Plastová polospojka D pevná

Plastová polospojka D pevná

Plastová polospojka D 25 s vnútorným závitom do nástenných hydrantov a na prúdničky D. Konečná Cena s DPH je 1,56 €/ks ! Náklady na doručenie, zľava podľa objednaného množstva a spôsobe úhrady. Ponúkame aj viazacie polospojky na hydrantové hadice - dohodou. • Plastová podložka do skrine

  Plastová podložka do skrine

  •plastová podložka je určená do šatníkových skríň pre zachytenie nečistôt z obuvi •veľkosť plastovej podložky je 392 x 303 mm

 • Recyklácia - Plastová zmes PBT, PA a PC

  Recyklácia - Plastová zmes PBT, PA a PC

  Zmes obsahuje PBT 60% a ostatné je PA a PC materiál. Plast je voľne uložený, ale je možnosť na žiadosť klienta zlisovať aj podrviť. Materiál je uložený v bich bagoch a podľa klienta sú zmiešané vždy len dva druhy materiálu.

 • Menovka na stenu - plastová

  Menovka na stenu - plastová

  Menovka pozostáva z bieleho plastu s oblými rohmi a zasúvateľného plexiskla hrúbky 2mm. Samotná manipulácia spočíva len vo výmene papierových listov s potlačeným textom, alebo grafikou. •rozmer menovky v x š: 150x150mm •farebnosť menoviek sa dá prispôsobiť Vašim požiadavkám - farbu tela menovky (štandardne strieborná), farba oddeľovacieho pásika na plexiskle •menovka može byť vyrobená aj bez oddeľovacieho pásika

 • Plastová prepravka na ovocie a zeleninu KLAUDIA 1

  Plastová prepravka na ovocie a zeleninu KLAUDIA 1

  V ponuke máme plastové prepravky na ovocie a zeleninu, prípadne aj na iné produkty. rozmer prepravky : š 28 x dl.38 x výška 11,5 cm V prípade záujmu, pošlite objednávku Nájdete nás na Hlavnej ul.22 PAPIERNICTVO obaly, v pasáži oproti je Dom Zornica. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota.

 • Ochranná plastová čela

  Ochranná plastová čela

  Nabízíme výrobu ochranných plastových čel. Čela jsou vhodná pro oboustrannou ochranu / krytí bočních návinů plošných materiálů (rolí - fólií, textilu, koberců, podlahovin atd.) a zabránění deformace PAP dutinek. Čela jsou vyráběna z PP (polypropylenu). Ideální pro exportní balení. Opakovatelně použitelná. Recyklovatelná.

 • Prepravka plastova na pečivo B 220

  Prepravka plastova na pečivo B 220

  Ponuka nových prepraviek pre pekárov, cukrárov, ale aj na iné využitie. Označenie ma B 220 vyrába sa štandardne v žltej farbe. Je možnosť aj inej farby. rozmer: 60cm x 40 x 22 cm. cena 9,40 EUR s DPH Najdete nás na Hlavnej 22, PAPIERNICTVO obaly v pasáži oproti je Dom ZORNICA. Ľahký prístup autom je z Vajanského ul.21, oproti sú Potraviny Coop JEDNOTA. Pošleme aj na DOBIERKU

 • Plastová madla

  Plastová madla

  Plastová madla na zábradlí u schodišť. V nabídce je 5 různých typů madel (profilů), které je možné nasunout na téměř všechny typy běžných kovových zábradlí. Profily jsou standardně vyráběny v černé barvě a v definovaných délkách, na objednávku je možné je vyrobit i v jakékoliv jiné barvě a délce.

 • Plastova vanička na zemiakove hranolky

  Plastova vanička na zemiakove hranolky

  Ponuka plastovej vaničky na pečené zemiakove hranolky. objem vaničky 250 g. V balení je 100 ks vaničiek Cena 3,32 EUR s DPH. Objednávky pošlite cez e shop na web stranke, alebo e mailom. Vanička je vhodná na potraviny. Objednaný tovar môžeme odposlať na DOBIERKU. cena za balík POŠTOVNÉ do 2 kg cca 3,68 EUR. Alebo, kurierom a na druhý deň tovar je u Vás za 7,68 €. Cena za dobierku je na celom Slovensku rovnaká.

 • Lyžička plastova farebná na ochutnavky aj na zmrzlinu

  Lyžička plastova farebná na ochutnavky aj na zmrzlinu

  Ponuka farebných lyžičiek na ochutnávkove prezentácie potravinových výrobkov, aj na zmrzlinu. Balenie po 100 ks cena 0,55 EUR s DPH. Balenie po 1000 ks cena 5,45 EUR s DPH. Objednaný tovar môžeme odposlať na DOBIERKU. cena za balík POŠTOVNÉ do 2 kg cca 3,68 EUR. Alebo, kurierom a na druhý deň tovar je u Vás za 7,68 €. Cena za dobierku je na celom Slovensku rovnaká.

 • Plastová nádoba s dvoma držiakmi 60 L,, na kvas,

  Plastová nádoba s dvoma držiakmi 60 L,, na kvas,

  plastove výrobky: Nádoby kruhové konické, majú dve držadlá na uchopenie. Nádoba je vhodná na zber ovocia,čerešne, marhule, slivky, hrozno a iné produkty. nádoba 60 L cena 14,59 € s DPH - // - 37 cm veko biele pre 60 L, s hermetickým uzavretím cena 4,49 € s DPH. Veko sa dá samostatne objednať. Objednávky sa dajú posielať cez e shop na našej novej web stránke. Objednaný tovar pošleme aj na DOBIERKU . cena za balík POŠTOVNÉ do 2 kg cca 3,68 EUR. Alebo, kurierom a na druhý deň tovar je u Vás za 8,68 €. Cena za dobierku je na celom Slovensku rovnaká.

 • Kusový predaj cigariet je zakázaný ,,Plástova tabulka´´29 x 10,5 cm

  Kusový predaj cigariet je zakázaný ,,Plástova tabulka´´29 x 10,5 cm

  V ponuke máme plástovú tabulku 29 x 10,5 cm Kusový predaj cigariet je zakázaný ! Vhodné umiestniť na viditelnom mieste v Pohostinstvách, predajniach tabaku, PNS stánkoch a podobne. cena 1,39 EUR s DPH. Objednaný tovar môžeme odposlať na DOBIERKU. cena za balík POŠTOVNÉ do 2 kg cca 3,68 EUR. Alebo, kurierom a na druhý deň tovar je u Vás za 7,68 €. Cena za dobierku je na celom Slovensku rovnaká.

 • Bezpečnostná samolepka a plastova tabulka :Nebezpečenstvo pokĺznutia !

  Bezpečnostná samolepka a plastova tabulka :Nebezpečenstvo pokĺznutia !

  V ponuke máme piktogramy na samolepke a plastovej tabulke:Nebezpečenstvo pokĺznutia ! Samolepka na formáte A 6, cena 1,19 EUR s DPH . Samolepka na formáte A 5, cena 1,29 EUR s DPH . Plast.tabulka na formáte A 5, cena 1,39 EUR s DPH . Samolepka na formáte A 4, cena 1,39 EUR s DPH . Plast.tabulka na formáte A 4, cena 1,49 EUR s DPH . Objednaný tovar môžeme odposlať na DOBIERKU. cena za balík POŠTOVNÉ do 2 kg cca 3,68 EUR. Alebo, kurierom a na druhý deň tovar je u Vás za 7,68 €. Cena za dobierku je na celom Slovensku rovnaká.

 • Plastova podšálka hnedá s uškom

  Plastova podšálka hnedá s uškom

  Ponuka plast. podšálok s uškom farba hnedá . cena 0,32 € za 1ks podšálky . Biele plast vložky na kávu,čaj,do podšálky Balenie 100 ks cena 2,70 € s DPH zvýhodnená pri 100 ks cena za 1 ks 0,03 € s DPH. pošleme aj na DOBIERKU Najdete nás na Hlavnej ul.22 PAPIERNICTVO obaly, v pasáži oproti je Dom Zornica Lahký prístup autom z Vajanského ul.21 , oproti sú Potraviny Coop Jednota. Tu sa dá zaparkovať.

 • Plastova lyžička na kávu, čaj, plastove miešatka,

  Plastova lyžička na kávu, čaj, plastove miešatka,

  Ponuka bielych plastových lyžičiek na kávu, alebo čaj . balenie po 100 ks cena za balenie 100 ks 1,15 € s DPH. cena za balenie 10 ks 0,25 € s DPH Ponuka plástových miešatiek balenie po 1000 ks aj 100 ks cena za balenie 1000 ks 4,80 € s DPH. cena za balenie 100 ks 0,53 € s DPH Objednaný tovar môžeme odposlať na DOBIERKU. cena za balík POŠTOVNÉ do 2 kg cca 3,68 EUR. Alebo, kurierom a na druhý deň tovar je u Vás za 7,68 €. Cena za dobierku je na celom Slovensku rovnaká.

 • Hasiaci prístroj piktogram samolepka, plastova tabulka

  Hasiaci prístroj piktogram samolepka, plastova tabulka

  Ponuka piktogram samolepka, plastova tabulka, označenie miesta umietnenia hasiaceho prístroja. rozmer 20 x 28,5 cm cena 1,28 € s DPH samolepka 9,5 x 9,5 cm cena 0,98 € s DPH rozmer 14 x 14 cm cena 1,15 € s DPH Najdete nás na Hlavnej ul.22 PAPIERNICTVO obaly, v pasáži oproti je Dom ZORNICA. Ĺahký prístup autom z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota. Pošleme aj na DOBIERKU .

 • Plastova 1000 ml miska 8 hran s vrchnačikom

  Plastova 1000 ml miska 8 hran s vrchnačikom

  V ponuke je plástová miska s objemom 1 L . Tvar 8 hran, s vrchnáčikom, priemer misky 13 cm x výška 7,5 cm. Vhodné na potraviny aj horúce ! cena 10,99 € s DPH za 50 ks. V balení je 5O ks misiek. V kartóne je 200 misiek. Pošleme aj na DOBIERKU . Nájdete nás na Hlavnej ul.22 v pasáži PAPIERNICTVO obaly. Oproti je dom Zornica. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21, oproti sú POTRAVINY Coop Jednota. Tu sa dá zaparkovať.

 • Požiarny hydrant s požiarnou hadicou plastova tabuľka

  Požiarny hydrant s požiarnou hadicou plastova tabuľka

  Ponuka samolepiek Piktogramov a tabuliek. Požiarny hydrant označenie v budovách kde sa nachádza skrinka s požiarnou hadicou . tabuľka A 5 formát Pošleme na DOBIERKU. Nájdete nás na pešej zóne Hlavná 22,PAPIERNICTVO obaly v pasáži oproti je Dom Zornica. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota.

 • Plastova šálka biela s uškom na kávu, čaj

  Plastova šálka biela s uškom na kávu, čaj

  Ponuka bielych šálok s uškom na kávu, alebo čaj . balenie po 60 ks cena za rolku 60 ks 3,30 € s DPH. zvýhodnena cena za celé balenie cena za 1 ks 0,07 € s DPH Pošleme aj na DOBIERKU. Najdete nás na Hlavnej ul.22 PAPIERNICTVO obaly v pasáži oproti Dom ZORNICA. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21 oproti Potravinám Coop Jednota. Tu sa dá zaparkovať.

 • Pohárik pevný farebný plast 0,2 L, tanierik plast, miska plastova,príbor plast.

  Pohárik pevný farebný plast 0,2 L, tanierik plast, miska plastova,príbor plast.

  Ponuka farebných pohárikov s objemom 0,2 L, tanierikov, misiek a príboru lyžižky, nožíky a vidličky s pevného plastu. Balenie po 6 ks. Cena za sadu 2,70 EUR s DPH. Vhodné pri stravovani v škôlkach, pri bazénoch, aj v domácnosti. odolné voči rozbitiu, vhodné do mikrovlnnej rúry znesie teplotu do + 120 ´C môže sa vložiť do umývačky riadu. 1 ks cena 0,35 € s DPH. Pošleme na DOBIERKU cena za balík POŠTOVNÉ do 2 kg cca 3,68 EUR. Alebo, kurierom a na druhý deň tovar je u Vás za 7,68 €. Cena za dobierku je na celom Slovensku rovnaká.

 • Plastová tabuľka, alebo samolepka, zákaz predaja alkoholu

  Plastová tabuľka, alebo samolepka, zákaz predaja alkoholu

  V ponuke máme plastovu tabuľku, alebo samolepku, zákaz predaja cigariet a alkoholu osobám mladším ako 18 rokov. Rozmer tabulky, alebo samolepky 29,5 x 10 cm . Tabuľka z plastu 1,29 € s DPH Samolepka 1,19 € s DPH Pošleme aj na DOBIERKU Najdete nás na Hlavnej ul.22 PAPIERNICTVO obaly,v pasáži oproti je DOM ZORNICA Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota.

 • Plastova prepravka SUPRO 15 kg

  Plastova prepravka SUPRO 15 kg

  V ponuke máme plastove prepravky SUPRO vhodné aj na Chlieb a pečivo, prípadne na iné produkty výrobky s nosnosťou 15 kg. rozmer prepravky 40 x 60 x 40 cm. farba šedá,zelená, bledo modrá, alebo podľa aktuálnej ponuky vo výrobe. cena 6,98 EUR s DPH / ks. Pošleme aj na DOBIERKU . Najdete nás na pešej zóne Hlavná ul.22 v pasáži PAPIERNICTVO obaly . Ľahký prístup autom z Vajanského ul. 21 oproti sú Potraviny COOP Jednota. Tu sa dá zaparkovať.

 • Plastova prepravka OZ 15 kg

  Plastova prepravka OZ 15 kg

  V ponuke máme plastove prepravky na ovocie aj zeleninu s nosnosťou 15 kg. rozmer prepravky 40 x 60 x 20 cm. farba šedá,zelená, bledo modrá, čierna, alebo podľa aktuálnej ponuky vo výrobe. cena 3,88 EUR s DPH / ks. Najdete nás na pešej zóne Hlavná ul.22 v pasáži PAPIERNICTVO obaly . Ľahký prístup autom z Vajanského ul. 21 oproti sú Potraviny COOP Jednota. Pošleme aj na DOBIERKU .

 • Vstup zakázaný : samolepka, alebo plastova tabuľka A 5 .

  Vstup zakázaný : samolepka, alebo plastova tabuľka A 5 .

  Ponukame piktogramy samolepky, alebo plastove tabuĺky A 5 . VSTUP ZAKÁZANÝ rozmer 14 x 20 cm cena 1,29 € s DPH. Nájdete nás na internetovom obchode, alebo objednať telefonicky. Využite náš nový e shop na novej web stránke. Objednaný tovar môžeme odposlať na DOBIERKU. cena za listovú záselku do 500 g cca 2,86 EUR . cena za balík POŠTOVNÉ do 2 kg cca 3,68 EUR. Alebo, kurierom a na druhý deň tovar je u Vás za 7,68 €. Cena za dobierku je na celom Slovensku rovnaká.

 • Plastova tabuľka a samolepka A 5, Pozor schod/ Y /

  Plastova tabuľka a samolepka A 5, Pozor schod/ Y /

  Ponuka samolepiek a tabuliek A 5, označenie pre rizikové miesta úrazu. POZOR SCHOD SCHODY Odporúčané umiestniť na viditeľné miesta pred vstupom do rizikovej zóny. cena 1,29 EUR s DPH samolepka. cena 1,39 EUR s DPH plástova tabulka. Objednaný tovar môžeme odposlať na DOBIERKU. cena za listovú záselku do 500 g cca 2,86 EUR . Za balík POŠTOVNÉ do 2 kg cca 3,68 EUR. Alebo, kurierom a na druhý deň tovar je u Vás za 7,68 €. Cena za dobierku je na celom Slovensku rovnaká.

 • Plastová upratovacia skriňa

  Plastová upratovacia skriňa

  - vhodné do dielní, na údržbu, skladovanie upratovacích prostriedkov aj pre kancelárie - odolné proti vlhkosti, chemikáliám a plesniam - nohy na jednoduché čistenie podlahy pod skriňami - kovové závesy pántov - dodávané rozložené v kartónových krabiciach - veľmi nízka hmotnosť - rýchla a jednoduchá montáž Výška (mm): 1720 Šírka (mm): 700 Hĺbka (mm): 390 Počet políc: 3 Nosnosť police (kg): 40 Typ dverí: krídlové Farba korpusu: sivá Farba dverí: sivá Typ konštrukcie: montovaná Perforovaná vnútorná strana dverí: nie Perforovaná zadná stena: nie

 • Plastová upratovacia skriňa, modré dvere

  Plastová upratovacia skriňa, modré dvere

  - vhodné do dielní, na údržbu, skladovanie upratovacích prostriedkov aj pre kancelárie - odolné proti vlhkosti, chemikáliám a plesniam - nohy na jednoduché čistenie podlahy pod skriňami - kovové závesy pántov - dodávané rozložené v kartónových krabiciach - veľmi nízka hmotnosť - rýchla a jednoduchá montáž Výška (mm): 1720 Šírka (mm): 700 Hĺbka (mm): 390 Počet políc: 3 Nosnosť police (kg): 40 Typ dverí: krídlové Farba korpusu: sivá Farba dverí: modrá Typ konštrukcie: montovaná Perforovaná vnútorná strana dverí: nie Perforovaná zadná stena: nie

 • Plastová okna

  Bydlete stylově s konfortem: Plastová okna jsou investicí na dlouhé období. Pokud stavíte nebo renovujete a stojíte před důležitým rozhodnutím, kladete-li důraz na tvar, obytný komfort a úsporu nákladů díky efektivní tepelné izolaci, výběrem plastových oken ze systému REHAU Brillant-Design učiníte správné rozhodnutí. Náročný design pro Váš domov: Investujete mnoho do Vašeho domova a přitom chcete, aby do detailu odpovídal přesně Vašim osobním představám. Plastová okna ze systému Brillant-Design přispívají k tomu, že se vždy těšíte, až přijdete domů. Především tehdy, když máte mimořádné požadavky na design. Plastová okna ...

 • Plastová prepravka TU4622

  Plastová prepravka TU4622

  ponúkame prepravku: rozm. 600x400x230v.mm plná, bez otvorov na ruky spevnené rebro dno farba: modrá Cena : 8,00- €/ ks poskytnutie zľavy pri odbere min. 50 ks sklad Horná Streda: 187 ks

 • Plastová prepravka 800x400x250v.mm

  Plastová prepravka 800x400x250v.mm

  Máme na odpredaj plastové prepravky, ktoré sa dajú využiť v priemysle, hlavne v potravinárskom. rozm. 800x400x250v.mm vnút.rozm. 738 x 344 x 226v.mm materiál: PP objem: 60 L s otvormi na ruky farba: biela stohovateľná v prázdnom stave možnosť zasúvať do seba, šetrí priestor Cena ........... 9,90- EUR/ ks + DPH Sklad Horná Streda: 270 ks, odber okamžite

 • Zábrana plastová

  Zábrana plastová

  - zábrana je vyrobená z PE plastu v reflexívne oranžovej farbe - dĺžka zábrany je 2 m - reflexívna fólia zvyšuje jej viditeľnosť - masívne nohy z tvrdej gumy s ...

 • Skladacia plastová zábrana

  Skladacia plastová zábrana

  - zábrana je vyrobená z PU plastu v reflexnej žltej farbe - lamely sú kovové - dĺžka zábrany je 0,6 - 3,5 m - zábrana je vybavená štyrmi otočnými brzdenými kolesami - zábrana je prispôsobená pre vzájomné spájanie medzi sebou - hmotnosť 6 kg Dĺžka (mm): 600 - 3500 Výška (mm): 980

 • Plastová jedálenská stolička Lindy, biela

  Plastová jedálenská stolička Lindy, biela

  - veľmi elegantná a praktická stohovateľná stolička - farebné sedadlo a operadlo je vyrobené z pružného plastu - zváraná kovová konštrukcia stoličky Trendy je vybavená chrómovaním - zváraná kovová konštrukcia stoličky Handy a Lindy je vybavená vypaľovanou farbou - nohy sú vybavené plastovými koncovkami - nosnosť 110 kg Farba/Dezén: Biela Farba konštrukcie: sivá Nosnosť (kg): 110 A - celková výška (cm): 77 B - Výška sedadla (cm): 46 C - Hĺbka sedadla (cm): 41 D - Šírka sedadla (cm): 39 Opierky rúk: nie Materiál sedadla: plast Stohovateľné: áno Skladacia konštrukcia: nie

 • Plastová stolička Cleo

  plastová stolička, stohovateľná, farba žltá - odolná stohovateľná elegantná stolička - model 2014 - konštrukcia je vyrobená z oceľových rúrok štvorcového profilu - povrchová úprava konštrukcie sivým lakom - nohy sú vybavené čiernymi plastovými koncovkami - škrupina sedadla je vyrobená z kvalitného pružného plastu - nosnosť 150 kg Farba sedadla: žltá

 • Skladacia plastová jedálenská stolička SÁRA, čierna

  Skladacia plastová jedálenská stolička SÁRA, čierna

  - jednoduchá skladacia stolička v prípade potreby rýchlo navýši počet miest k sedeniu - farebné sedadlo aj operadlo z čiastočne transparentného vzorovaného polypropylénu - pochrómovaná kovová konštrukcia stoličky - nosnosť 110 kg Farba/Dezén: čierna Farba konštrukcie: chróm Nosnosť (kg): 110 A - celková výška (cm): 80 B - Výška sedadla (cm): 45 C - Hĺbka sedadla (cm): 37 D - Šírka sedadla (cm): 40 Opierky rúk: áno Materiál sedadla: plast Materiál operadla: plast Stohovateľné: nie Skladacia konštrukcia: áno

 • Plastová jedálenská stolička ELENA, červená - chrómované nohy

  Plastová jedálenská stolička ELENA, červená - chrómované nohy

  - chrómovaná zváraná konštrukcia stoličky - možnosť spojenia do radu so zaistením - plastová škrupina z farebného polypropylénu - nohy sú vybavené plastovými koncovkami - nosnosť 110 kg Farba/Dezén: Červená Farba konštrukcie: chrom Nosnosť (kg): 110 A - celková výška (cm): 79 B - Výška sedadla (cm): 44 C - Hĺbka sedadla (cm): 42 D - Šírka sedadla (cm): 40 Opierky rúk: nie Materiál sedadla: plast Materiál operadla: plast Stohovateľné: áno Skladacia konštrukcia: nie

 • Plastová stolička Sofia

  Plastová stolička Sofia

  - moderná plastová stolička vhodná pre návštevy a do zasadacích miestností - spojené operadlo so sedadlom z polypropylénu - pochrómovaná kovová konštrukcia stoličky - nohy sú vybavené plastovými koncovkami - nosnosť 120 kg Farba/Dezén: Červená Farba konštrukcie: chróm Nosnosť (kg): 120 A - celková výška (cm): 81 B - Výška sedadla (cm): 44 C - Hĺbka sedadla (cm): 40 D - Šírka sedadla (cm): 57 Opierky rúk: áno Materiál sedadla: plast Materiál operadla: plast Stohovateľné: áno Skladacia konštrukcia: nie

 • Plastová jedálenská stolička ASKA, čierna - chrómované nohy

  Plastová jedálenská stolička ASKA, čierna - chrómované nohy

  - praktická stohovateľná stolička - farebné sedadlo aj operadlo z čiastočne transparentného vzorovaného polypropylénu - pochrómovaná kovová konštrukcia stoličky - nohy sú vybavené plastovými koncovkami - nosnosť 110 kg Farba/Dezén: čierna Farba konštrukcie: chróm Nosnosť (kg): 110 A - celková výška (cm): 81 B - Výška sedadla (cm): 47 C - Hĺbka sedadla (cm): 45 D - Šírka sedadla (cm): 47 Opierky rúk: nie Materiál sedadla: plast Materiál operadla: plast Stohovateľné: áno Skladacia konštrukcia: nie

 • Skladacia plastová jedálenská stolička SÁRA, modrá

  Skladacia plastová jedálenská stolička SÁRA, modrá

  - jednoduchá skladacia stolička v prípade potreby rýchlo navýši počet miest k sedeniu - farebné sedadlo aj operadlo z čiastočne transparentného vzorovaného polypropylénu - pochrómovaná kovová konštrukcia stoličky - nosnosť 110 kg Farba/Dezén: modrá Farba konštrukcie: chróm Nosnosť (kg): 110 A - celková výška (cm): 80 B - Výška sedadla (cm): 45 C - Hĺbka sedadla (cm): 37 D - Šírka sedadla (cm): 40 Opierky rúk: áno Materiál sedadla: plast Materiál operadla: plast Stohovateľné: nie Skladacia konštrukcia: áno

 • Plastová jedálenská stolička ELENA, oranžová - chrómované nohy

  Plastová jedálenská stolička ELENA, oranžová - chrómované nohy

  - chrómovaná zváraná konštrukcia stoličky - možnosť spojenia do radu so zaistením - plastová škrupina z farebného polypropylénu - nohy sú vybavené plastovými koncovkami - nosnosť 110 kg Farba/Dezén: Oranžová Farba konštrukcie: chrom Nosnosť (kg): 110 A - celková výška (cm): 79 B - Výška sedadla (cm): 44 C - Hĺbka sedadla (cm): 42 D - Šírka sedadla (cm): 40 Opierky rúk: nie Materiál sedadla: plast Materiál operadla: plast Stohovateľné: áno Skladacia konštrukcia: nie

 • Plastová jedálenská stolička ASKA, modrá - chrómované nohy

  Plastová jedálenská stolička ASKA, modrá - chrómované nohy

  - praktická stohovateľná stolička - farebné sedadlo aj operadlo z čiastočne transparentného vzorovaného polypropylénu - pochrómovaná kovová konštrukcia stoličky - nohy sú vybavené plastovými koncovkami - nosnosť 110 kg Farba/Dezén: modrá Farba konštrukcie: chróm Nosnosť (kg): 110 A - celková výška (cm): 81 B - Výška sedadla (cm): 47 C - Hĺbka sedadla (cm): 45 D - Šírka sedadla (cm): 47 Opierky rúk: nie Materiál sedadla: plast Materiál operadla: plast Stohovateľné: áno Skladacia konštrukcia: nie

 • Plastová jedálenská stolička ELENA, modrá - chrómované nohy

  Plastová jedálenská stolička ELENA, modrá - chrómované nohy

  - chrómovaná zváraná konštrukcia stoličky - možnosť spojenia do radu so zaistením - plastová škrupina z farebného polypropylénu - nohy sú vybavené plastovými koncovkami - nosnosť 110 kg Farba/Dezén: modrá Farba konštrukcie: chrom Nosnosť (kg): 110 A - celková výška (cm): 79 B - Výška sedadla (cm): 44 C - Hĺbka sedadla (cm): 42 D - Šírka sedadla (cm): 40 Opierky rúk: nie Materiál sedadla: plast Materiál operadla: plast Stohovateľné: áno Skladacia konštrukcia: nie

 • Plastová jedálenská stolička ASKA, zelená - chrómované nohy

  Plastová jedálenská stolička ASKA, zelená - chrómované nohy

  - praktická stohovateľná stolička - farebné sedadlo aj operadlo z čiastočne transparentného vzorovaného polypropylénu - pochrómovaná kovová konštrukcia stoličky - nohy sú vybavené plastovými koncovkami - nosnosť 110 kg Farba/Dezén: zelená Farba konštrukcie: chróm Nosnosť (kg): 110 A - celková výška (cm): 81 B - Výška sedadla (cm): 47 C - Hĺbka sedadla (cm): 45 D - Šírka sedadla (cm): 47 Opierky rúk: nie Materiál sedadla: plast Materiál operadla: plast Stohovateľné: áno Skladacia konštrukcia: nie

 • Skladacia plastová jedálenská stolička SÁRA, červená

  Skladacia plastová jedálenská stolička SÁRA, červená

  - jednoduchá skladacia stolička v prípade potreby rýchlo navýši počet miest k sedeniu - farebné sedadlo aj operadlo z čiastočne transparentného vzorovaného polypropylénu - pochrómovaná kovová konštrukcia stoličky - nosnosť 110 kg Farba/Dezén: Červená Farba konštrukcie: chróm Nosnosť (kg): 110 A - celková výška (cm): 80 B - Výška sedadla (cm): 45 C - Hĺbka sedadla (cm): 37 D - Šírka sedadla (cm): 40 Opierky rúk: áno Materiál sedadla: plast Materiál operadla: plast Stohovateľné: nie Skladacia konštrukcia: áno

 • Plastová jedálenská stolička BIKA - hliníkové nohy

  - jedálenská plastová stolička zvlášť vhodná do jedální a denných miestností - jednoducho stohovateľná - farebné sedadlo aj operadlo z polypropylénu - kovová konštrukcia s úpravou v hliníkovom laku - nohy sú vybavené plastovými koncovkami - dodáva sa rozložená, jednoduchá montáž podľa návodu - nosnosť 110 kg Stolička BIKA fraba modrá - dopredaj do vypredaní zásob! Farba/Dezén: sivá

 • Skladacia plastová jedálenská stolička SÁRA

  - jednoduchá skladacia stolička v prípade potreby rýchlo navýši počet miest k sedeniu - farebné sedadlo aj operadlo z čiastočne transparentného vzorovaného polypropylénu - pochrómovaná kovová konštrukcia stoličky - nosnosť 110 kg Nosnosť (kg): 110 A - celková výška (cm): 80 B - Výška sedadla (cm): 45 C - Hĺbka sedadla (cm): 37 D - Šírka sedadla (cm): 40 Skladacia konštrukcia: áno

 • Plastová konferenčná stolička SOFIA - chrómované nohy s podpierkami rúk

  plastová stolička, pochrómovaná kovová konštrukcia, farba čierna - moderná plastová stolička vhodná pre návštevy aj do zasadacích miestností- spojené operadlo so sedadlom z polypropylénu- pochrómovaná kovová konštrukcia stoličky- nohy sú vybavené plastovými koncovkami- nosnosť 110 kg Farba: Čierna

 • Plastová stolička Sofia

  Plastová stolička Sofia

  - moderná plastová stolička vhodná pre návštevy a do zasadacích miestností - spojené operadlo so sedadlom z polypropylénu - pochrómovaná kovová konštrukcia stoličky - nohy sú vybavené plastovými koncovkami - nosnosť 120 kg Farba/Dezén: biela Farba konštrukcie: chróm Nosnosť (kg): 120 A - celková výška (cm): 81 B - Výška sedadla (cm): 44 C - Hĺbka sedadla (cm): 40 D - Šírka sedadla (cm): 57 Opierky rúk: áno Materiál sedadla: plast Materiál operadla: plast Stohovateľné: áno Skladacia konštrukcia: nie

 • Plastová stolička SMART - čierne nohy s podpierkami rúk

  Plastová stolička SMART - čierne nohy s podpierkami rúk

  - jednoducho stohovateľná plastová stolička s podpierkami rúk - konštrukcia z oválnych oceľových trubiek, povrchová úprava čiernym práškovým lakom, nohy sú vybavené čiernymi plastovými koncovkami - sedadlo a operadlo sú vyrobené z kvalitného pružného plastu, dodávajú sa v niekoľkých farebných vyhotoveniach - nosnosť 100 kg Farba/Dezén: sivá Farba konštrukcie: čierna Nosnosť (kg): 100 A - celková výška (cm): 78 B - Výška sedadla (cm): 47 C - Hĺbka sedadla (cm): 40 D - Šírka sedadla (cm): 46 Opierky rúk: áno Materiál sedadla: plast Materiál operadla: plast Stohovateľné: áno Skladacia konštrukcia: nie

 • Plastová stolička SMART - čierne nohy

  Plastová stolička SMART - čierne nohy

  - jednoducho stohovateľná plastová stolička - konštrukcia z oválnych oceľových trubiek, povrchová úprava čiernym práškovým lakom, nohy sú vybavené čiernymi plastovými koncovkami - sedadlo a operadlo sú vyrobené z kvalitného pružného plastu, dodávajú sa v niekoľkých farebných vyhotoveniach - nosnosť 100 kg Farba/Dezén: čierna Farba konštrukcie: čierna Nosnosť (kg): 100 A - celková výška (cm): 78 B - Výška sedadla (cm): 47 C - Hĺbka sedadla (cm): 40 D - Šírka sedadla (cm): 46 Opierky rúk: nie Materiál sedadla: plast Materiál operadla: plast Stohovateľné: áno Skladacia konštrukcia: nie

 • Plastová stolička SMART - čierne nohy s podpierkami rúk

  Plastová stolička SMART - čierne nohy s podpierkami rúk

  - jednoducho stohovateľná plastová stolička s podpierkami rúk - konštrukcia z oválnych oceľových trubiek, povrchová úprava čiernym práškovým lakom, nohy sú vybavené čiernymi plastovými koncovkami - sedadlo a operadlo sú vyrobené z kvalitného pružného plastu, dodávajú sa v niekoľkých farebných vyhotoveniach - nosnosť 100 kg Farba/Dezén: čierna Farba konštrukcie: čierna Nosnosť (kg): 100 A - celková výška (cm): 78 B - Výška sedadla (cm): 47 C - Hĺbka sedadla (cm): 40 D - Šírka sedadla (cm): 46 Opierky rúk: áno Materiál sedadla: plast Materiál operadla: plast Stohovateľné: áno Skladacia konštrukcia: nie


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Plastová polospojka D pevná 2004 - 2018 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.