Brány, ploty

Brány a oplotenia dodávame v pravouhlom alebo kruhovom profile v kombináciách s rôznymi výplňovými elementmi ako sú štvorcové, kruhové rúrky, dierovaný plech alebo drevo. Brány vyrábame podľa výkresovej dokumentácie, príp. Vašej predstavy, z ktorej Vám vytvoríme konkrétny návrh na mieru. Ku všetkým typom brán ponúkame automatizáciu, ktorá vám umožní ovládanie priamo z automobilu.


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Predám pozinkované pletivo, stĺpiky, podhrabovky, brány, panelové oplotenie

  Predám pozinkované pletivo, stĺpiky, podhrabovky, brány, panelové oplotenie

  Predám zvárané pletivá , 4-hr pletivá , ostnaté a žiletkový drôty , drôty , stĺpiky pozinkované a poplastované , napínaky,betónové stĺpiky,podhrabové dosky, brány a bránky , bránové stĺpiky , uzlové pletivo, zvárané pletivá na zver , panelové oplotenie , príslušenstvo na plot, príchytky, čiapočky, vodiace spinky, U profil na podhrabové dosky , zemné skrutky , realizujem aj stavbu plotu okolo domov a podnikov . Pýtajte si cenovú ponuku .

 • Brány, ploty, mreže

  Všetky kované polotovary pre brány, ploty a mreže. Rôzne hroty, ornamenty, tvarové elementy, ozdobné tyče, zdobené pásoviny, návleky, šišky, gule a mnoho dalších. Príslušenstvo pre posuvné, krídlové a závesné brány. Komplexný výber brány pre akúkoľvek garáž, vo farebnom prevedení podľa Vašej požiadavky s maximálnym komfortom a kvalitou potvrdenou certifikátmi a overenou spokojnými zákazníkmi.

 • Garážové brány, oplotenia, ploty, dvere

  Garážové brány, oplotenia, ploty, dvere

  Naša firma sa zaoberá predajom, montážou garážových brán / Wiśniowski, / - výklopných, sekcionálných, rolovacích, pohonov brán / LiftMaster PROFESSIONAL /, certifikované oplotenia - ploty, posuvné samonosné brány.

 • Schody, stupnice, ocelové rošty brány,ploty

  Schody, stupnice, ocelové rošty brány,ploty

  výroba schodov stupníc .....

 • Garážové brány, pohony na brány a komponenty na brány

  Garážové brány sekcionálne, garážové brány výklopné a garážové brány rolovacie. Pohony na posuvné brány, pohony na krídlové brány a pohony na garážové brány. Komponenty na brány: kolieska na brány, pánty na brány, vodítka na brány, koľajnice na brány a samonosné systémy na brány.

 • Kované brány, ploty, zábradlia, prístrešky - výroba.

  Kované brány, ploty, zábradlia, prístrešky - výroba.

  Kovovýroba Ponúkame Vám výrobu veľmi širokého sortimentu výrobkov. priemyselné posuvné brány ozdobné a jednoduché, kované aj nekované železné ploty kované brány (posuvné, krídlové), mreže zábradlia (balkónové, terasové, schodiskové) oceľové, hliníkové a antikorové konštrukcie vývesné štíty, reklamné a informačné tabule záhradný nábytok (kovové steny, altánky, prístrešky) iné ručne kované výrobky podľa špecifikovania zákazníka kované polotovary (kované elementy a tyče)

 • Zábradlia, schodiská, brány, ploty, prestrešenia

  Spoločnosť sa zaoberá - výrobou, dodávkou a montážou: - točitého a samonosného schodiska a to s oceľovou ako aj nerezovou (antikorovou) konštrukciou s použitím drevených, sklenených, betónových a oceľových resp. nerezových nástupníc. - nerezových (antikorových), oceľových zábradlí s nerezovou, oceľovou, sklenenou ako aj drevenou výplňou - hliníkoveho posuvného presklenia balkónov a terás - zimných záhrad - svetlíkov ako aj ich rekonštrukcie - oceľových, nerezových (antikorových) prestrešení - predaj polykarbonátových platní

 • V900E Came - set garážovej brány, 500N

  Set obsahuje :pohon so zabud. elektr. + karta prijímača + vysielač + reť. dráha do výšky brány 2,10m.

 • V700E Came - set garážovej brány, 850N

  Set obsahuje: pohon so zabud. elektr. + karta prijímača + vysielač + reť. dráha do výšky brány 2,60m.

 • V6000 Came - set garážovej brány, 600N

  Set obsahuje: pohon so zabud. elektr. + karta prijímača + vysielač + reť. dráha.

 • Brány, bráničky a vrata

  Brány, bráničky a vrata

  - výroba brán, bráničiek a vrát na mieru - 1-krídlové a 2-krídlové brány - posuvné brány na koľanici - samonosné brány Brány vyrábame z jaklových oceľových profilov. Rámy brán tvoria zvarené jakle väčších prierezov. Povrchová úprava : dohodou. Najčastejšou povrchovou úpravou je zinkovanie brány a jej náslene poplastovanie / komaxitovanie do požadovanej farby. Vieme dodať aj brány v prevedení bez akýchkoľvek povrch. úprav. Výplň brán : drevo, plast, kov, pletivo, plotové diely, kované výplňe, trapézový plech, lexan - polykarbonátové dosky ....

 • Kované brány, ploty zábradlia

  V poslednej dobe sa kované brány, ploty a zábradlia tešia čoraz väčšej obľube. Stávajú sa súčasťou našich domov a záhrad. Okrem toho že plnia v prvom rade ochrannú funkciu, pozitívne vplývajú aj na architektúru budovy. Rovnako zapadajú do prostredia moderného domu,aj historickej budovy. Vyznačujú sa vysokou pevnosťou, dlhou životnosťou a v neposlednom rade nízkimi nákladmi na údržbu.

 • Atypická výroba - zábradlí, brany, ochranné rámy, výlohy.

  Atypická výroba - zábradlí, brany, ochranné rámy, výlohy.

  Můžeme Vám nabídnout výrobu nerezového zábradlí, posuvných bran, ochranných rámů na automobily, výlohy a další výrobky. Jsme schopni dopracovat dílčí návrhy projektantů a vize architektů.

 • okná,brány,dvere

  Garážové brány ,plastové okná

 • Doplnky - Presvetľovacie panely, Vchodové dvere, Brány, Okná

  Doplnky - Presvetľovacie panely, Vchodové dvere, Brány, Okná

  Presvetľovacie panely K presvetľovaniu našich hál používame buď strešné alebo stenové priesvitné panely. Priehľadné dielce majú rovnakú šírku a profil ako použitý trapézový plech, čo umožňuje nielen jednoduchú montáž, ale zaručuje aj vysokú priliehavosť. Vchodové dvere BORGA HALE ponúka oceľové dvere, ktoré sa jednoducho a rýchlo zakomponujú do Borga skladaného plášťa. Zákazník má možnosť voľby izolovaných,neizolovaných dvier s presvetlením aj bez. Nie je problém použiť dvere dodané priamo zákazníkom. Brány BORGA HALE ponúka široký výber bránových systémov. Okná V prípade potreby prírodného osvetlenia a možnos...

 • Plastové brány, ploty, zábradlia

  Plastové brány, ploty, zábradlia

  Na stavbu alebo rekonštrukciu si vyberáme ľahko dostupné materiály, ktoré nie je potrebné udržiavať a ktoré ponúkajú dlhodobú trvanlivosťou hľadiac na kvalitu a estetiku. Všetky tieto výhody nám ponúkajú plastové profily, z ktorých si môžete poskladať oplotenie pre svoj dom, záhradku, bazén. Vďaka hladkým povrchom profilov a stĺpikom môžeme realizovať rôznorodé modely brán a plotov. Plastové oplotenie sa dokáže prispôsobiť sa vkusu a osobitým požiadavkám každého stavebníka a štýlu okolia domu. Plastové ploty, brány, zábradlia sú ľahko umývateľné vodou s použitým saponátu. Ich vzhľad a estetické riešenie bez ostrých rohov sp...

 • Kované výrobky, ploty, brány, mreže

  Kované výrobky, ploty, brány, mreže

  našej firmy, ktorá sa už od roku 2001 špecializuje na výrobu kovaného oplotenia. Naše viacročné skúsenosti garantujú vysokú kvalitu, ktorá vás prekvapí prijateľnou cenou. Prečo práve oplotenie zo železa ? - najpoužívanejší materiál - dlhodobo zaručená ochrana proti korózií - finálny produkt zhotovený podľa kreatívnych predstáv zákazníka - rozmanitosť povrchových úprav - cenová dostupnosť

 • Brány, bránky, oplotenia

  Brány, bránky, oplotenia

  Výroba a montáž brán (posuvné, samonosné, krídlové, priemyselné), s pohonom aj bez pohonu, možnosť výplne v kombinácii (kov, drevo, plast, hliník...), povrchová úprava podľa požiadaviek zákazníka (pozinkovanie, práškový nástrek v rôznych odtieňoch...). Dodávame od zamerania po montáž.

 • Výroba kovových výrobkov - brány, stojany, pulty, vešiaky, ploty

  Výroba kovových výrobkov - brány, stojany, pulty, vešiaky, ploty

  Zaoberáme sa výrobou a predajom kovových výrobkov ako sú: * - brány, mreže, ploty, dvere, okná, zariadenie predajní, turnikety, zábrany, drezy, stoly, police * - potravinárske zariadenia z nerezu pre mäso, háky, konzoly, kláty, výroba poľnohospodárskych strojov * - výroba dopravníkov, manipulátorov a jednoúčelových strojov, manipulačné vozíky, regály, pulty * - elektrické rozvádzače, kryty strojov a zariadení, krabice, počítačové stolíky, stojany, vešiaky * - nerezové dielce, drezy, pracovné stoly, rebríky a madlá k bazénom, kovový nábytok, postele, stoly * - barové pulty, podhľady a galérie, tlakové nádoby a n...

 • Kované brány, ploty, terasy, balkóny.

  Kované brány, ploty, terasy, balkóny.

  Naša výrobná ponuka: - kované brány, ploty, terasy, balkóny, rôzne kované zábradlia, lustre, postele, zámočnícke a zváračské práce. Bohatý výber vzorov, pripadne podla vlastného návrhu alebo projektu. Rekonštrukcie historicko - umeleckých diel alebo výroba podla originálu alebo podla projektov architekta. Rekonštrukcie náterov. Podla požiadavky zákazníka sa robí zdobenie hutného materiálu. Ručne umelecko - kováčske práce. Výroba paliet.

 • Kované brány, ploty, zábradlia

  Kované brány, ploty, zábradlia

  Dobrý deň, ponúkame zákazkovú výrobu kovaných brán, plotov, zábradlí a mreží. Výrobky sa žiarovo zinkujú, čo zabezpečuje dlhú životnosť a maximálnu ochranu proti korózii, konečná úprava je nástrekom polyuretánovej dvojzložkovej farby podľa stupnice RAL - najčastejšie však matná čierna.

 • Kované ploty, brány, zábradlia a mreže

  Kované ploty, brány, zábradlia a mreže

  Výrabame kované ploty, brány, mreže a zábradlia na balkóny, schody, terasy a francúzske okná podľa vašich predstáv a požiadaviek. Povrchová úprava žiarovým zinkovaním je najvyššia možná forma úpravy pred koróziou-hrdzou. Farba podľa vášho výberu. Cenová ponuka je bezplatná. Dovoz a montáž po dohode v celej SR!

 • Zváračstvo, Zámočnictvo a Stavebnictvo Kované i nerezové brány, ploty, zábradlia a ine výrobky

  Zváračstvo, Zámočnictvo a Stavebnictvo Kované i nerezové brány, ploty, zábradlia a ine výrobky

  V spolupráci so zákazníkom navrhneme optimálne riešenie. Pri návrhu a realizácii kladieme dôraz na dokonalosť detailov a funkčnosť všetkých častí. Zložitosť a množstvo ornamentov v plotových výplniach z tohto hľadiska nie je rozhodujúce. Zabezpečujeme kompletnú dodávku . Efektívny systém predvýrobnej prípravy zaručuje presnosť a kvalitu prevedenia. Vizualizácia celého diela a odsúhlasenie pred samotnou realizáciou zaručuje zákazníkovi, že bude dodané oplotenie presne podľa jeho predstáv O výslednom efekte rozhoduje vonkajší vzhľad. Preto ponúkame najkvalitnejšiu povrchovú úpravu, ktorá zaručuje dlhodobú farebnú stálosť a od...

 • Ploty, brány, zábradlia, mreže - kovovýroba

  Ploty, brány, zábradlia, mreže - kovovýroba

  Ponúkame výrobu okrasných kovaných plotov, brán, zábradlí, mreží a rôznych kovaných doplnkov. Kované ploty sa v dnešnej dobe stávajú obľúbenejšími u stále väčšej skupiny obyvateľov. Dodávajú Vášmu domu jedinečný charakter. Oplotenie v sebe spája funkčný i dekoratívny rozmer, vymedzuje a čiastočne chráni ohraničený priestor domu, ktorému zároveň esteticky dotvára okolie. V našom výbere sú brány a ploty vyrobené z kovových materiálov, čo zaručuje pevnosť, prispôsobivosť tvaru a predovšetkým dlhú životnosť pri zachovaní nízkych údržbových nákladov. Povrchová úprava výrobkov - zinkovanie - farbenie (striekanie) - patinov...

 • Predaj - Brány, ploty - Krídlové brány

  Predaj - Brány, ploty - Krídlové brány

  Pri nedostatku miesta pre odsun brány sú vhodné krídlové brány s otváraním do strán. Pre náročných dodávame podzemné pohony, ktoré si takmer nevšimnete. Zlepšite si kvalitu bývania pomocou praktickej automatizácie s našimi pohonmi, ktoré vám umožnia otváranie brán priamo z vášho automobilu. Ušetrite s cenovo zvýhodnenými zostavami pohonov

 • Predaj - Brány, ploty - Posuvné brány

  Predaj - Brány, ploty - Posuvné brány

  Rámy na vstupné brány dodávame z oceľových profilov a výplň podľa požiadaviek zákazníka. Protipožiarna ochrana brán je zabezpečená žiarovým zinkovaním a špeciálnou práškovou povrchovou úpravou. Kto chce bránu komfortnú, spoľahlivú a modernú, zvolí si samonosnú bránu z BOSTu. Je to technicky najvyspelejšie a bezúdržbové riešenie prístupu na pozemok. Nemusíte sa obávať o jej funkčnosť v žiadnom počasí. Ekonomickou alternatívou je posuvná brána po koľajnici. Zlepšite si kvalitu bývania pomocou praktickej automatizácie s našimi pohonmi, ktoré vám umožnia otváranie brán priamo z vášho automobilu.

 • Smyky, smykobrány, brány

  Smyky, smykobrány, brány

  - Smyky s oceľovou lištou zubatou, nastaviteľnou v 3 polohách s pracovnou šírkou do 12m. Prepravované pozdĺžne na hydraulicky ovládanej náprave. Sú vhodné na základnú prípravu pôdy. Ich funkčnosť možno vylepšiť pridaním ľahkých alebo stredne ťažkých brán. - Smykobrány s pracovnou šírkou od 5m do 9m sa vyrábajú sklopné na prepravnú šírku 3m, alebo pevné so závesmi na prepravu brán (ľahké alebo stredné brány). - Brány sa vyrábajú v nesenom prevedení, od pracovnej šírky 4m sú hydraulicky sklopné. Maximálna pracovná šírka je 7m.

 • Hadice gumové, nerezové,bezpečnostné ventily,kompenzátory,oplotenia,brány,zábradlia,mreže v neopraco

  Hadice gumové, nerezové,bezpečnostné ventily,kompenzátory,oplotenia,brány,zábradlia,mreže v neopraco

  Výroba a predaj hydraulických komponentov,techniky stačeného vzduchu,rýchlospojky, hadicové spony,rúrky,ocelové profily otvorené,uzavreté rezané na mieru od 20mm až po 7,0m v hrúbke od 0,8mm až do 3,0mm - prenájom hnuteľného majetku v roysahu voľných živností - nákladná a osobná doprava vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t. - prípravné práce pre stavbu - reklamná a propagačná činnosť - príprava a predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných jedál, mäsových výrobkov a obvyklých príloh - ubytovacie služby v rozsahu voľných živností

 • Kované brány, ploty

  Kované brány, ploty

  Vyrobíme pre vás akékoľvek kované ploty a brány podľa vašich požiadaviek a návrhov, s pohonom automatické brány, aj brány bez pohonu, bráničky a pod. Samozrejmosťou je aj profesionálne poradenstvo, zameranie a montáž. Vyrobíme klasiku, ale aj najnovšie trendy, používame nové technológie a materiály. Pracujeme aj s nerezom.

 • Plastové ploty, brány, bránky

  Plastové ploty, brány, bránky

  Naše ploty, brány a bránky sú vyrábané z dovozového materiálu Plastwood - plastové drevo. Tento materiál má vynikajúce vlastnosti podobné drevu, avšak na rozdiel od prírodného dreva je nenasiakavý, nehnije, odoláva hmyzu, soli a vode. Preto je svojimi vlastnosťami predurčený na použitie v exteriéri. Materiál sa vyrába v siedmych základných farbách a je vyfarbený v celej hmote a priereze (prierez je plný materiál), nevyžaduje žiadnu údržbu a je odolný voči ÚV žiareniu. Ploty, brány, bránky vyrábame na mieru z plastových profilov v rôznych výškach a rozstupoch profilov, ako aj nepriehľadné. Na požiadanie vypracujeme cenovú ponuku.

 • Ohradníkové zábrany, krmelce, boxy

  Ohradníkové zábrany, krmelce, boxy

  - manipulačné súpravy - fixačná klietka, súčásti manipulácie - ohradné panely - krmelce - boxy - búdy pre teľatá

 • Posuvné brány, závesné brány

  výroby, predaj príslušenstva

 • Brány, ploty, prístrešky

  Čoraz častejšie sa objavujú pri domoch antikorové brány a bránky, zákazník sa nemusí o takéto výrobky do budúcnosti vôbec starať, ani ich nijako ďalej ošetrovať. Bránu či bránku si zákazník môže navrhnúť sám. Taktiež výplň plota ktorú netreba rok čo rok natierať je pre čoraz viac ľudí zaujímavejšia. V neposlednom rade prístrešky z polykarbonátu dovoľujú zákazníkovi užiť si slnečné lúče, ale aj zachrániť balkón pred dažďovou vodou. Takéto prístrešky vieme vybaviť aj nerezovými zvodmi.

 • Posuvné brány, zábradlia, ploty, protipožiarne schodište,

  Výroba zábradlí Inox... Kované zábradlie... Ploty brány a mreže... Prístrešky... Unikátny dizajn, precízne spracovanie, dlhodobá životnosť, primeraná cena a spokojnosť zákazníkov. Obhliadky a cenové ponuky zdarma.

 • Výroba : Posuvné brány, zábradlia, ploty, protipožiarne schodište,

  Výroba zábradlí Inox... Kované zábradlie... Ploty brány a mreže... Prístrešky... Unikátny dizajn, precízne spracovanie, dlhodobá životnosť, primeraná cena a spokojnosť zákazníkov. Obhliadky a cenové ponuky zdarma.

 • Kované ploty, brány, zábradlia a mreže

  Kované ploty, brány, zábradlia a mreže

  Výrabame kované zábralie, kované brány, kované bránky, kované výplne

 • Kované ploty, brány, bránky

  Ponúkame výrobu a montáž kovaných plotov, brán , bránok a zábradlí. Brány krídlové, posuvné po kolajnici, samonosné. Možnosť pozinkovania konštrukcie.

 • Závory, zábrany, padajúce reťaze, presklené konštrukcie

  Cestné závory, reťazové bariéry, výsuvné stĺpy, mechanické zábrany tvoria škálu zariadení pre objekty, domy, parkoviská, s kompletnou elektronikou a bezpečnostnými a signalizačnými prvkami. Rozmery a tvarové prevedenie umožňujú využitie v ľubovoľnom architektonickom kontexte. Sú vhodné na ohraničenie súkromných a verejných parkovísk až do šírky prechodu 16m /padajúce reťaze/. Prístrešky s prekrytím z Molanu vhodné ako zakryté parkovacie plochy, prvky prekrytia bazénov sú realizované v prevedení žiarový zinok plus finálna povrchová úprava.

 • Vybavení stájí - hrazení, zábrany,napaječky, drbadla

  Vybavení stájí - hrazení, zábrany,napaječky, drbadla

  Vybavíme Vaši stáj hrazením, fixačním stáním, napaječkami

 • Ploty, brány, bránky, mreže

  Ploty, brány, bránky, mreže

  Ponúkame výrobu a montáž kovaných plotov, zábradlí, brán, mreží. Výrobky dodávame v rôznej povrchovej úprave podľa požiadavky zákazníka. Rýchla výroba a montáž za rozumnú cenu.

 • Ploty, brány, zábradlia, mreže

  Ploty, brány, zábradlia, mreže

  Ponúkame zákazkovú výrobu a montáž: kovové (kované) ploty, brány (vrátane automatických), zábradlia, mreže .... Ručíme za korektné jednanie a seriózny prístup k zákazníkom, kvalitu a profesionalitu.

 • Okná, dvere, garážové brány, oplotenia, podlahy, vstavaný nýbytok...

  Plastové okná, Drevené okná, Strešné okná, parapety, žalúzie, rolety, okenné siete,dverové siete. Dvere interiérové /v prevedení fólia,laminát,dýha/, dvere exteriérové - vchodové, bezpečnostné, protipožiarne. Garážové brány v rôznych prevedeniach podľa katalógov. Oplotenia vyrábané na mieru s mechanickým prípadne elektronickým ovládaním. Rôzne druhy laminátových aj drevených podláh, vzorkovníky k dispozícii na predajni. Vstavané šatníkové systémy KOMANDOR, vyrábané na mieru udanú zákazníkom, možná vizualizácia. Kancelársky nábytok na mieru, kacelárske kreslá otočné. Montážne práce, ktoré je možné objednať si u n...

 • Predaj - Brány, ploty - Priemyselné brány

  Predaj - Brány, ploty - Priemyselné brány

  Rámy na vstupné brány dodávame z oceľových profilov a výplň podľa požiadaviek zákazníka. Protipožiarna ochrana brán je zabezpečená žiarovým zinkovaním a špeciálnou práškovou povrchovou úpravou.

 • Zámečnictví - brány, vrata

  Zámečnictví - brány, vrata

  Brány, vrata, mříže, schodiště, zábradlí, žebříky, drobné obraběčské práce, kryty strojů, přístřešky.

 • Kované brány, ploty

  Kované brány, ploty

  Výroba a montáž kovaných, kovových brán, plotov, zábradlí. Montáž elektrických pohonov.

 • Kované ploty,brány,zábradlia atd.železo, nerez

  Kované ploty,brány,zábradlia atd.železo, nerez

  Výroba kovaných brán,plotov,mreží a nerezových zábradlí,a iných ocelových a nerezových atypických konštrukcí,zváranie ocele a nereze,cena dohodou,

 • Brány, ploty, vráta a ozdobné mreže

  Spološnosť ponúka ozdobné mreže, ploty a brány podľa požiadaviek zákazníka.

 • Nerezové zábradlia, doplnky, brány, ploty

  Nerezové zábradlia, doplnky, brány, ploty

  Výroba, montáž nerezových aj oceľových zábradlí, brán, plotov schodíšť, nerezových doplnkov do interiérov. Výroba markíz, menšie oceľové konštrukcie, zváranie hliníka, mosadze a rôzna kovovýroba podľa požiadavky zákazníka.

 • Vchody - brány, schránky, uzamykacie systémy.

  Vchody - brány, schránky, uzamykacie systémy.

  VCHODY KOMPLET - nové brány, dorozumievacie zariadenia, poštové schránky, schodiskové presklenia, prístrešky, elektromagnetický uzamykací systém - všetko na jednom mieste.

 • Elektrická zabezpečovací signalizace (EZS), elektrická požární signalizace (EPS), závory a brány, te

  Elektrická zabezpečovací signalizace (EZS): - Koncepce, zabepečení, zpracování, signalizace LITES: - tuzemský výrobce, schváleno připojení zařízení RAS Zařízení RAS: - aktivní (nasávací) systéme RAS - detekce kouře ve špatně přístupných prostorech jako jsou zdvojené podlahy a stropy, rozvodny VN apod. Výhoda těchto systému spočívá zejména v možnosti jejich použití v extrémních provozních podmínkách při teplotách až -30°C v průvanu ESSER: - s adresovatelnými mikroprocesorovými hlásiči požáru s vysokou vlastní inteligencí, sloužících ke sledování prahových hodnot snímaných veličin za účelem omezení faleš...


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Brány, ploty 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.