Termotransfer

Sme autorizovaným dovozcom a predajcom termotransferových tlačiarní a príslušenstva Avery Dennison Deutschland GmbH.

AP 5.4 Gen II
Všestranná 4" široká termodirekt alebo termoransferová tlačiareň je ideálna pre:
- logistické aplikácie vrátane distribučných centier a skladov
- Identifikáciu produktu
- Paletové označovanie
- Vysoká produktivita s radou doplnkových zariadení
- Tlač na širokú škálu tovarov

AP 4.4
Ekonomická 4" široká termodirekt alebo termoransferová tlačiareň je ideálna pre:
- Distribučné centrá a sklady
- povinné označovanie
- Tlač na širokú radu materiálov
- Rýchle spracovanie zákazky s malým odpadom

AP 5.6
Všestranná 6" široká termodirekt alebo termotransferová tlačiareň je ideálna pre:
- Aplikácie v dodávateľskom reťazci vrátane distribučných centier a skladov
- Identifikáciu produktu
- Paletové označovanie
- Identifikácia súčiastok

64-0x RFID
64-0x séria sa skladá z vysoko výkonných termodirekt a termotransferových tlačiarní s 4", 5", 6" a 8" šírkou tlače
Ideálne pre veľkoobjemovú tlač a označovanie tovaru:
- Integrácia do existujúcich výrobných liniek
- Označovanie v dodávateľskom reťazci

Efektívna a produktívna tlač:
- Robustné a spoľahlivé
- Modularita a integrácia s aplikátormi
- Funkcia šetrenia pásky
- Vysoko kvalitná tlač
- Komplexné možnosti pripojenia ako štandard
- RFID technológia

Monarch® 9855™ RFID
Všestranná 4"široká termodirekt alebo termotransferová tlačiareň je ideálna pre:
Vysoká kvalita a presnosť je ideálna pre:
- Distribučné centrá a sklady
- Označovanie tovaru
- Označovanie cien

Kľúčové vlastnosti:
- Jednoduché použitie tlačiarne
- Unikátny systém kontroly termotransferovej pásky
- Posun poškodených tlačových bodov
- Podporuje UHF a HF RFID
- Systém diaľkového varovania


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Termotransferové tlačiarne Etipack

  Termotransferové tlačiarne Etipack

  Termotransferové tlačiarne Etipack umožňujú potláčať etikety, fóliu a textilné vysačky rôznymi variabilnými textami, čiarovými kódmi a logami podľa vašich požiadaviek. Priame prepojenie k PC a užívateľsky príjemný a jednoduchý obslužný program zaistí rýchle a spoľahlivé označenie vašich produktov. - Scooter Je kompaktná a flexibilná termotransferová tlačiareň pre potlač etikiet a kupónov až do šírky 50 mm (Scooter 2 ) alebo 100 mm (Scooter 4) pri rozlíšení tlače 8 bodov na milimeter a rýchlosti tlače 120 mm/s. Tlačiareň je možné pripojiť na akýkoľvek počítač a obsluhovať tlačiareň priamo z tohto PC pomocou programu DG10 al...

 • Stolné termotransférové tlačiarne etikiet a štítkov

  Stolné termotransférové tlačiarne etikiet a štítkov

  Stolné termotransférové tlačiarne etikiet a štítkov sú charakteristické hlavne svojou skladnou veľkosťou a prístupnou cenou. Zväčša sú plastovej konštrukcie, určené na menší objem tlače.

 • Termotransférové tlačiarne

  Termotransférové tlačiarne

  Ponúkame Vám širokú škálu termotransferových tlačiarní od mobilných, stolových až po vysokovýkonné priemyselné tlačiarne.

 • Termotransférové pásky (TTR pásky, fólie) pre potlač etikiet a stúh

  Termotransférové pásky (TTR pásky, fólie) pre potlač etikiet a stúh

  Termotransférové pásky, alebo termotransférové fólie pre potlač etikiet a stúh série Inkanto od popredného výrobcu Armor s certifikátom. 99,9% spoľahlivosť, perfektná tlač aj kvalita. Pre individuálne rozmery nás neváhajte kontaktovať.

 • Mobilné termotransférové tlačiarne etikiet a štítkov

  Mobilné termotransférové tlačiarne etikiet a štítkov

  Mobilné termotransférové tlačiarne etikiet, ktoré môžete nosiť so sebou. Vhodné na tlač štítkov v teréne. Prepojiteľnosť s iOS, Android.

 • Termotransferové pásky do termotransferových tlačiarní a tlačiarní plastových kariet

  - voskové - čierne - voskovo-živicové - farebné monochromatické - živicové - farebné CMYK - sublimačné

 • Termotransferové pásky

  Termotransferové pásky

  Termotransferové pásky pre všetky typy tlačiarní ponúkame v rámci odberov etikiet za bezkonkurenčné ceny. Z dôvodu, že každý druh materiálu vyžaduje špeciálnu kvalitu pásky dodávame voskové, voskovoživicové alebo živicové pásky. - voskové pásky - používame ich pri potlači najbežnejších papierových materiálov . - voskovo-živicové pásky - vhodné pri tlači na fólie a iné nesavé materiály, alebo ak je požadovaná vysoká odolnosť tlače. - živicové pásky - najkvalitnejšie TTR pásky. Potlač pomocou nich je odolná aj voči rozpúšťadlám a vhodná do náročných podmienok (do exteriérov). Pomocou živicových pások sa potláčajú najmä...

 • Termotransferové tlačiarne

  Termotransferové tlačiarne

  Ponúkame Vám širokú škálu termo a termotransferových tlačiarní značky Zebra, od mobilných, stolových až po vysokovýkonné priemyselné tlačiarne. Sú určené predovšetkým na potlač samolepiacich etikiet vo výrobných, distribučných a logistických aplikáciách. Využitie v obchodoch, zdravotníctve a kanceláriách. Môžete si vďaka nim napr. dodatočné označiť tovar v maloobchode.

 • Termotransfer tiskárny barevné

  Barevný potisk etiket je vyžadován pro jistá označení, např. u GHS etiket, kde jsou tak zvýrazněny bezpečnostní symboly. Díky barevné kombinaci termotransfer pásek je možné etikety potisknout plnobarevně a se zvýšenou odolností vůči otěru a oděru. Barvy na etiketě vaše zákazníky nejen lépe upozorní, ale dodají jim i krásný grafický vzhled.

 • Termotransfer tiskárny

  Řada tiskáren vhodná především pro náročnější a průmyslové aplikace. Potisk je zde řešen pomocí TTR pásek, díky kterým pak splňuje i přísné odolnostní parametry. Tyto tiskárny jsou určené například pro automobilový nebo chemický průmysl, větší logistická centra nebo také výrobce potravin. Vyznačují se velkou rychlostí tisku, vylepšenou odolností a vysokou spolehlivostí i v náročných podmínkách. Velmi často disponují širokou nabídkou příslušenství jako odlepování nebo řezání etiket, RFID modulem či Wifi kartou.

 • Termotransférový papír Lomond pro laserový tisk, A3/50 listů, pro tvrdné povrchy

  Termotransferový papír pro laserový tisk, vhodný pro transfer výtisků pro aplikaci na tvrdé podklady – dřevo, keramika, sklo a jiné. Aplikace s použitím tepelného lisu.

 • Termotransferová tlač

  Termotransferová tlač

  Termotransferová tlač, je systém tlače, pri ktorom dochádza zahrievaním bodov tlačovej hlavy k prenosu farbiva z farbiacej pásky na podkladový materiál. Termotransferová tlač je vhodná pre: tričká, tašky, šiltovky ...

 • Termotransférová tlač

  Tlač Využívaná najmä na potlač hliníkových samolepiek, trieštivých fólií, ochranných fólií, holografických ochranných známok, kontrolných panelov a svojimi vysokometalickými farbami si našla uplatnenie aj pri tlači etikiet na fľaše a exkluzívnych samolepiek.

 • Termotransférové tlačiarne etikiet LP/TLP

  Termotransférové tlačiarne etikiet LP/TLP

  Najmenšie stolové termo- a termotransférové tlačiarne radu LP/TLP tejto triedy sú určené pre potlač menších sérií etikiet – cca 500 etikiet za deň. Ideálne uplatnenie tieto tlačiarne nájdu napríklad v menej náročných aplikáciách ako je dodatočné označovanie tovaru v maloobchode, tlač prepravných etikiet, označovanie laboratórnych vzoriek. Vzhľadom k malým rozmerom sú tieto tlačiarne vhodné pre aplikácie, kde je limitujúcim faktorom priestor – pracovné stoly, pulty pri pokladniach a pod.

 • Termotransférové tlačiarne etikiet 105SL

  Termotransférové tlačiarne etikiet 105SL

  Zebra 105SL je nástupcom tlačiarne Zebra 105Se. Typickým miestom použitia tlačiarne 105SL sú priemyselné podniky s potrebou nepretržitej potlače etikiet, expedícia výrobných liniek, sklady, distribučné centrá a pod. Tlačiareň možno taktiež doporučiť na aplikácie, kde sa potlačujú veľké objemy etikiet v kratšom čase. ZEBRA 105SL * Metóda tlače: Termodirekt (DT), termotransfér (TT) * Rozlíšenie štandardne 0,125 mm (8 bodov/mm, 203 DPI), voliteľne 0.083 mm (12 bodov/mm, 305 DPI) * Rýchlosť tlače 51 mm/s až 203 mm/s * Tlačová plocha: Šírka : 104 mm x Dĺžka : 2692 mm (203 DPI), Šírka : 104 mm x Dĺžka : 1651 mm (305 DPI) * Roz...

 • Termotransférová tlačiareň už od 1,- EUR

  Ponúkame Vám možnosť nákupu termotransférovej tlačiarne SATO na splátky s akontáciou už od 1,- EUR.

 • Termotransférové pásky

  Ponúkame Vám termotransférové pásky vhodné do všetkých značiek termotransférových tlačiarní etikiet používaných na Slovensku za najlepšie ceny. Termotransférové pásky Wax, Wax-Resin, Resin, Near-Edge, termotransférové pásky pre potlač textilných stúh.

 • Termotransférové tlačiarne etikiet SATO, ZEBRA, AVERY

  Ponúkame Vám spoľahlivé termotransférové tlačiarne etikiet značky SATO, ZEBRA, AVERY a iné podľa požiadaviek zákazníka.

 • Termotransferové online zariadenia - tt PRINT

  Termotransferové online zariadenia - tt PRINT

  Termotransferové tlačiarne triedy tt PRINT zn. KBA - METRONIC sú vhodné k integrácii do všetkých typov baliacich a etiketovacích liniek k značeniu na flexibilné obaly. - možnosť individuálneho riešenia podľa aplikácie - malé rozmery, jednoduchá inštalácia - rozlíšenie 300 dpi - vysoká kvalita a odolnosť značenia - tlač s rozmermi do 128 x 780 mm - možnosť tlače: čiarové kódy, grafické znaky, automatický dátum, dátum spotreby, deň v roku, počítadlo, identifikácia zmeny atď. - výnimočný sw program tt designer umožňujúci generovanie čiarových kódov, grafických znakov a prevody dát z databáz cez PCMCIA rozhranie - rýchle a ľ...

 • Etikety pro potisk v termotransferových tiskárnách

  Etikety pro potisk v termotransferových tiskárnách

  Etikety pro potisk v termotransferových tiskárnách: Etikety jsou určeny pro termotransferovou technologii potisku, při které dochází k tepelnému přenosu barviva ze speciální pásky na vlastní materiál etikety. Všechny termotransferové materiály mají výborné tiskové vlastnosti a po potisku splňují všechny požadavky na čitelnost pro automatickou identifikaci čárových kódů. Etikety se používají nejčastěji na kotouči, popř. skládané, nelze potiskovat etikety na arších. Papírové etikety: Papír matný: Univerzální, široce využívaný materiál - papír 75g/m2 s permanentním lepidlem. Velmi cenově výhodný pro méně náročné tiskov...

 • Termotransferové tlačiarne Etipack

  Termotransferové tlačiarne Etipack

  Termotransferové tlačiarne Etipack umožňujú potláčať etikety, fóliu a textilné vysačky rôznymi variabilnými textami, čiarovými kódmi a logami podľa vašich požiadaviek. Priame prepojenie k PC a užívateľsky príjemný a jednoduchý obslužný program zaistí rýchle a spoľahlivé označenie vašich produktov. * Scooter Je kompaktná a flexibilná termotransferová tlačiareň pre potlač etikiet a kupónov až do šírky 50 mm (Scooter 2 ) alebo 100 mm (Scooter 4) pri rozlíšení tlače 8 bodov na milimeter a rýchlosti tlače 120 mm/s. Tlačiareň je možné pripojiť na akýkoľvek počítač a obsluhovať tlačiareň priamo z tohto PC pomocou programu DG10 al...

 • TTR PÁSKY - termotransférové pásky

  TTR PÁSKY - termotransférové pásky

  TTR PÁSKY do termotransférových tlačiarní s CleanSTART (15cm čistiaci pás na čistenie hlavy tlačiarne), pre všetky transférové tlačiarne. Voskové, voskovo živicové, živicové pre tlač na papierové, foliové etikety, papierové a plastové visačky.

 • DATAMAX termotransférové tlačiarne radu I-class

  DATAMAX termotransférové tlačiarne radu I-class

  Tlačiarne radu I-Class boli navrhnuté ako konečné riešenie pre pokrytie trhu v oblasti tepelnej tlače a zahrňujú množstvo štandardných vlastností, ktoré šetria investičné náklady. Vyznačujú sa modulárnou konštrukciou, umožňujúcou používateľovi kedykoľvek doplniť alebo zmeniť voliteľné príslušenstvo. Tlačiarne je možné ľahko prekonfigurovať tak, aby do budúcnosti vyhovovali potrebám rozvíjajúcich sa aplikácií.

 • DATAMAX termotransférové tlačiarne radu M-class

  DATAMAX termotransférové tlačiarne radu M-class

  Tlačiarne radu M-Class sú určené pre tlač etikiet a dotlač údajov na etikety vo výrobných podnikoch, potravinárskom, farmaceutickom alebo dopravnom priemysle a v celom rade ďalších aplikácií. Zmenu konfigurácie je možné previesť jednoduchou výmenou príslušenstva priamo u zákazníka. Tlačiareň je možné rozšíriť o veľké množstvo doplnkov (napr. strihač etikiet, interné navíjanie, separátor etikiet, snímač odobratej etikety, sieťové rozhranie atď.) K prednostiam patrí jednoduché zavádzanie média podľa priložených schémat, ľahký prístup k tlačovej hlave pri výmene a zavádzaní pásky.

 • Termotransférová tiskárna pro potisk a označování CD a DVD

  Termotransférová tiskárna pro potisk a označování CD a DVD

  Termotransférová tiskárna pro potisk a označování CD a DVD. Potisk je stálý a vodovzdorní. Barvicí pásky jsou k dispozici v černé a několika dalších barvách. Jednoduchá obsluha: Jednoduše nainstalujte dodávaný software, zadáte Váš text nebo grafiku, případně logo a tisknete. Široké využití: Profesionálně označte Vaše hudební, video, datová či jiná média. Tiskárnu využijete u Vás doma, ve škole nebo v kanceláři a tisknout můžete kdekoli. Už žádné další nálepky a fixy!!! Jsou drahé, neprofesionální, těžko aplikovatelné a navíc mohou poškodit mechaniku. Texty, grafika a loga: Můžete použít jakýkoli font, který má...

 • Věžové duplikátory a termotransferová tiskárna CD

  Věžové duplikátory a termotransferová tiskárna CD

  DUP-07, DUP-11, DUP-15 Velkokapacitní ne-robotický věžový duplikátor DUP-07 / DUP-11 / DUP-15 nabízí špičkový výkon pro rychlé kopírování CD/DVD. - DUP-15 (200CD, nebo 105DVD – 1hod) - DUP-11 (150CD, nebo 80DVD – 1hod) - DUP-07 (90CD, nebo 50DVD – 1hod) - 1x zdrojová mechanika a 7x/11x/15x vypalovacích prvotřídných ověřených 16x DVD+/-RW Dual Layer mechanik Pioneer DVR-115D (volitelně Blu-Ray verze) - vestavěný 160GB harddisk - vysoce kvalitní kontroler - stand-alone systém (bez možnosti připojení k PC) - a další jedinečné funkce

 • Termotransferové online tlačiarne tt PRINT

  Termotransferové online tlačiarne tt PRINT

  Termotransferové tlačiarne triedy tt PRINT zn. KBA - METRONIC sú vhodné k integrácii do všetkých typov baliacich a etiketovacích liniek k značeniu na flexibilné obaly. - možnosť individuálneho riešenia podľa aplikácie - malé rozmery, jednoduchá inštalácia - rozlíšenie 300 dpi - vysoká kvalita a odolnosť značenia - tlač s rozmermi do 128 x 780 mm - možnosť tlače: čiarové kódy, grafické znaky, automatický dátum, dátum spotreby, deň v roku, počítadlo, identifikácia zmeny atď. - výnimočný sw program tt designer umožňujúci generovanie čiarových kódov, grafických znakov a prevody dát z databáz cez PCMCIA rozhranie - rýchle a ľ...

 • Sieťotlač, tampoprint, termotransfer

  Sieťotlač, tampoprint, termotransfer

  SIEŤOTLAČ: Je to technológia, ktorá je známe už niekoľko desiatok rokov. Technológia umožnila potláčať predmety rôznej štruktúry. Samotný názov hovorí, že sa jedná o farbu, ktorá je pretláčaná cez sito. Takto sa otláčajú predmety, ktoré majú niesť názov Vašej firmy alebo text, ktorý potrebujete prezentovať. Čo všetko sa dá potlačiť? Skoro všetko, keď máte správnu technológiu a profesionálne vyškolených pracovníkov. Začnem samolepkami, cez knižky kalendáre, sklá, plechy, tašky t.j. PE, alebo papier a množstvo iných vecí. Základ je použiť správnu farbu na konkrétny materiál. Ďalej potláčame tričká, šiltovky, montérky a in...

 • ON-LINE termotransfer ITW Betaprint

  ON-LINE termotransfer ITW Betaprint

  Leonardova řada termotransferových tiskáren JAGUAR je speciálně navržena pro tisk variabilních informací přímo na všechen flexibilní obalový materiál, fólie a kartóny bez použití samolepících etiket. Všechny modely jsou vybaveny potiskovací hlavou s rozlišovací schopností 300 dpi a některé dokáží potiskovat rychlostí až 1000 mm/s. Systémy přímo spolupracují se všemi typy krokových a kontinuálních balících strojů ve vertikálním i horizontálním provedení. Standardní řada tiskáren 52i,c a 106i,c lze instalovat do všech typů balících strojů předních českých a světových výrobců Appec - Astro, Astro, Mašek, Htech, Renco atd. Speciál...

 • Termotransferové pásky voskové, černé

  Pásky pro běžné aplikace, zejména na papírové podklady.

 • Termotransferový tisk + aplikátor

  Univerzální tiskový systém Tisk variabilních informací na etiketě (text, čárové kódy, loga, grafika,...) Rychlost až 500 mm/s

 • Termotransferové tiskárny

  Termotransferové tiskárny tisknou přímo na flexibilní obalový materiál, fólie, kartony, nebo na etikety. Nacházejí uplatnění ve všech odvětvích průmyslu, především ve farmaceutickém a potravinářském průmyslu, ale také v automobilovém průmyslu a dalších technických odvětvích. Tiskárny lze jednoduše instalovat téměř do všech horizontálních a vertikálních balicích linek. Umožňují tisknout ve vysokém rozlišení (300 dpi) alfanumerické znaky, loga, obrázky, grafiku, čárové kódy, 1D a 2D kódy, proměnná data jako datum výroby a spotřeby.

 • Termotransferové tiskové hlavy

  - Termotransferove_tiskove_hlavy - Near edge termmotransferové hlavy - Flat termotransferové tiskové hlavy - True edge termotransferové tiskové hlavy - veškeré šíře termotransferových tiskových hlav

 • Termotransferové barvící pásky

  - Termotransferove_tiskove_barvící_pásky - vhodné pro Near edge termmotransferové hlavy - vhodné pro Flat / ploché termotransferové tiskové hlavy - vhodné pro True edge termotransferové tiskové hlavy - veškeré šíře termotransferových pásek - základní rozměry stále skladem - různé typy dutinek a průměrů dutinek - různé velikosti návinu délky barvící pásky

 • Termotransferová tlač

  - Brother - Dex Bus Systems - Egt - Fujitsu - Infotec - Muratec - Panasonic - Philips - Ricoh - Sagem - Sharp - Telecom - Toshiba

 • Termotransfer

  Termotransfer, je technika prenášania obrazovej predlohy na sklo, textil, keramiku, kov a iné podklady pomocou laserovej technológie a špeciálnych fólií. Spomínaná technológia sa dá použiť na dotvorenie suvenírov. Vákuové pokovovanie je možné použiť ako doplnok k spomínanej technoógií - zrkadielka, lesklé kovové rámiky na skle alebo plaste, a pod.. Typické aplikácie : - malosériová plnofarebná potlač tričiek, - svetelné tienidlá: do detských izieb, svietiace firemné logá, - puzzle podža vlastnej predlohy, Ukáťka z našej tvorby - rôzne drobné vodolepky pre modelárov, - ozdobné nápisy a obrazce na krytoch zariadení, - vlastné fotografie...

 • Termotransferové tlačiarne

  Termotransferové tlačiarne

  K produktom našej firmy patrí aj široká ponuka termotransferových tlačiarní. Táto forma tlače využíva termotransferový spôsob tlače, kde je teplotne prenášaná farbiaca látka z termotransferovej pásky na etiketu.

 • Termotransferové pásky

  Termotransferové pásky

  Termotransferové pásky ponúkame vo viacerých šírkach a návinoch.

 • Termotransferové farbiace pásky (ttr) do tlačiarní na etikety

  - Wax / voskové - Wax-resin / voskovo-živicové - Resin / živicové

 • Termotransferová tlač

  - samolepky, etikety, textil

 • Termotransferové tiskárny CITIZEN CLP9001, 9301

  Tiskárny CLP9001 a CLP9301 jsou rychlé robustní průmyslové tiskárny čárových kódů. Maximální šíře tisku je 104mm. Maximální šíře materiálu je 118 mm. Tiská rny jsou osazeny 256K flash pamětí. Tiskárny CLP9301 jsou vybaveny tiskovou hlavou 12 bodů/mm (300 dpi) s max. rychlostí tisku 100mm/s.

 • Termotransferové tiskárny CITIZEN CLP6401

  Termotransferové tiskárny CLP6001, 6002 jsou ve své cenové kategorii neobvykle výkonné tiskárny umožňující tisk čárových kódů, textů a grafiky na samolepící etikety, visačky a kontinuální materiály. Tiskárny robustní kovové konstrukce jsou vhodné pro průmyslové nasazení v nepřetržitém provozu. Tisknou rychlostí 175 mm/s a mají seriové i paralelní rozhraní. Jsou vybaveny displejem, který zobrazuje stav tiskárny a počet etiket zbývající do konce dávky. Tiskárna CLP6401 má rozlišení 400DPI a umožňuje splnit i nejvyšší nároky na kvalitu tisku.

 • Termotransferové tiskárny GODEX EZ-1200

  Termotransferové tiskárny Ez-1200 mají kompaktní design a jsou vhodné pro nižší objemy tisku (tisíce etiket denně). Standardně jsou vybaveny sériovým i paralelním rozhraním, odlepovačkou, flash pamětí a příkazovou sadou jazyka EZPL. V ceně je SW QLABEL pro Win. Jsou vybaveny tiskovou hlavou 8 bodů/mm o šíři tiskové zóny104 mm. Max. šíře materiálu je 118 mm. Rychlost tisku je až 76 mm/s.

 • Termotransferové tiskárny EZ-4Z, TTPS, TKPS

  Termotransferové tiskárny EZ-4T, EZ-4TTPS a EZ-4TKPS umožňují tisk textů, obrázků a čárových kódů termotransferovou technologií na samolepící etikety, visačky i na kontinuální materiály. Tiskárny jsou vhodné pro nižší objemy tisku (tisíce etiket denně). Standardně jsou vybaveny seriovým i paralelním rozhraním a příkazovou sadou jazyka EZPL. V ceně je SW QLABEL pro Win. EZ-4TTPS a TKPS jsou vybaveny odlepovačkou. Tiskárna EZ-4TKPS je vybavena tiskovou hlavou 300DPI a umožňuje tak splnit i nejvyšší nároky na kvalitu tisku.

 • Termotransferový tisk

  Pro etikety tisknuté touto technologií není zapotřebí žádných tiskových filmů nebo předloh. Grafický návrh a veškeré předtiskové přípravy provádíme zdarma. Před kompletním tiskem je možno zaslat vzorkové etikety ke korektuře. Tato technologie tisku také umožňuje libovolně měnit text na etiketě dle Vašich požadavků (např. velikost, název výrobku, výrobní číslo, telefon) aniž by se měnila výsledná cena.

 • Datamax I-Class - Termotransfer - Termo tisk

  Datamax I-Class - Termotransfer - Termo tisk

  Průmyslový standard v oblasti termotransferových tiskáren s šířkou tisku 105 mm a rychlostí tisku až 30 cm/s. Vysoká kvalita, spolehlivost, bohaté příslušenství.

 • Termotransferové etikety

  Sú samolepiace etikety na kotúči určené pre potlač v zariadeniach pracujúcich na princípe termotransferovej tlače. Uplatnenie nachádzajú najmä pri aplikáciách vyžadujúcich potlač premenlivých údajov a pri tlači množstva málonákladových mutácií. Štandardne dodávame samolepiace TTR. etikety z materiálov TRANSFER VELLUM - biely matný bezdrevný papier. Na základe požiadaviek zákazníka môžeme dodať etikety i z ďalších materiálov vhodných pre potlač v TTR. tlačiarniach. (napr. materiál TRANSFER GLOSS – biely lesklý papier, TRANSFER FÓLIA BIELA, TRANSFER FÓLIA TRANSPARENTNÁ).

 • Farbiace pásky do termotransferových tlačiarní

  Farbiace pásky do termotransferových tlačiarní sa vyrábajú v troch akostných triedach: * vosk (wax) * vosk-živica (wax-resin) * živica (resin) Voskové pásky dosahujú dobrú kvalitu tlače s nízkou tepelnou energiou. Majú slabšiu odolnosť voči vysokým teplotám, oterom, a chemickým rozpúšťadlám. Používajú sa preto pre potlač papierových etikiet. Živicové pásky sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči vonkajším vplyvom. Pre dokonalý prenos farbiva vyžadujú pomalú tlač a maximálny tepelný výkon. Sú vhodné pre plastové etikety určené do náročných podmienok a textilné pásky. Voskovo-živicové pásky predstavujú univerzálne ri...

 • Termotransferové pásky

  V rámci komplexného servisu dodávame termotransferové pásky čierne aj farebné. Z dôvodu, že každý druh materiálu vyžaduje špeciálnu kvalitu pásky, ponúkame Vám aj voskové, voskovoživicové a živicové pásky.

 • Termotransferové tlačiarne

  Ponúkame Vám širokú škálu termo a termotransferových tlačiarní značky Zebra, od mobilných, stolových až po vysokovýkonné priemyselné tlačiarne. Sú určené predovšetkým na potlač samolepiacich etikiet vo výrobných, distribučných a logistických aplikáciách. Využitie v obchodoch, zdravotníctve a kanceláriách. Môžete si vďaka nim napr. dodatočné označiť tovar v maloobchode.

Chcete viac predávať a zarábať?

Chcete viac predávať a zarábať?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Termotransfer 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.