Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Klimatizácia

Kompaktní řada kazetových jednotek s inverterem, od 2,5 H.P. do 5,0 H.P., Jednofázové.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Klimatizácia na mieru

  Klimatizácia na mieru

  Kompletné inštalácie klím podľa vaších potrieb.

 • Klimatizácia Toshiba Shorai EDGE

  Univerzálny model vysokej kvality od Toshiba. Štýlová nástenná jednotka s matným dizajnom bez viditeľných spojov. Maximálna energetická účinnosť v kombinácii so vzduchovým filtrom Ultra Pure a komfortným diaľkovým ovládaním. Rozvádzanie vzduchu Careflow zaisťuje prúdenie vzduchu v miestnosti bez vzniku prievanu.

 • Klimatizácia

  Dnešné zariadenia používame nielen na chladenie v lete, ale dokonca čoraz viac slúžia ako efektívny zdroj vykurovania počas zimného obdobia.

 • KLIMATIZÁCIA,

  Predávame a dodáme široký sortiment klimatizačného zariadenia. Dôraz kladieme na kvalitu klimatizácií, služieb a včasné vykonanie prác v oblasti montáži, akýchkoľvek opráv a servisných zásahov. Naše overené značky klimatizácií sú: Mitsubishi, LG, Toshiba, Daikin, Midea a Samsung.

 • Klimatizácia TRACE ASH-09AIT

  Výkon chladenie / kúrenie: 2,6(1,3-3,2) /2,8 (1,0-3,5) kW Napätie / frekvencia: 220-240 / 50 / 1 V/Hz Prevádzkový prúd chladenie / kúrenie: 11,05 / 11,45 A Príkon chladenie / kúrenie: 2 490(0,65-4,55kW)/2 580(0,98-3,95kW) W Max. hladina hluku: 58 dB(A) Cirkulácia vzduchu: 4 000 m3/h Chladivo / množstvo: R410A / 2 200 typ / g

 • Klimatizácia ELEMENT 09

  Výkon chladenie / kúrenie: 2,6 (0,5-3,2) / 3,0 (0,5-4,1) kW Napätie / frekvencia: 220-240 / 50 V/Hz Prevádzkový prúd chladenie / kúrenie: 3,8 / 4,0 A Príkon chladenie / kúrenie: 870 / 900 W EER / COP: 5,60 / 3,80 W Energetická trieda chladenie/kúrenie: A+ / A

 • Klimatizácia MATRIX 09

  Výkon chladenie / kúrenie: 2,6 (0,8-3,2) / 2,8 (0,9-3,4) kW Napätie / frekvencia: 220 - 240 / 50 V/Hz Prevádzkový prúd chladenie / kúrenie: 2,8 / 2,8 A Príkon chladenie / kúrenie: 640 - 1300 / 650 - 1700 W EER / COP: 6,5 / 4,0 W Energetická trieda chladenie/kúrenie: A++ / A+

 • Klimatizácia FTX25JV 09

  Hlučnosť vnútornej jednotky 22-41 Db

 • Klimatizácia MITSUBICHI MSZ-EF 09

  Hlučnosť vnútornej jednotky 21-36 Db

 • Klimatizácia SYMPHONY 09 2,5kW

  Výkon chladenie / kúrenie: 2,6 / 2,9 kW Napätie / frekvencia: 220 - 240 / 50 V/Hz Prevádzkový prúd chladenie / kúrenie: 2,8 / 3,1 A Príkon chladenie / kúrenie: 645 / 695 W EER / COP: 4,0 / 4,1 W Energetická trieda chladenie/kúrenie: A Max. hladina hluku vnútornej / vonkajšej jednotky: 38 / 50 dB(A)

 • Vykurovanie, vzduchotechnika, klimatizácia, tepelné čerpadlá

  návrh tepelných čerpadiel •vykurovanie (vykurovacie systémy v oblasti pozemného staviteľstva, priemysel, teplovody, horúcovody, zdroje tepla - plyn, para, olej, netradičné zdroje tepla, hydronomické vyregulovanie systémov, vyregulovanie a termostatizácia, kogenerácia, trigenerácia...) •vetranie a klimatizácia (oblasť pozemného staviteľstva, priemysel, technologické odsávanie ...) •chladenie (rozvody a zdroje chladu - oblasť pozemného staviteľstva, priemysel) •zdravotná technika a plynové zariadenia.

 • Podstropná klimatizácia

  Spoločnosť realizuje dodávku a montáž klimatizačných a vzduchotechnických zariadení. Súčasťou je vyhotovenie projektovej dokumentácie a zabezpečenie záručného a pozáručného servisu. Spolupracujeme s externými profesionálnymi pracovníkmi, s ktorými máme dlhoročné skúsenosti. Ich prax, odborná spôsobilosť a profesionálny prístup sú garantom Vašej i našej spokojnosti. Na všetky klimatizačné zariadenia dodávané spoločnosťou sa vzťahuje minimálne 24 mesačná a maximálne 36 mesačná záručná doba. V prípade podpísania servisnej zmluvy sa doba záruky môže predĺžiť.

 • Nástenná klimatizácia

  Najčastejšie žiadaný druh klimatizácie. Jej univerzálne využitie a primeraná cena ju predurčuje na najatraktívnejšieho kandidáta horúcich letných dní. Je použiteľná v kancelárskych priestoroch, rodinných domoch či prevádzkach vašich predajní. Doprajte svojim zákazníkom a zamestnancom pohodlie vo vašej spoločnosti.

 • Kazetová klimatizácia

  Kazetové klimatizácie sú ideálnym riešením pre váš podnik. Klimatizácie tohto druhu sú určené predovšetkým do kaviarní, reštaurácií či cukrární. Splňujú preto vysoký technologický štandard a spríjemňujú vašim zákazníkom pobyt práve vo vašom zariadení.

 • Klimatizácia TOSHIBA, Klimatizácia budov

  Klimatizácia TOSHIBA, Klimatizácia budov

  Klimatizačné zariadenia zn. TOSHIBA pre domácnosti kancelárske priestory a komerčné využitie.

 • Klimatizacia

  Montaz klimatizacii, Servis Montaz vzduchotechniky, navrh, projekt,servis, udrzba. Montaz tepelnych cerpadiel, servis, Montaz rekuperacnych vzt zariadeni Montaz zvlhcovacov Odvlhcenie

 • Klimatizácia a chladenie

  Klimatizácia a chladenie

  Naša spoločnosť vykonáva komplexné dodávky vzduchotechniky, klimatizácie, technologického chladenia, vodného chladenia, kotolní, výmenníkových staníc, stlačeného vzduchu, zdravotechniky a riadiacich systémov. Ku všetkým našim dodávkam sme schopní spracovať projektovú dokumentáciu, dielo zrealizovať na kľúč a zároveň zabezpečiť záručný a pozáručný servis. Sme jedným z najvýznamnejších distribútorov klimatizačných produktov v SR, a to ako v oblasti Split systémov (Split systém – systém delenej klimatizačnej jednotky – vnútornej a vonkajšej. Vnútorné jednotky sú veľmi tiché.), VRV systému (systém s premenným prietokom chladiv...

 • Klimatizácia, rekuperácia, vzduchotechnika

  Klimatizácia, rekuperácia, vzduchotechnika

  Naša spoločnosť ponúka dodávku, montáž a hlavne servis rôznych značiek klimatizácii do bytových aj verejných priestorov. Ďalej sa zaoberá už nevyhnutnou rekuperáciou pri výstavbe nízkoenergetických a pasívnych domov a s tým aj spojené tepelné čerpadlá. Do kaviarní, reštaurácií dodáme a namontujeme vzduchotechniku.

 • Klimatizácia Daikin

  Klimatizácia Daikin

  - Comfort - Eco comfort - Professional - Ururu Sarara - Prestige - Flexi jednotky - Podstropné jednotky - kazetové jednotky - Altherma

 • Leaflet Boracay - klimatizácia

  Klimatizácia od Samsungu ochladí Vašu miestnosť v potešujúcom rýchlom čase. Možete mať svieži, čistý a chladný vzduch počas celého dňa.

 • Leaflet Jungfrau Flagship - klimatizácia

  Prepracovaný štýl novej klimatizácie od Samsungu je tým správnym rozhodnutím pre štýlovú a moderne zariadenú obývaciu izbu.

 • Leaflet Jungfrau Premium - klimatizácia

  Prepracovaný štýl novej klimatizácie od Samsungu je tým správnym rozhodnutím pre štýlovú a moderne zariadenú obývaciu izbu.

 • Nástenné jednotky TurboVENTER - klimatizácia

  Nástenné klimatizačné jednotky Blaupunkt ponúkajú vysoký výkon chladenia a vytápania pri malej spotrebe vďaka Inverterovej technológii.

 • Leaflet Crystal+ - klimatizácia

  S perfektne vybalancovanou teplotou a úrovňou vlhkosti vzduchu je vždy pohodlne osviežujúci.

 • Autoklimatizácia, nezávislé kúrenie

  V našej profesionálnej dielni vykonávame plnenie, opravy a servis autoklimatizácií + vykonávame montáž, opravy a servis nezávislých kúrení.

 • Klimatizácia ALKE Agro

  Klíma v liaharni je dôležitým faktorom, možno aj tým najdôležitejším. Niekedy je vlhkosť príliš vysoká, no väčšinou je nízka. Aby sa zabezpečila a udržala správna úroveň vlhkosti, Alke Agro vyvinulo zvlhčovač/ochladzovač, špeciálne pre použitie v hydinárňach. Je samozrejmosťou, že náš diskový ochladzovač môže byť napojený k centrálnemu počítaču alebo použitý aj ako samostatný prístroj.

 • Nezávislá kompresorová klimatizácia

  Nezávislá kompresorová klimatizácia

  Klimatizačná jednotka Fresco 3000 RT zabezpečí optimálnu teplotu v kabíne počas dňa alebo počas prestávok. FUNGUJE PRI VYPNUTOM MOTORE a je extrémne tichá. Je možné ju namontovať do väčšiny vozidiel bez ďalších zmien (pri existujúcom strešnom okne). Je účinná a bezpečná, spotreba energie je nízka a nezaťažuje batériu vozidla. Jednoduchý a prehľadný ovládací panel a diaľkové ovládanie Vám zaručí komfort, po ktorom túžite.

 • Klimatizácia pre dýchanie v kukle pri pieskovaní

  Klimatizácia pre dýchanie v kukle pri pieskovaní

  Klimatizačná jednotka CCT je určená na použitie so všetkými otryskávacími prilbami Comfort, Aspect, Commander a Panorama. Funguje na princípe oddeľovania prúdenia vzduchu a je určená na zohrievanie alebo ochladzovanie dýchaného vzduchu, ktorý prechádza cez vzduchový filter do otryskávacej prilby. UNIVERZÁLNA PRE VŠETKY OTRYSKÁVACIE PRILBY: ASPECT, COMFORT, COMMANDER, PANORAMA, ASPECT Výstupná teplota klimatizačnej jednotky CCT môže byť ±20 °C pod alebo nad vstupnou teplotou.

 • Mobilná klimatizácia

  Mobilná klimatizácia

  Široká ponuka mobilných klimatizačných jednotiek energetickej triedy A a B pre účinný boj s nastávajúcimi letnými horúčavami. V ponuke máme samostatné jednotky vzduch-vzduch, alebo delené splitové jednotky z produkcie EU. Ceny už od 399,00€ s DPH! Vyžiadajte si aktuálnu ponuku !

 • Vzduchotechnika, Klimatizácia, Meranie a regulácia

  Vzduchotechnika, Klimatizácia, Meranie a regulácia

  Zabezpečujeme výrobu, dodávku, montáž, servis a projekciu: - vzduchotechniky - klimatizácie - chladenia - pneudopravy - meranie a regulácia - elektroinštalácia Naša činnosť je zameraná na komplexné služby v oblasti vzduchotechniky, klimatizácie, chladenia a merania a regulácie, počnúc spracovaním projektu a končiac komplexným vyskúšaním a uvedením vzt - zariadenia do prevádzky.

 • Vzduchotechnika a klimatizácia

  Vzduchotechnika a klimatizácia

  V oblasti vzduchotechniky a klimatizačných zariadení ponúkame moderné a hospodárne riešenia v súlade s kvalitou produktov a ceny. Dodávame zariadenia svetových výrobcov, ktoré majú jednoduchú inštaláciu a ovládanie. Zariadenia sú vhodné pre všetky typy interiéru ako napr. kancelárie, priemyselné budovy, výrobné haly, nemocnice a zdravotné strediská atď. * Pre svojich zákazníkov poskytujeme : - Konzultačnú a poradenskú činnosť - Dodávku vzduchotechnických a klimatizačných zariadení - Montáž vzduchotechnických a klimatizačných zariadení - Záručný a pozáručný servis

 • Služby - Vykurovanie, klimatizácia a riadenie budov

  Služby - Vykurovanie, klimatizácia a riadenie budov

  Ponúkame komplexné služby: * Dodávka meracej a regulačnej techniky Honeywell * Spracovanie projektovej dokumentácie ELEKTRO * Realizácia elektroinštalácií objektov * Vzduchotechnika a klimatizácia * Silno a slaboprúdové rozvody * Technologický silnoprúd * Meranie a regulácia * Riadiace systémy * Topné elektrokáble * Uvedenie do prevádzky, záručný a pozáručný servis

 • Chladenie, klimatizácia a kúrenie

  •Chladič motora, oleja a turba •Vodné čerpadlá a termostaty •Sahary, ventilátory a vyrovnávacie nádoby •Klimatizácia a kúrenie

 • Klimatizácia, vzduchotechnika a tepelné čerpadlá

  Klimatizácia, vzduchotechnika a tepelné čerpadlá

  - dodávka - montáž - rozvody chladnej vody

 • Transportná klimatizácia

  Priaznivá mikroklíma v dopravných prostriedkoch závisí nielen od teploty, ale aj vlhkosti vzduchu. Takúto komplexnú úpravu vzduchu zabezpečuje transportná klimatizácia. Použitie: - vlaky - autobusy - mikrobusy - kabíny nákladných vozidiel a dodávok - ....tu všade sa využíva transportná klimatizácia Carrier Kvalitná transportná klimatizácia zabezpečí: - prísun čerstvého vzduchu - jeho komplexnú úpravu - filtráciu - zvlhčenie alebo odvlhčenie ( podľa nastavenia na určitú vlhkosť)

 • Priestorová klimatizácia

  Vnútorné jednotky: nástenné – stropné – parapetné – kazetové – flexibilné – potrubné Vonkajšie jednotky: chladiace – tepelné čerpadlo – invertor - Pre všetky klimatizačné zariadenia všeobecne platí, že pri odbere 1kW z elektrickej siete, dodajú 3 kW chladu, resp. tepla = výhodný energetický spotrebič - Jednotky zn. MATUSHIMA sú vyrábané v spolupráci s firmou MITSUBISHI a na výrobnej linke MITSUBISHI, ACOND sú vyrábané v spolupráci s firmou TOSHIBA a na výrobnej linke TOSHIBA - Medzinárodné osvedčenie akosti ISO, TÜV, BSI, HKQAA, CE a zároveň certifikát TSÚ Piešťany, š.p. SKTC-104 - Jednotky sa vyznačujú extrémne nízkou ...

 • Vzduchotechnika, klimatizácia

  Ponúkam Vám montáž vzduchotechniky a klím do domov, kancelárií atď. Viem aj dodať klími napr. hitachi a iné. Viem sprostredkovať výrobu rekuperačných jednotiek pre nízko energetické domy.

 • Klimatizácia a chladenie

  Bez ohľadu na to, či sa jedná o opravy, údržbu, vodné kúrenie, chladenie plniaceho vzduchu do motora, alebo o klimatizáciu v kabíne vodiča: s každým problémom vám pomôžeme. Ponúkame všetky relevantné konštrukčné diely na vzduchové, alebo vodné chladiče, vodné čerpadlá, až po termostaty. Pokrývame aj oblasť klimatizačných zariadení od strešných klimatizačných zariadení so stálou prevádzkou, cez kompresory klimatizácie, konvektory, patróny do sušičov pre klimatizačný systém, pre bežnú prevádzku aj pre pomocné doplnkové kúrenia. Ponúkame prirodzene aj všetky diely, ktoré sú potrebné na systematickú údržbu nákladných automobilov, au...

 • Klimatizácia - predaj, montáž, servis

  Ponúkame Vám klimatizácie do bytových, obchodných či výrobných priestorov. Poskytujeme poradenstvo pri výbere klimatizácie. Zabezpečujeme montáž a servis klimatizácií. Predaj a dodanie klimatizácií zabezpečujeme vrámci celého Slovenska. Montáž klimatizácií zabezpečujeme najmä v Košickom regióne (Košice, Trebišov, Sečovce, Michalovce, Slovenské Nové Mesto, Kráľovský Chlmec, Veľké Kapušany). Po dohode s kupujúcim sme schopní realizovať montáž aj vo vzdialenejších lokalitách. Navštívte náš eshop, alebo nás kontaktujte na našich telefónnych číslach uvedených v kontaktoch.

 • Klimatizácia a vzduchotechnika

  Využití: pro zajištění tepelné pohody vnitřního prostředí v bytech, domech, kancelářích, výrobních halách, komerčních prostor.

 • Chladenie a klimatizácia

  Chladenie a klimatizácia

  - sálové chladiace jednotky - vnútorné zdroje chladu - vonkajšie zdroje chladu - vonkajšie chladiace jednotky - splitové systémy - vrv a vrf systémy - čerpadlá - zvlhčovače - vzduchotechnické jednotky

 • Vzduchotechnika, chladenie, klimatizácia

  Spoločnosť v odvetví vzduchotechnika, chladenie a klimatizácia zabezpečuje pre svojich klientov komplexné služby od prvotnej projekcie, cez realizáciu až po záručný a pozáručný servis. Kladieme vysoký dôraz na odbornosť a kvalitu prevedenia, a preto okrem iného spolupracujeme s poprednými svetovými výrobcami a dodávateľmi.

 • Stavebná činnosť, kúrenie, voda, plyn, ,klimatizácia, vzduchotechnika

  Spoločnosť sa okrem strojárskej výroby venuje aj stavebnej činnosti. Realizujeme komplet projekciu a montáž v oblastiach ako kúrenie, voda, plyn, klimatizácia a vzduchotechnika aj s možnosťou dodania materiálu. - Ponúkané služby: projektová dokumentácia - rozvod plynov s pretlakom plynu do 0,3 MPa vrátane - montáž kúrenárskych rozvodov a zariadení a potrubárskych rozvodov - röntgenové skúšky zvarov prežiarením - tlakové skúšky rozvodov a vystavenie revíznych správ o akosti potrubia - tlakové skúšky rozvodov a zariadení ÚK - kúrenárske a zváračské - potrubárske práce - kompletná dodávka materiálu - záručný a pozáručný servis ...

 • Klimatizácia

  Klimatizácia

  Spoločnosť sa zaoberá predajom klimatizaačnej techniky.

 • Vzduchotechnika a klimatizácia

  Zabezpečujeme kompletnú dodávku a montáž všetkých druhov vzduchotechnických zariadení vrátane merania a regulácie / MaR /, klimatizácie a chladenia. Projekty realizujeme podľa riadenej a záväznej projektovej dokumentácii.

 • Vzduchotechnika a klimatizácia

  - vzduchotechnika obytnych budov - vzduchotechnika priemyselnych budov

 • Výroba VZT potrubie, klimatizacia, zamocnicka vyroba, plech, nerez

  1. Projektovanie, výroba, montáž vzduchotechnických a klimatizačných zariadení 2. Servis vzduchotechnických zariadení - filtre, výustky... 3. Meranie a zaregulovanie vzduchotechnických zariadení - meranie pretlakov a podtlakov na vzduchotechnických zariadeniach - vyhotovenie protokolov o meraní - revízia protipožiarnych klapiek na vzduchotechnickom potrubí (všetky typy) - vyhotovenie protokolov o meraní - uvedenie protipožiarnych klapiek do prevádzky 4. Výroba a montáž nerezového potrubia a jeho súčastí V pripade akychkolvek otazok nas nevahajte kontaktovat.

 • Tepelné čerpadlá,klimatizácia, kotle

  Všetky ponuky nájdete na stránke

 • vzduchotechnika, klimatizácia od projektu po realizáciu

  vzduchotechnika, klimatizácia od projektu po realizáciu

  vzduchotechnika - projekt,dodávka,montáž, servis klimatizácia - projekt, dodávka, montáž, servis odvlhčovanie chladenie

Ako upútať zákazníkov?

Ako upútať zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Klimatizácia 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.