Rohový nájazd

Rohový nájazd

•odolnosť voči najbežnejším chemikáliám, vratane oleja a benzínu
•samohasiace vlastnosti
•statická a dynamická záťaž
•jednoduchá údržba • ZUBY New Holland / CAT / Fiat Hitachi Zub rovný stredový krajný rohový na lyžice lopaty

  ZUBY New Holland / CAT / Fiat Hitachi Zub rovný stredový krajný rohový na lyžice lopaty

  Tooth CAT; Zuby na lyžíce typov: LENHOFF, HENLE, BOFORS, BT/FN, CAT, ESCO, NEW HOLLAND/FIAT HITACHI, TORPEDO, UNI Z, MINI/MONO ZUBY Podkopová lyžica lopata na New Holland 110

 • Pult plný, presklený a rohový

  Pult plný, presklený a rohový

  Pulty sa vyrábajú z bieleho a matného melanínu. Všetky hrany sú chránené plastovou lištou odolnou voči oteru. Nosné lišty skla sú profily z tvrdeného hliníka. Iné farebné vyhotovenie je možné vyrobiť po dohode na zákazku. Pulty sa vyrábajú plné a presklené V x Š x Hl. 90x 90 x 50cm ( rozmer je bez odkladacej poličky na tašky, s poličkou je rozmer 90 x 90 x 60 cm ). Na objednávku je možné vyrobiť aj pulty s odkladacími zásuvkami podla požiadaviek zákazníka. Neoddelitelnou súčastou pultov sú odkladacie poličky na tašky. Podnož je po celej šírke pultu, čím je zamedzené prúdenie chladnejšieho vzduchu v zimnom období pri podlahe. Zo strany preda...

 • Vysotlakový rohový rozvodový ventil pre kyslík C-100

  Vysotlakový rohový rozvodový ventil pre kyslík C-100

  Vysotlakový rohový rozvodový ventil pre kyslík Aplikácie: - všetky priemyselné kyslíkové aplikácie do tlaku 200 bar Vlastnosti: - žiadne riziko vznietenia kyslíka - odolná konštrukcia ventilu, špeciálne upravené vnútorné časti pre dlhodobú životnosť, bezpečnú a bezporuchovú prevádzku pri všetkých prevádzkových podmienkach - ? označenie podľa TPED - testované podľa EN 849 a CGA V9 noriem Špecifikácia: Maximálný tlak: 200 bar/2900 psi Pracovná teplota: - 40°C až +65°C Svetlosť: 4 mm Tesnosť: 10 mbar.l/sek Vstupné pripojenie (C): W21,8x1/14 Výstupné pripojenie (A): W21,8x1/14 podľa D...

 • Hrantíky a štvorce Millerighe Rettangolare - rôzne veľkosti a farby, aj vysoké, k stene, rohový,

  Hrantíky a štvorce Millerighe Rettangolare - rôzne veľkosti a farby, aj vysoké, k stene, rohový,

  Hrantíky - 60 x 28 x 27 cm - 83 x 35 x 35 cm - 100 x 43 x 40 cm - 110 x 50 x 50 cm štvorce 35x35x35 xm 43x43x40 cm 50x50x80 cm mrazuvzdorné,nerozbitné, ľahké, odolné ÚV žiareniu

 • Profil rohový s odkvapnicou AFD

  Profil rohový s odkvapnicou AFD

  Spolu s profilom rohovým AFC® (ostenie) rieši ucelene požiadavky požiarnej ochrany budov. Profil rohový s odkvapnicou AFD® (kód D/35) - vyhovujúce požiadavkám normy ČSN 730810, odskúšané podľa metodiky normy ISO 13 785-1; udelené Požiarne klasifikačné osvedčenie (PKO). PATENTOVO CHRÁNENÉ. Materiál PVC, rozmer 20x21 P100x150+P50x50; dĺžka 2,5 m, balenie 25 ks.

 • Profil rohový AFC

  Profil rohový AFC

  Spolu s profilom rohovým AFD® (nadpražie) rieši ucelene požiadavky požiarnej ochrany budov. Profil rohový AFC® (kód D/37) - vyhovujúce požiadavkám normy ČSN 730810, odskúšané podľa metodiky normy ISO 13 785-1. Udelené Požiarne klasifikačné osvedčenie (PKO). PATENTOVO CHRÁNENÉ. Materiál PVC, rozmer 21x21 P100x150+P50x50; dĺžka 2,5 m; balenie 20 ks.

 • DIA TVAROHOVÝ tortový rez

  - s ovocím 100g

 • Trojcestný rohový ventil Z 3

  Jmenovité světlosti: DN 25 – DN 300 1“ – 12“ Jmenovité hodnoty tlaku: PN 10 – 250 Class 150 – 1500 Konstrukce: trojcestný ventil se směšovací funkcí trojcestný ventil s rozdělovací funkcí Rozsah pracovních teplot: -198°C až +450°C

 • Profil rohový ohybný M

  Profil rohový ohybný M

  Profil rohový ohybný M (C/04.1) slúži na ochranu, stabilizáciu a presné utváranie hrán. Profily sa používajú pri tvorbe atypických tvarov, obzvlášť pri tvorbe oblúkov. Lišta sa nasadí na hranu a upevní zodpovedajúcim spôsobom podľa hrúbky omietky a nasadená hrana sa vyrovná. Pri tvorbe oblúka je potrebné profily postupne a rovnomerne formovať podľa uhla oblúka. Prelis zároveň uľahčuje uhladenie omietky. Materiál PVC, rozmer 25x25x1 mm, dĺžka 2,5 m, balenie po 50 ks.

 • Profil krycí rohový

  Profil krycí rohový

  Vyrábame profil krycí rohový, ktorý profil slúži na zakrytie škár vzniknutých medzi stropom a stenou počas sadrokartonárskych prác. Lišta na všetky typy a veľkosti vnútorných a vonkajších uhlov. PVC profil slúži ako náhrada za tesniace tmely, na zakrytie medzery medzi rámom okna a vnútornou omietkou, vzduchotesné utesnenie okolo okien pri sanácii budov. Materiál PVC, rozmer 25x25 mm, dĺžka 50 m - dodávané v kotúčoch. Kód C/03.

 • Profil variabilný rohový

  Profil variabilný rohový

  Vyrábame a prodávame profil variabilný rohový. Lišta sa používa na všetky typy a veľkosti vnútorných a vonkajších uhlov, pri rizikových spojoch SDK konštrukcií (šikmina + strop, predstena + šikmina). výhody: trvanlivosť spoja, vyriešenie problému s praskaním (dilatácia) a dodatočnými opravami. Materiál PVC, rozmer 52 mm, dĺžka 75 m - dováváno vo zvitkoch. Kód C/02.

 • Profil rohový na mokrú omietku

  Profil rohový na mokrú omietku

  Vyrábame a prodávame profil rohový na mokrú omietku 4 mm (D/07), ktorý slúži na ochranu, stabilizáciu a presné utváranie hrán. Profil sa nasadí na hranu a upevní zodpovedajúcim spôsobom podľa hrúbky omietky a nasadená hrana sa vyrovná. Prelis zároveň uľahčuje uhladenie omietky. Materiál PVC, rozmer 25x25x1 mm, dĺžka 2,5 a 3 m, balenie po 40 ks. Kód D/07.

 • Profil univerzálny rohový

  Profil univerzálny rohový

  S profilom je praktická a jednoduchá manipulácia – je dodávaný v návine. Pri jeho použití je eliminovanie napájania profilu – dodávané v návine. Použitím profilu dochádzy k ochrane rohov, hrán, ostení okien a dverí pred mechanickým poškodením. Rohové profily optimálne preklenujú rohové oblasti. Profil je chemicky stabilný, nereaguje s omietkou. Materiál PVC, rozmer 50 mm, dĺžka 25 alebo 50 m, balenie - box alebo PE sáčok, kód D/20.1 alebo D/30.11.

 • Profil univerzálny rohový so sklenou tkaninou

  Profil univerzálny rohový so sklenou tkaninou

  Praktická a jednoduchá manipulácia – dodávané v návine. Eliminovanie napájania profilu – dodávané v návine. Ochrana rohov, hrán, ostení okien a dverí pred mechanickým poškodením. Estetika – dokonale rovné utváranie rohov. Napojenie na zatepľovací systém integrovanou sklotextilnou tkaninou. Rohové profily s tkaninou optimálne preklenujú rohové oblasti. Je možné použiť miesto hliníkového profilu s tkaninou. Materiál PVC, rozmer 25x25 P100x100, dĺžka 25 a 50 m, balenie box, kód D/30 alebo D/30.01.

 • Profil rohový so sklenou tkaninou

  Profil rohový so sklenou tkaninou

  Vyrábame profil rohový so sklenou tkaninou (kód D/03) 80x120 mm,100x100 mm alebo 100x150 mm, ktorý slúži na ochranu, stabilizáciu a presné utváranie hrán, rohov. Lišta je chemicky stabilná, nereaguje s omietkou. Profil sa nasadí na hranu a upevní zodpovedajúcim spôsobom podľa hrúbky omietky a nasadená hrana sa vyrovná. Prelis lišty zároveň uľahčuje uhladenie omietky. Materiál PVC, dĺžka 2,5 m, balenie po 50 alebo 100 ks.

 • Výroba rohových lavíc

  Výroba rohových lavíc

  Spoločnosť vyrába rohových lavíc

 • Univerzální rohový profil - NOVINKA

  Univerzální rohový profil - NOVINKA

  Řadu zateplovacích profilů jsme rozšířili o univerzální rohový profil se skelnou tkaninou 100x100 mm (D/30). Profil se používá pro všechny typy a velikosti vnějších úhlů, je chemicky stabilní, nereaguje s omítkou. Slouží k vyztužení - zpevnění rohů, hran, ostění oken a dveří. Profily rohové s tkaninou optimálně překlenují rohové nebo hranové oblasti. Materiál PVC, dodáváno v návinu (v boxu) po 25 m, odpadá napojování profilů.

 • Profil rohový ohybný  M

  Profil rohový ohybný M

  Vyrábame a prodávame profil rohový ohybný M (kód C/04.1). Profil slúží k ochraně, stabilizácii a presnému utváraniu hrán. Profily sa používajú pri tvorbe atypických tvarov, obzvlášť pri tvorbe oblúkov. Lišta sa nasadí na hranu a upevní zodpovedajúcim spôsobom podľa hrúbky omietky a nasadená hrana sa vyrovná, pri tvorbe oblúka je potrebné profily postupne a rovnomerne formovať podľa uhla oblúka. Prelis zároveň uľahčuje uhladenie omietky. Materiál PVC, dĺžka 2,5 m, balenie po 50 ks.

 • Profil rohový na mokrú omietku

  Profil rohový na mokrú omietku

  Vyrábame profil rohový na mokrú omietku 4 mm, ktorý slúží na ochranu, stabilizáciu a presné utváranie hrán. Profil sa nasadí na hranu a upevní zodpovedajúcim spôsobom podľa hrúbky omietky a nasadená hrana sa vyrovná. Prelis zároveň uľahčuje uhladenie omietky. Materiál PVC, dĺžka 2,5 a 3 m, balenie po 40 ks. Kód D/22, D/23 a D/24.

 • Technologická linka na výrobu tvarohových tyčinek v čokoládě GSL-LINE

  Technologická linka na výrobu tvarohových tyčinek v čokoládě GSL-LINE

  Linka GSL-LINE je technologický celek určený pro výrobu tvarohových tyčinek v čokoládě. Linka je sestavená z následujících základních strojů: - dávkovač GSL.01 - polevovač GSL.02 - chladič GSL.03 - horizontální balící stroj OZB.02 Linka provádí následující operace: - podává tvaroh do zásobníku dávkovače - tvaruje tvarohové tyčinky - odděluje tyčinky a podává je do polevovacího stroje - polevuje tyčinky a podává je na dopravník chladiče - chladí potažené tyčinky - zabalí tyčinky do PP folie a odvádí je odsunovým dopravníkem Dodatečné operace: - tavení a příprava polevy - podávání čokoládové polevy vyhří...

 • CR2 - Automat pre čistenie rohových zvarov

  CR2 - Automat pre čistenie rohových zvarov

  * ZÁKLADNÉ TECHNICKÉ ÚDAJE Šírka: 2700 mm Hĺbka: 1600 mm Výška: 1500 mm Hmotnosť stroja bez dopravníkov: 320 kg Pracovný tlak: min 0,7 MPa (7 bar) Napäťová sústava: 3x230/400 V+N+PE, TN-S Výkon elektromotorov: 1,2 kW Otáčky fréz. motorov: 2800 min-1 Max. výška profilu: 100 mm Max. dĺžka čisteného zvaru: 158 mm * CHARAKTERISTIKA STROJA Dva frézovacie motory pre čistenie vonkajšej strany zváraného rámu Dve drážkovacie jednotky pre drážku na spodnej a hornej strane profilu Rovnaká kvalita povrchu drážky zabezpečená pneumatickým pohybom drážkovacej jednotky Automatické nastavenie upevňovacieho systému podľa výš...

 • Rohový kus k dlažbe Rufus

  Rohový kus k dlažbe rufus 7,7x7,7.

 • ARTUR, pískovec rohový - krbová stavebnice

  ARTUR, pískovec rohový - krbová stavebnice

  Rohová pískovcová krbová obestavba Artur rohový P se hodí pro všechny krbové vložky s rovným prosklením, ať už s výsuvem, nebo bez výsuvu. Spodní část obestavby a její boky tvoří ytongový základ, na němž je nalepen obklad ze štípaného pískovce. Prostřední část desky před krbovou vložkou je tvořena z lícových cihel zn. Klinker Röben a boční části opět z pískovce. Římsa této obestavby je z bukového dřeva a je dodávána v surovém stavu. Podřímsa je opět z lícových cihel zn. Klinker Röben. Tato obestavba je určena k instalaci do pravoúhlého rohu.

 • CR2 - Automat pre čistenie rohových zvarov

  CR2 - Automat pre čistenie rohových zvarov

  ZÁKLADNÉ TECHNICKÉ ÚDAJE: - Šírka: 2700 mm - Hĺbka: 1600 mm - Výška: 1500 mm - Hmotnosť stroja - bez dopravníkov: 320 kg - Pracovný tlak: min 0,7 MPa (7 bar) - Napäťová sústava: 3x230/400 V+N+PE, TN-S - Výkon elektromotorov: 1,2 kW - Otáčky fréz. motorov: 2800 min-1 - Max. výška profilu: 100 mm - Max. dĺžka čisteného zvaru: 158 mm CHARAKTERISTIKA STROJA: - Dva frézovacie motory pre čistenie vonkajšej strany zváraného rámu - Dve drážkovacie jednotky pre drážku na spodnej a hornej strane profilu - Rovnaká kvalita povrchu drážky zabezpečená pneumatickým pohybom drážkovacej jednotky - Automatické nastavenie upevňovac...

 • Rohový chránič H2

  Rohový chránič H2 z tvrdého plastu slúži na ochranu tovaru pred tlakom upínacích popruhov a zároveň výrazne predlžuje životnosť upínacich popruhov.

 • Rohový chránič H1

  Rohový chránič H1 s tvrdého a huževnatého plastu.

 • Omietkový rohový profil

  Omietkový rohový profil

  Veľká jarná akcia !!! * Omietkový rohový profil - € 0,19 bm * Okenný tesniaci profil 2500 mm - € 0,28 bm * Okapový komplet /233+234/ 2500 mm - € 0,40 bm

 • Výroba rohových lavíc

  Spoločnosť sa zaoberá výrobou rohových lavíc.

 • CR2 - Automat pre čistenie rohových zvarov

  ZÁKLADNÉ TECHNICKÉ ÚDAJE - Šírka: 2700 mm - Hĺbka: 1600 mm - Výška: 1500 mm - Hmotnosť stroja - bez dopravníkov: 320 kg - Pracovný tlak: min 0,7 MPa (7 bar) - Napäťová sústava: 3x230/400 V+N+PE, TN-S - Výkon elektromotorov: 1,2 kW - Otáčky fréz. motorov: 2800 min-1 - Max. výška profilu: 100 mm - Max. dĺžka čisteného zvaru: 158 mm

 • Vrtací zařízení rohových ložisek

  Vrtací zařízení rohových ložisek

  ESB 200 Dvojité vrtání otvorů pro rohová ložiska rámů s SPS řízením pro vysoký výkon a přesnost

 • Rohový sloupek

  Rohový sloupek

  Rohový sloupek se používá na rohy plotů. Lze do něj zasunout oboustranné soklové desky bez krytí.

 • Tvarohový lis

  Tvarohový lis

  Tvarohový lis – Belgický filter.

 • Ohraňovaný rohový - výstužný stožiar pre 2x100kV vedenie

  Použitie: - Stožiare sú špeciálne určené pre energetiku, kde plnia funkciu nosných a podperných bodov vonkajšieho rozvodu elektrickej energie o napätí do 110kV. Sú navrhnuté pre fázový vodič typu AlFe 240/39. Popis: - Driek stožiara pozostáva z niekoľkých ohraňovaných plechových častí zasunutých do seba. Má osemhranný prierez a vrchol je uzatvorený privarenou platňou. Nosné izolátorové reťazce sú pripevnené na konzoly závesnými kĺbmi. Zemniace lano je uchytené na vrchole pomocou nosnej podpery. Výstup na stožiar je riešený rebríkom s istiacim lankovým systémom alebo istiacim koľajničkovým systémom.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Rohový nájazd 2004 - 2018 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.