Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Založenie spoločností

Založenie spoločnosti je proces, ktorý si vyžaduje znalosť príslušných zákonov a predpisov. Začínate podnikať a neviete, kde začať? Radi Vám poradíme alebo zariadime všetko za Vás.

Pripravili sme pre Vás nasledovné balíky služieb :
- Balík služieb PRAKTIK pre s.r.o. cena od 50 €
- Balík služieb KOMFORT pre s.r.o. cena od 233 €

Balík služieb PRAKTIK pre s.r.o.
- je pre Vás všetkých, ktorí ste zaneprázdnení a plánujete založenie s.r.o.
- stačí len ak vyplníte formulár s Vašimi údajmi potrebnými pre založenie s.r.o.
- obratom Vám pošleme vyplnené všetky dokumenty, ktoré je potrebné podľa pokynov len podpísať, overiť a podať na príslušných úradoch podľa sídla spoločnosti

Balík služieb KOMFORT pre s.r.o.
- vybavíme všetko za Vás spojené so založením s.r.o. (cena zahŕňa založenie spoločnosti podľa špecifikácii klienta, notárske poplatky, overenie príslušných listín a podpisov, vybavenie živnostenského listu, asistencia s podaním návrhu na obchodný register)
- v cene nie sú zahrnuté poplatky za kolky


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Kurz záhradný dizajnér, založenie, realizácia a údržba záhrad,verejných priestranstiev

  Kurz záhradný dizajnér, založenie, realizácia a údržba záhrad,verejných priestranstiev

  Ponúkame kurz záhradný dizajnér pre jednotlivcov a skupiny. Kurz vedú skúsení lektori s dlhoročnou praxou. Výuka je možná on line pre jednotlivcov a skupiny, prezenčne pre skupinu minimálne 8 záujemcov Kurz je možné prispôsobiť požiadavkám záujemcov.

 • Založenie spoločnosti

  Založenie obchodnej spoločnosti Predaj hotových obchodných spoločností Registrácia obchodnej spoločnosti na Daňovom úrade a vyžiadanie identifikačného čísla pre daň z pridanej hodnoty Registrácia zmien v obchodnej spoločnosti na Obchodnom a Živnostenskom úrade Vypracovanie dokumentov pre Zbierku listín

 • Založenie a registrácia firmy

  Stačí jedna návšteva notára, ostatné vybavíme za vás. Vypracujeme spoločenskú zmluvu, vybavíme živnostenské oprávnenie, zapíšeme vašu firmu do obchodného registra a zaregistrujeme na daňovom úrade. V priebehu 2-3 týždňov môžete začať s vašou novou firmou vykonávať podnikateľskú činnosť.

 • ZALOŽENIE SPOLOČNOSTI

  ieme z našej vlastnej skúsenosti, že skok do éry samostatného podnikania môže byť niekedy ťažký. Preto ponúkame podnikateľom špeciálne poradenstvo, ktoré im pomôže tak rýchlo ako je to len možné, vybaviť na úradoch všetko čo je potrebné. Stojíme pri nich, keď sa rozhodujú o právnej forme, keď hľadajú odpovede na otázky živnostenských oprávnení a sociálneho poistenia.

 • Založenie spoločností

  - poskytneme Vám odbornú konzultáciu, poradíme Vám požadované predmety podnikania – živnosti - vypracujeme všetky potrebné zmluvy a ostatné právne dokumenty - vybavíme živnostenské listy, vrátane kolkov - podáme návrh na zápis spoločnosti do obchodného registra, - zaregistrujeme Vašu spoločnosť u správcu dane na účely dane z príjmu atď.

 • Založenie spoločnosti s ručením obmedzeným

  Zabezpečíme založenie spoločnosti s ručením obmedzeným, vypracujeme všetky písomnosti potrebné k vykonaniu zmien v spoločnosti a atď.

 • Založenie spoločnosti a ekonomické poradenstvo

  - zakladanie obchodných spoločností a návrh na zápis v obchodnom registri - ohlásenie živností a žiadostí o koncesiu - daňová registrácia - vypracovanie podnikateľského zámeru - zastupovanie klienta v styku s inštitúciami verejnej správy (daňový úrad, živnostenský a obchodný register, poisťovne, štatistický úrad, atď.)

 • Výsev a založenie trávnika

  Vhodným obdobím na výsev trávnika je jar alebo jeseň. Potrebné je v pôde zlikvidovať burinu a zbaviť ju kameňov a iných predmetov. Následne sa povrch dôkladne uhrabe a zrovná do roviny. V ďalšom kroku sa zaseje trávne osivo a pôda sa povalcuje. Po výsadbe musí byť trávnik starostlivo polievaný.

 • Kompletné založenie živnosti

  Službu založenie živnosti vám vieme zabezpečiť online na území celého Slovenska. •Pripravenie ohlasovacieho formulára •Podanie žiadosti na príslušný obvodný úrad •Za predmety podnikania voľných živností neplatíte, pretože žiadosť podávame elektronicky (klasické podanie je spoplatnené sumou 5,- Eur/1 predmet podnikania) •Zvýhodnený poplatok za remeselné a viazané živnosti 7,50 Eur, pretože žiadosť podávame elektronicky (klasické podanie je spoplatnené sumou 15,- Eur/1 predmet podnikania) •Prevezmeme za vás vydané osvedčenie o živnostenskom oprávnení •Prihlásime vás na príslušný daňový úrad pre platbu dane z príjmu fyzick...

 • Kompletné založenie s.r.o.

  •Prekonzultujeme s vami váš podnikateľský zámer a predmety podnikania •Vypracovanie kompletnej dokumentácie pre založenie s.r.o. •Vypracovanie spoločenskej zmluvy (zakladateľskej listiny) •Ľubovoľný počet voľných živností •Podanie návrhu na zápis do živnostenského a obchodného registra •Prevzatie dokumentov vydaných úradmi a súdom

 • Založenie sro

  Zakladáte obchodnú spoločnosť? Potrebujete uskutočniť zmeny v existujúcej spoločnosti? Chcete ušetriť čas aj peniaze? S využitím zaručeného elektronického podpisu môžete ušetriť až polovicu poplatku za zápis do Obchodného registra.

 • Založenie SRO - KOMPLET

  Naša spoločnosť zabezpečuje: - kompletná príprava dokumentácie - spoločenská zmluva / zakladateľská listina - podpisové vzory - vyhlásenie správcu vkladu - vyhlásenie jediného spoločníka - doklad o oprávnení užívať nehnuteľnosť (pre sídlo spoločnosti) - výpis z Katastra nehnuteľností (pre sídlo spoločnosti) - dokumentácia pre registráciu živností - návrh na zápis spoločnosti do Obchodného registra - dokumentácia pre registráciu vybraných daní - iná dokumentácia

 • Založenie novej spoločnosti

  Začnite podnikať: Založenie obchodnej spoločnosti vyžaduje znalosť zákonov a často aj pevné nervy. Ale náš tím odborníkov si s tým ľahko poradí. Založíme Vám obchodnú spoločnosť presne podľa Vašich požiadaviek. Kontaktujte nás a my Vám poradíme, aká forma podnikania je pre Vás vhodná a aj to, aké predmety podnikania si vybrať. Naša cena zahŕňa: •Konzultáciu ohľadom právnej formy a predmetov podnikania •Prípravu všetkých potrebných dokumentov (spravidla vieme dokumenty pripraviť do 24 hodín od obdržania objednávky mailom, v prípade osobného stretnutia aj na počkanie) •Prípravu notárskej zápisnice (v prípade akciovej spo...

 • Založenie trávniku

  Trávnik je možné založiť dvoma spôsobmi: výsevom alebo trávnym kobercom tzv.mačinovaním. Výsev vyžaduje zvýšenú starostlivosť v prvých týždňoch. Pri humóznom piesočnato-hlinitom podklade, automatickej závlahe a pravidelnej kosbe je možné aj z výsevu dosiahnuť pekný a hustý trávnik. Trávny koberec ponúka výšší komfort pri vyššej zriaďovacej cene. Trávnik hneď po položení vyzera zapojene a po dvoch týždňoch je možné ho plnohodnotne využívať.

 • Založenie obchodných spoločností každého druhu a poradenstvo

  Ponúkame bezplatnú konzultáciu, pri ktorej na základe Vaších predstáv odporúčime najvýhodnejšiu vlastnícku ako i riadiacu štruktúru spoločnosti a zodpovieme na všetky otázky ohľadne založenie spoločnosti a predmetu činnosti. Vybavíme všetky náležitosti potrebné pre založenie spoločnosti za Vás. Spoločensku zmluvu, Živnostnenský register, Obchodný súd, Daňový úrad. Odovzdáme Vám všetky dokumenty a môžte začať podnikať. Zabezpečíme poradenstvo v oblasti finančného plánovania, daňovej a odvodovej povinnosti ako i jej optimalizácie.

 • Založenie obchodnej spoločnosti

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti zakladania obchodných spoločností.

 • Založenie alebo zameranie stavby

  Zameranie a založenie stavby, položenie sietí pod základovú dosku, škáru. (kanalizácia, voda, elektro a iné prestupy) .

 • Založenie trávnikov, prísev a drnovanie trávnikov

  Trávniky sa zakladajú výsevom trávnej zmesi vhodnej pre dané prostredie a účel alebo ukladaním predpestovaných trávnych kobercov. V prípade poškodenia trávneho koberca je možné revitalizovať poškodené miesto prísevom trávneho semena alebo drnovaním (výmenou poškodenej časti) trávneho koberca.

 • Založenie Obchodnej spoločnosti

  Ak už máte myšlienku, máte podnikateľský plán a máte aj know-how (vedieť ako). Tak Vám už nič nebráni, aby ste začali podnikať. Teda až na jednu drobnosť, a tou je právna stránka podnikania. Výber správnej formy podnikania ste museli vyriešiť vo vašom podnikateľskom pláne. My Vám pomôžeme so všetkými náležitosťami, ktoré súvisia so založením vašej Obchodnej spoločnosti. Naši právnici sa Vám postarajú o to, aby bolo všetko tak ako má. Súčasťou našej služby je: - Poradenstvo pri výbere vhodnej Obchodnej spoločnosti a predmetov podnikania - Zaregistrovanie Obchodnej spoločnosti na príslušnom súde. - Vybavenie živnostenského oprá...

 • Založenie novej spoločnosti podľa Vašich predstáv

  Naša spoločnosť ponúka služby na mieru v oblasti zakladania nových obchodných spoločností s ručením obmedzeným za bezkonkurenčne výhodné ceny. Začínajúci podnikatelia väčšinou nemajú dostatočné vedomosti a poznatky v oblasti zakladania spoločností a ani nedisponujú potrebným časom, ktorý si proces založenia spoločnosti s ručením obmedzeným vyžaduje. Našim klientom ponúkame založenie spoločnosti s ručením obmedzeným za najkratšiu možnú dobu, ale aj na presne stanovený dátum. V súvislosti so zakladaním spoločnosti zabezpečujeme: - poskytnutie komplexných služieb spojených so založením obchodnej spoločnosti - založenie spoločnosti ...

 • Založenie sro

  Založenie sro

  Pomôžeme Vám pri zakladaní sro. Ušetríme Váš čas a peniaze . SRO už za 299 € !!!

 • Založenie novej spoločnosti

  Založenie novej spoločnosti - akciovej alebo s ručením obmedzeným - podľa inštrukcií klienta - zabezpečenie notárskych služieb - príprava zakladateľských dokumentov a ostatných dokumentov nevyhnutných na založenie a zápis spoločnosti do Obchodného registra SR - vybavenie živnostenského listu alebo koncesnej listiny - zastupovanie klienta pred príslušnými úradmi - podanie návrhu na zápis spoločnosti do Obchodného registra SR - registrácia novovzniknutej spoločnosti na daň z príjmov právnických osôb, prípadne ďalšie dane

 • Založenie spol. s ručením obmedzeným

  Založenie s.r.o. so zľavou a k tomu dva mesiace vedenia účtovníctva úplne ZDARMA!

 • Založenie s.r.o. na Sejšelských ostrovoch

  Pre našich klientov zakladáme obchodné spoločnosti v daňovom raji na Sejšelských ostrovoch.

 • Založenie s.r.o.

  Naša spločnosť pre klientov ponúka: - založenie obchodnej spoločnosti - virtuálne sídlo vašej spoločnosti v Starom meste v Bratislave - uskutočnenie zmien v obchodnom registri - príprava zmlúv (kúpna, nájomná darovacia...) - kúpa/predaj/sprostredkovanie nehnuteľností - tvorba www stránok

Chcete viac predávať a zarábať?

Chcete viac predávať a zarábať?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Založenie spoločností 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.