Domček so šmýkalkou

Domček so šmýkalkou

7 MIDI domček so šmýkalkou je kombinovaná zostava, ktorá poskytuje deťom nespočetné možnosti pre najrôznejšie typy hier a zábavy.


Hľadáte zákazníkov? Zaregistrujte sa už dnes, nájdeme Vám zákazníkov.
 • Záhradné domčeky

  Záhradné domčeky

  Využite naše bohaté skúsenosti pri záhradných riešeniach. Ponúkame Vám nádherne spracovaný modul stavby záhradného domčeka. Modulárna architektúra je stále populárnejšia a v posledných rokoch sa čoraz viac presadzuje v našich končinách, aj kvôli modernému a estetickému vzhľadu. Modulové riešenie záhradného domčeka predstavuje rýchle a úsporné riešenie umiestnenia domčeku, kde ostatné možnosti buď zlyhávajú, alebo ich nákladnosť je veľmi vysoká. Okrem toho veľkou výhodou takéhoto konštrukčného systému je, že neobsahuje nosné steny, čo umožňuje ich flexibilné variácie, tým pádom aj ľubovoľné dispozičné riešenia. Navrhnite...

 • Drevený domček - ručná práca - TYP 1

  Drevený domček - ručná práca - TYP 1

  • drevený domček - ručná práca (hand made) • rozmer: 320 x 260 x 250 mm (d x š x v) • možnosť výroby domčeka podľa vašej fotografie • možnosť pridania nápisu (tabuľky s názvom)

 • Altanky, pergoli, záhradné domčeky-drevodomy

  Altanky, pergoli, záhradné domčeky-drevodomy

  Neváhajte a požiadajte nás o cenovú ponuku na : -Prístrešky k domu,na autá,jednospádové,valbové,sedlové ... -Samovolne stojace altánky - Odkvapový systém - Záhradné domčeky - Drevodomy - Tatranský profil - Lexan - Šindel - Škridla - Plech CENOVA PONUKA ZDARMA !!!

 • Altanky pergoly zahradne domčeky zahradny nabytom

  altanky pergoly zahradne domčeky zahradny nabytok

 • Záhradné domčeky, altánky, pergoly, prístrešky

  Záhradné domčeky, altánky, pergoly, prístrešky

  Vyrábame zahradné domčeky, rôzne prístrešky na rodinné domy, altánky. Stavby zhotovujeme na kľúč, vrátane stršných krytín a náterov.

 • Altánky, záhradné domčeky, prístrešky, pergoly, krovy, voliere pre zvieratá

  Altánky, záhradné domčeky, prístrešky, pergoly, krovy, voliere pre zvieratá

  Dodávka a montáž krovov,altánkov, prístreškov, pergol, voliér pre psov a pod. Podľa projektovej dokumentácie ale aj podľa požiadaviek zákaznika presne na mieru.

 • Záhradné domčeky

  Ponúkame Vám výrobu kvalitných záhradných domčekov a moderných dreveníc. Záhradné domčeky sú vyrábané na mieru a sú prispôsobované priestoru, pre ktoré sú určené. Okrem rozmerov sa záhradný domček dokáže prispôsobiť aj vzhľadom. Zapadnúť do akéhokoľvek štýlu  záhrady tak už nie je žiadny problém.

 • Altánky, záhradné domčeky, strechy

  Altánky, záhradné domčeky, strechy

  Ponukam zahradny domcek,altanok,pristresok strechu na cnc stroji s presnostou na mm,suche mokre drevo, rezane hoblovane, cenova ponuka podla vykresov alebo zamerania. Moze byt len konstrukcia. Dokoncenie podla vasich predstav. Dovoz a vykladku rukou zabezpecim.

 • DOMČEKY, VLÁČIKY, TABULE

  Pokrokové technólogie, ako obrábanie na CNC stroji, nám umožňujú prinášať zaujímavý dizajn a vdýchnuť život nápadom ako sú vláčik či domček. Sú vhodným útočiskom pre naše milované deti pri ich hrách či nahánačkách.Deti z družiny alebo škôlky - nezabudnite si doniesť kriedy a pokresliť všetky tabule ! Nechajte Vaše ihrisko vyniknúť týmito originálnymi výrobkami zo slovenskej dielne.

 • Výroba interiéru dreveníc, chát a záhradných domčekov.

  Výroba interiéru dreveníc, chát a záhradných domčekov.

  Ponúkam Vám obloženie interiéru Vašej drevenice, či chatky, slovenskej izby. Podľa Vašich prianí vyrobím masívny nábytok ako sú postele, kuchynky, schody, dvere, obloženia klieštin a pod.

 • Zahradný domček - plechový

  Zahradný domček - plechový

  Zahradný domček pre odloženie zahradného náradia, hadíc, kosačiek ale aj na zimné uskladnenie bicyklov, skútrov, a podobne. Jedná sa o plechový domček so základovým rámom, t.j. nie je treba betonové základy, stačí ho postaviť len na rovnú plochu. Rozmery: dlžka, šírka: 2500 x 1150 mm = 2,875 m2 výška: 1600 /1900 / 1600 mm velkosť dverného otvoru: 1550 x 900 mm  otváranie dverí: ľavé dvere - 25 cm, pravé dvere 65 cm.   material: pozink. farbený plech hr. 0,55 mm, poctivý klampiarský, (výrobca KJG)  Ferebné riešenie: zakazník si môže vybrať z farieb RAL 8019 - tmavohnedá, RAL 9002 - biela, RAL 6011 - travovo zelená, RAL 6005 - machovo zel...

 • Keter domček Magic Play House

  •z vysokokvalitného plastu s UV ochranou a teda stabilnými farbami •s otváracími okenicami na oboch oknách a dverami •s kľučkou na dverách •s kohútikom na streche •vhodný do exteriéru i interiéru - kútiky pre deti, škôlky, no i detské izby •rozmery domčeka: 110x110x145 cm

 • Detský domček Lucas C100

  Veselý dětský domeček certifikovaný dle EN 1176, určený pro MŠ a malé obce, restaurace, hotely, dětská centra atd. Jako dopadová plocha stačí udržovaný trávník (výška podlahy 1 m). Podesta dětského domečku ja tlakově impregnována (doporučujeme domeček ošetřit ještě transparentním lakem). Dětský domek se kotví pomocí zatloukacích kotev, které jsou součástí dodávky. Skluzavka je součastí dodávky.

 • Výroba domčekov

  Výroba domčekov

  Hracie domčeky pre tieň a aktívny odpočinok.

 • Rekreačný domček ALKYÓN pri Podhájskej-geotermál

  Rekreačný domček ALKYÓN pri Podhájskej-geotermál

  Ponúkame ubytovanie v súkromí rekreačného domčeka Alkyón (aj dlhodobý prenájom). K dispozícii:terasa, gril, posedenie, detský kútik, ohnisko, parkovanie vo dvore. Pri dome: obchod, pohostinstvo, pošta. Do 300m: bowling, tenisové kurty, soľná jaskyňa, reštaurácia. Do 2500m: liečivý geotermál a wellness Podhájska.

 • Detský záhradný domček

  Detský záhradný domček

  Detský záhradný domček, v ktorom deti môžu aj spať. Originálne riešenie celodreveného domčeku na kolech.Sen každého dieťaťa, mať podobný domček ako rodičia. V domčeku si môžu deti hrať za každého počasia a vždy budú v suchu, vzhľadom k tomu, že je podlaha nad krajine.V sparnom počasí je vďaka drevenej konštrukcii a drevené streche veľmi príjemne. Za chladnejšieho počasia je v domčeku zase vďaka celodrevené konštrukcii teplejšie. Dobrou vetrateľnosť zaisťujú funkčné dvojkrídlové dvere a dvojkrídlové okno s výplňou s bezpečnostného skla.Karavan je mobilní.Pomocí oja a natáčacie predné nápravy s ním môžete jazdiť po z...

 • Detský obytný domček na záhradu - teraz zľava

  Detský obytný domček na záhradu - teraz zľava

  Detský záhradný domček na kolieskach - teraz zľava a doprava zadarmo Originálne celodrevený domček na kolesách . Sen každého dieťaťa , mať vlastný domček , kde môže aj spať so svojimi kamarátmi , dokonca za každého počasia . Podlaha je nad zemou a zaručuje tak sucho v domčeku . V sparnom počasí je vďaka drevenej konštrukcii a drevené streche veľmi príjemne . Za chladnejšieho počasia je v domčeku zase vďaka celodrevené konštrukcii teplejšie . Počas bývanie si môžu deti doviezť svoje obydlia na druhý koniec zahrady.Domeček je mobilný a vďaka natáčacie prednej náprave , je možné s ním veľmi ľahko popochádzat a zatáčať .. Domček má...

 • Sauna domček

  Sauna domček

  Materiál severský smrek, Vonkajšie rozmery (Š x D) 398 x 355 cm, Obytná plocha 12,28 m2, Oddychová miestnosť 198 x 195 cm, Sauna 170 x 195 cm, Výška v štíte 254 cm, Hrúbka steny 44 mm, Plocha strechy 15,65 m2, Čelný presah strechy 150 cm, Dĺžka terasy 130 cm, Dvere 1-krídlové presklené 82 x 183 cm, Okno otváravo-sklopné 55 x 71 cm, Výbava sauny: - 2 ks ležadlá - 2 ks opierka hlavy - 1 ks drevené dvere presklenné izolačným dvojsklom s uzáverom - 1 ks kryt kachiel - 1 ks vetrací rámik - 1 ks opierka chrbta - 1 ks kryt svetla - 1 ks podlahový rošt

 • Domček so šmyklavkou

  - a Á-čkom hojdačkou

 • Domček s kovovou strieškou s vlajočkou a Žeriavom na piesok

  Domček so kovovou strieškou a vlajočkou a žeriavom na piesok– 3 – 99rokov. Potrebná plocha pre inštaláciu 7 X 7 m alebo 3 X 12m podľa typu skladby. V tomto prípade je možná montáž do L ,alebo pozdĺžna montáž zariadenia(schody a šmyklavka v jednom rade). Zariadenia je vyrobené zo smrekového alebo borovicového dreva, vodovzdornej Fínskej preglejky na schodiskovej časti s protišmykovým filmom a kovových pozinkovaných spojovacích a nosných dielcov. V tomto prípade má Domček striešku s vlajkou na vrchu a otáčavý reťazový žeriav na piesok s výsypkou späť do pieskoviska. Je potrebná spolupráca detí, cvičí sa koordinácia zmyslov a pohybu.

 • Domček so strieškou a šmyklavkou

  Domček so strieškou – 3 – 99rokov. Potrebná plocha pre inštaláciu 7 X 7 m alebo 3 X 12m podľa typu skladby. V tomto prípade je možná montáž do L, alebo pozdĺžna montáž zariadenia(schody a šmyklavka v jednom rade). Zariadenia je vyrobené zo smrekového alebo borovicového dreva, vodovzdornej Fínskej preglejky na schodiskovej časti s protišmykovým filmom a kovových pozinkovaných spojovacích a nosných dielcov. Zariadenie je možné dopľňať doplnkami uvedenými v cenníku. Zariadenie je certifikované a spĺňa medzinárodné bezpečnostné kritériá.

 • Domček MINIDUPLO - pre deti do 6 rokov

  Domček MiniDuplo – 1 – 99rokov. Zariadenie je vhodné pre deti predškolského veku. Potrebná plocha pre inštaláciu 3 X 6m. Zariadenia je vyrobené zo smrekového alebo borovicového dreva, vodovzdornej Fínskej preglejky s protišmykovým filmom a kovových pozinkovaných spojovacích a nosných dielcov. Zariadenie je certifikované a spĺňa medzinárodné bezpečnostné kritériá.

 • 7-A4 stredná Domček so šmýkalkou

  7-A4 stredná Domček so šmýkalkou

  Domčeku s lezeckou stenou a šmýkalkou sa deti na detskom ihrisku určite potešia. Na platformu sa dostanú viacerými spôsobmi. Pre menšie deti je určené pohodlné schodisko, odvážnejší neodolajú výzve a vylezú po lezeckej stene .Po letmom pohľade z výšky sa spustia k zemi na šmýkalke. Deti majú k dispozícii samozrejme aj lavičku na oddych a hry.

 • Domčeky pre teľatá – bezpečné miesto pre teľatá

  Domčeky pre teľatá – bezpečné miesto pre teľatá

  O zvieratách chovaných v domčekoch pre teľatá je známe, že sú zdravšie, majú nižšiu mieru úmrtnosti, majú lepšiu imunitu voči chorobám a po odstavení majú aj vyššiu hmotnosť. Domčeky taktiež znižujú riziko skupinovej infekcie, ?vďaka čomu sú náklady na veterinárne ošetrenie nižšie. Domčeky pre teľatá poskytujú každému zvieraťu veľký priestor, ako aj trvalú cirkuláciu vzduchu využívajúc zabudované vetracie systémy. V prípade potreby zvýšenia ventilácie je možné do každého boxu vyrezať ďalšie okná. Domčeky od spoločnosti Titan majú malú hmotnosť a preto je ich možné ľahko prepravovať, premiestňovať a uskladňovať. Tak...

 • Drevené detské domčeky

  Drevené detské domčeky

  Drevené detské domčeky sú určené pre naše ratolesti, ktorými im môžete vhodne spríjemniť hry na záhrade. V tabuľke uvádzame iba základné detské domčeky. Vy si však môžete navrhnúť vlastný, ktorý zrealizujeme podľa Vašich prestáv. Stačí, keď zadáte technické a finančné podmienky. Posledné dva obrázky vo fotkách domčekov sú príkladom vlastných podmienok zákazníkov.

 • Zrubové domčeky a chatky menších rozmerov

  Zrubové domčeky a chatky menších rozmerov

  * YOUNG FAMILY - obr. 1 Je zrub menšej veľkosti s tromi obytnými miestnosťami a pracovným kútom. Je vhodný najmä pre mladé rodiny a menej náročných chatárov. Zastavaná plocha zrubu je 47,6 m2, výška hrebeňa strechy je 6,5 m. * MAŤKO - obr. 2 Je zrub menšej veľkostnej kategórie s tromi obytnými miestnosťami. Je vhodný ako menší rodinný dom, alebo víkendová chatka. Zastavaná plocha zrubu je 49 m2, výška hrebeňa strechy je 6,5m. * KUBKO - obr. 3 Je zrub menšej veľkosti s tromi obytnými miestnosťami a pracovným kútom. Je vhodný najmä pre mladé rodiny a menej náročných chatárov. Zastavaná plocha zrubu je 47,6 m2, výška hrebeňa...

 • Drevostavby, záhradné domčeky

  Drevostavby, záhradné domčeky

  Ponúkame na predaj rozne drevostavby, záhradné domčeky, predajné stánky, zrubove stavby, psie búdy. Všetky výrobky sú na objednávku podľa dopytu. Cenovú ponuku vystavíme na základe požiadaky zákazníka. Kvalitné severské drevo, náterové systémy, moderné prevedenie.

 • Grilovacie domčeky

  Grilovacie domčeky

  Grilový domček je zaujímavým riešením, ako si spríjemniť všedné dni. Poskytuje jedinečnú atmosféru počas celého roka, či ide o letnú grilovačku bez ohľadu na počasie, alebo daždivý jesenný deň, ale tiež v čase zimného nečasu. Zvonka i vo vnútri vyzerá komfortne a útulne. Je ideálnym riešením pre milovníkov dobrého jedla a tých, ktorí si radi vychutnávajú posedenie pri otvorenom ohni s priateľmi a blízkymi. V jeho strede sa nachádza ohnisko. Po zapálení ohňa môže teplota v miestnosti dosiahnuť až 20°C! Všetky prvky boli vyrobené tak, aby zabezpečovali pohodlie a spokojnosť všetkých účastníkov.

 • Záhradné drevené domčeky

  Záhradné drevené domčeky

  Domčeky z cédrového dreva AXI si určite obľúbite. Rozprávkový dizajn pritiahne každé dieťa, ktoré môže objavovať každý deň nové dobrodružstvá a tajomstvá ukryté v domčekoch. Formát domčeku zodpovedá všetkým potrebám detských hier. Každý domček disponuje jedinečnými detailami, ktoré podporia fantáziu Vašich detí. Domčeky sú vhodné pre súkromné priestory – záhrady a chaty. Nie sú vhodné na verejné ihriská. Dodávajú sa v demontovanom stave. Každý domček obsahuje rôzne prvky. Niektoré sú so šmýkačkou, iné aj s pieskoviskom, či verandou so schodíkmi. Rozhodnutie sa pre tento typ záhradného domčeka nie je vôbec ťažké, p...

 • Detský záhradný domček

  Detský záhradný domček

  Domček si určite nájde využitie v každej záhrade, na detskom ihrisku, či v parku. Deti budú nadšené, že majú vlastný malý domček, kde sa môžu s kamarátmi zahrať. Vyrobený je z borovicového dreva, ktoré je impregnované. Našou širokou ponukou doplnkov detských ihrísk chceme splniť všetky Vaše požiadavky bezpečnej a modernej plochy na trávenie voľného času. Realizujeme komplexné služby a pre našu spoločnosť je nanajvýš dôležité nadviazať dlhodobú spoluprácu so zákazníkom pri dostavbe detského ihriska na etapy.

 • Zrubové domčeky

  Zrubové domčeky

  Dřevostavby nejvyšší kvality: Vyrobeno z ekologického materiálu s dlouholetou tradicí výroby. Jedná se o zakázkovou výrobu a vyobrazena je jen část z nabízeného sortimentu srubových domků. Vyrobíme Vám srubový domek přímo na míru dle Vašeho zadání. Standardní výroba: - celková plocha srubového domku od 3,5 do 40 m2 - materiál – vysoce kvalitní smrkové řezivo - tloušťka stěn 28 mm, šířka fošny 130 mm tloušťka stěn 50 – 70 mm, šířka fošny 130 mm - střešní bednění a podlaha z hoblovaných prken tloušťky 20 mm - speciální rohové spoje – tzv. zámek - konstrukce podlahy – impregnované fošny 38/150 mm a hra...

 • Výstavba eko domčekou celé Slovensko.

  Výstavba eko domčekou celé Slovensko.

  Ponúkame výstavbu eko. domčekov, sú finančne nenaročne na výstavbu, ako aj na prevádzku. 2 izbový + kuchyňa pripravený k nasťahovaniu 43 000€ s DPH 3 izbový + kuchyňa pripravený k nasťahovaniu 50 000€ s DPH 4 izbový + kuchyňa pripravený k nasťahovaniu 59 000€ s DPH

 • Ložiskové domčeky, upínacie ložiská

  - SN,SNL,SNH,SD, UC, UE, UA, UK, UCF, UCFL, UCP, UCT, UCFC, UCPA, BPFL... Ložiskové domčeky a upínacie púzdra - oceľové, plastové, aj s koncovými krytkami

 • Náraďovne, záhradné domčeky

  Náraďovne, záhradné domčeky sú vhodné do záhrad, chát. Ponúkame ich v rôznych veľkostiach,variáciach, prispôsobíme ich priestorovým možnostiam zákazníka.

 • Drevené domčeky

  Drevené domčeky nájdu využitie na detských ihriskách či v záhradách. Deti si v nich nájdu svoj vlastný priestor na hranie s kamarátmi.

 • Altánky prístrešky záhradne domčeky

  Altánky, prístrešky, záhradne domčeky, preliezky pre deti, hojdačky a pod. z masívneho dreva

 • 122 MIDI Domček so šmýkalkou a hojdačkou

  122 MIDI Domček so šmýkalkou a hojdačkou

  122 MIDI Domček so šmýkalkou a hojdačkou je kombinovaná zostava , ktorá poskytuje deťom nespočetné možnosti pre najrôznejšie typy hier a zábavy.

 • 7-D MIDI Domček so šmýkalkou a trepňou

  Už ste niekedy počuli, aby sa deti nudili, ak sú k dispozícií detské ihriská, šmykľavky, rebríky, laná, či pieskoviská? Naše zostavy prinášajú deťom nové výzvy. Je jedno, či použijú schodisko, alebo sa na platformu vyšplhajú iným spôsobom. Priestranné schodisko umožní jednoduchý prístup na zostavu pre tých najmenších. Naopak, pre náročnejšie deti sú určené esteticky tvarované rebríky a lebo rôzne typy nástupov. Konštrukcia na vrchu niektorých zostáv skrýva ďalšie možnosti zábavy pre vaše vždy zvedavé ratolesti. Jeden letmý pohľad z výšky na celé detské ihrisko a potom zrýchlený návrat na zem po tak obľúbenej šmykľ...

 • Grilový domček

  Grilový domček je zaujímavým riešením, ako si spríjemniť všedné dni. Poskytuje jedinečnú atmosféru počas celého roka, či ide o letnú grilovačku bez ohľadu na počasie, alebo daždivý jesenný deň, ale tiež v čase zimného nečasu. Zvonka i vo vnútri vyzerá komfortne a útulne. Je ideálnym riešením pre milovníkov dobrého jedla a tých, ktorí si radi vychutnávajú posedenie pri otvorenom ohni s priateľmi a blízkymi. V jeho strede sa nachádza ohnisko. Po zapálení ohňa môže teplota v miestnosti dosiahnuť až 20°C! Všetky prvky boli vyrobené tak, aby zabezpečovali pohodlie a spokojnosť všetkých účastníkov.

 • Záhradné domčeky

  Záhradné domčeky

  Návrh a realizácia záhradných domčekov, altánkov...

 • Eko. domčeky za rozumné ceny.

  Eko. domčeky za rozumné ceny.

  Ponúkame eko. domčeky za rozumné ceny. 2 izbový + kuchyňa vám postavíme už za 43 000€ 4 izbový + kuchyňa vám postavíme už za 58 000€ Eko domčeky majú nízke finančné náklady na výstavbu, ale aj na prevádzku.

 • Záhradné domčeky

  Domčeky zohotovujeme podľa požiadaviek zákazníkov.

 • Záhradné domčeky, chatky

  Záhradné domčeky, chatky

  Ponúkame záhradné a víkendové chatky, rekreačné chatky, záhradné domčeky, domčeky na náradie, garáže, prístrešky pre autá, predajné stánky, altánky a ďalšie výrobky.

 • Domčeky pre deti

  Domčeky pre deti

  Domceky pre deti s moznostou spania,interier zebra, letny domcek s 2lavicami a stol, oplasteny domcek s 2 lavicami..

 • Domček za cenu bytu m2 =810 € Žilina

  Domček za cenu bytu m2 =810 € Žilina

  Stavebná Firma Vám predstavuje Svoj najoblúbenejší projekt : Domček za cenu BYTU !!! m2 = 810 ŽILINA Prichystávame pre Vás výstavbu rodinných domov za super cenu !! To sa nedá odmietnúť . Pozemok o rozlohe 300-500m2 .

 • Smrekové hranoly, palivové drevo, zrubové domčeky

  Smrekové hranoly, palivové drevo, zrubové domčeky

  Ponúkame hranoly podľa Vami zadaných rozmerov. Bežná cena 145,00€ / bez DPH za m3,

 • Záhradný domček Kutil III

  - půdorys 219×238 cm, výška 170/208 - dveře dvoukřídlé 72/170 + 45/170 cm - zabaleno v paketu cca v=85 cm, š=110 cm, l=2,34m, m=290 kg.

 • Záhradný domček Kutil II

  - půdorys 173×226 cm, výška 170/208 - dveře jednokřídlové pravé 72/170 cm nebo dveře dvoukřídlé 72/170 + 45/170 cm – příplatek 950 Kč - zabaleno v paketu cca v=80 cm, š=85 cm, l=2,2 m, m=240 kg.

 • Záhradný domček Kutil I

  - půdorys 173×154 cm, výška 170/208 - dveře jednokřídlové pravé 72/170 cm nebo dveře dvoukřídlé 72/170 + 45/170 cm – příplatek 950 Kč - zabaleno v paketu cca v=80 cm, š=85 cm, l=1,8 m, m=190 kg.

 • Výstavba drevených domčekov

  Výstavba drevených domčekov

  Požadovaný typ a rozmer podľa želania klienta aj s požadovaným vybavením, zavedením vody, odpadu a elektrifikácie.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Domček so šmýkalkou 2004 - 2022 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.