Altánky a pergoly, mestský mobiliár

Altánky a pergoly, mestský mobiliárAltánky a pergoly, mestský mobiliár 2Altánky a pergoly, mestský mobiliár 3Altánky a pergoly, mestský mobiliár 4Altánky a pergoly, mestský mobiliár 5

Obľúbené altánky do záhrad, na detské ihriská či ako zastávky na cyklotrasách vyrábame z kvalitného agátového dreva. K altánkom vyrobíme aj stoly, lavičky, smetné koše a ďalší potrebný mobiliár.


Hľadáte zákazníkov? Zaregistrujte sa už dnes, nájdeme Vám zákazníkov.
 • Altánky, záhradný nábytok , hojdačky a doplnky

  Altánky, záhradný nábytok , hojdačky a doplnky

  Ponúkam výrobu a montáž altánkov,nábytku a doplnkov Venujeme sa prevažne výrobe z guľatiny ponúkame stoly lavice stoličky hojdačky detské ihriska postele police a svietidla a podobne

 • Prístrešky, altánky

  Prístrešky, altánky

  Ponúkame Prístrešky Altánky na mieru z hoblovaneho alebo nehoblovaneho reziva alebo je možnosť aj z KVH hranolov všetko samozrejme po dohode podľa želania zákazníka

 • Altánky/ pergoly / prístrešky

  Altánky/ pergoly / prístrešky

  ALTÁNKY A PRÍSTREŠKY Záhradný altánok alebo prístrešok je príjemným potešením, či dokonca snom každého majiteľa rodinného domu a záhrady. Dnes sú altánky a prístrešky atraktívne nielen z hľadiska funkčnosti a estetiky, no slúžia najmä na relax pri obľúbenej knihe alebo na príjemné poobedné posedenie s rodinou. Z pohľadu funkčnosti záhradného altánku môžeme hovoriť o ochrane pred letným slnkom, silným vetrom, či náhlou zmenou počasia v podobe dažďa. Zastrešený priestor nám tak poskytuje možnosť si do sýtosti vychutnať chvíle pokoja. Altánok je tiež dôležitou súčasťou zladenia Vašej záhrady s ostatnými vonkajšími prvkami aký...

 • Altanky Pergoly

  Altanky Pergoly

  Zhotovenie altankov,pergoly

 • Altanky, pergoli, záhradné domčeky-drevodomy

  Altanky, pergoli, záhradné domčeky-drevodomy

  Neváhajte a požiadajte nás o cenovú ponuku na : -Prístrešky k domu,na autá,jednospádové,valbové,sedlové ... -Samovolne stojace altánky - Odkvapový systém - Záhradné domčeky - Drevodomy - Tatranský profil - Lexan - Šindel - Škridla - Plech CENOVA PONUKA ZDARMA !!!

 • Altánky, pergoly

  Altánky, pergoly

  Tak ako u ostatných projektov aj tu vám ponúkame komplexné služby, začínajúc prvotným návrhom a končiac odovzdaním hotovej stavby. Pri návrhoch a ich realizáciach vychádzame vždy z nesporných výhod modernej technológie drevených konštrukcií a je kombinácií s ostatnými stavebnými materiálmi.

 • Altanky pergoly zahradne domčeky zahradny nabytom

  altanky pergoly zahradne domčeky zahradny nabytok

 • Záhradné domčeky, altánky, pergoly, prístrešky

  Záhradné domčeky, altánky, pergoly, prístrešky

  Vyrábame zahradné domčeky, rôzne prístrešky na rodinné domy, altánky. Stavby zhotovujeme na kľúč, vrátane stršných krytín a náterov.

 • Zateplenie a kosenie travi strechy altánky

  Zateplenie a kosenie travi strechy altánky

  Dobry den ponukam sluzby na zateplenie rodinych domov fasady omietky stierkovanie zamkove dlazby rucny vykop a buracie brace vsetko za rozumne ceny

 • Altánky na mieru

  Altánky na mieru

  Dodávame altánky na mieru, podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na trhu je veľa dodávateľov altánkov a v prvom momente sa javia za výhodnú cenu, no zákazníci sa často stretávajú s potrebou niečo malé zmeniť: pôdorys o par centimetrov kvôli záhradnému nábytku, dispozícii parcely, dorobiť paraván zo strany od susedov, posunúť otvor a podobne. No každá aj malá zmena ma hodnotu desiatok percent z hodnoty „lacného“ neprispôsobivého altánku. Naša firma Vám neponúka unifikovaný systém, ktorého sa musíte držať. Za ozaj výhodnú cenu u nás dostanete polotovar prispôsobený Vašim potrebám, či už chcete ohnisko vo vnútri, pultovú strechu a...

 • Altánky, pergoly a garážové státia

  Altánky, pergoly a garážové státia

  Na konštrukciu záhradných drevostavieb sa používajú prevažne smrekové hranoly s rozmermi minimálne 100x100 a viac podľa potreby. Ku každému výrobku pristupujeme individuálne a vieme vám presne poradiť, aké rozmery hranolov sú najvhodnejšie pre vašu stavbu. Záhradné altánky a pergoly umiestňujeme na oceľové pätky, ktoré kotvíme do vopred pripravených betónových kociek alebo dosiek. Strecha altánkov sa pokrýva šindlom podľa farebného výberu zákazníka. Všetky drevené časti pred náterom sú opracované hoblovaním a brúsením. Každý výrobok je povrchovo upravovaný náterom.

 • Altánky, záhradné domčeky, prístrešky, pergoly, krovy, voliere pre zvieratá

  Altánky, záhradné domčeky, prístrešky, pergoly, krovy, voliere pre zvieratá

  Dodávka a montáž krovov,altánkov, prístreškov, pergol, voliér pre psov a pod. Podľa projektovej dokumentácie ale aj podľa požiadaviek zákaznika presne na mieru.

 • Drevené altánky a záhradný nábytok

  Drevené altánky a záhradný nábytok

  Spestria Váš dvor či záhradu. Zabezpečíme Vám výrobu a montáž altánkov priamo u Vás doma, rýchlo a spoľahlivo. Upravené a zakonzervované drevo Vám pri správnej údržbe vydrží desaťročia. Ak máte záujem o akýkoľvek záhradný nábytok z dreva podľa vlastného návrhu, nechajte si vypracovať cenovú ponuku u nás jednoduchým vyplnením dotazníka.

 • Altánky

  Získajte záhradný altánok, ktorý sa prispôsobí Vašim predstavám a potrebám. Vyrobíme Vám altánok na mieru z kvalitných materiálov za bezkonkurenčné ceny. Základným konštrukčným materiálom je ohobľované a obrúsené smrekové drevo s hladkým povrchom, s hranami ofrézovanými podľa Vášho výberu. Samozrejmosťou je pre nás  použitie kvalitných prípravkov určených na povrchovú úpravu dreva, ktoré zaručia jeho dlhoročnú životnosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom. Drevo si tak zachová požadovaný odtieň po dlhé roby.

 • Autoplachty na prívesné vozíky, prívesy, návesy, prístrešky, altánky, garáže

  Autoplachty na prívesné vozíky, prívesy, návesy, prístrešky, altánky, garáže

  Naša spoločnosť už 11 rokov úspešne vyrába a predava autoplachty na prívesné vozíky a ložné časti nákladných áut vrátane reklamných popisov a potlače. O kvalite našich služieb svedčí aj fakt, že máme veľa spokojných zákazníkov z celého Slovenska.

 • Drevené záhradné altánky

  Pnúkame Vám drevené záhradné altánky a domčeky na mieru podľa Vašich predstáv. Naše produkty sú vyrobené z borovice a smreku a poskytujú vynikajúci vzhľad a trvanlivosť. Ďalej sa zaoberáme predajom záhradného nábytku a to stolov a stoličiek určených do záhradných altánkov alebo na terasu.

 • Altánky, záhradné domčeky, strechy

  Altánky, záhradné domčeky, strechy

  Ponukam zahradny domcek,altanok,pristresok strechu na cnc stroji s presnostou na mm,suche mokre drevo, rezane hoblovane, cenova ponuka podla vykresov alebo zamerania. Moze byt len konstrukcia. Dokoncenie podla vasich predstav. Dovoz a vykladku rukou zabezpecim.

 • Privátne fólie, zásteny na altanky

  Privátne fólie, zásteny na altanky

  Ako už názov nažnačuje, privátne fólie majú za úlohu znepriehladniť sklá, pričom je požiadavka aj na priepustnosť svetla. Najpopulárnejšia privátna fólia má bielu mliečnu štruktúru a imituje pieskované sklo.

 • Altánky

  Potrebujete miesto na oddych, grilovačku alebo len na obyčajné posedenie v tieni a pokoji? Presne na to sú určené naše altánky. Majú veľké možnosti kombinácie výplní , čím dosiahnete Vami požadovaný efekt. Zákazník má mimo možnosti výberu výplne aj možnosť dokúpenia drevenej podlahy a vežičky na altánok. Do našich altánkov ponúkame aj špeciálne upravený záhradný nábytok typu Feldberg tzv. polmesiac, ktorý poskytuje lepšie využitie priestoru. Montáž našich altánkov nie je vôbec komplikovaná, no ak by ste cítili potrebu odbornej pomoci alebo montáže stačí sa na nás obrátiť.

 • Dřevostavby, pergoly, altánky

  Dřevostavby, pergoly, altánky

  Pergoly, venkovní posezení, garážová stání, altány, terasy. To vše a mnohem více jsme schopni pro Vás vyrobit. Pro lepší představu v prostoru nabízíme vizualizace. Opět máte na výběr širokou škálu dřevin a vše může mít jakoukoliv barvu podle vzorníku RAL, možnost lazury či bez povrchových uprav.

 • Altánky

  Záhradné domčeky, Altánky a Pergole od AYYA SALMET s.r.o.- víkendové záhradné domčeky, Altánky a Pergole pre chvíle odpočinku a úžitkové záhradné domčeky pre náradie. Ponúkame víkendové záhradné domčeky, Altánky, a Pergole s možnosťou úpravy farebných variantov aj domčeky na náradie v mnohých prevedeniach. Pri spracovaní dreva pre záhradné domčeky je vždy využívané najmodernejších technológii impregnácie a sú certifikované podľa najprísnejších štandartov TÜV. Na Vaše akékoľvek otázky, sme Vám plne k dispozícii !

 • Altánky

  Tieto staviame z dreva alebo kombináciou drevo kameň, možnosť vybudovať aj krb alebo otvorené ohnisko aj z osvetlením alebo podľa priania zákazníka.

 • Altánky a prístrešky

  Zabezpečujeme pokrytie striech aj menších stavieb alpským štiepaným šindľom.

 • Drevené altánky

  S obľubou sa púšťame do stavby altánku. Každý projekt pre altánok je temer našou srdcovou záležitosťou v každom bode. Od merania, návrhu, výroby, až po záverečné a dokončovacie práce pred odovzdaním. Záhradný altánok, ktorý tvoria pevné opory, spolu s dokonalou strechou vytvoria priestor vhodný pre Vás a Vaše rodinné posedenia. Budeme radi, ak Vám altán zhotovíme práve my.

 • Drevostavby, altánky, pergoly

  Ponúkame návrh a realizáciu altánkov, prístreškov, pergol a ostatnej záhradnej architektúry. V prípade záujmu vypracujeme podklady, cenovu kalkuláciu a výpočet materiálu, zabezpečíme dodávku materiálu a realizáciu stavby.

 • Drevené záhradné altánky

  Ak sa rozhodnete pre stavbu altánku vo Vašej záhrade, pokojne sa obráťte na nás. Naša spoločnosť dodáva a montuje typizované aj atypické altánky. Typizované altánky sú spravidla lacnejšie, atypické zasa lepšie zapadnú do prostredia, ktorému sú prispôsobené. Všetky nami dodávané altánky sú zhotovené zo suchého a dokonale opracovaného materiálu, ktorým je najčastejšie smrekové drevo alebo severský smrek.

 • Garáže, altánky

  - podľa požiadaviek zákazníka

 • Altánky drevené

  Ponúkame drevené altánky.

 • Altánky, prístrešky, garáže

  Ponúkam dodávky zhotovené z dreva, altánky, prístrešky, garáže, väzby, krovy, oplotenia a ostatné výrobky z guľatiny z hranolov dosák, okrem europaliet, to všetko dla objednávky oproti zálohe. Produkty zhotovené z nášho materiálu dovezieme na miesto a zmontujeme.

 • Výroba - strechy, altánky, prístrešky, domy

  Výroba - strechy, altánky, prístrešky, domy

  - Naša výroba zahŕňa výrobu na mieru podľa výkresov a to celé domy, altánky, strechy, prístrešky. - Taktiež podľa priania zákazníka po vzájomnej konzultácii

 • Strechy, altánky, sadrokartóny

  Strechy, altánky, sadrokartóny

  Montáž drevených konštrukcii krovov altánkov pokrývanie striech montáž sadrokartonu

 • Altánky

  Altánky

  Príjemnú atmosféru v záhrade navodia drevené prístrešky a pergoly. Tvoria plynulý prechod medzi interiérom a exteriérom, nenásilným a príťažlivým spôsobom rozširujú obytný priestor a vďaka neobmedzenej variabilite tvarov, proporcií a konštrukčných riešení ich možno využiť v každej záhrade alebo na terase.

 • Altánky na záhradu

  Altánky na záhradu

  Načo chodiť na oslavy do drahých reštaurácií, keď si rodinnú oslavu môžete zorganizovať na vlastnej záhrade v drevenom altánku? V našej stolárskej dielni vám zhotovíme altánok podľa vašich predstáv a vo výbornej kvalite. Máme bohaté skúsenosti a množstvo spokojných zákazníkov!

 • Altánky, pergoly a prekrytia, detské ihriská

  Altánky, pergoly a prekrytia, detské ihriská

  V súčasnosti sa altánky stali neodmysliteľnou súčasťou záhrad rodinných domov. Aj v tejto oblasti máme bohaté skúsenosti, ktoré uplatňujeme nielen pri samotnej výstavbe, ale už pri plánovaní. Ide o poradenstvo pri výbere najvhodnejšieho materiálu na výstavbu ako aj pri navrhovaní samotného tvaru altánku, aby čo najlepšie spĺňaj funkčné požiadavky zákazníka. Detské ihriská sa v súčasnosti stali žiadaným produktom nielen sídliskových zón, ale aj ako súčasť záhrad rodinných domov. Konštrukcie jednotlivých častí vyrábame a dodávame aj podľa návrhov a želaní objednávateľov. Detské ihriská sú zhotovované z nezávadnej drevnej surov...

 • Výroba a predaj - Záhradný nábytok, altánky, stavebné rezivo

  Výroba a predaj - Záhradný nábytok, altánky, stavebné rezivo

  V kompletne vybavenej stolárskej dielni sa zaoberáme výrobou výrobkov podľa objednávky zákazníka: * krovy * stavebné rezivo * drevené ploty, brány * drevené obklady * obklady schodíšť * výroba dreveného zábradlia * záhradný nábytok * altánky * studničky * kvetináče * drevené hojdačky Predmetom činnosti je aj porez guľatiny na stavebný materiál(krovy, dosky, hranoly, atď.) Okrem iného sa zaoberáme aj výrobou drevených domčekov(odkaz) na objednávku podľa potreby. Vhodných na ubytovanie, malý obchod, kancelária, sklad. Vyrába sa ako izolovaný/neizolovaný. Prírodný materiál v zime veľm...

 • Krby a záhradné altánky

  Krby a záhradné altánky

  Skoro pri každom produkte, či už v tej alebo onej sfére, existuje tzv. „čerešnička na torte“. V tomto prípade je to pre mnohých našich zákazníkov úplné finále stavebnej realizácie a tou sú záhradné altány a taktiež dekoratívne predmety z umelého kameňa. Zabezpečujeme komplexné služby v oblasti kreatívnych záhradných doplnkov a to predajom a montážou krbov, fontán, sedení, sôch a ďalších záhradných doplnkov od firmy Andromeda.

 • Typizované altánky

  Typizované altánky sú dodávané na paletách obalených fóliou. Naše dodávky obsahujú kompletný materiál potrebný na stavbu altánku vrátane plného debnenia strechy, spojovacieho materiálu a montážneho návodu (bez strešnej krytiny, klampiarskych a kotviacich prvkov a náterov).

 • Altánky a krovy

  Krov je klasický a rokmi overený spôsob riešenia strechy. Kvalitne navrhnutý a zhotovený krov je zárukou funkčnosti a dlhovekosti každej strechy. Preto túto úlohu zverte do rúk odborníkom. Tvar krovu je ovplyvnený tvarom strechy. Je potrebný vypracovaný projekt s ohľadom na budúce využitie podkrovného priestoru. Tvary a rozmery ovplyvňujú technické požiadavky, regionálne a architektonické hľadiská. V prípade, že je množstvo zrážok (najmä snehu) väčšie, mal by byť väčší aj strešný sklon. Záťaž na strešnú krytinu sa tak zníži.

 • Zrubové altánky a nábytok

  Zrubové altánky a nábytok

  Ponuka zrubového záhradného nábytku a interiérového nábytku altánkov a kolísok

 • Altánky, pergoly

  Pevnosť, stabilita a variabilita sú základom týchto výrobkov. Vyrábané sú na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

 • Atypické altánky

 • Altánky prístrešky záhradne domčeky

  Altánky, prístrešky, záhradne domčeky, preliezky pre deti, hojdačky a pod. z masívneho dreva

 • Kovové altánky

  Spoločnosť sa zameriava na výrobu kovových altánkov.

 • Krovy, strechy, altánky

  Konštrukcie krovov klasické, hobľované, vyriezané, vrátane úpravy podstrešia, s difúznou fóliou, klampiarskými procesmi, latovaním, pokládkou krytiny.

 • Altánky, prístrešky, pergoly

  - drevo - kov - hliník - sklo

 • Altánky, prístrešky

  Záhradné altánky a prístrešky vyrábame predovšetkým zo smrekového masívu, pričom kladieme dôraz na ošetrenie a následnú povrchovú úpravu dreva, ktorá zabezpečí jeho dlhšiu životnosť. Používame ochranné olejové lazúry na báze prírodných olejov a voskov (nemecký výrobca OSMO), ktoré sú po uschnutí neškodné pre človeka a prírodu. Výrobky je možné vyhotoviť v rôznych farebných odtieňoch z nášho vzorkovníka. Nosná konštrukcia pozostáva zo stĺpov ukotvených v zemi pomocou zemných kotiev alebo betónových pätiek. Pôdorys altánku môže byť štvorcový, obdĺžnikový alebo mnohouholníkový. Strechy prístreškov a altánkov pokrýv...

 • Altánky

  Výroba a montáž altánkov, príštreškov, záhradných domčekov, okrasných studničiek a iných doplnkov.

 • Ponúkame interierové dvere, altánky ...

  Ponúkame interierové dvere, altánky ...

  Výroba: - Interierové dvere, nábytok (masív, lamino), vstavané skrine, podlahy.. - Exterier: Záhradná architektúra, altánky, prezentačné podiá.. - Okná, dvere EURO-SOFTLINE Všetko aj z montážou a na mieru.

 • Altánky, pergoly a prekrytia, detské ihriská

  V súčasnosti sa altánky stali neodmysliteľnou súčasťou záhrad rodinných domov. Aj v tejto oblasti máme bohaté skúsenosti, ktoré uplatňujeme nielen pri samotnej výstavbe, ale už pri plánovaní. Ide o poradenstvo pri výbere najvhodnejšieho materiálu na výstavbu ako aj pri navrhovaní samotného tvaru altánku, aby čo najlepšie spĺňaj funkčné požiadavky zákazníka. Detské ihriská sa v súčasnosti stali žiadaným produktom nielen sídliskových zón, ale aj ako súčasť záhrad rodinných domov. Konštrukcie jednotlivých častí vyrábame a dodávame aj podľa návrhov a želaní objednávateľov. Detské ihriská sú zhotovované z nezávadnej drevnej surov...

 • Drevostavby, záhradné altánky

  Drevostavby, záhradné altánky

  - spoločnosť ponúka vo svojích službách drevostavby


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Altánky a pergoly, mestský mobiliár 2004 - 2022 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.