Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Exteriérové plastové rolety

Exteriérové plastové rolety, ktoré okrem ochrannej funkcie dobre slúžia aj ako tepelná a zvuková izolácia okna. Svoje uplatnenie nájdu aj ako praktický prostriedok na zakrývanie a zateplenie lódžii a balkonov, čím sa vytvorí nový priestor chránený pred poveternostnými vplyvmi. Ovládajú sa pomocou šnúry z interiéru, lamely sa pohybujú vo vodiacich plastových nohách a v hornej časti sa rolujú do hliníkového predokenného boxu.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Exteriérové špeciálne nátery

  Exteriérové špeciálne nátery

  V našej ponuka prác sa nachádza aj tvorba dekoratívnej omietky San Marco, ktorá necháva priestor zručnosti a skúsenosti dekoratéra, ale aj fantázii každého jednotlivca, ktorý chce dať osobný a jedinečný „odtlačok“ svojmu príbytku. Obyčajné omietky sú v bytoch a domoch síce nevyhnutnosťou, avšak dekoratívne omietky dodajú vašej domácnosti jedinečný vzhľad a charakteristický ráz. Ba čo viac, naše produkty sú ekologické a vhodné aj ako dekoratívne omietky do exteriérov či interiérov s vyššou pravdepodobnosťou styku s vodou, ako sú kúpeľne a kuchyne (na rozdiel od klasických interiérových omietok).

 • Vonkajšie, exteriérové žalúzie Z90.

  Vonkajšie, exteriérové žalúzie Z90.

  Rezervujte si zameranie alebo žiadajte cenovú ponuku. Ozvite sa nám do správy. Čo budete pri vyžiadaní cenovej ponuky potrebovať: Zadajte základnú šírku a výšku v metroch, miesto montáže, nahrať môžete náčrtok či fotografiu okna a v poli nižšie uviesť doplňujúce údaje o Vašich preferenciách, typ Z-90 /predokenné alebo podomietkové, /farba lamiel, typ ovládania, rozpočet atď.,čím nám uľahčíte zostavenie ponuky. Vonkajšie žalúzie Z-90 sú najpoužívanejším tieniacim prvkom v domoch a bytoch. Vysoko-kvalitné motory Somfy možno ovládať s jedno a viac-kanálovými ovládačmi. So žalúziami zastavíte slnečné lúče ešte pred oknami. Vďak...

 • Interiérové a exteriérové stavebné práce

  Interiérové a exteriérové stavebné práce

  Ponúkame Vám interiérové a exteriérové stavebné práce a predaj stavebného materiálu. Cenovú ponuku Vám spravíme zdarma a nezáväzne. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

 • Interiérové a exteriérové stavebné a montážne práce - Liptovský Mikuláš a okolie

  Interiérové a exteriérové stavebné a montážne práce - Liptovský Mikuláš a okolie

  Realizujeme sádrokartonarske, murárske, maliarske, obkladačské a iné stavebné a montážne práce. Zaškolený profesionálny Rigips montážny pracovníci. Po skončení prác stavbu aj vyčistíme a odpad likvidujeme. Sme stredne veľká stavebná firma. Recenzie zašleme na požiadanie.

 • Vonkajšie, exteriérové žalúzie Z90.

  Vonkajšie, exteriérové žalúzie Z90.

  Vonkajšie, exteriérové žalúzie Z90. Rezervujte si zameranie alebo žiadajte cenovú ponuku. Ozvite sa nám do správy. Čo budete pri vyžiadaní cenovej ponuky potrebovať: Zadajte základnú šírku a výšku v metroch, miesto montáže, nahrať môžete náčrtok či fotografiu okna a v poli nižšie uviesť doplňujúce údaje o Vašich preferenciách, typ Z-90 /predokenné alebo podomietkové, /farba lamiel, typ ovládania, rozpočet atď.,čím nám uľahčíte zostavenie ponuky. Vonkajšie žalúzie Z-90 sú najpoužívanejším tieniacim prvkom v domoch a bytoch. Vysoko-kvalitné motory Somfy možno ovládať s jedno a viac-kanálovými ovládačmi. So žalúziami zastavíte...

 • Interiérové a exteriérové dvere a zárubne

  Interiérové a exteriérové dvere a zárubne

  Dyhované prírodnou dyhou Interiérové dvere sú vyrobené z laťovkových segmentov 2-vrstvového masívu, sú podyhované prírodnou dyhou - dub, buk, jaseň, jelša a iné. Pri výrobe používame kvalitné laky, závesy, zámky a kľučky od renomovaných firiem svetových značiek Fóliované - imitácia dreva Sú vyrobené z fóliových materiálov. Svojou farebnosťou a štruktúrou sú podobné dverám, ktoré sú vyhotovené z masívnych materiálov Cenník dyhovaných dverí na požiadanie

 • Interiérové a exteriérové schody

  Interiérové a exteriérové schody

  Ponúkame Vám výrobu schodov naša spoločnosť vyrába segmentové točité a rôzne atypické interiérové a exteriérové schody pre vašu budovu. Dodávame ich v rôznom materiálnom a povrchovom prevedení –žiarovo zinkovaná oceľ, nerez, úprava syntetickými farbami. Schody dodávame aj so zábradlím ktoré vieme zhotoviť podľa predstav zákazníka

 • Interiérové zábradlia, exteriérové Balkónové zábradlia

  Interiérové zábradlia, exteriérové Balkónové zábradlia

  - stĺpiky zábradlia Zábradlie s držadlom by malo patriť na voľné strany schodiskových ramien. V každom prípade tento konštrukčný prvok predstavuje ochrannú bariéru proti pádu do schodiskového priestoru. Starším príbuzným či unaveným spolubývajúcim poskytne primeranú oporu, ale len ak narástlo do výšky 90 až 110 cm. Medzi jednotlivými nosnými stĺpikmi vám experti obyčajne navrhnú vzdialenosť najviac 120?cm; vychádza to približne tak, že stĺpiky sa ocitnú na každom treťom až štvrtom schode. Normy predpisujú výšku, pevnosť, rozmery výplní i umiestnenie zábradlia a súčasne určujú, ako je to s držadlom a so stenou, ktorá je súčasťou s...

 • Exteriérové farby

  * Final FA: - Fasádna akrylátová farba biela vodou riediteľná s výbornou krycou schopnosťou, omývateľná, oteruvzdorná, paropriepustná. Zmes plnív a pigmentov vo vodnej styrénakrylátovej disperzii s prísadou aditív. Použitie: - Nátery exteriérov budov z betónu vápenno-cementových omietok, brizolitu, sadrokartónu a iných savých podkladov. Podklad musí byť čistý, zbavený prachu a iných nečistôt a ošetrený penetračným náterom. Nanáša sa maliarskou štetkou, valčekom alebo striekaním pri teplote vzduchu a podkladu min. +8 °C. * Final SIL: - Fasádna silikónová farba biela, vodou riediteľná s výbornou krycou schopnosťou, umývateľn...

 • Výroba - Exteriérové posedenia

  Výroba - Exteriérové posedenia

  V oblasti drevovýroby sa zaoberáme aj výrobou posedenia do exteriérov ako sú záhrady a terasy.

 • Moderné exteriérové dvere

  Moderné exteriérové dvere sú vstupné dvere určené do novostavieb alebo moderných domov. Sú špecifické svojím moderným dizajnom. Naše exteriérové dvere sú masívne, zateplené, so špeciálnym kovaním. Dvere robíme na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

 • Avantgardné exteriérové dvere

  Avantgardné exteriérové dvere sú vstupné dvere určené do novostavieb alebo rekonštrukcií, sú špecifické svojím výnimočným dizajnom v prevedení po strop, so svetlíkmi, aj v bezfalcovom prevedení. Naše exteriérové dvere sú masívne, zateplené, so špeciálnym kovaním. Dvere robíme na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

 • Rustikálne exteriérové dvere

  Rustikálne exteriérové dvere sú vstupné dvere určené do novostavieb alebo rekonštrukcií v rustikálnom štýle. Dvere sú väčšinou s čiastočným presklením alebo drevenými kazetami. Naše exteriérové dvere sú masívne, zateplené, so špeciálnym kovaním. Dvere robíme na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

 • Exteriérové parapety ohýbané, extrudované

  hliníkové parapety poplastované o hrúbke 1mm extrudované parapety hliníkové 2mm všetky farby zo vzorkovníka Ral krytky striekané vo farbe parapety krytky predomietkové aj poomietkové hliníkové

 • Exteriérové a interiérové fasádne drevo

  Vo výrobnom programe firmy Oy Lunawood Ltd. majú veľmi dôležitú pozíciu profily ThermoWood® pre vonkajšie obklady budov (fasádne obklady), použiteľné pre všetky exteriérové aj interiérové obklady. Ide o obkladové materiály vysokého kvalitatívneho aj estetického štandardu a dlhej životnosti bez nutnosti ďalšej údržby v priebehu užívania, čo je pre tento účel nesmiernou výhodou. Profily pre tieto obklady majú tepelnú úpravu Thermo-D.

 • Exteriérové kvetináče Green City

  Vonkajšie záhradné kvetináče francúzskej firmy Green City. Prenosné nádoby na kvety sú určené pre domy, terasy, mestá, obce, firmy. Spoločnosť Green City vyrába veľké kvetináče do záhrady a navrhuje nádoby pre rastliny s maximálnym ohľadom na životné prostredie.

 • Solárne reflexné exteriérové fólie - (proti - slnečné)

  - M 20-40 XT vysoko refl.str. - PC 20-40 XT refl. na lexan a pl.

 • Exteriérové žalúzie

  Spôsob tienenia z exteriéru je najefektívnejší spôsob tienenia priestoru. Hlavnými výhodami sú tepelná izolácia a odolnosť, tiež vyzerajú estetičnosť.

 • Kolková dráha - exteriérové kolky a bouling (KD)

  Rekreačné kolky je šport nenáročný na fyzickú kondíciu, preto je vhodný takmer pre každého. Priťahuje stále viac nadšencov, fanúšikov. Rekreačné kolky je jednoduchá hra, pri ktorej strávite príjemne a zároveň aktívne voľný čas. Ideálny šport pre rekreačné účely. Hracie dráhy potrebujú minimálnu šírku 2 m a dĺžku 20 m. Dráhy sú montované so špeciálnymi športovým povrchom, vhodné na umiestnenie do exteriéru. Každá dráha obsahuje zariadenie na vracanie gulí. K dráham je možnosť pripojiť automatický stavač kolkov.

 • Exteriérové dlažby 20 mm

  Dlažby s hrúbkou 20 mm sú určené na vonkajšie použitie. Vyrábajú sa v povrchu R11 – protišmyk a sú veľmi odolné voči rozličným vonkajším vplyvom. Tieto vonkajšie dlažby sú určené na terasy, záhrady, bazény, príjazdové cesty a chodníky.

 • Exteriérové obklady a dlažby

  Exteriér Vášho domova ponúka množstvo príležitostí pre použitie obkladov a dlažieb, ktoré zvýraznia celkový dojem vašej lodžie, balkóna či okolia bazénu. V našej ponuke nájdete mrazuvzdorné dlažby aj dlažby pre zvlášť namáhané priestory. Nazrite preto do galérie s dlažbami do exteriéru a vyberte si vhodnú exteriérovú dlažbu od MAAGu.

 • Exteriérové práce

  •zimná údržba •kosenie •sezónne práce •zametanie ( mechanické aj ručné ) •čistenie odtokových kanálov a žľabov

 • Exteriérové parapety

  Vonkajšie extrudované hliníkové parapety hrúbky 2mm vďaka svojim vlastnostiam predstavujú ideálne riešenie pre vonkajšiu úpravu okna. Okrem estetického vzhľadu domu slúžia k prekrytiu vonkajšej podokennej výmurovky, čo má za úlohu odvádzať stekajúcu vodu, zabrániť zatekaniu a znečisteniu fasády domu.

 • Luxusné exteriérové a interiérové vázy a kvetináče Danaé

  Luxusné exteriérové a interiérové vázy a kvetináče Danaé

  Výroba luxusných váz a kvetináčov Danaé, ide o monolit s finálnou úpravou patinovaný taliansky travertín, farebná hladená hlina, farebná ryhovaná hlina, kovový efekt zlato, meď, platina a vzor rímska luna. Vázu vyrábame v rozmeroch výška 850mm a priemer vázy 1200mm, priemer otvoru 500mm. Váha vázy je 300kg a jej objem je 400 litrov. Je riadne zaizolovaná, vhodná aj do exteriéru a do interiéru. Garancia na celistvosť a finálnu úpravu 10 rokov.

 • Exteriérové žalúzie

  Vonkajšie - exteriérové - žalúzie predstavujú najnovší trend vo vývoji vonkajšej tieniacej techniky. Chránia pred priamym slnečným žiarením, pred jeho škodlivými účinkami a majú možnosť maximálnej regulácie svetla a hluku. Ovládanie žalúzií môže byť manuálne, elektrické, ktoré sa dá pripojiť do centrálneho elektronického systému riadenia (tzv. inteligentného domu).

 • Interiérové a exteriérové svietidlá

  SLOVEX ALFA s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Náplňou činnosti spoločnosti je: - predaj svetelných zdrojov - predaj interiérových a priemyselných svietidiel - predaj elektroinštalačného materiálu - poradenstvo v oblasti osvetlenia - svetelno-technické výpočty

 • Exteriérové parapety

  ° hliníkové ohýbané hr.0,8 mm ° hliníkové extrudované hr.1,6 - 2,5 mm ° lakoplastové ohýbané hr.0,63 - 0,75 mm ° koncové krytky na exteriérové parapety ° hliníkové spojky na exteriérové parapety

 • drevené eurookná,exterierové dvere,interierové dvere-masív,dýha

  Vyrábame drevené eurookná,masívné a dýhované interierové dvere, požiarne dvere,masívne exterierové dvere

 • Nástenné metal halidové svietidlo exteriérové

  Nerezové nástenné Up/down svietidlo z liateho hliníka, G12 konektor pre výbojku, čierna farba povrchu.

 • Predaj exteriérového nábytku, kvetináčov a ďalších doplnkov

  Našou filozofiou je reagovať na Vaše potreby a zároveň citlivo a kreatívne navrhnúť zadaný priestor. Využiť všetky jeho prednosti a nájsť optimálne riešenie pozemku či terasy. Naším cieľom je urobiť nielen funkčný a vizuálne príťažlivý návrh, ale vdýchnuť priestoru punc originality

 • Exteriérové žalúzie Z90

  Exteriérové žalúzie predstavujú moderný a veľmi účinný prostriedok pre zaistenie optimálneho svetelného a tepelného prostredia v interiéry. Zároveň sú zaujímavým architektonickým prvkom a vhodne dopĺňajú vzhľad fasád rodinných domov, administratívnych budvo a rovnako tak aj moderných multifunkčných komplexov.

 • Exteriérové žalúzie C80

  Exteriérové žalúzie predstavujú moderný a veľmi účinný prostriedok pre zaistenie optimálneho svetelného a tepelného prostredia v interiéry. Zároveň sú zaujímavým architektonickým prvkom a vhodne dopĺňajú vzhľad fasád rodinných domov, administratívnych budvo a rovnako tak aj moderných multifunkčných komplexov. Pevné a pružné hliníkové lamely exteriérových žalúzií umožňujú citlivú reguláciu denného svetla, redukujú vonkajší hluk a zároveň zabraňujú prehrievaniu interiéru pred slnečným žiarením. Vonkajšie žalúzie C80 sa vyrábajú v šírke 80mm v niekoľkých farebných odtieňoch. Žalúzie C80 je možné naklápať v rozpeti ...

 • Dvere exteriérové vstupné

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti výroby dverí exteriérových vstupných podľa požiadaviek zákazníkov.

 • Exteriérové svietidlá

  Exteriérové svietidlá

  - BOČNÉ svietidlá - STOJANOVÉ svietidlá - STROPNÉ svietidlá

 • Interiérové a exteriérové dvere

  Ponúkame Vám estetické riešenie interiéru aj exteriéru prostredníctvom širokého výberu dverí v rôznych kombináciách drevín a skiel a v akýchkoľvek atypických rozmeroch a farebnom prevedení.

 • Interiérové a exteriérové dvere z masívu

  Interiérové a exteriérové dvere z masívu

  Interiérové a exteriérové dvere z masívu, rôzne prevedenia dverí, plné dvere, kazetové, frézované, presklené, rôzne druhy a vzory. Dvere aj zárubne sú už pri montáži finálne upravené a nalakované bez nutnosti dalšieho zásahu. Ponúkame všetky bežné vzory a typy dverí vrátane lakovania, presklené obsahujú základné sklo číre. Na želanie zákazníka vieme za príplatok dodať sklo podľa želania alebo termoizolačné sklo.

 • Exteriérové a bezpečnostné dvere

  Dvere MAR-TOM sú vyplnené tvrdeným penovým polystyrénom preukazujú výborné parametre akustickej ako aj tepelnej izolácie. Veľmi kvalitný pozinkovaný oceľový plech, laminovaný PVC laminátom s imitáciou dreva, odolným na atmosférické podmienky a UV žiarenie v spojení s novodobým dizajnom, tvorí ako celok kvalitné a pekné vchodové dvere odporúčané do bytov, domov a verejných budov.

 • Predaj - Vonkajšie (exteriérové) žalúzie

  Predaj - Vonkajšie (exteriérové) žalúzie

  Vonkajšie žalúzie patria v súčasnosti k najkvalitnejším exteriérovým tieniacim prvkom pre budovy a stavby. V poslednom čase vo sa veľkej miere využívajú exteriérové žalúzie hlavne pre priemyselné a administratívne budovy alebo polyfunkčné stavby, kde pôsobia aj ako výrazný architektonický prvok objektu. Svojou farebnosťou tak môžu vonkajšie žalúzie dopĺňať farebnú architektúru budovy. Navyše v prípade kancelárskych a polyfunkčných budov externé žalúzie efektívne nahrádzajú vnútorné (zväčša vertikálne) žalúzie, čím sa šetria stavebné náklady ale aj vnútorný priestor. V súčasnosti sa exteriérové žalúzie čoraz častejšie umi...

 • Exteriérové žalúzie

  Exteriérové žalúzie

  Ak uvažujete vybaviť svoj dom niektorým z typov vonkajšieho tienenia, je potrebné vykonať stavebnú predprípravu podľa druhu zvolenej tieniacej techniky. To znamená, kontaktovať nás už pri príprave projektovej dokumentácie. Okrem finančných úspor pri znížených nákladoch na vykurovanie alebo naopak na klimatizáciu, bude stavba pôsobiť ako nerušený celok. Väčšinu druhov vonkajšieho tienenia je možno zabudovať už aj do jestvujúcich stavieb, treba však rátať s prípadným znížením svetlosti okien.

 • Exteriérové rolety

  Exteriérové rolety

  Vonkajšie rolety, prezývané aj rolády, sú obľúbené najmä pre široké spektrum svojich funkčných vlastností. Exteriérové rolety majú veľmi dobrú tieniacu, až zatemňovaciu funkciu, sú účinnou tepelno-izolačnou ochranou, sú odolné voči bočným nárazom vetra a dažďa a slúžia ako pridaná ochrana pred neželanými návštevníkmi. Sťahovacie rolety sú veľmi často používaným druhom vonkajšieho tienenia. Hliníkové alebo PVC lamely sú navinuté na hriadeli, ktorá je ukrytá v schránke. Roletový pancier je pri vyťahovaní a sťahovaní vedený bočnými vodiacimi lištami. Dajú sa vybaviť bezpečnostným zámkom a slúžia ako účinná ochrana pred n...

 • Exteriérové dvere

  Vchodové dvere podobne ako okna dotvárajú konečný vzhľad budovy. Na vchodových dverách je štandardne osadený 5-bodovy bezpečnostný zámok MACO ovládaný kľúčom alebo kľučkou. Do výplne dverí sa používa izolačné dvoj sklo alebo profilová kazeta z tepelnoizolačnímy vlastnosťami.

 • Jednoriadkové exteriérové LED displeje

  Jednoriadkové exteriérové LED displeje

  Intenzita jasu môže byť regulovaná automatickým ovládačom pracujúcim v 256 úrovniach v závislosti od vonkajších svetelných podmienok. S voliteľným senzorom môžete zobrazovať aktuálnu teplotu. - Jednoriadkové vonkajšie LED displeje dodávame s veľkosťou písma od 30 do 800mm v ľubovoľnej dĺžke textu - Možnosť rôznych farieb led diód (červená, žltá, zelená, modrá a biela). - Špeciálne riešenia a riešenia na kľúč.

 • Horizontálne žalúzie - exteriérové

  Horizontálne žalúzie - exteriérové

  Exteriérové horizontálne žalúzie patria medzi najefektívnejšie exteriérové tieniace výrobky. Umožňujú plynule regulovať prirodzené osvetlenie, zachytávajú priame slnečné žiarenie a chránia pred jeho škodlivými účinkami. Umiestnením žalúzií do exteriéru najúčinnejšie ovplyvňujeme klímu v interiéri. Používajú sa k zatieneniu okien a dverí rodinných domov, sú vhodným riešením pre zatienenie okenných výplní administratívnych budov a komerčných objektov. - Exteriérová žalúzia ovládaná šnúrou alebo kľukou E-50 - Exteriérová žalúzia ovládaná kľukou alebo motorom Z90 - Exteriérová žalúzia ovládaná kľukou alebo motorom C

 • Exteriérové doplnky pro auta

  Exteriérové doplnky pro auta

  Naše společnost vstupuje na český nezávislý trh do segmentu autodoplňků a příslušenství. Specializace na tento odběratelský segment má sloužit jako aktuální odpověď na potřeby maloobchodních zákazníků, jež budou podporovány snadno použitelnými a moderními pracovními nástroji. Budeme usilovat naší znalostí širokého sortimentu autopříslušenství, abychom přišli s nabídkou produktů kvalitních, atraktivních a konkurenceschopných. Odběratelé, kteří si vyberou a zakoupí produkt naší společnosti můžou počítat s pokračujícím servisem kvalifikovaného prodejního týmu a prodejní podpory. - Fixy na pneu - Gumičky stěračů-blistry g...

 • Exteriérové parapety hliníkové

  Exteriérové parapety hliníkové

  Vonkajšie parapety sú vyrobené z extrudovaného hliníkového profilu hrúbky 1,8 - 2,3 mm, ktorý je povrchovo upravený eloxovaním a lakovaním v bielej a hnedej farbe. K parapetným doskám dodávame plastové a hliníkové krytky, ktoré sa osádzajú na konce parapetov. - Šírka (mm): 130, 150, 165, 180, 195, 210, 225, 240, 260, 280, 320, 360. - Farba parapetov (štandardné): biela, hnedá, svetlý bronz. - Farba parapetov (neštandardné): RAL. - Farba plastových krytiek: biela, hnedá. - Farba hliníkových krytiek: biela, hnedá, svetlý bronz.

 • Exteriérové dvere

  Exteriérové dvere

  Exteriérové dvere Vchodové dvere sú svojím designom a prevedením nevyhnutnou a dôležitou architektonickou súčasťou celkového stavebného diela. Evokujú v každom z nás pocit bezpečia a spoľahlivosti a pri ich výrobe sa na tieto funkcie kladie patričný dôraz. Vchodové dvere vyrábame v rôznych prevedeniach, s dôrazom na dekoratívnosť, detaily a povrchovú úpravu. Medzipriestor dverí je vyplnený špeciálnou drevenou vrstvou Pur výplne o hrúbke 48 mm s hliníkovými fóliami, ktoré spolu zabezpečujú vynikajúce termoizolačné, protihlukové a protipožiarne vlastnosti. Súčasťou dverí je aj špeciálne 5 – bodové bezpečnostné uzamykanie 3D BAK...

 • Parapety exteriérové

  Parapety exteriérové

  Exteriérové parapety GUTMANN sú vyrábané z ťahaného hliníka. Jednotná povrchová úprava (elox bronz) aj v spodnej časti nekazí estetický dojem z budovy. Každá šírka má svoju koncovku, ktorá svojím tvarom zabráni zatečeniu vody do fasády budovy. Dodávané hĺbky parapetov: 110mm, 130mm, 150mm, 165mm, 180mm, 195mm, 210mm, 225mm, 240mm, 260mm, 280mm, 320mm, 340mm, 360mm.

 • Exteriérové rolety

  Exteriérové rolety

  Vonkajšie plastové rolety PLASTIC chránia interiér pred slnečným svitom a teplom, hlukom, čiastočne vylepšujú tepelnoizolačné vlastnosti okna a chránia okennú konštrukciu pred vonkajšími klimatickými vplyvmi. Silnejšiu ochranu ponúkajú vonkajšie hliníkové rolety CLASSIC, ktoré vďaka výborným izolačným vlastnostiam chránia interiér v letných mesiacoch proti extrémnym teplotám a v zime proti tepelným stratám. Zároveň ochraňujú okná pred mechanickým poškodením, pred silným vetrom a búrkou. Znižujú hluk a umožňuje dokonalé zatienenie.

 • Exteriérové horizontálne žalúzie

  Exteriérové horizontálne žalúzie

  Exteriérové hliníkové horizontálne žalúzie ALUCOVER typu CETA a ZETA sú moderné vonkajšie žalúzie, ktoré zaisťujú vysoký stupeň zatienenia, majú termoregulačný i ochranný efekt, znižujú prenikanie hluku do interiéru. Pre svoje mnohostranné využitie sa prakticky uplatnia vo veľkých výrobných halách, hypermarketoch, reprezentačných budovách a tiež v bytových zariadeniach.

 • Exteriérové výrobky pre automobilový priemysel

  Exteriérové výrobky pre automobilový priemysel

  Vyrobíme pre Vás transportné ochranné návleky, ktoré chránia automobily pri preprave. Ochranné návleky ochránia karosériu počas transportu a skladovania. Výhodou nami vyrábaných návlekov je rýchla montáž a demontáž, možnosť jazdy a tankovania bez demontáže návleku, s možnosťou otvárania dverí a krytu na nádrž. Návleky chránia karosériu pred poveternostnými vplyvmi, pred mechanickým poškriabaním, mechanickým poškodením prachom. V neposlednom rade je aj úspora parkovacej plochy, nakoľko návleky vyrábame z materiálu s odolnosťou voči dažďu. Taktiež vyrobíme pre Vás transportné obaly a prepravky určené na hromadnú prepravu komponent...

Ako môžete zvýšiť svoj zisk?

Ako môžete zvýšiť svoj zisk?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Exteriérové plastové rolety 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.