Reklamná kampaň

Spoločnosť ponúka služby v oblasti reklamných kampaní.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Reklamná tabuľa - materiál nerez neleštený

  Reklamná tabuľa - materiál nerez neleštený

  Reklamná tabuľa, ktorá bude obsahovať kotviace nerezové úchyty do steny + nerezovú neleštenú tabuľu + vygravírovanú grafiku podľa Vašej predlohy, ktorá bude zaliatá čiernou alebo farebnou živicou. Prevedenie: • nerezové úchyty s odsadením od steny 15 mm • nerez neleštený s rozmerom podľa výberu • gravírovanie podľa Vašej predlohy - zaliate čiernou alebo farebnou živicou

 • Reklamná tabuľa - materiál mosadz

  Reklamná tabuľa - materiál mosadz

  Reklamná tabuľa je vyrobená z mosadze. Nádpis a logo sú vygravírované do podkladu. Na uchytenie sú použité špeciálne dištančné úchyty s odsadením od steny.

 • Reklamná tlač

  Reklamná tlač

  Reklamné tlačoviny dosahujú v posledných rokoch výrazné zvyšovanie produkcie. Je spôsobené predovšetkým: - expanzívnou masívnou reklamou rôznych obchodných spoločnosti formou akciových letákov do schránok domácnosti - zvýšeným počtom rôznych podujatí, propagovaných reklamnými plagátmi - rôznymi špecializovanými produktovými katalógmi, ktorými firmy prezentujú svoju produkciu. Hlavné výhody, ktoré poskytujeme prostredníctvom programu POLYGRAFICKÉ CENTRUM sa prejavujú pri týchto tlačovinách vzhľadom k ich širokospektrálnosti asi najvýraznejšie. Ide o nastavenia optimálnej technickej špecifikácie materiálu, výber najvhodnejšej tech...

 • Reklamná elektronika

  Reklamná elektronika

  - alkotestery - baterky - digitálne produkty - easy life - hodiny - hry - kalkulačky - krokomery - kuchyňské váhy - lcd hodiny - meteostanice - mini ventilátory - mp3 prehrávače - pomôcky - príslušenstvo pre mobilné telefóny - rádiá - reproduktory - solárne produkty - stopky - usb - váhy - zdravie a krása

 • Reklamná šnúrka

  Reklamná šnúrka

  Možnosť výroby vami zadaného loga. Možnosť výroby od šírky 10mm do šírky 25mm. Doplnky: úchyt na mobil, karabina. Materiál: silikón.

 • Reklamná šnúrka

  Reklamná šnúrka

  Možnosť výroby vami zadaného loga. Možnosť výroby od šírky 10mm do šírky 25mm. Doplnky: úchyt na mobil.

 • Reklamná kľúčenka

  Reklamná kľúčenka

  Možnosť vytvorenia si vlastného loga. Rozmery: 8,7 x 3,5 x 0,7 cm. Materiál: metal.

 • Reklamná agentúra

  Sme reklamná agentúra s širokou ponukou služieb a priamy výrobca reklamy.

 • Reklamná tlač

  letáky, plagáty, brožúry, katalógy, kalendáre, ponukové listy, jedálne a nápojové lístky, vstupenky (aj s perforáciou), návody na použitie (manuály) Kvalitná digitálna a ofsetová tlač. Expresná tlač menších množstiev aj do 24 hodín.

 • Digitálna a reklamná tlač

  Vaše reklamné predstavy prenesieme na papier a iné média. Ponúkame Vám tlač reklamných letákov, vizitiek, samolepiek, bannerov, plagátov, oznámení, výrobu reklamných tabúľ, informačných tabuliek. Ďalej Vám ponúkame možnosť potlače reklamných predmetov, suvenírov, fotodarčekov. Rezanie gafiky z fólií na plotri pre výrobu rôznych nápisov na informačné tabule, okennú grafiku, autá a podobne. Maximálna šírka rezu je 600mm a dlžka je neobmedzená.

 • REKLAMNÁ ČOKOLÁDA

  - vynikajúce prezenty rôznych rozmerov a balení , vhodné pre firmy ako ich pozornosť pre svojich obchodných partnerov, vhodné pri každom rokovaní, na firemnej akcii .

 • Reklamná potlač balónov

  1. Jednofarebná potlač (Vaše logo môže byť osadené na jednej, dvoch alebo štyroch stranách balóna-vždy protilahlé plochy) 2. Viacfarebná potlač (Tu je možná 1-3 farebná potlač na jednej či dvoch stranách balóna) 3. Štvorstranná potlač (Je možná len v jednofarebnom prevedení) 4. Sieťotlač SUPERPRINT (tento typ potlače umožňuje tlačiť CMYK. Potlač je možná na jednej alebo dvoch stranách balóna / protiľahlé strany balóna)

 • Firemné tlačoviny a reklamná tlač

  Vytlačíme pre Vás všetky hospodráske tlačoviny, vizitky, hlavičkové papiere, letáky, obálky, foldre, bloky, samoprepisy, katalógy, výročné správy. Zo širokého portfólia reklamnej tlače spomenieme bannery, plagáty, polepy aút, roll-up, samolepky.

 • Reklamná tlač

  ?letáky ?plagáty ?ponukové listy ?prospekty ?skladačky ?obálky na prospekty ?foldre ?reklamné pútače

 • Reklamná potlač balónov

  Reklamná potlač balónov

  V našej ponuke nechýba ani možnosť potlače balónov firemnými nápismi, logami. Potlačené reklamné balóny sú veľmi lacnou a efektnou reklamou. Na akciách pri ktorých sa balóny rozdávajú máte behom pár minút v okruhu niekoľkých kilometrov zadarmo roznosenú Vašu reklamu .... a vie o Vás pol mesta!!! Naša firma taktiež zabezpečuje výrobu a prenájom statických, dynamických a lietajúcich reklamných nafukovadiel.

 • Reklamná produkcia

  - je oblasťou, na ktorú sme stavili a cítime sa tu naozaj ako ryba vo vode. Poskytujeme komplexné služby od grafického návrhu až po finálnu realizáciu, Naše dlhoročné skúsenosti ktoré sme získali i praktickým študovaním polygrafie, sa snažíme vložiť do precízneho spracovania zákaziek a komunikácie s klientom. Naše pracovné priority nesmerujú v súčasnej dobe modernému rýchlemu finančnému rastu, snažíme sa v spolupráci s klientom hľadať riešenia, ktoré budú samozrejme vo výsledku vyhovovať jemu. To sa odzrkadľuje, ako pozorujeme, na vyššej perioadicite využívania našich služieb klientelou.

 • Reklamná činnosť

  •bilboardy 240x410cm

 • Reklamná agentúra, Chránená dielňa, Náhradné plnenie

  Reklamná agentúra, Chránená dielňa, Náhradné plnenie

  Ponúkame nasledovné činnosti: Tampónová potlač, Tampoprint Výroba reklamných tabúľ Veľkoplošná tlač Sieťotlač - textil, papier, plast... Silikónové náramky a kľúčenky Laserové rytie - gravírovanie Výšivka-vyšívanie loga Transférová potlač a výpal Plotrovanie Digitálna potlač textilu a predmetov Živicové - silikónové 3D samolepky Potlač na tričká – Be a Message Vizitky - tlač vizitiek Výroba a potlač šnúrok na krk Potlač a výroba rohoží Výroba a predaj kalendárov Polepy áut a výkladov Reklamné sladkosti a zápalky Nafukovacie froté osušky WEAGO Šitie pracovných odevov a iné

 • Komplexná reklamná produkcia

  Grafický design Logá, Pozvánky, Letáky, Plagáty, Design manuál, CI... Printing Obálky, Hlavičkový papier, Foldre, Letáky, Brožúry, Publikácie, Obaly, Etikety, Plagáty, Kalendáre, Knihy, Katalógy, Skladačky, Billboardy, Plotrovanie, Nálepky, Samolepiace fólie, Nápisy na autá, PVC bannery... Tvorba webstránok a webbannerov Design, Programovanie, Hosting, Podpora... Event marketing V.I.P. events, Road shows, Športové podujatia, Konferencie, Product launch, Christmas party, Výstavy – sprievodný program, Public events... Sales promotion Ochutnávky, Prezentácie, Sampling, Spotrebiteľské súťaže... Hostessing Hostessky, Promotérky, Mod...

 • Reklamná kampaň

  Reklamná kampaň je hlavný prostriedok, ako dať o sebe vedieť. Je veľké množstvo foriem ako to spraviť a my sa snažíme našim klientom poradiť ako to zvládnuť čo najúspešnejšie. Správne nasadenie kampane v čase i priestore je kľúčový parameter nastavenia správneho zamierenia Vášmu obecenstvu. Je to mix marketingových techník. ktoré upozornia na Vás a Vaše služby či výrobky.

 • Reklamná agentúra

  Sme reklamná agentúra, ktorá sa zaoberá tvorbou firemnej identity, webdizajnom, reklamy, reklamných kampaní, marketingovým poradenstvom, tvorbou digitálnych aplikácií, ale aj mnoho dalsieho.

 • Reklamná a propagačná činnosť

  - + organizovanie kultúrnych podujatí v rozsahu voľnej živnosti

 • Reklamná plocha

  Ponúkam reklamnú plochu o rozhlohe 2x3 m v Pečovskej novej Vsi pri hlavnej ceste Prešov - Stará Ĺubovňa. Cena dohodou

 • Reklamná textil

  Reklamná textil

  - bundy * kids - fleece * kids - midweight * kids - reversible * kids - softshell * kids - windbreaker * ladies - fleece * ladies - midweight * ladies - softshell * ladies - sports * ladies - windbreaker * ladies - winter * men - fleece * men - midweight * men - reversible * men - safety * men - softshell * men - sports * men - windbreaker * men - winter * men - workwear - iné druhy textilu * gloves - fleece * gloves - knitted * gloves - softshell * jogging - men * pants - kids * pants - ladies * pants - men * pants - workwear * scarf - fleece * scarf - knitted * shorts - men * shorts - workwear * socks - men * towel * trousers - kids * trousers - ladies...

 • Reklamná agentúra

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti výroby reklamy podľa požiadaviek zákazníkov.

 • Hracie karty- reklamná potlač

  Hracie karty- reklamná potlač

  Výroba reklamných predmetov: reklamné hracie karty, zapaľovače -najširšia ponuka,reklamné zápalky, podložky pod nápoje, puzzle, obrúsky, rozetky, čokoládky, cukríky, dezerty,lízatká, sladká reklama, magnety, hrnčeky, kocky, domino,hodiny, voňavá reklama, obaly na CD, balóny, šnúrky na krk,odznaky, butony, kocky, domino, hrnčeky, gravírovanie, potlač, obaly, drevené, kocky, domino, vlhčené obrúsky, visačky,víno, športové poháre, nedaily, ocenenia, netkaná textília, koža, nafukovadlá, pohľadnice , pečiatky, kľúčenky, USB kľúče, živicové samolepky a nápisy, živicové odznaky

 • Reklama - reklamná agentúra

  - logo - tabule - bannery - vlajky - tlačoviny - samolepky - reklamné predmety - webstránky

 • Reklamná a propagačná činnosť

  Reklamná a propagačná činnosť

  V dnešnej dobe je dobré mať vo firme veľmi dobrý marketingový základ. Marketing zvyšuje dopyt pre firmy a tým aj jej obrat. Využite naše služby pri propagovaní Vašich reklamných produktov od roznášania letákov (v celej Slovenskej republike) po verejnú propagandu na námestiach v tých najväčších mestách Slovenska. Vytvoríme kompletné grafické zobrazenie Vašej reklamy a rozošleme ju do všetkých schránok na Slovensku (do ktoréhokoľvek mesta na Slovensku).

 • Indoor reklamná činnosť - discreet indoor, table indoor

  Indoor reklamná činnosť - discreet indoor, table indoor

  Discret Indoor - je nová jedinečná reklamná sieť na Slovensku. Vďaka sieti reklamné firmy môžu umiestniť svoje propagačné materiály v skúšobných kabínach v značkových predajniach dámskej a pánskej módy – na steny kabín v rozmere A/3. Discret Indoor sa dostane k cieľovej skupine v nerušenom intímnom prostredí. Naše plochy sa nachádzajú v obchodných centrách a v predajniach v centre najväčších miest na Slovensku. Vaše reklamy vďaka našim plochám sa dostanú ku spotrebiteľom v obchodnom prostredí pri nakupovaní, v otváracích hodinách, preto si zákazníci pri svojich nákupoch môžu pohodlne nakúpiť aj reklamovaný výrobok. Table indoor - L...

 • Reklamná stena

  Reklamná stena

  Prenosný výstavnícky systém ktorý tvorí ľahko skladateľná panelová konštrukcia. Stena môže byť variabilne ohybná až do 360?. Rámy sú vyrobené z eloxovaného hliníka, reklamné panely z PVC bielej farby. Možnosť zakúpenia čiernej prenosnej tašky. 6 × (70 × 100 cm) + 3 × (30 × 70 cm) Alu. Celkom š x v: 210 × 230 cm

 • Reklamná činnosť

  Reklamná činnosť

  - reklamné predmety - reklamné plachty, tabule - svetelné reklamy - návrh, výroba grafických, reklamných a propagačných výrobkov návrh a tvorba Webstranok. - organizovanie kultúrno-spoločenských a športových podujatí, firemných prezentácií, tlačových konferencii - reklamné kampane (marketingový plán, nákup médií, kreatívny návrh a výroba reklamných spotov) - hudobných tanečných produkcií, kurzov, seminárov a školení .

 • 3D trojrozmerná cenovková - reklamná lišta

  3D trojrozmerná cenovková - reklamná lišta

  3D trojrozmerná cenovková - reklamná lišta s transparentným okienkom pre cenovku a výrezom pre upevnenie na cenovkovú lištu, veľkosť okienka ako aj rozmery a tvar lišty sú upravované podľa potreby, možnosť plnofarebnej potlače netransparentnej plochy aj plochy v priestore.

 • Cenovková - reklamná lišta L-010

  Cenovková - reklamná lišta L-010

  Cenovková - reklamná lišta s transparentným okienkom pre cenovku a svorkou k upevneniu na cenovkovú lištu, veľkosť okienka ako aj rozmery a tvar lišty sú upravované podľa potreby a požiadaviek klienta, možnosť plnofarebnej potlače netransparentnej plochy.

 • Reklamná grafika na automobily

  Reklamná grafika na automobily

  Popis materiálov a technológií: - samolepiace fólie na dopravné prostiedky, fólie pre okennú grafiku - digitálna tlač grafiky, vyrezávaná grafika zo samolepiacich fólií, sieťotlač - kompletný polep folií na autá, laminácia - opravy a odstraňovanie starej grafiky Podklady pre výrobu: - súbory v bežných grafických formátoch - loga a texty v krivkách

 • Reklamná agentúra

  Reklamná agentúra

  - grafický design - vizuálny štýl - firemná identita - vývoj značky - grafické návrhy tlačených produktov (prospekty, letáky, katalógy, výročné správy, knihy, noviny, časopisy,manuály, návody na obsluhu, obaly, kalendáre, ...) - ilustrácie - fotografia - darčekové predmety , reklamný textil - webdesign - realizácia reklamných kampaní, inzercií a marketingové služby - vydavateľská činnosť

 • Reklamná agentúra

  Reklamná agentúra

  - Reklamné kampaňe (TV/Print/Internet/Out of home ) - Art direction and copywriting - Advertising vo všetkých typoch médií - Tradičná aj nekonvenčná komunikácia - Tvorba kreatívnych a grafických koncepcii - Corporate identity - Marketingové služby - Online advertising a komunikácia - Multimédia a webdesign - Tvorba POS reklamných materiálov - Media buying - Produkcia a postprodukcia TV spotov

 • Laserové gravírovanie - Reklamná tvorba

  Laserové gravírovanie - Reklamná tvorba

  Gravírovanie do plastu, dreva, gumy, skla, eloxu, kože. Gravírovanie korku - korkových zátok pre vinárov a pod. Rezanie rôznych dekoračných predmetov z dreva, popis darčekových kaziet z dreva a pod. Popis nereze a oceľe. Reklamné a firemné tabule, plachty, svetelné reklamy, informačné systémy. Výroba korkových tabúľ na mieru. Výroba pečiatok, vizitiek.

 • Reklamná a produktová fotografia

  Reklamná a produktová fotografia

  Rovnako ako dobrý text a kvalitný grafický design, je dôležitá tvorivo a technicky na vysokej úrovni spracovaná reklamná a produktová fotografia. Často krát je nositeľom myšlienky, má za úlohu upútať, informovať alebo dotvoriť celkový design. Reklamná fotografia rozhodne za Vášho zákazníka, ktorý jednoducho neodolá. Prezentujte Vaše produkty na profesionálnej úrovni. Kvalitná fotografia a grafický design výrazne zvyšujú úspešnosť reklamy. Neznižujte úspech Vašich produktov amatérskou fotografiou. Dobrá fotografia má atmosféru, svetlo, kompozíciu, technickú úroveň a mnoho iných kritérií, ktoré zásadne ovplyvňujú celkový dojem z nej....

 • Reklamná agentúra

  Reklamná agentúra

  Dovolte, abychom Vám představili nabídku naší společnosti, poskytující komplexní služby v oblasti propagace Vaší firmy a jejích produktů. Jsme fullservisová reklamní agentura zabývající se veškerou vnější komunikací klienta. Zajistíme pro Vás na klíč služby ze všech oblastí propagace, ať je to klasická reklama, tvorba nových značek, firemní a obalový design, grafický design, produkce tiskových materiálů, mediální kampaně, promotional campaigns, podpora prodeje, merchandising a trade marketing, POS a POP materiály, reklamní předměty, Direct Marketing, webdesign, webmastering, PR, special events, pořádání konferencí či organizace firemn...

 • Reklamná kampaň

  Reklamná kampaň

  • B2B aj B2C • Na značku aj na produkt Toto je práca, ktorú máme najradšej. Byť pri zrodení novej značky, alebo jej vstupe na náš trh je výsada a zodpovednosť. Rovnako dobre sa však vieme zapáliť pre kampaň sledujúcu „len“ zvýšenie predaja alebo meniacu pozíciu produktu či značky na trhu. Vstup na trh: Baťa, Sanyo, Mitická, Gant, Ultra Print, Hlava roka Spojenia a rebrandingy: Alcatel-Lucent, Obnova-auto (Citroen) Repositioning: Home Credit, OVB Allfinanz Slovensko Nové produkty: Mitická, Suzuki, Cool Clima (Hitachi), Home Credit, Cewe Color (Fotokniha), Maresi (cestoviny Barilla)

 • Reklamná a technická fotografia

  Reklamná a technická fotografia

  • Reklamná a technická fotografia • Grafický design • Web design • Reklamné texty • Rozhlasové a TV spoty Vlastný fotoateliér s profesionálnou fototechnikou a osvetlovacou technikou. Predtlačová príprava na pracoviskách Apple Mac v legálnom prostredí Adobe Creativ Suite 4 Premium. Web aplikácie HTML / PHP / SQL.

 • Reklamná plocha

  Reklamná plocha

  Ponúkame reklamnú plochu vo velkosti bilboardu, prip. aj menšie reklamné plochy na Termálnom kúpalisku Kováčová v dobe od 30.5. - 6.9. 2009. Možnosť využiť ako reklamnú plochu aj telo tobogánu (dlžka 90m, prevýšenie 10m). SUPER CENA!!! Naša spoločnosť je prevádzkovateľom Bufetu pod tobogánom. Prevádzku tobogánu však musíme zabezpečovať bezplatne, čo je finančne veľmi náročné! Cena za reklamné plochy je použitá na prevádzkovanie tobogánu teda elektrickú energiu!

 • Reklamná produkcia

  Reklamná produkcia

  - rezaná grafika zo samolepiacej fólie - billboardy - papier, fólia - podložky pod myš - razítka - tričká s potlačou - kalendáre s potlačou - reklamné predmety s potlačou - svetelné nápisy - firemné tabule - informačné systémy - živicové nálepky - zástavy a transparenty

 • Reklamná potlač balónov, predaj balónov, balónova výzdoba

  Reklamná potlač balónov, predaj balónov, balónova výzdoba

  Naša spoločnosť sa zaoberá reklamnou potlačou balónov, balónovou výzdobou, predajom gumených, fóliových balónov a karnevalových predmetov. V našom sortimente sa nachádzajú balóny rôznych farieb, veľkostí, motívov a materiálov ( gumové a fóliové ). S našimi balónovými výzdobami sa môžete stretnúť na plesoch, svadbách, výstavách, firemných akciách, súkromných oslavách, vianočných večierkoch, a pri ďalších rôznych príležitostiach, v širokom spektre veľkostí,farieb a tvarov.

 • Reklamná stena- PopUp displej

  Reklamná stena- PopUp displej

  PopUp Displej Exhibition Frame Visual predstavuje ideálny nosič na prezentáciu reklamného odkazu veľkých rozmerov na výstavách, prezentáciach, kongresoch a rôznych obchodných stretnutiach. Displej má výšku 2,3m a vynikajúcu stabilitu. Ohybný tyčový systém, je jedinečný jednoduchou a rýchlou montážou jediným človekom bez použitia ďaľšieho náradia. Všetky potrebné diely sa nachádzajú v pevnej umelohmotnej škatuli na kolieskach. Displej je k dispozícií v priamom aj oblom prevedení. Rozmery: oblý: 3x3 a 3x4 rámy / priamy 3x3 a 3x4 rámy, hliníkový strieborný Rozmery tlače: oblý: predné panely 70 x 230, bočné panely 67 x 23 cm / priamy: predné...

 • Reklamná tabuľa

  Reklamná tabuľa

  Svetelná reklamná tabula v rozmeroch 3m x 0,9m x 0,16m, rám hliníkový profil U 16 eloxovaný, plocha pre reklamu polikarbonát mliečné, osvetlenie, svetelné zdroje 6 x 58W. IP 43 montáž na konstrukciu - stenu. Cena 600 EURO

 • Reklamná kovovýroba

  Informační systémy, dopravní značení, výstavní stojany, vlajkové stožáry, rámy, stojánky na stolní vlaječky atd.

 • Reklamná potlač

  Tampoprint, potlač textilu vzorky textilu.

 • Reklamná agentúra

  - grafický design – logotypy, dizajnmanuály, DTP - tlačoviny (printy) – firemné tlačivá, katalógy, plagáty, brožúry - signmaking – reklama z fólií, 3-D polystyrén, digitálna tlač, informačné systémy - darčekové predmety, reklamné predmety – potlač darčekových predmetov, potlač textilu - vonkajšia reklama – veľkoformátová tlač, banery, 3-D reklama - reklamný priestor v médiách - prenájom exteriérových reklamných plôch

 • Reklamná arentúra

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti reklamy.

Chcete viac predávať a zarábať?

Chcete viac predávať a zarábať?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Reklamná kampaň 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.