Kanalizačné trouby

Možnost dodání kanalizačních trub od různých výrobců dle Vašeho požadavku či stávající nejvýhodnější cenové nabídky v následujících provedeních:

- plast
- kamenina
- beton


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Tmely a kanalizačné upchávky

  Tmely a kanalizačné upchávky

  *Opravárenský tmel JOFIX - Upcháva a vyplňuje praskliny, dutiny, netesnosti a otvory. *Havarijný tmel EFS 1000 a EFS 101 - hotový tmel, granulát *Nafukovacia kanalizační upchávka Jobalon je určená pre rýchle a spoľahlivé utesnenie alebo uzatvorenie kanálov, potrubí, stok. *Kanalizačná rýchloupchávka na opakované použitie JOPLUG 61, JOPLUG 91 je špeciálna doska z plastickej hmoty s vysokou priľnavosťou.

 • Kanalizačné šachty

  Kanalizačné šachty

  - je neodmysliteľnou súčasťou kanalizačných beztlakových potrubných systémov z plastov, ktoré slúžia ako gravitačná kanalizácia odpadových vôd z bytových, občianských, priemyselných a poľnohospodárskych objektov. Kanalizačná šachta je súčasťou kanalizačnej prípojky. Tieto šachty častokrát slúžia ako čistiaca, revízna, alebo kontrolná šachta.

 • Kanalizačné koleno 250/30°

  Kanalizačné tvarovky slúžia na vytvorenie oblúkov v kanalizačnom potrubí.

 • Kanalizačné poklopy

  •60 x 60 cm •60 x 50 cm •100 x 100 cm

 • Kanalizačné poklopy

  Predaj a zabezpečenie kanalizačných poklopov je súčasťou našich komplexných služieb pri dodávke kanalizačných zostáv. K dispozícii máme štandardne tri druhy kanalizačné poklopov - liatinové poklopy, betónové BEGU poklopy a uličné mreže. Kanalizačný poklop vieme zabezpečiť podľa špecifických požiadaviek projektu.

 • Kanalizačné skruže

  Kanalizačné skruže sú určené pre stavbu kanalizačných vodotesných šachiet k podzemnému vedeniu inženierských sietí a pre stavbu vsakovacích šachiet a studní. Ide o zvislý stavebný dielec s jednotným priečnym profilom.

 • Kanalizačné šachtové dná

  - betónové dielce kanalizačných šachiet umožňujú prístup k systému stokových sietí a kanalizačných prípojok, ktoré sú určené pre gravitačné odvádzanie odpadových vôd, dažďovej vody a povrchových vôd samospádom alebo príležitostne pri nízkom pretlaku. Šachty slúžia k zavzdušneniu, odvetraniu, údržbe, čisteniu a kontrole. Kanalizačné šachty sú umiestnené v priamom smere alebo v lomoch na potrubí.

 • Kanalizačné rúry

  Kanalizačné rúry

  Predám alebo vymením kanalizačné rúry s priemerom 160 s najvyššou pevnosťou ISN 30/203246

 • Kanalizačné pružiny - KRTKO

  Kanalizačné pružiny sú vyrábané z pozinkovaných materiálov EN 10270-1 uhlíkové patentované pružinové drôty. Kanalizačné pružiny slúžia na prečisťovanie prídomových kanalizácií a odpadov. Pracuje sa tak, že kanalizačné (odpadové) potrubie sa čistí z ústia odpadu, smerom k zdroju vody (odpadu). Kanalizačnú pružinu je potrebné pomocou kľuky zavŕtať do zapchatého miesta a po zavŕtaní vytiahnuť zapchaté miesto smerom k ústiu odpadu. Postup je potrebné niekoľkokrát opakovať. Doporučuje sa tiež odpadové potrubie z ústia odpadu pomocou hadice prepláchnuť vodou a znova pomocou kanalizačnej pružiny prečistiť. Takto postupovať až do úp...

 • Kanalizačné upchávky ZETEC Camstopper

  Kanalizačné upchávky ZETEC Camstopper

  Mechanická upchávka potrubia navrhnutá pre dažďovú i splaškovú kanalizáciu. Konštrukcia upchávok Camstopper zaisťuje zvislé nasadenie bez nebezpečenstva pokrútenia a ich odolnosť i voči vysokému spätnému tlaku. Vďaka patentovanej uzatváracej páke je ich inštalácia mimoriadne rýchla a nenáročná. Dizajn týchto upchávok navyše umožňuje bezpečné vyňatie pomocou popruhu.

 • Kanalizačné šachty

  Kanalizačné šachty

  Kanalizačné šachty - sa používajú pri dlhších kanalizačných tratiach ako napr.kontrolné a čistiace jednotky - väčšinou sú v kruhovom prevedení,s koncovkami prívodu a odvodu podľa priemerov kanalizačného potrubia.Rozmery-priemer a hĺbka sa robí podľa požiadavky zákazníka

 • Kanalizačné šachty a vpusty, vodomerná šachta, príslušenstvo

  Kanalizačné šachty a vpusty, vodomerná šachta, príslušenstvo

  Vstupné šachty celozvárané Výrobok sa týka rady celoplastových vstupných kanalizačných šácht najširšieho použitia, hlavne pre plastové potrubné systémy korugovaných rúr s určením pre chemickú a bežnú splaškovú kanalizáciu. Šachty sú chemicky odolné a spolu s ďalšou vlastnosťou – vodotesnosťou sú určené aj pre ekologicky náročné stavby hlavne na ochranu spodných vôd v oblasti od zdrojov pitnej vody v chránených krajinných oblastiach. Plastika, a.s. odporúča plastovú časť šachty používať minimálne do výšky hladiny spodných vôd a ďalšiu montáž kombinovať betónovou nadstavbou. Plastové vstupné šachty s PE dnom Plastové...

 • Kanalizačné poklopy z kompozitných materiálov GRP a SMC.

  Kanalizačné poklopy z kompozitných materiálov GRP a SMC.

  Kruhový poklop triedy zaťaženia A15 kN. - Zodpovedá požiadavkám normy EN 124. - Rám i veko sú vyrobené z kompozitného materiálu SMC-vystuženého sklennými vláknami zaliatím do formy. - Jednoduchá preprava a manipulácia. - Odolonosť voči poveternostným vplyvom, chemikáliám a korózii. - Vysoká húževnatosť materiálu pri nízkych teplotách. - Povrch poklopu čiernený, protišmykový. - Poklop možno dodať so zámkom. - Ľubovolný dizajn povrchu poklopov možno dodať podľa požiadaviek zákazníka Kruhový poklop triedy zaťaženia B125 kN. - Zodpovedá požiadavkám normy EN 124. - Rám i veko sú vyrobené z kompozitného materiálu S...

 • Kanalizačné poklopy z tvárnej liatiny

  Kanalizačné poklopy z tvárnej liatiny

  - Kruhový poklop triedy zaťaženia D400 kN. - Zodpovedá požiadavkám normy EN 124. - Poklop z tvárnej liatiny. - Polyetylénová vložka na ráme zabezpečuje nehlučnú prevádzku. - Kĺbový pánt garantuje bezpečné otváranie veka. - Maximálne otvorenie veka je 130°, bezpečnostná pozícia je pri 90°. - Povrch poklopu čiernený, protišmykový. - Poklop možno dodať so zámkom alebo s tesnením.

 • PE- rúry pre tlakové podzemné kanalizačné systémy a rozvody užitkovej a pitnej vody

  PE- rúry pre vonkajšie tlakové rozvody úžitkovej, pitnej vody, plynu a podzemných kanalizačných systémov sú vyrábané podľa DIN 8074 a DIN 8075. Výroba a použitie pre rozvody pitnej vody zodpovedá technickým podmienkam DVGW a sú certifikované DVGW a VÚSAPL Nitra a.s.

 • Plastové kanalizačné šachty

  Kanalizačné šachty plastové sú vhodné pre kanalizačnú sieť rôzneho priemeru ako kontrolné, smerové, sútokové, spádiskové. Ich výhodou je variabilná výška šachty, výška napojenia vtokového a odtokového potrubia s rôznym priemerom, nízka hmotnosť a dobrá manipulácia pri preprave a montáži, i pri nízkych teplotách. Variabilný systém polyetylénových šachiet v niekoľkých typoch vyhovie prakticky všetkým požiadavkám pri budovaní kanalizačných systémov. Všetky typy šachiet môžu byť modifikované podľa požiadaviek zákazníka, výška, priemer, profily a smery napojenia. Môžu byť namontované spätné klapky a rôzne armatúry.

 • Plastové kanalizačné šachty

  Kanalizačné šachty plastové sú vhodné pre kanalizačnú sieť rôzneho priemeru ako kontrolné, smerové, sútokové, spádiskové. Ich výhodou je variabilná výška šachty, výška napojenia vtokového a odtokového potrubia s rôznym priemerom, nízka hmotnosť a dobrá manipulácia pri preprave a montáži, i pri nízkych teplotách. Variabilný systém polyetylénových šachiet v niekoľkých typoch vyhovie prakticky všetkým požiadavkám pri budovaní kanalizačných systémov. Všetky typy šachiet môžu byť modifikované podľa požiadaviek zákazníka, výška, priemer, profily a smery napojenia. Môžu byť namontované spätné klapky a rôzne armatúry.

 • Kanalizačné šachtové prvky dn 100

  Prvky šachtového systému: Betónový poklop Betónovo-liatinové poklopy triedy A, B, D (viď list č.8) Vyrovnávací prstenec DN 600, h = 50, 100 a 150 mm Kónus DN 1000/650 Zákrytové dosky DN 1000 Skru?e DN 1000, h = 250, 500 a 1000 mm Šachtové dno DN 1000 TBS 100/68 pre potrubie DN 800 Použitie: - výstavba kanalizačných, revíznych a iných vodotesných šácht s možnosťou pripojenia betónových, železobetónových a plastových rúr - studne, podzemné skladovacie priestory a pod. - iné použitie Materiál a konštrukcia: Prvky kanalizačn...

 • Kanalizačné práce

  Montáž a opravy ležatej alebo zvislej kanalizácie. Diagnostika kamerou a videozáznam z poškodeného potrubia. Výmeny stupačiek kanalizácií za HT alebo PVC a odvoz demontovanej kanalizácie. Zapájanie čističiek odpadových vôd, odkvapových systémov a pod.

 • Kanalizačné práce

  - Montáž a opravy ležatej alebo zvislej kanalizácie - Diagnostika kamerou a videozáznam z poškodeného potrubia - Výmeny stupačiek kanalizácií za HT alebo PVC a odvoz demontovanej kanalizácie - Zapájanie čističiek odpadových vôd, odkvapových systémov a pod.

 • Kanalizačné šachty

  Šachty sú určené pre kompletizáciu kanalizačných a odvodňovacích rozvodov z hladkých (prípadne korugovaných) kanalizačných trubiek (typy priebežné alebo zberné), ako domové revízne a čistiace šachty alebo na hlavních řadech. Je ich možné tiež využiť v drenážnych systémoch. Vpuste slúžia k odvodneniu chodníkov a komunikácií.

 • Kanalizačné rúry

  - Rúry s profilovaným hrdlom - Rúry s hladkým hrdlom - Jednoduchá šikmá odbočka korugovaná - Kolmá odbočka korugovaná - Sedlová šikmá odbočka - Prechodka - Presuvka - Spojka 1 - Spojka 2 - Šachtová vložka - Oblúk - Veľkopriemyselné kanalizačné systémy - Uličná vpusť - Revízna šachta - Zberná nádrž

 • Kanalizačné poklopy

  Kanalizačné poklopy

  Liatinové poklopy Šachtové poklopy Kompozitné poklopy Vodárenské poklopy Telekomunikačné poklopy

 • Veľkopriemerové kanalizačné korugované systémy s menovitou kruhovou tuhosťou SN 4, SN 8

  Kanalizačný korugovaný potrubný systém je modernejším kanalizačným potrubím z PVC-U, ktorý tak z hľadiska technických parametrov ako aj hospodárnosti vysoko prevyšuje hladké kanalizačné potrubia z tohto materiálu. Pre svoje nesporné výhody, najmä výbornú chemickú odolnosť, spoľahlivý a nenáročný spôsob spájania, veľkú stavebnú dĺžku rúr a výborné hydraulické vlastnosti našiel systém široké uplatnenie. Prednosťou tejto konštrukcie v porovnaní s tradičnou konštrukciou plnostenných rúr s obojstranne hladkým povrchom je dosahovanie vyššej statickej únosnosti pri súčasnom znížení hmotnosti rúr. Kanalizačné korugované rúry ako aj t...

 • Kanalizačné plastové šachty

  Použitie: - plastová kanalizačná šachta umožňuje vtok odpadovej, dažďovej alebo povrchovej vody do systému kanalizačných potrubí alebo stôk, zabezpečuje ich vetranie a prevzdušňovanie. Plastová kanalizačná šachta sa umiestňuje v exteriéroch objektov pod úrovňou okolitého terénu a je osadená na betónovú základovú dosku resp. na upravený terén s podsypom.

 • Kanalizačné plastové šachty

  Kanalizačné plastové šachty

  Kanalizačná jednotka umožňuje vtok splaškových vôd do kanalizácie. Zabezpečuje ich vetranie a prevzdušnenie. Jednotka sa osádza na upravený povrch.

 • Kanalizačné systémy

  - KG systémy pro vnější kanalizaci - PP systémy pro vnitřní kanalizaci - PVC systémy pro vnitřní kanalizaci - drenážní trubky - doplňky

 • Kanalizačné šachty

  Šachty sú určené pre výstavbu revíznych kanalizačných šachiet v náročných podmienkach. Šachty sú navrhnuté podľa požiadaviek staviteľov a prevádzkovateľov inžinierských sietí.

 • KG PVC-U - kanalizačné prípojky

  Rúry sa vyrábajú v oranžovej farbe, sú hrdlované a hrdlo je opatrené tesniacim gumovým krúžkom. Používajú sa na: gravitačné stolové siete a kanalizačné prípojky, na odvod odpadových vôd z bytových, občianskych, priemyselných a poľnohospodárskych objektov do stupňa znečistenia nepôsobiaceho agresívne na PVC a gumové krúžky. Tlak (Mpa): bez tlaku | Priemer (mm): 110 - 500 | Dĺžka (m): 0.5, 1, 2, 3, 5


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Kanalizačné trouby 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.