Mokrý spôsob vyhotovenia vykurovacej plochy

Pri mokrom spôsobe sú rúrky zabetónované priamo do cementového lôžka nad tepelno-zvukovou izoláciou. Rúrky sú obalené betónom. Zvyčajná teplota teplonosného média pri tomto type vyhotovenia je v rozmedzí od 35 do 55 °C, podlaha pracuje so špecifickým tepelným výkonom nad 50 W/m2. • Lakovanie mokrými farbami – mokrá lakovňa

  Mokré lakovanie je klasickým povrchovým spracovaním povrchov a materiálov. Štandardne sa aplikuje farba postrekom. Systémy farieb na báze vody alebo vysoko pevných náterov sa aplikujú pomocou bezvzduchového alebo vzduchom miešaného procesu. Tento náter je ideálny pre zložité geometrie a veľkosti veľkosti rôznych veľkostí kovu alebo plastu. Farby sa môžu aplikovať aj elektrostaticky (idealne pre jednoduchšie tvary výrobkov alebo drôtený program).

 • Alberto mokrý vzhľad styling gel 200ml

  Gel na vlasy s mokrým efektom

 • Nabíjačky trakčných mokrých batérií

  Nabíjačky trakčných mokrých batérií

  Vďaka špeciálnym elektronickým obvodom poskytujú vynikajúcu spoľahlivosť. Plne automatizovaný nabíjací cyklus s elektronickým nastavením. Chránený proti prebitiu, skratu na svorkách a otočení polarity. Upozornenie : Nabíjačku používajte v dobre vetraných priestoroch. Plyny vyvíjané v priebehu nabíjania sú výbušné. V blízkosti batérií nefajčite. Pred nabíjaním sa uistite, že prístroj je vhodný pre napätie batérie, privádzané napätie a že je systém uzemnený. Nikdy nepoužívajte nabíjačku vo vlhkom prostredí. Nikdy neodpojujte nabíjačku v priebehu nabíjania, mohlo by prísť k iskreniu.

 • AGER – mokrý efekt + silná impregnace

  AGER – mokrý efekt + silná impregnace

  Výrobek je určen pro ošetření mramoru, žuly, pískovce, travertinů a podobných druhů kamene, pro vnitřní i vnější použití. Zanechá tzv. mokrý a voděodpudivý efekt. Přípravek AGER vyplní a uzavře mikropóry ošetřovaného kamene a zamezí tak nasáknutí tekutými látkami. Kámen však zůstane propustný parám, takže materiál může „dýchat“ a udrží si své přirozené vlastnosti. Použití AGERU zvýrazní a oživí přirozené barvy kamene a zajistí trvalý mokrý efekt. Většinou se používá na hrubé povrchy, dosažené opískováním, broušením nebo štípáním.

 • Termokryt na vírívý bazén

  Termokryt je vhodný na všetky typy vaní. Rozmery a tvar terkokrytu sú prispôsobené veľkosti vane zákazníka.Výška výplne je v strede 10cm a zužuje sa ku kraju, kde je cca 6cm. Výplň je vystužená ocelovou výstuhou. Po obvode krytu je všitý 10 centimetrový krycí lem s fixačnými popruhmi, ktorých umiestnenie je tiež prispôsobené zákazníkovi.

 • Mop kompl.mokrý,velkoplošný

  Mop kompl.mokrý,velkoplošný

  - vymeniteľný nástavec

 • Nátery tzv. mokrými náterovými hmotami

  – najpoužívanejší spôsob najmä v exteriéri, ochrana oceľových konštrukcií veľkého rozsahu (stavby, nádrže, potrubné mosty, vodné diela, atď).

 • Komponenty na odťah suchých a mokrých spalín

  Komponenty na odťah suchých a mokrých spalín

  Vyrába komponentov na odťah suchých a mokrých spalín od plynových kotlov už od roku 1995. Počas svojho pôsobenia si značka I.G.C. vytvorila svoje pevné postavenie v tomto segmente na Slovenskom, Českom, Maďarskom a Talianskom trhu. Výrobky systému I.G.C. sú certifikované na Slovenskom ako aj Českom trhu. Výrobný závod kde sa Kovový komínový systém IGCS vyrába sa nachádza v Žiari nad Hronom Pobočka našej spoločnosti sa nachádza v Prahe (Česká Republika).


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Mokrý spôsob vyhotovenia vykurovacej plochy 2004 - 2018 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.