Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Lapače tukov

Lapače tukov

Zariadenie slúži na zachytenie a odstránenie podstatnej časti tukov a rastlinných olejov z vôd odtekajúcich z kuchýň, hotelov, reštaurácií ako aj výrobní, kde sa do vody dostávajú tuky prípadne rastlinné oleje. Ďalej zabezpečuje ochranu kanalizácií pred zanášaním tukmi a ochranu ČOV pred znižovaním jej účinnosti. Lapač tukov je vyrobený z PP dosiek, pričom technologické prepážky rozdeľujú nádrž na priestor nátokovej časti lapača, priestor sedimentácie tuhých nečistôt, priestor flotácie tukov a odtokovú časť lapača tukov. Súčasťou dodávky lapača tukov je aj plastový kryt.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Oprava a montáž hydraulických systémov na sklápače a posuvné podlahy

  Oprava a montáž hydraulických systémov na sklápače a posuvné podlahy

  Montáž olejových nádrží v rôznych prevedeniach, hydraulické čerpadla + PTO do prevodoviek, výroba hydraulických hadích na mieru,profesionalne ovladanie hydrauliky v kabíne

 • Lapače snehu

  Lapače snehu

  Predám lapače snehu na falcovanú plechovú strechu, ktoré sa montujú na falce 3 skrutkami M8x20 mm bez poškodenia plechovej krytiny.Cena 10-Eur/bm.V cene je zahrnutá cena za 1 ks držiak a 2 bm pozinkovaného U-profilu 28,5x30,0 mm, ohnutého z pozinkovaného plechu hr. 2,0 mm, dodávaného v 3 m dĺžkach.U-profil je možné spájať plechovými spojkami v tvare U z pozinkovaného plechu hr.1,5 mm.Cena 1,-Eur/ks Túto konštrukciu je možné použiť na falcované strechy aj na uchytenie solárnych panelov pre ohrev vody alebo fotovoltaických panelov pre výrobu elektrickej energie.

 • Sklápače

  Sklápače

  Nadstavba určená na prevoz sypkého a stavebného materiálu. Základný rám a výklopná časť sú oceľové, bočnice hliníkové, oceľové typ FUHRMAN alebo drevené. Celá nadstavba s bočnicami sa štandardne farbí do farebného odtieňa podvozku. Zdvíhanie zabezpečuje hydraulický valec. Ako pohon valca môže byť elektrohydromotor, pomocný náhon od prevodovky vozidla alebo ručná hydraulická pumpa. Užitočná nosnosť sklápačov je od 500 kg do 3 500 kg.

 • Lapače snehu

  Lapače snehu

  Predám lapače snehu na falcovanú plechovú strechu, ktoré sa montujú na falce 3 skrutkami M8x20 mm bez poškodenia plechovej krytiny.Cena 10-Eur/bm.V cene je zahrnutá cena za 1 ks držiak a 2 bm pozinkovaného U-profilu 28,5x30,0 mm, ohnutého z pozinkovaného plechu hr. 2,0 mm, dodávaného v 3 m dĺžkach. Lapače možno využiť aj konštrukciu na uchytenie solárnych kolektorov a ohrievačov vody na plechovú strechu.

 • Sklápače

  Trojstranný sklápač •oceľový pomocný rám •centrálne umiestnený teleskopický valec •El. pohon 12 V, 24 V (čerpadlo vrátane) / PTO, olejové čerpadlo •ochranné poistky pre el. systém •oceľové / hliníkové bočnice •jednostranné bočné otváranie (zhora dole) •dvojstranné otváranie zadnej bočnice, vybavené automatickým otváraním pri sklápaní •podlaha z valcovanej ocele

 • Akcia na hákové a ramenové nosiče, sklápače, prepravníky volne ložených (sypkých) materiálov

  Akcia na hákové a ramenové nosiče, sklápače, prepravníky volne ložených (sypkých) materiálov

  AKČNÍ SLEVY na HÁKOVÉ nosiče kontejnerů, RAMENOVÉ nosiče kontejnerů, SKLÁPĚCÍ KORBY v provedení SK1,SK2,SK3 a přepravníky krmných směsí VLH !!!! Vše včetně montáže, revize a zápisu do TP nebo i bez.

 • Lapače snehu

  Lapače snehu

  Predám lapače snehu na falcovanú plechovú strechu, ktoré sa montujú na falce 3 skrutkami M8x20 mm bez poškodenia plechovej krytiny.Cena 9,-Eur/bm.V cene je zahrnutá cena za 1 ks držiak a 2 bm pozinkovaného U-profilu 30x28,5 mm ohnutého z pozinkovaného plechu hr. 1,5 mm dodávaného v 3 m dĺžkach.Dovoz v rámci Slovenska možný po vzájomnej dohode.

 • Lapače tukov

  Lapač tukov / odlučovač tukov (LT) je zariadenie určené na odlúčenie a zachytávanie tukov, olejov rastlinného a živočíšneho pôvodu z odpadovej vody. Výber menovitej veľkosti vychádza z druhu a množstva čistených odpadových vôd.

 • Lapače snehu

  Lapače snehu

  Predám lapače snehu z pozinkovanej pásoviny 30x4 mm o rozmeroch cca 300x200x160 mm.Cena 6,-Eur/ks. Dodanie v rámci Slovenska aj na dobierku.

 • Sklápače

  - Tatra T-815 S1, S3

 • Lapače tukov pre reštaurácie, kuchyne, jedálne

  Lapače tukov pre reštaurácie, kuchyne, jedálne

  Použitie lapačov: Lapače tukov sú určené pre zachytenie olejov a tukov, ktoré odtekajú v odpadových vodách z kuchýň reštaurácií, jedální, potravinárskych prevádzok, mäsovýrobní apod. Lapače tukov slúžia k vyzrážaniu a zachyteniu tukov ako ochrana kanalizácie a ostatných zariadení kanalizačnej siete pred zanášaním a zalepením. Lapače tukov sa osádzajú na odpadovú kanalizáciu z priestoru, kde odpadové vody s obsahom tukov vznikajú, pokiaľ možno čo najbližšie miestu vzniku týchto vôd. Odpadové vody zo sociálnych zariadení sa nesmú do lapačov tukov vpúšťať.

 • Lapače tukov a olejov

  Lapače tukov a olejov slúžia na vyzrážanie a zachytenie tukov a olejov v odpadových vodách, čím sa chráni kanalizačná sieť pred zanášaním a zalepením. Lapače tukov a olejov sa ako predradená čistiaca jednotka zaraďujú pred čistiareň odpadových vôd resp. pred vypúšťaním do verejnej kanalizácie a to najmä pri: • kuchynských a potravinárských prevádzkach, • závodov na spracovanie mäsa a bitúnkoch, • všetkých prevádzkach a procesov, kde môže dochádzať k uvolňovaniu tukov a olejov do odpadovej vody

 • Veľkoobjemové sklápače - BulkLiner - BENALU

  Veľkoobjemové sklápače - BulkLiner - BENALU

  BulkLiner - jeho koncepcia vychádza z predpokladu výhradnej prepravy sypkých tovarov. Zaoblené vnútorné hrany poskytujú optimálny výsyp materiálu a minimálnu lepivosť. Pri svojom maximálnom objeme až 68m3 je optimálnym vozidlom na prepravu stavebných alebo poľnohospodárskych produktov s orientaciou na objemné materiály.

 • Veľkoobjemové sklápače - AgriLiner - BENALU

  Veľkoobjemové sklápače - AgriLiner - BENALU

  AgriLiner - už názov návesu prezrádza, ze je určený hlavne pre poľnohospodársky sektor. Koncept dizajnovaný pre stredné objemy (od 35m3 po 48m3) mu umožňuje prepravu sypkej hmoty i plodín. Zaoblené vnútorné hrany i zošikmené predné čelo poskytujú optimálny výsyp materiálu a minimálnu lepivosť.

 • Veľkoobjemové sklápače - OptiLiner - BENALU

  Veľkoobjemové sklápače - OptiLiner - BENALU

  OptiLiner - tento najpredávanejší veľkoobjemový sklápací náves na Slovensku má celohliníkovú konštrukciu s pravouhlými vnútornými hranami korby a zvislým predným čelom a dvojkrídlovými zadnými otváracími dverami pre umožnenie prepravy paliet v prípade, že vyťaženie sypkým tovarom nie je možné. Objem od 40m3 až po 79m3 pritom umožňuje nakladať takmer všetky druhy sypkých tovarov (či už stavebných alebo poľnohospodárskych). Aj pri najväčšom možnom objeme je hmotnosť samotného návesu okolo 6 900 kg, čo umožnuje maximálne zaťaženie. Hladké steny sú pri jeho rozmeroch samozrejmosťou.

 • Maloobjemové sklápače - Cayman - ZORZI

  Maloobjemové sklápače - Cayman - ZORZI

  Najhorúcejšou novinkou v ponuke maloobjemových sklápacích návesov je celooceľový náves s pre neho príznačným označením Cayman. Tento „dravec“ je určený na prepravu ťažkých, sypkých materiálov (štrky, piesky a pod.). Pri svojej hmotnosti 5 290 kg, kompletnej výbave a pritom nízkej cene je viac ako iba konkurencia lokálnym výrobcom. Rýchla dodávka zo skladových zásob výroby je výhodou pre efektívne uvedenie do prevádzky.

 • Maloobjemové sklápače - Millennium - ZORZI

  Maloobjemové sklápače - Millennium - ZORZI

  Millennium je účelný a silný nástroj na prepravu štrku, kamenia a skál. Korba zvarená z dvoch plátov ocele (a teda minimom zvarov) je odolná aj voči abrasívnym produktom a ľahko zvláda aj prepravu kamenia a skál. Celoocelová konštrukcia poskytuje robustnosť a bezpečnosť prepravy, pritom detaily ako napríklad strešná konštrukcia s mechanickým prevodom - zhrnovacia zo zeme, je prínosom pre urýchlenie manipulácie a zvýšenie bezpečnosti vodiča.

 • Maloobjemové sklápače - SideRale - BENALU

  Maloobjemové sklápače - SideRale - BENALU

  SideRale je maloobjemový sklápací náves na prepravu ťažkých sypkých tovarov ako štrk a piesok. Celohliníková koncepcia mu zabezpečuje nízku hmotnosť a teda vysokú užitočnú nosnosť. Táto novinka v produkcii Benalu má korbu zloženú z pozdlžneho hliníkového profilu poskytujúceho zosilnenie v tých oblastiach kde je najviac namáhaná. Aerodynamický dizajn ešte viac prispieva k znižovaniu prevádzkových nákladov. Hliníkové šasi poskytujú vyššiu odolnosť voči korózii v porovnaní s oceľou. Náves je konštruovaný pre veľké zaťaženie a je známy svojou kvalitou.

 • Maloobjemové sklápače - AstroRunner - BENALU

  Maloobjemové sklápače - AstroRunner - BENALU

  AstroRunner je celohliníkový sklápací náves určený na prepravu mokrých a ílovitých produktov. Svojou polkruhovou korbou poskytuje maximálnu možnú bezpečnosť pri vyklápaní, pretože nemá žiadne hrany, ktoré by sa vysýpaný produkt mohol prilepiť, prípadne ku ktorým by mohol primrznúť. Možnosť utesniť zadné čelo voči tekutine, upraviť do ADR výbavy, pridať ohrev a ďaľšie možné doplnky dávajú priestor pre široké využitie i v tomto prevedení.

 • Maloobjemové sklápače - MultiRunner - BENALU

  Maloobjemové sklápače - MultiRunner - BENALU

  MultiRunner je maloobjemový sklápací náves na prepravu ťažkých sypkých tovarov ako štrk a piesok. Celohliníková koncepcia mu zabezpečuje nízku hmotnosť a teda vysokú užitočnú nosnosť. Náves je konštruovaný pre veľké zaťaženie a je známy svojou kvalitou. Hladké steny sú základom pre aerodynamiku a pekný dizajn rovnako tak, ako pre možnosť umiestnenia reklamného označenia majiteľa.

 • Lapače tukov

  Lapače tukov

  - sa využívajú na vyzrážanie a zachytávanie tukov a olejov v odpado- vých vodách.Týmto sa chráni kanalizácia alebo čistiareň odpadových vôd pred zanášaním. - použitie v reštauračných,kuchynských,potravinárskych prevádzkach atď.... - lapače tukov sú vyrábané podľa EN 858,spĺňajú kritériá kvality vyčistenej vody. Majú dlhú životnosť,vysokú spoľahlivosť.Vyrábajú sa na mieru podľa potrieb zákazníka-podľa prietoku v litroch za sekundu,podľa počtu jedál...

 • Plastové lapače tukov

  Plastové lapače tukov

  Lapač tukov PLT slúži k zachytávaniu a odstraňovaniu tukov a olejov, obsiahnutých v odpadových vodách z kuchynských a reštauračných prevádzok, mäsových výrobní a iných prevádzkarní. Používa sa ako predradená čistiaca jednotka.

 • Technika pre odpadovú vodu - železobetónové nádrže, lapače splavenín

  Technika pre odpadovú vodu - železobetónové nádrže, lapače splavenín

  Železobetónové nádrže Majú široké použitie. Môžu byť vyhotovné s alebo bez deliacej steny. Samotná nádrž je vyrobená z betónu. Krytie armatúry je min. 30 mm. V betónovej zmesi je použitý cement odolný sulfátom. Ponúkame nádrže: - kruhové (vnútorné priemery: 1200 až 2620 mm) - hranaté (vodomerné šachty 1500x1200x1700mm; vodotesné žumpy a nádrže 7; 10; 22,5; 33 m3) Použitie nádrží: - odlučovače ropných látok - prečerpávacie stanice odpadových vôd - sedimentačné nádrže - čistiarne odpadových vôd (ČOV - Purachron) - retenčné (akumulačné) nádrže - havarijné nádrže Lapače splavenín: - slúžia na zachytá...

 • Lapače nečistot

  Lapače nečistot

  Lapače nečistot jsou určeny k zachycení hrubých nečistot propadajících otvory kruhových mříží či odvětrávacími otvory poklopů. Lapače nečistot jsou vyrobeny z žárově zinkovaného plechu, což zaručuje jejich dlouhou životnost.

 • Lapače hmyzu

  Lapače hmyzu

  - rozsah účinnosti od 20 m2 do 50 m2 - v rôznych typoch potravinárskych, stravovacích a obchodných prevádzok - stacionárne uloženie alebo možnosť pripevnenia alebo zavesenia na stenu - ľahká manipulácia vďaka kompaktným rozmerom - vábenie hmyzu systémom UV žiariviek - pasca vybavená sieťkou s vysokým napätím - vonkajšia ochranná mriežka proti kontaktu s elektrickým prúdom - vyberateľná zásuvka na mŕtvy hmyz

 • Lapače tukov a olejov

  Lapače tukov a olejov slúžia na vyzrážanie a zachytenie tukov a olejov v odpadových vodách, čím sa chráni kanalizačná sieť pred zanášaním a zalepením. Lapače tukov a olejov sa ako predradená čistiaca jednotka zaraďujú pred čistiareň odpadových vôd resp. pred vypúšťaním do verejnej kanalizácie a to najmä pri: - kuchynských a potravinárských prevádzkach - závodov na spracovanie mäsa a bitúnkoch - všetkých prevádzkach a procesov, kde môže dochádzať k uvolňovaniu tukov a olejov do odpadovej vody Do lapačov tukov nie je možné privádzať ostatné odpadové vody (dažďové, splaškové, odpadové vody obsahujúce špeciálne ľahké kvapal...

 • Predaj vozidiel - Tatra, sklápače, podvozky, ťahače

  Novinka - Nová TATRA PHOENIX S novými vozidlami TATRA Phoenix budete teraz produktívnejší. •nová komfortná 2/3 miestna kabína s bohatou základnou výbavou •nové výkonné motory PACCAR MX265/300/340/375 kW •nová 16 stupňová prevodovka od výrobcu ZF – manuálna alebo automatizovaná s integrovaným intardérom •vzduchové pruženie predných náprav doplnené teleskopickými tlmičmi a skrutnými stabilizátormi •polomer otáčania o cca 1 meter menší ako u vozidiel rady TERRNo1

 • Elektronické plašiče a lapače

  Elektronické plašiče a lapače slúžia k odháňaniu a likvidácii lietajúceho a lezúceho hmyzu, hlodavcov a divej zveri (muchy, komáre, myši, potkany, kuny, krty, lasice, hraboše, tchory, líšky), ekologicky čistým spôsobom, bez použitia chemických látok a jedovatých požerových nástrah.

 • Celoplastové lapače ropných látek – LOP

  Celoplastové lapače ropných látek LOP slouží k odstranění neemulgovaných ropných látek z vody. Jsou vhodné k benzínovým čerpacím stanicím, autodílnám a všude tam, kde je možné předpokládat znečistění odpadních vod ropnými látkami. Tyto jsou vyrobeny z celoplastových hranatých nádrží bez poklopu, nebo stropní desky. Nádrže lapačů je nutné obetonovat po celém obvodu a vyřešit zakrytí nádrže. Průtokový rozsah lapačů ropných látek LOP je 1 - 20 l/s. Plastové lapače pro větší průtoky se vyrábí jako kruhové celoplastové nádrže, které je nutno obetonovat a jsou dodávány bez zakrytí s rozsahem 20 – 200 l/s s výstupovou kvalitou...

 • Lapače ropných látek – LOP 1

  Celoplastové lapače ropných látek typu LOP 1, slouží k odstranění neemulgovaných ropných látek z vody. Jsou vhodné k benzinovým čerpacím stanicím, autodílnám a všude tam, kde je možné předpokládat znečistění odpadních vod ropnými látkami. Odpadní vody natékají do lapače přes rošt, nebo mříž a usměrňovačem nátoku jsou navedeny do sedimentačního koše. V sedimentačním koši se oddělí hrubé nečistoty, které jsou spláchnuty do lapače natékající vodou. Ze sedimentačního koše voda odtéká přes plastový rošt do absorpčního filtru. Filtr je složený ze třech vrstev Fibrilu, což je výhodné pro čistění a údržbu lapače. Z filtr...

 • Celoplastové lapače - LTP

  Celoplastové lapače tuku jsou určeny k odlučování živočišných a rostlinných tuků a olejů z odpadních vod kuchyňských provozů, vývařoven, provozů na zpracování masa, masných výrobků a dalších provozů, kde se tyto látky vyskytují. Osazuje se jako čisticí zařízení před malými čističkami odpadních vod nebo před zaústěním do kanalizace. Do lapače tuku nesmí být přivedeny ostatní kanalizační vody obsahující oleje minerálního původu.

 • Sklápače

  Sklápače

  Ponúkame rôzne modely kvalitných sklápačov zn. CANTONI

 • Lapače hmyzu

  - rozsah účinnosti od 20 m2 do 50 m2 - v rôznych typoch potravinárskych, stravovacích a obchodných prevádzok - stacionárne uloženie alebo možnosť pripevnenia alebo zavesenia na stenu - ľahká manipulácia vďaka kompaktným rozmerom - vábenie hmyzu systémom UV žiariviek - pasca vybavená sieťkou s vysokým napätím - vonkajšia ochranná mriežka proti kontaktu s elektrickým prúdom - vyberateľná zásuvka na mŕtvy hmyz

 • Lapače olejov OLV

  Slúži na odlučovanie voľných uhľovodíkov(ropných látok) z dažďových, alebo oplachových vôd, ktoré majú hustotu do 0,95g/cm?. Jedná sa o minerálne oleje, naftu, benzín, petrolej a ktoré sa nachádzajú vo vode vo voľnej forme v neutrálnej oblasti-pH-6-7,5.

 • Lapače hmyzu

  Princip činnosti Speciální aktinická zářivka vyvíjí silnou přitažlivost na létající hmyz všeho druhu (mouchy, vosy, komáry, moly, noční můry atd). Takto přivábený hmyz je zničený při dotyku s mřížkou, která je napájena transformátorem pod vysokým napětím (4 000 V/13 mA), pro člověka naprosto neškodná. Bezpečnost Mříž vysokého napětí je nepřístupná přímému kontaktu. Odhmyzovače BRC pracují bez chemických přísad, nejedovatě, nehlučně, bez zápachu. Široká možnost uplatnění Přístroj se dá použít věude tam kde létající hmyz obtěžuje nebo představuje zdravotní nebezpečí (restaurace, kavárny, vinárny, bary, ku...

 • Veľkoobjemové vyklápače

  - 12,5m a 10,5m dĺžka - možnosť prepravy paletového tovaru a volne ložného tovaru - ťahače Mercedes ACTROS, DAF

 • Pásové vyklápače

  Pásové vyklápače

  Vďaka malému tlaku na podklad sa obratné pásové vyklápače dostanú aj na miesta, kam sa iné vyklápače nezmestia. Malý tlak vyvíjaný na podklad šetrí pohybový mechanizmus stroja a pásy.

 • Lapače tuku

  Použitie: - lapač tukov slúži k zachytávaniu a odstraňovaniu tukov a olejov obsiahnutých v odpadových vodách z kuchynských a reštauračných prevádzok, mäsových výrob a iných prevádzok. Používa sa ako predradená čistiaca jednotka, osadená na samostatnú oddelenú kanalizáciu. Chráni spoľahlivo verejnú kanalizáciu pred upchatím tukom a biologickú čistiareň odpadových vôd pred znižovaním účinnosti a pred prevádzkovými problémami.

Ako upútať zákazníkov?

Ako upútať zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Lapače tukov 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.