Sklad, obchodné priestory

Sklad, obchodné priestorySklad, obchodné priestory 2

Maxicentrum XXL je veľkoobchodné centrum v prevádzke už 10 rokov je situovaný na začiatku Bratislavy, v smere od Senca s výbornou dostupnosťou 1 km od dialnice a výhodami hlavného mesta. Ponúkame na prenájom skladové, obchodné priestory, aj na veľkoobchodný predaj od 1m2 až do 3600m2. Logistika je zabezpečená aj pre kamiónovú dopravu. Najmenšie boxy od 1EUR/deň sú vhodné na skladovanie mimosezónného tovaru, archívy, šanóny, knihy, pneumatiky, lyže, motorky, bicykle atd. Sú vhodné pre podnikateľov aj pre fyzické osoby. Večšie priestory sú vhodné na skladovanie akéhokoľvek druhu tovaru, vrátane potravín s vlastnou kanceláriou, soc.zar. Non-stop strážené, monitorované kamerovým systémom - prístupné 24 hod. 7 dní v týždni, parkovanie priamo pri sklade, telefón, internet, vykurovanie. Jednoduché a rýchle prenajatie, čisté a suché priestory, kedykoľvek k dispozícii a kedykoľvek vypovedateľné, atraktívne zľavy až do 25%.Viac informácií na 0908 150 555

Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Dámske oblečenie, veľkosklad, outlet, Mestský štýl

  Dámske oblečenie, veľkosklad, outlet, Mestský štýl

  Do nášho veľkoskladu sme dostali letný mix dámskeho oblečenia v tzv.mestskom štýle. Prevažne tričká, topy, blúzky, šaty a nohavice sú balené v 17kg baleniach. Materiál prevažne bavlnený, ľahučký. V balení je 89 kusov letného oblečenia. Vyžiadajte si emailom cenník

 • Dámske tričká a topy, veľkosklad, outlet

  Dámske tričká a topy, veľkosklad, outlet

  Do nášho veľkoskladu sme dostali letný mix dámskych topov a tričiek. Balenia obsahujú značky Betty Barclay, Mexx, S.Oliver, Tom Tailor a pod....Materiál prevažne bavlnený, ľahučký. V balení je 120 kusov letného oblečenia. Vyžiadajte si emailom cenník

 • Veľkosklad, outlet, oblečenie, výpredaj skladových zásob

  Veľkosklad, outlet, oblečenie, výpredaj skladových zásob

  Mix oblečenia pre mladých od 1,66 eur. Balenie obsahuje cca.70-80 kusov, väčšinou bavlneného oblečenia s potlačou. Letné tričká, tričká s dlhým rukávom, nohavice šortky a pod... Výborná cena, do vypredania skladových zásob. Na vyžiadanie pošleme aktálny a výpredajový cenník. Zásielky posielame aj na dobierku.

 • Stradivarius dámske oblečenie, outlet, veľkosklad, akcia

  Stradivarius dámske oblečenie, outlet, veľkosklad, akcia

  Do nášho veľkoskladu sme dostali novú zásielku outletového tovaru značky Stradivarius. Balenie po cca 83 ks, pestrofarebný jarno-letný mix. Balenia sú odlišné. Balenie obsahuje približne : Nohavice 9, legíny 3, riflová jarná bunda 1, sukne 5, pulovre + svetre 6, saká 1, šortky 2, blúzky 2, tričká, topy 29 ... V prípade záujmu Vám radi odpovieme, pošleme cenník. Najlepšia je osobná návšteva našich skladov. Pokiaľ zákazník túto možnosť nemá, zásielky posielame kuriérom spoločnosti GLS Slovakia.

 • Dámske značkové oblečenie, veľkosklad, outlet

  Dámske značkové oblečenie, veľkosklad, outlet

  Do nášho veľkoskladu sme dostali letný mix dámskeho oblečenia značky Tom Tailor + Tramontana. Prevažne tričká, topy, blúzky, šaty a krátke nohavice sú balené v 17kg baleniach. Materiál prevažne bavlnený, ľahučký. V balení je 100 kusov letného oblečenia. Vyžiadajte si emailom cenník

 • Veľkosklad, outlet, dámske oblečenie Tom Tailor

  Veľkosklad, outlet, dámske oblečenie Tom Tailor

  Do nášho veľkoskladu sme dostali zásielku so zimným tovarom. Tento dámsky mix obsahuje pletené pulovre, svetre, tričká, bundy, vesty, nohavice v rôznych veľkostiach. Dámsky mix je balený po 15kg a obsahuje približne 43 kusov zimného oblečenia. V prípade záujmu Vám rada pošlem podrobnejšie informácie, prípadne aktuálny cenník. Najlepšia je osobná návšteva našich skladov. Tovar je možné poslať kuriérom spoločnosti GLS s dodaním na druhý pracovný deň.

 • Veľkosklad, outlet, dámske oblečenie Olsen/One Touch/Bandolera

  Veľkosklad, outlet, dámske oblečenie Olsen/One Touch/Bandolera

  Do nášho veľkoskladu sme dostali zásielku so zimným tovarom. Tento mix troch obľúbených vysoko kvalitných značiek obsahuje pulovre, svetre, tričká, nohavice aj vo väčších veľkostiach. Balenia sú väčšinou 20kg vrecia a obsahujú približne 61 kusov zimného oblečenia. V prípade záujmu Vám rada pošlem podrobnejšie informácie, prípadne aktuálny cenník. Najlepšia je osobná návšteva našich skladov. Tovar je možné poslať kuriérom spoločnosti GLS s dodaním na druhý pracovný deň.

 • Veľkosklad, outlet, dámske oblečenie Bonita kolekcia 2013

  Veľkosklad, outlet, dámske oblečenie Bonita kolekcia 2013

  Do nášho veľkoskladu sme dostali zásielku so zimným tovarom. Tento dámsky mix obsahuje košele, blúzky, tuniky, pulovre, svetre, tričká, nohavice aj vo väčších veľkostiach a nájdu sa aj modely s krátkym rukávom. Aktuálny módny trend však umožňuje vynosiť krátkorukávové modely aj počas chladnejších dní. Balenia sú väčšinou 20kg vrecia a obsahujú približne 72 kusov zimného oblečenia. V prípade záujmu Vám rada pošlem podrobnejšie informácie, prípadne aktuálny cenník. Najlepšia je osobná návšteva našich skladov. Tovar je možné poslať kuriérom spoločnosti GLS s dodaním na druhý pracovný deň.

 • Veľkosklad, outlet, pánske oblečenie, Tom Tailor

  Veľkosklad, outlet, pánske oblečenie, Tom Tailor

  Do nášho veľkoskladu sme dostali zásielku so zimným tovarom. Tento dámsky mix obsahuje hrubé pletené pulovre, svetre, mikiny, košele s dlhým rukávom, vesty, nohavice v rôznych veľkostiach. Pánsky mix je balený po 15kg a obsahuje približne 33 kusov zimného oblečenia. V prípade záujmu Vám rada pošlem podrobnejšie informácie, prípadne aktuálny cenník. Najlepšia je osobná návšteva našich skladov. Tovar je možné poslať kuriérom spoločnosti GLS s dodaním na druhý pracovný deň.

 • Veľkosklad, outlet, detské oblečenie Tom Tailor / Zippy

  Veľkosklad, outlet, detské oblečenie Tom Tailor / Zippy

  Do nášho veľkoskladu sme dostali zásielku so zimným tovarom. Tento krásny farebný detský mix obsahuje mikiny, pulovre, pyžamká, tričká, bundy, vesty, nohavice v rôznych veľkostiach aj s Disney motívmi. Detský mix je balený po 15kg a obsahuje približne 61 kusov zimného oblečenia za úžasnú cenu. V prípade záujmu Vám rada pošlem podrobnejšie informácie, prípadne aktuálny cenník. Najlepšia je osobná návšteva našich skladov. Tovar je možné poslať kuriérom spoločnosti GLS s dodaním na druhý pracovný deň.

 • Veľkosklad, outlet, dámske oblečenie S.Oliver kolekcia 2013

  Veľkosklad, outlet, dámske oblečenie S.Oliver kolekcia 2013

  Do nášho veľkoskladu sme dostali zásielku so zimným tovarom. Tento dámsky mix obsahuje košele, pulovre, svetre, tričká, nohavice aj v rôznych veľkostiach. Balenia sú väčšinou 22-23kg vrecia a obsahujú približne 62 kusov zimného oblečenia. V prípade záujmu Vám rada pošlem podrobnejšie informácie, prípadne aktuálny cenník. Najlepšia je osobná návšteva našich skladov. Tovar je možné poslať kuriérom spoločnosti GLS s dodaním na druhý pracovný deň.

 • Veľkosklad, outlet, dámske oblečenie, pánske oblečenie, výpredaj skladových zásob

  Veľkosklad, outlet, dámske oblečenie, pánske oblečenie, výpredaj skladových zásob

  Vypredávame skladové zásoby (už od 1,66 eur za kus) nasledovných značiek: Phard, Blend, Wrangler, Morgan, Bershka, Kocca Jeans, Vero Moda, Mexx. Sú to kvalitné mixy dámskeho alebo pánskeho oblečenia. Zimné, jarné a letné oblečenie v cca.70 kusových baleniach. Značka Morgan má nielen dámske exkluzívne dámske oblečenie, ale ponúkame aj kožené opasky, bižutériu a doplnky za skvelé ceny. Opasky balené po 42 kusov zn.Next ponúkame za 0,36 eur/kus. Na vyžiadanie pošleme aktuálny a výpredajový cenník.

 • Veľkosklad, outlet, dámske oblečenie Silvian Heach

  Veľkosklad, outlet, dámske oblečenie Silvian Heach

  Do nášho veľkoskladu sme dostali zásielku so zimným tovarom. Tento dámsky mix obsahuje extravagantné bundy, svetre zdobené kožušinkou, pulovre, svetre, tričká, nohavice s ojedinelými módnymi prvkami, aj vo väčších veľkostiach. Balenia sú väčšinou 17-18kg vrecia a obsahujú približne 44 kusov zimného oblečenia. V prípade záujmu Vám rada pošlem podrobnejšie informácie, prípadne aktuálny cenník. Najlepšia je osobná návšteva našich skladov. Tovar je možné poslať kuriérom spoločnosti GLS s dodaním na druhý pracovný deň.

 • BERSHKA outlet, veľkosklad, akcia

  BERSHKA outlet, veľkosklad, akcia

  Do nášho veľkoskladu sme dostali novú zásielku dámskeho oblečenia Bershka. Je to pestrofarebný jarno-letný mix. Trendové kúsky ako minišaty, minisukne, tričká, topy, nohavice, 3/4-ové nohavice v krásnych letných odtieňoch. V balení sa nachádza tenšia bunda, príp.sako, niekoľko tenších svetríkov. Balenia majú veľkosť cca.16,5kg. Počet kusov je minimálne 85. Na vyžiadanie pošleme cenník. Radi Vás privítame v našom veľkosklade v Komárne. Zásielky posielam kuriérom spoločnosti GLS, s dodaním na druhý pracovný deň.

 • Veľkosklad, outlet, dámske oblečenie, Cache Cahce

  Veľkosklad, outlet, dámske oblečenie, Cache Cahce

  Do nášho veľkoskladu sme dostali novú zásielku dámskeho letného mixu. Pestrofarebný mix značiek Cahce Cache a Pimkie, obsahuje prevažne letné oblečenie, topy, sukne, nohavice, tričká, blúzky, košele a doplnky (2kusy), približne 10 kusov oblečenia s dlhým rukávom. Celkový počet kusov v balení je 120. Outletový cenník s podmienkami pošleme emailom na vyžiadanie. Tovar posielame aj kuriérom spoločnosti GLS. Najlepšia je osobná návšteva skladu, ktorú je najlepšie zahlásiť aspoň deň vopred, telefonicky alebo emailom.

 • Dámske oblečenie, veľkosklad, outlet, Cache Cache

  Dámske oblečenie, veľkosklad, outlet, Cache Cache

  Do nášho veľkoskladu sme dostali dámske krásne farebné, rôznorodé oblečenie. Sú to jesenno-zimné mixy za veľmi výhodnú cenu. Nladistvé oblečenie v rôznych veľkostiach. Balenia sú okolo 16 kg a obsahujú pletené pulóvre, svetre, blúzky, tričká s dlhým rukávom (ojedinele aj s krátky rukávom) s potlačou a s rôznymi motívmi, nohavice úzkeho strihu, sukne, bundy cca.3kusy, doplnky, šál, kožený opasok cca.4kusy, kabelka 1 kus, baretka 1 kus..... Cenník pošleme na vyžiadanie emailom. Tovar posielame aj kuriérom s dodaním na druhý pracovný deň.

 • Sklad, velkosklad, obchod

  Sklad, velkosklad, obchod

  Ponúkame na prenájom čisté, suché, vykurované, bezpečné skladové, obchodné, veľkoobchodné priestory vhodné aj na sklad potravín v Bratislave na Starej Vajnorskej ul. pre právnické aj fyzické osoby už od 1,5m3 až do 2400m2. /Showroom + sklad / Možnosť dispozičných úprav podľa požiadaviek zákazníka. Náš areál funguje ako veľkoobchodné centrum 12 rokov s výhodami hlavného mesta a s vynikajúcou dostupnosťou 1 km z diaľnice v smere od Senca a dobrá dostupnosť do centra. Areál je strážený, non-stop prístupný 24hod .7dní v týždni a 365 dní v roku. Parkovanie priamo pri priestoroch, väčšie priestory majú samostatnú kanceláriu, soc.zar. vy...

 • Veľkosklad, outlet, dámske oblečenie Cache Cache kolekcia 2013

  Veľkosklad, outlet, dámske oblečenie Cache Cache kolekcia 2013

  Do nášho veľkoskladu sme dostali zásielku so zimným tovarom. Tento trendový kvalitný mix veľmi obľúbenej značky obsahuje pulovre, svetre, tričká, nohavice aj vo väčších veľkostiach. Je to farebný mix vhodný aj pre mladých. Balenia sú väčšinou 16-18kg vrecia a obsahujú približne 82 kusov zimného oblečenia. V prípade záujmu Vám rada pošlem podrobnejšie informácie, prípadne aktuálny cenník. Najlepšia je osobná návšteva našich skladov. Tovar je možné poslať kuriérom spoločnosti GLS s dodaním na druhý pracovný deň.

 • Veľkosklad, outlet, dámske oblečenie YESS mix

  Veľkosklad, outlet, dámske oblečenie YESS mix

  Do nášho veľkoskladu sme dostali zásielku so zimným tovarom. Tento trendový kvalitný mix obsahuje pulovre, svetre, tričká, nohavice aj vo väčších veľkostiach. Balenia sú väčšinou 18kg vrecia a obsahujú približne 61 kusov zimného oblečenia, z toho približne 5 kusov krásnej farebnej bižutérie, príp. jedna taška alebo kabelka. V prípade záujmu Vám rada pošlem podrobnejšie informácie, prípadne aktuálny cenník. Najlepšia je osobná návšteva našich skladov. Tovar je možné poslať kuriérom spoločnosti GLS s dodaním na druhý pracovný deň.

 • Prievidza - Zapotôčky - priestory pre sklad, výrobu, prevádzku - 110 m2

  Prievidza - Zapotôčky - priestory pre sklad, výrobu, prevádzku - 110 m2

  Výhodne prenajmeme výrobno-obchodné resp. skladové priestory o výmere 110 m2 v centre sídliska Zapotôčky v Prievidzi. Priestory sú vhodné taktiež na zriadenie kancelárie – pobočky, resp. sídla firmy. Priestory sa nachádzajú na prízemí so vstupom od nakladacej rampy. V objekte sa nachádzajú prevádzky rôzneho druhu obchodu a služieb, vrátane Tesco a 101 Drogérie.

 • Veľkosklad, outlet, pánske oblečenie, Tom Tailor

  Veľkosklad, outlet, pánske oblečenie, Tom Tailor

  Letný farebný mix pánskeho oblečenia. Balenie obsahuje prevažne tričká, košele, krátke nohavice... trendové vysokokvalitné oblečenie. Tovar je skladom. Posielame aj kuriérom spoločnosti GLS s dodaním na druhý pracovný deň. Najlepšia je osobná návšteva skladu.

 • Veľkosklad, outlet, dámske oblečenie, STATUS MODA

  Veľkosklad, outlet, dámske oblečenie, STATUS MODA

  Prekrásny pestrofarebný letný mix dámskeho oblečenia. 90 kkusový mix obsahuje šaty, tuniky, tričká z ľahučkých bavlnených materiálov, trendové sukne, krátke nohavice. Tovar je skladom. Posielame aj kuriérom spoločnosti GLS s dodaním na druhý pracovný deň. Najlepšia je osobná návšteva skladu.

 • Hala, sklad, garáž 5 x 7.5 m, 3.5 m výška GREAEFF Nemecko

  Hala, sklad, garáž 5 x 7.5 m, 3.5 m výška GREAEFF Nemecko

  použitá, r.v. 1998, výška v štíte 3.5 m, dvere 2,5 x 2.5 m, oplaštenie trapez. pozinkovaný vlnovkový plech, poplastovaný, obluková strecha, presvetlenie, ráster 2.5, kvalitná, staticky pevná konštrukcia, statika, plány, k dispozícii 2 ks a medzipriestor cca 10x7 m, 1 hala - garáž, sklad bude postavený v Trnave okolo 05.11. cena za 1 modul cca 40 m2, 2700 EUR, výhoda - rýchle postavená, bez ukotvenia, bez stavebného povolenia.

 • Pánska konfekcia - veľkosklad, (celá sklad. zásoba je vo výpredaji)

  Pánske obleky 2 a 3 dielne Pánske nohavice Pánske saká Zimné kabáty 3/4, krátke, dlhé

 • Sklad, dielňa

  Ponúkam na predaj, prípadne prenájom bývalý poľnohospodársky dvor s výmerou 4 100 m2. V areáli sa nachádzajú dve budovy s úžitkovou plochou 590 m2 a 350 m2 napojené sú na elektr. prúd, vodovodnú sieť a pripojenie plynu je cca 70 m od pozemku. Celý objekt je uzavretý s vlastným prístupom cez bránu , všetky cesty v areáli sú spevnené , dobrý prístup pre kamióny. Objekt je vhodné využiť na chov hospodárskych zvierat, agroturistiku, pílu, podnikateľskú výrobu , služby, sklady... Celý areál bývalého JRD je pekný, udržiavaný. K objektu je možné dokúpiť cca 3 000 m2 pozemku. Dvor sa nachádza za mestom Šurany cca 15 km od obce Podhájska a je prí...

 • Farma, sklad, dielne

  Predám prípadne prenájmem bývalý poľnohospodársky dvor s výmerou 4 100 m2. V areáli sa nachádzajú dve budovy s úžitkovou plochou 590 m2 a 350 m2 napojené sú na elektr. prúd, vodovodnú sieť a pripojenie plynu je cca 70 m od pozemku. Celý objekt je uzavretý s vlastným prístupom cez bránu , všetky cesty v areáli sú spevnené , dobrý prístup pre kamióny. Dvor sa nachádza za mestom Šurany cca 15 km od obce Podhájska a je prístupný priamo z hlavnej cesty. Objekt je vhodné využiť na chov hospodárskych zvierat, agroturistiku, pílu, podnikateľskú výrobu a služby, sklady, alebo sídlo firmy. Celý areál bývalého JRD je pekný, udržiavaný sú v...


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Sklad, obchodné priestory 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.