Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

SEO

Skratka SEO vychádza z počiatočných písmen slov search engine optimization, čomu hovoríme optimalizácia. Ide o proces optimalizácie stránok pre vyhľadávače, pre nás asi najzaujímavejší a zároveň svetová jednotka, Google.

Samotný proces je dlhodobý a vyžaduje poriadnu prípravu, pretože sa dopady prejavujú postupne.

Prečo je potrebné optimalizovať stránky?

Vo chvíli keď potencionálny zákazník zadáva dotaz vo vyhľadávači, kde môže získať služby alebo tovar, vyhľadávač mu ponúkne tie stránky, ktoré zhodnotil ako najrelevantnejšie.

Pokiaľ sa pohybujete v konkurenčnom prostredí, zistíte, že optimalizácia stránok pre vyhľadávače je naozaj potrebná a asi sa bez nej nezaobídete.

Aký je cieľ optimalizácie?


zvýšiť počet unikátnych návštev

zlepšiť postavenie vo vyhľadávačoch

vytvoriť spätné odkazy

úprava kľúčových slov

registrácia stránok do katalógov

poradenstvo

Reálne výsledky


Aj po dosiahnutí výborných výsledkov nie je možné zaručiť, že sa tieto hodnoty nezmenia. Najmä pokiaľ sa pohybujete vo veľmi konkurenčnom prostredí, tu sa často stáva, že konkurencia rovnako optimalizuje svoje stránky a snaží sa dosiahnuť popredné pozície.
V tomto prípade sa snažíme zhodnotiť prednosti Vašich stránok a odhadnúť nedostatky konkurencie. Podľa viacerých prieskumov sme ale zistili, že pre používateľa je podstatnejšia kvalita a vzhľad webových stránok a samozrejme ich obsah.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Školení SEO pro úspěšný eshop

  Školení SEO pro úspěšný eshop

  Můžu zkopírovat text produktu od konkurence? Dostane mě opakování klíčových slov na první místo na Seznamu? A neublíží mi přidání 40 odkazů do patičky webu? Poznejte triky na optimalizaci e-shopu pro vyhledávače a přiveďte do svého e-shopu nové návštěvníky. Přijďte získat odpovědi na všechny své otázky a poznejte to nejdůležitější z optimalizace pro vyhledávače (SEO) pro svůj e-shop na jednodenním specializovaném školení. Školení je nabité příklady, osvědčenými postupy z praxe a praktickými návody. Naučíte se nejen to, kde a jak ve svém e-shopu zvýšit tržby, ale také to, kde a jak ušetřit. Každý účastník ško...

 • SEO optimalizace

  Pomoci několika kroků a ověřených postupů zoptimalizujeme Váš web aby byl co nejvíce viditelný a získával dobrá umístění ve výsledcích vyhledávání předních vyhledávačů.

 • SEO

  Ak sa trápite s keywordami a s hľadaním backlinkov či PR článkov, rád Vám pomôže náš SEO špecialista. Vaše existujúce webové stránky pomôžeme optimalizovať pre najväčšie svetové vyhľadávače. Pri programovaní máte samozrejme naše SEO služby v základnom balíku.

 • NazaretSEO

  Službou vytvárame, upravujeme, dopĺňame a následne propagujeme web stránky k lepším umiestneniam v neplatených výsledkoch hľadania vyhľadávačov ako Google, Yahoo, Bing a ďalších na kľúčové slová, ktoré sú relevantné pre danú stránku. Tým sa zvyšuje návštevnosť stránok, tj. percento návštevníkov, ktorí prevedú na stránke to, čo je jej cieľom (objednajú si produkt, vyplnia dotazník, kliknú na reklamu,..).

 • SEO optimalizácia

  Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO - Search Engine Optimization) má za cieľ zlepšenie pozície vo vyhľadávačoch a v najideálnejších prípadoch vám optimalizácia pre vyhľadávače zabezpečí prvé miesto vo výsledkoch vyhľadávania. Výsledkom úspešne aplikovanej služby Optimalizácia pre vyhľadávače je zvýšenie návštevnosti vašich web stránok potencionálnymi klientmi. Optimalizácia pre vyhľadávače nie je jednorázový proces, čo znamená, že vašu web stránku a web stránky vašej konkurencie neustále monitorujeme na vytipované kľúčové slová.

 • SEO optimalizácia

  S takmer 14 miliardami on-line vyhľadávaniami mesačne je tu neobmedzená príležitosť ako zviditeľniť Vašu spoločnosť. Ale pre využitie tejto príležitosti, je potrebné sa objavovať na čelných pozíciách vo vyhľadávačoch, využiť sociálne médiá a uistiť sa, že Vaše webové stránky zmenia návštevníkov na zákazníkov. Ponúkame Vám maximálnu podporu a pomocnú ruku ako sa na čelné pozície dostať. Naša SEO optimalizácia nie je jednorazová úprava web stránky a dosť. SEO optimalizácia od nás Vám prináša pravidelnú starostlivosť o Vaše web stránky. Navrhneme najlepšie rozloženie obsahu Vašej web stránky a upravíme web stránku tak aby vyhľ...

 • SEO

  Optimalizácia pre vyhľadávače.

 • Programovanie, design, SEO, consulting

  Vo svete online technológii sa pohybujeme niekoľko rokov, čo dokazujú hlavne naše skúsenosti. V tíme máme profesionálov na marketing, skúsených programátorov a dizajnérov. Koniec koncov, našou vizitkou sú naše referencie.

 • SEO optimalizácia

  Každý deň cez vyhľadávače uskutočnujú ľudia milióny hľadaní. Časť z nich hľadá to, čo ponúkate práve Vy. Mi zoptimalizujeme Váš web tak aby Vás našli v popredných pozíciách vyhladávačov. Dokážeme analizovať, koľko ľudí prehliadalo vaše stránky a poskytovať vám podrobné info.

 • Info marketing, info podnikanie. SEO optimalizácia, tvorba web stránok, internet marketing a grafick

  SEO je na nič, keď nemáte kvalitný a jedinečný obsah. Dajte vaše najlepšie informácie na váš web = toto bude lepšie ako akákoľvek SEO optimalizácia. A potom sa iba postarajte o vašich návštevníkov webu. SEO optimalizácia, tvorba web stránok, internet marketing a grafické služby.Vytvoriť kvalitný web dnes nestačí. SEO pomáha nájsť cez vyhľadávače vaše služby a produkty aj potencionálnym klientom, ktorí nikdy oi vašej ponuke nepočuli. Jednoduchos i vás vyhľadajú prostredníctvom vyhľadávačov ako google, seznam, bing, ci yahoo. Internet marketing a SEM je podporou vášho podnikania a ďalšou súčasťou celkovej optimalizácie.

 • Info marketing, info podnikanie cez internet. SEO optimalizácia, tvorba web stránok, internet market

  Info marketing, info podnikanie cez internet. SEO optimalizácia, tvorba web stránok, internet market

  SEO je na nič, keď nemáte kvalitný a jedinečný obsah. Dajte vaše najlepšie informácie na váš web = toto bude lepšie ako akákoľvek SEO optimalizácia. A potom sa iba postarajte o vašich návštevníkov, ktorý prídu na váš web. Iba potom má zmysel toto: marketing, internet a email marketing. SEO optimalizácia, tvorba web stránok, a grafické služby. Vytvoriť kvalitný web dnes nestačí. SEO pomáha nájsť cez vyhľadávače vaše služby a produkty aj potencionálnym klientom, ktorí nikdy o vašej ponuke nepočuli. Jednoducho si vás vyhľadajú prostredníctvom vyhľadávačov ako google, seznam, bing, ci yahoo. Marketing je podporou vášho podnikania a nadstavbou...

 • Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)

  Kvalitná a relevantná návštevnosť webu predstavuje prvý krok k dosahovaniu jeho cieľov. Na zvýšenie návštevnosti existuje mnoho spôsobov. Prvým krokom pri jej budovaní, ktorý tvorí aj základ Inbound marketingu, je umožnenie užívateľom nájsť váš web. Dve najzákladnejšie techniky na zvýšenie návštevnosti sú optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) a reklamné PPC (pay per click) systémy. Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO), pozostáva z dvoch prístupov: úpravy na webe a aktivity mimo vášho webu, aby sa váš web umiestňoval na čo najlepších pozíciách pri vyhľadávaní vo vyhľadávačoch (Google, Bing, Yahoo, atď.). Primárnym cieľom b...

 • Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

  Nabízíme všestranné služby optimalizace stránek pro vyhledávače od jednorázových konzultací a návrhu strategie SEO, přes analýzu klíčových slov, tvorbu optimalizovaného obsahu a budování zpětných odkazů až po dlouhodobou správu vašeho webu. Internetové vyhledávače jsou celosvětově největším zdrojem návštěvnosti webových stránek. Ovšem jen některých - těch, které jde ve vyhledavačích relevantním dotazem snadno nalézt. Termín neviditelný web označuje stránky, které ve vyhledavačích vůbec nejsou. Vlastně ale začíná již na čtvrté stránce Googlu, protože tak daleko hledá jen málokdo. Nebuďte pro vyhledávače neviditelní! ...

 • Vložky do dverí - ISEO R6 - 3. bezpečnostná trieda

  Vložky do dverí - ISEO R6 - 3. bezpečnostná trieda

  Cylindrické vložky Iseo F5 - mosadzné vložky, kľúče - spoľahlivý záručný a pozáručný servis - zafrézované jadro - zvýšená ochrana pred zlomením kľúča - bezkonkurenčné ceny vo svojej triede - najrýchlejšie systémy s generálnym kľúčom, presne určený prístup osôb Bezpečnostné vložky ISEO R6 - najkratšie dodacie lehoty - do 24 hodín - k vložke štandardne 3 kľúče, profily kľúčov pre kľúčové služby - mazanie výlučne lubrikantami odporučenými výrobcom - vysoká kvalita - dlhá životnosť test durability: 100.000 cyklov

 • Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO), internetový marketing (SEM)

  Skutočne dôležitou súčasťou našich web riešení je optimalizácia pre vyhľadávače, tzv. SEO (search engine optimalization), vďaka ktorej vaše webové sídlo vieme dostať na top pozície vo vyhľadávaní (Google, Bing, Seznam...), čo má za následok mnohonásobné zvýšenie relevantnej návštevnosti, teda SEO Vám privedie práve takých návštevníkov, ktorí sa zaujímajú o váš produkt alebo službu.

 • SEO optimalizácia

  SEO optimalizácia je pre všetky stránky veľmi dôležitá. Vaša stránka by nemala obsahovať iba peknú grafiku, ale mala by byť optimalizovaná podľa SEO normiem. Ak predávate na internete produkty, alebo služby je veľmi podstatné na akej pozícii ste vo vyhľadávačoch. Ak však neponúkate unikátny tovar či službu, vaša konkurencia bude vo vyhľadávačoch tiež. Prečo je zlepšovanie pozície vo výsledkoch dôležité? Čím lepšiu pozíciu máte vo vyhľadávačoch, tým máte vačšiu šancu, že Vás nájde viac potenciálnych zákazníkov a tým vačší zisk Vám to môže priniesť.

 • SEO optimalizacia

  Viete čo je SEO optimalizácia ? Istotne si položíte otázku že načo mi to bude a čo budem mať z toho, alebo ako to ovplyvní moje webstránky. Skutočným poslaním SEO optimalizácie webových stránok je pre vyhľadávače je dať o sebe vedieť. Informácie hľadajú návštevníci, vyhľadávače sú len nástrojom k vyhľadaniu aktuálnych informácií. Práve preto musíte vyhľadávače presvedčiť o kvalitách a možnostiach, ktoré prináša Vaša webová stránka, a ponúknuť im tie správne slová, textov (copywriting), vytváranie spätných odkazov (link building), ktoré užívatelia môžu najsť na Vašich stránkach a tým padom sa dostávate na lepšiu pozíc...

 • SEO optimalizácia

  Optimalizácia pre vyhľadávače alebo SEO (z ang. search engine optimization) je súbor viacerých techník na zlepšenie pozície, na ktorej sa web stránka zobrazí vo výsledkoch vyhľadávania v internetových vyhľadávačoch. Každá optimalizácia je zameraná na kľúčové slová, ktoré sa zostavia z podrobnej analýzy. Za pomoci dobre zvolených kľúčových slov by sa mal zvýšiť počet cielených návštevníkov stránky, čo je podstatou optimalizácie. Internetový vyhľadávač za pomoci botov (alebo tiež crawlerov, robotov) sťahuje v rôznych časových periódach obsah webových stránok a ďalších dokumentov, ktoré potom analyzuje, indexuje a ukladá do databázy...

 • SEO optimalizácia

  SEO je skratka anglického výrazu search engine optimization a v preklade znamená optimalizáciu webu pre vyhľadávače. Cieľom SEO optimalizácie je zvýšenie návštevnosti webu. SEO je súbor činností, ktoré je nutné robiť pre dosiahnutie prvých miest vo vyhľadávaniach. Cieľom SEO optimalizácie nie je len zvýšenie čísla na počítadle návštevníkov. Hlavný zmysel SEO je nájsť užívateľov, ktorí hľadajú Vás a tým pádom zdvihnúť ziskovosť webu.

 • SEO opltimalizácia

  SEO opltimalizácia

  Významnou častou nasej ponuky je Seo optimalizácia. Kvalitná SEO optimalizácia Vašeho webu je prvým krokom k úspešnému internetovému projektu. Pomocou SEO dokážeme Váš web priviesť na popredné pozície vo vyhľadávačoch ako je Google, Yahoo, Seznam...Ziskajte tak niekolkonasobne viac zakaznikov a predbenite svoju konkurenciu. - Seo analýza - Seo optimalizácia webu - Linkbuilding Pre cenovú ponuku nás kontaktujte mailom, Vašu objednávku dokážeme vybaviť online.

 • Kidney beans (Phaseolus)

  Kidney beans (Phaseolus)

  Nutritional food product which contains aminoacids, carbohydrates, carotin, vitamins and minerals, protein. They are supplied for consumption and production of vegetable preserves. Research of qualities of leguminous has shown that kidney beans are excellent medicine for many diseases.

 • SEO optimalizácia a linkbuilding

  SEO optimalizácia a linkbuilding

  Ako radikálne zvýšiť návštevnosť vášho webu, počet zákaziek, predaj, obrat alebo zisk? Je dôležité využiť SEO optimalizáciu pre vyhľadávače nech je to seznam.cz, google.cz či centrum.cz. Vďaka tejto optimalizácii vám môžeme zaručiť umiestnenie vášho webu na prvých miestach vo vyhľadávačoch bez platenia vyhľadávaču samotnému. Práve cez vyhľadávače totiž prichádza na weby / e-shopy viac ako 80% návštevníkov.

 • Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)

  Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)

  Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) posunie Váš web na prvé pozície vo vyhľadávačoch (napr. Google, Bing, ...). Výsledkom je viac potenciálnych klientov hľadajúcich Vaše produkty alebo služby. Aké SEO služby ponúkame: - SEO analýza web stránok, - analýza kľúčových slov a ich optimalizácia pre vyhľadávače (SEO), - úplná SEO optimalizácia pre vyhľadávače(vyladenie všetkých off-page i on-page faktorov), - dôkladná registrácia a zlepšenie pozícií v online katalógoch, - tvorba spätných odkazov a zvyšovanie PageRanku, - SEO analýza konkurencie, - SEO copywriting - optimalizácia textov pre vyhľadávače, - úprava zdrojového kódu, -...

 • IT - SEO - optimalizace pro vyhledávače

  IT - SEO - optimalizace pro vyhledávače

  Search engine optimization - optimalizace pro vyhledávače je boom o kterém v současné době slyšíte snad na každém kroku. Jedná o technologii úpravy webových stránek za účelem zvýšení návštěvnosti, kterou generují vyhledávací servery jako je např. Google, Seznam, Centrum, Atlas, Jyxo a další. Spousta vlastníků www stránek zapomíná na základní a nejdůležitejší věc. K čemu jsou vám www stránky nebo e-SHOP, když se na ně nikdo nebude dívat. K ničemu! Proto je třeba zajistit za co nejmenší náklady co nejvíce zákazníků.

 • SEO optimalizácie pre vyhladávače

  SEO optimalizácie pre vyhladávače

  Optimalizácia pre vyhľadávače je základným predpokladom úspešnej web stránky. Správne optimalizovaná stránka Vám zvýši počet návštevníkov stránky, a prinesie práve tých návštevníkov, ktorý majú záujem o Vaše produkty či služby. V kombinácií s príťažlivou web stránkou sa títo návštevníci premenia na zákazníkov a prinesú požadovaný zisk. Pri optimalizácií sa zameriavame hlavne na vyhľadávač GOOGLE, ktorý má na slovensku zhruba 90%-né zastúpenie. Taktiež nevynechávame registráciu na rôznych tématických, ale aj všeobecných katalógov stránok.

 • Optimalizácia pre vyhľadávače - SEO

  • Využite možnosti vyhľadávania a optimalizujte Vašu web stránku tak, aby vyhovovala vyhľadávacím návykom návštevníkov. Návštevníci počas svojich nákupov veľmi často ako prvý krok používajú Google vyhľadávač. Vyhľadávač im poskytne zoznam produktov, alebo služieb, z ktorých si majú možnosť vybrať im vyhovujúce. Preto by ste mali dbať na to, aby Vaše produkty a služby obsadili čo najprednejšie miesta a tým sa dostali pred konkurenciu. V dôsledku optimalizovaného vyhľadávania sa drasticky zvýši návštevnosť Vašej web stránky bez toho, aby ste museli investovať do platených inzercií. Takto sa zvýši aj popularita stránky. To vša...

 • Batérie Iseo

  Batérie Iseo

  Ladné krivky vytryskujúceho prúdu vody zachytené v jedinom okamihu. Takéto sú elegantné línie batérií ISEO. Batérie ISEO podčiarknu vzhľad moderných kúpeľní najmä svojimi oblejšími tvarmi.

 • Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)

  Pomocou techník optimalizácie pre vyhľadávače dostaneme Vašu web stránku na popredné miesta v interentových vyhľadávačoch (Google, Zoznam, a pod.) a zvýšime tak návštevnosť Vašej web stránky. SEO má vysokú návratnosť investícií a ukázala sa ako základná časť marketingu pre Vašu webovú prezentáciu.

 • Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

  Potřebujete zoptimalizovat stránku pro vyhledávače, aby jste se zobrazovali na nejvyšších pozicích? Optimalizace pro vyhledávače je jediná cesta, jak toho dosáhnout a být tak dále než konkurence. Správné nasazení optimalizace SEO, Vám přinese zvýšení návštěvnosti a zvýšení prodeje a propagace produktů. Více o optimalizaci pro vyhledávače.

 • Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)

  Stránky pre vyhľadávače (SEO – search engine optimalization) je postup slúžiaci k zvýšeniu návštevnosti web stránok a tento postup možno označiť za aktuálne jeden z najefektívnejších spôsobov propagácie webstránky, a teda aj samotnej spoločnosti, jej produktov a služieb. SEO je súbor techník na zlepšenie pozície, na ktorej sa optimalizovaná webstránka zobrazí vo výsledkoch vyhľadávania v internetových vyhľadávačoch. SEO zahŕňa linkbuilding, linkbaiting, social media marketing, virálny marketing, on-line PR v kombinácii so sémantickým kódovaním webu. Kľúčové slová sú najdôležitejšou časťou SEO postupu ako optimalizovať konkrétne ...

 • SEO alebo Search Engine Optimization

  SEO alebo Search Engine Optimization je metóda vytvárania a upravovania webových stránok takým spôsobom, aby ich forma a obsah boli vhodné pre automatizované spracovanie v internetových vyhľadávačoch. Cieľom pri výsledku vyhľadávania je zaistiť Vašej stránke vyššiu pozíciu, a tým pádom aj vyššiu sledovanosť a návštevnosť.

 • Poskytujeme služby pre IT, správu firemných sietí, domén, SEO

  Podľa potrieb zákazníkov zabezpečíme služby v oblasti IT: - návrh a správa firemných sietí a domén - monitoring - SEO analýzy

 • SEO poradenstvo

  Máte stránku a nie ste spokojný s jej zobrazením vo vyhľadávačoch? Chceli by ste aby Vaša stránka bola nájdená medzi prvými stránkmi čo Vám zabezpečí väčší počet potenciálnych zákazníkov? Tak SEO poradenstvo je určené práve pre Vás!

 • Reklama, SEO, PR

  priaznivé ceny, záruka kvality. serioznosť. raklamne kampane, tvorba reklamy printová reklama, web reklama, hosting, design, marketing

 • Optimalizácia pre vyhľadávače – SEO

  Pri webdesign-e (tvorbe stránky) automaticky myslíme aj na optimalizáciu pre vyhľadávače SEO seo – viac.

 • SEO - optimalizácia

  - SEO optimalizácia - SEO analýza - Úprava textov web stránok - Zaradenie web stránky do katalógov - SEO získavanie spätných odkazov - Linkbuilding

 • SEO optimalizácia

  Internetový marketing a riešenia, ktoré zvýšia viditeľnosť Vaších stránok vo svete internetu.

 • Elektronický marketing, SEO, on-line PR

  Zabezpečíme, aby sa k Vám dostali tí správni návštevníci. Na internete je každý, no len niektorí na ňom zarobia. Pritiahneme Vám cieľovú skupinu návštevníkov a budeme sa o ňu starať. 1. Zabezpečíme návštevnosť, aby ľudia o Vás vedeli! Vaša stránka môže byť navštevovaná. Štatisticky najsilnejší prostriedok on-line marketingu na získanie návštevnosti je kvalitná optimalizácia internetových stránok pre vyhľadávače (SEO). Zabezpečíme, aby sa Vaša stránka umiestňovala na predných miestach vo výsledkoch vyhľadávania na Google.sk. Spolu so zabezpečením on-line PR kampane a voliteľnou on-line inzerciou zvýšime návštevnosť! 2. O svo...

 • SEO optimalizácia pre vyhľadávače

  Pre mnohých klientov je z hľadiska marketingu veľmi nevyhnutné, aby sa ich stránky zobrazovali na popredných miestach vo vyhľadávačoch a katalógoch. Pri vyhľadávaní web stránky, môže návštevník obdržať veľké množstvo relevantných ale aj menej relevantných odkazov. Väčšina bežných používateľov navštívy len stránky, ktoré sa nachádzajú na vrchole vyhľadávaných výsledkov. Ak je vo vašom záujme zlepšiť povedomie o vašej firme, vašom produkte alebo vašej službe, je pre vás SEO optimalizácia veľmi dôležitá Čo ponúkame: - analýza trhu a prieskum konkurencie - správne zvolené kľúčové slová a texty - úprava kódu stránky ...

 • Optimalizácia pre vyhľadávače - SEO

  Pomocou optimalizácie pre vyhľadávače (SEO - Search Engine Optimization) budú vaše stránky automaticky na popredných miestach vo výsledkoch hľadania. Návštevníci internetu so záujmom o váš produkt budú chodiť na váš web. Profesionalita: používame profesionálne nástroje na analýzu kľúčových slov a analýzu konkurencie. Pomáhame svojim klientom nájsť hlavný predajný argument a použiť ho na www stránkach. Servis: sledujeme, ako sa vyvíja postavenie klientov vo vyhľadávačoch a ako sa odráža zvýšená návštevnosť stránok na predaji produktov.

 • SEO optimalizácia

  Až 90% zákazníkov dnes vyhľadáva služby on-line. Cieľom SEO (search engine optimization) je optimalizovať web stránku tak, aby dosahovala popredné pozície vo výsledkoch vyhľadávania na určité kľúčové slová v domácich aj svetových vyhľadávačoch.

 • Školenie SEO pre majiteľov firiem a marketérov

  Poskytujeme jednodňové školenia, ktoré je určené predovšetkým majiteľom menších firiem, pracovníkom marketingu a web masterom. Naše znalosti vám pomôžu navrhnúť a prevádzkovať vašu www stránku tak, aby ste mali čo najlepšie miesto vo vyhľadávačoch.

 • Optimalizácia pre vyhľadávače - SEO

  Aby boli Vaše webové stránky skutočne úspešné a plnili svoj primárny účel je nevyhnutná ich optimalizácia. SEO-optimalizácia znamená úpravu obsahu, kľúčových slov a fráz vašich internetových stránok, pre ich maximálnu prístupnosť pre vyhľadávače. Web-in Vám taktiež ponúka registráciu Vašich stránok v internetových katalógoch (cca 20 bezplatných katalógov). Web-in ručí za bezproblémové zobrazovanie Vašich stránok vo väčšine bežných internetových prehliadačoch. (ako napr....)

 • SEO - katalogy a vyhledávače

  Na vět?inu www stránek přichází vět?ina náv?těvníků z vyhledávačů. To funguje tak, ?e zadají do vyhledávače nějaké slovo nebo frázi a vyhledávač vám nabídne třeba stovky, tisíce nebo miliony odkazů na www stránky. Náv?těvník si obvykle vybírá z výsledků na první stránce a nejčastěji některý z prvních odkazů na www stránky. Někdy si prohlédne výsledky na druhe a třetí stránce, na dal?í ji? zavítá spí?e vyjimečně. Poskočte ve výsledcích vyhledávačů nahoru! Vyhledávač poskytuje číslo (pagerank, srank, jyxorank) o va?ich www stránkách. Jestli je číslo (pagerank) vysoké, tak se va?e www stránky umístní na lep?ích pozicí...

 • SEO optimalizácia

  V oblasti marketingu a SEO Vám vieme poskytnúť nasledovné služby: - marketingovú analýzu a stratégiu /konkurenčná analýza, východisková analýza, stanovenie cieľových skupín, vytvorenie cieľov a stratégie, SWOT analýzu/ - optimalizáciu webstránky pre vyhľadávače /SEO/ - písanie reklamných textov /copywriting/ - testovanie webu /jednoduchosť navigácie, informácií atď. pomocou vzorky respondentov/ - internetový marketing /PPC kampane v etargete a google/ - zapísanie firmy do vyhľadávacích portálov /zapísanie firemného profilu do zoznamov/ - tvorba reklamných prospektov /katalógy, prospekty, informačné letáky, bannery, plagáty/ - návrh ...

 • Tvorba webstránok, SEO a CMS

  Tvorbou web stránok sa zaoberáme už od roku 1995, čiže veľmi dobre poznáme situáciu a trendy tohto virtuálneho sveta, kde je najdôležitejšie mať dobre napísanú stránku.

 • Optimalizácia pre vyhľadávače - SEO

  (Search Engine Optimization) je služba, pomocou ktorej sa zvyšuje pozícia vašej web stránky vo výsledkoch vyhľadávania textových vyhľadávačov.

 • SEO a W3C optimalizácia

  Kvalitný SEO servis s bodovým hodnotením nad 90 bodov zo 100 pre web stránky pracujúce na platforme Joomla. Výsledok našej práce si môžete následne preveriť na nezávislom serveri seoservis.cz a SEO Workers Engine Optimalization. A to nie je všetko. Nakoľko kvalitná SEO optimalizácia je dlhodobý proces - ponúkame za príplatok optimalizáciu vašich stránok v rozpätí 4 mesiacov s cieľom postúpiť z vašej aktuálnej pozície v GOOGLE do jej prvej desiatky v závislosti od zadaných kľúčových slov. Upozorňujeme, že nikomu nemôžeme garantovať presné poradie vo vyhľadávačoch, ale urobíme všetko čo je v našich silách, aby váš web dosiahol čo možno na ...

 • SEO - optimalizácia pre vyhľadávače

  Hlavnou úlohou optimalizácie pre vyhľadávače je priviesť čo najvyšší počet návštevníkov na Vašu stránku, zvýšiť tak zisky organizácie, zlepšiť povedomie o firme, značke, službe alebo výrobku. Na to, aby Váš web plnil svoj účel nie je dôležitý len kvalitný design a obsah, ale aj zabezpečenie toho, aby Vás mohli Vaši potenciálni klienti na internete nájsť. To je práve úlohou SEO - (Search Engine Optimization). Základom úspechu je použitie nasledujúcich metód: - napísanie kvalitného obsahu - s tým súvisiaca identifikácia dôležitých kľúčových slov - zmapovanie konkurencie - dostatočný počet spätných odkazov

 • SEO optimalizace a SEO analýza webových stránek

  Cílem SEO optimalizace je dostat webovou prezentaci na první pozice ve fulltextových vyhledávačích, neboť většina uživatelů při hledání věnuje pozornost jen několika prvním odkazům. Webová prezentace by tedy měla být důvěryhodná nebo-li kvalitní. Tohoto výsledku lze dosáhnout několika způsoby, a to především kvalitním obsahem a správným způsobem programování, čili SEO optimalizací. Není proto jediným kritériem funkčnost stránek, ale webové stránky musí splňovat jisté normy, validitu, přehlednost tak, aby roboti v nich našli co nejvíce klíčových slov. Námi vytvořené webové stránky SEO optimalizaci již zahrnují.

Chcete najčerstvejšie zákazky?

Chcete najčerstvejšie zákazky?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: SEO 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.