuličkové ventily (vstupní je dvojitý) jsou v kombinaci safír - rubín. Písty jsou poháněny tvarovanými vačkami a vraceny pružinami. Osu vaček pohání krokový motor s širokým rozsahem otáček - 1:1 až 1:10000. linar 30 pumpTěsnění pístů jsou vyrobena z fluoroplastu a vyztužena nerezovou ocelí. Rovněž pumpa ACP 2 umožňuje pracovat s oplachem pístů, je-li to potřeba.

 • HPLC a LC kolony - MAG 6 preparativní a flash kolony

  Pro účely nízkotlaké chromatografie vyvinulo (s využitím všech principů ověřených na kolonách MAG 5) kolony řady MAG 6. Preparativní kolony MAG 6 jsou určeny pro nízkotlakou a středotlakou preparativní chromatografii. Jako jejich náplň se používají měkké gely, které nesnášejí vysoké tlaky, nebo rigidní sorbenty o tak velkém zrnění, že pro provozování kolony stačí tlak několika barů. Uplatnění kolony najdou i při speciálních separačních postupech, kdy separované látky nesmějí přijít do kontaktu s kovy. Kolony jsou tvořeny akrylátovou nebo polypropylenovou trubicí, která je opatřena přírubami, které jsou na ni buď našroubován...

 • Bezešvé a svařované přesné trubky dle DIN / EN / a HPL Trubky

  Materiály: RSt34-2,St 35, RSt37-2, St37.4, RSt44-2,St52, RSt52-3, E195, E220, E235, E275, E355

 • Odvetrané fasády a obklady (HPL, alucobond, drevené obklady)

  Odvetrané fasády a obklady (HPL, alucobond, drevené obklady)

  HPL – (high pressure laminate) Sú vysokotlaké lamináty vyrábané podľa európskej normy EN 438, vyrábajú sa vysokotlakým lisovaním vrstveného jadrového papieru pod tlakom pri vysokej teplote, ktorý je napustený melamínovou priskyricou. Rozdeľujú sa na vysokotlaké lamináty pre interiérové a pre exteriérové použitie. Sú vyrábané v mnohých drevodekóroch, ktorých povrch môže byť rôzne dizajnovaný (ryhy, vzory...) ale aj vo farbách RAL. Hlavné výhody: dlhá životnosť (min. 50 rokov), antigrafity povrch (FUNDERMAX), široký výber dekórov, svetlostálosť, vysoká mechanická odolnosť a pevnosť, odolnosť voči atmosferickým vplyvom, odolné voći m...

 • Sandwichplatten

  Sandwichplatten

  In der Sandwichbauweise werden die Vorteile verschiedener Materialien miteinander vereint. Im hier gezeigten Beispiel kombiniert man einen leichten Kern mit einer harten, glatten Oberfläche. Somit erhält man eine leichte, aber dennoch sehr stabile Platte mit optisch schöner Oberfläche, welche sich zum Beispiel ideal als Trennwand in Räumen eignet. Hierbei lassen sich Materialien, deren Stärke, Oberfläche sowie ihre Farbe ganz nach den jeweiligen Anforderungen kombinieren.

 • Sandwichplatten

  Sandwichplatten

  In der Sandwichbauweise werden die Vorteile verschiedener Materialien miteinander vereint. Im hier gezeigten Beispiel kombiniert man einen leichten Kern mit einer harten, glatten Oberfläche. Somit erhält man eine leichte, aber dennoch sehr stabile Platte mit optisch schöner Oberfläche, welche sich zum Beispiel ideal als Trennwand in Räumen eignet. Hierbei lassen sich Materialien, deren Stärke, Oberfläche sowie ihre Farbe ganz nach den jeweiligen Anforderungen kombinieren.

 • HPL/TF-XPS - Kompozitné panely

  Kompozitné panely pozostávajúce z tvaru HPL vysokotlakového laminátu o hrúbke 2,0 mm a jadra z extrudovaného polystyrénu (XPS). Použitie: - okenné výplne - dverné výplne - priemyselné dverné výplne - fasádne panely

 • HPL/HD-XPS - Kompozitné panely

  Kompozitné panely pozostávajúce z fóliovaných vysokotlakových laminátových (HPL), krycích plechov s hrúbkou 2,0 mm a jadra z extrudovaného polystyrénu (XPS). Použitie: - okenné výplne - dverné výplne - priemyselné dverné výplne - fasádne panely

 • HPL-XPS - Kompozitné panely

  Kompozitné panely sa skladajú z vysokotlakového laminátu (HPL) s hrúbke 2,0 mm a jadra z extrudovaného polystyrénu (XPS). Použitie: - okenné výplne - dverné výplne - priemyselné dverné výplne - fasádne panely

 • Pletivá CLASIK HPLAST, PALMA a CLASIK SUPER VPLAST

  Zvárané pletivá značky RETIC sú vyrábané z oceľových pozinkovaných drôtov a sú následne poplastované vysokokvalitným a priľnavým plastom. Vyznačujú sa vysokou eleganciou, estetikou a životnosťou. Pletivá sú vyrábané štandardne v tmavozelenej farbe, po dohode je možné dodať pletivo CLASIK HPLAST aj v bielej farbe


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: HPL lamináty Arpa FOR YOU, kompaktná doska Arpa - pracovná doska + novi 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.