Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Schody

SchodySchody 2Schody 3Schody 4Schody 5

Drevené schody sa vďaka schopnosti prepojiť podlažia stávajú dominantou nielen miestnosti ale i celého domova. Taktiež sú jediným kusom nábytku, u ktorého je dotyk s drevom úplne prirodzený. Nemusíme chytať žiadne kovové úchytky či kľučky, stačí sa pridŕžať zábradlia počas schádzania alebo vystupovania.

Schody vo veľkej miere určujú pôsobenie celého interiéru a preto je dôležitá ich prispôsobiteľnosť. Drevo ako materiál ponúka bohaté možnosti tvarovania ukončovacieho schodu, madla, či stĺpikov presne podľa potrieb interiéru. Schody je vhodné doplniť vhodne zladenými dverami. Variabilita vstavaných skríň pomôže využiť neštandardné priestory okolo schodov.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Piktogram samoepka 6 x 6 cm pozor schod / schody / .

  Piktogram samoepka 6 x 6 cm pozor schod / schody / .

  Ponuka samolepiek 6 x 6 cm, cena 0,90 EUR s DPH/ ks. a 10 x 10 cm, označenie pre rizikové miesta úrazu. cena 1,29 EUR s DPH/ks. . POZOR SCHOD /SCHODY Odporúčané umiestniť na viditeľné miesta pred vstupom do rizikovej zóny schod/y/. Objednávky môžete posielať cez e shop na našej novej web stránke. Objednaný tovar pošleme na DOBIERKU, prípadne osobný odber podľa telefonickej dohody

 • Podkrovné schody

  Stavebniny a Stavebné centrá vám ponúkajú stropné sklápacie schody, ktorých účelom je výstup do podkrovných priestorov. Umožňujú využiť podkrovný priestor strechy na odloženie sezónnych vecí.

 • Schody, stupnice, ocelové rošty brány,ploty

  Schody, stupnice, ocelové rošty brány,ploty

  výroba schodov stupníc .....

 • Interiérové a exteriérové schody

  Interiérové a exteriérové schody

  Ponúkame Vám výrobu schodov naša spoločnosť vyrába segmentové točité a rôzne atypické interiérové a exteriérové schody pre vašu budovu. Dodávame ich v rôznom materiálnom a povrchovom prevedení –žiarovo zinkovaná oceľ, nerez, úprava syntetickými farbami. Schody dodávame aj so zábradlím ktoré vieme zhotoviť podľa predstav zákazníka

 • Schody a zábradlia

  Schody a zábradlia

  Drevené a dyhované schody Stolárstvo Jankech realizuje výrobu drevených schodíšť všetkých typov ( samonosné drevené schody, obklady betónových schodov , alebo obklady kovových schodov ). Schody a zábradlia vyrábame z bežne dostupných drevín ako dub, buk, jaseň , jelša , orech , mahagón , smrek) Ponúkame plnohodnotné riešenie schodníc dyhovaním drevotrieskových schodníc, ktoré sú esteticky i funkčne dobrou a lacnejšou alternatívou. Zábradlia Ponúkame výrobu drevených zábradlí na mieru, prípadne kombinovaných zábradlí drevo-nerez.

 • Samonosné schody

  Samonosné schody

  Samonosné schody sú každé svojim tvarom a rozmermi jedinečné navrhnuté do každého schodiskového priestoru. Sú nosnou konštrukciou ale aj nábytkom – dominantou každého interiéru. Celodrevené samonosné schody Schody nepotrebujú žiadnu pomocnú konštrukciu. Všetky časti - schodnice, zábradlie, madlá a stĺpy sú z dreva. Tvary schodísk sú prispôsobené daným priestorovým podmienkam. Kombinované samonosné schody Hlavná konštrukcia je z dreva. Prvky schodiska môžu byť v kombinácii s rôznymi materiálmi.

 • Plné schody

  Súčasný interiérový trend síce hlása jednoduchosť, ľahkosť a vzdušnosť, no v prípade schodov by sme nemuseli byť až tak moderní. Schody by totiž podľa feng-shuei mali byť plné a nemali by byť medzi nimi žiadne medzery. Ide totiž o to, že plné schody vám zaručia, že sa vaše rodinné peniaze len tak ľahko nerozkotúľajú. Ak by ste mali medzi jednotlivými stupňami medzery, riskujete pravý opak. V tomto prípade by ste ich mali radšej uzatvoriť.

 • Schody

  - firma vyrába schody - samonosné aj obklady betónových schodov

 • Rohož gumová na schody

  Záťažová rohož na schody s nábehovou hranou, ktorá zabraňuje pošmyknutiu a zároveň čistí obuv a je odolná voči extrémnym klimatickým podmienkam.

 • Schody a obloženie

  Ponúkame Vám kvalitné drevené schody samonosné alebo obloženie betónového schodiska. Vyrábané sú predovšetkým z tvrdého dreva: dub, buk, jaseň prípadne smrek aj borovica.., prípadne podľa požiadaviek zákazníka. Vypočujeme si Vaše požiadavky a predstavu, prípadne sa Vám budeme snažiť poradiť po odbornej stránke. Schodišťa dodávame povrchovo upravené špeciálnymi nátermi s vysokou odolnosťou proti oderu. 

 • Krby, pomníkové zostavy, schody, obklady

  MOHYLA - kamenárstvo Trnava, oficiálne 2. najlepšie kamenárstvo na Slovensku, poskytuje svojim zákazníkom od roku 2006 služby v oblasti výroby produktov z kameňa, dlažieb a krbov.

 • Drevené schody a schodiská

  Drevené schody sú vhodným riešením do všetkých typov interiérov.  Ponúkame vám výrobu schodov z kvalitného tvrdého masívu. Vybrať si môžete z materiálov akými sú napríklad dub, buk alebo parený buk. Nakoľko sú na schodiskové drevo kladené zvýšené nároky, výberu dreveného masívu na tento účel venujeme zvýšenú pozornosť.

 • 2 Schody, schodnica priama

  2 Schody, schodnica priama

  Info: Schody oceľové, schodnica priama 2x J160/60, stupne: slzičkový plech, pú: farba PUR.

 • Schody, schodnica lomená

  Schody, schodnica lomená

  Info: Schody antikorové, 2 ks schodnica lomená J80/40, stupne: kameň, pú: antikor brúsený.

 • Schody

  Schody vyrábané na mieru s povrchovou úpravou tvrdeným lakom: obklady na betón. listovanie. masívne dyhované schody. zábradlia.

 • Smrekové schody, schodisko

  Smrekové schody, schodisko

  Sukové smrekové schody s náterom i bez. Rovné, s dolným nábehom, do L aj do U s podstupnicami i bez. Šírky 65,70,80,90. Náklony 49 °, 46 °, 43 °, 40 ° .Hrúbka materiálu 28mm, 32mm. Výšku prispôsobím podľa potreby. Ceny od 8000, - Nátery kvalitným olejom Osmo. Pošlite si dopyt, rád Vám vycením schody podľa želania. Telefónny kontakt zrýchli komunikáciu.

 • Schody - schodištia

  Schody - schodištia

  Schody sú dodávané povrchovo upravené, kompletne s montážou. Vyrábajú sa z tvrdých drevín BUK,DUB a z dýhovaných komponentov. Ku schodom sa vyrába zábradlie z masívneho dreva, z nerezu ktoré môže byť doplnené bezpečnostným sklom Conex. Schody ako stavebný prvok sú veľmi variabilné a môžu byť v strohých, čistých líniách, ale aj v zložitejších materiálových a konštrukčných prevedeniach.

 • Strešné schody

  Umožňujú jednoduchý a bezpečný výstup do podkrovných priestorov bez nutnosti zavádzania nákladných a veľa priestoru zaberajúcich pevných schodov. Spĺňajú všetky technické podmienky a zásady bezpečnosti a týmto zaisťujú úplné pohodlie používania.

 • Schody

  Obklad schodiska TOPSTEP je plnohodnotným a moderným riešením pre Vaše schodisko. Systém je vhodný na nové schodisko aj na renováciu starých schodísk. Odolný a vkusný povrch, rokmi preverená konštrukcia, množstvo doplnkov a kvalitné materiály použité na jeho výrobu premenia Vaše schody na dominantu Vášho interiéru. Sme oficialnym zastupenim systemu TopStep pre Slovensko.

 • Drevené schody

  Práve pre Vás sme pripravení navrhnúť, na projektovať, vyrobiť a zmontovať schody presne podľa Vašich predstáv na mieru z najkvalitnejších materiálov, jednoducho a perfektné… S nami získate originál, krásne schody, ktoré nebude mať nikto iný …

 • Strešné okná podkrovné schody a výlezy

  Strešné okná podkrovné schody a výlezy

  FAKRO Vysoká kvalita, široký sortiment s celým príslušenstvom spĺňajú želania každého klienta. VELUX Kyvné strešné okná - Otvára sa prostredníctvom ovládacej rukoväte v hornej časti krídla - Rukoväť je dobre dostupná aj keď je pod oknom umiestnený nábytok - Môže byť doplnené elektrickým otváraním Výklopno-kyvné strešné okná - Otvára sa pomocou rukoväte v hornej časti krídla alebo pomocou kľučky v dolnej časti krídla - Jednoduché otváranie aj pri vysoko umiestnených oknách - Ponúka neobmedzený výhľad Okná pre zvláštne použitie - Strešné výlezy - Svetlíky Svetlovod - Ponúka jedinečné riešenie pre chodby,...

 • Drevené schody a schodiská

  Schody v poschodovom dome alebo chate okrem svojej najdôležitejšej komunikačnej funkcie sú spravidla aj výrazným prvkom interiéru. Ich riešeniu a zhotoveniu preto treba venovať náležitú pozornosť.

 • Schody na mieru

  Od začiatku našej výroby sa venujeme aj výrobe drevenných schodov. Sme schopný na požiadanie zákaznika výrobiť schody presne na mieru.

 • Keramická zámková dlažba, exteriérová terasová dlažba, schody

  Keramická zámková dlažba, exteriérová terasová dlažba, schody

  Pekná, ľahko udržiavateľná, extrémne robustná a odolná: zámková dlažba v sebe spája všetky prednosti, ktoré presvedčivá exteriérová dlažba z hľadiska estetiky, kvality a funkcionality vyžaduje. Dážď, slnko, horúčavy, sneh, námraza na nej nezanechajú žiadne stopy celé desaťročia. Ľahučko zaoblené hrany dodatočne slúžia na to, aby sa zabránilo mechanickému poškodeniu pri nárazoch. A pretože je vyrobená pri extrémne vysokej teplote, povrch jej dlažby je bez pórov. V takom prípade je nemožné rozmnožovanie travín a machov na jej povrchu. Dlažba na terasy je mrazuvzdorná, robustná, protišmyková a je možné kombinovať ju s celou sériou tv...

 • Samonosné schody z dreva a iný drevený nábytok na mieru

  Samonosné schody z dreva a iný drevený nábytok na mieru

  schody drevene samonosné impega. výroba a montaž interiérovích samonosných schodík z masívu ako aj obkladov a interiérových dverí!

 • Schody

  - výroba schodov

 • Kamenný koberec – nový vzhled pro vaše schody

  Vzhled a bezpečnost schodiště má omezenou životnost, která se v průběhu let snižuje. Nejvíce ovlivněny povětrnostními podmínkami jsou venkovní schodiště, které při používání představují bezpečnostní riziko. Vaše schodiště s novým kamenným kobercem od Novastone získá atraktivní vzhled, dlouhou životnost a minimalizuje rizika svým protiskluzovým povrchem.

 • Drevené schody

  Drevené schody

  Vyroba drevenych samonostnych schodov, zabradlia, obklady betonovych schodov, obklady zeleznych konstrukcii, vsetko na mieru. Vyroba vstavanych skryn a satnikov na mieru. Velky sortiment materialu podla poziadavky zakaznika. Mam dlhorocnu prax. Cena a kvalita rozhoduje.

 • Schody a zábradlia

  Schody a zábradlia

  Vyrábame a montujeme samonosné drevené schody, schody s kovovou nosnou konštrukciou a obklad betónových schodov.

 • Schody dub

  Schody dub

  Tvrda drevina s výraznou kresbou podobnou dubu. Vyniká bledým zafarbením okrajov a tmavým jadrom.

 • Schody samonosné exkluzívne

  Schody samonosné exkluzívne

  V snahe vyjsť v ústrety každému zákazníkovi sme schopní vyhovieť aj jeho najnáročnejším požiadavkám. Ponúkame výber zo širokej palety materiálov, tvarov a farieb. Obvzlášť zaujímavo pôsobia ohýbané prvky vyrobené v celej dĺžke ako sú schodnice a madlá. Vďaka dokonale zvládnutej technologii na ohýbanie dreva si naša firma zaistila svoje pevné miesto na trhu. Sme schopní vyrobiť atypické prvky, ktoré navrhne váš architekt, prípadne vy sami. Ponúkame možnost použiť na vašom schodisku exotické dreviny, podsvietenie stupňov či kombinácie materialov drevo, nerez, sklo, kamen.

 • Schody samonosné celodrevené

  Schody samonosné celodrevené

  Schody, ktoré nepotrebujú žiadnu pomocnú konštrukciu. Všetky časti schodiska, ako sú schodnice, nástupnice, madlá, stĺpy a tyčky sú z dreva. Tvarovo sú ideálne prispôsobené daným priestorovým podmienkam s prihliadnutím na ergonomickosť schodiska.

 • Schody samonosné kombinované

  Schody samonosné kombinované

  Nosná konštrukcia je z dreva. Niektoré prvky schodiska môžu byť v kombináciách s rôznymi materiálmi. Taktiež pre svoju stavbu nepotrebujú žiadnu pomocnú konštrukciu. Svojim prevedením zaručujú pohodlný prechod schodiskom s prihliadnutím na dokonale prevedenie detailov.

 • Schody samonosné točité

  Schody samonosné točité

  Zaberajú najmenší pôdorysný priestor. Používajú sa v prípadoch, kde nie sú v interiéry dostatočné priestorové možnosti a tiež v prípadoch kde nie je možné urobiť dostatočne veľký otvor v strope. Špirálovým schodiskom možno tieto problémy preklenúť, pri zachovaní pohodlnej chôdze.

 • Schody samonosné závesné

  Schody samonosné závesné

  Závesné schody sú špeciálnym druhom pri ktorom je schodisko zavesené na tyčiach. Tyče zároveň tvoria nosnú konštrukciu ako aj samotné zábradlie, takže nie je potrebná žiadna ďalšia pomocná konštrukcia. Využíva sa v prípadoch kde je požiadavka na to aby samotné schodisko nebránilo v prehľadnosti interiéru. Tieto schody je možné realizovať ako celodrevené ale aj ako kombinované (drevo - kov).

 • Schody z masívu

  Schody z masívu

  Výroba schodov z masívu podľa požiadaviek zákazníkov.

 • Schody na mieru

  Schody na mieru

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti výroby schodov na mieru.

 • Schody - skladacie schody JAP

  Schody - skladacie schody JAP

  Schody - skladacie podkrovné schody LUSSO JAP - zateplené, protihlukové, protipožiarne. Akciové ceny + dohodou.

 • Podkrovné sklápacie schody drevené

  Podkrovné sklápacie schody drevené

  Podkrovné sklápacie schody sú vyrobené z borovicového dreva. Umožňujú jednoduchý a bezpečný výstup do podkrovných priestorov. Po sklopení sú ukryté v strope, čím sa šetrí priestor v miestnosti. Schody sú zateplené s termoizolačnou doskou hr. 36 mm. Maximálne zaťaženie schodov je 160 kg. Štandardne sú dodávané trojdielné schody do výšky stropu 270 cm, šírka otvoru 60 a 70 cm, dĺžka 120 a 130 cm. Pri neštandardných rozmeroch je dodávka do 30 dní.

 • Predaj drevených obkladov a podláh, schody na mieru, drevene lišty, dosky,hranoly a škárovky, OSB 3

  Predám tatranský profil hr.11mm-5,50-EUR/m2 Tr.AB; hr.15mm-6,90-EUR/m2 Tr.AB, hr.19mm-8,70-EUR/m2 Tr.AB . Zrubový profil hr.22mm-15,00-EUR/m2 Tr.AB Smreková podlaha hr.19mm-9,70-EUR/m2 AB; hr.24mm-12,00 EUR/m2 AB; OSB 3 dosky-10,12,15,18,22,25mm-najnižšie ceny/KRONOPOL/ Hobľované, suché a brúsené dosky a hranoly. Všetky typy drevených líšt.

 • Samonosné schody

  Samonosné schody

  Sú každé svojim tvarom a rozmermi jedinečné navrhnuté do každého schodiskového priestoru. Sú nosnou konštrukciou ale aj nábytkom – dominantou každého interiéru.

 • Schody, mreže, zasklenia

  - Brány na diaľkové ovládanie s elektromotormi , samonosné brány - Umelecké kováčstvo - Montáž polykarbonátových presklení a prestrešení (bazény, zimné záhrady, vstupné vchody atď.) - Práca a montáž s antikorovým (nerezovým) materiálom - Práca so skleným materiálom: zábradlia prístrešky atď. - Oceľové statické konštrukcie

 • Sklenené schody a podesty

  Sklenené schody a podesty

  Vyrábame a montujeme na mieru sklenené schodové stupne a platne

 • Samonosné schody z dreva a iný drevený nábytok na mieru

  výroba a montáž interiérového nábytku schodísk samonosných ako aj obkladov a interiérových dverí!

 • Plošina pracovná s úpravou na schody

  Pracovná plošinka s úpravou na schody Eurostyl, počet priečok 2x7, rozmery plošinky 1040 x 340 mm, max. výška plošinky 1000 mm.

 • Ponúkame schody

  Vstup do bazénu má několik variant. Nejjednodušší jsou nerezové schůdky. Ty se dodávají v závislosti na hloubce bazénu 1 - 5 stupňů. Schůdky jsou vyrobeny z nerez profilovaných trubek se stupínky z nerezu nebo plastu. Podle plochy okolo bazénu se použijí schůdky se širokým nebo úzkým madlem.

 • Schody drevené

  Ak je vás dom či byt viacpodlažný, zdolávaniu schodov sa nevyhnete. A taktiež ani ich výberu pri stavaní obydlia. Výber býva často náročný, pretože máme možnosť voľby niekoľkých materiálov a aj prevedení. - Samonosne schody - Obkladané schody - Zábradlia - Všetko vyrábané z masívneho dreva (buk, dub)

 • Schody - dodávky materiálu na výrobu schodov - škárovka, škárovky

  Schody - dodávky materiálu na výrobu schodov - škárovka, škárovky

  Dodávame lepené materiály na výrobu schodov - lepené veľkoformátové materialy z masívu - škárovky na výrobu schodiskových dielov najčastejšie v hrúbkach 18 - 40 mm a iných a formátoch šírka 600- 1250 x dlžka 800 - 4000 mm. V ponuke sú priebežné aj nadpájané materiály v drevinách BUK, DUB, JASEŇ, ČEREŠŇA, SMREK a BOROVICA. K okamžitému odberu alebo na objednávku sú v predajni ŠKÁROVKY v Prešove.

 • Schody - z priebežných a nadpájaných škároviek

  Schody - z priebežných a nadpájaných škároviek

  Vyrábame drevené schody z priebežných a nadpájaných škároviek vlastnej výroby na mieru a tvar podľa konkrétneho schodiska pre obklady betónových, kovových aj celodrevených schodov. Dodávame ich v dieloch pre stolárske firmy a fyzické osoby, aj s možnosťou dodávky s povrchovou úpravou ( lakované ). Montáž schodov realizujeme v regione Prešov a Košice. - nadpájané - nadpájané s priebežnou lamelou na nášľapnej hrane - priebežné - dýhované s lepeným jadrom

 • Drevené schody

  Drevené schody

  Neoddeliteľným prvkom moderného interiéru sú drevené schody. Veľmi esteticky pôsobí, ak na ich výrobu použijeme masívne drevo. Pohľad na betónové schody je tiež oveľa príjemnejší, ak si ho zjemníme dreveným obložením, poprípade aspoň drevenými stupnicami. Ponúkame schody samonosné, obklad betónových schodísk aj samotné stupne na železnú nosnú konštrukciu. Či už luxusné dubové, alebo elegantné bukové, určite budú pýchou Vášho domova a zárukou spokojnosti. Schody vyhotovujeme i v cenovo výhodnejšom avšak momentálne veľmi vyhľadávanom prevedení cink( dĺžkovo nadpájaná škárovka.Samozrejmosťou je možnosť doplniť schody drevený...

Chcete viac predávať a zarábať?

Chcete viac predávať a zarábať?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Schody 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.