Závesné odporové zváracie kliešte

Pneumatické závesné bodové kliešte s integrovanou radiacou jednotkou sú určené pre náročné použitie vo výrobných linkách. Oproti konkurencii vynikajú vysokým výkonom, kompaktnými rozmermi a nízkou hmotnosťou, čo im umožňuje zvárať aj komplikovanejšie diely na menšom pracovnom priestore, vďaka tomu je práca presnejšia a produktívnejšia.


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Antény - závěsné

  - PA33

 • Samozavlažovací závěsné mísy na nosiči

  Samozavlažovací závěsné mísy na nosiči

  Samozavlažovací květinové mísy průměru 480 mm, 600 mm nebo 800 mm v libovolném počtu a kombinaci jsou nasunuty na ocelový nosič, který je upevněn na základovém sloupu. Z této stavebnice lze složit různě vysoké květinové věže, pyramidy, dekorativní sloupy, apod.

 • Odsávanie a filtrácia pri zváraní - mobilné a závesné filtračné odsávacie zariadenia: SOS SV.S

  Odsávanie a filtrácia pri zváraní - mobilné a závesné filtračné odsávacie zariadenia: SOS SV.S

  Univerzálne stavebnicové filtračné odsávacie zariadenia so stredotlakým ventilátorom pre zváranie: POUŽITIE: Filtračné odsávacie zariadenie sa používa k miestnemu odsávaniu škodlivín vznikajúcich pri zváraní. Vhodné pre pracoviská s viaczmennou prevádzkou, kde je potreba odsávať väčšie množstvo vzduchu. POPIS funkcie filtračného odsávacieho zariadenia typu SOS SV.S: Vzduch obsahujúci škodliviny je zachytávaný sacou hubicou a privádzaný do odsávacieho zariadenia, kde je najprv filtrovaný pomocou predfiltra, na ktorom sú zachytávané hrubé nečistoty. Nasleduje filtrácia v hlavnom filtri (kazetový filter H11), kde sú zachytávané ...

 • Závesne žeriavové váhy s váživosťou od 150kg do 50000kg

  Závesne žeriavové váhy s váživosťou od 150kg do 50000kg

  Závesné žeriavové váhy ponúkame s váživosťou od 30kg do 50000kg pre zavesenie a zváženie predmetu vo vise. Niektoré modely sú určené pre obchodné, alebo kontrolné váženie v rôznych prevádzkach, ako sú zlievarne, sklady hutného materiálu, v stavebníctve i v domácnostiach. Väčšina váh je vybavená diaľkovým ovládaním. Viac informácií nájdete u jednotlivých modeloch váh.

 • Závěsné zařízení na vysokozdvižný vozík ZV 3001 3000kg - 7153

  Závěsné zařízení na vysokozdvižný vozík ZV 3001 3000kg - 7153

  Závěsné zařízení na vysokozdvižný vozík ZV 3001 3000kg – 7153. Katalogové číslo:7153 Typ, parametry:ZV 3001 3000kg Výrobce:uniman ENGLIŠ Rok výroby: 1998 Popis:EAN: 08321 Název: Závěsné zařízení na vysokozdvižný vozík, nosnost 3000kg Hmotnost: 13,5 kg

 • Závesne balkóny na bytové domy

  Nosné oceľové rámy všetkých vyrábaných balkónov sú žiarovo pozinkované, čo je v súčasnej dobre ten najdokonalejší spôsob ochrany. Balkóny tak vynikajú svojou životnosťou.Rámová konštrukcia je zavesená na predĺžených hákoch, čím je umožnené zateplenie budov, na ktorých sú balkóny zavesené. V prípade neskoršieho zateplenia je pozdĺžne vložený pozinkovaný uholník, ktorý je pritesnený k pôvodnému plášťu budovy.

 • Závěsné zařízení pro ponorná čerpadla

  Závěsné zařízení je složeno ze závěsného popruhu, na jehož konci je ušité oko sloužící k protažení nylonového lana, kterým se čerpadlo fixuje. Na závěsném popruhu jsou v odstupech po 1,5 m našity suché zipy sloužící k fixaci trubky a el. kabelu vedoucích k čerpadlu. Veškeré komponenty tohoto výrobku jsou zdravotně nezávadné a vhodné ke styku s pitnou vodou.

 • Závesné zariadenie prívesu AK61/1 A otočné - čap priem.33

  test CE e13-3421 na 25 km/h max. zaťaženie 6600 kg max. prítlak 1000 kg

 • Závesné kontajnery 5 m3

  Špeciálne závesné kontajnery na veľkoobjemový odpad na reťazové zavesenia na automobily s výložno - výklopným ramenom konštrukcia oceľová s ochranou proti korózii ochranným náterom, farebné prevedenie nie je rozhodujúce objem min. 5 m3 nosnosť min. 6 t 2 x základný antikorózny syntetický náter a 2 x vrchný syntetický náter

 • Závesné odťahové rámy

  Závesné odťahové rámy

  Závesné rámy PANOBA, sú prídavným zariadením k zdvíhacím zariadeniam (žeriav, hydraulická ruka), určenými k manipulácii s vozidlami a inými bremenami (lode, big-bags a iné). Rôzne typy rámov oceľovej konštrukcie ako napr. pevné, rozmerovo nastaviteľné, s teleskopickými a sklápacími ramenami, s hydraulickým vyvažovaním a natáčaním sú charakteristické nízkou hmotnosťou pri zachovaní vysokej úrovne bezpečnosti.

 • Závesné paletové vidly

  Závesné paletové vidly

  Závesné paletové vidly PANOBA, sú prídavným zariadením k zdvíhacím zariadeniam (žeriav, hydraulická ruka), určeným k zdvíhaniu a manipulácii s bremenom uloženým na palete. Rôzne typy vidlíc oceľovej konštrukcie ako napr. pevné, rozmerovo nastaviteľné, s manuálnym a automatickým nastavením ťažiska a s hydraulickým natáčaním sú charakteristické nízkou hmotnosťou pri zachovaní vysokej úrovni bezpečnosti.

 • Schody samonosné závesné

  Schody samonosné závesné

  Závesné schody sú špeciálnym druhom pri ktorom je schodisko zavesené na tyčiach. Tyče zároveň tvoria nosnú konštrukciu ako aj samotné zábradlie, takže nie je potrebná žiadna ďalšia pomocná konštrukcia. Využíva sa v prípadoch kde je požiadavka na to aby samotné schodisko nebránilo v prehľadnosti interiéru. Tieto schody je možné realizovať ako celodrevené ale aj ako kombinované (drevo - kov).

 • Zemné a závesné prípojky

  - NN – VN

 • Zavesne svietidlo GC01C-250W

  Zavesne svietidlo GC01C-250W

  Indukčné svietidlo GC01C je indukčné svietidlo so stredne širokým rozptylom svetla. Pri vyšších výkonoch sa svietidlo stáva široko rozptylovým. Môžete ním nahradiť 400W svietidlo, kde okrem úspory elektrickej energie dosiahnete aj vyšší svetelný výkon. Tienidlo je s lešteného hliníka z jemne tónovaného tvrdeného skla osadené v elegantnom hliníkovom profile. Tento model indukčného svietidla je vhodný na osvetlenie priestorov od výšky 4 metrov do 12 metrov. Osvetlený priestor je homogénny s minimálnym oslnením. Indukčné svietidlo má krytie IP65, odporúčame ho inštalovať do znečistených a prašných priestorov. Záruka na indukčnú výb...

 • Závesné káble

  AYKYz, 1-AES, KEVMEX-1, E-A2Y, NFA2x

 • Závěsné a stacionární kotle

  - kondenzační kotle Vaillant - zásobníkové ohřívače TUV - regulační technika - průtokové ohřívače - solární technika

 • Závesné posuvné brány

  Závesné posuvné brány

  Závesné posuvné brány Wisniowski - jednoduché riešenie predelenia priestoru alebo vstupu.

 • Pro Screen závesné plátno 200x200cm

  Pro Screen závesné plátno 200x200cm

  Projekčné plátno 1:1 biele matné, hrubý čierny okraj. Rozmery 200 x 200 cm, manuálne rolovacie do masívneho kovového púzdra s pružinovým mechanizmom. Jednoduché uchytenie na stenu, reflekčná schopnosť 1.0, pozorovací uhol 50 L/R, váha 425 gr/m˛ hrúbka 0.34 mm. Vhodné na prezentácie alebo pre domáce kino.

 • Pro Screen závesné plátno 280x213cm

  Pro Screen závesné plátno 280x213cm

  Projekčné plátno 4:3 biele matné, hrubý čierny okraj. Rozmery 280 x 213 cm, manuálne rolovacie do masívenho kovového púzdra s pružinovým mechanizmom. Jednoduché uchytenie na stenu, reflekčná schopnosť 1.0, pozorovací uhol 50 L/R, váha 425 gr/m˛ hrúbka 0.34 mm. Vhodné na prezentácie alebo pre domáce kino.

 • Závesné (žeriavové váhy)

  Závesné (žeriavové váhy)

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque non ullamcorper nunc. Vivamus mollis dignissim magna. Etiam eget urna ut tortor viverra vulputate. Suspendisse in turpis non risus euismod vestibulum id vel orci. Pellentesque accumsan sem ut mi pellentesque euismod. Nam dignissim vehicula lorem, vitae tincidunt lorem faucibus vitae. Sed faucibus, metus ut malesuada tincidunt, purus dui gravida velit, nec aliquam risus odio nec quam. Sed congue facilisis nulla at tincidunt. Curabitur interdum semper mauris non cursus.

 • Kotevné prvky/ závesné kónusy

  Kotevné prvky/ závesné kónusy

  Robustné kotvy a bezpečné závesné body sú dôležité pre hospodárnosť a bezpečnosť debnenia. Doka ponúka v praxi osvedčený a kompletný program riešenia kotvenia stenových, jednostranných a šplhacích debnení. Kotevné prvky Doka sú k dispozícii v dvoch rozmeroch: - Kotevné prvky 15,0: s maximálnou nosnosťou 120 kN - Kotevné prvky 20,0: s maximálnou nosnosťou 220 kN - Kotevné prkvy 26,5: s maximálnou nosnosťou 350 kN

 • Metací stroje závěsné komorové

  Metací stroje závěsné komorové

  - Tryskané prvky jsou věšeny individuálně nebo na pomocném závěsném zařízení na hák a zavezeny do prostoru tryskací komory. - Otočný hák zajišťuje efektivní a kvalitní otryskání prvků i na nesnadno přístupných místech. - Oscilace háku zajistí ještě lepší otryskání a dostupnost - Nejširší nabídka strojů ve své třídě

 • Metací stroje závěsné průchozí

  Metací stroje závěsné průchozí

  - Tryskané elementy jsou dopravovány buď na závěsném zařízení s rotací háku (SANDERMATIC), či bez rotace zavěšeny na podvěsném dopravníku procházejícím tryskací komorou (TUNNELBLAST). - Tryskací komora je vyložena speciální manganovou ocelí.

 • Elektrické ohrievače vody - závesné, zvislé D-LUX

  Elektrické ohrievače vody - závesné, zvislé D-LUX

  Elektrické akumulačné ohrievače, určené pre zavesenie na stenu, o objemoch 80–160 litrov. Ohrev zaisťuje keramické výhrevné teleso, ovládané prevádzkovým termostatom a istené bezpečnostným termostatom (tepelnou poistkou). Teplotný rozsah 7–77 °C. Pripojovacie napätie 1-PE-N/AC 230 V/50 Hz. Elektrické krytie IP 45 umožňuje umiestnenie ohrievača do zóny 1 podľa ČSN 33 2000–7–701. Silná polyuretánová izolácia (priemerne 55 mm), veľmi nízke tepelné straty. Ďalšie výnimočné vlastnosti: - atrakíivny dizajn - voliteľná výška závesov - regulácia zvislosti ohrievača - zablokovanie nastavenej teploty Hlavné využitie: - Pr...

 • Závesné balkóny

  Závesné balkóny

  Ponúkame závesné balkóny rôznych tipov. štandartný rozmer balkóna 1100/šírka/x 2500/dĺžka/ x /výška/ 1100 mm. Maximálna dĺžka balkóna 6000mm. Výplň balkóna . dosky Fundermax, poly-karbonát, alebo iný materiál splňujúci normu pre tento účel. Oceľová konštrukcia žiarivo zinkovaná ošetrená náterom ,podlaha hliníkový plech protišmykový.

 • Nevýbušné koncové spínače a závěsné ovládače

  Nevýbušné koncové spínače a závěsné ovládače

  * Nevýbušné koncové spínače Typ XCW II 2GD EEx d IIC T6 IP66/67 T85°C Stahujete stranu 33 katalogu standardních variant. Typ XC8 II 2GD EEx d IIC T6 IP65/66 T85°C * Nevýbušné závěsné ovládače kat. list Typ XAW-P II 2GD EEx ed IIC T6 IP54

 • Závěsné skříňky

  Závěsné skříňky

  Ukládací skříňky se zásuvkami jsou vhodné pro přehledné skladování drobných předmětů a součástek. Vyrábějí se v 8 výškách ( od 147 do 550 mm) s různým počtem zásuvek a jejich uspořádáním - 27 typů. Skříňky je možné volně postavit - podstava je opatřena 4 plastovými nožičkami - nebo pověsit na stěnu. Vzhledem k tomu, že dno všech skříněk je rozměrově stejné (306x155 mm), lze je libovolně stavět na sebe a kombinací několika skříněk lze vytvořit kompaktní celek. Skelet skříněk je zhotoven z ocelového plechu s povrchovou úpravou práškovými plasty v barvách stupnice RAL. Zásuvky 3 velikostí jsou vyrobeny z čirého PS plas...

 • Výroba drevených predmetov - Závěsné hračky s klipsem

  Výroba drevených predmetov - Závěsné hračky s klipsem

  Vážené zákaznice, vážení zákazníci, již 10 let nabízíme širokou paletu přibližně 1.600 druhů dřevěných hraček, rozvíjejících fantazii malých dětí. Pro naše výrobky používáme pouze nejkvalitnější přírodní materiály, dřevo z buku a javoru, vše opracované a zkompletované ručně. Kovové součásti jako klipsy a rolničky jsou zhotoveny z ušlechtilé oceli, nerezové a bez niklu. Všechny hračky jsou samozřejmě přezkoušeny CE a odpovídají evropským normám EN 71/EN 12586.

 • Závěsné lávky

  Závěsné lávky

  Lávky jsou konstruovány stavebnicově tak, aby bylo možno sestavit ze sekcí 2 a 3 m libovolný rozměr v délce 2 – 12 m. Nosná konstrukce lávky o šířce 0,7 m je svařena z jakostních ocelových profilů, podlaha je vyrobena z hliníkového plechu s protiskluzovou úpravou. Spojení jednotlivých sekcí je provedeno pevnostními šrouby a samojistícími maticemi. Pro přesun lávky po staveništi je plošina opatřena pojezdovými koly. Závěsné nosníky jsou skládané s nastavitelným vyložením od 0,7 m do 1,4 m (ZN, ZNA, ZNB) a 2,1 m (ZNC). Stabilita nosníků je zajištěna pomocí závaží. Všechny ocelové části plošiny a závěsných nosníků jsou opatřeny ...

 • Závěsné lanové vrátky řady LM

  Závěsné lanové vrátky řady LM

  Závěsný elektrický lanový vrátek má široké využití v průmyslu a výstavbě - všude tam, kde je potřeba zvedat materiál a být přitom mobilní. Všechny tyto vrátky mohou být použity jak s jednoduchým tak dvojtým nosným lanem (s kladnici s hákem) a tím zdvojnásobit zvedací kapacitu. Všechny vrátky jsou kromě všech bezpečnostních prvků standardně vybaveny kabelovým závěsným ovladačem, za příplatek rádiovým ovládáním.

 • Závěsné pracovní lávky

  Závěsné pracovní lávky

  Závěsné pracovní plošiny SKYMAN tvoří ucelený systém a nabízí dočasné i trvalé zavěšení.Plošiny jsou vyrobeny z hliníkových slitin ve standardnich modulech.Zvedání a spouštění je prováděno pomocí tažných zařízenich-zdvihadlech na každé straně plošiny a jsou poháněné pneumaticky-vzduchem nebo elektrickym proudem.Zvedací zařízení je použito na plošinách, pracovních klecích nebo dalších schválených zařízeních použivaných na závěsných přístupových systémech.

 • Závesné Kreslo Dandelion

  Závesné Kreslo Dandelion

  Určite ste už videli, ako sa v jarnom vánku ladne vznášajú semienka púpavy. Viete si predstaviť aký pocit to môže byť? Závesné kreslá ponúkajú podobný zážitok - pocit vznášania sa v beztiažovom stave. Ponúkajú pre Vás maximálne pohodlie a relax, doma či na chate, vo Vašej záhrade či na terase. Jednoduchá montáž a demontáž umožňuje, aby ste si svoje kreslo mohli zobrať so sebou na výlety a potulky prírodou. Prajeme Vám príjemný odpočinok! Vaše závesné kreslo Vám bude slúžiť pri rybolove, turistických výletoch, v campingu, počas Vašeho cestovania po svete. Umiestnite logo Vašej firmy na závesné kreslo a darujte Vašim obchodným pa...

 • Závěsné fasádní sedačky

  Závěsné fasádní sedačky

  Závěsné fasádní sedačky FIXATOR slouží k bezpečnému přístupu sedící osoby k místům na fasádě budovy nebo jiných ploch výškových objektů. Sestava závěsné fasádní sedačky s M.lift ® 400 Jde o osobní mobilní zdvihací zařízení, vybavené manuálním zdvihadlem typ M lift ® 400, zavěšené na střešním závěsném nosníku nebo na speciální konzole určené pro tento účel použití.

 • Závěsné koše a plošiny pro autojeřáby

  Závěsné koše a plošiny pro autojeřáby

  1) závěsný koš s kapacitou 200kg - Typ P2 ALS, hliníková konstrukce - Podlaha s protiskluzovým povrchem - nivelizace koše s blokováním - spojovací člen pro bezpečné uchycení k výložníku - bezpečnostní vstupní závora 2) závěsný koš s kapacitou 200kg - Typ P2 PES, Polyethylenová vystužená konstrukce - s hliníkovou podlahyou s protiskluzovým povrchem - nivelizace koše s blokováním - spojovací člen pro bezpečné uchycení k výložníku - bezpečnostní vstupní závora 3) závěsná plošina s kapacitou 300 kg, typ PA - Hliníková konstrukce s resistentním ocelovým rámem - rotace plošiny ± 90°, ovládání z plošiny - automat...

 • Závěsné lávky

  Závěsné lávky

  Závěsné lávky prokazují mnohostrannou využitelnost při renovacích fasád. Závěsné lávky šetří námahu, čas, peníze,ale i prostor. Závěsné lávky ZL 2-12 Oproti starým lávkám STROS typu LK mají nové lávky typu ZL několik výhod: - možnost sestavení jakékoliv délky od 2 do 12m - nižší náklady na montáž,demontáž a revizi

 • Závesné motívy

  Závesné motívy

  Vianočná výzdoba - svetelné motívy: Každý univerzálny motív je možné použiť ako závesný. K závesným motívom však patria aj veľké závesné motívy, ktoré sa najčastejšie používajú na premostenie ulíc resp. na vysvietenie priečelia budov. Pri objednávke motívu uveďte prosím spôsob jeho použitia (stĺpový motív, závesný motív). Závesný spôsob použitia: Motív má v hornej časti (v prípade väčších motívov aj v spodnej časti) umiestnené závesné oká.

 • Predaj - Automatizácia a robotika - Závesné roboty

  Predaj - Automatizácia a robotika - Závesné roboty

  Tieto roboty ponúkajú výrazné zvýšenie pracovného dosahu vďaka prvej osi namontovanej na koľajnici. Takto môže jeden robot obslúžiť aj viacero strojov, čím sa výrazne znižujú náklady na celú technológiu. Zavesenie robota na koľajnicu znižuje priestorové nároky na inštaláciu a zároveň nebráni prístupu obsluhy k strojom. Na jednu koľajnicu je možné namontovať až dva roboty.

 • Elektronické závesné váhy typu ZEV

  Elektronické závesné váhy typu ZEV

  - určené na príjem, výdaj a medzioperačné kontrolné váženia hlavne v mäsospracujúcom priemysle - umožňujú váženie s minimálnou časovou stratou, priamo na visutej dráhe - prevedenie celonerezové alebo ocelové, povrchovo upravené pozinkovaním - váživosť do 150 kg, do 300 kg, do 500 kg, (1000 kg) - dĺžka vážiacej trate 400-1000 mm - jednosnímačová alebo dvojsnímačová konštrukcia (podla typu a požadovanej dĺžky vážiacej trate) - vysoká presnosť a spolahlivosť váženia - možnosť komunikácie váhy so systémom vpichovej sondy merania - možnosť napojenia na PC, resp. informačný systém podniku

 • Závesné kotly

  Závesné kotly

  Rozhodnutím pre niektorý závesný kotol značky THERM sa stanete uživateľom mimoriadne technicky vydareného výrobku. Kotly THERM zabezpečia Vašemu domovu komfortné teplo a teplú vodu a to za primeranú cenu, maximálne úsporne, s ohľadom na životné prostredie a s dôrazom na vysokú Účinnosť. - Len pre vykurovanie - S prietokovým ohrevom TUV - S pripojením na zásobník TUV - So zabudovaným zásobníkom TUV

 • Závesné dopravníky

  Závesné dopravníky

  Závesné dopravníky slúžia na prepravu jednotlivých, zväčša kusových tovarov. Prepravovaný tovar je zavesený na držiakoch v reťazi dopravníka. Reťaz je vedená v profiloch, ktoré sú zachytené na nosnej konštrukcii. Jednotlivé sekcie dopravníka môžu pozostávať z vodorovných a šikmých častí.

 • Zinkovanie - závesné, hromadné

  Zinkovanie - závesné, hromadné

  Súhrnné informácie o službe: - Elektrochemicky vylučovaný pololesklý až lesklý zinkový povlak. Následné chromátovanie (bezfarebné a žlté-dúhové) zvyšuje koróznu odolnosť pozinkovaných súčiastok. Využitie: - Okrem klasickej oblasti použitia zinkových povlakov ako ochranných s koróznou odolnosťou, je využitelnosť aj v oblasti s dekoratívnym účinkom. Ozdobno-ochranné zinkové povlaky ocelí a niektorých zliatin. Kvalita: - Pololesklé až lesklé povlaky odolné proti atmosferickej korózii s vysokým dekoratívnym účinkom. Hromadné zinkovanie v bubnoch.

 • Kompletní dodávky vázací a závěsné techniky

  Kompletní dodávky vázací a závěsné techniky

  Prostředky pro vázání a uchopení břemene: - ocelová lana - ocelové řetězové vázací prostředky (dle požadavků objednavatele) - polyesterové textilní popruhy a smyčky - ochrany textilních pasů - upínací pasy s ráčnou - zvedací svěrky plechů pro vodorovné a svislé nesení - permanentní magnety - nosné traverzy - kladkostroje - třmeny,šekly - s-háky - navařovací a šroubovací oka

 • Multifunkčné závesné šnúrky na krk

  Multifunkčné závesné šnúrky na krk

  Satén Najkvalitnejší, najpopulárnejší a najžiadanejší materiál. Perfektne sedí na krku, je pohodlný, nedráždivý a spĺňa najnáročnejšie požiadavky. Je možné vytvoriť 6 priamych farieb alebo 4 farby, ktoré sú zmiešané. Je to vďaka technológii hĺbkovej sublimačnej tlače. Touto technológiou je možné, aby vynikli aj miniatúrne detaily grafiky, ktoré sú potrebné práve pri tlači loga. V prípade požiadaviek, dokážeme aplikovať na závesnú šnúrku opačnú grafiku na rub, ako je na lícnej strane. Thriller Čo sa týka technológie výroby, tento materiál je veľmi podobný saténu, ale je o niečo drsnejší. Pri výrobe materiálu sa tvorí te...

 • Závesné dopravníky

  Závesné dopravníky

  Závesné dopravníky slúžia na prepravu jednotlivých, zväčša kusových tovarov. Použitie je možné do prevádzok kde sa chce aplikovať kontinuálna doprava. Rýchlosť dopravníka može byť konštantná, regulovaná alebo krokový posuv. Celý proces može byť zosynchronizovaný s ďalšími zariadeniami a operáciami. Prepravovaný tovar je zavesený na držiakoch v reťazi dopravníka. Reťaz je vedená v profiloch, ktoré sú zachytené na nosnej konštrukcii. Jednotlivé sekcie dopravníka môžu pozostávať z vodorovných a šikmých častí.

 • AUM 025N a AUM 025Z - (automatické) nerezové závěsné umyvadlo

  AUM 025 je nerezové závěsné umyvadlo, které je díky svému tvaru určeno jako odolnější a hygieničtější náhrada keramických umyvadel. Plášť je vyráběn ve dvou typových provedeních: nezakrytované umyvadlo s konzolami (AUM 025N) a zakrytovaná odolnější verze (AUM 025Z). Povrchová úprava je jemným kartáčováním. Na zakázku je možné dodat i pískované - matné.

 • AUM 013, AUM013N, AUM 013Z - (automatické) závěsné nerezové umyvadlo

  AUM 013 je nové nerezové umyvadlo určené do běžných podmínek. Díky svému zajímavému designu je možné jej použít všude tam , kde jsou běžně keramická umyvadla. Plášť je vyráběn ve dvou typových provedeních: nezakrytované umyvadlo (AUM 013N) a zakrytovaná pevnější verze (AUM 013Z). Povrchová úprava je zvolena tryskáním balotinou, čímž je docílen matný sametový vzhled.

 • AUM 08 - (automatické) závěsné nerezové umyvadl

  AUM 08 je automatické nerezové umyvadlo, určené pro upevnění na stěnu. Umyvadlo je vybaveno nerezovým čelem a výtokovým ramínkem s bezdotykovým ovládáním. Optoelektronický snímač reaguje na přítomnost rukou v umyvadle – po vložení rukou do umyvadla se automaticky pustí voda otevřením elektromagnetického ventilu, který zůstává sepnut ještě nastavenou dobu po jejich vyjmutí (doba doběhu). Umyvadlo je vybaveno proti přetlačování teplé vody. Umyvadlo dodáváme také jako samostatný plášť bez baterie. Při objednávce je nutné vyjasnit jaká rozteč nástěnné baterie je pro umyvadlo uvažována. Součástí dodávky je odpad a drobný montážn...

 • AUM 03 - (automatické) nerezové závěsné umyvadlo

  AUM 03 je automatické nerezové umyvadlo, určené pro upevnění na stěnu. Umyvadlo není osazeno klasickou senzorovou baterií, ale je k němu navařeno nerezové výtokové ramínko s bezdotykovým ovládáním. Tím se stává umyvadlo velmi odolným proti poškození. Optoelektronický snímač reaguje na ruce pod ramínkem – po vložení rukou do zóny snímání se automaticky pustí voda otevřením elektromagnetického ventilu, který zůstává sepnut ještě nastavenou dobu po jejich vyjmutí (doba doběhu). Umyvadlo je vybaveno proti přetlačování teplé vody.

 • Závesné elektrické kotly - Raja

  Závesné elektrické kotly na vykurovanie s možnosťou prípravy TV v externom zásobníku.

 • Závesné systémy

  Predtým ako sa rozhodnete závesné systémy kúpiť a namontovať, mali by ste už mať približnú predstavu o tom, čo na ňom bude nainštalované, teda čo na nich bude visieť. Preto je vhodné myslieť na to už pri rozhodovaní, rozhodovať sa o tom súčasne a zaradiť to do celého projektu. Ak si už teda pri rozhodovaní zvolíte koľajničku, drevenú alebo kovovú tyč, japonskú stenu, roletový mechanizmus alebo motorický systém, mali by byť predovšetkým vhodné a funkčné. Pri dnešnej modernej architektúre vzniká v interiéroch veľa atypických riešení okenných dekorácií, pred ktorými už nie je potrebné mať obavy. Možnosti, kompatibilita, technické ...


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Závesné odporové zváracie kliešte 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.